166745
  • Pio
    #159731
    Ahhoz hogy maximalizáld a kvesztek számát kell egy 90-94 és egy 95-99 közti follower is, ha viszont erre figyelsz, akkor nagyjából sose fognak elfogyni a küldetések.
  • Pio
    #159730
    Ha más is válaszolhat, akkor csak akkor, ha kell belőle az acsi, a pénzes kvesztek miatt nem, annyit nem adnak.
  • Tauri
    #159729
    Valaki esetleg tudna nekem olyan addont javasolni, ami mutatja az enemy frame alatt az aktuális target nevét anélkül hogy ki lenne téve focusba vagy targetolnám?
  • StrikeFor
    #159728
    sajnos rosszul indult a napom a 93%-os siker arány ellenére a 10 órán át tartó 655-ös High Maul küldi nem sikerült....és a 97%-os 645-ös epik gatyó sem.......ennyit a Blizzard randomról! rohadjanak meg :P

    Devil a tier3-as fogadót megéri megcsinálni?
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.07. 09:01:30
  • StrikeFor
    #159727
    jaja :) be kell rakni egy nem 100-ast :D
  • devlking
    #159726
    Ja ez nagyon élvezetes, ha az összes followered 100-as.
  • StrikeFor
    #159725
    ???
  • Fpocok
    #159724
    826 garzson küldikkel később... ezért jár acsi?

  • ddany7
    #159723
    szerintem is "csodás". el van baszarintva.
  • Arnoux
    #159722
    Sziasztok!

    Eljött az ideje, hogy megint vissza nézzek a WoW-ra. Be tudtok picit számolni a Ragnaros Horda és Twisting Nether horda oldalról ? Mennyi magyar aktív raidelő van? Úgy látom Ragnaroson elég sok, nem tudom Twisting Netherrel mivan, vannak-e ott még magyarok.
  • s0n1c
    #159721
    szerintem ugyanúgy rákerül a cooldown
  • StrikeFor
    #159720
    ha megcsinálok egy régi raid instát 10-es ben ,megtudom 25-ös ben is csinálni ugyanazt?
  • StrikeFor
    #159719
    leeeeroy 612-es Tank gearben elsőre :P ennyit számít,hogy értelmesen húztam :) Istenem a healerrel kb. 10. alkalomra lett meg......ás akkor már 640-es gearben volt
  • Terawatt
    #159718
    Thrall a warcraft n*ggere? :D Jópofa lett
  • BoneDragon
    #159717
    Uhh...

  • Terawatt
    #159716
    Valszeg hamar elakadás jelzőt fog kapni.

    On: Ashran csak szerintem lett csalódás? Garrisonba szedni a csontot-on kívül semmi értelme. Nincs értelmes objective amit csinálni lehetne és csak egy végtelen kötélhúzás megy egy poros úton ahol a melee classok keveset tudnak érvényesülni.

    Környező objectivek jó kis csatateret nyújtanának, de lett belőlük egy egyszer végigvivős content. /max pár emberrel össze állva agyonverni a gyanútlanokat elfoglaltságot lehet űzni ezután/

    Amikor bejelentették azt hittem, hogy kapunk valami folytonosabb Alteracot . *sadface*
  • picket
    #159715
    Több topikban is játsza az eszét, csak egy failtroll.

  • ddany7
    #159714
    Shamanrol tud mondani valaki véleményt 100-on? Ele és Resto része érdekelne leginkább, valószínűleg Healelnék vele, de olyankor Ele-t is nyomnék funból. Köszi.
  • Camouflage
    #159713
    Neked meg mid faj faszkalap? Meselj rola.

  • Zenszkij
    #159712
  • s0n1c
    #159711
    soha rosszabb elgépelést :D
  • Dobronski
    #159710
    kakaterem :D
  • WiLDoR
    #159709
    karaktert akartam irni, sorry, mobilon nem egyszeru "gepelni" :D
  • WiLDoR
    #159708
    nalam rosszabb a helyzet.
    11 kakaterembol csak ketto, ami lvl100, tobbi lvl91, de a 91-es karik szinte mindegyik (nincs sok, 4-7 db atlagban), follower-e mar lvl100-as, kek vagy sok esetben lila.
    ebben az a vicces, hogy igy a csicska "commander" iranyitja a maxlvl hosoket :D
  • StrikeFor
    #159707
    alt karim 99 és 3/4-es...19 follower és az összes zöld:))) mondjuk inkább sírnom kéne.....alig tudnak megcsinálni egy mocsok küldit
  • StrikeFor
    #159706
    közben rájöttem,hogy mire jöttél rá :D jaja addon csinálja.....be lehet oda rakni 3-om csókát akiknek utána látod,hogy milyen %-os esélyei vannak a küldikre....
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.04. 18:17:02
  • WiLDoR
    #159705
    megneztem, de ez nem az, ami engem erdekelt volna.
    de mindegy, kozben annyira rajottem, hogy a master plan nevu garrison addon csinalja.
    csak meg arra nem jottem ra, hogy mire jo...
  • StrikeFor
    #159704
    Oh yeah :P

  • Hurkans
    #159703
    Köszönöm! És bocsi, hogy sokára kicsit sok zh-m volt :)
  • StrikeFor
    #159702
  • WiLDoR
    #159701
    garrison missions ablakban, fenn középen megjelent 3 üres kör alakú slot, amikbe follower-eket lehet belerakni.
    ez mire szolgál?
  • Strayhand
    #159700
    Nekem GW2 majd Wildstar után kellemes csalódás a játék (rogue-gal), valóban elindultak abba az irányba, hogy több mozgás legyen, meg szakítani kelljen. A WoW-ot sose toltam nagyon HC módon, szerintem teljesen rendben van most a harcrendszere. Amit hiányolok, az az, hogy automatikusan kitargeteljen és elkezdjen ütni valakit, ha benyomok egy spellt, de ezt talán makróval meg lehet oldani, majd utána is nézek...
  • Hexex86 #159699
    Segítséget kérnék.Van valami addon arra, hogy teljesen eltüntessem a questekkel kapcsolatos "nyilakat" és jelöléseket még a térképen is?Nagyon jó lenne.Minden objective-vel kapcsolatos segítséget ki szeretnék venni.A térképes és minitérképes sem akarom látni.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2014.12.03. 10:27:17
  • Terawatt
    #159698
    Annál tényleg lomhább főleg az első hasamra ütök 60 szinten amikor kevés skilled van. Ez szépen elmúlik.
  • 1Darton1
    #159697
    Annak csak örülhetsz, hogy nem tudod összehasonlítani a gw2-vel. Én sajnos igen.
  • WiLDoR
    #159696
    hat nemtom milyen a gw2,de en vhogy nem erzem lomhanak a class-okat.
    en druiddal nyomom, meg jatszogatok a masik 10 class-al is, szerintem egesz jok es pergosek lettek a class mechanikak.
    pve-ben meg kulonosen tetszik, hogy nem a mobok alapsebzese lett most nagy, hanem a spec kepessegeik azok, amik kinyirnak - ha nem teszel ellene spell szakitassal, cc-vel, kikerulessel. kicsit wildstar-os feeling-em van tole, abban lattam meg korabban ilyet.
    nameg ez az iranyvonal, amit a timeless isle-bol athoztak es tovabb csiszoltak nekem baromira bejon, a nagy kedvencem a kieg-ben, hogy nem csak quest-ekkel lehet fejlodni max szintig, hanem kincsek utani futkosassal, keresgelessel is.
    eddigi legjobb kieg lett ez szvsz, komplexitasat tekintve.
    de mint mondtam, osszehasonlitasi alapom nincs gw2-vel :S
  • Fpocok
    #159695
    Örülünk, hogy örülsz!
  • Hexex86 #159694
    Köszönöm a választ!Valószínűleg csatlakozom én is ehhez a kivételes világhoz.Régebben próbálgattam és próbálgatom most is(törtön), de elkezdtem olvasni a Warcraft történelmet és magával ragadó komplexitást mutat.Ha valóban elmesél történeteket és olyan történések amik összefüggnek a Warcraftal akkor minden küldetést végigolvasva fogok benne haladni.Bár ez már lehet, hogy off, csak gondoltam megosztom ilyen késő esti elmélkedésemet! :)
  • BoneDragon
    #159693
    Igen és tartalmaz 30 nap játékidőt.
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.12.03. 00:01:18
  • Hexex86 #159692
    Üdv!Most a Wow kiegekkel(kivéve a Warlords of Draenor) 5 euró az eredeti oldalon?Tényleg tartalmazza a Burning Crusadet meg minden kieget?Előre is köszönöm a választ!:)