166745
  • Daermon
    #160451
    Szerintem PvE szerver Arathor, PvP szerver meg Ragnaros. Mindegyiken sok magyar van.
  • dezs
    #160450
    Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni,melyik szerveren érdemes játszani ?
  • Daermon
    #160449
    Csináltam egy kis videót. Se pvp, se pve, csak a világ :)
  • Pio
    #160448
    Egy kis karácsonyi nosztalgia, boldog karácsonyt! :)

  • J R Oppenheimer
    #160447
    Nagyon régen járt körbe az interneten egy kép a Bloodscalpos hülye magyar nevekből. Screenshotolt karakterekről volt összemontázsolva painttel, egyre emlékszem belőle, Golyóstroll. Nincs meg még valakinek ez a kép?
  • Daermon
    #160446
    Hát igen, ekkor még volt kurázsi a sztoriban :)
  • Pio
    #160445
    Elvileg úgy van, hogy a feltámasztás pillanatáig normálisan bomlik a test, utána pedig a nekromancia erejével egyenesen arányosan csökken a bomlási sebesség akár oly mértékben is, hogy a Lich King által feltámasztottakon (death knightok) semmi nyoma nincs a bomlásnak.

    Sylvanas a warcraft iii-ban hal meg és halála után azonnal fel is támasztja a Lich King, igaz banshee alakban, de feltételezem, hogy ez a testére is hatott, mert a játékban amikor megszerzi a testét akkor sincs elbomolva a húsa.

    Úgy rémlik, hogy a lich kinges regényben valami olyan is van, hogy a testét valami hermetikus ládában őrizte a lich king azért, hogy a banshee formában levő sylvanasnak mindig mutogathassa a saját hulláját. Elég rideg.
  • antiqueA
    #160444
    Aha, szóval minden ud feje rohad, csak Sylvanasé nem. Keresem a logikát benne, de nem találom. Ja, de! Hogy a csókos szájára csavargathassa a gyíkját a sok kocka.
  • undY1ng #160443
    New Background wallpapper Confirmed. Thanks!!
  • TBTPumpa
    #160442
    A majdani WoW Legion Artbook-ból egy rajzocska:
  • kigyi
    #160441
    Köszönöm a válaszokat, újra aktív acc. gazdája vagyok.
  • bekasybalazs
    #160440
    Köszönöm szépen! :) csak egy megerősítésre volt szükségem, mert sokfelől hallottam sokféle verziót :D
  • TBTPumpa
    #160439
    Benne van a kérdésedben a válasz is! :)
    "akkor, amikor a kapott serialt aktiválom a bnet holnapján"
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.12.03. 17:26:46
  • bekasybalazs
    #160438
    Hali! Ha most megveszem az akciós Bchestet és Wodot, ahhoz ugye jár 1 hónap gametime. Az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy a 30 nap akkor indul, amikor lezárult sikeresen a tranzakció, vagy csak akkor, amikor a kapott serialt aktiválom a bnet holnapján?
  • TBTPumpa
    #160437
    Az új pet:
  • skorpio7
    #160436
    Tök mindegy melyik szerveren van a goldod ha gametime/wowtoken-t akarsz venni, mivel az európai szerverek ezügyben össze vannak linkelve, azaz mindehol egyazon árat látod. És ahogy írták, csak boa cuccokat lehet egyik szerverről a másikra küldeni. heirloom-nál ez addig volt lényeges, amíg nem volt külön "fül" nekik. Sajnos (vagy sem) goldot sosem lehetett küldeni egyik szerverről a másikra.
    Tanácsolom, hogy vásárolj be eladható petekből és az új szerveren add el őket. Ez a legjobb módja jelenleg egyik szerverről másikra utaztatni goldot a legkisebb veszteséggel (ha van).
  • kigyi
    #160435
    Igazából gold támogatásra gondoltam az új karinak, hogy ne legyen gondja :) Meg ugye majd goldból akarok venni gametime-ot ilyenkor nem baj, ha lehet küldeni.
  • Pitya
    #160434
    Szia
    Bind on account cuccokat korlátlanul tudsz küldeni (akár alliance/horde között is). Mást csak akkor, ha a két szerver össze van kapcsolva (itt a jelenlegi lista ).
  • kigyi
    #160433
    Ha másik szerveren készítek karaktert akkor közöttük postán tudok küldözgetni cuccokat vagy az nem lehetséges? (nincs előfizetésem 1 éve és úgy emlékszem ez még régen működött). Csak azért, mert az új karakteremet akkor másik szerveren kezdeném.
  • Equem
    #160432
    A recruit-okat nézve rá kellett jönnöm.
    Sajnos egy barátomhoz csatlakoztam, aki nem tudom miért ezt választotta. Akkor még egy ideig így lesz. Köszönöm a válaszokat!
  • skorpio7
    #160431
    Duplán rossz helyre mentél.
    A Draenor szerver horda többségű 98% hordás és 2% allis játszik rajta és ezek után sejthető mennyi magyar guilddal lehet ott találkozni. A következők alapján válassz:
    Ha PvE szervert szereted, akkor Arathor ( erős alli többség és rengeteg magyar guild, de van rajta pár hordás is).
    Ha meg a PvP szervert preferálod, akkor Ragnaros (erős hordás többség rengeteg magyar guilddel, allin is akad még).
  • Vincentcloud
    #160430
    http://www.wow-hungary.com/pages/recruit Esetleg
  • Equem
    #160429
    Sziasztok!
    Sok évig játszottam magyar tört szerveren, majd szintén évek kihagyása után az akciónak nem tudtam ellenállni.
    Az élmény sokkal másabb, és szeretnék egy magyar klánt keresni, akikkel játszhatok.
    A Draenor realmon vagyok, human paladin (Equem).
    Az ingame guild kereső elég kevés lehetőséget ad, ezért próbálom itt.
  • Dobronski
    #160428
    már "legális" :D
  • Daermon
    #160427
    Köszi!
  • Vincentcloud
    #160426
    2 hónap előfizetés után kapsz mountot, és régen nem is volt legális magyarországon, de ha ez változott, akkor igen, lesz mountod
  • Fpocok
    #160425
    Úgy emlékszem nem új acc kell, hanem azt az accot fel kell töltenie 1-2 hónappal.
  • Daermon
    #160424
    Hm. Akkor ha recuit a friedet ellövöm (csinálok egy új accot), akkor 15€-ból k lesz egy mountom? 5€ alap game + 1 hó előfizu.
  • TBTPumpa
    #160423
    Yep!
  • Hexex86 #160422
    Reális az, hogy Január 4.-ig van ez a leárazás?
  • BoneDragon
    #160421
    Várható volt, bár most kicsit korábban jött az akció, mint tavaly.
  • kigyi
    #160420
    Kösz a választ akkor nincs 1k spórolósdi :)
  • TBTPumpa
    #160419
  • Vincentcloud
    #160418
    Nem, a diabloban nincs régió, bárhova mehetsz játszani, de a wowban van
  • alyr2
    #160417
    Én régebben megadtam a címemet a hasonló kis csicskáknak..de sosem jött el senki..De Aionban is volt L2ben is hasonló szellemi adottságokkal áldott magyar..Sajnos egyre többen vannak mindenhol..Bár már évek óta kigyógyultam a WoWbol!
  • kigyi
    #160416
    Sziasztok! Új vagyok itt, de rögtön lenne kérdésem. US store-ból vásárolt WOW Draenor kieg aktiválható EU régióban? (GIFT-ként) Anno a Dio kieg simán aktiválható volt idehaza is ezért jött az ötlet most is így megpróbálni.
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2015.11.25. 14:21:09
  • jazzy
    #160415
    Vagy inkább azért, mert próba jelleggel kirakták a valódi nevét a fórumon lévő blizzeseknek és elkezdték postolni az egész családfájának a nevét, címét, telefonszámát, aztán fényképet amit a háza előtt állva lőttek a házról, ilyenek..
  • Pio
    #160414
    Volt amúgy a Blizzardnak egy olyan kezdeményezése, hogy a Blizzard felületein a valódi, IRL nevünkkel kommunikálunk a jövőben, de végül a hatalmas közfelháborodás miatt elkaszálták.
  • antiqueA
    #160413
    Tipikus esete annak, mikor a senkiházi kis fiatalok rájönnek a névtelenség és elérhetetlenség adta előnyökre (azaz nem tudod meg, hogy kicsoda és nem vered be az arcát), és elkezdik azt kihasználni.
  • LeWyTy
    #160412
    Üdv aa 10éves magyarok közt :)