166745
  • PiszkosFred
    #160211
    Egyszerre nem tudsz, de egymas utan vegre tudsz hajtani egy kombinaciot, egy gombot nyomogatva. keresd a castsequence nevu parancsot a neten. Viszont, nem vagyok benne biztos, hogy mukodik e meg, en utoljara talan 2-3 eve hasznaltam, akkor mukodott :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.09. 12:04:55
  • Mr_no_NaMe
    #160210
    Van a sima tracks ami kiírja, hogy trénerek, kovács meg ilyen szarok hol vannak, ezen belül van egy olyan szöveg, hogy Hunter Tracks: ott legördül még egy fül, és ott lesznek faj szerint csoportosítva, hogy kit jelenítsen meg.

    Amúgy visszatérve a tegnapira én egyszerűen olyan makróra gondoltam, ami megoldja azt, hogy 1 gomb lenyomásával 5-6 gombnyi cselekvést végre tudok hajtani. Csalásnak nem nevezném, mert pvpbe teljesen random kell a gombokat nyomogatni, pvebe meg uggggyan azokat a retkes kis gombokat nyomogatom és leszárad az ujjam. Ha erre van valakinek egy jól megírt makrója, azt szívesen fogadnám. Elég sokat olvastam tegnap utána, de elvileg ezt vagy nagyon nehéz megoldani, vagy a blizz lehetetlenné tette.
  • Matth3w
    #160209
    igen én is így emlékszem de ott nem találom.
  • Panzeradler #160208
    Mininap mellet van a nagyitó ikon, arra kell kattintani és ott tudod(Legalábbis régen így kellet nincs huntim már)
  • Matth3w
    #160207
    Sziasztok, tudnáktok abban segíteni, hogy tudom kikapcsolni a Hunternél a beasts tracking-et?
    köszönöm.
  • dantor7
    #160206
    Ranged:
    -fire/frost/arcane
    -marksman/surv/bm
    -affli/destro/demo
    -shadow
    -balance
    -elemental
    (12)

    Melee:
    -assa/combat/sub
    -feral
    -fury/arms
    -enhancement
    -retri
    -frost/unholy
    -windwalker
    (11)

    Fordulni fog a helyzet keményen: -1 ranged spec és +2 melee, tehát 13:12 lesz az arány.
    De el tudom képzelni hogy egy rogue specből meg rangedet csinálnak, elvileg a shuriken tossal meg az archimondes class trinket combat specen lehet rangedülni :D
  • mate23
    #160205
    eszt hogy érted?
  • jazzy
    #160204
    Így van, de meg kell művelni.
  • mate23
    #160203
    akkor az város miénk és nekünk termel dolgokat!
  • PiszkosFred
    #160202
    Mert az elozo polgarmestert megette Hogger...
  • mate23
    #160201
    üdv!
    100lvl path el kapunk egy várost aszt miért kapjuk?
  • LeWyTy
    #160200
    Szerintem nem, mert az még nincs nálad. Bár nem értek hozzá.
  • DonPedro22
    #160199
    Ha az egyik karim postaládájában van 48k gold akkor is lehet fizetni? vagy 1 karinál kell lennie a goldnak?
  • LeWyTy
    #160198
    Hogy ne állj meg valahol a fight mellet és ismételd azt a 3-4-5 gombodat, hanem mozogj is egy kicsit. "finger fitness"
  • MrPredator
    #160197
    "A hunter átalakul, a survival melee orientált lesz, a marksman pet nélküli, a BM petközpontú"

    Hát ennél nagyobb baromságot ki se tudtak volna találni. Nincs elég melee a játékban? A másik hero class (demon hunter) is melee lesz. Mi a jó fasznak kell a hunterből is melee-t gyártani?
  • jazzy
    #160196
    A makrózás működik, de addonokkal megoldasz mindent kb. http://www.curse.com/addons/wow
    Ha mégis macrozni akarsz googleban rákeresve simán találni fogsz megfelelőt a classodhoz.

    Nekem nem esik szarul, csak szimplán nincs igazad. Majd ha felérsz level 100-ra ott fogod látni mennyi a content, a játékok így működnek, a legfrissebb kiegészítő az, ami normálisan játszható, mert az emberek 99%-a azzal játszik. Napi 2-3 óra játék teljesen jó. Én például annyit nem játszok általában, igaz én nem is guildezek, de csak a 3 műszak miatt.

    Persze ha raidelni akarsz az mondjuk heti 3 nap 4 órás elfoglaltság, cserébe ha megteheted másik napokon elég 1 órát belogolnod, vagy 10 perc csak a garrison miatt, de ha nincs kedved annyi se. De láttam már olyan guildet aki csak hétvégén raidel, láttam olyat is, aki 3 nap 3 órát raidel, láttam olyat aki késő este, láttam olyat aki délelőtt. Persze ragnaroson, én jobban szeretek magyarokkal játszani, akkor is, ha sokan írnak "tipikus magyar mentalitásról". Szerintem a magyarok nem rosszabbak, igaz nem is jobbak mint bárki más.
  • Mr_no_NaMe
    #160195
    Nem a csillámpónis stílus volt a lényeg, csak mintha szarul esne neked, hogy (nem 1-2 hét) hanem 4-5 nap játék után levegyem azt, hogy mennyi a kontent. Mert ennyi. Annak aki dolgozik, családozik, és van napi 2-3 órája játszani annak ennyi (pedig napi 2-3 óra játék is már untig elég szerintem). Aki viszont annyit játszik naponta, hogy rendesen műszakra lehetne írni az órákat, annak meg tökmind1. Szerintem.

    Kérdés: a makrózás hogy működik jelenleg? Olvastam, hogy történt valami nagy volumenű módosulás 1-2 éve, de nem egészen tudtam kifejteni a lényegét.

    Van 3-4 attackom amit folyamatosan nyomkodnom kéne + még 2-3 dolog ami szintén kéne a harchoz. Ezeket kivétel nélkül mindig egymás után végig kéne nyomogatnom és már nagyon unom, hogy izomláz vanaz ujjaimban :D
    Meg lehet csinálni ezt 1, esetleg 2 billentyűre időzítéssel stb? Anno SWGztem, ott ez nagyon jól működött.
  • MaRee
    #160194
    Elvileg már nem létezik ilyen fájl kb 2014 óta.
  • jazzy
    #160193
    Igen, bár tény, hogy nem rossz indulatból írtam, tudod furcsa azért, amikor valaki pár hét játék után levonja a konzekvenciát egy 10 éve futó MMO-ról, aminek az 1% contentjét se látta.

    Csak erre szerettem volna rávilágítani, tény, hogy nem csillámpóni stílusban szoktam írni, de azért annyira nem volt sértő szerintem.
  • DonPedro22
    #160192
    ott néztem először... nincs ilyen még rejtve sincs. Egyébként régen törtöztem, már évek óta eredetin vagyok csak halál unalom van és gondoltam vanillázok kicsit.
  • MaRee
    #160191
    Áhá, mocskos tört szerveres!

    \World of Warcraft\Data\enGB\ mappában van, és megnyitod akármilyen szövegszerkesztővel.
  • DonPedro22
    #160190
    Vagy abban tudtok segíteni, hogy hol tudom módosítani a realmlistet? és hogy hol találom?
  • DonPedro22
    #160189
    most szomorú vagyok :( 2 hónapot nem akartam előfizetni mert kitudja megint mikor unom meg... csak jó lett volna megint kicsit szaladgálni
  • Daermon
    #160188
    Fizess elő. Ne azért játsz, hogy játszhass :)
    A token meg most 47k gold körül volt.
  • devlking
    #160187
    Sehogy, mert ilyenkor trial accal nem lehet tradelni, se mailt felvenni, de még csak whispelni se senkinek.
  • DonPedro22
    #160186
    Az esetleges vitákat elkerülve inkább valaki azt legyen szíves megmondani, hogy tudok előfizetni egy hónapot goldal, hogy jelenleg csak kiskarival tudok belépni? ja és valahogy kérni kb 25k goldot persze visszaadnám :)
  • Mr_no_NaMe
    #160185
    Aha. Te amúgy ilyen kurvajófej emberke vagy igaz?
  • jazzy
    #160184
    Jólvan azért ez a másik véglet, játszottál vele 2 hetet attól még nem szartad a spanyolviaszt :)
    Majd ha pár hónapod / éved benne van akkor tudsz ilyen kijelentéseket megtenni, az is max részben igaz.

  • Mr_no_NaMe
    #160183
    Én egésznapos meg egészéjszakás szoktam lenni. Ha otthon vagyok van asszony akivel foglalkozni kéne, meg van házimunka mert ő sincs otthon minding, megaztán a jövőre is kéne gondolni tanulás vagy pénzkereseti gondolkodást tekintve. Ezt a játékot ahogy nézem napi 12 óra kő kemény játékban lehet csak faszán művelni ha pvpbe akar vki sikeres lenni. Az ilyen komoly guild szerű kötődéseket nem is értettem soha. Mintha fizetnének azért, hogy valaki a gép előtt szopjon 12 órát...közben ő fizet hogy játszhasson...ez az igazi üzlet Blizzard :/ Na megyek megcsinálgatom még a 2-3 questemet és odabújok a nőm mellé...picsába xD
  • jazzy
    #160182
    3 műszakozok 2 éve, guildezni kb esélyed sincs.
  • Ashyn
    #160181
    Sajnos így is nagyon nehéz, saját bőrömön tapasztalom.
  • Ashyn
    #160180
    Ezért nincs guildem, mert mindenhova heti x raidet és raid szintű geart kérnek. Nekem egyik sincs. Egyedül pedig rossz játszani. Most keresek egy guildet, ahova esetleg befogadnak, akár transzferelnék is, de nem egyszerű.
  • Panzeradler #160179
    Flexibilis raidek miatt már szerintem tudsz keresni rugalmasabb guildet, akkor nem olyan para szerintem.
  • LeWyTy
    #160178
    Utállom, mer délelőttös ként még lehet progresselni.
    Délutánban már lekéstem mindenről.
    Éjszakában meg mennem kell mire akármi elkezdődik.
    Marad a hétvége de az meg másra is kell... ezért hagytam abba legutóbb
  • Ashyn
    #160177
    Én folyamatos műszakban ( 6+2 ) dolgozom.
  • LeWyTy
    #160176
    πcsába
    Most megjött a kedvem játszani
    Csak nem lenne értelme
    Van itt valaki aki 3 műszakos meló mellet játszik?
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.08.07. 21:49:07
  • Mr_no_NaMe
    #160175
    Igazából teljesen egyedül csinálok mindent. Senkivel nem beszélgetek ingame, benyomok valami 2-3 órás zene összeállítást és ennyi. AHzok, most megint kerestem 300 aranyat. Konkrétan csak elbaszom az időt de elvagyok vele. Igazából lehet végignyomom ezt a pár küldit, felhúzom magam 90re és megyek gankelni, annak legalább van értelme és vicces is :D De amúgy komolyan az AH-t élvezem a legjobban.
  • PiszkosFred
    #160174
    Csakhogy rossz idoben es rossz helyen vagy, egy, masfel eves lemaradasban koveted a jelenegi jatekosokat, ugy aztan persze, hogy nem szorakoztato :) Ez most olyan szamodra, mint nyaron vegigjarni a fesztivalokat, de mindenhova csak egy het kesessel erkezel...
  • Mr_no_NaMe
    #160173
    Bár őszintén szólva jó játék ez, ha az ember konkrétan semmit nem vár tőle csak 1-2 óra limonádé kikapcsolódást...csak az a baj, hogy a világ elsőszámú mmorpgjtől azért elvárunk dolgokat...amúgy tökre elvagyok vele, csak sokkal többre számítottam és csalódott vagyok :(
  • PiszkosFred
    #160172
    Ezert idopocsekolas barki szamara, aki most kezdi es nincs meg a WoD. Azok a koztes tartalmak, amikkel most jatszol, azok voltak az aranykor legjobb pillanatai, de manapsag mar csak egy kihalt terulet, "egy szukseges rossz" a jatekban, amelyre senki sem kivancsi es amelyen mindenki gyorsan tul akar lenni. Ha pedig neadj'sten erdekli, akkor rendszerint valami speci skin utan kajtat, ami miatt megint nincs rad szuksege.

    Na jo, talan pet battlevel el lehet szorakozni, de gondolom arra meg jon a "nothxpokemonbaibai" valasz, szal nem is mondom.