World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Csaladias alatt azt ertem, hogy nem a loot es a PVE progress legyen a guild legnagyobb problemaja. Hanem az, hogy mindenki jol erezze magat abban az 1-4-8-x oraban, amit naponta a jatekban tolt. Felolem ez lehet PVE, PVP, horgaszas, WPVP, gankeles, cityraid, , farmolas, tokmindegy.
Tisztaban vagyok azzal, hogy tul sokat kerek, mindazonaltal en remelem, hogy van legalabb egy olyan Magyar guild ezen a serveren amire raillik a leiras. "PRIDE NOT CRIME" kimeljen meg.
Abban az esetben, ha nincs illyen guild. Es van ra igeny. Kello szamu jelentkezo eseteben szo lehet guild alapitasrol is. WoD-ig rengeteg idonk van, ki tudjuk huzni lvl25-ig. A BattleTag-em: Kleenex#2737
A legjobbakat,
Camouflage
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mire gondolsz, mi nem történt meg? A trailer alapján ugye ott csatlakozunk, hogy Mannoroth vérét épp innák a derék orkok, de ezelőtt is jócskán voltak már démonok Draenoron, az újdonsült warlockok petjeiként, illetve Oshu'gun őreiként Nagrandban csomóan.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Már most kíváncsi vagyok mi lesz a kieg végén, mivel ha nem történik meg az egész hóbelebanc akkor az eddigiek meg se történnek és ekkora hibát nem követhet el a blizzard, szóval lesz itt csavar a végén. 😊
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Az már igaz, hogy nem egyszerű elérni a level 3-at.
Balansz
Disciples of Netherworld
"A BC a jobbik csapat jutalma."
Ötlet?
A gépem böven elég a játékhoz, maga a MoP 100 fps-el megy minden baj nélkül.
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
You can now manage your add-ons without having to log out.
There is now a Summon Random Favorite Mount button at the top-right of your Mounts collection (default hotkey: Shift-P). This smart button selects randomly from among the mounts that you’ve marked as favorites, and chooses a mount that is suitable for your current zone and situation.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Az epicekhez kell még pluszba savage blood, ami barnban 20 órás cdvel craftolható. Így kb ugyanannyi megcsinálni egy epicet, mint mopban.
Az hogy sok cucc kell a prof cdkhez, az azért van mert mindenki termeli majd a garrisonjában (mine+garden). Lvl2 garden pl 10 stack herb naponta, mine lvl2 meg van vagy 20 stack ha van ott follower (nyilván 20 stack a két féle oreból összesen). Lvl3-on meg még durvábbak lesznek.
Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.09.11. 11:18:36
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Parasite Eve 2, best game EVER!
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
800 jár napi assaultért+invasion+némelyik garrison prof épület is ad.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!

"The first few weeks you build up your garrison and meet some characters, then around eight weeks in the more exciting parts start."
Ez pontosan a 10. weekly quest chain volt. EXCITING PART


