World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

devlking
#158430
Nem igaz, hogy nem vagy képes segíteni neki.

#158427: Egy quest npc-tõl. np
#158429
Kedves vagy köszönöm!

WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW

BoneDragon
#158428
Google a barátod. Kb 3mp-es mûvelet volt. Már csak azért se linkelem. <#ravasz1>

#158427
sziazstok! ha eldobtam The Battle For The Undercity akkor hol tudom újra felvenni

WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW

#158426
<#worship>
Fehercsoki
#158425
wow.realmpop.com

#158424
Tudtok esetleg olyan szerverrõl ahol erõs élet van alliance oldalon? - Nem szükséges magyar guild megléte.

Vagy esetleg meg lehet valahol nézni, hogy milyen arányban van a szervereken a két frakció?!

Segítségeteket elõre is köszönöm!
Fehercsoki
#158423
Ez érthetõ, bár mostanában timeless islen nem nagyon láttam pvpt csak a blood coin farmolókat de azok ölnek mindenkit...

#158422
köszi, ragna alli-ban voltam éveken át, de miután a blizzard úgy döntött, hogy elbacca a jól balance-olt servert, s a free transfer után 70% horda, 30% alli lett a kb. 51-49%-ból, s a timeless isle is alli-sként hogyismondjam, most nem éppen egy leányálom, s ebbõl következõleg WoD-ban a helyzet csak még szarabb lesz, transfereltem a monk-om ott hordába.

viszont van egy nightelf druidám, amivel szintén elég sokat játszom (plusz lehet az lesz a main wod-ban is), de jelenleg grim batol-on tengõdik, ennek keresnék valami új realm-et, ahol mocorog netán vmi magyar alliance guild is...aztán ha nagyon nem találok semmit, akkor faction change azt is hordába (bár a troll-al és a tauren-nel nem nagyon szimpatizálok -.-)

Fehercsoki
#158421
Egyébként attól függetlenül hogy ragnán most több a hordás, magyar allys guildek is vannak szép számmal.(sõt nem is biztos hogy csak magyarokat nézve több a hordás)

Fehercsoki
#158420
Arathor PvE.(bár gondolom ezt tudod)

#158419
ha pvp server nincs, pve is érdekelne...

#158418
kérdés:

melyik PVP serveren van nagyobb, magyar ALLIANCE közösség?

horda az ragnaros, ez egyértelmû, na de alliance?

devlking
#158417
Ilyet se láttam még. Új fícsör?
BoneDragon
#158416
Paxon már osztogatják a béta kulcsokat.

skorpio7
#158415
Mondj búcsút az accodnak... talán megúszhatod ha megváltoztatod a jelszavad, ha eddig még nem tetted meg.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

BoneDragon
#158414
Ezek szerint...

#158413
Hát ezt minden kieg elõtt eljátszák van aki még bedõl neki? 😄
Caliph
#158412
ha megadtál acc adatokat azonnal változtass jelszót

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

devlking
#158411
Senkinek sem küldenek kódot.
1. Ha beválogatnak, akkor csak account managementben megjelenik a beta nálad, és nem kell hozzáadni semmit.
2. Még senkit sem hívtak be.

#158410
Kaptam egy levelet a Blizzardtól, benne egy Game-Key a WoD-hoz. Valszeg béta.

Viszont amikor bemegyek a honlapjukra (ami az email-ben linkként benne van), hozzáadom a Key-t, akkor azt írja, hogy már lejárt. Pedig az email-ben április 16-a van megemlítve lejárati dátumnak.

Vagy több embernek küldték ki ugyanazt a kódot és aki kapja, marja?

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

Fehercsoki
#158409
Nem értem miért olyan nagy dolog, hogy nem akarok belépni a játékba ha csak chatelni szeretnék egy kicsit. Pont ezért építették be a chatet a battle.net appba, ez egy kényelmi funkció. Egyébként annyira nem zavart, csak meglepett, hogy még ott is várni kell.

#158408
Igazad van, a probléma megoldása helyett egy magyar fórumon nyafogni sokkal okosabb. 2014 van, el is felejtettem.

Fpocok
#158407
Már elnézést, de igaza van. Ha már csinálták a kurva launchert, akkor hadd ne kelljen 24 percet várnia, hogy tudja használni a chat részét. 2014 van.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158406
Haha, nehéz az élet. Mennyivel egyszerûbb elégedetlenkedni.

Fehercsoki
#158405
De nem játékon belül akartam.

#158404
Azt is lehet játékon belül.

Fehercsoki
#158403
De nem játszani akartam hanem csak beszélgetni😄

#158402
Olyankor közvetlenül a játékot érdemes indítani.

Fehercsoki
#158401
Hihetetlen még a battle.net appba sem tudok belépni mert akkora a sor... 24 percet meg nehéz úgy kivárni hogy kb 5 másodpercenként felugrik a battle.netes ablak...

Fehercsoki
#158400
Mindig tõlük veszem a GC-t. Az új nagyker óta nem is csúsztak(régebben is csak pár napot).

Katun
#158399
Már berendeltem tõlük, azonnal írtak, hogy jövõhét csütörtök fele küldik. Teljesen ráér a dolog persze.

Ugyanitt, panda serial eladó 😄

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

#158398
Én meg épp a napokban tervezem kukázni a wow dobozokat csak félõ elveszik utána a serial is amit meg még meg karok tartani az ingyenes wowig : P
HunnernesKonge
#158397
Amit megveszel, azt megkapod. Van hogy csúsznak (bár idénre nagykert váltottak, szóval elméletileg ez is megoldott). Neked nem sürgõs a doboz gondolom, szóval ha késnek is, akkor is megkapod. Rendeld meg tõlük nyugodtan
Katun
#158396
Rendeltél már innen? Sok az aggodalom az oldal miatt, de mondjuk szeretek kísérletezgetni a saját káromra.

Köszi a tippet 😊

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

Fehercsoki
#158395
Players.hu-n 3k a dobozos, eladod belõle a kódot és akkor kb nullán vagy.

Katun
#158394
Hapron egy ideje keresek, de még nem jelentkezett senki, megpróbálom itt. Van-e valakinek eladó Mists of Pandaria lemezes kiadása? Digitálisan vettem meg, de jó lenne a polcra a többi mellé. Kulcs nem kell, csak legyen meg a papírtokja is a dvd lemeznek, meg amiket adtak hozzá.

Warlords of Draenort tuti dobozosan veszem meg, nehogy keresnem kelljen megint dobozt hozzá 😊

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

Fpocok
#158393
😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Katun
#158392
Amint áttuhanok Pandariara meglesem õket, csak egyelõre szeretném elérni a 90-t. Köszönöm szépen a válaszodat 😊

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

Fehercsoki
#158391
A farmmal naponta kb 200 goldot tudsz szerezni. Herba meg jó lesz, csak pandás növényeket kell szedni, úgy kb 20 gold / stack de nagyon sok növényt lehet szedni.

Katun
#158390
Kicsit belezuhantam a játékba, most tartok lvl85-n, folyik a szemem, haverok szapulnak, én meg a wowban élek. Nos, ugye kettõ farmolós profot húzok minig és herbalism. A mining hoz is a konyhára, ha kell ha nem, jó pénzszerzési forrás, no de a herbalism lóhere. AHban mindenkinek az árai alá megyek a növényekkel és pár goldot kapok egy 20as pakkért, nem pálya ez a herbalism így. Azt hittem hoz majd úgy mint a mining, azt hiszem olyan 475+/- van a szintje a profjaimnak, leadni nincs kedvem, ha már eddig eljutottam. Marad az, hogy egy altot húzok mellé amihez jó lesz majd a herbalism szakma.

Még nem tartok ott, de a pandariaval jött farm készítés jó pénzforrás?

Jó játékot!

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

Zenszkij
#158389
Ez a kieg még több mint félév múlva jön és majd 3 évig fog tartani. Úgyhogy 4 évre van elõre logo 😄

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

skorpio7
#158388
Szerintem tökéletes. A következõ 2-2,5 évben kibírjuk vele, nem kell változtatni. 😊

"A BC a jobbik csapat jutalma."

PiszkosFred
#158387
Nekem tetszik. Innentõl nem felesleges.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#158386
Ha fölösleges, egy perc is sok 😛
LeWyTy
#158385
Hát szerintem 2évente egyszer 1óra nagyon sok munka<#eplus2>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#158384
Ha csak egy world of warcraft logo lenne nem kéne mindig aktualizálni és egy csomó munkát meg lehetne vele spórolni.
LeWyTy
#158383
Én egyszer belekezdtem hogy csinálok <#banplz> csak aztán nem lett belõle semmi.

Ez meg szerintem nem rossz.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

HunnernesKonge
#158382
Bár játszottam MOP-ban is, nem fûllött hozz áa fogam, hogy cuki pandákat és kinai sárkányokat pselgessek szabadidõmben megfejelve a csodálatos kínai építészet wowba applikált jellemzõivel, úgyhogy skippeltem. 😄

Ez meg igazából szerintem szar(legalábbis nem vagyok elégedett a munkámmal), de mégiscsak aktuálisabb, mint a cata-s.
LeWyTy
#158381
A pandás banner direkt maradt ki?.. de ez jó!

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?