166745
  • devlking
    #160091
    Az hagyján, de ez hogy egy órát még ki is kell rohangálni az asztalhoz (nyilván nem fért be a főépületbe), ráadásul ahányszor rohanok vissza, annyiszor kapom is a dc-t.
    A napi 3 apexis zone-t aki kitalálta az is megbaszhatja a kurva anyját nyugodtan. Repuk nélkül shipyardot nem is lehet nagyon fejleszteni, így a 10 altal egy élmény lenne ezt csinálni.
  • LeWyTy
    #160090
    Még mindíg #haldoklikawow :D
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.06.25. 20:03:53
  • WiLDoR
    #160089
    kijött a 6.2, vele együtt ez a shipyard förmedvény, ami gyakorilatilag egy garrison v2.
    hurrá, a 3 tonna follower dédelgetés nem volt elég, most már lehet hajókkal is tamagochit játszani.
    csak én érzem úgy, hogy ez a game egyre szarabb?
  • s0n1c
    #160088
    Top arena ratingen már számít az a plus dps, azon kívül viszont rohadtul nem.
  • Jinrane
    #160087
    Human Racial skill ... only pvp megéri rerollni??????? szerintetek mennyire számit :D mert ahogy elnéztem top arena csapatokat top 130 ba csak allys......
  • WiLDoR
    #160086
    kisebb lag tapasztalható, de még mindig játszható a game

    /sorry
  • WiLDoR
    #160085
    jovo ev novembere elott nem lesz uj kieg.
    de ha a gyanum nem csal, akkor az uj kieget majd akkor fogjak kihozni, mikor a warcraft film is menni fog a moziban.
    az szepen megtolna megint az elofizetoszamot...

    en meg szepen elleszek uj kieg megjeleneseig mc-ben, aq-ban, meg naxx-ban :)
    ja es alig varom mar a jo kis oldschool av-t is :S
  • BoneDragon
    #160084
    hát persze... Na de hulyesegen nem fogok vitázni
  • devlking
    #160083
    És novemberig még letolunk 2 arena seasont úgy hogy egyikre se marad annyi idő, hogy a full geart ki lehessen szedni, ÉS még jön a kieg előtti patch is, ami tartalmaz minden kieg váltzotatást. Szerintemis
  • Zenszkij
    #160082
    figyeld meg, 6.2 utolsó patch lesz júliustól, novemberben érkezik a kieg
  • BoneDragon
    #160081
    Főleg, hogy még a 6.2 is nyár végén jön, de a kieg már ősszel... Ühüm.
  • undY1ng #160080
    Úgy érted... jövő november? Elég korai lenne az új kieg. Hol van még Gul'dan és a többi...
  • Zenszkij
    #160079
    Én botoztam, lexarom. 6 hónap pihi. Írtam fellebbezést, maradt a hat hónap. Bot nélkül ez a játék már játszhatatlan. Szintezzen a fene egy 4-5. karaktert. Sebaj jön a nyár, nem fog hiányozni. Nov 13-án visszatérhetek, szerintem akkor jön a kieg.
  • shaba23 #160078
    Mivel nem botoztam, így kissé fura a dolog, főleg figyelmeztetés nélkül...
    "Recent activity on this account has shown characters exploiting functionality to the detriment of the game environment or the intended player experience"

    ezt írták indoknak. Most írtam ticketet, hogy legalább valami magyarázatot fűzzenek hozzá, mivel nem tudok semmi exploitról...
  • devlking
    #160077
    Botok miatt bannoltak most sok embert.
    Az hogy máshonnan logolsz be max lockolja az accot, de nem így.
    Nekem mondjuk egyszer sem lett locked még gyakori országváltásnál sem.
  • TBTPumpa
    #160076
    Új mount:
  • shaba23 #160075
    Account Action: 6-Month Suspension :D

    Lehet ennek köze ahhoz, hogy poénból, melóhelyről teamviewerrel belogoltam?
    Merthogy nem volt semmi figyelmeztetés.
  • undY1ng #160074
    Megoldódott... Fogalmam se volt róla, hogy ha real id / email címként veszel fel valakit akkor nem színezi át a haver nevét, csak ha a karit is külön addolod barátnak...
  • undY1ng #160073
    haverok nevét (real id-vel vannak felvéve) nem világoskékként jelzi a nameplateknél. Régen működött de most csak ugyanúgy zöld (vagy kék ha nem pvp engedélyezett) a nevük. Mit állíthattam el? Settingsnél végignéztem mindent de nem találtam semmi ami ezt a színt átállítaná. Ez azért gond, mert sokszor városban nem tudom megkülönböztetni őket. Valaki tudna segíteni?
  • undY1ng #160072
    Szerintem az aréna még mindig fun! Igaz persze vagyunk négyen haverok és elvagyunk 2v2 / 3v3-al. De igaz, nagyon sok minden már casual, de egyelőre még .... nem unjuk. :)
  • ddany7
    #160071
    foleg ha casual pvp jatekos vagy. nincs pvp guilded akikkel heti 2x tudsz rated bg-zni,stb. akkor baromira halott az egesz.
  • ddany7
    #160070
    PVP-re reagalva: Igy van.
    Ashran egy kalap szar lett, nem tudom abban mi az oltari nagy PVP fun.
    Se uj bg nem jott, se uj semmi. Nagy World PVP amit igertek, abbol se lett semmi.
    Raadasul a pvp balance megint nevetseges

    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2015.05.09. 12:34:24
  • devlking
    #160069
    Simán meg lehetett volna tartani, ha nem több mint fél évet kell várni már megint az első normális content patchre. Arról nem is beszélve, hogy a pvpzőkre megint nagy ívben szarnak.
  • PiszkosFred
    #160068
    En maskent kozelitenem meg. Persze, -3M komoly eses, de ha megnezed a gorbet, akkor kb a mai napon itt (+/- par szazezer) kell(ett) tartania az elofizetoi szamnak, ha a trendeket nezzuk. Igy kvazi a mostani eredmeny papirforma eredmeny. 2015 Q1-ben

    Ami "durva", az inkabb az, hogy a WoD kieg meg tudta torni ezt a leszallo agban levo folyamatot es hozott "varatlanul" +3M elofizetot, amivel megint feltornazta magat 10M-re. Egyertelmu volt, hogy ezt nem lehet megtartani, illetve meg lehet, de nem 2015-ben, a mai mmos szokasokat es a piacot figyelembe veve.

    Adna Isten, hogy mindenki, ember es jatek igy, ebben a tempoban "haldokoljon" :)


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.05.08. 09:14:42
  • TBTPumpa
    #160067
    A WoW haldoklik megint. RIP 2004-2015. Ja nem...
  • tigeroo
    #160066
    ez azért durva

    3 hónap alatt 3M előfizető tiplizett
  • devlking
    #160065
    Taiwan serveren "csak" 280k gold most (350k volt max). :D
  • undY1ng #160064
    Úgy látszik, hogy nem nagyon akar ez a token 30K alá menni... addig nagyon nagy gold kidobás. Nem jött be az ami a jenkiknél. Bár tény Amcsi vs. EU ég és föld.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.05.05. 16:50:58
  • PiszkosFred
    #160063
    ...vagy, ha van szakmai traitjuk, rakd be melozni oket aztan nemi boost a melora es hopp, 100asok.
  • devlking
    #160062
    Harrison Jones + egy másik follower 3 hearthstone pro traitel lvl100 missionre elküldve. lvl90-es follower 2 mission után 100as.
  • shaba23 #160061
    Mi a leggyorsabb módja a follower szintezésnek?
  • shaba23 #160060
    már van token 35-ért, csak nem lehet megvenni, mert error van és jöjjek vissza később...
  • shaba23 #160059
    Akkor úgy oké, már kezdtem magam hülyének nézni, hogy nekem baromira nem dob föl semmit...
  • 1Darton1
    #160058
    Amikor éppen nincsen eladó token ah-ban, akkor nem is dobja fel az ablakot a karakterválasztón. Ez elég gyakori eset.
  • Caliph
    #160057
    1:49től

  • shaba23 #160056
    Maradjunk annyiba, hogy a mostani áron 2018 közepéig ki tudom fizetni a játékot :)
    De egyébként ha a reactivate now-ra megyek, akkor a sima subscription oldalt dobja fel, ahol csak eurós opció van, goldos nincs.
    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2015.04.25. 09:13:23
  • Ashyn
    #160055
    Nekem kapásból feldobta. Próbáld a reactivate now gombot a bal felső sarokban. Van egyébként összesen 40K gold a karaktereidnél?
  • shaba23 #160054
    Még nem sikerült olyannal találkozni, hogy karakterválasztón felugrana az opció, hogy aktiválhatom az accot, low lvl karinál meg nincs ~40k :)
  • shaba23 #160053
    Köszi!
  • Ashyn
    #160052
    Szia!

    Nincs már frozen account, bármikor be tudsz lépni karakterválasztóig. Játékba belépni csak lvl 20 alatti karakterrel tudsz, úgy működik, mintha starter accountod lenne, annak minden korlátozásával.
    2 lehetőséged van golddal történő token vásárlásra: vagy a karakter választó képernyőn kiválasztasz egy lvl 20+ karaktert, ekkor amennyiben van elég gold az accountodon összesen, illetve van épp megvásárolható token, akkor felugrik egy kis ablak, hogy X goldért aktiválhatod az előfizetésedet.

    Másik módszer, hogy egy lvl 20 alatti karakterednél van annyi gold, amennyibe a Token kerül, ekkor belépve vele AH-ból tudod megvenni ( erre az egyre nem vonatkozik a starter accountokra érvényes AH tilalom ).

    Remélem tudtam segíteni!