World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#158582
ragnaros: pvp (horda)
arathor: pve (alliance)

#158581
Menjek Chamber of Aspects-re?Oda írja az új játékosokat,hogy kezdjenek.Ott talán kezdõként jobban érvényesülhetek?
Mondjuk szerver tipus:normal,ezt se tudom mit jelent.Én akarok inkább PvP,hogy legyen több
#158580
Köszi
Fehercsoki
#158579
Lehet.

#158578
Üdv.
Ha úgy adódna akkor Starter editiont lehet bankkártya nélkül tovább vinni a megvásárolt Battlechest csomaggal?
Fpocok
#158577
"We are here to do one thing, maybe two..."

Azt hiszem megtaláltam! <#eljen>

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#158576
Kössz. Próbálkozom onnan.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158575
Ashenvalebõl küld oda quest, csak úgy tudod megcsinálni
#158574
Vegyél intanst 90-es karit nem lesz vele problémád
Fpocok
#158573
Valaki tipp?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#158572
Kéne egy kis help. Hova a f*szba tûntek a Stonetalon horda küldik? A szokásos irányból közelítettem meg, észak Barrensbõl... bejártam az összes flight pontos helyet és Ashenvale-ig elmentem, és összesen 1 darab questet találtam. Gondolom valami phasing, de nem tudom, hol kezdõdik.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158571
csalás és sikkasztás! gondolom még véletlen sem adózott a jövedelem után

#158570
lightos bûncselekmény ez amúgy....

shaba23
#158569
Én úgy ismerem a sztorit, hogy több millió euró volt és 667x játszotta el...
devlking
#158568
Jó volt ez a gamespotos kulcs osztás (kiraktak x kulcsot, aki kapja marja). Mire streamen bejelentették a linket, amin lehet szedni a kulcsokat, már elfogytak a kulcsok, mert pár percel elõtte mmo-championon valaki kitalálta. <#banplz>
Kettõt sikerült is behúzni. :p
BoneDragon
#158567
Ezt sokan a diabloval játszották el. Ismerõs is több ezer euróért elpasszolta, aztán visszakérte. Ezt eljátszotta kb 3x. Nekem is diabloznom kellett volna.. 😄

#158566
Nem beszélve arról, hogy használt accountot nem igazán érdemes venni. Más elért eredményeivel "mellet verni"...eléggé szánalmas egy dolog... aztán ha gondol egyet a tulaj, visszatér (mert megteheti, elég egy személyi, ha egyezik a személyin lévõ név azzal a névvel amire az account van regisztrálva, kb. két másodperc alatt visszadják a tulajnak az accountot) "bukod" a belefektetett idõt.

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

Fpocok
#158565
Kiegekhez lófasz sem jár. Csak az alapjátékért kapsz egyszer harmincat.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158564
Semmit.
1.500FT a Battlechest... 2.500FT a MoP
ha minden igaz az alapjátékhoz alapból jár 30 nap... a Cataclysmhez szintén jár valamennyi.... körül-belül 15 nap?

4.000FT - 45 nap játékidõvel. Tisztelt Beltazar "kolléga" vajon mennyiért szándékozik eladni? 500FT? körül-belül annyit is ér.

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

tigeroo
#158563
nem igazán, az új vételhez alapból jár 1 hónap az alatt ellehet jutni sokáig - kivéve ha Devilking féle régi accról van szó, több acsival, karakterrel, stb
LeWyTy
#158562
Érnek még egyáltalán a használt accountok valami?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fpocok
#158560
Eddigi legjobb 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158559
Én kaptam meghívót, elsõ napos account + minden bétában is benne voltam eddig. (Mondjuk az összes kiegészítõ bétába csak úgy sikerült bejutnom, hogy addonokat is készítettem, és úgy szereztem meghívót.)

Fpocok
#158558

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fehercsoki
#158557
Én nem kaptam, még egyik kiegészítõ bétájára sem kaptam meghívót...

devlking
#158556
Na melyik "veterán" játékos kapott wod beta meghívót? Nekem az elsõ napos acc nem volt elég veterán hozzá, de hallottam hogy már a wotlkel, vagy cataval jövõ "veteránok" kaptak. Még szerencse.
tigeroo
#158555
hát nekem pont ... ha több RPG és kevesebb sims lenne a játékban talán játszanám énis még
#158554
Azt se lenne bonyolult megcsinálni, hogy elsõ szinten egy alap testtel indul minden karakter és ahogy fejlõdik, úgy izmosodik (mondjuk class függõen) és maximum szintre éri el a legizmosabb, de persze nem túlzottan izmos állapotát. Egy játékban sem láttam még ilyet, pedig kurvára nem egy bonyolult dolog szerintem. Ráadásul már vanillában errõl "álmodoztam" (határozottan idézõjellel).

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

BoneDragon
#158553
Lehet a kezdõterületnek egy edzõtermet kéne csinálni. Lenne daily quest is hozzá. 😊

#158552
Igen. Ez egy ... eléggé nagy "félrelövés" a Blizzard részérõl.
Priestek, Magek, Shamanok 120-as karral 😄

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

#158551
"Can we please have a body type option? I don't want my male casters to look like they pump iron all day" 😄
#158550
Legnépesebb szerver EU oldalon (Horde)
ahol vannak magyar klánok (HC/Casual)?

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

DarkHorSe
#158549
<#banplz> ingyen se (najo ingyen talan) 😄

Swedish people are albino monkeys&#65279;

#158548
Ez a kép... huh, elég ahhoz, hogy visszatérjek WoW-ozni. 😄

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

#158547
Fpocok
#158546
Szerintem nem. Wownál nem, csak diablóban lehetett.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Laza
#158545
Lehet trükközni, hogy a Pandaria kieget US storba veszem meg 10$-ért, rá lehet erõszakolni azt az EU accra?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#158544
Más országból jelentkeztem be, aztán egybõl le is zárta az accot, a password rezet oldal meg természetesen nem mûködik
Na majd a következõ 7naposra, fél éve is adtak 😛
Fehercsoki
#158543
Facebookon menj rá a promócióra.

#158542
Nekem nem jött : [
Fpocok
#158541
Köszi.
Azt írja, július 1ig felhasználható. Akkor lehet felhasználom elõtte azt benézek, mi a helyzet a kedvenc guildemmel. Ki játszik még 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

tigeroo
#158540
énis kaptam 2 órája.

legit.
Fpocok
#158539
Srácok, lenne egy kérdésem.

Ugye hallottam, hogy most nõtt a drop rate a legendarynak blabla... szóval két órája kaptam egy emailt, hogy jöjjek vissza, mert van ez az akció és ha kattintok a linkre, kapok 7 nap ingyen játékot. Legit?

http://email.blizzard.com/Key- aztán valami számsor.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158538
WoW es MoP 50% OFF, julius 1.-ig

ha valaki megveszi (pl ajandek gyanant), ne felejtse el a Recruit a Friend-et is hasznalni

Fehercsoki
#158537
576ban is árulják a WoD prepurchaset, 800 ftal olcsóbb mint a cdgalaxis.(sajnos még ez is túl drágának tûnik ahhoz képest hogy megjelenésnél szerintem 8k alatt is lesz)

s0n1c
#158536
alpha patch notes - Az irány szerintem zseniális (és amit eddig láttam az összes többi class-nál is), bár nem minden változtatással értek egyet.
BoneDragon
#158535
Hát ez iszonyat szar lesz...

s0n1c
#158534
Fehercsoki
#158533
WoD prepurchaset csak CDGalaxis árulja? Szívesen megvenném csak gyanús hogy megjelenésnél ennél jóval olcsóbb lesz...

Fpocok
#158532
Ez remek ár. tavaly karácsonykor én is ennyiért vettem blizz boltban. Ennél jobb nagyon nem lesz.

Parasite Eve 2, best game EVER!