World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Óriási kínszenvedések és 2 nap után megléptem lvl100-at. A questek 90%-ka még mindig az ölj meg 10 ilyet, gyűjts be 20 olyat (ami aztán nagrandon igencsak bedurvul (98+as zóna), és dögunalom az egész). 1 egész bombázós quest volt az 5 területen. Egy darab group scenario sincs a játékban (nem is lesz?). Van helyette kb 4 solo scenario questnek beépítva (frostfiren ez őgy nézett ki, hogy én ilvl580-as gearben fél óráig öltem a 9 wavet ami jött wavenként 2*10+ mobbal, a többi jó volt). Az xp iszonyat lassan jön, 10-15k xp/quest és lvlenként 700-850k kell.
Garrison inkább volt idegesítő, mint fasza feature lvlup közben (állandóan visszamenni, és küldetésre küldeni a followereket). Lvl100on pedig egyszerűen a professionokon kívül semmi értelme (még a pet battlenak is több van).
Endgame jelenleg nem létezik. Egy darab daily quest sincs (vagyis egy van, amiben kb 50+ mob megölését kell teljesíteni+useolgatni hülyeségeket 800 apexis shardért (kb új valorral egyenlő, 5000+ egy cucc ha jól láttam)).
Most még nem látszik, de ahogy beraknak valamit lvl100-ra lesz majd sírás, hogy nem lehet repülni, mert egyrészt alig vannak fp-k, másrészt kibaszott nagyok a mappok, és sok a hegy hogy szép nagyot kelljen kerülni mindenhol.
Heirloom fegyverek 633-ig mennek fel (az összes, csak a heroic lvl96-ra lesz annyi, a normál 98, flex 100), ami heroic insta lootnak felel meg. Heroichoz 600-as ilvl kell, ami nagrand quest cuccokból is meglesz már.
Ami tetszett, az az hogy a quest rewardok random upgradelődhetnek, azaz nem zöldet kapsz, hanem kék vagy epic lesz belőle magasabb ilvlel (2 epic upgradem volt 100ig, meg sok kék).
4 factionnel találkoztam.
Ez így még elég gyengus, ÉS MIAZOHGY HORDÁSKÉNT MAJDNEM EGY EGÉSZ TERÜLETEN RETKES DRAENEIEKNEK SEGÍTEK!
Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.08.14. 23:50:48
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Mai W3 úgy nézne ki, hogy amikor Arthas leszúrja az apját, az is robbanna, mert ma már a robbanás a menő. <#idiota>#idiota>
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Parasite Eve 2, best game EVER!
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Azért ezek a srácok még mindig a legjobbak CGI-ben.
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |
Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |
Bevalljuk itt nem foglalkozunk a tört szerverek problémáival. Beszéld meg a Taurisokkal a problémáidat<#idiota>#idiota>
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Teljesen új vagyok a játékban, csak most próbáltam ki.
Egy észrevételem van. Nem túl gyors a szintlépési rendszer? 1 napja játszok, egyáltalán nem kocka üzemmódban, és már 23-as szintű vagyok.
Bevallom, törtszerveren játszok (Tauri), az lenne az oka?
Parasite Eve 2, best game EVER!
Írj a supportnak.
Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.08.08. 23:42:13
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Hogyan tudok EU-s szerókra keresni? Mindig csak us és brazil meg ilyen hulladék régiók vannak már letöröltem a játékot újra feltettem másik telepítővel semmi sem működik. Leszedtem az EU game installert, akkor is csak a US-es szerókat látom , már mindent megpróbáltam semmi sem működik. EU-s accounttal EU-s letöltés - még mindig csak US látható. Mi a fenét kell még csinálnom, hogy ezzel a rohadvány szarral EU-s szerókon játszhassak?
Ez így mindent megmagyaráz 😄
Tört szerókhoz vagyok szokva, ott teljesen másképp működött.
Viszont ez egy tök jó feature 😄
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2014.08.08. 14:10:47
Parasite Eve 2, best game EVER!
Most vettem meg a WoW-ot és van egy aprócska ,de idegesítő problémám.
Valami nem stimmel a loot-tal, vegyünk egy példát:
Amikor megölök mondjuk 2-3 mobot és utána lootolni akarom őket, a 3 holttestből 2 alapból nem ad lootot, ha mégis akkor ugyanazt a loot ablakot adja be mint a legelős ellenfél lootolásánál. Valahogy így:
van 3 corpse -
lootolom az elsőt - beadja az ablakot, van benne mondjuk 2 linen cloth meg 2 silver
lootolom a másodikat - ugyen ezt az ablakot adja be.
ugyanez a harmadiknál is. Ha valamelyikből kiveszem mondjuk a linen-t akkor az összesből eltűnik a linen - ebből gondolom, hogy tökugyanaz az ablak jelenik meg mind a 3 holtestnél.
Valamint ha az egyiket teljesen kilootolom akkor a többi lootolhataltan lesz, mintha nem lenne semmi tartalmuk. Nagyon fura. És ez mindig így van, instában is. Csak úgy tudok lootlolni tehát, ha egyesével ölöm meg őket és úgy lootlok egyesével. Ez azért elég gáz. Mi okozhatja ezt a problémát? Találkoztatok már ilyennel vagy hasonlóval?
Thx.
Utoljára szerkesztette: Stero, 2014.08.08. 14:05:55
De most látom, hogy az iPon-on júniusban 1500 Ft volt a Battlechest és 2500 a MoP. Ennyiért azonnal vettem volna. De most 4k a Battlechest és 6k a MoP. Várhatok újabb leárazásra. Kár, hogy ez nem előbb jutott eszembe. De remélhetőleg hamarosan ismét lesz valami akció a közelgő kiegészítő miatt.
Dobozos verzió érdekelne mindkettőből, mert a Blizzardnál még a játékok papírdobozai is szépek és minőségiek.
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Sajnos én biztosan nem tudok mindennap leülni hozzá, így nem biztos, hogy érdemes lenne pénzt "ölnöm" a játékba.
Érdemes a Pandás kiegészítőt azonnal megvenni? Vagy egyelőre elég a 3 kiegészítő is?
Illetve feltöltőkártyát milyen helyen szoktatok venni? Tudtok valami olcsó helyet?
Amit eddig találtam az egy Hardveraprós srác hirdetése (Iceakos), már régóta foglalkozik MMO játékokkal, nála 6200 Ft a 60 napos feltöltőkártya. Gondolom ennél olcsóbban nem igazán van...
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.08. 08:24:05
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Igen! Ha azt az accod upgradeled, akkor megmarad rajta minden.
"A 60 napos előfizetésnél a 60 napot akkor is számlálja, ha néhány napig nem játszom vele vagy csak akkor "számlál", ha bejelentkezem a játékba? "
Dehogy. Attól számít, hogy megveszed/beregelsz valami. Ha nem játszol, akkor is ketyeg.
Parasite Eve 2, best game EVER!
A 60 napos előfizetésnél a 60 napot akkor is számlálja, ha néhány napig nem játszom vele vagy csak akkor "számlál", ha bejelentkezem a játékba?
Előre is köszi a válaszokat!
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.07. 22:42:58
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Mert az új Battlechest is eléggé tartalmas: Alapjáték, Burning Crusade, Wrath of the Lich King és Cataclysm kiegészítők.
Mert ha ráérős, akkor várok vele egy komolyabb akcióig.
Illetve az új kiegészítővel érkező grafikai javítás vonatkozik a korábbi verziókra is, vagy azt csak az kapja meg, aki beszerzi az új kiegészítőt?
Vagy úgy működik itt is a dolog, mint a többi Blizzard játéknál (a jelentősebb javításokat megkapja mindenki, csak a valóban új tartalmak lesznek zárolva a kiegészítő megvásárlásáig)?
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.07. 22:33:29
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
World of Warcraft Warlords of Draenor (PC) - 7.836 Ft
World of Warcraft Warlords of Draenor Collectors Edition (PC) - 15.304 Ft
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
#158636 Annak jár aki a 10. születésnapi event közben belogol.
