166745
  • Ashyn
    #160131
    Abszolút egyet értek veled a shipyardot illetően. Mostanság kizárólag csak pvp-zni lépek be, pedig mostanáig alig érdekelt a játék ezen része. De amit behoztak pve-re Tanaan címen, az katasztrófa. Timeless Isle 2.0. Én még a 6.3-ban reménykedem...
  • WiLDoR
    #160130
    az egész game ott kezdett elbaxodni, mikor megjelent a "paid faction change", "paid race change", a crossrealm szarság és persze az, hogy egy realm-en egyszerre lehet karid mindkét frakcióban.
    na ezeket nem kellett volna bevezetni, aztán akkor még mindig meglenne az az 55%/45%-os arány.

    jó példája ennek a nost privát server, ahol kb. 50-50% a megoszlás, ugyanis annyi idő és energia felszintezni egy karit maxlevelre, hogy mindenki 5x is meggondolja, hogy mit kezd és hol kezd. abban nem hiszek, hogy az 50-50% a véletlennek köszönhető.

    visszatérve a topichoz:
    a shipyard nálam kivégezte ez a kieg-et teljesen. garrison csalódás volt, erre beraktak egy garrison 2.0-át.
    király. ennél elbaszottabb dolgot nem is tehettek volna.
    more single player feeling.

    na mindegy, talán majd a 7.0-tól...
  • skorpio7
    #160129
    Azt azért vágja mindenki, hogy ez a blizzard morbid kisérletezésinek egyike, a "hogy vágjunk haza egy szervert" programból. Cata közepéig 55%/45% volta a alli/horda arány... egészen addig, amgy egy erősen horda túlsúlyú szerverről (kazzak talán) lehetett free transfer keretében költözni ragnára. Mire végetért cata már 1:2 arány lett horda javára. Panda végére 1:3 vagy több, mostanra mennyi lehet? 1:'10-hez? csak az nem tudta mi lesz, aki sosem figyelte milyen következményei lesznek, ha kibillen egy szerveren a játékosegyensúly, pedig azt 6 éven keresztül sikerült megőrizni egy pvp szerveren. Amúgy annyi előnye van az egésznek, ha vki most kezd wowozni könnyű a választása (már ha szeretne magyarokkal játszani). Ha alli tetszik neki akkor mehet Arathorra, ha horda akkor Ragnaros.
  • HunnernesKonge
    #160128
    Ragnaroson mostanság nemhogy magyarok de szinte senki nincs már alliance oldalon. Azt hiszem ez válasz a kérdésedre
  • roltsi1
    #160127
    Ragnaros-on mostanság melyik oldalon vannak többen magyarok?
  • MrPredator
    #160126
    Nem igazán választottál jól. Ha pvp akkor ragnaros, ha pve akkor arathor.
  • Mr_no_NaMe
    #160125
    látom a magyar közösség kihalt ebben a játékban :D nem baj, véletlenül úgy is Burning Legionra mentem
  • Mr_no_NaMe
    #160124
    Sziasztok!

    2007 környékén játszottam a játékkal úgy 1-2 hónapot, elvittem egy undead lockot lvl 50ig aztán ráuntam a játékra :D

    Most újra feltettem ezt a trial verziót, játszogatok vele és le vagyok döbbenve hogy mennyit változott a játék. Nagyon tetszik :( Ahogy nézem totálisan át van már varriálva minden, a szintetéztől a területekig és millió kontentet öltek már bele.

    Azért írok ide, mert azon kívül, hogy millió nub kérdésem lenne, még azt is megkérdezném tőletek, hogy ki melyik szerveren játszik, mik a tapasztalatok, hogy érzitek magatokat most a játékban. Teljesen találomra a Burning Legion szeróra regeltem, de már a játék legelején találkoztam 1-2 magyarral. Jól választottam vajon?

  • devlking
    #160123
    Te biztos jobban tudod, hogy én mit tolok le, és mit nem. Meg hogy mennyit játszok. De mondok jobbat, guildben van olyan is aki 53 rare után sem talált medált.
    Az meg, hogy nem tudod hogy kell gyorsan (általában, nem mindig persze) lenyomni a rareket, az nem azt jelenti hogy más sem.
  • WiLDoR
    #160122
    az biztos is, hogy en nem fogom letolni a 4 rare-t, mert meg egyiket sem lattam, ezt eltalaltad.
    aktiv acc hijan eleg problemas lenne kivitelezni :)
    viszont ettol meg lehet, hogy van olyan, aki biza 11 karival is leolte oket...
  • cateran
    #160121
    De szamolj utana batran: tegyuk fel 30 perc/char a 4 rare (ami mar 1x is isteni csoda, de 11x kb lehetetlen) 11 karakternel az 5,5 ora es akkor csak ezt csinaltad es olyan szerencsed van, ami senkinek az univerzumban...szvsz batran lehet 1 orat szamolni atlagban, akkor meg mar 11 oranal tartunk....
  • cateran
    #160120
    Valoban nincs, csak 7 es ezert tudom, hogy lofax fogod te letolni veluk a 4 raret (eleve 2-t a legritkabb esetben hirdetnek customban, mert solozhatoan facerollok, pl Deathtalon) max ha 24/7-ben tolod (mintahogy azt sem hiszem, hogy 44-bol nem dob egyik sem, pedig lattam mar 99%-os missiont failelni, szoval ismerem a rngod-ot)
  • tigeroo
    #160119
    jaja. a magyar sajtóban olvastam már 1-2 kritikát erre a LEAKED(!) videóra hogy nem fogta meg őket. bazdmeg. hamisítatlan warcraft intro feeling az egész. egész estés verzióban pedig oltári jó lesz majd nézni, csak bennem lesz a pavlovi reflex hogy átveszem nemsokára az irányítást :D szokatlan lesz hogy csak cinematic..
  • TBTPumpa
    #160118
    Engem nem. Nincs benne a csöcsös Jaina, Valeera és Sylvanas úgyhogy nem kell! Amúgy szuper, pont ilyesmire vártam WarCraft címén, szóval nagyon is jöhet. Végre egy játékadaptációs film, ami nem lesz halálsz@r.
  • MaRee
    #160117
    Láttátok a leaked trailert? Engem megvettek kilóra.
  • devlking
    #160116
    Ez e.
  • Vincentcloud
    #160115
    Milyen 50 ilvl booster van ah-ban? Ez nekem új
  • TheGrinder
    #160114
    Így néz ki majd a filmben Stormwind City.
  • LeWyTy
    #160113
    Ez wtf? (bocs hogy "tudatlan" vagyok)
  • undY1ng #160112
    Tényleg ilyen rossz ez a 6.2? :D
  • Caliph
    #160111
  • WiLDoR
    #160110
    gondolom neki nincs 11 db 100-as karija, igy ezt a verziot elkepzelni sem tudta :)
  • WiLDoR
    #160109
    nostalrius
  • devlking
    #160108
    Mivel utolsó raid patch, így valószínű eladhatod a sok szart. Ráadásul ha esetleg még kéne, akkor vehetsz ah-ban 50 ilvl boostert szinte semmi goldért.
  • bowden
    #160107
    Azt lehet tudni, hogy a follower item upgrade-eknek lesz e még valami haszna, vagy adjam el őket? Tele van velük a bank.
  • devlking
    #160106
    11 lvl100-as karakter. Én biztos nem.
  • cateran
    #160105
    Mivel csak 4 rare dobhatja, azok is naponta elso killre felmerul a kerdes: ki is a hulye?
    "This item is dropped from the following four rare spawns in Tanaan Jungle:
    Terrorfist
    Vengeance
    Deathtalon
    Doomroller
    It has about 30 % drop chance, and you can only get loot on the first kill each day."
  • Csirke4
    #160104
    Kronos?
  • devlking
    #160103
    Ilyen cigány játékot még nem láttam. Mai 44 rare killből 0 medallion. Leszophat.
  • devlking
    #160102
    Alapból ilyen lett. :D
  • skorpio7
    #160101
    Vajon mennyi "áldozat" kellett ehhez? Kibaszott nagy mázli. :)
  • devlking
    #160100
    Így kell followert rollolni.
  • Vincentcloud
    #160099
    Ja, csak 5 és fél éve
  • BoneDragon
    #160098
    Hidd el, évek óta bent van.
  • TBTPumpa
    #160097
    Updated: 31-May-2015
  • BoneDragon
    #160096
    Úgy pár éve... :D
  • TBTPumpa
    #160095
    Authenticator használata esetén Core Hound Petet kapsz a WoW-ban!
  • WiLDoR
    #160094
    nem, el es viragzik, csak nincs idom mar a 40 fos raideleshez.
    ha lenne guild, amelyik delelott is raidel, amikor en altalaban online vagyok, meg mindig jatszanek ott.
    felhuztam egy karaktert 60-ra az viszont elmeny volt. minden zonaban jatekosok tomege, gankfest, world pvp, kozos kuldizesek, stb. mi szem-szajnak ingere.
    igazi mmo-feeling.
    ami a live wow-bol sajna totalisan eltunt, mert egy fos single-player-tamagochi-farm-szimulatorra degradaltak :/
  • Pyotr
    #160093
    Lehalt a törtszerver ?
  • Niflheim87
    #160092
    Hali! Arathor szerveren van alliance guild ahová bevennének? még trialba vagyok de ha elérem a lvl 20at veszek egy havist.