166745
  • devlking
    #160411
    Reportold ticketben, azt majd kap a seggébe.
  • BoneDragon
    #160410
  • Fpocok
    #160409
    Egy hónap szünet után újra befizettem, hogy húzzam az új karakteremet, amivel majd Legionban megyek. Azsharában questelek, questelek... 0 cset, semmi, csak ölöm a mobokat, aztán hirtelen ...

    Jamélia a Twisting Nether ről. Ügyes gyerek.



  • shaba23 #160408
    Szerintem a Pandás kurva jó volt :)
  • antiqueA
    #160407
    Hát, mivel én nem játszok, ezért nekem marad a cinematic :)
  • Daermon
    #160406
    Mert ezek olyan dolgok, hogy megjelenésig kitudja mit variálnak :) ellenben a cinematic meg egy kész dolog.
  • Pio
    #160405
    Senki nem beszél a class change-ekről, a world questekről, a CM átalakításáról, a szakmákról (pedig azt hittem a craftolós item, ami 1 resetre +10% DPS-t ad 1 adott bossra átlépi az ingerküszöböt :) ) úgyhogy jobb híján marad a trailer, mint téma... :D
  • antiqueA
    #160404
    Elnézést, talán egy kissé nyers voltam, de sajnos ezt hozta elő belőlem az intro. Nekem csalódás. Egyébként valóban nem ismerem úgy Varian életét, mint Arthasét és az se baj, hogy nem üti a Lich Kinges into szintjét. A baj nálam az volt, hogy csak kicsit volt jobb, mint a pandás. Az egészet Varian monológja emeli elfogadható szintre, minden egyéb körítés nagyon gyenge lett. Például: csak ketten szerepelnek a filmben, holott elvileg csatahajóval indulnak csatába. Hiányzik a valódi háború feeling. A majdnem meghalós, de mégis életre kelős és megküzdős klisétől már nevetnem kellett. Meg azt azért megnézném, ahogy majdnem teljes páncélban úgy hopp kiugrik a vízből, na de legyen, mégis csak egy játék intrója :) Bocs, ha már sok a témából.
  • Caliph
    #160403
    hát sok kisgyerek nincs a trailerben szal nehéz mellé lőni :)
  • Pio
    #160402
    Még azt tudom elképzelni esetleg, hogy nem vagy tisztában Varian életpályájával és ezért nincs súlya annak, amit a levélben ír. Érdemes utánanézni, nem semmi karakter, csak ugye a wowban mindenki "accept--complete-loot" stílusban játszik (tisztelet a kivételnek) és eleve az élete nagyját a regényekből lehet megismerni.

    ITT VAN egy részletes leírás.

    Szerintem sokat elárul a karakter fontosságáról/ismeretlenségéről, hogy Nobbel legelső "Story of..." videója róla készült még 2012-ben...

    Fun fact: Varian története olyan régre nyúlik vissza, hogy még a warcraft film trailerében is látható pár képkocka erejéig, aki megtalálja segítség nélkül az kap egy pirospontot. :)
  • Pio
    #160401
    Némítva nézted esetleg? Hasonló jellegű beszéd van ám alatta (pontosabban egy levél van elnarrálva), mint a WOTLK trailer alatt, csak itt akciójeleneteket is pakoltak mellé.

    Persze az ízlésről kár vitázni, ha Neked nem jön át hát nem jön át, de azért a "szégyen" és a "kritikán aluli" jelzők szerintem erősek, ha rószaszín pónikról raknának össze egy hasonlóan színvonalas trailert arra se használnék ilyen jelzőket, legfeljebb konstatálnám, hogy nem az én ízlésvilágomnak való.
  • antiqueA
    #160400
    Egyetértek, a legion trailer egyszerűen kritikán aluli. Én szeretem, ha nincs benne sok akció, pl az Arthasos intro után libabőrös lettem, de ez.... hát szégyen.
  • Whysper
    #160399
    Neeem a Többiek lent voltak már a csatában! 8)
  • MaRee
    #160398
    Szerintem ez eddig a leggyengébb WoW trailer az eddigiek közül, kifejezetten unalmas volt számomra.

    A film bemutatóján sem ájultam el, furán elütnek az emberi szereplők a CGI háttértől, gagyi hatást kelt :(
  • TBTPumpa
    #160397
    Blizzard logic: No balance, only mounts and pets for Battle.net shop.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.09. 11:22:32
  • LeWyTy
    #160396
    Má amúgy nem azé... de a világ tele van kemény harcosokkal (players) de Varian tényleg egyedüli harcosként indult el? Már hogy csak Sylvanas tudott volna segíteni neki? Ugyan már blizzz PLS!
  • antiqueA
    #160395
    Nekem tetszett. Igazán undeades és karakteres. Ez a hotsos nekem olyan semmilyen, geekeknek való cybercicababa.
  • WiLDoR
    #160394
    szerintem baromi jó lett a film bemutatója és a legion-é is.
    a game annyira már nem érdekel (bár lehet, hogy a ma esti blizzcon infók felkeltik az érdeklődésem), de a filmre tuti elsők között fogok jegyet váltani :)
    Utoljára szerkesztette: WiLDoR, 2015.11.07. 22:01:02
  • TBTPumpa
    #160393
    Sylvanast kicsit semmilyennek érzem benne. Azt hittem CGI-ben jobban fog kinézni, de sajnos nem, úgyhogy maradok ennél:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.07. 19:34:15
  • flashpointer2
    #160392
    Hát a legion intro jobban sikerült mint a filmbemutató : q
  • shaba23 #160391
    Mindenki sír, évek óta, hogy megnézne a cinematic-okból egy egész estés filmet, és most hogy itt van, az a baj...
  • Lópikula
    #160390
    Hú nagyon jó lesz!
  • Daermon
    #160389
    Hát WoW intro 9,5/10.
    Kieg megvéve. A Demon Hunter miatt főleg (W3 óta várom). Illidan. :) Airfact fegyverrendszer és Order Halls tetszetősnek néz ki. Új helyek szépek. Ez már viszi a hátán a kieget nekem :) Raidek igy 10 év után nem hoznak lázba, majd RF-be letolom :)

    Warcraft film:
    Trailer 10/10
    Éjféli premier jövök :D
    Nekem bejött a képi világ és a hangulat, a sztorit módosították az tuti (pl Durotan sose találkozott Lotharral), de ez jó lehet :)
    Travis Fimmel meg mint Sir Anduin Lothar az egy telitalálat :) (gondolom nem véletlen, hogy a Warcraft elött "véletlen" 20 részre bővült a Vikings. Tuti igrik egy nagyot a gázsija)
    Duncan rendező meg eddig jókat tett le az asztalra.
    Szerintem anyagilag rohadt jó kasza lesz és akkor jöhet a Légió és Arthas és Illidan :)
  • Pio
    #160388
    Random példa, hogy mennyit változhat egy CGI heavy film fél év alatt:

  • Pio
    #160387
    Egyetértek, hogy máshogy is el lehetne készíteni, de látszik a traileren, hogy ez az "art direction", játékszerűen akarták megcsinálni, nyilván aki realisztikusat várt annak ez csalódás, de a netes visszhang határozottan jó (persze sokan vannak vele úgy, ahogy Te is).
    Feltételezem, hogy ez egy tudatos döntés eredménye, majd a jegypénztáraknál kiderül, hogy jó döntés volt-e. :)
    Én azért Duncant egy percig se féltem, két olyan filmet letett már az asztalra, hogy meglepne, ha ez a harmadik rossz lenne (még ha totál más jellegű is). Ajánlom, hogy aki nem ismeri a munkásságát pótolja, tuti, hogy nem fogja megbánni.

    Végső soron pedig szerintem nem az "art direction" fogja meghatározni a film megítélését, hanem hogy mennyire fogják tudni megoldani azt, hogy fanservice is legyen és egyben egy jól felépített epik mozi is, amit bárki élvezhet.

    Az art directionre való panaszkodás mellett (ami szerintem tényleg teljesen jogos, simán nem tetszhet ez sokaknak) viszont sokan panaszkodnak a bugyuta one-linerekre és a ránézésre egyszerű sztorira. De ahogy lentebb írtam a Warcraft 1 sztori azért elég faék egyszerű volt, abba nyilván kevernek most majd egy kicsit a Last Guardianból és a Lord of Clansból, de attól még az egy faék egyszerű sztori tele fantasy klisékkel és one-linerekkel. Arra leszek kíváncsi, hogy majd Arthas sztoriját hogy mutatják be a harmadik filmben (ha megéljük :) ).
  • ShaiHulud
    #160386
    warcraft film trailerje nekem se nagyon jott be, nekem ami nagyon zavaro, hogy ott a sok full cgi ork aztan Garona meg egy elmaszkirozott szineszno, amivel nem lenne baj, ha nem lenne ilyen nagy a kontraszt. Az egy dolog, hogy felver, de akkor is zavart mar a trailerben is.
  • antiqueA
    #160385
    Nem gondolom, hogy csak így agyoncgizve lehetne visszaadni a Warcraft hangulatot. Amit a játékban és intrókban eddig láttam, azt szerettem volna megnézni valódi, élő köntösben. Legalábbis olyanban, ami annak tűnik. Mint mondtam, ez a Gyűrűk Urában, Hobbitban nagyon jól meg lett oldva. De ez... ez nem film, hanem animációs film.
  • Pio
    #160384
    Ami még nem az igazi benne számomra az az, hogy az előszereplők nagyon furán mutatnak a teljes CGI környezetben, az Avatarban szerintem jobban beleolvadtak, de szerintem ezen még sokat fognak javítani a hátralevő fél évben.
  • Pio
    #160383
    Azért, mert ez egy videójáték hangulatát, látványvilágát akarja megidézni és egy cseppet sem akar realista lenni, sőt, épp ellenkezőleg.
    Ha nem erre gondol az ember és csak úgy az arcába nyomnak egy ilyen trailert igen, ezt érzi, ugyanakkor ha szeretted a warcraft RTS-ek látványvilágát, akkor beülsz a mozira és 5 perc után otthon fogod érezni magad.

    Valami ilyesmire gondolj:
  • antiqueA
    #160382
    Nekem sem tetszett a Warcraft trailer. Mintha egy wow intrót néznék, bevágott, élő Ragnar Lothbrok fejjel. Nekem hatalmas csalódás. Egyszerűen kisüti a szemem a rengeteg cgi. Érdekes, Gyűrűk Urát, Hobbitot is természetesen cgi-vel csinálták, de ott ez nem csap ennyire durván arcon. Borzasztó, hogy még egy fa sincs benne, ami élő volna.
  • Pio
    #160381
    Egyik trailer epikebb, mint a másik, nem kellett csalódnunk.

    A warcraft film sztorija még nem teljesen világos, annyi biztos, hogy nagyon el fog térni a warcraft orcs and humanstól, de azért lássuk be, hogy ez nem baj, hisz abban alig volt sztori (vagy csak én nem emlékszem), annyi rémlik, hogy orkként egy hadvezér voltál, aki lenyomta Blackhandet, warchief lett, aztán lenyomta Stormwindet is, humanként talán volt egy kis zúzda deadmines-ban (westfall jelenet a trailerből?), Garona megölte Llane-t, aki az utolsó szavaival rád bízta a sereget, aztán lezúztad az orkokat. Másnak rémlik még valami részlet a warcraft 1 sztoriból? :)
  • TBTPumpa
    #160380
    Magyar trailer a WarCraft filmhez
  • ShaiHulud
    #160379
    nem erdekel mar a wow, de ez a legion intro kibaszott epic!
  • BoneDragon
    #160378
    Egyet kell értenem... Ásítottam rajta egy nagyot.
  • TBTPumpa
    #160377
  • TBTPumpa
    #160376
    Nyáron jön, viszont ezzel a Cinematic videóval a maradék előfizetőt is elveszítették.
  • TBTPumpa
    #160375
    LOL Legion Cinematic lesz. Metzen pls.
  • TBTPumpa
    #160374
    Végre Metzen, beszél a Legionról.
  • undY1ng #160373
    Egyébként igen, ismerem ezt a CGI-s érzést. :D De szvsz most megnéztem mégegyszer full hd-ban itt amit linkeltetek (FB-n elég rossz minőségű volt) és gyönyörű.
  • StrikeFor
    #160372
    Túl sok a cgi+1