World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

devlking
#158279
Vagy majd ezzel adják el a kieget, hogy csak 40 euroért kapsz egy egész kiegészítõt meg egy 60 euros boosts. Hülyének is megéri.
#158278
Az újdonságok hiánya és a motiváció kiölése nagyobb szerepet játszik ebben szerintem. Akiket ezek nem érintenek, azokról érthetõen minél többet próbálnak lehúzni. Ez az egyszerûbb út.

Fpocok
#158277
Egyre kevesebb ember játszik, aminek az egyik indoka ez a pénzpumpálás, ezért úgy válaszolnak a csökkenõ játékostáborra, hogy még többet próbálnak meg kipumpálni belõle.

Parasite Eve 2, best game EVER!

LeWyTy
#158276
De most ennek így mi értelme? Önmaguk ellen vannak ezek?
Minek van a játékban a tartalom ha nem kell végigmenni rajta?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#158275
Valószínûleg nem a csóró országok a célcsoport, mert ha az lenne akkor kicsit jobb helyen senki nem szintezne hanem megvennék apróé azt annyi.
#158274
Úgy érdemes belegondolni, hogy egy olyan ember számára, aki nem különösebben kedveli a szintezést, az a több 10 óra unalmat vagy a 60 dollár kifizetését választaná. Még a közmunkának is többszöröse az órabére.

Fehercsoki
#158273
Hát nem tudom, szerintem rohadt sok érte... Persze ha meg olcsó lenne akkor az lenne a baj.

#158272
Nem picit olcsóbb, mint eddig (kb. harmada). A powerleveling ágazatnak rendesen alávágtak, nem mintha sajnálnám õket.
Ennyiért még a magyaroknak is bõven megéri.

BoneDragon
#158271
Hûûû gyorsan szaladok is venni. Anyjuk valagát...

Fpocok
#158270
Úgy hallottam, hogy ha tíz darabot veszel, a tizedik ingyen jár.

Parasite Eve 2, best game EVER!

devlking
#158269
Ja, és sok szerencsét a következõ héten lfrhez mindenkinek.
devlking
#158268
Kettõt is kérek.. vagy hármat.
Fehercsoki
#158267
Mennnnnyiiiii???

Fpocok
#158266

Parasite Eve 2, best game EVER!

LeWyTy
#158265
És ez érni is fog valamit?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fpocok
#158264


Parasite Eve 2, best game EVER!

#158263
sziasztok , bloodscalpon keresek aktív guildet horda , ally oldalon , illetve nordrassilon ally oldalon.

irj uzit! koszi szepen! : )
Fehercsoki
#158262
Az euró árfolyam és az árak euróban is publikusak, szóval nem értem miért várod el, hogy bárki helyetted kiszámolja az árakat forintban...

devlking
#158261
És a frozen accnak még is mi köze, ahhoz hogy te belogolj bnetre?
torrente111
#158260
nem nehéz.és neked olvasni? #158252

tigeroo
#158259
akkor pedig
LeWyTy
#158258
Attól hogy valakinek épp egy Trollface a logója attól még nem csak trollkodik.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

devlking
#158257
Annyira nehéz belogolni bnetre, és megnézni. <#zavart2>
torrente111
#158256
igen igazad van nem kell atomfizikusnak lenni,hogy egy kérdésre válaszoljon valaki.mert nem az euro árfolyamát kérdeztem.

tigeroo
#158255
dont feed the troll
PiszkosFred
#158254
Select a character to continue

Cost: EUR 20.00

Please make sure the character you wish to perform a character service for is not logged in to World of Warcraft, as this may make the character ineligible.

Average wait time: 1 hour

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#158253
Az mûvelet eredeti ára euróban, ez megszorozva 320 forinttal, ez a vége. Ezt írta csoki. Azért ez nem egy atomfizika képlet, könyörgöm 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

torrente111
#158252
megköszönném ha leírnád mert frozen az accom és nem tudom megnézni sajnos.

LeWyTy
#158251
Hát nekem nem tölt be battlenet hogy megnézzem... de szerintem az inkább 3200Ft mint 320Ft

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Lazarus
#158250
torrente111
#158249
oh ilyen olcsó?

Fehercsoki
#158248
Ár euróban * 320 ft kb.

torrente111
#158247
sziasztok.most forintban mennyi a transfer,frakció váltás és a kinézet váltás?köszönöm

Fehercsoki
#158246
Blizzardnál gondok vannak, töltõképernyõn sok játékos nem jut túl. Dolgoznak rajta.

LeWyTy
#158245
Engem se enged be.. (ragna horda) Miért nem?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#158244
Fasza. Hétvége van, lenne egy picit több idõm tolni, erre reggel letérdelt az Arathor, azóta sem enged be. Köcsögök.
BoneDragon
#158243
Köszönjük a hasznos infót a wow topicba. <#vigyor>

fejnelkuli
#158242
Teso-tam ma 7,5 órát!
5 perce lett 30 giga szabad helyem...

Zenszkij
#158241
hát ez egy rakás xar 😄

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

RatBaG
#158239
már átnéztem az összes loot tablet, de egyszerûen nincs nyoma.
nekem is a force reactive meg drillborer disk ami így emlékbõl beugrott, de nem stimmel a modell.
régen minden fullos main tanknak ez volt az mc-s gearjében. na mindegy 😊

Per Aspera Ad Inferi.

Fpocok
#158238
Esetleg YT videó alatt kommentbe kérdezd.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#158237
Molten Core-ban esik egy recept, ami ad egy ilyen mozgó pajzsot, de szerintem az nem ez.

A Molten Core-s a Force Reactive Disk, de az másik.

Parasite Eve 2, best game EVER!

PiszkosFred
#158236
Hja nem, azt a tauren fogja 😄 nem szóltam.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#158235
http://www.wowhead.com/item=12602

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

RatBaG
#158234
a 2:15-nél látható shieldnek (orc warrior középen) mi a neve? nem ugrik be, hiába töröm az agyam már egy ideje...

Per Aspera Ad Inferi.

Fpocok
#158233
Buzi a login szerver.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158232
Szerintem az authenticator bõven elég, bár én már azn stádiumban járok hogy ha valaki fel akarja törni az accom akkor csak tessék
Fehercsoki
#158231
Nem nézi ezt senki... Szerintem ha van egy rendes vírusirtód(persze nem elég hogy van, néha nézesd át a géped vele) és nyilvános helyen nem lépsz be az accodba akkor kizárt, hogy feltörjék. Engem a mobilos authenticator nagyon zavart, úgyhogy hamar le is vettem.

fejnelkuli
#158230
hello Érdemes élesíteni ezt az sms protect-et? Angol az account, de Magyar telószámot adok meg. Lehet belõle gond?

#158229
Köszönöm szépen a válaszod. Ez lesz a nekem való. Elég jól tudok azonosulni a Tauren-el. Meg vannak olyan pillanataim mikor szeretek ücsörögni valakivel és csak lógatjuk a pecabotot meg hasonlók. Akkor lehet, hogy arra szerverre megyek. Szabad kérdezni mért hagytad ott a szerót?


Fehércsoki: Köszönöm neked is. Az addont csak úgy írtam. Lássátok milyen maradi noob vagyok. Hányszor vágtak már ki ez miatt raidbõl. 😄 Bár érdekes, hogy Firelands HC 10 fõs lement ragnáig. Aztán oszlott a csapat és úgymaradt. 😞