World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zenszkij
#158127
Gézé!

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

Fehercsoki
#158126
Persze mivel ennek nem sok értelme van szerintem. Ebbõl kiindulva aki azt mondogatja hogy az ally nem meleg az valójában úgy gondolja hogy meleg?

#158125
ügyesen megkerülted a lényeget, de a mondandómban teljesen más volt a lényeg.
csak gondolom neked arról kínos lenne nyilatkozni <#vigyor1>

Fpocok
#158124
Második TK-nál kiesett. 😊

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#158123
<#mf2>

Fehercsoki
#158122
Én ezeket hónapok óta farmolom...(bár nekem csak a 150 mountos achihoz kellenek)

#158121
Tûnj el az életembõl 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Fpocok
#158120
Hehe... szûz account nagy szerencsét hoz. A tegnapi dupla 3% droprates mountok mellett (wowhead szerint) ma dobott egyet sapphiron is és szereztem egy másik 2% droprates mountot (wowhead szerint).

TÁDÁ!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#158119
Grat! 😊

Fehercsoki
#158118
Érdemes ezen kívül még VoA-t, Onyxiát és Kael'thas-t leölni hetente.(esetleg még MGT és Anzu is jó eséllyel dobhat mountot és azt naponta lehet tolni)

Fpocok
#158117
Jah, nekem esett 😄 Kössz.
Poénból gondoltam lemegyek és elsõre ilyen szerencsés loot 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fehercsoki
#158116
7% / sárkány a drop chance(ha jól emlékszem) és igen dobhatja mindkettõt egyszerre, ez nem újdonság, azért grat ha neked esett.

Fpocok
#158115
<#banplz>

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158114
Vagy felrepülsz egy madárral, de valóban, ordost csak köpennyel lehet ölni
Fehercsoki
#158113
Nem, veszel vendortól glidert és át lehet siklani felette, így a fix burden of eternityt be tudod gyûjteni viszont ordost így sem tudod lootolni.

BoneDragon
#158112
Megvan, szóval csak a legendary köpennyel lehet...

BoneDragon
#158111
Ami van szigeten híd, hogy lehet átugrani?

torrente111
#158110
haldoklik a fing

Fehercsoki
#158109
Nem tudom te milyen társaságban vagy ahol még egy fingot is rejtegetni kell, mi csak nevetünk rajta ha valaki odafingik.(vagy menekülünk😄)

#158108
Azt szokták mondani, ha valaki nagyon sokat hangoztat egy bizonyos dolgot, azt azért teszi, hogy ezzel próbálja elhitetni a többiekkel, hogy õ biztosan másik álláspontot képvisel, holott csak a valódi szándékait/beállítottságát/véleményét próbálja takargatni ezzel.

Mint pl. mikor egy társaságban pukkant egyet valaki, s hírtelen megkérdezi felháborodottságot színlelve, hogy "ki volt az, aki idefingott?".
Ezzel kvázi le is leplezve magát.

Neked mi a véleményed errõl? 😉

Fehercsoki
#158107
Nem vagyok álszent, a "meleg" kifejezés messze van attól amiket te írtál.

#158106
Kis álszent. Ha nem tetszik menj a hellokitty fórumra ott biztos nem írnak ilyeneket 😮
LeWyTy
#158105
Nem hogy csinálnátok már egy pandás bannert 😄

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fehercsoki
#158104
Mi lenne ha elkezdenél normális stílusban írni?

BoneDragon
#158103
"nem vettem észre,hogy a hordás életem roszabb lett volna csak azért mert nem garrosh volt a warchief"
Én igen, nagyon megemelkedtek az ah árak, biztos megadóztatta.

#158102
Én elolvastam minden lore-t. Tudom ki volt az apja csak leszarom mert a fia egy nagy pszihopata faszparaszt. Garrosh -nak nem számít más csak hogy elnyomjanak mindent ami nem horda. Aki ellen szegül szétzúzzák. Még vol'jin-ra is bérgyilkosokat küldött. Nekem azzal semmi bajom sincs, hogy megakarta erõsíteni a hordát viszont a módszerei nem tetszenek. Ez az egyetlen amibõl a pandarenek, a horda és az alli is egyetért. Garrosh kihúzta a kibaszott gyufát. Aki mást mond az az egész Wow Lore-nak mond ellent mert akkor most nem tartanák itt. Én játszottam a lich king ben egészen pandaria-ig nem vettem észre,hogy a hordás életem roszabb lett volna csak azért mert nem garrosh volt a warchief. ez is inkább csak egy szál a történetben amit el kell fogadni.
#158101
veszek wowgold-ot akkor 100%osan permabant kapok?:S
LeWyTy
#158100
Én is most kezdtem bele<#banplz>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

HunnernesKonge
#158099
Nazgrimot én is sajnáltam, ebben teljesen egyetértünk; Sõt Garrosht is megsajnáltam ez alapján egy kicsit...De attól még summázva az marad a véleményem amit már leírtam<#nezze>
Zenszkij
#158098
Garrosh akkor vette irányítása alá a hordát, amikor az kezdett el.urvásodni. Kicsit gatyába rázta a rendszert. Nazgrimot jobban sajnálom, õ egy igazi Ork harcos volt, egy warrior, aki nem Garroshért halt meg, hanem a warchiefért, akire felesküdött. Õ esküt tett a hordának, a Warchiefnek és becsülettel harcolt azért amire felesküdött, még akkor is ha tisztában volt vele, hogy Garrosh megõrült. Nem lett áruló. Õ testesíti meg azt, amit ez a szó jelent: Honor. Nem azért lett general, mert apuci, anyuci benyomta, hanem saját erõbõl verekedte fel magát a rangsorban, tette a dolgát amire utasították három kiegen keresztül. Mikor õt kell megölni kicsit úgy érzem mi vagyunk az árulók. Lok'Tar Ogar!

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

HunnernesKonge
#158097
Garrosh apja nagy arc volt, a kölök meg egy fasisztoiod õrült. Nem lesz szimpatikus senki csak azért mert xy gyereke....
Zenszkij
#158096
Garrosh, meg Nazgrim a legnagyobb arc. Ennyi. Ha tudnád ki volt Garrosh apja nem osztanád itt az észt.

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

Fpocok
#158095
Nah... fél évvel a vége elõtt nem fogok belekockulni. Majd beállok a következõ körben.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fehercsoki
#158094
De egyébként nem csak raidelésbõl áll a játék, fõleg ha most kezdted nagyon könnyû magadnak elfoglaltságot találni.

Fehercsoki
#158093
De épp ezt mondom, hogy nem késtél le semmit, kiszeded timeless geart, tolsz pár LFR és flexet aztán már könnyedén találsz guildet és mehetsz normalba.

Fpocok
#158092
Ide jöttem, mert itt van a RaFkós haverom. Meg a régi guildem.
Tudom, hogy késõn jöttem a partiba, majd próbálkozom a warlordos kiegnél 😊

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fehercsoki
#158091
TN-re ne menj, mert nagyon sok a török és rohadt idegesítõek.(régi guildem oda ment és nagyon panaszkodtak, kb élvezhetetlen így a játék) Amúgy meg csak azért mert most lettél 90 még nem kell aggódni, guildet nagyon könnyû találni, kezd el flexet(meg LFRt) tolni és akár 1-2 héten belül lehet olyan geared ami elég normalhoz.

Besz
#158090
Hunters vs Paladins
0:3 <#hehe>


"...jegyezze fel hajónaplójába...megtette a kötelességét. Szebb sírfeliratot tengerész nem kívánhat." - J. F. Cooper: A Vörös Kalóz

Fpocok
#158089
Na mindegy. 7 nap múlva úgy is lejárok, akkor jegelem magam, míg ki nem jön a kövi kieg. Most már úgy sem tudnék semmit csinálni, mert késõn jöttem a partiba, nincs guildem, randomokkal meg nem raidelek.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#158088
Nincs valami lista, hogy milyen magyar klánok vannak pl a TN-en? Lista... felsorolva egymás alatt...

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#158087
Jaj tényleg nekem GBP-be számolja... Szóval úgy 3.2k-ra jön ki.

Fehercsoki
#158086
3.2k ft / hónap még jó is lenne(most vennék egyet amíg nincs GC), viszont ez forintból vásárolva biztos nem annyi, 1 hónap 13 euró ami a jelenlegi ~310 ftos árfolyamon ~4k ft.

Fehercsoki
#158085
5.2k, ennél olcsóbbat még nem találtam.

#158084
Jelenleg tényleg beszerezhetetlen 😄 még a kapcsolatoktól sem akiktõl eddig szereztem. bár én elõre beszereztem 2hónaposat. kb 4kilóért
Fpocok
#158083
Mennyi az az olcsó, amennyiért szerezni szoktál?

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#158082
Blizzardtól 3200Ft-ért veszem / hónap. Szóval 60 nap az 6400 ft. Livekodok.com-on meg 6300. Igazad van, spóroltál 100 forintot :p Bár nem tudom honnan szerzed, de úgy tudom itt a legolcsóbb.

Fehercsoki
#158081
Igen csak nekem olcsón kell😄

BoneDragon
#158080
Ezért kell blizzardtól venni.

Fehercsoki
#158079
Rohadt karácsony miatt hiánycikk lett a GC és nem tudom feltölteni az accom=/

#158078
Egyébként is garrosh miatt többet szenvedett pandaria és a pandák mint az allisoktól összesen nem is értem miért hoztad fel ezt a felszabadítás dolgot mert annyira felesleges. Akármennyire is szerelmes vagy abba a karakterbe (nem heteroszexuális módon) akkor is meglesz erõszakolva az ánusza a következõ kiegészítõben szóval most búcsúzz el tõle puszival amig ott áll VoS-ban 😊) Eljött a trollok kora! Vol'jin the best.