World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fehercsoki
#158481
Warrit nem sok idõ megtanulni, szóval szerintem boostolhatod nyugodtan. Szakma meg mind1 pvpre, mivel most sem számít annyira, WoDban pedig még kevésbé fog számítani. Egyébként ha lvl 60ig felhúzod akkor a szakmákat is felboostolja neked 600ra(ha nincs más gatheringes karid és nem is akarsz felhúzni akkor szerintem BS+mining legyen). Elõször BG + ha van sok goldod akkor arena boost(100g/win ebbõl tudsz venni pridefult). Ha megvan a teljes pvp gear akkor RBG/aréna. Igen vannak pvp guildek. Ally vs hordáról meg inkább nem írok semmit...

#158480
Üdv.
Tervezem, hogy megvásárolom az alapjátékot, kiegészítõket.
Viszont azon gondolkodom, hogy hogyan lenne érdemes elkezdeni,
nem ez lesz az elsõ alkalom, hogy eredetin játszom, volt már kettõ-három nekifutásom, de nem tartott egyik sem huzamosabb ideig.
Akkoriban leginkább a PVE content-el foglalkoztam, most viszont a PVP-hez lenne kedvem. Régi tapasztalataim alapján, low level szinten HEIRLOOM nélkül PVP-ben nincs esélyem vagy ha van nagyon kevés, vagy egyszerûen csak én voltam a béna, és azért végeztek velem 1-2 ütéssel.
Ezért gondolkodtam el azon, hogy elõrendelem a WoD-ot így járna hozzá egy level 90 boost, amivel rögtön 90-es szinten kezdhetnék a warriorommal. DE!tartok attól, hogy így tapasztalatlan leszek, mivel a skilleket nem fogom ismerni, stb.
De még egyszer nem lenne gyomrom végigrohanni az 1-90-es contenten.
A másik gondom az az, hogy nem tudom eldönteni melyik frakciót válasszam, eddig mindig az Alliance oldalán harcoltam, Arathoron vagy Ragnaros szerveren, az utóbbin próbálkoztam azzal, hogy kezdek egy Horde karaktert - a Horde fölénye miatt - de nem igazán tetszettek a Horde oldali körülmények. Így leginkább az Alliance felé "húz a szívem".
A faj, kaszt számomra egyértelmû: Human Warrior
PVP orientált karakterhez milyen melléktevékenységek javasoltak? gondolok itt a szakmázásra, pénzszerzésre meg egyebekre.
az Arena mennyire idõigényes dolog? egy kezdõnek hol érdemes elkezdeni a PVP karrierjét? eleinte BG-k, WG-k?
Vannak kizárólag PVP-vel foglalkozó magyar guildek? egy olyan szerveren ahol az Alliance a domináns fél?

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

devlking
#158479
"The Auto-90 Tournament-y Realm will hopefully help. Maybe consider making that one PTR and disallowing Draenor content."

"That's exactly the plan (except 100, not 90)."

Na ez így fasza. Nem kell rimánkodni beta kulcsért, hogy kipróbáld a classokat 100-on full gearben.
devlking
#158478
Guildünkben is van egy ilyen elvetemült. Neki már csak hc garrosh, 2.7k 3v3 meg 27k conq hiányzik. <#idiota>
#158477
Szóval WoD-ban még én is benne lehetek a hírekben o/
#158476
Idézet a cikkbõl:

"While other players have “beat” WoW before, he’s the only one to complete the game with all the recently released content such as the Mists of Pandaria expansion."
#158475
Ilyen hír már 2 éve is volt 😄
#158472
ja ez nem reklam volt, felreertes ne essek...
csak wod-ig kell vmi alternativa es ez most megfogott 😊

#158471
latom nagyon unjatok magatokat.
unatkozo jatekosok inkabb probaljak ki ezt:
android market
jatekok szekcio
keress ra erre: order & chaos online

elvileg most akcios, en 255 huf-ert vettem
70 szint, 4 fele class, 5 fele faj

wow klon tabletre es mobilra.
ket hete nyuzom, eddig lvl20.
szerintem qrvajo game es jo kis retro wow feelingje van.

aki unja magat, probalja ki, 255 penzt siman meger 😊

PiszkosFred
#158470
Ezt fizikai fájdalom volt már elolvasni is 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

roland4
#158469
Jól van, lehet gúnyolódni...<#action>
Lazarus
#158468
"csö végighuzol setófenkríben?"
#158467
"méken"? Oszt node? WTF, lulnubz, r u came for phat lewt? Epixx? Imma chargin mah lazer....drood or loladin? (Istenem, a regi csuf emlekek😄)
HunnernesKonge
#158466
Estére egész szépen feljavult a helyesírásod. <#worship>
BoneDragon
#158465
Menjetek szobára, ez nem az a topic.

roland4
#158464
Nekem ne nyomorékozzon egy gerinctelen senkiházi!!! Azért vagyok nyomorék mert nekem van igazam, és még nektek áll feljebb? "Köszönöm Magyarország hogy ilyen emberek között élek..." <#taps>
HunnernesKonge
#158463
Könyörgök Allira menj. Van elég nyomorék hordán ígyis. Köszi
roland4
#158462
Hát úgy döntöttem hogy Horda <#vigyor2> Elsõnek trial-on felhúzom magam 20-ra, aztán hozzáadom a kulcsokat <#smile>
#158461
Ha pár évvel hamarabb kezded a Bloodscalp szerveren nagyon jól érezted volna magad :[
tigeroo
#158460
A helyesírási szabályok az ún.irodalmi nyelvet veszik alapul, de ez meg itten tájszólás (szabolcsi), osztán itt is mögmarad a magyar ragozás, sõt a hangrend szerinti égyeztetés is.

Mondták az öregök, amikor kritizáltak valakit: ögyéb dóga sincs, mint hogy...
Fehercsoki
#158459
Miután beszéltél 2 allyssal gondolom el tudod te is dönteni hogy melyik oldalt érdemes választani😊

roland4
#158458
Látom nem érted... Én jó kedvel, normálisan idejövök és teszek fel egy kérdést (nem a helyesírás a lényeg, nem érettségin vagyunk) , erre kapok egy bunkó, paraszt választ mikor lehetett volna egy normális, a kérdésre adott választ írni. (érdekes, mikor ingame-ban írkáltok egymásnak akkor ott nem kell figyelembe venni a helyesírást...)
picket
#158457
Vájá', vájá', vájá'! Elvárod, hogy normális kérdésre normális választ adjon, de attól, hogy elvárja hogy ezt normális helyesírással tedd, õ "10 éves kis taknyos" lesz? Saját szemedben a gerenda beton-e?

&#3237;_&#3237;

roland4
#158456
Most k*****a ez számít mondhatom. Látszik hogy valami 10 éves ki taknyos lehetsz. Normális kérdésre normális választ kell adni ha nem tanították volna ... És ezt el is várom. Nem csak én hanem más is ...
#158455
Ilyen helyesírással egyértelmûen horda és troll karakter.
roland4
#158454
Most fogom nemsokára megvenni majd a WoW-hoz szükséges dolgokat, és azt szeretném kérdezni hogy Ragnaros-on alliba vagy hordába érdemesebb menni? Azt látom hogy realmpop szerint a horda majdnem 20%-os fölényben vezet az alli ellen, de az is fontos hogy méken vannak többen magyarok illetve a guild/közösség. Ti méket ajánljátok, méken vagytok?
Zickler
#158453
Sose volt nagyobb 😄

Battletag: Muhee#2716

#158452
PAUL JR összement? WTF?

Dizson
#158451
Amúgy ez a boost nem új dolog, anno Cata triálhoz kaptam lvl 80 boostot.

Fehercsoki
#158450
Rendelésnél lehet választani hogy hogy kéred, a posta +600 ft körül van, elõre kell utalni.

roland4
#158449
Azt a kérdést még lehagytam hogy: itt dobozosan adják?
roland4
#158448
Köszi a választ 😊 És csak kártyával és paypal-al lehet fizetni, futárnak való fizetés nincs?
Fehercsoki
#158447
Náluk most 3k a panda, 1.7k asszem a battle chest ennél olcsóbban nem nagyon találsz. Egyébként megbízhatóak, én mindig tõlük veszem ami kell.

roland4
#158446
Erröl a players.hu-rol érdemes megvenni a full játékot vagy van olcsóbb megoldás is? Ám látom csak kártyával vagy paypal-al lehet itt fizetni? (házhoz szállításnál futárnak fizetés érdekelne)
#158445
Ezt láttátok már? 😊)
#158444
jól néznek ki az ork npc-k 😊
Fpocok
#158443
Tudtommal ha megveszed a WoD-ot, akkor már most boostolhatod magad. Players.-et meg kérdezd meg tõlük levélben vagy facebookon. Szerintem simán tudod kérni a kulcsot, ha csak az kell, akkor nem kell kiküldeni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

roland4
#158442
Most a játékba már van instant lvl 90 új accountokra, vagy majd csak WoD-ba lesz? Még annyit hogy players.hu-n meg akarom venni a Battle Chest-et és a MoP-ot , akkor azt majd dobozosan kapom meg, vagy csak a kulcsokat? Elõre is köszöntem 😄
BoneDragon
#158441

Lazarus
#158440
az a logo xd
Dizson
#158439


Azért a grafika elég sexy lesz. Talán még vissza is térek. (BC óta nem játszottam)

A nosztalgia hív, bár nem szeretem, hogy már mindenki tetõtõl talpig ismeri a játékot és csücsül tömérdek goldal és epixel. Régi szép idõk, amikor még thunderfury láttán könnyeztünk.....

tigeroo
#158438
ezzel csak neked akar segíteni, legalább ne állna feljebb neked mint egy szaros ötévesnek.



mondjuk megmondhatta volna neked még utoljára a választ 😄
Zenszkij
#158437
hát ezen sírvafakadtam 😄 😄 vérpezsdítõen izgalmas a téma 😄

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

picket
#158436

&#3237;_&#3237;

PiszkosFred
#158435
Ezen már én is sokat gondolkoztam. Jó dolog a fórumozás, de tényleg, miért vár valaki 2-3 órát egy kérdés "statikus" válaszára (vagy akár többet), amikor a gugli egy perc alatt kidobja, ha más nem, a 4-5. találat mögött ott a válasz mindig, évek óta változatlanul - legyen az bármilyen téma vagy kérdés. Mert ha szubjektív véleményrõl van szó, az más.

De, ez persze költõ kérdés.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fehercsoki
#158434
Sehol nem tudod felvenni, mivel cataclysm óta nincs a játékban ez a quest.

BoneDragon
#158433
Bocsánat így sose tudod meg a választ.

#158432
ja nagyon durva tényleg hogy valaki arra hasznalna a forumot amire kitalaltak nem pedig csak szajkaratéra jön fel tényleg furcsa mi

WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW

BoneDragon
#158431
Nem hát, ilyen bunkó vagyok. 😞 Nem értem az embereket, feltesznek olyan kérdést fórumokba amit a google 5mp alatt megválaszol de inkább várnak órákat/napokat a válaszra. Túl egyszerû lenne. <#mf1>