166745
  • Dobronski
    #160291
    wow is dead
  • Pio
    #160290
    Ilyenkor jogtalanul veszik el, nyugodtan írjatok ticketet és vissza fogják adni.

    Amit AH-ból vesztek valamit azt nem vehetik el.

    Na persze ha trade chaten vette az ismerősöd az már más tészta, akkor tényleg így járt...
  • skorpio7
    #160289
    Akkor már értem, hogy az elmúlt 2-3 hónapnyi szünet után, hogy tünt fel a semmiből egy adag tcg mount. :)
    Mondjuk én a kieg legelején megvettem 2 kivételével az összeset , mert az hogy Arathoron bent legyen ah-ban mind (elfogadható áron), olyan "baleset" sem előtte sem azóta nem volt... és persze mind egy eladótól. Azóta is megvannak szerencsére.
  • devlking
    #160288
    Kedves a blizzard, hogy a dupeolt mountokat/peteket törli szó nélkül, aztán a goldot meg baszik visszaadni érte. Legújabb baleset a tigert megvenni ahból 1 milka goldért. gg :D
    (Nem, nem én jártam így szerencsére)
  • Dobronski
    #160287
    csak azért szerettem volna, mert láttam hogy a cuccokból sokkal többet ki lehet árulni ha bontom őket.
    köszi Plata neki kezdtem
  • Vincentcloud
    #160286
    Vagy simán felhúzod a karaktert 90-re és a draenori crafting rendszerig hagyod az egészet

    Utoljára szerkesztette: Vincentcloud, 2015.08.29. 14:46:08
  • Plata
    #160285
    Felveszed mellé a tailoringet,elkezded gyártani a cuccokat és disenchantolod.Tailoringhez nem kell semmi,csak cloth meg egy két marhaság.Cloth-ot tudsz farmolni könnyen.Vagy alt karival gyártasz neki kis szintű cuccokat.
  • Dobronski
    #160284
    sajnos 50esen jutott eszembe hogy kéne enchantolni, hogyan érdemes elkezdeni? mert amik most esnek mindhez 125-ös enchi kell.
  • Grigori
    #160283
    Hali!

    Ragnaroson keresnénk hordás guild-et, ahol sok a magyar és viszonylag aktívak . Tudtok nekem ilyet mondani?

    Köszi!
  • LeWyTy
    #160282
    Alliban elvileg az Arathor, Hordában pedig a Ragnaros.
  • devlking
    #160281
    Hopp, az kimaradt hogy egy hónap alatt összejön 10k garrison resource is, amit blackrock ore-al 0.75:1 arányban lehet goldra váltani (server függő, de 0.5:1 nél biztos nem rosszabb).
    Akkor ez még heti 20k.
  • jazzy
    #160280
    2 karakterem van 100on, ha még egyet fel kéne húznom tarkón lőném magam.
  • devlking
    #160279
    Patch óta garrison missionok 208k goldot termeltek 11 lvl100-as karakterrel(ebből kb 5 aminek normális treasure hunter followerjei vannak). ~25k gold hetente. (És szerintem az addon nem számolja azt ami shipyardból jön)
    Héten végre már az összes karakter megkapja a heti rare missiont is, ami ezen a héten eddig: 2 void satchel, 2 cinder puppy, 1 medal, 1 frozen arms, 1 gronnling, 1 champions (3 kari hétfőn kapja a questet majd). Ez így 35k gold eddig.
    Kazzakból a felblight kb heti 15k.
    Ez így kb csak afkolásból heti 75k gold.
    Ha lenne erőm mindegyik karin kifarmolni havi 180 work ordert barnhoz(ami kb karakterenként 1 óra farm), akkor az még heti 66k gold lenne.
    Ez azt jelenti hogy 1 karakterrel gyakorlatilag csak blood farmolással, meg garrison napi 2szer csekkolásával összejön a havi előfizetés, és a craftolást még csak bele se számoltam.
    Aki ezek után is sír a gold miatt az csak magát okolhatja. :p
  • TVelvet
    #160278
    Melyik a legnépesebb magyar szerver jelenleg?

    Tökmindegy, hogy ally, vagy horda.

    Köszi!
  • flashpointer2
    #160277
    Eddig fél évig semmi nem volt de a kiegészítőknél mindig "felpörög" :D
  • LeWyTy
    #160276
    Most mért? Az elmúlt pár napban elég élénk volt.
  • antiqueA
    #160275
    Mindenki tud mindent és játszik. Nincs miről beszélni :)
  • BlackDahila
    #160274
    Kicsit kihalt a topic nem ?:D
  • Vincentcloud
    #160273
    Az ingyen gold jó, bár hiába van 200k+ goldom, semmi hangulatom belogolni, ahhoz meg hogy direktbe farmoljam pláne nincs
  • Vincentcloud
    #160272
    Még dobják az elitek, csak szerencse kell hozzá
  • LeWyTy
    #160271
    Mivel felújították az egészet asszem a Cataclsym idejében. Sokat változott a többi is de azon a környéken a leg látványosabb.
  • BlackDahila
    #160270
    Arathoron nincs ah-ban Sealed Tome of the Lost Legion , de ragnán is ez van? vagy csak arathoron ilyen szegényes az ah-kínálat.
  • Dobronski
    #160269
    Srácok.

    Kezdtem egy undead-et, és nagyon tetszik ez a Sylvanas story. Többi fajjal miért nincs ilyen?
  • devlking
    #160268
    Én még mindig 5k goldért adom az egyik 100 matos craftot. Szeressük az ingyen goldot. :)
    (Többi 1-2k körül megy)
  • Vincentcloud
    #160267
    Savage blood? Annyira nem foglalkoztam semmiféle crafttal hogy az leírhatatlan
  • LeWyTy
    #160266
    Amint lesz gépem én is jövök arathor alliba.... Lewyty#2366
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.08.13. 19:03:37
  • BlackDahila
    #160265
    Ja ezért írtam le a battletag-em :)
  • Ashyn
    #160264
    Vagyunk, akik észrevettük :)
  • LeWyTy
    #160263
    Ez elmúlt pár napban csak 3-4en keresünk jó társaságot arathor alliban... akár észre is vehetnénk egymást.
  • devlking
    #160262
    Lvl3 barn 180 elit megölése groupban (kb 1 óráig tart) legrosszabb esetben 22k gold (de inkább 30k+). 2 karakterrel már plusszban is vagyunk.
  • Vincentcloud
    #160261
    Havi kb 10-12 óra farmmal ki lehet szedni a havidíjjat, 3 lvl 100 tank karakter, persze van más módja is, de ezekkel működik
  • Vincentcloud
    #160260
    Csak tipp szóval lehet hogy tévedek, de elvileg starter accountra megveszed a WoD-ot, és kész. úgy meg 5 eurot sporolsz rajta
    Utoljára szerkesztette: Vincentcloud, 2015.08.13. 16:10:15
  • StrikeFor
    #160259
  • BlackDahila
    #160258
    BlackDahila#2907
    Jó társaságot keresek Arathoron, Alli oldalon. Aki gondolja az vegyen fel battle-net en :) Nem harapok.
  • BlackDahila
    #160257
    Srácok egy nagyon furcsa troll kérdéssel fogok most hozzátok fordulni.
    Anno én Mist of Pandariaval játszottam de mielőtt megjelent volna a draenor.
    Draenor megjelenésekor megvettem a kiegészítőt de a játék teljesen játszhatatlan volt egy hétig így vissza kértem a pénzem. A kiegészítőt levették az accountról és a pénzt vissza fizették. Azt írták supporton, hogy ha megint befizetek a kiegészitőre akkor nem kapom vissza a character boost-ot hanem a már előre fel boostolt karaktert oldják csak vissza.
    Most kb 50 euroba kerűl a draenor.
    Most nézem hogy ugyan ennyiért van egy 'Complete Collection' (ami állítólag az összes előző +draenor) Wtf?
    Most akkor ugyan annyiba kerülne draenorig az egész játék mint ha a régi accountomra venném meg csak a 'draenor'-t ??!
    Mert akkor ilyen alapon már új accountra célszerűbb lenne így feltudnám használni a boostot.
    Utoljára szerkesztette: BlackDahila, 2015.08.13. 11:26:47
  • jazzy
    #160256
    Csak ugratunk ne szívd mellre
  • LeWyTy
    #160255
    Hát rohadjak meg hogy szeretnék másnak segíteni, de tényleg.
    Legkozelebb inkább meg se szólalok.
  • BoneDragon
    #160254
    Az, hogy próbálsz segíteni.
  • LeWyTy
    #160253
    Hát bocs. Nem tehetek róla hogy ennyit változtatják ezt a "pos" játéko. Mellesleg mi a harmadik fail? A heirloom meg a raf... mi van még?
  • jazzy
    #160252
    Ez 3 postból 3 fail

    Lehet nem árt tájékozódni mielőtt "segítesz"
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2015.08.13. 06:16:10