World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

picket
#158380
Tényleg, nahát <#idiota>

&#3237;_&#3237;

HunnernesKonge
#158379
Wáó jó az új fejléc <#wow1>






<#idiota>
Katun
#158378
Igen már lehet mind a kettõt trackelni a mapon, automatikusan mutatja a térkép csak kicsi szórásban nagyon, tehát közel kell lenned nagyon egy-egy bányához vagy növényhez.

Köszönöm a válaszokat, igyekszem úgy tenni ahogy javasoltátok.

Tol Baradba olyan mountot lehet csak kapni ami Allisoknak szól ami a Spectral Steed azt hiszem, nekem meg az nem jó a Hordás karakternek. Hellscream Reachen kell majd repukat gyûjtenem a Spectral Wolfhoz, ami gondolom hasonló szinten megy mint Tol Baradban, mármint a reputation gyûjtés. Daily quatek elvégzése végett.

Megtettem, van battetagem, a számra nem emlékszem, de majd beírom ide.

Köszönöm a válaszotokat!

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

Fehercsoki
#158377
Tol Barad 2 részbõl áll, az egyik a questezõs zóna(OGben van ide portal), itt daily questek vannak, naponta változnak, érdemes ide minden nap visszajönni és megcsinálni õket. A másik a PVPs része, kb 2 óránként harc van érte, ha a horda nyeri akkor ott is vannak daily questek, azokat is érdemes megcsinálni. Ha mindkettõt minden nap megcsinálod akkor kb 2 hét alatt megvan az exalted. A PVPs része olyan mint egy BG, csak annyi a különbség, hogy ide bármikor be lehet menni és lehet questezni. BG tabon lehet jelentkezni a harcra. Barátnak elég ha a battletaged megadod(ha még nincs battle.neten tudsz csinálni), ez a válaszott név és egy random generált szám kombinációja. Mining és herba mellé blacksmithing/engineering és alchemy/inscription a legjobb, tailoringhoz mobokat kell farmolnod clothért(vagy megveszed AHból), ahhoz nem kell másik prof.

Fpocok
#158376
Tailorhoz nem kell másodlagos szakma, mert az cloth-okkal nyomja.

Mining cuccokat blackmisthnél, jewelcraftnál és engineernél tudod hasznosítani, herbát meg alkeminél és inscription azt hiszem. Régen nem lehetett egyszerre trackelni a bányákat meg a virágokat. Most már lehet?

Úgy rémlik vannak napi qstek tol baradnál, azokat kell csinálni. (általában minden reput napi qstekkel kell húzni).

Parasite Eve 2, best game EVER!

Katun
#158375
Köszönöm a válaszokat, gond egy szál sem. Tegnap belefutottam pár bugos küldetésbe, log-in, logout megoldotta a problémákat, Ashenvale-ben volt egy a másikakra nem emlékszem. Igyekszem gyorsan tanulni, megy is mivel beszippantott a világ. A hangulata varázslatos, soha nem játszottam rpg játékkal eddig, de ez pompás.
Sokat nézelõdtem, hogy melyik mmorpg játékkal kezdjek játszani és emellett döntöttem, jól tettem szerintem. A wow haldoklása kb olyan téma lehet mint, hogy az Apple csõdbe megy vagy kilyukad a lufi, nem lesz ilyen.
Nagyon tetszik ez a Hearthsteed mount is, van egy másik mount ami tetszik még, Tol Baradba kell majd a Reputationt felhúzni Exalted-re és akkor kapom meg, vagy vehetem meg. Ezt hogy érhetem majd el? Sok küldetést csináljak ott meg vagy miként? Mintha valami Battleground lenne ott ami ugye PvP (?) és ezeket kell csináljam majd?
Tetszik még az a dolog is, hogy a combat petjeim és az achievementek, plusz a mountok accountra mennek, ha csinálok másik karaktert annak is megvannak ugyanezek. Ezt cimborám mondta, hogy nagyon nem így volt, minden karakternek újraindultak az avhievementjei például.
Szombaton kezdtem reggel és a nagy szél ellenére belezuhtam és estig toltam tegnap is, már 25-s a paladinom, relatíve hamar eljutottam ide.

Nagyjából ennyit szerettem volna mondani, illetve még egy kérdés lenne itt nekem. Ezzel a Paladinommal két elsõdleges szakmát tanulok, a. Miningot és a Herbalismet, a farmolás miatt. Késõbb a mezeket majd eladom az Aukciós Házban. Ha nekilódulok egy másik karakternek és szeretnék valami olyan szakmát tanulni vele amihez jó a másik karakterem Herbje meg Miningja akkor az mi legyen? Tailoring? Csak mert akkor az alapanyagokat beszerzem a Paladinnal és a másiknak elküldöm postán a cuccokat és nem kell megvennem az Aukciós. Házból.

Felvehetnétek barátnak akár, battle mailt meglehet adni, hogy azt vegyétek fel barátnak?

Köszönöm a segítségeteket elõre is, és az eddigieket is 😊

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

tigeroo
#158374
így van, nekem elég volt beadnom hogy egyetemista vagyok és pár naponta váltogatom a bejelentkezések helyét. de gondolom naponta eljátszani ezt necces lenne. ugye papíron az account megosztást is tiltja a felhasználói szerzõd feltétel, még ha családon belül is akarnád
Fehercsoki
#158373
Blizzard authenticator nem erre való. Kb 30 secenként generál neked egy kódot, amit be kell írnod minden egyes belépésnél.(ha napi szinten változna hogy ki használja az accot, akkor ezt a kis eszközt is át kéne adni egymásnak, és egyébként sem segítene, ez csak az account biztonságát növeli) Azért tiltja le a blizzard az accot(ez egyébként automatikus), mert észreveszi, hogy más géprõl/IP címrõl logolna be valaki az accoddal. Szerintem ezt csak úgy tudnátok megoldani, ha mindketten VPNrõl játszanátok. Szerintem jobban jársz ha nem szórakoztok ezzel, ha sokszor lockolják így az accod akkor egy idõ után már rád száll a support.

Katun
#158372
Visszatérve a Hearthstone-ra, miután írogattam ide, megnyertem kapásból kettõ csatát. Relatíve kezdõket dobál be, ha kezdõ vagy te is csak van aki jobban ráérzett az elején. A paklicserével simán megoldottam a dolgot.

Nem akarunk egyszerre játszani az accounttal, õ éjjel és hajnalban van fent én meg már este 8kor nem játszom. Felváltva játszanánk, mert õ nem engedheti meg magának a dolgot, viszont õ keni-vágja a témát, régen nagy elõfizetõ volt. Ezzel a blizzard autenticator-l lehet megoldhatnánk a dolgot?

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

Katun
#158371
Azt meg lehet valahogy oldani, hogy amikor én nem játszom az accounttal akkor haver tudjon játszani a saját gépérõl? Állandóan jelszó újraindítást kér, ha más géprõl jelentkezem be. Szerintem ez nem pálya.

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

DarkHorSe
#158370
Sajnalom, ezek a tenyek.

Swedish people are albino monkeys&#65279;

Fehercsoki
#158369
Látom ismét sikerült egy értelmes hozzászólást megírni...

DarkHorSe
#158368
Ugyan olyan ladder van benne, mint akarmelyik blizzard jatekban. Hagyjuk ezt a lyaly elvertek szar jatek szoveget, mert atom kamu.

Swedish people are albino monkeys&#65279;

Fehercsoki
#158367
Nincs, és valószínûleg nem is nagyon lesz, ez is már nagyon régóta benne volt a WoWban csak nem lehetett megszerezni.

Katun
#158366
Igen ezt észrevettem, amúgy tetszik nagyon jó játék. Most nyertem egyet kivételesen, már csak kettõ vab hátra.

Van még valami item amit felold a játék a wowban? :-)

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

Fehercsoki
#158365
Sajnos nem valami balanceolt a játék, lazán berak olyan ellenségek ellen akiknek egyértelmûen sokkal jobb lapjaik vannak, nekem pedig még az alap 20 lap sincs meg a kaszthoz...

Katun
#158364
Köszönöm szépen, kipróbálom a dolgot. Nagyon elvernek mindig sajnos, de majd egyszer. Várom a tablet változatot, hogy majd ha nem vagyok gépközelben akkor megszerezzem.

Nagyon kedves mindenki a szerveren, bevettek egy Guildbe és segít mindenki ha kell. Fejlõdtem 9 levelt egy sráccal együtt. Megleszek valahogy a szerveren, köszönöm a te segítséged is :-)

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

Fehercsoki
#158363
Aki akarta az már megszerezte, Play módban érdemes csinálni, minél kisebb szintû kaszttal. Amúgy ne az alap paklit használd, hanem csinálj te egyet, rámész hogy suggest card és mindig 3ból választhatsz, érdemes úgy csinálni, hogy nagyrészt 3-4 manaigényes lap legyen, de azért legyen elég 1-2 manaigényes meg pár drágább lap is. Ragnán ha kell segítség(insta/achi/bármi) akkor szólj nyugodtan és segítek.

Katun
#158362
Köszönöm szépen, mindjárt megyek úgyis ORgrimmarba, leskelõdöm mi a helyzet.

Amúgy megszerezte már valaki a Hearthsteed-t? Nagyon jól néz ki az a mount, csak valahogy a Herthstone játékban nem jön össze olyan hamar az a három gyõzelem :-)

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

Fehercsoki
#158361
Nagyon sok ilyen guild van, olyan is amibe akár lvl 1tõl bevesznek. Ha nem vagy guildben akkor úgyis hamar beinvelnek valahova, egyébként OG-ban szoktak hirdetni.(meg ha nem vagy guildben akkor látod az aktuális TGFet hirdetõ guildeket is)

Katun
#158360
Szervusztok,

Most kezdeném a játékot és érdeklõdnék, hogy Ragnaroson a Horda oldalon van-e valami hazai Guild amibe beleugorhatnék? Ahol relatíve sokan vannak és aktívak is, plusz jó a társaság. Tudom megkéstem a dolgot, de jobb késõn mint soha, ugye :-)

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

Fpocok
#158359
Igaz lehet. Megnéztem mégegyszer, ahol múltkor más volt kiírva és most ott is az van, hogy jár hozzá.

Parasite Eve 2, best game EVER!

HunnernesKonge
#158358
Minden példányhoz jár a lvl90 boost, a különbség, hogyha a blizzardtól elõrendeled, akkor azonnal megkapod a lehetõséget, ha megvárod amíg megjelenik és megveszed a boltban, akkor csak az után kapod meg, miután upgradelted az accountod.

WoD upgrade-hez jár
Fpocok
#158357
Láttam már olyat, amihez nem jár, szóval nem mindegyikhez. CDG-n nem látom, hogy fel lenne tüntetve, de gyanítom, hogy jár. Írj nekik egy mailt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158356
Valaki világosítson fel:
Csak a pre-orderhez jár a lvl 90 boost ingyen vagy minden megvásárolt példányhoz akármikor (pl CD Galaxis)?

"...az ember csak saját magának árthat, és csak maga árthat magának, senki más." "Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."

Fpocok
#158355
Le lehet cserélni x skill hangját x éra? Konkrétan a pala shield bashjét kéne a warrior shield bash hangjára.

Parasite Eve 2, best game EVER!

TBTPumpa
#158354

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Caliph
#158353
hát elvileg van egy project Titan néven amit legalább 5x újrakezdtek és a nevén kívül nem tudunk róla semmit😄D

én a star citizentõl is félek,40 millió dollárt toltak bele a támogatók,ha valamiben nem váltja valóra azt amit igértek,vgy valami miatt nem lesz elég jó az az ígéretes kickstarter végét is okozhatja.

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#158352
Sztem már nem nagyon akarják tolni ami nem megy, max csak lefelé a lejtõn, én is inkább valami újba lapátolnám a pénzt. Kérdés hogy lapátolnak vagy ülnek rajta mint dagobert bácsi.
Fehercsoki
#158351
Tényleg elég szörnyû volt, hogy PvE gearben mindenféle skill nélkül be lehetett alázni skilles de pvp gearben lévõ játékosokat, most ez megoldódni látszik, remélem többször nem követik el ezt a hibát. Spontán meg bármit lehet benne csinálni, nagyon sok a lehetõség, fõleg ha van pár hasonló gondolkodású haverod, de egyébként még pugot is lehet bármire találni, sokszor egész értelmeseket ki lehet fogni. Persze ha ülsz OG-ben és várod hogy történjen valami akkor unalmasnak tûnhet. Ez a sok intanceolás pedig nagyrészt csak azért kellett, hogy amikor questezés során haladsz elõre akkor változhasson a világ. Szerintem ahogy jönnek ki a kiegek egyre csak több mindent lehet csinálni max szinten.

Fpocok
#158350
Az csak placeholder. Kizárt, hogy addig elhúzzák. Nem bírná ki a játék.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158349
Az igazat megvallva, szerintem igen, doglodik. WoD iden december 20.-ra varhato. Ez rengeteg ido uj content nelkul. Addig meg legalabb 1,5-2 millio jatekost veszit majd a Blizzard, ha nem tobbet.

Sokakat mar honapokkal ezelott a hanyinger kerulgetett a "SoO" szocska hallatan. WPvP ugy dolgott, ahogy van. Most, hogy hasonlo szintre hoztak a HC PvE es arena geart, talan kialakulhat valami, de az meg mindig csak egy aspektusa a jateknak.

A WoW-bol teljes mertekben hianyzik a spontaneitas es a persistent world, es semmi ez iranyu torekvest nem latok a fejlesztok reszerol. Elobb-utobb az egesz jatek instanced lesz. Mindenki csucsul majd a fullos garrisonjaban, es arra var majd, hogy behivja a BG/raid/arena finder.

Pedig annyi mindent lehetne kezdeni ezzel a jatekkal. A Blizzardnak tobb, mint tiz eves tapasztalata van az MMO-k fejleszteseben, ha jol gondolom egyetlen mas cegnek sincs ilyen. Egy nagy halom penzen csucsulnek, es szo szerint barmit kihozhatnanak a jatekbol. Ez az, ami szomoru.

Az EVE Online-t hozom fel peldakent. Ott csak egy production server van, es azon 50k jatekos, akar egyszerre. A vilag persistent, ha csinalsz valamit, az ugy marad. Minden spontan tortenik, es gyakorlatilag a jatekosokra bizzak a vilag formalasat. Miert nem tud valami hasonlot alakitani a Blizzard?

Persze az EVE-nek rengeteg hibaja van, ez nem vitas. Nemreg olvastam egy leirasban, hogy az EVE-nek nem ujabb jatekosokra, hanem ujabb aldozatokra van szuksege. 100%-ig igaz.

Mindegy. Nem egy ujabb "haldoklik a WoW" temat akartam felhozni, meg ha annak is tunik. Fajdalmas igy latni a legnepszerubb MMO-t, ami sok embernek annyi oromet szerzett az elmult tiz evben. Baratsagok kottettek a jatekban, sokszor hazassagok. Barati tarsasagok alakultak (es persze mentek szet)

Ahogy most latom, maximum egy, masfel evre vagyunk attol, hogy a WoW kijojjon konzolra. Igen, szerintem annyira le fogjak butitani, hogy kontrollerrel, es a rajta levo 6-8-10 gombbal is jatszani lehet majd (persze a shop menunek kulon gombot fognak fenn tartani)

En nem latok kiutat. Egyetlen olyan masik MMO sincs, meg a lathataron sem, ami fent vazoltakat valositana meg. Mind le van butitva, mind meg van konnyitve, mindegyik instanced gameplayre torekszik, es a spontaneitasnak (ad-hoc PvP peldaul) meg a szikrajat sem latom.


tl;dr a WoW mar meghalt, epp csak tul sok penzt hoz a konyhara ahhoz, hogy eltemessek

#158348
jel hogy nem szabad!
devlking
#158347
Lehet nem haldoklana, ha menne a kibaszott shopjuk. 3 napja nem tudok új accot venni. Nevetséges.<#bdead>
DarkHorSe
#158346
Na mivan, haldoklik a wow? 😄

Swedish people are albino monkeys&#65279;

Fehercsoki
#158345
Illetve most ott is újra 5.3k, remélem csak valami hiba miatt volt 6k-ért kirakva.

Fehercsoki
#158344
Hol a legolcsóbb a GC? Sajnos már players.hu is 6k-ért adja=/

Fpocok
#158343
THE BRUTAL SIEGE OF ORGRIMMAR IS OVER.

Alliance and Horde forces have stripped Garrosh Hellscream, one of the most reviled figures on Azeroth, of his title as warchief. His thirst for conquest devastated cities, nearly tore the Horde apart, and destroyed countless lives throughout the… WORLD OF WARCRAFT®

Now, on the legendary continent of Pandaria, he will stand trial for his transgressions.

Renowned leaders from across the world have gathered to witness this historic event. As the trial unfolds, agents of the bronze dragonflight present shocking visions of Garrosh’s atrocities. For many of those in attendance, these glimpses into history force them to relive painful memories and even question their own innocence or guilt. For others, the chilling details stoke the flames of their hatred.

Unbeknownst to anyone, shadowy forces are at work on Azeroth, threatening not only the court’s ability to mete out justice…but also the lives of everyone at the trial.

© 2014 Blizzard Entertainment, Inc. All Rights Reserved. Blizzard Entertainment and World of Warcraft are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Lazarus
#158342
haldoklik a wow
skorpio7
#158341
The following realms are scheduled to be connected next week:

English Realms
•(PvP) Bloodscalp and Emeriss/Agamaggan/Hakkar/Crushridge

Aki eddig kitartott, talán mostmár reménykedhet hogy lesz egy kicsivel több "élet" is ott.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

Fpocok
#158340
Rygarius ‏@Rygarius

6PM PST tonight, set it, do not forget it!

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fehercsoki
#158339
Csak 1 darab orc fej volt abban a buildben amirõl a videók készültek, ezért hiába nyomkodja a randomize gombot mindig ugyanaz marad a fej, csak a haj és a bõrszín változik.

LeWyTy
#158338
0:44-0:54 Mikor nyomkodja a random gombot... ugyan úgy mint eddig a modell nem változik csak a textúra rajta, ami nagy részletességnél már sokkal szembetûnõbben ugyan az... viszont nem tudni hogy alapból ezt a skin változtatta-e vagy a face.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fehercsoki
#158337
Csak 1 féle orc arc volt ebben a videóban, de nem csak orcnál több fajnál is hiányoztak dolgok.

LeWyTy
#158336
Sikerült... nagyon jó... csak nem tudom miért kellet ehhez 6x azonosítanom magam <#fejvakaras>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#158335
Valaki magyarázza már el hogy miért kell harmadszor is igazolnom magam?
Errõl a géprõl amirõl eddig is és most is belépnék a battle.net login szarral ami egybõl.. blokkol és resetelhetem újra. és úja és újra és újra...

MI a f@szom EZ?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#158334
Na már az elején az Orc-nál jól látszódik.
Mivel emeltek a modell részletességén így még jobban fog látszódni a hasonlóság 2 arc között.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

picket
#158333
Mindent meg lehet magyarázni valahogy...

&#3237;_&#3237;

Fehercsoki
#158332
A kentaurok a dominancia harcokban gyakran letépik egymás fülét(mint a hiénák), csak nem csináltak külön modellt a fül nélküli kentauroknak.

picket
#158331
Mielõtt nagyon messzire mennénk az agyalással szögezzük le, hogy az emberek azt hiszik szerepjátékot vesznek, a blizz marketing azt hirdeti, hogy szerepjátékot adnak, de valójában mindkét fél hack and slash-re gondol.
Mindenkinek megvan az a szint, amennyire el szeretne rugaszkodni a valóságtól játék közben, akinek a wow túl sok az elrugaszkodásból, az nem játszik vele.
Ha nyúlbelet kell gyûjteni, akkor nyilván meg lehet ölni a nyulat úgy is, hogy ép maradjon a bele, ezen is hülyeség agyalni, mert nem bele van annak a digitális nyúlnak, hanem drop table-je.

ui: minden tizedik kentaurnak van egy füle?! srsly wtf!

&#3237;_&#3237;