166745
  • shaba23 #159771
    Hali!

    A followereket hogy a leggazdaságosabb upgradelni? ilvl-re gondolok.
  • Fpocok
    #159770
    Amikor rámész, kérdezi, hogy újat akarsz csinálni, vagy létezőt boostolni.
  • brasco84
    #159769
    ezt a karatker boost-ot csak már meglévő karakterre lehet eltolni vagy csinálhatok egy lvl 1 est is?
  • antiqueA
    #159768
    Komám, köszi a jó tanácsot, de én instázni szeretnék, mert engem az jóval inkább leköt, és haladósabbnak is érzem, még ha valójában nem is az. Egyébként meg nem sietek sehova. És hogy kinek mi az élvezetes, azt mindenki eldönti maga :)
  • antiqueA
    #159767
    Persze :) Azért ekkora béna nem vagyok :) Minden más karakteremmel simán megy minden, van 100-asom is persze, de ezzel a karival itt ez a hiba és nem látom az okát.
  • kingofn00b
    #159766
    potival, jó gearrel meg úgy, hogy nem az első karit húzod kb 6-8 játékidő alatt fel lehet rántani a karaktert 100-ra.
  • WiLDoR
    #159765
    felesleges 90-98 kozott instazni, csak agygorcs es idopazarlas a jutalom erte.
    questekkel es kincsvadaszattal sokkal gyorsabban es elvezetesebben lehet fejlodni.
    98-on erdemes eloszor instaba menni a legendary quest miatt.
  • Pyotr
    #159764
    be van pipálva a spec? :P
  • antiqueA
    #159763
    Arra még nincs szükség. 96-os szintről van szó.
  • kingofn00b
    #159762
    Megvan az adott rolehoz tartozó silver proving ground?
  • antiqueA
    #159761
    Gondolom ez azért nem lehet így, mert ez esetben, mikor először szerzed meg az itemleveled az első instához, már akkor sem kéne, hoyg beengedjen. A random csupán annyit jelent, hogy ne te választod ki, hogy hova mész. Ha a palettában csak 1 insta felel meg az adottságaidnak, akkor oda be fog rakni a random is. Tehát valami más lesz a baj. Relog sem segített persze.
  • Panzeradler #159760
    Szerintem az lehet a baj, hogy csak 1 instához van meg az itemlevel-ed és így nem lenne "random".
  • antiqueA
    #159759
    Azt tudja esetleg valaki, hogy miért lehet az, hogy random draenor LFG-znék, de amint join-ra nyomok, egyből visszadob, hogy nincsenek meg a feltételek a joinoláshoz. Ellenben, ha specific dungeonra megyek, akkor ki tudom választani jelenleg Iron Docksot és tudok joinolni. Tehát az itemlevel megvan. Mondjuk érdekes, hogy az Iron Docks előtti instát nem is hozza a listába. Találkozott vki ilyennel vagy tudja a megoldást?
  • torrente111
    #159758
    igazad van.dehogy voltak rendben.gyengék voltak.
  • Fpocok
    #159757
    Kibaszott hazug blizz... pár napja még azt mondták, hogy a rugókkal minden rendben, most meg kapott egy durva buffot. Fasszopó banda.
  • shaba23 #159756
    Hali!

    Tudtok valami helyet, ahol a wod key-t esetleg be lehet szerezni akciósan?

    köszi
  • Fehercsoki
    #159755
    Az alapjátékhoz ingyen megkapsz minden kiegészítőt a MoP-ig, ez a régi accokra is vonatkozik, tehát a régi accodon már rajta van a MoP.
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2014.12.15. 16:31:53
  • brasco84
    #159754
    hello, azon gondolkoztam megveszem ezt a kieget, de érdekelne 1 dolog. az ingyenes karakter boosthoz ami jár hozzá, tényleg kell a pandaria is? azzal már nem toltam, 85 ön hagytam abba anno. ha igen, akkor meg kell venni 15 euróért az 1-90 ig csomagot? abba van 1 hónap játékidő? mintha ezt olvastam volna. köszi
  • devlking
    #159753
    Ez hogy jött ki, azt nem tudom...
  • Fehercsoki
    #159752
    Igen, de alapvetően csak az egyik spawnol, server restartnál eshet meg az, hogy spawnol a másik.
  • WiLDoR
    #159751
    "The world bosses Drov the Ruiner and Tarlna the Ageless in Gorgrond now share a single loot eligibility lockout."

    ha jól értem, ez azt jelenti, hogy ha egyiket loot-oltam, akkor a másik azon a héten a másik már nem fog adni semmit?
    tehát tökmindegy, hogy a kettő közül melyiket ölöm le?
    Utoljára szerkesztette: WiLDoR, 2014.12.12. 14:42:37
  • StrikeFor
    #159750
    ennyi,köszönöm ! erről beszéltem :) hetente egy 660-as item fixen PVP ből megvan
  • dantor7
    #159749
    11 hónapos cikket linkelni :S

    Nincs PvP Power a játékban már. MoP-ban próbálták ezt behozni a pvp gearre azért, hogy az ne legyen a pve progressre hatással.
    Jelenleg a következő történik:
    -pvp item esetében annak ilvl-e felfelé skálázódik, amint csatára kerül sor - legyen az aréna, battleground vagy world pvp
    -a mythicben elérhető legmagasabb ilvl 685 (+6 WF), pvp-ben elérhető conquest gear 660 -> 690 pvp esetén

    Így, ha nincs esély heroic raidekben bossokat ölnöd (amik 670-et dobnak), igenis jó pve gear lehet a conquestből kivehető 660-as is.
    Pvp gearen nincs már "pvp stat", se resilience, se pvp power, semmi ilyesmi. Egyszerűen csak felskálázódik csatában, ami által simán erősebb lesz a karaktered.
  • kingofn00b
    #159748
    Raidgearnél gyengébb, de a Hdungeon meg a 640 ilvl cuccoknál sokkal jobbak. Kiegészítésnél gearoptimalizáláshoz teljesen jók.
  • naburus
    #159747
    Nem egészen úgy van az ahogy mondjátok, egyrészt a pvp gear gyengébb a pve gearnél instában. Másrészt a pvp gear pvp ben pvp powert ad, bizonyíték itt: http://bisnation.net/pvp-power-changes-in-warlords-of-draenor/

    Sem a pvp sem a pve gear nem helyetesithetik egymást.
  • Vorrhess
    #159746
    Azért az nem igaz ,hogy nulla befektetés. Tolni kell az arénát vagy Rbgt. Na meg conquest pontnak heti cap van. A végtelenségig nem lehet farmolni.
  • StrikeFor
    #159745
    nem is az a "baj" hanem ,hogy nulla befektetéssel 660-ban nyomulsz PVE ben
  • kingofn00b
    #159744
    Igen, mert a 660 PvP gear PvP szituban felskálázódok 700 fölé. Az bizony PvE-ben 660... :-)
  • StrikeFor
    #159743
    Urak mégis mi értelme a PVE gearnek?? a PVP Aréna gear 660-as!! amit pikkpakk kipattintasz !? Felhúztam followereket ,hogy hozzák a 645-655-ös geart tükre örülök erre tegnap eszembe jutott már van aréna ott meg sokkal durvábbat szedsz össze mint HC raidben.....és ugye azért érdekes,mert semmi különbség PVE meg PVP gear között.....nem úgy mint korábban,hogy volt rajtuk a PVE-ben használhatatlan resilience ugye,most ez nincs.....
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.10. 09:09:16
  • Fpocok
    #159742
    Beadta a raides follower küldit, amiért 655 jár. Amint meglett a második karakterem is 645, bejött. Úgy látszik ekkor aktiválódik.
  • StrikeFor
    #159741
    mekkora amatőr vagyok a Savage feast-es kaját árulják 20db --800G
    én meg nagy nyugalommal pakolom random HC ban is :D
  • HunnernesKonge
    #159740
    Nem fix drop...
  • StrikeFor
    #159739
    na én hülye,időközben megtudtam,hogy gold-ért "árulják" ha van Garrison küldid,mert 645-ös tárgyat dob :) na majd legközelebb :D akkor ezért hálálkodott a 2 arc akiket beszerveztem magam mellé tegnap :D
  • kingofn00b
    #159738
    "Amikor bejelentették azt hittem, hogy kapunk valami folytonosabb Alteracot ."

    Miért, Alterac miből állt? Tömeg ritkítja egymást középen, néha meg egy-egy NPC-t is levágnak. Aztán a Horda veszít. Ez pont a régi Alterac. Csak eltelt azóta 10 év. :-))
  • StrikeFor
    #159737
    nah GOLD garrison Invasion done:P partyban 3 fővel, 645-ös sityó :P
  • devlking
    #159736
    Lehet csak én néztem be, de szerintem a lvl3 tavern missionoket normális 100as helyett ad. A 2 napig amig volt ilyen tavernem 1 darab xp missiont kaptam, porig is égettem utána...
  • StrikeFor
    #159735
    az első 2 percben amit elmond,nagyon igaz!


    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.07. 17:14:42
  • Pio
    #159734
    igen
  • shaba23 #159733
    Ha megvan a 6 mount a stable-ből, akkor ha cserélem, azok megmaradnak?
  • StrikeFor
    #159732
    köszönöm!