166745
  • Fehercsoki
    #159891
    Blood dkhoz skill kell, több mindenre kell figyelni mint a többi tanknál, palához kell a legkevesebb skill mind a 3 talenten. Disc pap is tipikus 2 gombos healer, viszont inkább raid környezetben op.
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2015.01.31. 16:55:51
  • Pari
    #159890
    ennyire gyors lett a szintezés!?:)
    a kockulást nem engedem, napi 1-1,5 órát számítógépezhet max:)
  • flashpointer2
    #159889
    Attól függ ki mekkora kocka, akár 24 óra múlva is hátrányt jelenthet , vagy még kevesebb idő alatt :)
  • Pari
    #159888
    Jogos a felvetés, de dps-t majd jatszik soloba. Duoba meg jo lesz a tank+healer, ugy legalabb tudom tanitgatni, mire kell figyelnie.
    Meg akarom majd venni a WoD-ot, de 1 hónapba 2 alapjatek+2 kieg hazavágná a büdzsét, szóval a kiegészítőket csak egy hónap múlva tervezem. Gondolom egy hónap WoD nélkül nem jelent nagy hátrányt, vagy tévedek?
  • Spaceghost
    #159887
    Ajánlatos beszerezni a Dreanort, mert az alatti contentnek sok értelme nincsen és hamar végig lehet szánkázni rajta, jelenleg 90 felett kezdődik az élet, illetve nyilván lvl 100-on. Ha a kisfiad még csak 10 éves akkor én a dps-t ajánlanám neki, a tank és a heal az elég felelősségteljes szerep, azt meg szerintem jobb elkerülni, hogy a random emberek bárkire is rászálljanak instában. De amúgy meg 2 talentes rendszer van, szóval lehet olyan castot választani ami dps is healer is meg tank is. Az se biztos, hogy elsőre be fog jönni a választott karakter. Azt nem tudnám mondani, hogy akár healer vagy akár dps és tank faék egyszerűségű lenne, de egy kis utána olvasás és gyakorlás után mindegyik megtanulható.
  • Pari
    #159886
    Köszönöm szépen a jó tanácsaikat, még két kérdést engedjetek meg:
    A tank+healer combo-ból mit ajánlanátok? Több helyen olvastam a blood DK+healert (lv55+ után)
    Kisfiam még csak 10 éves, gondolom neki a fotm tank állna jól a skill tank-al szemben.
    Healerből mit ajánlanátok nekem? Nem szeretem a túl sok gomb/skill (8+) rotációs classokat (mondhatjuk , hogy a faék egyszerűségű classokat/role-kat szeretem:).
    Illetve, mennyire látjátok szükségesnek a WoD kieg beszerzését, így a legelején? Vagy elég egyelőre a MoP mondjuk úgy lv60-ig?
  • Fehercsoki
    #159885
    Tank+dps és healer+dps is jó lehet instázás szempontjából, dupla dpst kerüljétek, úgy nem fog behívni, ha új wowot veszel akkor szerintem RaFal hívd meg mindenképp a fiad, így kapsz egy ingyen hónapot és egy mountot, illetve 90 napon át 300% xp mindkettőtöknek.
  • BoneDragon
    #159884
    Szia!

    Mindenki megkapta a pandáig bezárólag a kiegeket, aki valaha megvette a játékot. Igen már csak a Draneort kell megvenni és befizetni a játékra. A legjobb páros? Tank és healer. Egyből behív majd instába és ha nem akartok komolyabban raidelni csak néha napján lemenni puggal, akkor is ez a legjobb választás, mert instant vinni fognak. :)
  • Pari
    #159883
    Üdv Urak!

    Kisfiammal szereténk elkezdeni wow-ozni, és lenne egy két kérdésem amire nem találtam a választ a faq-ban.
    Nagyon regén megvettem az alapjátékot magamnak, jelenleg a státusza WoW: Mist of Pandria (standard edition) - frozen
    Ez azt jelenti, hogy elegendő megvásárlnom a Warlords of Draneort, hogy fullos legyen a game? (illetve befizetni a havi díjat, hogy el is induljon)
    Illetve, a gyereknek is szeretnek venni egyet, akkor elég az alapgamet és az utolsó kieget megvennem?
    Leginkább duóban szeretnénk eleinte játszani, mai állás szerint mi számít jó duó-nak a gameban?

    Előre is köszi a válaszokat.
    Üdv
    Pari
    Utoljára szerkesztette: Pari, 2015.01.31. 07:40:43
  • MrPredator
    #159882
    Na akkor pár tanácsot adhatnál lockkal kapcsolatban hosszabban, akár privátban is.
    Nem lvl92-n akarom eldönteni hogy milyen, de van ilvl650-es hunterem, és 3-4k-t verek rá a lockokra úgy hogy ilvl660-670 közt vannak. És ez nem túl jó dolog. A 6.1-ben sem buffolják a lockot, szerintük rendben van az hogy pl a Rain of Fire (lvl92) 50-150-et üt a targetbe. Ez azért nem kicsit gáz, ekkorákat lvl20-ason ütnek mások. És BE-t sem generál. Gyakorlatilag nem tudom mi a szerepe a Rain of Fire-nek.

    Szóval írhatnál milyen spec-en játszol, talentek, tapasztalatok. Nagyon megköszönném.
  • BoneDragon
    #159881
    Komolyan ezt 92-es szinten akarod eldönteni? Az a baj, hogy nem instant kill 1 mob vagy mi? Igen igaz, kicsit gyengébb most a lock mint a többi kaszt, de nem számottevő. Én 672-be vagyok és semmi gondom vele. Inkább azzal van gondom, hogy 1-2 kaszt magasan veri a többit. De hát ez mindig így van. Majd patchekkel változni fog.
  • MrPredator
    #159880
    Pont ez a bajom, hogy nem szeretem a demo ágat :)
    Vagy affli vagy destro. Még csak lvl92 vagyok de mind az affli mind a destro nagyon gyenge. Nem tudom 100-on milyenek lesznek, de nem sok jót nézek ki belőle.
  • Fehercsoki
    #159879
    Demo elég op most, érdemes simcraftot megnézni.
  • MrPredator
    #159878
    Csak én látom úgy, hogy a warlock iszonyat gyenge? Demo azt mondják jobb, de azt nem szeretem. Az destro és az affli fos nagyon, és a 6.1-ben sem erősítenek rajta.
    A Rain of Fire aoe valami szánalmas, ki is vehetnék a játékból. Nem értem én ezt.
  • jazzy
    #159877
    EGY VICCES GIF, MEGJÖTT PICKET
  • picket
    #159876
  • antiqueA
    #159875
    Így van. Ott van. Örülök is neki, használom is. De az csak bagolyra van. Egyébként pedig meg nem is értem, hogy miért említed, mikor közel sem erről beszéltem :)
  • antiqueA
    #159874
    Na mesélj kérlek! Milyeneket? Miről kéne engem meggyőzni? Kíváncsian várom bölcs okfejtésed.
  • Fehercsoki
    #159873
    És még ott a glyph of stars is, ami kifejezetten szép és még a geared is látszik.
  • flashpointer2
    #159872
    Pont azért jó mert nem lehet megkülönböztetni, elrejtheted hogy milyen penge cuccod van és a lámák csak úgy megtámadnak te meg leütöd mindet. Ha tudná hogy a legjobb cuccod van biztos meggondolná hogy neked menjen-e
  • torrente111
    #159871
    az ilyeneket mint ez nem tudod meggyőzni
  • Fehercsoki
    #159870
    Incarnation, Burning Seed?
  • antiqueA
    #159869
    Lényegében ugyan az. A modell frissítés nem ugyan az, mint amiről én beszélek. Ha ránézel egy szintező druidra és mellette egy epic 100-as druidra, azért szerintem elsőre nyilvánvaló, hogy melyik a 100-as (heirloomot most hagyjuk ki). Viszont amint bemegy mindkettő maciba.... na, érti? :)

    Csak kikívánkozott a téma, bocs, ha zavartam vele valakit...
  • Fehercsoki
    #159868
    Nem 10 éve nézed ugyanazokat a formokat...(3.2: új cat és bear, 5.0: új travel és aquatic form)
  • antiqueA
    #159867
    Szóval, te egy ilyen posztból ennyit vagy képes leszűrni? Igen, valóban, ez nekem a legfontosabb...

    Soha nem fogom megérteni az ilyen negatív, antiszociális egyéneket, mint amilyen te vagy. Mikor BC kijött, már azt írtam vmelyik fórumon, hogy miért nem lehetett a karakter modelleket egy kicsit feljavítani. Már akkor is azt kérdezte egy bölcs, hogy ez nekem a legnagyobb bajom? Erre eltelik 8 év, feljavítják a modelleket és mindenki örül, tyű milyen király. Na ja, jobb későn, mint soha. Még öt év és talán lesznek normális feral formák, aminek mindenki örülni fog, de most mégis csak ennyit vagy képes kiböfögni magadból. Gratulálok.
  • torrente111
    #159866
    hát igen,ez a legfontosabb! neked
  • antiqueA
    #159865
    Hogy nem tud a Blizzard kitalálni már valami látványos megoldást a druid macira és cicára. Akármilyen szép, csilli-villi gearben figyel a karakterem, ugyan azt a macisegget bámulom 10 éve, 10-es szinttől kezdve. Miért nem lehet egyre "menőbb" a maci, cica kinézete, ahogy egyre durvább az itemlevel max szinten? Például 630 ilevel fölött a maci kicsit nagyobb lesz és kap egy pár csicsát a testére, 660 fölött meg még pofásabb lesz, mondjuk mint az Amani warbear, vagy hasonló. A bagoly színe pedig még mindig nem változik a hajszín váltásával, ahogy a talentelt félcica-ember színe is állandó. Biztos eléggé hard feladat ezt összehozni.
  • antiqueA
    #159864
    Hát igen, itt igen. De ez egy raid, egy shaman. Én viszont hetek óta nem láttam top10-ben és gyanítom ma sem fogom. De ha igen szólok :) Nekem is van shamanom, jelenleg enha, nincs neki top gearje, de azonos gearben is majd' mindenki elkeféli raid dps-ben.
  • Fehercsoki
    #159863
    Már nerfelték...
  • jazzy
    #159862
    Javaslom megtekinteni akkor, random időpillanatba beletekersz és recount :)

  • MrStokes
    #159861
    Koszi az infokat, most csak meg jobban kedvet csinaltal hozza.
    Annak kulon orulok, hogy tobbfele healer modozatot ki lehet hozni belole !
  • MrStokes
    #159860
    En most megprobalok atallni enha-ra, majd meglatom mire jutok vele.
    Egyenlore gear-gyujto fazisban vagyok, minden olyan slot-ra uj gear kell, amin nem cserelodik a main stat >_<" .
    Kenytelen leszek normal HM-et pugolni , mert klannal mar nem megyunk normalt, csak hc-t.
  • antiqueA
    #159859
    Akkorára állítottam a recountot, hogy az első 10 dps-t látom csak és még soha nem láttam shamant köztük, úgyhogy én nem értem mire ez az enha brutáldurva jelző. Ez saját tapasztalat, nem flame :)

    Én leginkább healereket játszok és én is priestet és druidot ajánlom és nem foglalkoznék azzal, hogy melyik a kezdő healer.
  • kingofn00b
    #159858
    A resto druid nagyon jó. SoO-t toltam vele végig, most meg BG-zek. Nagyon változatos tud lenni.. Le lehet vele reagálni különböző helyzeteket, de ha tudsz alőre készülni, és tervezni a healeket, akkor még jobb. Egy kurva nagy ellensége van, a diszkó papok a hülye bubikkal, amik teljesen kinyírják a HoT-okat. A kontentek nagyon elmentek a semmi-semmi-burst damage irányba, ami nem igazán kedvez a felhotolásnak.
    Ez SoO-ban Malkoroknál nagyon jól látszott. Ott ugye nem volt overheal a mechanika miatt, és egyből 30-40%-ot vertem a diszkópapunkra. :-)


    Viszont ami még plusz jóság, hogy több féle módozatot is ki lehet hozni belőle, főként az új lvl100 talentekkel. Pl HoT-fókuszt, nagyon rohangálóst, olcsóért nagyokat hílelőst.

    Szóval erősen tudom ajánlani, nagyon jó. Ja, emellett BG-n a CC-i eléggé hasznosak bírnak lenni.
    Utoljára szerkesztette: kingofn00b, 2015.01.23. 11:19:37
  • MrStokes
    #159857
    Regen kis szinten probalgattam a resto druid-ot, az valamiert nagyon tetszett anno. Mostanaban tobbszor eszembe jutott, hogy healer-kent felszintezek egyet.

    Igazabol jelenleg a klanomban nincs szukseg uj healerekre, szoval raidekre max puggal tudnek lejarni a jovobeni healereimmel.
    De valamiert nagyon izgatja a fantaziamat, hogy milyen lenne instakban felszintezni egy-ket healer kasztot. Na meg raideken healelni.
    Kezdem mar kicsit unni a dps szerepkort...
  • MrStokes
    #159856
    Nalunk en vagyok az egyetlen ele shaman, es ha most valtok enha-ra, akkor szinten en leszek vele az egyeduli. :S
  • MrStokes
    #159855
    O szerintem az enhancement shaman-ra gondolt, nem az enchanting szakmara. :-)
  • s0n1c
    #159854
    Szerintem ez inkább ízlés, és játékstílus kérdése. Meg attól is függ, hogy pve, vagy pvp. Disc priestem is van, meg resto druidom, mindkét healing stylet nagyon szeretem, de mivel én csak arenazok jelenleg a resto druidot preferálom, mert bizonyos rating felett a druidhoz képest mindegyik healer fos.
  • kingofn00b
    #159853
    Hát, szerintem a holy pap a legegyszerűbb, aztán a pala. Bár tulajdonképpen bármelyikkel meg lehet tanulni healelni, és egyszerűbb az eleve szimpatikus kasztot választani, mint rerollolni később.
  • kingofn00b
    #159852
    Eléggé lecsupaszították. Eleve kevesebb dolgot lehet encsázni (gyűrűt, nyakast, köpenyt) és a jó encsákhoz napi resetes BoP anyag kell.