166745
  • nikopeti
    #160011
    Sziasztok. olyan problémám van,hogy tölt be a játék és a végén elakad. Kb másfél perc után visszarak a karakterválasztóba és kiírja,hogy Character not found.... Valaki esetleg ismer erre a hibára megoldást? Előre is köszi!
  • devlking
    #160010
    Nem elég, hogy a semmi közepén van, de még úgy is néz ki, mintha 1 órát ha rászántak volna.
  • WiLDoR
    #160009
    ettől még tény marad, hogy a nostalriuson megvan az, ami retail-ből baromira hiányzik jelenleg.
    az mmo feeling és a pure world pvp.
    retail-ben nincs más, mint lfr, bg queue, meg molyolás a garrison-ban.
    elba**ták a kieg-et a garrison-nal elég szépen.
    bíztam pl. benne, hogy wod-ban lesz vmi ahhoz hasonló főváros, mint ami bc-ben shattrah volt, de ehhez képest még a "főváros", pl. warspear is instance-olt, lol.
    nem fun

    Utoljára szerkesztette: WiLDoR, 2015.03.24. 19:03:14
  • jazzy
    #160008
    Hú de fura, lehet mégse akkora balfasz a blizzard és erre ők előbb rájöttek!
  • BoneDragon
    #160007
    Milyen meglepő...
  • picket
    #160006
  • WiLDoR
    #160005
    najo, nekem ennyi volt a vanilla feeling.
    jo volt kicsit nosztalgiazni, de rsjottem, hogy amennyi idot bele kene olni, nekem annyi mar nincs.
    de amugy jo moka volt :)
  • MrPredator
    #160004
    A demo még használható, bár a demonbolt kapott egy 25% nerfet. Az afflinak meg nincs aoe-je. Sosem volt ennyire elbaszott a lock.
  • BoneDragon
    #160003
    Csak a destro.
  • MrPredator
    #160002
    Kivéve a lock. Az még mindig ultrafos.
  • DarkHorSe
    #160001
    Hova lett a karid ? Eltuntel.. :D
  • devlking
    #160000
    A top3-at leszarom. Az már viszont viccesebb, hogy a top200-nak a fele mage/hunter a másik fele meg 8 másik class az összes bossnál. Ez tényleg nagy balancera vall.
  • dantor7
    #159999
    Ne zavarjon, hogy:
    gruulnál a top3 mage-nek 701, 696 és 702 ilvl-je van; a köv 3 hunternek 693, 691 és 695; meglehet a 3 magenek nagyon adták a geart?
    oregorger szintén hasonló;
    blast furnace-nél a 4 elementalist damage az igazán lényeges, ha az nincs meg mint anno spine-nál, teljesen mindegy ki mennyire szereti a recountot,
    a többi bosson ahol fire mage-t látsz topolni csak a baromi szerencsés RNG miatt lehet; ajánlom a 4-es szetbónuszt tanulmányozni. ha az pont procol combustion előtt, ilyen dpseket lehet látni. azonban a 0.7 ppm ezt egyáltalán nem teszi általánossá;
    blackhand-en a dps meg azon múlik főleg, ki van ráosztva a siegemakerekre, ugyanis ők dupla damaget kapnak, és itt is boss damage az igazán lényeg, amit a rankings oldal (okosan?) nem mutat.

    ajánlom inkább ezt az oldalt:
    https://www.warcraftlogs.com/rankings/7#metric=bossdps

    ugyan itt is látsz maget single target fightokon, azért annyira nem dominánsak.
    szerintem jó most a balance pve téren, változatosak a fightok, és minden kaszt tud hasznos lenni!
  • BoneDragon
    #159998
    Ezt látja a blizzard is, megoldásként egy picit tovább buffolják.
  • devlking
    #159997
    https://www.warcraftlogs.com/rankings/7
  • BoneDragon
    #159996
    Kisebb kép nem volt? :D
  • devlking
    #159995
    Érdekes, hogy amikor wod elején ugyanígy nézett ki a dolog csak monkkal, akkor 2 naponta jöttek a nerfek. De ugye most mageről van szó, az pedig szent és sérthetetlen.
  • undY1ng #159994
    Köszönöm a válaszokat! Hunter lesz. :)
  • MrPredator
    #159993
    Hunter egyértelműen. Szólózni is jobb, van self healje, durva DPS és teljesen mobilis, majdnem mindent tud lőni mozgás közben.
  • Vincentcloud
    #159992
    Hunter elég faceroll, veszel neki 91-en fegyót aztán haverok buli loot
  • Fpocok
    #159991
    Volt minden klasszom előző kiegben, hunter-t jobban szerettem, mint a maget. Most már nem tudom milyen a draenorban.
  • undY1ng #159990
    Segítsetek eldönteni, hogy mit boostoljak fel lvl 90-re! :) Nem tudok választani (Horda) Mage és Hunter között. Leginkább PVE-re használnám. Érdekelne, hogy melyikkel "élvezetesebb" a játék. Esetleg más kaszt ötlet is jöhet.. hátha valamelyikkel megadjátok a kedvet! :D
  • silverchain
    #159989
    Jólvan na, a régi beidegződések:P
  • s0n1c
    #159988
    "rohadt Substance-osok" nanana! :)
  • silverchain
    #159987
    Azaz, rohadt Substance-osok állandóan belénkkötöttek, mindig ment az adok-kapok :) (Etelét de szerettük ütni, meg ők is minket. Beállt gankalni Askandival Blackrock ajtóba :P)
  • PiszkosFred
    #159986
    Elobb mindenki az ellenfel papjaira vadaszott a szaros mindcontrol+lavajump vicceskedes miatt. Ha elfogytak a papok, na akkor jott a mass pvp. :)
  • torrente111
    #159985
    hát igen ,vannak mazo playerek a kik a szenvedést szeretik.
  • WiLDoR
    #159984
    aki raer, mert nem siet :)
  • BoneDragon
    #159983
    Attól még ismernie kéne a szó jelentését..oh wait.
  • jazzy
    #159982
    Ki a tököm ír wall of textet meló előtt telefonról félig alva
  • WiLDoR
    #159981
    jóvanna fater, fél 6-kor írtam mobilról, úgy, hogy félig még aludtam.
    csodát ne várj :)
  • silverchain
    #159980
    Á, régi vanilla életérzés, Blackrockban a láncon ment a mass pvp, miközben buffolni kellett volna Ragnára. Bloodscalp szerver, de jó régen volt :)
  • picket
    #159979
  • WiLDoR
    #159978
    lehet, hogy igazad van.
    de az a feeling, hogy nyuzsog korulotted a server, s meg kell kuzdeni szinte minden lepesert, az olyan, ami a mostani wow-ban nagyon nincs meg. itt meg a sima questeles is csak 4-5 fos partyval eselyes, kulonben levadasszak eloled a mobokat. meg igy biztonsagos.
    kulonben jon 2-3 kosza rugo es randizhatsz a spirit healerrel. igy viszont kialakul egy jo kis adok-kapok, s have fun :)
    retail-ben 11 karit huztam fel 100-ra,de ilyen ott nem volt. olyan viszont igen, hogy a 10 szint alatt jo, ha 50 playerrel talalkoztam. ez nem mmo, ez single player game.
    az mmo az az, amirol feljebb irtam.
    valoszinuleg fel ev mulva mar nem fogok vele szorakozni, mivel nincs idom a 40 fos raid-ekre, de egyenlore ez a tort server 1000x nagyobb jatekelmenyt nyujt, mint a retail wow.
    vasarnap a playerletszam meghaladta a 6600 fot... azert ez eleg sok mindent elmond...
    progress nemtom hogy lesz itt, egyenlore ubrs-t is csak 2-3 ember tudja csak nyitani (:D), de valoszinuleg skyrocket lesz a regihez kepest...
    majd meglatjuk.
    egyenlore van moka, kacagas, anyazas, massziv world pvp... nekem ez eleg :)
  • antiqueA
    #159977
    Hát, nem tudom... kinek mi. Én ezt már nem tudnám élvezni.

    Valamint azt gondolom, már ha érdekel, hogy neked ez most régi szép emlékeket idéz és kiragad a jelenlegi wow grindból és ezért igazán vonzó számodra. Viszont nem tudom elképzelni, hogy fél év, egy év múlva is ott bohóckodj.
  • undY1ng #159976
    Valaki tudna segíteni ARMS Warrior pvp gear elosztásban? Szóval, hogy milyen statok az elsődlegesek és egy talent + glyph. Nagyon sokat találtam és mindegyik mást ajánl....
  • Pari
    #159975
    wow meg a jo pvp meg a mmo feeling egy mondatban -> LOL
    ha mar pvp, akkor csak is daoc
  • Whysper
    #159974
    az az igazság ,hogyha akarnék se tudnék belekötni. 150%-ra egyetértek
  • empie
    #159973
  • WiLDoR
    #159972
    mondhat barki barmit, de ez az igazi MMO feeling :)
    (s ez csak meg jobb lesz, ha mindenki eleri a maxlvl-t)