166745
  • shaba23 #160051
    Sziasztok, arról van valami, hogy frozen accounttal lehet-e valahogy goldért tokent vásárolni? Emlékeim szerint szó volt valami ilyesmiről
  • skorpio7
    #160050
    Komolyan meg is érdemlik, de mivel az agyhalottak már jól bevásároltak, nekünk semmit nem kell tennünk csak szépen megvárni, hogy elteljen 1-2 hét és lecsökkenjen a 25-30k körüli elfogadható árra.
  • devlking
    #160049
    Pár nap múlva itt se lesz több, mint 30k. Első nap nagyon feltolta a roham, meg a sok idióta aki képes volt 40k felett megvenni.
  • Zenszkij
    #160048
    20 euro a wow token? Ritka pofátlanok! Mért nem 15? Elmennek a francba....
  • Caliph
    #160047
    az amcsi ki tudja fizetni az ottani aprónak számító összeget hogy aranyhoz jusson,mert azt az arany mennyiséget kifarmolja 2 nap alatt mig a pénzt hozzá fél nap alatt :D
    Mi meg csórók vagyunk úgyse megyünk nyaralni\telelni,van idő farmolni amig az asszony éden hotelt néz :D
  • undY1ng #160046
    EU szervereken egyelőre sokkal drágább a token mint US startnál.. Míg ott lefele ment 2 napa alatt, itt másnap már majdnem +10K-val többe kerül.
  • bowden
    #160045
    Értem, köszönöm!
  • skorpio7
    #160044
    6.1 előtt elég volt a kész work order kivétele előtt betenni és megkaptad a maximális bónuszt. Utánna teljes káosz volt, bugos volt jóideig , technikai fórumon panaszkodtak is rá. Egy ideig úgy működött, hogy random kaptad a bónuszt, utánna úgy működött csak a maximális, ha 24/7 bent volt a follower, szint nem számított. Mostanában már úgy működik, hogy 24/7 bent kell lennie és lvl 100-asnak, ha maximális bónuszt akarsz.
  • bowden
    #160043
    Followerwknek benn kell lenni folyamatosan az épületekben(pl barn) vagy elég csak akkor betenni amikor kiveszem a cuccokat, hogy legyen bonus?
  • Vincentcloud
    #160042
    Na igen, vannak helyek ahol munkaidőben tolod a raid findert, 8 órás munkarendben, hát ilyen kegyetlen ez a világ
  • devlking
    #160041
    Úgy érted a szarabb helyeken.
  • antiqueA
    #160040
    Nálunk mind a 40 alkalmazott abban van és úgy is dolgozik, ahogy én is. Bocs az off-ért.
  • s0n1c
    #160039

    8 órás munkarend max. papíron létezik Magyarországon.
  • LeWyTy
    #160038
    a menők 6osban vagy 12órásban vannak ha nem 18asban de az igazán prók 24/4ben workplz
  • antiqueA
    #160037
    Három napja azon gondolkodok, hogy mi a 8 órás munkarendben a hahaha?
  • s0n1c
    #160036
    8 órás munkarend :) hahahaha :D
  • PiszkosFred
    #160035
    Elnezest, de en csak magambol tudok kiindulni es csak magamhoz viszonyitani, mivel "ezt" ismerem, "errol" vannak pontos informacioim. :) Mint irtam, engem meglepett az olcsosag, de nincs ellenemre, sot, nagyon orulok neki, mert ennek kb. a duplajara szamitottam, igy pozitivan csalodtam, ami a mai vilagban ritka.
  • devlking
    #160034
    Az egy dolog, hogy neked vagy nekem marha egyszerű goldot farmolni a semmit tevéssel, de másnak nem. Még amikor world top guildben voltam, akkor is volt olyan akinek soha nem volt egy goldja sem, pedig tudott játszani. Egyszerűen vagy nem értenek hozzá az emberek, vagy leszarják, és inkább vesznek goldot.
    Nem véletlen ment le 10k-val a token ára usában se.
  • Botond #160033
    Az mondjuk 30 fél óra egy hónapban, vagyis 15 óra. 8 órás munkarenddel amúgy egy 22 munkanapos hónapban dolgozol 176 órát, vagyis ha főállásban ezt csinálnád (mert lenne annyi altod mondjuk, hogy nonstop tudjad küldeni a segítőket farmolni), akkor ez 33.000 forintos havibérre jön ki. Na most ha mondjuk csak 3x ennyit keresel, már akkor se gondolom, hogy racionális így és ennyit farmolni, hogy megfogd a havidíjat, mert amúgy az idő is korlátos erőforrás (nem élsz örökké). :)
  • undY1ng #160032
    Garona Halforcen legendary follower megszerzésében tudna valaki segíteni?
    Itt van egy jó hosszú angol szöveg a wowheadről, de nem teljesen értem, hogy hogyan kell ezt megcsinálni...

    "1. Start the quest and stay out of range of the first guards, no need to kill any of them. But be sure that you're in the quest area with the assignment of getting the "Iron Horde intel". (You might need to enter the area once to finish "infiltrate the compound", so you get the next assignment)
    2. Find a group in the group finder from a different realm and join it. (Auto-invite groups will do just fine.)
    3. All the mobs in the area will despawn and you can simply walk straight to the building for the intel, just go down the stairs.
    4. Leave the group and a single mob will appear. Interrupt and kill it and take the Iron Horde intel from the table.
    5. Repeat step 2.
    6. Walk the way up and stay near the first cannon/crates near the edge of the wall.
    7. Leave the group and a big crate pile will spawn in front of you (when facing away from the wall). Click it and the cinematic will start after a ~1 second cast.
    8. Enjoy the cinematic and the fact that you just saved yourself hours of frustration.
    9. You might need to relog to make Khadgar appear and finish the quest."
  • HunnernesKonge
    #160031
    Mit nem értesz rajta?

    Pistike megveszi a saját előfizetését 13$ meg vesz egy tokent, hogy eladja 20$ -> 33$
    Pistike megveszi az előfizetését 13$ meg Béluka is megveszi az előfizetését 13$ -> 26$
    Pistike és Béluka is tokent vesz, mert annyi goldja van mint a ház -> 40$ (mert ugye azt a két tokent valaki megvette irl pénzért)

    És valakinek mindig meg kell vennie a tokent, ahhoz hogy te goldért megvedd.
    Utoljára szerkesztette: HunnernesKonge, 2015.04.09. 10:26:31
  • PiszkosFred
    #160030
    Jo, akkor a casualok majd csak minden masodik honapban vesznek tokent :) Bar - es lehet tevedek -, de a casual nem egyenlo a jatekot most kezdovel. Aki pedig nem most kezdte, annak az evek alatt lett annyi magasabb szintu altja, amelyet egy hetvege alatt fel tud rantani 92-es szintre (= elso zona vegigjatszasa, tier2 garrioson, 9-10 followerrel), amely mar szepen hozza a goldot. Mivel egesz nap ott fog dekkolni ez az alt a garrisonban es csak a reggeli kave kozben kuldi el missziokra, nem nagyon lesz fenntartasi koltsege.

    Aki pedig teljesen most kezdi a jatekot, hat majd idovel o is eljut arra a szintre, hogy kitermelje ezt a tokent, valoszinuleg nem ok a tokenek celkozonsege. Meg nem. Bar emiatt a nevetsegesen keves 30k gold miatt akar az is lehet, hogy oket is megceloztak. Maig nem ertem ezt az arat, de ez legyen mar az o bajuk :)
  • bowden
    #160029
    Azt lehet tudni, hogy nálunk mikor lesz elérhető a token?
  • flashpointer2
    #160028
    Garrisonhoz kell a legújabb kiegészítő?
  • Vincentcloud
    #160027
    Attól függ mekkora alt, én ugyan jelenleg nem játszok, de miért ne alapon az összes karimat felhúztam legalább lvl 2 garrisonig
  • devlking
    #160026
    És hol van az átlag casualnak (legtöbb wowos ilyen), aki heti max 2-3 órát játszik 4 altja? :D
    Ráadásul abból a goldból költeni is kell, ha ténylegesn játszik valaki. Ugye csak egy fullos garrison felhúzása van vagy 30k gold.
  • BoneDragon
    #160025
    Amúgy írták már valahol, hogy eu-ba mikor élesedik a token?
  • antiqueA
    #160024
    De ez így hogy lehet nekik jó? Lesz ez még így se, miután meglátják a bevételi mutatókat.
  • PiszkosFred
    #160023
    Pontosan igy latom en is. Treasure hunteres traittel ha csak naponta elkuldod a nepet melozni a reggeli kave kozben, 4-5 darab 100-as alttal (mondjuk 20+ followerrel) napi fel ora raforditassal megvan a penz. Sot, a kapott salvage ladakbol a sok limlom zold szart is mire eladod, az is altonkent 50-100gold extra (lebontod es ugy adod el).

    Vicc ez a 30k egy honapert, en sokkal tobbre szamitottam. De, senki sem harcol a sajat penztarcaja, ha ez nekik igy jo, akkor nekem is jo. :)
  • devlking
    #160022
    Már 25k-nál tart. :D
    Úgy tűnik a kínálat sokkal nagyobb, mint a kereslet.
  • WiLDoR
    #160021
    az a durva, hogy meg ugyan nem szamolgattam, de szerintem havi 30k-t siman ki lehet ugy szedni, hogy semmi mast nem csinalsz, mint naponta 3-4x fellogolsz 11 karival es elkuldod treasure mission-okre a followereket.
    emelle meg bejon a daily craft, amit ebbol gyarthatsz es eladhatsz jo aron, s boven megvan a havi szukseges gold mennyiseg.
  • WiLDoR
    #160020
    akkor kb. 30 honapra meg van oldva a wow elofizetesem, ha ilyen aron marad, lol...
  • WiLDoR
    #160019
    es szep lassan mar be is erem a karidat :D
  • Fpocok
    #160018
    Valakinek 60k gold 5500-ért? :D
  • jazzy
    #160017
    Fordítva nem működik..
  • Fpocok
    #160016
    Ez fix ár? Valakinek két wow token 5500ftért? :D
  • devlking
    #160015
    Perfect. Még így is drágább, mint az enyim. :D
  • Fehercsoki
    #160014
    Holnaptól megvehető lesz a wow token, 30k goldba fog kerülni, ami nagyon kevésnek tűnik.
  • DarkHorSe
    #160013



    mar visszajott jatszani :D
  • Besz
    #160012
    Ez azért történik, mert a karaktereidhez tartozó fájlok elavultak.

    1. Menj a következő könyvtárba: C:/Program Files/World of Wacraft/
    2. Töröld ki, vagy helyezd át a következő mappát: ./WTF/Account/
    Csak a Config.wtf fájl maradjon a WTF mappában.
    3. Biztonság kedvéért a ./Cache/ mappa teljes tartalmát is törölheted.