World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW
WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW
Vagy esetleg meg lehet valahol nézni, hogy milyen arányban van a szervereken a két frakció?!
Segítségeteket elõre is köszönöm!
viszont van egy nightelf druidám, amivel szintén elég sokat játszom (plusz lehet az lesz a main wod-ban is), de jelenleg grim batol-on tengõdik, ennek keresnék valami új realm-et, ahol mocorog netán vmi magyar alliance guild is...aztán ha nagyon nem találok semmit, akkor faction change azt is hordába (bár a troll-al és a tauren-nel nem nagyon szimpatizálok -.-)
melyik PVP serveren van nagyobb, magyar ALLIANCE közösség?
horda az ragnaros, ez egyértelmû, na de alliance?
"A BC a jobbik csapat jutalma."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
1. Ha beválogatnak, akkor csak account managementben megjelenik a beta nálad, és nem kell hozzáadni semmit.
2. Még senkit sem hívtak be.
Viszont amikor bemegyek a honlapjukra (ami az email-ben linkként benne van), hozzáadom a Key-t, akkor azt írja, hogy már lejárt. Pedig az email-ben április 16-a van megemlítve lejárati dátumnak.
Vagy több embernek küldték ki ugyanazt a kódot és aki kapja, marja?
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
Parasite Eve 2, best game EVER!
Ugyanitt, panda serial eladó 😄
PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG
Köszi a tippet 😊
PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG
Warlords of Draenort tuti dobozosan veszem meg, nehogy keresnem kelljen megint dobozt hozzá 😊
PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG
PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG
Még nem tartok ott, de a pandariaval jött farm készítés jó pénzforrás?
Jó játékot!
PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG
Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?
"A BC a jobbik csapat jutalma."
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Ez meg szerintem nem rossz.
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Ez meg igazából szerintem szar(legalábbis nem vagyok elégedett a munkámmal), de mégiscsak aktuálisabb, mint a cata-s.
