166745
  • chopin42
    #160531
    wow-stoned...(
  • devlking
    #160530
    oh noes!
  • DarkHorSe
    #160529
    rip nostralius

  • kigyi
    #160528
    Eddig is küldött a Blizz SMS-t arról ha változtatnak az acc-on valamit? Most jött, hogy a paypal-om törölték a fizetési rendszerükből. Érdekes.
  • TBTPumpa
    #160527
  • Spaceghost
    #160526
    Tanaan-ban baleful itemek, ha napizol abból tudsz kivenni, plusz RHC, Mythic 5 fős, Raid Finder, normal raid, hc raid, mythic raid.
  • madnessmarci
    #160525
    Üdv

    100-ason PvE cuccokat hogyan érdemes kigyújteni? Ha jól látom most már nincs a pve itemeknek külön currency-je, tehát azokat kell upgradelni amit RHC / Raid-ben dobál? Vagy van ennél gyorsabb módszer is?
  • kigyi
    #160524
    Hát logolj be manuálisan ne a battle.net-en keretprogrammal. Úgy beenged valami gáz van a rendszerrel írja is oldalt. Alig vannak a szervereken.
  • tigeroo
    #160523
    nem tudok csatlakozni, csak "connectingel", lett volna valamilyen karbantartás? pár napja nem logoltam be.
  • Vincentcloud
    #160522
    Talán Ragnaros, de novemberben jártam arra
  • tigeroo
    #160521
    hát nézd, azért csak sokat változott a játék, én pl. sajnálom hogy sok "rpg" elemet kivettek - ilyen például a resistance mutatók, a talentfa, stb. ezek azért jók voltak régen is:) most is jó a wow, de akkor az volt az igazi :)


    arathoron kívül amúgy hol van pezsgőbb (magyar) élet ?

    mert most az eléggé ki van halva
  • kigyi
    #160520
    Akármit ígérnek egy tört verzió meg sem közelíti az eredetit. Az ottani élményfaktor nagyban elmarad attól amit eredetin kapsz. Aki az alapján ítáli meg milyen lett egy kiegészítő vagy milyen az eredeti hangulata most az rettenetes nagyot téved.
  • tigeroo
    #160519
    és van olyan közöttetek aki törtön nyomja? nostalrius vanilla-ra csábít haverom, hogy menjünk nyomni. igazából neki is megvan a wod, csak tényleg, kíváncsi lennék hogy a nosztalgia faktor mennyire erős. én 1.8 idején csatlakoztam a WoW közösségbe, és sokmindent sajnálok, hogy már nincs meg (pl. resistance szintek, sámán totemek mechanizmusa más stb.)
  • chopin42
    #160518
    Igazából megvárnám a szakdolgozatom elkészültét, április közepéig le kellene adnom a portfólióval egyetemben, utána majd kitalálom a lentiek alapján hogy mi lenne a legjobb ötlet :D
    Amúgy a garrison az hogy is működik pontosan?
  • kigyi
    #160517
    Küldtem üzenetben.
  • tigeroo
    #160516
    és merre? G2A és Kinguint ismerem csak
  • devlking
    #160515
    Így is, hogy jön vagy havi 1m gold, a mostani 80-90k gold szerintem kibszott sok egy tokenért. Főleg úgy hogy csakis a ruszkik miatt ennyi. Nem is értem miért nem külön van nekik a token.
  • PiszkosFred
    #160514
    Valoszinuleg igen. Aztan majd kiderul :)
  • kigyi
    #160513
    Úgy gondolom 60 nap kártya 60 nap gold/time az elérhető úgy, hogy nincs benne komoly farmolási hajlam is probléma. Így 1500/hó kijön ami már nem gáz.
  • PiszkosFred
    #160512
    Persze, minel tobb 100-asa lesz a Legionig, annal jobbak a kilatasai. Viszont mostansag par db. 100-assal lenyegeben napi max felora volt a havidij osszekukazasa a Garrisonban allva. Oke, en 45k aron betaraztam anno, a jelenlegi 80-90k-s arfolyamhoz lehet nem art par daily es AH, a ship+garr lehet nem termel ki ennyit napi fel oraval. De nalam nagyjabol 60-65k gold volt az, amit a reggeli kave kozben elkuldott missionokbol osszeharacsoltam folyamatosan (+ scavenger ladak nyitogatasa havonta egyszer - igaz akkor arra ramegy 2-3 ora, mire minddel kinyitom, lootot lebontom/eladom).

    Legionban is tuti jon majd arany a szintezes kozben, illetve egyeb ujdonsagokbol, de latva a token dragulasat es a Blizz terveit az aranyfarmolas csokkentesere, lehet jobban megeri az a havi par euro havidij, mint sem az a fajta grind, ami var a jatekosra majd... :) Vagy nem, kiderul.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.03.22. 11:03:23
  • kigyi
    #160511
    Igen egyszerre az előzőnél sem csapták hozzá így meg kellett venni annak aki erre várt. Mindenki maga dönti el mit akar én 3k-ért vettem a kieget, annyit megért.
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2016.03.22. 10:06:12
  • devlking
    #160510
    Az sem biztos, hogy rögtön releasekor hozzáadják az alaphoz a wodot. Legalábbis nem így rémlik, hogy ezt tennék. Talán 2-3 hónappal utána.
  • Caliph
    #160509
    Szóval a kérdés az hogy megveszi a draenort aztán fél év múlva a legiont,vagy vár fél évet a legionra és a draenorra költött pénzből esetleg vesz egy 60napos gametimeot :)
    Ez már csak ő tudhatja :D
  • devlking
    #160508
    Ráadásul legion, még vagy fél év.
  • kigyi
    #160507
    Igen, de gondolom több 100-as karakter ill. majd akkora szintű amekkora lesz az több arany ott is szóval minél előbb húz nagy karaktert annál több esély mennyiségi gold farmra.
  • PiszkosFred
    #160506
    Ez most meg megy is, mert siman kitermeled par 100-assal az aranyat a garrisonbol, viszont a hirek szerint a Legionban nagyon le fog csokkenni az arany ilyen szintu "grindje", illetve a lehetosege. Olyanannyira, hogy pl a garrisonban a treasure hunter follower traiteket kukazzak egy az egyben.
  • kigyi
    #160505
    Viszont, ha most megveszi akkor lesz neki 2-3 karaktere 100-as szintre (ugye van még pár hónap ami alatt ezeket simán kihúzza) ami elég ahhoz , hogy goldot farmoljon azaz a Legion-nál is tudjon viszonylag könnyen ingyen gametime-ot szerezni majd.

    Ez csak egy másik szempont.
  • Caliph
    #160504
    tehát a lényeg hogy az alap csomaghoz jár 30 nap és a legutolsó kiegészítő kivételével minden addigi kieg.
    Én megvárnám a legiont mert akkor az alap csomagba megkapod a wodot is
  • Fpocok
    #160503
    Megveszed alapjátékot, mondjuk blizzard storeból, 10 font... ebben benne van minden, kivéve wod. Ehhez jár a 30 nap. Utána megveheted wodot és akkor teljesen napra kész leszel. Ehhez már nem jár 30 nap. Ha tetszik, megveszed legiont, ha kijön.
  • chopin42
    #160502
    Köszönöm mind2töknek. A kérdésem annyi volna már csak hogy mit kell megvennem és milyen sorrendben hogy szeretettel várhassam Illidant és haverjait, valamint mivel kapok a legtöbb ajándék játékidőt? (Wodba is belenéznék amíg szavatos)
  • kigyi
    #160501
    Inkább 20 körül van jó áron a 24 az már sok a 60 naposért.
  • tigeroo
    #160500
    G2A, Kinguin nevű oldalakon a legolcsóbb a gamecard, utalsz és küldik emailben a kódod amit aztán beválthatsz játékidőre.

    60 napos gamecard, már 24 euro körül tudsz venni, de lehet mások tudnak még jobb árban
  • chopin42
    #160499
    Sziasztok! A hearthstone promóció miatt felhúztam egy roguet 20-as szintre,és....elkapott a gépszíj. Gondolkozom hogy előfizetnék rá. Mit érdemes tudni? hogy a legolcsóbb? Meglévő accomra csináltam, arathor szeró.
  • TBTPumpa
    #160498
    Legyen már június... izé, május!
  • Pio
    #160497
  • tigeroo
    #160496
    első blikkre jobban tetszik a WoD mint a MoP.

    Sokkal grandiózusabb, örülök hogy végül bepótoltam, a panda dolog annyira nem jött be. viszont tetszik, hogy újravannak osztva a szintezéshez szükséges XP arányok, itt már jó 2-3 óra alatt (legalábbis 93 szint körül) megvan egy szintugrás... azért valljuk be, a cataclysm, és a pandaren idejében már nagyon elszállt a szintezés...
  • shaba23 #160495
    Hali, arról lehet már tudni valamit, hogy Legion-ben mit terveznek a random insta/raid-ért kapható extra batyukkal? Amik általában a tanknak meg a healnek járnak, és régebben mount is lehetett benne, most meg gold, meg baleful token.
  • Pio
    #160494
    RAF-ot nem tudsz meglévő accra küldeni, RAF-al csak új accot lehet csinálni.
    Meglévő accra a SOR volt, de úgy tudom, hogy az megszűnt.
  • Zozzancs
    #160493
    Én tudok, adj egy címet :)
  • tigeroo
    #160492
    aham, akkor viszont belevágok a régi accommal.

    RAF-ot tud küldeni valaki? adnék akkor mail címet