166745
  • Mr_no_NaMe
    #160171
    A pvp is elég szánalamas amúgy, mindenki heirloomba tolja vagy pvp gearba. Honnan szüljek én ki ezer pvp pontokat ha senkit nem birok megölni? Honnan szüljek én ki tízezer aranyakat a gearre?
  • Mr_no_NaMe
    #160170
    Érdekes. Pedig talán 4 kiegészítő van fenn az alapjáték mellett és csak e a draenor nincs meg...akkor ezekben csak textúrák vannak meg sárga felkiáltójelek? omfgwtfhax...
  • PiszkosFred
    #160169
    Szamodra a kieg nelkul nem nagyon van (ertsd: idopocseklas az egesz). Par regi szolozhato raid transmog miatt, esetleg pvp, ahol elkenik a szadat a twinkek, rakas quest, rakas zona (amelyekbol nagyjabol mindenki csak az elsot csinalja es megy is tovabb a kovetkezo kiegre), dungeon runok, amelyek 5 perc alatt takarithato, es.... es ennyi.
  • Mr_no_NaMe
    #160168
    Annyit fűznék ehhez hozzá ezekhez a "falon átlátva ellenségeket láthat meg" és "magasabbra ugorhat" és "szarvak, tetkót szárnyak amik nem kötelezők", hogy konkrétan most mindenki megcsinálja a saját illidanját és ennyi? Még mindig lvl 60 vagyok, semmi gearem, vendor nincs amiből vehetnék de már farmoltam 1,5k goldot legalább a semmiből. Egyáltalán micsodát adnak ezek a kiegészítők? Outlandon csinálom az egyik unalmasabb küldetést a másik után és ennyi. Van ebben a játékban a Warlords of Draenort leszámítva (mer az nincs meg) content a küldizésen kívül? De most komolyan.
  • LeWyTy
    #160167
    Ha ez "szarkazmus" volt abban az esetben:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor vedd magadra ha úgy érzed -.-
    (B*zdki!... kicseszett!... marketing!...) Ezért csesződik el minden ami sokáig tart. Könnyíteni kell és egyszerűsíteni hogy bármelyik hülye elboldoguljon vele.
    A "forever alone" játékos.... *def.*:Végigquestel amit talál majd nyom 20 dungeonfindert vagy 30 bg-t és nem játszik tovább, mert nem találta meg a közösségét mert a játék már lassan kinyalja a segged más segítsége nélkül. (szerintem)
    Azon meg inkább ne vitázzunk melyik a rosszabb... hogyha nem segít a játék és nem találsz senkit, vagy hogy kinyalja a segged a játék és ismerkedned sem kell. Ja csak az utóbbinál, ha eljut odáig az illető ahol már kellene segítség megunja mert mindenki magával van elfoglalva.
    ((((((MAGÁNVÉLEMÉNY)))))))


    Ha nem "szarkazmus" volt akkor el se olvasd!
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.08.07. 16:14:42
  • dantor7
    #160166
    Hja, igaz. Én se fogok előfizetni akármennyire is tetszik, mert nem akarom, hogy az sg-n le forever alone-ozzanak :(
  • DonPedro22
    #160165
    Február óta nem fizettem a wowot, most, hogy működik ez a tokenes fizetés? bejelentkezek megkérdi mivel akarok fizetni, kártyával vagy goldal, de csa 23-24k gold van az egyik karinál. A Goldnak egy karakternél kell lenni vagy ha 3 karinál van összesen annyi azt is le tudja vonni?
    most már csak keresnem kell egy jó fej emberkét aki 1 hónapra kölcsön ad 25k goldot :) kiskarival be tudok lépni szerencsére.
  • LeWyTy
    #160164
    Mindig is az volt nem? Ha több az újrajátszhatóság... tovább játszanak mielőtt megunják... itt a forever alone játékosoknak a több "story"... nem véletlenül jött létre a dungeon meg a raid finder sem.... hátha még eljátszanak vele kicsit.
    Havidíjas a játék.... "Dat logic"
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.08.07. 15:06:01
  • dantor7
    #160163
    Most már az is "lehúzás" ha több a content, mert többet akarsz vele játszani?
    Dat logic!
  • LeWyTy
    #160162
    Minden specnek? Hehehahaha... nyomd végig mindet hülye... így talán 1 hónappal többet fizetsz xD
  • PiszkosFred
    #160161
    Vegigneztem a kozvetitest... Most hagyjuk a kontentet, ugyis megveszi mindenki, egy honapig jatszik vele, a tobbit meg kifizeti aranybol, es kesz - ennyit meger.
    DE, ami az eloadast illeti, hat... ha valakinek nincs kepessege/stilusa/tehetsege ahhoz, hogy eloadast tartson, akkor az baszdmeg NE TARTSON! Biztos, hogy nagy szakik az emberek, de egy oran keresztul hallgatni ezt a lelektelen eloadasmodot, egyszeruen bortalmas elmeny. Sok nyomorult eloadast vegigultem mar az eletemben nagyon sok temakorben, de ennel rosszabbat keveset lattam...
  • devlking
    #160160
    Közvetítés közben én is így éreztem. :D
  • devlking
    #160159
    Kijavítják a pvpt. Full geares emberek túl erősek voltak az új kezdő geresek ellen. Remek megoldást találtak ki erre. Mostmár nem csak ugyanúgy erősebbek lesznek a gearben levők, de még több fontos skilljük is lesz. Értelmes :D
  • dantor7
    #160158
    Kikúrt jó.
    Nemhogy minden kasztnak, minden specnek egyedi content? Na ez már valami.
    Színes-szagos "akció" mmo, mondhatnám, hogy a mai generációnak ez kell, de sajnos már én sem tudnék annyit grindelni, mint annak idején.
  • Pio
    #160157
  • LeWyTy
    #160156
    Gondolták "Ha kétszer bejőtt akkor már mért ne jönne be egy harmadszor."
    Hát én max csak akkor térek vissza, ha a warlock újra játszható lesz kardal.

    Tehát soha :P

    Mi lesz benne? Néhány quest meg dungeon? Legalább teljes árat kérnek majd érte?
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.08.06. 21:45:09
  • ShaiHulud
    #160155
    expansion of the recycle
  • devlking
    #160154
    2 expansion után végre buffolják a monkot demon hunter néven. Szinte ugyanaz a két class, nem kicsit vicces...
  • TBTPumpa
    #160153
    Bejelentve a kiegészítő!





    Hivatalos weboldal!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.08.06. 20:11:03
  • TBTPumpa
    #160152
    OMG WoW going to F2P!
  • flashpointer2
    #160151
    A tendencia a lényeg nem az értékek : )
  • devlking
    #160150
    Haldoklik a wow!
  • ShaiHulud
    #160149
    http://www.mmo-champion.com/content/5063-WoW-Down-to-5-6-Million-Subscribers
  • Vincentcloud
    #160148
    Duskwoodban max addig jó érzés míg valami lvl 100 veled csinálja majd
  • Vincentcloud
    #160147
    Full heirloomban a 60 1 nap, persze tudom ő nincs abban, de nevetséges hogy meg lehet tolni a fejlődést
  • jazzy
    #160146
    Most nem belepofázás de lvl60-ig 1 hét alatt eljutsz. Ha akarsz magyarokkal raidelni, illetve helpet kapni a topicból még most sem késő servert váltani. Ha nem.. akkor.. whatever. Questelhetsz, instázhatsz, craftolhatsz, igen, erről szól a gold megszerzése.
  • undY1ng #160145
    Leggyorsabban csak az RDF használatával kb. 1 hét alatt el lehet érni lvl 90-et! És nem kell 1-2 óránál többet ráfordítani. :)
  • Mr_no_NaMe
    #160144
    Nem is ertem minek írok, ha el se olvassatok. Igen a teljesen legelso karakterem es fingom nincs a jatekrol, raadasul azt is leirtam, hogy nem szeretnek a havidijon túl még valos penzt belefektetni.

    Ragna pedig bukott mert napokig senki sem irt a topikba, tehat olyan szerora mentem ami tele van, es aranyosan vannak allisok es bordasok is.

    tehat az instazason a kuldizesen es craftolason kivul nincs mas tennivalo? hordaskent jo erzes duskwoodban az allisokat pufolni mondjuk de azt hamar megunom xd
  • TBTPumpa
    #160143
    Bashiok távozik a Blizzardtól!
  • jazzy
    #160142
    Vagy adnánk egy ezres kezdő goldot ragnaroson, de mivel annak ellenére, hogy javasolták nem jöttél át, így nem (:
  • MrPredator
    #160141
    Vagy vegyél wow tokent valós pénzért és add el AH-ban.
  • Vincentcloud
    #160140
    Felhúznl lvl 100-ra, de minek 58-ra gold, max repülésre 60-on, minden más esik ami kell. Ha mégis kell gold és ha első karakter márpedig az írásodból ez jön le akkor loot minden és add el vendornak
  • Mr_no_NaMe
    #160139
    Srácok lassan lvl 60 vagyok, kezdek belemélyülni a játékba. Ahogy nézem istentelenül elszálltak az árak, legalábbis az én szerómon (Burning Legion).

    A legapróbb cuccok is 1-2 goldba kerülnek, az átlagosak 100 körül, a lvl 100-as cuccokról meg ne is beszéljünk (több tízezer)

    Emlékszem régen még 5g kurva nagy szó volt :D A kérdésem az lenne, hogy miből tudnék valami pénzt csinálni? Próbálgatok eladogatni ilyen ritka zöld armorokat de nem nagyon akarja megvenni senki...jelenleg lvl 58 vagyok undead hunter, és fogalmam sincs mit csináljak. A küldetés lószar xp-t sem ad, az instancere pedig fél órákat kell várni, hogy 10 perc alatt végigrohanjunk egy unott cuccon. Mit lehet még csinálni egyáltalán?
  • TBTPumpa
    #160138
    Blizzard GamesCom menetrend:
    Thursday, August 6 at 18:00 CEST - Live unveiling of the next expansion for World of Warcraft
    Friday, August 7 at 18:00 CEST - Exclusive content updates for Heroes of the Storm and Hearthstone
    Saturday, August 8 at 18:00 CEST – Exclusive content updates for Overwatch and Legacy of the Void
    Sunday, August 9 at 17:00 CEST - The developers chat about the next World of Warcraft expansion


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.30. 20:09:40
  • devlking
    #160137
    Hát ennek az eddigi legjobb kiegnek kell majd lennie, mivel liveal lószart se foglalkoztak wod release óta. Több mint fél év alatt ugye 1 "új" terület/raid.
  • TBTPumpa
    #160136
    De kis titokzatosak!
  • TBTPumpa
    #160135
    Nocsak! Blizzardnál elkezdtek dolgozni?
  • devlking
    #160134
    New World of Warcraft Expansion Unveiling at gamescom 2015 – Live Stream August 6
    Hello
  • TBTPumpa
    #160133
    Szerintem egy új WoW bejelentéssel várni fognak BlizzCon-ig. Majd akkor, a WarCraft film előzetesével együtt a plebs elé nyomják.
    Most szerintem a Hearthstone/Heroes of the Storm/Overwatch és StarCraft 2 Legacy of the Void (CE kiadás, CGI Intro és megjelenési dátum) játékokról lesz szó elsősorban.

  • devlking
    #160132
    6.3-ra várhatsz, mert ez volt az utolsó nagy peccs ebben a kiegben. De majd jövőhéten megtudhatod mi lesz a következő 60 eurós alkotásban. Remélem az is ennyire meg fogja érni. (És remélem addigra meg lehet majd venni azt is goldból)