World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gugli haver általában segít... :-)
nem emlékszem rájuk 😄
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
aztán ha éppen úgy adódik, akkor alakúl belõle egy jó kis world pvp is.
szal nincs itt semmi baj a kommunikációval, csak azt nem kell elvárni, hogy olyan instákban és raideken, amik farmolásra vannak (item, repu, szint, stb.), ott élje ki mindenki a szociális vágyait, mikor minél gyorsabban le akarja tudni, hogy utána csacsoghasson a guildtársakkal a további programról...
Csoki: Még nem jártam nagy területen, így nem tudom, ott mennyit érnek a cuccok. Köszi. Neked is Chopin.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Parasite Eve 2, best game EVER!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
ಥ_ಥ
Maximum akkor kaptál 1 nap extrát, ha nagyon elcsesztek valamit (fõleg az elsõ években volt rá példa, hogy karbantarás és peccs után elõjöttek mókás és/vagy idegesítõ bugok, halhatatlan raid bossok, stb), és mondjuk emiatt alig, vagy nem lehetett játszani 1-2 napig. Direkt úgy terveztük ilyenkor a raideket, hogy szerdán reggel peccs, akkor esti raid eleve cancel, és majd elkezdjük az új resetet csütörtökön 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Parasite Eve 2, best game EVER!
Ok. Valóban ettõl függ. Akkor felejtsétek el, mit írtam elõbb 😄
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!
/cast
Ez, ha a célpont barátságos és nem halott, akkor gyógyítja, egyébként pedig ha a célpont célpontja barátságos és nem halott, akkor azt.
tigeroo, ebben mennyire vagy biztos? Mert úgy tudom, az így generált kódok csak pár percig élnek. Elvileg pont ez a rendszer lényege, hogy az authenticator birtoklása nélkül ne lehessen beloggolni.
amúgy egyszerû: felírsz vagy 20-30 kódot elõre (mert kb. 30 secenként újat generál) a gmail doksidba pedig beírod, ha véletlenül nincs nálad a teló vagy akármi van netközelben akár onnan is betudod írni majd, 1 kód 1 belogolás. heti 1x ellehet ezt játszani, a kódkiírás kb. 5perc alatt megvan... annyit megér még ha macerásnak gondolod a folytoni app bekapcsolást is
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Parasite Eve 2, best game EVER!
Szóval azt gondolom, hogy a WoW van annyira sokrétû hogy mindenki megtalálja a számításait benne.
ಥ_ಥ