World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#158935

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158934
Igen, de persze módosulni fognak a perkek, párat kivesznek, pár átalakul, satöbbi...
#158933
"WoD-ban kiveszik a guild szinteket. " - ez azt jelenti, hogy minden guild, minden guild perket azonnal, mar alapitaskor megkap?

HunnernesKonge
#158932
WoD-ban kiveszik a guild szinteket. <#papakacsint>
#158931
Stormscale-en keresek csaladias Magyar guildet. Tudom, hogy ez mar onmagaban is paradox, de azert en megprobalom.

Csaladias alatt azt ertem, hogy nem a loot es a PVE progress legyen a guild legnagyobb problemaja. Hanem az, hogy mindenki jol erezze magat abban az 1-4-8-x oraban, amit naponta a jatekban tolt. Felolem ez lehet PVE, PVP, horgaszas, WPVP, gankeles, cityraid, , farmolas, tokmindegy.

Tisztaban vagyok azzal, hogy tul sokat kerek, mindazonaltal en remelem, hogy van legalabb egy olyan Magyar guild ezen a serveren amire raillik a leiras. "PRIDE NOT CRIME" kimeljen meg.

Abban az esetben, ha nincs illyen guild. Es van ra igeny. Kello szamu jelentkezo eseteben szo lehet guild alapitasrol is. WoD-ig rengeteg idonk van, ki tudjuk huzni lvl25-ig. A BattleTag-em: Kleenex#2737

A legjobbakat,
Camouflage

Caliph
#158930
<#worship>

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#158929
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Yrel, egy új, elég fontos szereplő lesz a WoD-ban, de csak ott jön be a történetbe, szóval egyelőre nem ismerhetted. Először túszként találkozunk vele az Iron Horde-nál, ahonnan kiszabadítjuk majd nagyjából mindenkit elveszít maga mellől, aki fontos volt a számára, elég szomorú történet, ugyanakkor közben Exarch lesz, vagyis a draenei-ok egyik vezetője.
Caliph
#158928
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ki a csaj draenei Velen mellett?

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

TBTPumpa
#158927
Megnéztem őket. Tetszetős darabok, bár nem a sztori miatt néztem, hanem a zene miatt. A Blizzard nagyon odafigyel erre is, de nem csalódtam, baromi jó zenei alapja lesz ennek a kiegészítőnek is! Well done Blizzard!

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

LeWyTy
#158926
Bár kicsi a kép és alatta a háttér nem fekete.. így egyszer csak vége a képnek.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#158925
Az az új dizájn <#eljen>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

TBTPumpa
#158924
Szuper lett az új topik dizájn!

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#158923
Aki nem fél a spoilertől annak ITT vannak az ingame átvezetők.

#158922
Ez volt eddig a leggyengébb szerintem.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

TBTPumpa
#158921

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#158920
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Mire gondolsz, mi nem történt meg? A trailer alapján ugye ott csatlakozunk, hogy Mannoroth vérét épp innák a derék orkok, de ezelőtt is jócskán voltak már démonok Draenoron, az újdonsült warlockok petjeiként, illetve Oshu'gun őreiként Nagrandban csomóan.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

BoneDragon
#158919
Kicsit questelgettem...na jó nem kicsit, kb megcsináltam egész frostfiret meg gorgrondot. Viszont utóbbinál kb csak a felét tudtam, mert van 1 scena ami a történetbe visz tovább, viszont az bugos. Ezt viszont spoilerbe írom már:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Én azt hittem még nem lesz dolgunk a burning legionnal, mivel azt olvastam régebben. Viszont kellemes meglepetés, hogy de... Gul'dan keményen tevékenykedik a háttérbe és shatratth mellett már keményen jönnek a postálon át. Viszont itt meg is öltem egy elitet amiből egy toy esett:


Már most kíváncsi vagyok mi lesz a kieg végén, mivel ha nem történik meg az egész hóbelebanc akkor az eddigiek meg se történnek és ekkora hibát nem követhet el a blizzard, szóval lesz itt csavar a végén. 😊

#158918
Ez igy nagyon jó videó, bár az olvasott könyvek alapján nem nagyon tudom hova tenni.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#158917
Level3-as blueprintek achievementekért járnak, emiatt ha egyszer megszerzed őket, account-bound a többi karakternek is ott vannak.
Az már igaz, hogy nem egyszerű elérni a level 3-at.
skorpio7
#158916
Érdemes felmenned hun csatira, pár hónapja is volt fent 7-8 ember akik esetleg tudnak segíteni. A wowhu-n is van fent guildhirdetés:

Balansz
Disciples of Netherworld

"A BC a jobbik csapat jutalma."

Forrest Tomee
#158915
Tudja esetleg valaki, hogy a Silvermoon szerveren létezik magyar guild alli oldalon?

#158914
Kaptam meghívást bétára, felraktam a bétát, erre amikor elindítom, fekete képernyö, majd kidob az asztalra. A tálcán továbbra is ott a játék ikonja, hogy a játék fut, de nem tudok belépni, mindig visszadob az asztalra rövid fekete képernyö után.
Ötlet?
A gépem böven elég a játékhoz, maga a MoP 100 fps-el megy minden baj nélkül.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

BoneDragon
#158913
Jó lesz az a garrison, csak ki kell, hogy forrjon. Elég sok lehetőség van benne. Viszont rohadt sokat kell majd farmolni hozzá és lehetne accounthoz kötve, hogy ne kelljen minden egyes karakterrel végigszenvedni...

Fpocok
#158912
És mi? Ez a három feature simán veri a csicska garrisont 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#158911
És?

Fpocok
#158910
We’ve added a new tab to the Void Storage system. That’s an extra 80 slots for your long-term storage needs.
You can now manage your add-ons without having to log out.
There is now a Summon Random Favorite Mount button at the top-right of your Mounts collection (default hotkey: Shift-P). This smart button selects randomly from among the mounts that you’ve marked as favorites, and chooses a mount that is suitable for your current zone and situation.

Parasite Eve 2, best game EVER!

TBTPumpa
#158909

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Fpocok
#158908
KÖSZÖNÖM! 5700-ért ajándék volt!
<#law>

Parasite Eve 2, best game EVER!

devlking
#158907
"Szerencsére" tojás(láda) gyüjtögetős repu wodban is lesz.
BoneDragon
#158906
Ah megvan, lvl2-nek kell lenni az adott épületnek.

BoneDragon
#158905
Ez így már nem annyira kapbeaf*szomblizzard, csak kicsit. Hogyan lehet hozzárendelni followert?

devlking
#158904
Ha van follower az épülethez rendelve, akkor 10-et ad naponta, és a proffal még te is tudsz 10-et csinálni naponta (viszont nem kell naponta belogolni, mert 3 charge van a crafton, meg 24 óra cd egy chargeon).
Az epicekhez kell még pluszba savage blood, ami barnban 20 órás cdvel craftolható. Így kb ugyanannyi megcsinálni egy epicet, mint mopban.

Az hogy sok cucc kell a prof cdkhez, az azért van mert mindenki termeli majd a garrisonjában (mine+garden). Lvl2 garden pl 10 stack herb naponta, mine lvl2 meg van vagy 20 stack ha van ott follower (nyilván 20 stack a két féle oreból összesen). Lvl3-on meg még durvábbak lesznek.
BoneDragon
#158903
Nem értem mit értettek prof átalakítás alatt. Azt, hogy ki kell farmolni a receptet, hogy megtanuld az új alap reciket? Vagy a garrisonba való építését a trainereknek? Elég durva árak vannak megint, ugyan az kb mint mop-ba. Szóval egy tailoring itemhez kell 100db hexweave cloth, amiből naponta 4-et tudsz csinálni... Ahhoz a clothoz meg kell 20 fur és 10 flytrap. WTF.. Sőőt, az item lvl upgradelős cucchoz 150-200db kell... Hogy kapnád be blizzard.
Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.09.11. 11:18:36

Fpocok
#158902
<#eljen>

Parasite Eve 2, best game EVER!

TBTPumpa
#158901
Ez az.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.11. 09:57:51

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Fpocok
#158900
Honnan tudod, hogy players.hu hírdetése? Ott tök más árak vannak, nem is látom a kártyát.

Parasite Eve 2, best game EVER!

devlking
#158899
SZARABB mint a valor, mivel ezt minden nap kell csinálni, azt meg elég hetente egyszer. <#bdead>
BoneDragon
#158898
Szóval kb havi 1 cucc? Gratulálok... Valor 2.0

TBTPumpa
#158897

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

devlking
#158896
Napi 1000 körül lehet kiszedni. Egy 655-ös epic cucc 26-38k(cloak/bracers-gaty/sapka) shard.

800 jár napi assaultért+invasion+némelyik garrison prof épület is ad.
#158895
A PTR most akkor megy, vagy nem? Reggel letöltöttem, akkor bárhogy próbáltam belépni world server down, utána kifagy, utána world server down, most pedig logging into game server 10perce, bármelyikre próbálok menni.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

BoneDragon
#158894
Ez az apexis crystal hogyan lesz szerezhető? Garrison küldetésekkel? Brutális mennyiség kell ahogy nézegettem a cuccokat... Van, hogy 1 itemhez 11500 kell. O.o

Fpocok
#158893
Neverwinterben kezdetek óta van ilyen. Mivel wownál lehet ahzni telefonon, ezért szerintem ilyen is lesz majd.

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#158892
Ez a telefon app jó ötlet, akár be is rakhatnák új funkcióként a mostaniba.

Fpocok
#158891
Tud valaki megbízható és viszonlyag olcsó helyet, ahol lehet venni 2h kártyát? livekódok szüneten van.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#158890
Vajon lesz valami telefon app, hogy azzal is lehessen csinálni a followereket?

Parasite Eve 2, best game EVER!

devlking
#158889
Mindenki azt hiszi, hogy majd missionből kapják majd az epicet a casualok. Csak azt felejtik el, hogy felhúzni 3 followert 645 ilvlre nem egy hét még úgy sem, hogy napi 20 órában folyamatosan rakosgatja be valaki a missionokre a followereket. És aztán még jön egy random, hogy milyen abilityket kapnak a bossok, és a te followerjeid miket counterelnek.
devlking
#158888
Blizzard:
"The first few weeks you build up your garrison and meet some characters, then around eight weeks in the more exciting parts start."

Ez pontosan a 10. weekly quest chain volt. EXCITING PART
devlking
#158887
És a következőben kinyírok egy nagy demont, és ez így a heti garrison questek voltak. 😄DDD
devlking
#158886
NA, úgy néz ki elértem az "EXCITING" garrison questekhez végre. Így kezdésnek akkor gyűjtsek 100 insigniát demonokból. 1/mob drop rate-el. <#wow3>

Garrison bányában bugosak a vein-ek, lehet kinnt is.