166745
  • antiqueA
    #159931
    Nem értem a problémát.
  • MrPredator
    #159930
    Lehet tudni hogy terveznek-e valami buffot az affli locknak, vagy helyette tesznek be okostelefont a selfie cam mellé?
  • jazzy
    #159929
    2 áldozat
  • LeWyTy
    #159928
    Úgy vélem Játékbeli pénzre gondolhatott emberünk. Vagy talán szarkasztikus volt?!
  • BoneDragon
    #159927
  • 1Darton1
    #159926
    Az lenne a vég igazán, ha valós pénzért lehetne játékidőt venni. Bele sem merek gondolni.
  • picket
    #159925
  • skorpio7
    #159924
    Haldoklik a wow.
  • Tatyla
    #159923
    Én ilyenkor büszke vagyok magamra hogy nem csábultam vissza Deathwing patch előtt leléptem és az asszony se verte szét a fejem egy rigalánccal...
  • Fpocok
    #159922
    Azt hiszem én végleg kiszálltam. Kicsit sajnálom, hogy megvettem kieget meg hozzá játékidőt. Na mindegy, tanultam.
    World of Warcraft Will Start Selling Subscription Time For Gold
  • ricky
    #159921
    Sziasztok! Nemreg tertem vissza a jatekba, s a monkomat huztam fel szazasra. Eddig mindig tankolni szoktam, regebben palaval, aztan valtottam monkra, de mivel nem nagyon vagtam a taktikakat healerkedni kezdtem. De... most tenyleg ilyen szar a healer monk vagy csak en nem jol csinalok valamit?? Nagyon sok oldalt elolvastam ezzel kapcsolatban, s mindent ugy is csinalok ahogy irjak. De egyszeruen szinte mindig megvernek healben, meg a rosszabb gearben levo papok es druidak is. 671es az ilvl-em es olyan 28k-30k-s hps-t szoktam tolni, de pl ma HC operatoron meg a DK tank is megelozott, s nem is kicsit. Nem tudtok valami jo forumot/olalt/videot ezzel kapcsolatban??
  • Zenszkij
    #159920
    Van lejjebb? Szánalmas lett ez a játék. Balance sehol. Csak a pénz, a lenti videó jól mutatja, Francesco Zombori :D. 1 hónapig toltam 5 100as kari meg egy fullos garrison, 300K gold bevétel azt csókolom. Nekem ennyi volt ez a kieg.
  • BoneDragon
    #159919
    Most mi bajod a 6.1 legnagyobb újításával? Nem értem...
  • Fpocok
    #159918
    Egyik ok, hogy miért nem akarok megint előfizetni.
    Istenem bmeg...
  • ddany7
    #159917
    ja ertem koszi.
    Mondjuk akkor mar ertem, miert ilyen rohadt olcso minden ah-ban.
  • skorpio7
    #159916
    Saját magad még mindíg nem tudod megvenni a saját cuccodat. Kérj meg egy ismerőst rakjon be neked egy cuccot azon az oldalon, ahova goldot akarsz, megveszed és átadja a goldot. Eddig is így kellett a korábbi közös (goblin) ah-kon mozgatni a goldot, csak akkor 15%-ot vont le az üzlet, mostmár azonban a sima ah-val is megteheted ezt, amivel csak 5%-ot buksz.
  • ddany7
    #159915
    tenyleg kozos az ah? nem is tudtam
    akkor ezek szerint ha ugyanazon a szerveren a hordas karimmal beteszek valamit, allissal ki tudom venni igy penzt adni at?
  • Warden
    #159914
  • HunnernesKonge
    #159913
    Azért annyira nem rossz a helyzet 484 lvl100-as hordás biztosan van :D realmpop

    Raid : Raidelni maximum crossrealm fogsz,de ahhoz is kellenek más szerverről barátok, akik beinvelnek, vagy raidcall-os raidekkel mész.
    Guild : Gondolom van ezer meg egy szépnevű hordás guild, de semmit nem fogsz elérni velük, mert max 0-10ember játszik bennük, vagy belépsz egy "monstre" guildbe amiben akár 100 account is van, ott a nagy létszám és a kis populáció miatt lehet jó a közösség, de nem építenék erre.
    AH: WoD óta, közös az allis és a hordás AH, igy minden lesz benn mi szem szájnak ingere
    PVP : Szerintem annyira ritka hogy hordást látnak azon a szerveren, hogy lehet hogy meg sem ölnek, csak több tucatnyi ember fog követni, mint egy látványosságot.

    Minek akarsz ilyen szerverre menni? Mazochista vagy? Ha nem akarsz a szokásos szerverekre menni Ragna/Arathor/TN, akkor keress egy olyan szervert ami nincs ennyire felborulva faction balance szempontjából, vagy menj egy connected szerverre.
    Utoljára szerkesztette: HunnernesKonge, 2015.02.24. 12:01:46
  • Pari
    #159912
    Üdv!

    Az lenne a kérdésem a szerverek kapcsán, hogy milyen hátrányt jelent az a későbbiekre nézve (raid, guild, ah, stb.), hogy ha a Silvermoon pve szerveren indítok hordást karakter?
    A wowprogress adatai szerint a szerveren 56 fő hordás és 16718 fő allis játszik.

    Utoljára szerkesztette: Pari, 2015.02.23. 15:59:15
  • skorpio7
    #159911
    Közben megkerestem neked pontosan mi a nevük , mert rosszul emlékeztem: Anat Akhan.
    Ha megnézed a guild infót, akkor sok a magyar köztük, de nemzetközi guildként külföldiek is vannak náluk. Gondolom nem is voltak elegen hozzá vagy éppen nem is akartak csak tisztán magyar guildet létrehozni itt.

    Ja igen felvétel ügyben keresd Bambudruida-t.
    Utoljára szerkesztette: skorpio7, 2015.02.10. 23:35:10
  • MarkBlade
    #159910
    Köszi! Horda oldalon vagyok. Akkor rákeresek :)
  • skorpio7
    #159909
    Szia! Igen van, alli oldalon a Moo Murder, hordán meg az Ahn Kahat (ha jól emlékszem) . Beszélj velük felvétel ügyben (az allisok engem is invitáltak, de csak "altot" tartok fent a szerveren, akivel keveset játszok).
  • MarkBlade
    #159908
    Sziasztok! Magtheridon szerveren van magyar guild amihez lehet csatlakozni?
  • Fehercsoki
    #159907
    5.4 óta ingame lehet küldeni a meghívót, és ez nem ellenőrzi az országot, így működik Mo.-ról is, rewardokat és a bónusz xpt is megkapod/megkapjátok.
  • Pari
    #159906
    Illetve engedjetek meg még két kérdést:
    Tegnap leszedtem pár addont, beállítgattam szépen meg minden az egyik karakteremen.
    Hogy tudnám azokat a beállításokat a legegyszerűbben. leggyorsabban átmenteni a többi karakteremre? Van erre valami addon?
    Ezeket az addonokat szedtem le: moncai compare, adi bags, bartender, move anything, pawn, prat, sell junk, shadowed ui, xloot
    Ezekből mi baromság? illetve mit ajánlanátok még, ha egyelőre nem akarok craftolni és raidelni.
  • Pari
    #159905
    Az igaz, hogy a recruit a friend rewardok nem érvényesek Magyarországra?
    Ezt írja a faq:
    Recruit A Friend is available to players in Austria, Belgium, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Netherlands, Norway, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Ukraine and United Kingdom. Players outside these countries are ineligible
  • Fehercsoki
    #159904
    Stamina buffot nem számoltam bele.
  • bowden
    #159903
    Arra azért kíváncsi lennék melyik az a két gomb ami elég a disc papnak, csak mert én mostanában azzal raidelek és szerintem több kell valamivel.
  • MrPredator
    #159902
    Teljesen igazad van, jobban utána kellett volna néznem. Persze a soul shard olyan szarul jön hogy ezt nagyon ritkán lehet majd eltolni, de valamicskét azért javít.
  • jazzy
    #159901
    Hali

    g2a.com, livekodok.hu
    vagy bimbi: https://www.facebook.com/bimbihivatalos?ref=ts&fref=ts
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2015.02.02. 14:42:18
  • antiqueA
    #159900
    Ismét csak értelmezés alapján mondok véleményt: nem kell hogy számot írjanak, hogy hány targetre hat. Annyi targetre hat, amennyit győzöl feldotolni. Ez a soulburn empowerment valószínűleg egy self-buff lesz.
  • Fehercsoki
    #159899
    Nála 11k, tőle szoktam venni a GC-t, megbízható, normális árak vannak és gyorsan küldi a kulcsot.
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2015.02.02. 14:19:19
  • shaba23 #159898
    Sziasztok!

    Sok év nyűglődés után, rávettem az asszonyt, hogy próbálja ki a játékot. Egy hónap után ott tartunk, hogy a vasárnapi ebéd is csak késve készült el, mert addikt lett a drága :)
    Most viszont eljött az idő, hogy mehetne WoD-ba, nem találok sehol dobozos verziót :(
    Tudtok valahol maradék készletet, vagy ha minden kötél szakad, akkor egy megbízható oldalt, ahol csak a key-t értelmes áron (a blizzard 15.000 Ft-os ára kösznemkell) meg lehet venni?
  • MrPredator
    #159897
    Szerintem a main targetre is hat. Ha a környezőkre is hat, akkor szoktak írni vagy egy számot, hogy pl 5 target vagy hatótávot. Itt egyik sincs megemlítve.

    Látom a 6.1-ben a lock további brutális nerfet kap. Úgy tűnik a blizzard követi a sémát, ami erős buffoljuk ami gyenge azt nerfeljük.
  • antiqueA
    #159896
    Az én értelmezésem szerint (csak a leírás alapján) a Haunt spelled kap még egy Soulburn effektet, ami csak a környező ellenfelekre hat. Tehát main targeten a dotok +30%-ot sebeznek (amin a Haunt van), a környezőkön pedig +20%-at.
  • MrPredator
    #159895
    Lenne egy affli lock kérdésem. Még nem vagyok lvl100, de olvasgatom az end talenteket és nem teljesen világos ez a Soulburn: Haunt talent. Azt írja, növeli 20%-al a dotok sebzését minden célponton. Az világos hogy a Haunt alapból növeli 30%-al 8 secre, a Soulburn: Haunt még 20%-al és 30 secre, de mi az hogy minden targeten? Ha fel van dotolva 3 target, egyre rátolom a Soulburn: Haunt-ot akkor az mindhármon növeli a sebzést? ha így van akkor milyen hatótávon belül? ha nem így van akkor hogy van? Kicsit kusza nekem ez a Soulburn: Haunt talent.
    Utoljára szerkesztette: MrPredator, 2015.02.02. 10:49:38
  • s0n1c
    #159894
    priv ment
  • Fehercsoki
    #159893
    Hát lehet, hogy ha csak simán tankolni szeretne valaki akkor skill nélkül is boldogul, viszont azért a spellek/rúnák/rp optimális használatához figyelni kell.
  • PiszkosFred
    #159892
    Mikor jatszottal utoljara blood dkval? :D Ugyanolyan harom gombos kaszt lett a WoDra, sajnos, mint a tobbi. Lehet, hogy tobbre kell figyelni, mint a tobbi tanknal (bar ezt nem vettem eszre), de hogy skill nem nagyon szukseges mar, az is biztos. Azert konyorgok, hogy legyen glyph a 6.1-ben a BB elnemitasara, mert mar az oruletbe kerget.