166745
  • Spaceghost
    #159971
    Mivel mindig is gyűlöltem a PVP-t nekem ezek az élmények semmit se mondanak, hiába játszok régóta a játékkal. Annyira meg időm nincs is, hogy vanilla wowban a pve résszel szopjak, mert oda kell idő nem is kevés mire rendbe teszi vki a karakterét, ha tényleg olyan ez a tört mint vanilla volt PVE szemponból is. De azt belátom, hogy tényleg nosztalgikus lehet. Csak már olyan idejétmúlt a dolog.
    Utoljára szerkesztette: Spaceghost, 2015.03.15. 12:52:51
  • undY1ng #159970
    Tényleg nagyon jól néz ki. Elhiszem, hogy a nosztalgia meg ilyenek, de a régi wow "lassúsága" engem már nagyon idegesítene. :/
  • WiLDoR
    #159969
    akkor te tudod, mirol beszeltem :)
  • DarkHorSe
    #159968
    Engem erdekel, enis itt jatszom :D
  • WiLDoR
    #159967
    ki mondta, hogy neked cimeztem? azoknak szolt, akik meg itt vannak a topicban, jatszottak vanilla wow-val es tudjak, hogy ahhoz kepest mekkora fostalicska lett a mostani wow.

    tevedes ne essek, nem azt mondom, hogy a mostani wow rosszabb, mert 10 ev alatt sokat fejlodott a game, de sajnos az a feeling, ami miatt nagyon sokan elkezdtuk anno, mar csak ezeken a "szutyok tort szervereken" talalhato meg...

    (plusz tevedes ne essek, nem azert nyomom ezen, mert nem tudnek kifizetni havi 4k-t az elofizetesre, hanem a feeling miatt... amit itt lejebb latsz a screenshoton, na olyat te retail wow-ban, jelenlegi formajaban soha nem fogsz latni mar)
  • BoneDragon
    #159966
    Ki a sz*rt érdekel itt a tört szervered? De most komolyan...
  • Pio
    #159965
    Máe Wildor is törtszervert reklámoz a topikban, haldoklik a wow !!!4!4négy44! :D
  • WiLDoR
    #159964
    meg tobb screenshot itt:
    nostalrius szombat esti meghirdetett raid-je alli vs horda kozott (horda)
  • WiLDoR
    #159963
    en meg ingyen jatszom, s mar evek ota nem volt ilyen jo a wow. nehez, de baromi jo.



    tegnap esti mokabol egy screenshot :)
  • s0n1c
    #159962
    Használ valaki sweetfxet? Patch óta random működik csak... Fixet meg nem nagyon találtam. Valakinek sikerült ezt megoldani?
  • torrente111
    #159961
    szerintem úgy állj hozzá,hogy a profoknak nincs már semmi értelme.kivétel az encha.de azt a garriból tudod csinálni ha építessz.
  • undY1ng #159960
    Köszi a gyors válaszokat! ÉS ezekkel a +5 - 10 skillpontot adó dolgokkal érdemes húzni? Viszont ezek elég sok hozzávalót igényelnek. :/
  • Vincentcloud
    #159959
    Elég, úgy vannak átalakiítva professionok hogy elég dreanoron húzni
  • Pyotr
    #159958
    Szia, nem kell mining skill ahhoz hogy kiszedd a garrisonban a bányákat ergo nyugodtan felvehetsz 1 másik Nem gathering profession-t. egyszóval bármilyen profession-od lehet az alapanyagokat ki tudod szedni onnan.
  • undY1ng #159957
    Sziasztok! Nemrég tértem vissza wowhoz és professionokkal kapcsolatban szeretnék kérdezni. Jelenleg lvl 93 BE Warrior vagyok és Mine +BS-t választottam profként. Nem igazán foglalkoztam vele fejlődés közben, szóval Mine 350 / BS 150. Láttam, hogy Garrisonban egész jól lehet felboostolni a profokat. Szóval az a kérdésem, hogy itt elég lesz húzogatnom garrisonban vagy a (szokásos) guide 1 - 700 oldalakat nézzem és farmoljam a cuccokat és úgy húzzam?
  • jazzy
    #159956
    Ah nemár, olvasni nehéz
  • devlking
    #159955
    Én csak guildbe szoktam beírni, hogy kell-e valakinek.
  • DarkHorSe
    #159954
    Mondjuk olvasd el hogy mukodik a playeraucitons
  • jazzy
    #159953
    De hogy adod el? Van olyan, aki előre utalja? Mert én tuti nem adom oda előre.
  • Morinad
    #159952
    playerauctions.com-on kb. 50-100 USD között mozog az árfolyam 100k goldra.
  • jazzy
    #159951
    Akkor jó embereket ismersz, én viszont nem és általában senki nem adja ki a kontaktját, mert hülye lenne, ergo bebuktam és az ilyen kijelentésekre nem tudok érdemben válaszolni.

    Megadod a kontaktodat? Nyilván nem, hülye lennél, elárasztanák golddal és olcsóbban venne.
  • cateran
    #159950
    Lehet venni majd canceles subbal is, lesz 1 olyan menupont, hogy reactivate account from gold vagy vmi ilyesmi.
    edit: "One nice feature: If you have a lapsed WoW account that has enough gold in it to purchase a token, you can do that right from the character select screen. Right now, lapsed accounts are restricted – players are subject to the same constraints as trial accounts, able to only play lower-level characters and barred from the auction house and trade.

    On a lapsed account, if your higher level character with enough gold, you’ll see a “Reactivate with gold” button, even though you can’t log into that character."
  • devlking
    #159949
    80k omg
    én 50kért szoktam 2 hónapos gct venni. 100k goldot meg 50-60 euroért eladni.
  • BoneDragon
    #159948
    Ez a token 1 hónapos lesz és szerintem az a 20k nagyon kevés érte... De hát blizznek be kell lőni valahogy az árat, mivel nem csak multicsilliárdos wow kockák vannak, hanem casualok is akik alig mászkálnak goldal. Kíváncsi vagyok...
  • jazzy
    #159947
    Hm, eddig vettem 80k goldért, valahogy nehezen tudom elhinni, hogy 2 hónapos GC 20-30k lesz, mert akkor életem végéig goldból játszok, ha egyáltalán lesz olyan aki ennyiért berakja..

    Kíváncsi leszek, hogy valahol lehet-e majd venni cancelled subscriptionnel is, vagy hogy tudom megoldani, vennem kell 1 hónapot csak ezért vajon?

    Amúgy G2A-n mióta kell VAT-ot fizetni? :C Mi van akkor ha leszarom és nem pipálom be, hogy MO-n vagyok?
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2015.03.11. 18:02:38
  • devlking
    #159946
    20-30k között, attól függően hogy mennyire akarnak a kínaiak alá vágni. (Tippre 20 lesz, mert ez csak kicsit drágább kínaiaknál, viszont teljesen legális, és inkább ezt vennék mint hogy kockáztatnak az emberek)
  • jazzy
    #159945
    Waaaaaaat, mi történik itt, Bimbi nem tud goldért gc-t, összedőlt a világ, jelentse már be a blizz mennyi lesz AH-ban a goldos gc :CC
  • Fpocok
    #159944
    Ha megvan a workorderes acsid, akkor nem kell már bajlódni vele, legközelebb simán felépítheted 1-2-3.
  • MrPredator
    #159943
    Olyan kérdésem lenne, ha lebontok egy lvl3-as barn épületet (trading post kell helyette), akkor majd vissza tudom-e építeni később lvl3-asra. A barn lvl3-hoz acsi kell, talán 250 work order. Ez megvan. De azért bizonytalan vagyok. Ha lebontom, vissza tudom építeni 3-asra úgy, hogy ne kelljen megint előtte elérnem a 250 work ordert?
  • DarkHorSe
    #159942
    :D enis ezen nyomom (horda)
    Utoljára szerkesztette: DarkHorSe, 2015.03.10. 20:30:42
  • WiLDoR
    #159941
    Nemtom a videot berakta-e,mert mobilon nem latom, de ha nem, akkor itt a link:

    https://www.youtube.com/watch?v=1tDcjZvDNOU
  • WiLDoR
    #159940
    Mostanaban ezen a serveren szorakozok es sokkal jobban bejon, mint a WoD :)
    Nostalrius vanilla 1.12 server.
  • TBTPumpa
    #159939
    Nem. Kiegészítő mellé sosem járt 30 nap játékidő. Azt külön kell fizetni.
  • madnessmarci
    #159938
    Üdv!

    Ha megvenném a WoD kieget, akkor kapnék mellé 30 nap game time-ot?
  • devlking
    #159937
    Nem ígértek semmit. Amúgy meg már javítva van
    New Garrison Vendor

    There’s a new vendor coming to your Garrison who allows you to spend Garrison Resources on Follower Trait Retraining Guides or Follower Ability Retraining Manuals.

    Szar dolog az tény. Ez van. Inkább örülj hogy két hét múlva lehet goldot venni pénzért. (És rohadjanak meg, hogy rontani próbálják az üzletem. Azért az a heti 18k huf/100k gold nem volt rossz. )
  • MrPredator
    #159936
    Az napi quest. naponta egyszer. Vendort ígértek.
  • ricky
    #159935
    En is csak a lvl3as war millben tudtam veni Iron Horde Scraps-ert, vagy mi a neve annak...
  • devlking
    #159934
    Rossz a pöcs nót.
  • MrPredator
    #159933
    A 6.1 patch note-ban van egy dolog:

    "New Garrison Vendor:
    A new vendor has been added allowing players to use Garrison Resource to purchase items to upgrade Followers, or items that can be used to spawn a rare mission."

    Na most én sehol nem találok olyan vendort, ami follower itemeket árul resource-ért. Valaki megtalálta már?
  • PiszkosFred
    #159932
    "Van rajta sapka, nincs rajta sapka"... Nincs itt semmi latnivalo, haladjunk!