166745
  • TBTPumpa
    #160491
    A Mists of Pandaria kiegészítőig. Warlords majd a Legion megjelenésekor (július-augusztus) fog bekerülni a csomagba.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.25. 17:43:00
  • tigeroo
    #160490
    újra elkapott az évente 1-2 havi wow láz is, van egy pandás accom, de érdemes megvenni inkább bundleben újonnan, vagy gamecardot vegyek egyből? most a battlechest hány kiegig öleli fel az accot?
  • tigeroo
    #160489
    a wow társasjáték megvan valakinek? tapasztalatok?
  • LeWyTy
    #160488
    csá inkább vedd meg és gyere erre a szerverre http://eu.battle.net/wow/en/
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.02.13. 23:46:25
  • Henker00
    #160487
    csá gyertek erre a szervere http://wowsix.eu/index.php?p=home
  • shaba23 #160486
    Majd adnak mellé Pumped Gabó dedikált képet :)
  • TBTPumpa
    #160485
    Közben 25 éves lett a Blizzard
  • PiszkosFred
    #160484
    Dehogynem tudjak. A Starcraft/Warcraft/Diablo a hanyatlo nyugat opiuma. :)
  • TBTPumpa
    #160483
    Naná, hogy kimaradunk belőle. Itt nem tudják mi az a WarCraft. StarCraftról és Diablo-ról már ne is beszéljünk. Csak az létezik, ami a tévében van.

    Ettől függetlenül a film meg lesz nézve, moziban az első napokban.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.08. 20:15:42
  • Pio
    #160482
    Remélem a jövőben jó sok cég kezdi el úgy meglovagolni a dolgokat, hogy 6 eurós mozijegy mellé 15 eurós ajándékokat osztogat... :)

    Szerk.: egyébként miért érzem úgy, hogy Magyarország ebből is valami hülye jogszabály miatt ki fog maradni, mint például a RAFból...
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.02.08. 20:05:15
  • TBTPumpa
    #160481
    Úgy tűnik meglovagolják a filmet is:
  • devlking
    #160480
    (Csak zárójelben, én kb 3 hetente szoktam kivenni garrison resourceból olyan 30000 oret, ami 1-2 nap alatt el is megy általában 2gold/darabért. Van rá kereslet.)
  • devlking
    #160479
    Herba fos, viszont mining az még mindig 1.5-2 gold/ore. Tanaanban egymás hegyén-hátán vannak a veinek, rádásul xrealm miatt még csak odébb se kell nagyon menni egy adott helyről. Ehhez jön még a random felblight ami még eshet mellé 100g/darabja. Egy kezdőnek ez igenis jó, és megérheti.
  • torrente111
    #160478
    a szakmázás,farmolás halott
  • TBTPumpa
    #160477
    World of Warcraft: Legion System Requirements
  • madnessmarci
    #160476
    Üdv!

    Herbalism-et ha kihúzom 700-ra, akkor lehet vele jól goldot keresni? Mármint van valamilyen cucc amit érdemes vele farmolni, és AH-n viszonylag jó áron veszik?

    Egyéb: mivel nemrég kezdtem el újra játszani, kissé új nekem még ez a Garrison. Esetleg ha valakinek van egy kis ideje, elmagyarázhatná, hogy milyen épületeket érdemes építeni, amivel jól lehet goldot keresni, illetve ugyanez a followerekre vonatkozóan is.

    Előre is köszi
  • kigyi
    #160475
    A CD galaxis és a többi áruház évek óta téves adatokat közöl, nem kell a 60 napos gamecard az aktiváláshoz és a játékhoz. A 30 napot megkapod azonnal, ha kinyomod x-el a kártyaadatok megadását akkor azt is ok-nak veszi és játszhatsz 30 napig gond nélkül (kipróbálva többször is ismerősöknél többnyire nekem kellett megcsinálnom a procedúrát, mert nem tudták mit hova kell írni.) Bocs Pio nem neked akartam írni csak elkattintottam.
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2016.02.03. 08:29:40
  • Pio
    #160474
    Ez így van, illetve a kártyát az aktiválás után azonnal el is távolíthatod. Legalábbis 11 éve még így volt... :)
  • Fpocok
    #160473
    De ha megadod kártya számod, elvileg nem von le semmit 30 napig. Nem?
  • Vincentcloud
    #160472
    Jól értelmezed, lesz 90 napod
  • gibson9
    #160471
    Azt írja a cdgalaxis, hogy az a 30 napos nem elég, mert regisztrációkor kér vagy kártyaszámot vagy gamecard kódot. És ha megadom akkor így lesz 30 + 60 napom. Vagy rosszul értelmeztem?
  • Fpocok
    #160470
    ÚGy tudom battlechesthez minden jár, csak a legújabb kieg nem. Szóval elvileg az, megveszed mellé a draenort, és nem is kell időt venned, mert a battlechestben van 30 nap. A játékhoz jár. Elvileg.
  • gibson9
    #160469
    Köszönöm a választ :)
  • devlking
    #160468
    Lvl90-ig igen.
    Ehhez még jönne a warlords of draenor kieg, ami a jelenlegi. Aztán majd "nyáron" a Legion.
  • gibson9
    #160467
    Sziasztok! Ha megveszem a battlechestet és hozzá egy 2 hónapos game cardot, akkor tudok már játszani, vagy mindenképp kell hozzá a többi kiegészítő is?
  • TBTPumpa
    #160466
    Ritkán járok moziba, de erre be fogok ülni az tuti.
  • Daermon
    #160465
    Csak legyen már május :D
  • Pio
    #160464
    TV spot:

  • Pio
    #160463





    Ajánlom figyelmetekbe az ipari mennyiségű easter egget a képeken.
    Néhány példa:
    Denman Family Jewelers
    Darkmoon faire
    Deadmines
    Kobold invázió
    Brewfest
    Hogger wanted
    STV fishing extravaganza
    Fragran Flowers
    Slaugthered Lamb
    Még a leatherworker cégére is ugyan az, mint a játékban... :D


    Külön megjegyezném, hogy szépen megépítették az egészet (kivéve persze a parkot... :( ) és nem CGI, páran tartottak itt attól korábban, hogy minden CGI lesz.

    Fun fact: az egyetlen dolog, ami kicsit kilóg a Woadside inn, ilyen nincs SW-ben, ez pedig Duncan WoW-os klánjára (ClanWoad) referencia.
  • shaba23 #160462
    Hali!

    Outland alli oldalon van magyar guild, ahol van recruit?
  • plu604
    #160461
    Arathoron és Ragnaroson kívül találni még máshol magyar klánokat? Ha jól látom Bloodscalp-on is elég durva hordafölény van. Az outdoor pvp fun, de többnyire inkább bg, esetleg aréna lesz, és ha már így van, akkor nem szívatom magam fejlődéskor allisként :D
    (Szerk: FAQ-t olvastam, ezek szerint nincs más "magyar" realm?)
    Utoljára szerkesztette: plu604, 2016.01.03. 18:01:22
  • Pio
    #160460
    Igen, én is ott játszom.
    Viszont azt tudni kell, hogy az alli oldal eléggé kihalt, a játékosarány azt hiszem 15-85 a horda javára, így bár ragna allin játszom én is, egy kezdőnek nem feltétlenül javasolnám ezt a szervert. Allisként semmiképp, de hordásként se, ha szeretsz értelmes outdoor pvp-t játszani, viszont klánt hordán tuti találsz dögivel (allin is akad pár).
  • plu604
    #160459
    még egy gyors kérdés, ha megengeditek: attól még, hogy pl. Ragnaros pvp szerver, lehet bőven találni olyan guildeket, akik PVE-znek (is)?
  • plu604
    #160458
    Szuper, köszi a segítséget!
  • Pio
    #160457
    A második kérdésre válaszolva amúgy erőteljesen eltér a pve és a pvp talent, illetve még ezen felül is vannak eltérések, X talent nagyon jó Y class ellen de Z class ellen már W talent kéne.
    Úgy tudom pvp esetén az aréna meccs elején ingyen lehet talentelgetni és az a talent csak az adott meccsre lesz érvényes.
    PvE esetén pedig a maximalisták bossonként/trashre talenteket cserélgetnek.
  • Pio
    #160456
    50 silveres, 200-ra stackelő reagens kell 1-1 talent cseréjéhez, szóval lényegileg ingyenes. Tippre ki is fogják venni a reagens a következő kiegben.
  • plu604
    #160455
    csodálatos. :) és a retalent ingyenes is? vagy elhanyagolható az összeg mire az ember elkezd raidelni/pvp-zni?
    Utoljára szerkesztette: plu604, 2016.01.03. 13:05:48
  • devlking
    #160454
    Legalább 2 másodperc átrakni a talenteket most. (bárhol lehet) :)
  • plu604
    #160453
    most tervezem megvenni a játékot, karakterindítással kapcsolatban lenne egy kérdésem.
    látom hogy lényegesen le lettek butítva a talentfák, de a dual talent még megvan.
    én pvp orientált vagyok, de érdekelne a pve content is. tegyük fel, hogy indítok egy priestet, amivel összeállítanék egy pvp-s shadow, meg egy pvp-s discipline talentet. kérdés, hogy pl. a pvp-s shadow-t használhatnám raideken dps-elésre?
    emlékszem hogy régen (pl. wotlk) még lényegesen eltért egy pvp-s és egy pve-s talent, ma mi a helyzet?
  • dezs
    #160452
    Köszi!