166745
  • ddany7
    #159851
    amugy egy kerdes:
    Gladiusex addont hasznaltam arenara, es tok jo volt, hogy a sajat party-t is megjelenitette nem csak az ellent.
    Ezt sima Gladiusban be lehet allitani? Vagy valami mas addonnal? Gladiusex nem nagyon mukodik
  • jazzy
    #159850
    Fingom sincs, csak van recountom
  • ddany7
    #159849
    es menniyre egyszerusodott az enha? kb BC-ben jatszottam vele utoljara amikor szinteztem, azota ele vagy resto.
  • Kryon
    #159848
    Pala ideális kezdő healereknek. Priest már egy kicsivel húzósabb cloth miatt. Tipikus kezdő healer hiba, hogy magadat elfelejted healelni, vagy nem mozogsz, mert nagyon a healre koncentrálsz. Na az ilyesmit könnyebben túléled palával. :)
  • jazzy
    #159847
    Nagy meglepetés, mert haladó healernek is azt ajánlanám :D
  • MrStokes
    #159846
    Lehet majd megnezem enhancement-et is, de kb. semmit nem ertek hozza. Gear-t sem gyujtottem hozza semmit, csak az armorok vannak, amiken valt a main stat int-rol agi-ra. Eddig ranged dps-kent probaltam ervenyesulni, mert inkabb az jon be. Amugy azt olvastam, hogy single target-ben gyenge, cleave-ben eros.

    Aha, szoval pala vagy priest, valahogy sejtettem. :)
    Utoljára szerkesztette: MrStokes, 2015.01.22. 17:31:49
  • jazzy
    #159845
    Reroll enha? Brutáldurvaundorítóanerős.

    Paladint vagy Priestet ajánlanék kezdő healernek jelenleg.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2015.01.22. 17:22:03
  • MrStokes
    #159844
    Ugyanezt erzem ele shamannal is, kicsiket lovok, es azokat sem tul gyorsan. :/

    Healernek egyenlore marad a monk, de azert erdekelne, hogy melyek azok a healer class-ok, amiket ajanlanatok egy korabbi heal tapasztalattal meg nem rendlkezo egyennek arra az esetre, ha szeretne jobban beletanulni a gyogyitas muveszetebe?
  • kingofn00b
    #159843
    ööö...life sucks... :-(
  • Kryon
    #159842
    Akkor elhiszed, hogy egy sámán és monk healer gazdájaként nem természetes a mosolyom...
  • kingofn00b
    #159841
    Most viszont tényleg nem túl izmosak a sámánok. Egyszerűen kicsiket hílelnek, és azt is lassan.
  • Kryon
    #159840
    WoD-ról volt szó, előtte nem tudom milyen volt, kiegre tértem vissza.
  • Zenszkij
    #159839
    őrült Max!
  • kingofn00b
    #159838
    Hát, azért a SoO alatt a sámánhoz nem túl sok skill kellett. Chain heal + healing rain azt' jóccakát.
    Én druidával a diszkópapot nem szeretem, mert a mechanikája nagyon üti a druidáét. A bubik teljesen kinyírják a HoT-okat.
  • jazzy
    #159837
    Elfelejtettem írni, hogy ez az én tapasztalatom. Nem kizárt, hogy egy halál béna healer / monk vagyok, lehet. Wotlk 1. napja óta healer mainem van, bár ez nem jelent semmit, de talán valamennyi közöm van hozzá, remélem.

    Nekem picit lehangoló, hogy bejön bármilyen PalaDruidPriest és elvernek (oké, fight függő, de összességében), mert elfogadom, hogy nem én szartam a spanyol viaszt és vannak ügyesebb játékosok, na de mindenki?!
  • Kryon
    #159836
    Sajnos nem jutalmazza a játék a skillt, mert akkor fordított lenne a sorrend.
  • jazzy
    #159835
    És ha profin ráéreztél, akkor akár 4. is lehetsz Paladin, Priest, Druid után, tehát TALÁN elvisznek raidre, ha ezekből nincs. Shamanokat van esélyed megverni, ha bénák. Oké én nem mythicelek, csak Heroic 6/7 van meg több try Impre, de Impre általában egy "no monks ty" válasszal kiraknak.
  • Kryon
    #159834
    Ha szereted a kihívásokat :) Az garantált, hogy megtanulsz vele healelni.
  • flashpointer2
    #159833

    woot veteran mód
  • MrStokes
    #159832
    Koszi a valaszokat. Healer rutin, na az nincs! Lehet akkor nem a legjobb class megtanulni healelni... Na mindegy, most mar lesz ami lesz! Challenge accepted!
  • Kryon
    #159831
    Minden helyzetet jól lehet vele kezelni, de sok dologra kell egyszerre figyelned, nagyon pörgős, és igazi hybrid. Folyamatos koncentrációt igényel és sok mozgást. Nem fogsz vele unatkozni. Rá kell érezni, hogy játssz vele, mit hogyan kezelj, mert nincs idő töprengeni. A ráérzéshez, gyors helyzetfelismeréshez és ahhoz, hogy közben higgadt maradj és jól egyensúlyozz az erőforrásaid között és ne égesd el a manád kell a healer rutin.

    Ha ráérzel az ízére, nagyon élvezni fogod :)
    Utoljára szerkesztette: Kryon, 2015.01.21. 16:08:12
  • kingofn00b
    #159830
    Monkból két félét láttam, mind tankban, mind healban. Vagy ótvar szart, vagy prót. Úgy tűnik, van benne potenciál., de az nem jön ki még közepes képességű játékos esetében sem, azaz lassú a tanulási görbéje.
  • MrStokes
    #159829
    Epp most szeretnek elkezdeni monkkal healelgetni 5 fosben, most lett meg a lvl 90, de meg nem probaltam healer-kent.
    Ki tudnad kicsit fejteni, hogy miben latod a nehezseget ?
    Mar nezegettem guide-ot, hogy legyen rola fogalmam, mikor mit kell hasznlani, single target heal, tank heal, aoe heal, burst heal, ilyesmik, de nekem igy elsore nem tunt tul bonyolultnak.
  • ddany7
    #159828
    mi most a legjobb gold farm lehetoseg? herb meg minig nem hoz tul sokat, nagyon lementek az arak sajnos
  • Kryon
    #159827
    Top guildek a min-maxolással egy külön világ... Nekem tetszik a healer monk, szerintem fun, nem egy szokásos healer. Az mondjuk igaz, hogy nem könnyű vele játszani, inkább rutinosabb healereknek ajánlott.
  • jazzy
    #159826
    Kikapcsoltam a hangját.. igaz egy csomó minden mást se hallok, bassza meg az összes ingame motoros :(
  • antiqueA
    #159825
    Hála az égnek, eggyel kevesebb motor. Behányok a nonstop berregésétől... :)
  • jazzy
    #159824
    Jelenleg nem, talán később berakják goldért, de az alliance verzió is 100k.
  • LeWyTy
    #159823
    Kérdés: Ha valaki most kezdte a játékot pár hete... annak meglehet a hordás OCC chopper? Ha igen hogyan?
  • TBTPumpa
    #159822
    Aki esetleg lemaradt a CE-ről:
    World of Warcraft: Warlords of Draenor - Collectors Edition
  • TBTPumpa
    #159821
  • jazzy
    #159820
    Egyébként én furcsállom, mert amiket top guildben látok Monk, az mind windwalker, se tankot, healert meg aki lehet elkerüli, meg se piszkálja.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2015.01.16. 16:06:43
  • antiqueA
    #159819
    Én nem értem ezeket a monkos dolgokat. Megtenné vki, hogy kifejteni mi a baj velük?
  • BoneDragon
    #159818
  • Fpocok
    #159817
  • Fpocok
    #159816
  • ddany7
    #159815
    ugyanez volt a bajom, egy regi 8 eves hdd-m volt, hangos volt, es lassu.
    en hdd-t vettem, 1terrasat, csendesebb meg valamivel gyorsabb, de azert nem fenyevekkel.
    ha van lehetoseged, es nem feltetlen kell a hely, akkor ssd jobb valasztas szerintem.
  • devlking
    #159814
    Hát szaros heroic lootra fog a halál napokat várni.
  • Fpocok
    #159813
    Én 4 napig még vártam, csak hogy meglegyen a 100. Megtanultad a leckét.
  • StrikeFor
    #159812
    ó megvolt már 2x nekem is :)