World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#158330
Be lehetne húzni egy csúszkát hogy milyen erõbedobással támadjon, naggyal, de az kis ideig tart (aka burst)és utána lassabb lesz a mozgás és a séta is pl dazed szintû egy darabig és kevesebb dodge, vagy kisebb erõvel de úgy tovább bírja és nincs büntilassítás. Vagy egy harmadik a precision mód ami alapból kisebbeket támad de nagyobb a krit esélye. (pl rugó vs plates, mert amúgy meg semmi kárt nem okozna a plateban egy kés ha csak rácsapkodunk) Ezzel pl ki lehetne védeni a vadmalacos instant meghalás szemszétrobbanás dolgot is 😊
tigeroo
#158329
azért egy szerepjtátékban ne ilyeneken akadjatok már fennt. félig D&D-s rendszer miatt (mint ahogy a hátbatámadott ogre hogy tud dodgeolni, stb. csak félig valósidejû a harc is)
Fehercsoki
#158328
Heirloomban kis szerencsével oneshotolsz egy mobot, gondolj bele mekkora erõhatás kell ahhoz hogy mondjuk egy vadmalac instant meghaljon, na hát ez nem sokat hagy a szemébõl...

#158327
Így igaz. De egy minimális kis fantáziával ezt a kérdést is meg lehetne oldani, de sajna "jóvanezígy".

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

PiszkosFred
#158326
Nem mondták, hogy tökéletes állapotban kérik. Szem szem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fehercsoki
#158325
Megsérül miközben megölöd?

PiszkosFred
#158324
Jó, akkor teknõs szem. Ne mondd, hogy a teknõsöknek nincs szeme, csak tízbõl annak az egynek, akibõl lootolod? 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fehercsoki
#158323
Na jó de általában nem sima toll kell hanem valami különleges.

PiszkosFred
#158322
Igazad van, és tényleg vicces, de szerintem túlbonyolítod, pedig le kell szarni az egészet. Ennyi erõvel lehetne dühöngeni minden vadmalac kill után, amikor kiszedsz belõle egy kisebb arzenált lootként, vagy amikor negyven madarat ölsz meg 10 tollért, és nem "dobják", holott csak ki kellene tépned a halott testükrõl a valóságban 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fpocok
#158321
Tegye fel a kezét, akinek sikerült hat órán belül megszereznie a vortex pinnacle-s mountot és stonecore-s sárkányt. <#wave>

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158320
Minden új kieg elõtt ezen képedek el: jelenleg egy 90-es karakter már miken ment keresztül, mikkel harcolt már és gyõzte le õket. Onyxiával kezdve, Ragna, Nefa és sorolhatnám Garroshig, aztán jön az új kieg, tovább megyünk és ismét ölhetjük az immáron 91-es szintû szarvasokat, vaddisznókat és kukacokat. Komolyan ennyi telik a Blizztõl? És ha kicsit elõrébb megyünk, egy 94-es papagájt már le se tudunk verni. Kiábrándító.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

BoneDragon
#158319
Gypsy....

devlking
#158318
Ezt rossz nézni... és ezeket hívják meg 😄
BoneDragon
#158317
Látom még nem linkelte senki:

Besz
#158316
Ez a nõstény ork modell már lassan 2 éve létezik:



Úgy látszik most elõhúzták a fiók aljából és leporolták egy kicsit. <#vigyor1> Darázsderekú amazon helyett rondább, kövérebb és férfiasabb lett. <#levele> Új képeket adtak ki tegnap: a törpe nõ még ennél is szörnyûbb, kész bányarém, akkor már inkább a régi.

"...jegyezze fel hajónaplójába...megtette a kötelességét. Szebb sírfeliratot tengerész nem kívánhat." - J. F. Cooper: A Vörös Kalóz

PiszkosFred
#158315

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Shortstop
#158314
Igen, most beszéltem velük telefonon, és a kolléganõ elmondta, hogy 48órával számoljak sajnos, mivel van egy folyamat náluk ami hosszabb, de a szint limitet feloldották, de a többi lehetõséget együttesen fogják engedélyezni. Így világos. Segítõkészek voltak, és egy percen belül már hívtak is.
Köszönöm a választ és a segítségeteket!

mukika
#158313
Digital upgrade esetén 72 óra is lehet mire frissítik az account-ot, de ezt valahol le is írják.

Shortstop
#158312
Értem. Ticketet írtam, de szerintem lassú az a megoldás. Telefonon fel lehet velük venni a kapcsolatot?

Fpocok
#158311
Elvileg egybõl meg kéne változtatni. Legalább is nálam egybõl átváltott.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Shortstop
#158310
Igen.

Fehercsoki
#158309
Battle.neten vetted meg?

Shortstop
#158308
Sziasztok!

Trial verziót frissítettem standard editionre, de a login képernyõ után még mindig azt írja hogy trial account és nem tudok használni sem postát, sem AH-t a játékban. Mennyi idõ ennek az átfutási ideje míg gyakorlatilag is aktiválják a fiókom?
E-mailen megkaptam a kódot a játékhoz de úgy tûnt, hogy nem kell sehova sem beírnom, mivel a battle.net oldalon azt írja már, hogy standard verziójú a játék. Köszönöm a választ elõre is.

tigeroo
#158307
nem lenne jó üzleti érzéked a dologhoz, ez az ára annak hogy x-szer annyit adhattak el a játékból.

énis azért fizettem elõ az utóbbi években a wowra mert ment a 10 éves konfigomon, és hány ilyen ember van még (például áprilisban leáll a windows xp támogatása, de még mindig a legelterjedtebb oprendszer az emberek között)

annak meg pláne mi értelme lenne hogy raidben full grafikán is izzassza még a legdrágább konfigokat is? csak nagyon kis%-nak van olyan gépe
Marfy
#158306
Le a fehérnemûkkel, ne legyen inkább rajtuk semmi. <#eljen>

PiszkosFred
#158305
Közel 10 éves (fejlesztési idõ miatt még több is) motorról beszélünk, amelyet csak annyira frissítettek, hogy kapott a víz valami normális texturát és effektet, illetve ugyanez történt a fénnyel. Más nagyobb texchnikai ráncfelvarrásra nem emlékszem, ugyanaz már lassan 2005 óta. Nem hiszem, hogy a usereknek problémát okozna az, hogy lecserélik a karaktermodelleket. Azért nem kell egybõl attól tartani, hogy egy Crysis szintû projektet kapsz hirtelen.

Illetve, bár erre nem emlékszem tisztán, de mintha azt mondták volna, hogy opcionális lesz a dolog, vagyis biztos lesz egy slider, valami beállítási lehetõség arra, hogy ki milyen részletességû modelleket akar látni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ryder159
#158304
Azért arra is gondolni kell, hogy ettõl jelentõsen megugorhat a gépigény, ez fõleg olyan helyen jelentene problémát, ahol sokan vannak egyszerre, pl trade környékén több szàzan is vannak néha. gondolj bele. vegyünk 100 karaktert. jelenleg minden karakterhez betölt egy modellt és egy textúrát. Ha minden ruhadarab külön modell lenne amihez kell textúra is, akor ez meg tízszerezheti a processzorigényt, ami megakaszthat egy erõs gépet is. Jó ez a játék úgy ahogy van. legalább a játékélmény az elsõ, és nem a csilli villi grafika, ami a mai játékoknál az elõbbi rovására megy.

#158303
Sziasztok. Egy villámkérdés. Van lehetõség valahol eredeti wow account eladására? nyilván nem ingyen válnék meg tõle de csak pár ezer ft-ot kérnék el mivel nekem is vannak elveim. Van ilyen oldal?
BoneDragon
#158302
Valakinek csak ez jut.

#158301
Te most egy alsónemûrõl beszélsz baszki 😄 Komolyan, számít? 😄

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#158300
Nem, de elemi effektekhez (ami igazán nem túl nagy elvárás) elengedhetetlen lenne hogy ne egy anyagból legyen a bõre meg a ruha. Hiába emelik 5x akkorára a poligonszámot meg a textúrát, ha egy szövet meg egy plate gatyát nem tudsz megkülönböztetni egymástól. Adtak a szarnak egy pofont.
LeWyTy
#158299
Persze ha 3D-s lenne akkor minden ruhán átütne a modell.. azt jobban élveznéd?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fehercsoki
#158298
Remélem tudod hogy ezért ki fognak innen tiltani...

#158296
Kedves játékosok!

A szakdolgozatomhoz keresnék olyan 18 éven felüli kitöltõket, akik online játékokkal vagy videojátékokkal szoktak játszani.
A kérdõív rólatok szól, arról, hogy hogyan kapcsolódik a személyiségetek a játék során szerzett élményeitekhez.
A kérdõív kitöltése kb. 20 perc, és amellett, hogy nagy segítséget jelent nekem, remélem, számotokra is tanulságos lesz.
A kitöltés mellett a megosztások és továbbküldések is sokat segítenek.
Ezer hála a kitöltésért!!!! 😄

http://online-kerdoiv.com/index/view/hash/cd56dabd267ff43177d1de6e92d6b84c
tigeroo
#158295
ne feledjük azt sem hogy a wow sikere azért is lett ilyen mert széles tömegek tudtak játszani vele. a blizzard játékok amúgy is mindig megvoltak késve techben, de nem is ez volt a lényeg náluk.

ahhoz képest, hogy innen indult a program:



szerintem jó teljesítmény azóta is töretlenül uralni a piacot
HunnernesKonge
#158294
Tekintettel arra, hogy ez még mindig nem egy csili-vili japán mmo ahol az endgame hiányában a tinédzserek a karaktereikre gondolva érezhetik jól magukat egy pzs-vel a gép elõtt, azaz, ezen a modellen ez a "ruha" mindig rajta van, miért is kellene 3dben animálni? totál felesleges
#158293
Nem vitatható, hogy sokkal jobban néz ki. Esetleg jobban örülnél egy 3D-s melltartónak? Egyébként az arc is kapott nem kevés buff-ot, de az lehet nem olyan fontos.... <#szomoru2>

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#158292
Csodálatos 2D-s ruha
BoneDragon
#158291

Fehercsoki
#158290
Egyre több játszik, most nõtt 200k-val a játékosok száma.

#158289
Vajon ma érkezik ez a "csoda lépés" az EU szerverekre?

Caliph
#158288
csak lenyúlják a piacot a goldfarmerek és boosterek elõl😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

devlking
#158287
3 elixirrel 2,5 óra volt 60-85 két hete. :p
#158286
ne mutasd be, 2 héttel ezelõtt tesóm monkját egy hétvége alatt 60-ról 90-re húztam 😄
PiszkosFred
#158285
Még ismerõs sem kell, csak boa cuccok meg egy guild az exp bónusz miatt. Instanceonként 2 szintet lépsz eleinte, de kesõbb is 1-1 a küldetésekkel együtt. Mire észbe kapsz már 80-as vagy, ott egy picit belassul ha nincs fejlesztve pár boa, de nem vészes így sem. De, ha van repülõ Londonba, akkor minek buszozzon az ember 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#158284
de ez az egész max a teljesen új játékosoknak éri meg, most 4 hónapnyi játékidõért vegyek egy karit, mikor max 2 hét, de ha van ismerõsöd aki játszik 1 mire 90-re húzol egy karit
BoneDragon
#158283
Hát igen, ebbõl a szemszögbõl nézve teljesen logikus ez a lépés tõlük. Ugye wod-ba már lvl 100 lesz a max, még leírni is sok nem hogy még végig szintezni. Ha most kezdeném a wow-t tuti elriasztana az, ha ennyit kéne szintezni. Az más kérdés hogy nem csóró magyaroknak lett belõve az ára, de ha meg olcsóbb lenne akkor meg ugye mindenki csak venné a karikat.

LeWyTy
#158282
Az még valamilyen szinten logikus is... hogy ha már eladnak egy 10 éves játékhoz egy új kieget.. egy új playernek vagy esetleg egy visszatérõnek... nem játszatnak végig vele 10évnyi játékot, hanem kezdheti azzal amit megvett, ami érdekes, ami aktuális.
HA! pl féláron kap egy 90es karit a játéka mellé. (vagy valami hasonló)

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

PiszkosFred
#158281
Egy pedig jár ingyen majd a WoD-hoz, vagyis akinek égetõ szüksége van erre, az egyet kap ingyen legalább.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

BoneDragon
#158280
Adják, nem ezért fogják megvenni többen. Amúgy meg ez csak akkor jó ha másik szerveren is felakarsz húzni egy warrit pl, de amivel épp játszol azt nem akarod elköltöztetni... Igazából én teljesen feleslegesnek tartom a magam részérõl, mert a szintezés alatt tanulom meg a karit és a skilleket. Meg már nem nagy szám felhúzni egy maxos karit, max 1 hét.