World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BoneDragon
#158835
Monk rohadt idegesítő pvp-be a sok cc miatt és nagyon is jó, csak tudni kell vele játszani. Mondjuk én se fogok hozzányúlni, meguntam. Marad a lock meg a warri, talán még dk.

devlking
#158834
Az mondjuk biztos, hogy én monkhoz ami most a mainem, bottal se fogok hozzányúlni, mert akkora szar (pvpben). Meg úgyis jön a kétkezes fegyver legendary, úgyhogy jön a dk vissza. <#vigyor3>
#158833
25%-kal fogják csökkenteni a helaket.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

BoneDragon
#158832
Inkább a healerekkel van a gond. Egyszerre hárman ütik akkor is vígan eltáncikál...

devlking
#158831
Akkor már csak az idióta self-healel, meg a 3 másodperc alatt megdögléssel kell csinálniuk valamit, és talán élvezhető is lesz az arena.
Fehercsoki
#158830
Az a baj ezzel, hogy meleeként így sem tudok megsebezni egy tankot...

#158829
Finally, we have the topic of tanks in PvP. Apart from a few niche cases like flag carrying; tanks have been intentionally non-viable in serious PvP for several expansions now. The reason for this was simple: fighting against tanks was very frustrating, not fun. They were near-invincible, had numerous CC abilities (primary stuns), but did little enough damage to not be able to kill you (in most cases, anyway). By excluding them from PvP, we preserved the enjoyment of the rest of the playerbase. However, that has the obvious downside that people who prefer to play tanks are excluded from doing so in PvP.

We decided that we could do better, and satisfy everyone involved. Our other changes to tanks in Warlords of Draenor got us most of the way there. Tanks’ damage will already be tuned to be somewhat weaker than damage dealers, but not trivial. We’ve already removed the additional CC that they had during the CC Disarmament and Ability Pruning. All that remains that makes them frustrating to fight against is their invincibility. So, we’re causing tanks to take increased damage in PvP, so that the net result is that they both deal and take somewhat less damage than damage dealers.

Tanks now take 25% additional damage while engaged in PvP combat.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

devlking
#158828
Az mennyire esélyes, hogy a hp meg a dam kb 50%-al nerfelve lesz. Azon alul semmit sem ér. Ott a képen is láthatod hogy a fél perc alatt 3-szor annyit ütöttem a 2 MAGEre.
Fehercsoki
#158827
Már rég bejelentették, hogy nerfelve lesznek a tankok.(és a bossok is kisebbet ütnek majd)

devlking
#158826
Én nem lennék abban ennyire biztos, főleg hogy stackelődő hpt kap a dk.
#158825
Főleg, hogy nem lesznek már 900k hp-s karakterek?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#158824
fú de rég játszottam, én időmben a 20k hp már menőnek számított 😄
devlking
#158823
El vagytok tévedve, ha azt hiszitek hogy kiegben minden más lesz. 😄
Lehet még szarabb a pvp mint mopban. Főleg amikor bejönnek a tankok 900k hpval (300k a normális full pvp gearben), és ugyanannyi dpst tolnak, mint a többiek.
TBTPumpa
#158822

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

torrente111
#158821
kösz

PiszkosFred
#158820
Vszinu, hogy iMorph es ahhoz hasonlo addont hasznalt. Csak a skint csereli le, a stat marad.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

torrente111
#158819
sziasztok.egy kis rejtély megoldásában kellene segitenetek.most néztem twitch-en egy eredetin játszó playert,aki csak úgy simán valamilyen parancs beirása után,megváltoztatta a kinézetét.gondolok itt,hogy ő alapbol human,de volt már ud male-female,nelf.mi a francot tud trükközni?kösz

TVelvet
#158818
Egen, kiegben hála istennek kevesebb már a cc, és minden értelmesebb cc valami hasonlóvan dr-en lesz. Ideje volt már. Tegnap priest+hunter. Konkrétan kv-t főzni elmehettem volna.
BoneDragon
#158817
Miben kellett volna változnia? Patch se volt azóta...

#158816
Felnéztem ma haver accával, nevetséges, ami ebben a játékban pvp néven megy. Azt hittem az elmúlt fél-1 évben valami változott, de még mindig ennyiről szól az egész hogy slowed,disoriented,frozen,feared,stunned,cycloned......... + BM hunter állatkert. Jaj de jó lesz az új kieggel a seggükre csapnak ezeknek a cc huszároknak.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

V43 1105
#158815
You mad, bro ?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

TVelvet
#158814
Bétára gondoltam, igaz nem tettem hozzá sry 😊
BoneDragon
#158813
Mivel még nem jelent meg a wod így nehéz lesz kipróbálni, ráadásul bátor ember az aki idegennek kölcsön adja az accját. Igaz vissza lehet kérni ha lenyúlják, hádena...

TVelvet
#158812
Igeen! Nem volna rossz 😊 csak ne rózsaszínbe
BoneDragon
#158811
De van. Becsomagoljam elvitelre?

TVelvet
#158810
Sziasztok 😊) Rég jártam itt. Nincs valakinek esetleg egy WoD kiegje? Persze csak kölcsönbe kipróbálásra.

Köszi!!
BoneDragon
#158809
Azért egész azeroth tulzás, de igen akkor sokat javult a helyzet.

LeWyTy #158808: Beteszik. 😊
Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.08.30. 17:23:09

LeWyTy
#158808
Ez például csak új textúrát kap? vagy beteszik egy új item ként draenorra? Ha már épp ezt farmolom transmogra <#banplz>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

BoneDragon
#158807
Nem hiszem, hogy a régi tájak meg lesznek csinálva. Túl sok energia feleslegesen.

LeWyTy
#158806
Ugye a Cataclysmel kb egész Azerothot felújították.... ha textúrákban nem is mindenhol... de jóval pofásabb az egész.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

V43 1105
#158805
Igen ezt én is észrevettem, hogy jóval alaposabb lett, részletgazdagabb.. de engem például a táj érdekelne. Most a Starter Editionnel játszok (nem röhög egyenlőre kihúzom ezzel is a napi 3-4 óra játékommal .. <#idiota>) de ott benn Goldshireben, Elwyn Forrestben azért néha látok érdekes texteket.. persze tudom, nem ezen van a hangsúly <#hehe>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

BoneDragon
#158804
Textúra folyamatosan fejlődik kiegről kiegre, ezt nem szokták mutogatni.
Pl ez:


Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.08.30. 17:15:29

Fpocok
#158803
MMO-nál úgy is a havidíj, ami számít. Nem a dobozos ára.

Parasite Eve 2, best game EVER!

V43 1105
#158802
Ergó beszoptam a faszt <#hehe> Igazából akkor lehet az a pár ezer nem oszt nem szoroz alapon arra fordítódik, hogy megveszem dobozosban a MoP-val együtt. Amúgy alig várom az új kieget... csak a karakterek kapnak egy kis remaket, vagy a tájat is átformálják a srácok? Nem feltétlen geometriailag, hanem új textúrákra gondolok .. ? <#rolleyes>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

TBTPumpa
#158801
Volt, 2 hónapja.
Meg pár napja 2500 Ft volt a Media Markt-ban, de már nem akciós. 4000 Ft, mint minden hazai webshopban.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

V43 1105
#158799
Fakkomat beléje .. 😄 Ha jól tudom van ahol 1500 a battlechest, na de hol? 😮

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

LeWyTy
#158799
A Lords of War nak milyen időnként jönnek majd a részei? Havonta? Meg gondolom annyi lesz mint a Warlordok vagy a klánok száma.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Ryder159
#158798
Én Battle.net-en vettem 14€. Meg 9.99 volt a MoP.
Utoljára szerkesztette: Ryder159, 2014.08.30. 09:03:43

V43 1105
#158797
Hol óccsó most a WOW BattleChest? :o

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#158796
jolvan, ebayen talaltam egy nagat 12e-ert, annyit raaldozok. koszonom a segitseget.

DarkHorSe
#158795
Nekem g400 van nemis tudom hany eve, csak ajanlani tudom.

Swedish people are albino monkeys&#65279;

LeWyTy
#158794
Hát elvileg a wowban is lehet egérgombot programozni... de így nem tudom mi lesz belőle. én az egeret programoztam... egyszerűbb volt.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fpocok
#158793
Sőt, a görgő fel, görgő le is egy külön gomb és azt is meg tudod csinálni ctrl vagy shift vagy alttal. És nem kell semmi program.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158792
na ez meg eszembe se jutott, hogy pl az ALT-ot(shiftet elerem meg a bal kezemmel meg a ctrl-t) bindelni egergombra. ezt szoftver nelkul is meg lehet oldani, vagy kell hozza?

LeWyTy
#158791
Nekem is 2 fontos gombom van rajta... az egyik az "ctrl" a másik a "shift" és már is 3x annyi billentyűm van kéznél és mégsem kell 1 kézzel breakdancelni 😄
Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.08.28. 22:08:52

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

picket
#158790

&#3237;_&#3237;

Fpocok
#158789
Oldalt van két extra gomb nekem, minden skillt ki tudok rakni vagy az egérre vagy a billre. Az egész csak megszokás kérdése. Teljesen felesleges 6432622 gombos egeret venni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158788
G600-at egy éve használom. 32 gombos,tartós,MMO -ra nincs jobb.

Uplay: Speeddevil1969

#158787
picket
#158786
Nem azért, mert az internet nem téved, de...

&#3237;_&#3237;