166745
  • Dobronski
    #160251
    rendben akkor felejtős :) csak a 3-4 havidíjat akartuk minimalizálni 1-2re, elérjük a magasabb szintet és kifarmolni a kövi sub-okat. (garrison, lowlvl insták)
    span-nak már van régről accja, én most regeltem újat, hogy tudjon refelni.

    (btw guildet keresünk, GW, GW2, WoW privát háttérrel. ragna horde)
    Utoljára szerkesztette: Dobronski, 2015.08.13. 00:13:54
  • PiszkosFred
    #160250
    Tobb az mar, mint fel eve :) Mar mindent megvehetsz aranyert, es annyira nem is veszes az ara. Az mar mas kerdes, hogy frissen kezdve semmi ertelme megvenni, igy is baszott gyors a leveling, zona feleig sem er az ember, es mar kinotte a kovetkezot is, foleg ha kozben leszalad 1-1 instance runra is, ami megint majdnem egy, masfel szint mindennel egyutt.
  • LeWyTy
    #160249
    Hát mikor utoljára heirloomot akartam venni akkor még justice, honor pont meg hasonlókért volt minden. Kivéve a guildosak az goldér volt.
    Dehát félévente minden kifordul magából ebben a játékban... én így emlékeztem.
  • Vincentcloud
    #160248
    Ha most kezded a játékot akkor nem terveznék arra hogy egyhamar visszafarmolod az árát
  • Vincentcloud
    #160247
    Te miről beszélsz? Heirloomok és az upgradek is goldba kerülnek csak néhányhoz kell guild repu, ráadásul mindegy mekkora szinten vagy
  • Panzeradler #160246
    Szerintem így is elég gyors, de draenorhoz jár 1db 90es boost btw.

    Szerk: Raf még van, azt meg mindenképp nyomjátok be ha együtt(megvárjátok egymást) fejlődtök.
    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.08.12. 22:52:27
  • LeWyTy
    #160245
    Heirloomot nem tudsz goldért venni, csak magasabb szinten elérhető pontokból. Mivel nem emlékszem mikből ezért nem is mondom.
    Goldért csak nagy guildben fullos repuval tudsz heirloomot venni, de azt sem kis szinten.
    Mondom! Ha újak vagytok nem lehetséges.
    Volt régen a RAF (recuit a friend!?) de ha jól tudom már nem működik a rendszer. Az adott volna boostot ha együtt játszotok. De ha még működne a rendszer sem érne semmit ha már van accountotok.
    Szerintem tokent semmiképpen nem éri meg venni.
    Bár ha jól rémlik van valami megszerezhetetlen xp poti a játékban... annak sincs sok értelme.
    Játszatok... minek akartok ennyire kapkodni vele? Csak hamarabb értek a végére.
  • Dobronski
    #160244
    értem köszönöm.

    szerintetek van értelme venni tokent, eladni, venni heirloom-ot, bármit ami segít a fejlődésben, hogy hamarabb elérjük azt a szintet ahol visszafarmolhatjuk?
  • LeWyTy
    #160243
    Hogyha most kezditek a játékot akkor neketek ez egyáltalán nem számít.
    Ha van nagyszintű karid tudsz venni és oda adhatod a kiskariaidnak. Veled lép szintet, nől a statja meg +xp... Kb ennyi.
  • Dobronski
    #160242
    hi!

    elkezdenénk a játékot egy barátommal. ez a heirloom dolog hogyan működik? látjuk mindenki abban mozog.
  • ShaiHulud
    #160241
    csak éppen az outlandi világban nyílt egy alternatív idősík, azeroth maga nem került vissza a múltba. Illidan meg Azerothról ment át annó outlandre. Tehát Azerothon nincs Illidan már, aki át tudna menni az új outlandi idősikra. Mivel Garrosh még jóval Illidan érkezése előtti időkbe ment vissza outlanden (miközben azeroth maradt a jelenben).

    Wikin amúgy azt írják, hogy valójában nem is halt meg a black temple harc közben, és maiev visszahozta es bebörtönözte, és majd onnan szabadítja ki az alternatív guldan aki atjon a jelenkori azerothra :) szóval gyak egy olcsó szar lore lépés ez megint...
  • Ashyn
    #160240
    Valóban negöltük Illidant, és utána Maiev Shadowsong a Wardenek börtönébe vitte a demonhunter testét. Gul’dan első útja ide vezetett, miután a portálon átlökte Archimond a WoD végén. Gul’dan titokban, a Légiótól szerzett „fel” képességeivel életetre kelti Illidant, és kiszabadítja őt. Röviden ennyi a történet.
  • LeWyTy
    #160239
    Nemtudom eddíg merre jártál. Mivel a Warlords of draenor arról szólt hogy visszamentünk az időben. Ezáltal még illidan sem halt meg.
  • devlking
    #160238
    Én azt nem értem, hogy ha black templeben kinyírtuk illidant, akkor mit keres élve az új kiegben. Valami lorebuzi elmagyarázhatná.
  • Daermon
    #160237
    Én a Night Elfek miatt, mert W3 óta ők a kedvencek, meg hát Illidan rulez! :) (bármennyire is elbaszta a loret a Blizz már)
  • Ashyn
    #160236
    Én nem hiszek ebben a jó -gonosz dologban. Minden csak viszonyítás kérdése.
    Értem amit írsz, és igazad igazad is van. Én a paladin miatt lettem allis, azóta is maradtam az :)
  • LeWyTy
    #160235
    Én ezt úgy írnám le hogy ugyan mind a két oldal számára ők maguk a jók.
    De egy külső szemlélő szemszögéből, még ha tudja is hogy mi a helyzet. Már csak a szokások és a sztereotípiák miatt is az alli a jó oldal.
    Már csak a kék-piros ellentétből kiindulva.
    Ott vannak az emberek... alapvetően mi is azok vagyunk, nem.mimdenki tud azonosulni azzal a ténnyel hogy egy játékban is a saját faja ellen legyen....
    Bla bla bla... ez az én véleményem erről.
    De én is szinte végighordáztam a wowos pályafutásom. For the horde! Meg minden.
    De most allozni szeretnék.
  • Ashyn
    #160234
    Próbáltuk Horda oldalon, de egyszerűen nem élveztük a játékot. Igazándiból nem tudom neked megfogalmazni, de 2005 óta allis karakterrel játszom, és bár a horda története sokkal jobb, valahogy mégse tudok hosszabb időt eltölteni ott.

    BlackDahila: ha gondolod keress meg, és beszéljünk, aztán meglátjuk, mi sül ki belőle ;)
  • LeWyTy
    #160233
    Olvass! #160220 Én már tuti jövök. Ugyan az a helyzetem mint neked... gyere! Jól elleszünk ;)
  • BlackDahila
    #160232
    Sziasztok. Vissza térnék játszani, eddig ragnán horda oldalt gyengítettem, De most Arathoron kezdenék allis oldalon karaktert.
    Főként csak akkor lenne értelme, ha van olyan csapat, baráti társaság, guild ahol jó a hangulat és első sorban szórakozásért lépnek be az emberek. Ha van ilyen szívesen csatlakoznék.
    Létszám nem zavar nem kell hogy sokan legyünk.
    Az egyetlen kikötésem talán a 18 éves átlag életkor lenne.
    Teamspeak- és minden egyébbel rendelkezem.
  • LeWyTy
    #160231
    Mert miért pont horda?
    Mondom én aki edíg csak hordázott kb.
    Én is most fogok kezdeni arathoron a semmiből... gyere csináljuk együtt ;)
  • MrPredator
    #160230
    De miért alli?!? Szívesen mennék hozzátok de csak hordásként :)
  • Dobronski
    #160229
    köszönöm a válaszokat!
  • Panzeradler #160228
    g2a-n vettem a draenort meg 1 gc-t és(ezt magyar eladótól), és nem vették el.
  • Ashyn
    #160227
    Már van TS szerverünk, és bár nem vagyunk sokan, de használjuk. Én gyakran akkor is fent vagyok, ha csak dolgozom a gépen, nem játszom.
    Ami Arathort illeti, medium pop szerver, de a alliance oldalon itt van a legtöbb magyar - annak minden velejárójával együtt :D
  • LeWyTy
    #160226
    Ha visszakapom a gépem lehet még jönnék is. Remélem olyan társaság jön össze, hogy a voice programba előbb lépünk be mint a wowba.
    Jó az Arathor? Alli oldal? Magyarok vannak még?
  • LeWyTy
    #160225
    Én már vettem tőlük 2 steames játékot. Nem basztak át.
  • Dobronski
    #160224
    g2a megbizhato?
  • Ashyn
    #160223
    Shop-ból vehetsz 30 nap feltöltést: link
  • undY1ng #160222
    Engedélyezd a subscribe-ot majd utána töröld. 1 hónap múlva le fog járni.
  • imikszde00
    #160221
    Hello!
    7 éve nem wowoztam, de most úgy gondoltam egy hónapra befizetek.
    Keresem hol lehet feltölteni, de mindig csak az automata részét találom meg.
    Engem csak egyszeri fizetés érdekelne. (Egyelőre)
    Valaki tudna segíteni ? :)
  • Ashyn
    #160220
    Sziasztok!

    Arathor Alliance oldalon várjuk guild alapításhoz játékosok jelentkezését.
    Célunk egy olyan klán és közösség kialakítása, ahol azok a játékosok is jól érezhetik magukat, kikapcsolódhatnak, és kellemes légkörben eltölthetik a kis szabadidejüket akik:

    - dolgozó emberek, akár több műszakban
    - nincs több idejük a játékra, csupán napi pár óra
    - a legtöbb guild esetében, ahova szívesen csatlakoztak volna el lettek utasítva, mert nem ülnek a gép előtt 0-24-ben, és nem tudnak heti X kötelező raidet vállalni
    - nem a raidek miatt játszanak, de szeretnének egy közösség tagjai lenni
    - most ismerkednek a játékkal, esetleg első MMO-juk

    Ha a fentiek közül bármelyik igaz rád, csatlakozz hozzánk!

    Szeretnénk egy érett gondolkodású, kikapcsolódásra vágyó közösséget létrehozni, ahol azok is megtalálhatnák a számításaikat, akik eddig magányosan kóboroltak Azeroth földjén.

    Nálunk nincs:
    Semmi kötelező progresszív raid, napi minimum óra a játékban, vagy bármilyen kötelezettség CSAK érezd jól magad, kapcsolódj ki, akár pvp-zel, fejlődsz, instázol stb. Röviden: élvezd a játékot! Mindenki annyit játszik, amennyi neki jól esik. Egyetlen a dolog, amit elvárunk, az a normális viselkedés.
    Várunk minden jelentkezőt szinttől, fajtól, kaszttól, illetve meglevő kiegészítőktől függetlenül!

    Várom officerek jelentkezését is!

    Jelentkezni, érdeklődni az alábbi elérhetőségek valamelyikén lehet:

    Itt privátban
    Ingame: Arwenis - Arathor, Alliance
    Battle tag: Ejbenjaro#2740
    e-mail: [email protected]
  • DonPedro22
    #160219
    Az Outlandon vannak magyar klánok?
  • Dobronski
    #160218
    arathor lett, ragna nagyon felborult arányban
  • Dobronski
    #160217
    melyik realmot ajánljátok? ti merre?
  • DonPedro22
    #160216
    Á mégsem nem találom :(
  • DonPedro22
    #160215
    Megtaláltam :)
  • DonPedro22
    #160214
    Valaki tudja hogy kell beállítani a Goldpaw's UI-t? eltűnt az a bar ahol a karakter, spellbook, raidfinder, mountok fülek vannak. Az UI-ban nem találom azt, hogy hol kell visszaállítani.
  • Panzeradler #160213
    Az lehet, boostnál folyton oldódnak fel a spellek, ahogy haladsz.
  • Matth3w
    #160212
    köszönöm, de ott a sima ikonra ha rámegyek akkor a küldik trackingje van stb stb. van még egy ott a trainer és a többi. de ilyen, hogy hunter tracks nincs, lehet befolyással, hogy ezt boostal húztam fel és még semmi képessége nincs? mert még csak most küldött át a portálon hogy csináljam meg az előküldetéseket.