World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#158026
#158025
Amig ragnán logoltok addig itt egy kis vidi 😊

#158024
Udv , van ez a voice chat dolog a játékban , de hogy lehet beuzemelni?
torrente111
#158023
#158022
http://hu.wow.wikia.com/wiki/Macro

Gugli haver általában segít... :-)
LeWyTy
#158021
Van valami leírás a makrókhoz?
nem emlékszem rájuk 😄

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#158020
ilyen van most is, hogy party-ba hívnak, bár igaz, ott nem questelés folyik, hanem repufarm. timeless isle-n.
aztán ha éppen úgy adódik, akkor alakúl belõle egy jó kis world pvp is.

szal nincs itt semmi baj a kommunikációval, csak azt nem kell elvárni, hogy olyan instákban és raideken, amik farmolásra vannak (item, repu, szint, stb.), ott élje ki mindenki a szociális vágyait, mikor minél gyorsabban le akarja tudni, hogy utána csacsoghasson a guildtársakkal a további programról...

Fehercsoki
#158019
MoP zöldek ~15g, daily questek pedig nekem ~30g körül adnak.(ezeket lehet kisebb szinten is csinálni)

Fpocok
#158018
Igen, köszi srácok, közben meglett. Minél több XP-t adna mellé, annyival több pénz lesz.

Csoki: Még nem jártam nagy területen, így nem tudom, ott mennyit érnek a cuccok. Köszi. Neked is Chopin.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fehercsoki
#158017
Attól függ mekkora szintû questek, de egyébként a legtöbb gold a rewardokból és a mobok által dobott akár szürke itemekbõl jön.

chopin42
#158016
talán 3x annyit mint normál esetben

Fpocok
#158015
Ez már nagyon nagyon régóta így van. Már a licsking-ben is volt ilyen. Mivel maxon nem kapsz XP-t, ezért goldból kapsz többet küldi leadásnál... de mennyivel. Ez a kérdés.

Parasite Eve 2, best game EVER!

LeWyTy
#158014
Van ilyen? bár nekem 2 évre visszanézve minden új<#crazya>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fpocok
#158013
Valaki nem tudja, hogy a questekért járó pénzjutalom mennyivel nõvekszik, ha max szinten csináljunk? %?

Parasite Eve 2, best game EVER!

PiszkosFred
#158012
2005 óta fizetek ezért a "sz.rért" 😊, még akkor is, ha közben egy év alatt háromszor léptem be. Hidd el, az elsõ években fõleg BC (TK és SSC bugos raidek) idejében, illetve késõbb Ulduar környékén is voltak olyan karbantartások, amikor aznap már nem raideltél, mert kb. olyan érzés volt a bugok és dck miatt, mint a "sajtreszelõt örömszerzésre használni".

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

picket
#158011
Valaki utánaszámolt, hogy mennyi pénz esik ki egy ingyen nappal, és gyorsan leszoktak róla <#idiota>

&#3237;_&#3237;

Fehercsoki
#158010
Régen még minden lejárt GC után 2-3 plusz napom volt, szóval biztosan járt érte kompenzáció, olyanra meg nem emlékszem hogy szerda este nem lehetett volna raidelni...

PiszkosFred
#158009
A standard karbantartás idejére? Sose járt érte kompenzáció, az szerves "része" volt a játéknak, már a kezdetektõl.

Maximum akkor kaptál 1 nap extrát, ha nagyon elcsesztek valamit (fõleg az elsõ években volt rá példa, hogy karbantarás és peccs után elõjöttek mókás és/vagy idegesítõ bugok, halhatatlan raid bossok, stb), és mondjuk emiatt alig, vagy nem lehetett játszani 1-2 napig. Direkt úgy terveztük ilyenkor a raideket, hogy szerdán reggel peccs, akkor esti raid eleve cancel, és majd elkezdjük az új resetet csütörtökön 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fehercsoki
#158008
Bár azért azt is hozzá kell tenni, hogy még régen minden szerdán fixen nem volt szerver legalább délig, most meg szinte csak patcheknél van szerdai karbantartás.

Fehercsoki
#158007
Régen volt=/

PiszkosFred
#158006
És nem, nincs kompenzáció a karbantartás idejére 😄 @szarkazmus

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#158005
http://frostshock.eu/wow/2013/12/09/5-4-2-a-heten/

HunnernesKonge
#158004
Nem tudok belépni. Valaki tudja miért? <#nemtudom>
#158003
Régen is úgy volt. Attól lesz jó vagy rossz?

devlking
#158002
Jó lett az arena. 2200 rating már gladiator <#idiota>
#158001
Ugyan már, horda ugyanezt csinálja low lvl ellenében. Minden nap betámadják például Goldshire-t, aztán persze, ahogy kirongyol pár 90-s SW-bõl, már húznak is el....
Fpocok
#158000
Oké. Akkor vendorozom. Jól meglepõdtem amúgy, amikor megláttam 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#157999
50k goldlimit van karakter transzferkor, ezt szokás sokat érõ itemekkel kijátszani, régebben az 5k-s szerencsesütik voltak erre a legalkalmasabbak, szerintem e rózsa azért annyira nem jelentõs opció, hogy piaca legyen, de 5K-s szerencsesütit másfél-kétszeres áron is felvásároltak transzferre készülõk.
Fpocok
#157998
Hmm... vagy pont attól függ, hogy ki kezd, hogy milyen gyors? 😄
Ok. Valóban ettõl függ. Akkor felejtsétek el, mit írtam elõbb 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#157997
Illetve két kérdés még a pokemonhoz: Mitõl függ az, hogy az ellenfél vagy én kezdek? Mit befolyásol az, amikor lecsökkentem ellen sebességét? A sebzése csökken ilyenkor?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#157996
Kaptam a robottól egy 200g-t érõ eternium rose-t. Neten írják, hogy ilyenekkel is szoktak pénzt transferelni, de ah-ban egy darabot sem láttam. Ötlet?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#157995
Kössz!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#157994
Makróból megoldható, valahogy így:
/cast <@targettarget,help,nodead> Flash Heal

Ez, ha a célpont barátságos és nem halott, akkor gyógyítja, egyébként pedig ha a célpont célpontja barátságos és nem halott, akkor azt.

tigeroo
#157993
tesómat pesztráltam egyszer nyáron, neki írtam fel így kódokat hogy tudjon wowozni, elsõ nap használta is õket, szóval egy napig tuti jó. nem tudom milyen algoritmussal generálja a kódokat, lehet van benne lejárati dátum is.
#157992
Be lehet állítani, hogy ha ugyanarról a géprõl játszol, akkor ne kérje újra az authenticatort. Ilyenkor talán ha heti 1-szer kéri újra, de amióta az új launcher van nekem sose kéri újra.

tigeroo, ebben mennyire vagy biztos? Mert úgy tudom, az így generált kódok csak pár percig élnek. Elvileg pont ez a rendszer lényege, hogy az authenticator birtoklása nélkül ne lehessen beloggolni.
Fehercsoki
#157991
Corehound pet jár érte, de ha leveszed az authenticatort akkor addig törlik a petet is.

tigeroo
#157990
én nem kaptam érte petet, wot?😄

amúgy egyszerû: felírsz vagy 20-30 kódot elõre (mert kb. 30 secenként újat generál) a gmail doksidba pedig beírod, ha véletlenül nincs nálad a teló vagy akármi van netközelben akár onnan is betudod írni majd, 1 kód 1 belogolás. heti 1x ellehet ezt játszani, a kódkiírás kb. 5perc alatt megvan... annyit megér még ha macerásnak gondolod a folytoni app bekapcsolást is
LeWyTy
#157989
Én meg tudom hogy zavarni fog ezért húzom a szám <#gonosz3>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fehercsoki
#157988
Ingyen van és kapsz érte petet... Engem nagyon zavart, hogy mindig a telefonhoz kellett nyúlni amikor be akartam logolni.

LeWyTy
#157987
Az androidos authenticatort megéri használni?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

BoneDragon
#157986
Ott azért targetelték az enemyt, mert vannak olyan classok amik dps-bõl healelnek.

Fehercsoki
#157985
Ennek semmi értelme, mivel jobb esetben csak a tankot(tankokat) targetelik... Healelni mindenféle addon nélkül lehet, szerintem már healbot/wuhdo is tök felesleges...

Fpocok
#157984
Volt a Rift-ben egy oylan dolog, hogy ha healerként ellenséget targeteltél és nyomtál healt, akkor az ellenség targetját healelted automatikusan. Ennél is van valami ilyesmi?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fehercsoki
#157983
Igen, feltéve ha meg szeretné találni...

#157982
Eyébként nem értem, mit is sír vissza pontosan jónéhány ember. A kihívást meg a csapatjátékos simán meg lehet találni, kezdjél el mondjuk challenge-mód dungeonokat futni. Premade-koncentráció-egyenlõ esélyek.
Szóval azt gondolom, hogy a WoW van annyira sokrétû hogy mindenki megtalálja a számításait benne.
picket
#157981
A patkányok nem is AV-znek, ebben egészen biztos vagyok. A tudomány jelenlegi állása szerint.

&#3237;_&#3237;

Fehercsoki
#157980
Én amikor BG-t vesztek az általában azért van, mert nálunk sok a 300k hps nyomorult, ally meg premade...

devlking
#157979
De csak ha hordásként játszol. Ha allisként, akkor autoloss az összes ott is. 😄
Fehercsoki
#157978
Egyedül AV-n nyernek többet ezek a patkányok, de ott is csak azért mert allynak kedvez a kialakítása...

Fehercsoki
#157977
Ez még viccnek is rossz....