World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szerk.: Ez devlking-nek ment, csak valamiért nem működik a válasz gomb...
Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.09.10. 11:26:57
izé...

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
A BC-nak a login screenje egyezik a Wodéval miért ez van összehasonlítva?
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.09.07. 19:04:43
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Amúgy annyira nem érdemes várni vele, mert eléggé "nagy" igény van rá. Persze nem lepődök meg, hisz ez sokkal inkább visszahozza a WarCraft "érzést", mint mondjuk a Cataclysm vagy a Mists of Pandaria. Úgy tűnik a Blizzard-nak sikerül visszacsalogatnia a régi játékosokat?
Szóval lehet, hogy most a CE tényleg el fog fogyni és nem marad belőle raktáron a későbbiekben (mint mondjuk a Mists of Pandaria CE esetében).
Meg "előrendelői" ajándékokat is pletykálnak. Heartstone cuccot (kártyapakli gondolom, mert a kártyahátlap CE ajándék) + Heroes of the Storm hőst (gondolom valamilyen Ork hőst, mert a Diablo 3 RoS-nál is Demon Hunter-t adtak az előrendeléshez). De ez még csak erősen pletyka szint.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.06. 19:31:40
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: MaRee, 2014.09.05. 11:59:12
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
1->85 Tauren Druid
1->90 Belf Mage
1->85 Orc Rogue
1->85 Goblin Warlock , nekik a legszarabb a kezdőjük, igazi szenvedés volt.
55->86 Orc DK
1->80 Worgen Priest
Az allist kivéve mindegyik mellé húztam két proffot is, így majd lesz mindenféle proffom az accounton. Kb egy hónap és lesz minden classom maxos.
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2014.09.05. 08:59:14
Parasite Eve 2, best game EVER!
Ezt most megszüntették, és már kezd az ellentábor mocorogni, hogy hol vannak a napi questek, nincs mit csinálni 100-as szinten :-)
Aki azt hiszi egyébbként, hogy majd garrison rewardokból felöltözik full epicbe, azt el kell hogy szomorítsam. 4 hete adhat olyan missiont, aminek epic a rewardja, és ez alatt 1 darabot kaptam, ami flex szintű fejest adott(az is mázli volt, mert ilyen 35%os nyerési esélyem volt a missionre még akkor).
Csak 330+ missiont kellett ezért megcsinálni, ami jópár hétig tartott. betaftw
Biztos nem véletlen magyarázzák ezt a "majd első peccsben visszarakjukot". És a sok marha még örülni is fog majd neki, hogy milyen rendesek.
Ráadásul így nem kellett egy darab repülő mountot se modellezni (akarom mondani átfesteni).
/napisírás off
Utoljára szerkesztette: HunnernesKonge, 2014.09.04. 10:28:47
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.09.04. 00:20:41
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Én pl úgy készülök, hogy szombattól lejár az előfizum és majd 6.0-ba visszatérek. 😛
Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.09.03. 20:14:03

pcsába.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Parasite Eve 2, best game EVER!
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Most aztán tényleg igaz lesz, hogy 2 gombos classok vannak. <#taps>#taps>

