World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Warrit nem sok idõ megtanulni, szóval szerintem boostolhatod nyugodtan. Szakma meg mind1 pvpre, mivel most sem számít annyira, WoDban pedig még kevésbé fog számítani. Egyébként ha lvl 60ig felhúzod akkor a szakmákat is felboostolja neked 600ra(ha nincs más gatheringes karid és nem is akarsz felhúzni akkor szerintem BS+mining legyen). Elõször BG + ha van sok goldod akkor arena boost(100g/win ebbõl tudsz venni pridefult). Ha megvan a teljes pvp gear akkor RBG/aréna. Igen vannak pvp guildek. Ally vs hordáról meg inkább nem írok semmit...
#158480
Üdv.
Tervezem, hogy megvásárolom az alapjátékot, kiegészítõket.
Viszont azon gondolkodom, hogy hogyan lenne érdemes elkezdeni,
nem ez lesz az elsõ alkalom, hogy eredetin játszom, volt már kettõ-három nekifutásom, de nem tartott egyik sem huzamosabb ideig.
Akkoriban leginkább a PVE content-el foglalkoztam, most viszont a PVP-hez lenne kedvem. Régi tapasztalataim alapján, low level szinten HEIRLOOM nélkül PVP-ben nincs esélyem vagy ha van nagyon kevés, vagy egyszerûen csak én voltam a béna, és azért végeztek velem 1-2 ütéssel.
Ezért gondolkodtam el azon, hogy elõrendelem a WoD-ot így járna hozzá egy level 90 boost, amivel rögtön 90-es szinten kezdhetnék a warriorommal. DE!tartok attól, hogy így tapasztalatlan leszek, mivel a skilleket nem fogom ismerni, stb.
De még egyszer nem lenne gyomrom végigrohanni az 1-90-es contenten.
A másik gondom az az, hogy nem tudom eldönteni melyik frakciót válasszam, eddig mindig az Alliance oldalán harcoltam, Arathoron vagy Ragnaros szerveren, az utóbbin próbálkoztam azzal, hogy kezdek egy Horde karaktert - a Horde fölénye miatt - de nem igazán tetszettek a Horde oldali körülmények. Így leginkább az Alliance felé "húz a szívem".
A faj, kaszt számomra egyértelmû: Human Warrior
PVP orientált karakterhez milyen melléktevékenységek javasoltak? gondolok itt a szakmázásra, pénzszerzésre meg egyebekre.
az Arena mennyire idõigényes dolog? egy kezdõnek hol érdemes elkezdeni a PVP karrierjét? eleinte BG-k, WG-k?
Vannak kizárólag PVP-vel foglalkozó magyar guildek? egy olyan szerveren ahol az Alliance a domináns fél?
Tervezem, hogy megvásárolom az alapjátékot, kiegészítõket.
Viszont azon gondolkodom, hogy hogyan lenne érdemes elkezdeni,
nem ez lesz az elsõ alkalom, hogy eredetin játszom, volt már kettõ-három nekifutásom, de nem tartott egyik sem huzamosabb ideig.
Akkoriban leginkább a PVE content-el foglalkoztam, most viszont a PVP-hez lenne kedvem. Régi tapasztalataim alapján, low level szinten HEIRLOOM nélkül PVP-ben nincs esélyem vagy ha van nagyon kevés, vagy egyszerûen csak én voltam a béna, és azért végeztek velem 1-2 ütéssel.
Ezért gondolkodtam el azon, hogy elõrendelem a WoD-ot így járna hozzá egy level 90 boost, amivel rögtön 90-es szinten kezdhetnék a warriorommal. DE!tartok attól, hogy így tapasztalatlan leszek, mivel a skilleket nem fogom ismerni, stb.
De még egyszer nem lenne gyomrom végigrohanni az 1-90-es contenten.
A másik gondom az az, hogy nem tudom eldönteni melyik frakciót válasszam, eddig mindig az Alliance oldalán harcoltam, Arathoron vagy Ragnaros szerveren, az utóbbin próbálkoztam azzal, hogy kezdek egy Horde karaktert - a Horde fölénye miatt - de nem igazán tetszettek a Horde oldali körülmények. Így leginkább az Alliance felé "húz a szívem".
A faj, kaszt számomra egyértelmû: Human Warrior
PVP orientált karakterhez milyen melléktevékenységek javasoltak? gondolok itt a szakmázásra, pénzszerzésre meg egyebekre.
az Arena mennyire idõigényes dolog? egy kezdõnek hol érdemes elkezdeni a PVP karrierjét? eleinte BG-k, WG-k?
Vannak kizárólag PVP-vel foglalkozó magyar guildek? egy olyan szerveren ahol az Alliance a domináns fél?
Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.
"The Auto-90 Tournament-y Realm will hopefully help. Maybe consider making that one PTR and disallowing Draenor content."
"That's exactly the plan (except 100, not 90)."
Na ez így fasza. Nem kell rimánkodni beta kulcsért, hogy kipróbáld a classokat 100-on full gearben.
"That's exactly the plan (except 100, not 90)."
Na ez így fasza. Nem kell rimánkodni beta kulcsért, hogy kipróbáld a classokat 100-on full gearben.
Guildünkben is van egy ilyen elvetemült. Neki már csak hc garrosh, 2.7k 3v3 meg 27k conq hiányzik. <#idiota>#idiota>
#158477
Szóval WoD-ban még én is benne lehetek a hírekben o/
#158476
Idézet a cikkbõl:
"While other players have “beat” WoW before, he’s the only one to complete the game with all the recently released content such as the Mists of Pandaria expansion."
"While other players have “beat” WoW before, he’s the only one to complete the game with all the recently released content such as the Mists of Pandaria expansion."
#158475
Ilyen hír már 2 éve is volt 😄
#158472
ja ez nem reklam volt, felreertes ne essek...
csak wod-ig kell vmi alternativa es ez most megfogott 😊
csak wod-ig kell vmi alternativa es ez most megfogott 😊
#158471
latom nagyon unjatok magatokat.
unatkozo jatekosok inkabb probaljak ki ezt:
android market
jatekok szekcio
keress ra erre: order & chaos online
elvileg most akcios, en 255 huf-ert vettem
70 szint, 4 fele class, 5 fele faj
wow klon tabletre es mobilra.
ket hete nyuzom, eddig lvl20.
szerintem qrvajo game es jo kis retro wow feelingje van.
aki unja magat, probalja ki, 255 penzt siman meger 😊
unatkozo jatekosok inkabb probaljak ki ezt:
android market
jatekok szekcio
keress ra erre: order & chaos online
elvileg most akcios, en 255 huf-ert vettem
70 szint, 4 fele class, 5 fele faj
wow klon tabletre es mobilra.
ket hete nyuzom, eddig lvl20.
szerintem qrvajo game es jo kis retro wow feelingje van.
aki unja magat, probalja ki, 255 penzt siman meger 😊
Ezt fizikai fájdalom volt már elolvasni is 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#158467
"méken"? Oszt node? WTF, lulnubz, r u came for phat lewt? Epixx? Imma chargin mah lazer....drood or loladin? (Istenem, a regi csuf emlekek😄)
Nekem ne nyomorékozzon egy gerinctelen senkiházi!!! Azért vagyok nyomorék mert nekem van igazam, és még nektek áll feljebb? "Köszönöm Magyarország hogy ilyen emberek között élek..." <#taps>#taps>
Hát úgy döntöttem hogy Horda <#vigyor2>#vigyor2> Elsõnek trial-on felhúzom magam 20-ra, aztán hozzáadom a kulcsokat <#smile>#smile>
#158461
Ha pár évvel hamarabb kezded a Bloodscalp szerveren nagyon jól érezted volna magad :[
A helyesírási szabályok az ún.irodalmi nyelvet veszik alapul, de ez meg itten tájszólás (szabolcsi), osztán itt is mögmarad a magyar ragozás, sõt a hangrend szerinti égyeztetés is.
Mondták az öregök, amikor kritizáltak valakit: ögyéb dóga sincs, mint hogy...
Mondták az öregök, amikor kritizáltak valakit: ögyéb dóga sincs, mint hogy...
Miután beszéltél 2 allyssal gondolom el tudod te is dönteni hogy melyik oldalt érdemes választani😊
Látom nem érted... Én jó kedvel, normálisan idejövök és teszek fel egy kérdést (nem a helyesírás a lényeg, nem érettségin vagyunk) , erre kapok egy bunkó, paraszt választ mikor lehetett volna egy normális, a kérdésre adott választ írni. (érdekes, mikor ingame-ban írkáltok egymásnak akkor ott nem kell figyelembe venni a helyesírást...)
Vájá', vájá', vájá'! Elvárod, hogy normális kérdésre normális választ adjon, de attól, hogy elvárja hogy ezt normális helyesírással tedd, õ "10 éves kis taknyos" lesz? Saját szemedben a gerenda beton-e?
ಥ_ಥ
Most k*****a ez számít mondhatom. Látszik hogy valami 10 éves ki taknyos lehetsz. Normális kérdésre normális választ kell adni ha nem tanították volna ... És ezt el is várom. Nem csak én hanem más is ...
#158455
Ilyen helyesírással egyértelmûen horda és troll karakter.
Most fogom nemsokára megvenni majd a WoW-hoz szükséges dolgokat, és azt szeretném kérdezni hogy Ragnaros-on alliba vagy hordába érdemesebb menni? Azt látom hogy realmpop szerint a horda majdnem 20%-os fölényben vezet az alli ellen, de az is fontos hogy méken vannak többen magyarok illetve a guild/közösség. Ti méket ajánljátok, méken vagytok?
#158452
PAUL JR összement? WTF?
Náluk most 3k a panda, 1.7k asszem a battle chest ennél olcsóbban nem nagyon találsz. Egyébként megbízhatóak, én mindig tõlük veszem ami kell.
Erröl a players.hu-rol érdemes megvenni a full játékot vagy van olcsóbb megoldás is? Ám látom csak kártyával vagy paypal-al lehet itt fizetni? (házhoz szállításnál futárnak fizetés érdekelne)
#158445
Ezt láttátok már? 😊)
#158444
jól néznek ki az ork npc-k 😊
Tudtommal ha megveszed a WoD-ot, akkor már most boostolhatod magad. Players.-et meg kérdezd meg tõlük levélben vagy facebookon. Szerintem simán tudod kérni a kulcsot, ha csak az kell, akkor nem kell kiküldeni.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Most a játékba már van instant lvl 90 új accountokra, vagy majd csak WoD-ba lesz? Még annyit hogy players.hu-n meg akarom venni a Battle Chest-et és a MoP-ot , akkor azt majd dobozosan kapom meg, vagy csak a kulcsokat? Elõre is köszöntem 😄
Azért a grafika elég sexy lesz. Talán még vissza is térek. (BC óta nem játszottam)
A nosztalgia hív, bár nem szeretem, hogy már mindenki tetõtõl talpig ismeri a játékot és csücsül tömérdek goldal és epixel. Régi szép idõk, amikor még thunderfury láttán könnyeztünk.....
ezzel csak neked akar segíteni, legalább ne állna feljebb neked mint egy szaros ötévesnek.
mondjuk megmondhatta volna neked még utoljára a választ 😄
mondjuk megmondhatta volna neked még utoljára a választ 😄
hát ezen sírvafakadtam 😄 😄 vérpezsdítõen izgalmas a téma 😄
Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?
Ezen már én is sokat gondolkoztam. Jó dolog a fórumozás, de tényleg, miért vár valaki 2-3 órát egy kérdés "statikus" válaszára (vagy akár többet), amikor a gugli egy perc alatt kidobja, ha más nem, a 4-5. találat mögött ott a válasz mindig, évek óta változatlanul - legyen az bármilyen téma vagy kérdés. Mert ha szubjektív véleményrõl van szó, az más.
De, ez persze költõ kérdés.
De, ez persze költõ kérdés.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#158432
ja nagyon durva tényleg hogy valaki arra hasznalna a forumot amire kitalaltak nem pedig csak szajkaratéra jön fel tényleg furcsa mi
WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW
