166745
  • devlking
    #159811
    A legjobb persze az volt, hogy a missiont raid közben adta be, mielőtt meglett a 15 boss kill (csak heroic láda volt).
  • BoneDragon
    #159810
    Nekem beadta 94%-ra a mythic ládát.
  • WiLDoR
    #159809
    az meg mokasabb, hogy van egy valag 97-98-as karim, akiknek az inventory-ja tele van 630,645 ilvl-es token-ekkel :D
    (azert csak 97-98-asok,meg mielott valaki rakerdez, mert elso korben salvage epuletig szinteztem oket + banyak, a tobbi meg raer, majd mission xp-kbol meglesz +1 szint, a maradok egy meg mar easymode)
  • devlking
    #159808
    Nincs is jobb, mint a 95%-os highmaul mission fail.
  • Zenszkij
    #159807
    én hordásként mondom, hogy a hordások Ragnaroson még nagyobb parasztok, természetesen vannak cross realm zónák, ott minden szerverről befújja a szemetet a szél
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2015.01.04. 22:38:21
  • bazsidiver
    #159806
    A pvp annyira nem zavar, amikor összefutok egy velem egyszintűvel jó párbajok szoktak lenni néhányat megis nyerek, a gond a kopányas szintűekkel van. Az a jobbik eset amikor 1 lövéssel kinyir a rosszabik amikor rámszáll és megöli az összes szörnyet előlem vagy amikor az egész küldetésadó brigádot lekaszabolják. Akivel vártam hogy respawnoljon a küldetésadó tökéletesen jelemezte őket: "highlevel dick allies". Szerintem elég gáz hogy valakinek az alacsony szintűek szivatása az endgame tartalom.
  • bazsidiver
    #159805
    Itt is a hordánál vagyok blood elf, de ez a pvp a szintezésnél mennyire zavaró? Ha healerként a nyakamba ugrik egy magasabb szintű damagedealer akkor nincs sok esélyem ellene.
  • Zenszkij
    #159804
    jah és hordás szerver :)
  • PiszkosFred
    #159803
    Azt azert ne felejtsd el, csak hogy ne erjen meglepeteskent, hogy a Ragna PVP szerver, a Bronze pedig PVE volt. :)
  • bazsidiver
    #159802
    Indítottam egy új karaktert ragnaroson, az elején nagyon irritáló volt hogy mindig leölték előlem a szörnyeket meg 10en vártuk a bosst hogy respawnoljon, de miután elhagytam silvermoonont ez már nem volt probléma.
  • Zenszkij
    #159801
    jah detto
  • jazzy
    #159800
    Ne transferáld, ~5-6k huf, kezdj egy újat, én Ragnarost ajánlom. Ott is a hordán vannak többen. Ott már tudok segíteni én is, ha valami van.
  • Panzeradler #159799
    Megoldható, de 3napos karinak szerintem drága. Realm transfer(ha jól emlékszem) néven találod battle.net-en
    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.01.01. 18:37:34
  • bazsidiver
    #159798
    Bent vagyok egy angol guildben, tudok angolul is elég jól ahhoz hogy beszélgessek, de nem értek az mmokhoz, hogyha azt mondjátok hogy előnyösebb egy nagyobb szerveren játszani magyarokkal akkor lehet hogy átmegyek (sok időm nem veszik el mert még csak 3 napja játszok). Gondolom hülyeség de azért megkérdezem a karakterem át importálása egy másik szerverre semmilyen módon nem oldható meg?
  • Fpocok
    #159797
    Igen... főleg ha egyedül vágsz neki. Oda menj, ahol sok a magyar.
  • Zenszkij
    #159796
    igen szerintem hagyd ott a karit és húzz egyet Ragnaroson, ott sok a magyar
  • jazzy
    #159795
    Az mondjuk húzós, nem ismerek ott senkit. Lehet jobb ha még most átköltözöl valami populárisabb realmre, mint pl Ragnaros.
  • bazsidiver
    #159794
    Realm: bronze dragonflight, Owein köszi az ajánlatot
  • jazzy
    #159793
    Vagy írj egy szervert és ingame nevet, lehet valaki van azon ahol te játszol és segít.
  • Fpocok
    #159792
    30 tól tudsz dual talentet tanulni pap trainertől, érdemes megvenni és akkor mehetsz holy mellett discként is, amivel jól lehet szintezni.
  • bazsidiver
    #159791
    Köszi a választ
  • Fpocok
    #159790
    Szia!

    Az elején nagyon jól lehet szintezni instákban, olyan 65-ig.
    Silvermoon városban van egy portál (legészakibb pont) ami elvisz Undercity-be. Északi kijáratot elhagyva indulj el nyugatnak át silverpine foresten a főúton. Ha ennyi vagy, akkor már van mountod, gyorsabb lesz. Neked kell felfedezni minden repcsi pontot (érdemes, térkép mutatja), hogy használhasd.
    Gridben biztos be lehet állítani, de nem tudom fejből hogy. Ment be beállításaiba, biztos megtalálod.
  • bazsidiver
    #159789
    Hi!
    Most játszok először a wowal és van néhány kérdésem a játékkal kapcsolatban (horda, blood elf, holy priest):
    Jelenleg ghostlandsban küldetésezek de már 23as vagyok még maradt néhány küldetés de azok már alig adnak xpt. A guideban néztem hogy 20-25 ös terület az a hillsbard foothills de fogalmam sincs hogy lehet oda jutni. Megkell csinálni valami küldetést vagy van valami fast travel lehetőség?
    17esen elkezdtem dungeonozni és minden dungeonba majdnem 3 szintet fejlődtem később is ennyi xp fognak adni vagy aránylag kevesebbet?
    Fölraktam a grid addonot így kényelmesebb a csapatot healelni, de ugye fügőlegesen sorolja a tagok, nem lehet beállítani hogy vízszintesen legyen?(akkor huzhatnám a spellek fölé)
  • Camouflage
    #159788
  • jazzy
    #159787
    Ugyanez, csak nekem ezeréveshdd vs új hdd, az újjal lényegesen jobb volt még úgy is, hogy nem ssd. Hamarosan beszerzek én is egy ssd-t, szerintem fényévekkel jobb lesz.
  • devlking
    #159786
    Új dragon age sima hddmen 60fpsel megy, viszont ahogy elkezdem mozgatni a kamerát elkezd akadni. SSD-ről tükörsimán viszi. Kb 4 éves a hdd szóval nem lenne oka rá hogy szar legyen.
    De ha jól emlékszem hasonló volt wowban is, amikor először beszereztem ssd-t.
  • picket
    #159785
    Nekem nem ez, de több játék is ssd-ről fut. A dolog nem ilyen egyszerű, hogy vegyek-e, vagy ne. Gyorsabb lesz a töltés, ez tény, de ez nem minden.

    Ellenérv: nem helyettesíti a merevlemezt mint a "nagy mennyiségű adattárolót", tehát ha az a bajod a vinyóddal, hogy lassú és hangos, akkor első körben azt ajánlanám, hogy azt cseréld le, hiszen (ssd-hez képest) fillérekre esett le az ára: egy terásat kapsz egy 120 gigás ssd áráért, ami azt jelenti, hogy nagyjából nyolcada a huf/byte, és az újak gyorsak és csendesek.
    Mellette érv: a töltési idő ott jelentkezik, ahol nem is számítanál rá. Nekem 5 másodperc alatt bootol a windowsom. A nem túl helyigényes alkalmazások is simán elférnek ssd-n, így egy böngésző is szempillantás alatt indul. Temp könyvtár, lapozófájl, hibernálófájl is simán mehet az ssd-re (régen nem ajánlották az elöregedés miatt, de a tapasztalat szerint nincs ilyen gond).
    Ellene érv: ha a játék bármilyen egyéb töltöget a közepes konfigodon - és te eddig azt hitted, ez az adatok vinyoról a memóriába töltése miatt van - ez nem fogja megoldani, és akkor kidobott pénz. Ha baj van a betöltés idejével, akkor érdemes megnézni a memóriahasználatot is, mert a windows hajlamos lapozni mint a hülyék egy bizonyos százaléknál kevesebb szabad memória után, és ezen az ssd csak látszólag segít (felgyorsul a lapozás), de a valós (és olcsóbb) megoldás a ram bővítése lenne.

    Konklúzió: ha a memóriában terpeszkedik a wow meg a windows, és ha megengedheted magadnak, akkor a helyedben vennék egy 1 terás vinyót meg egy 120 gigás ssd-t (ez így 30k), ha nem engedheted meg magadnak, akkor vinyó (15k). Ha 10-20% körül van játék közben a szabad memória, akkor ramot vennék.
  • bowden
    #159784
    Van itt olyan esetleg akinek ssd-ről fut a játék?
    Az érdekelne, hogy adott egy igencsak közepes config amin egész normálisan fut a játék, azonban régi lassú hdd-m van. Sokat tölt, hangos stb...
    Gondolkodom egy ssd vásárlásán de előtte érdekelne pár tapasztalat. Hatással van e a gyorsabb töltési időn kívül másra? Vagy ugyanúgy fog futni mint eddig csak hamarabb végigmegy a töltőképernyő?
  • ddany7
    #159783
    a nevvaltoztatast meg lehet uszni ingyen, nekem volt hogy egy GM nem tudta, hogy Race Change melle jar-e, ezert adott egyet ingyen. Maskor irtam ticketet hogy valamilyen nyelven rosszat jelent a nevem, es azt mondtak reportolni fognak, akkor is adott ingyen a GM name change lehetoseget. Szoval erre vannak trukkok.
  • LeWyTy
    #159782
    Kitörlöd a karaktert vagy átírod a nevét másra. Majd veszel egy boostot a huntidhoz aminek a pala régi nevét adod. Ennek nagyja megoldható a shop segítségével. Soha senki sem tudja meg.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.12.28. 17:29:09
  • Vincentcloud
    #159781
    Igen, felhúzol egy huntit
  • DonPedro22
    #159780
    vagy van valami módja ennek az egésznek?
  • DonPedro22
    #159779
    Shopban van olyan, hogy pl palát akarok huntira változtani?
  • Gear
    #159778
    Ez egy üres koment nálam .
  • BoneDragon
    #159777
    Tök jó, hogy ilyenekre van idejük, de arra nincs, hogy a téli eventet kicsit megújítsák...
  • TBTPumpa
    #159776

  • DarkHorSe
    #159775
    koszi
  • Fpocok
    #159774
    itt
  • DarkHorSe
    #159773
    forras?
  • Caliph
    #159772
    gondolkodnak a gold traden, és az aranyért vásárolható play timeon:D