World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BoneDragon
#158985
Volt, hogy gc-re 3-4 hetet is kellett várnia az illetőnek. Ha ez neked elég akkor részvétem. Igen le vannak írva, de régebben rohadtul nem volt leírva g2a-n, hogy nem kapod meg a kulcsot. Kicsit olvass utána... Lehet mióta bevezették a shieldet már nincs ilyen probléma, de előtte... És igen, tényleg nem vásároltam és nem is fogok. Inkább megveszem 500ft-al drágábban, mint hogy várjak heteket... Az előző agymenésed meg no comment, fel se veszek ilyen gyerekes támadást.

#158984
Egy elégedett vásárlójuk, de szerintem keversz valakivel mert ennek nem szoktam hangot adni. Főleg, hogy hónapok óta most írtam ide először, és most is csak azért mert nagyon nem kedvelem azt ha valaki olyat állít ami egyáltalán nem helytálló , főleg úgy hogy nem is vásárol náluk (lásd BoneDragon). De ez nem csak a players.hu ra vonatkozik hanem bármilyen más oldalra, ahol egyértelműen le vannak írva a játékszabályok (pl: kinguin,g2a) de még is szidják őket. Remélem kielégítő volt a válaszom
RatBaG
#158983
te kije, mije vagy a players.hu-nak? akárhányszor valaki kritizálja "őket", te anyatigrisként ugrasz rá...
(már ha nem keverlek valakivel)

Per Aspera Ad Inferi.

#158982
Eszem ágában nincs más zsebében turkálni, de tényleg megér ennyi időt és aztán esetleg egy pár napos aggódást, rosszabb esetben egy hosszadalmas tortúrát az, hogy spórolj nagyjából havi 800 forintot?
Fpocok
#158981
Nope. Került messzire.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158980
tul szep ahhoz, hogy igaz legyen...

Braikingboss
#158979
Hi.
Szerintetek ez mennyire megbízható? 😄
WOW GC

4900FT a 60 napos most ez elég gyanús nekem.

Don Kartács :)

#158978
Már megittam, attól feszültem be 😊

A neked szóló mondatom utolsó sorát ne vedd figyelembe kérlek, valóban személyeskedésbe csapott át, ezért elnézésedet is kérem.
Utoljára szerkesztette: Fripi, 2014.09.30. 20:55:14
BoneDragon
#158977
Wat? Ilyen komment után még én vagyok a gyökér 12 éves...m'kay.

Azért remélem anyukád melegített neked tejet, hátha lenyugszol tőle. 😊
Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.09.30. 20:53:22

#158976
Akkor kérd vissza a lovét ahelyett, hogy itt rinyálsz... Vásárlási feltételekben is ott van, hogy lehet csúszás, ami sajnos náluk gyakori.

BoneDragon: legalább valós dolgokat írnál, mert nem több accról árulták ugyan azt, hanem több accjuk volt, de csak eggyel hirdettek. Illetve ha megnézted volna akit bannoltak csak piros pontja volt, és gond nélkül küldte a cuccokat. Meg is voltunk lepődve, hogy playerses. Illetve azt hogy csak rosszat írnak ismét nem helytálló, mert több fórumon ódákat zengenek róluk, hogy milyen korrekt áron és gyorsan küldik a terméket. Sajnos a fórumot nem nevezhetem meg mert ütközne az itteni szabályzattal de új játék annyit mondhatok. Illetve ne lepődj meg, hogy a gyökérséged miatt hardverapron se vesznek figyelembe, amit valljunk be nagyon okosan is tesznek, mert senkinek sincs kedve egy 12 évessel harcolni.
Utoljára szerkesztette: Fripi, 2014.09.30. 20:31:12
Braikingboss
#158975
Hol lehet kapni 6200-ért engem érdekel lehet befizetek megint.

Don Kartács :)

BoneDragon
#158974
Mindenhol csak rosszat olvasni róluk. Lehet olcsóbban adják pár 100 forinttal mint máshol, de én biztos nem vennék tőlük. Lehet kapni már 6.2k-ért is... ráadásul prohardveren multiaccal próbálták meg árulni a szarjaikat (szerencsére bannolva lettek). Milyen cég ez?!
Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.09.30. 16:59:54

tigeroo
#158973
így van, a legrosszabb hogy ha meg érdeklődsz hogy mivan lekezelően nyugtatgatnak hogy "jó nyugi lesz lesz nemsokára"

ha megelőlegezem hogy több ezer forintot utalok akkor legalább ne ilyen flegmák legyenek.
#158972
gyerekek, a players.hu-rol ne rendeljetek, ultragaz, amit muvelnek -.-
kb. masfel hete rendeltem egy gamecard kodot toluk, azota is azt varom...
ha ezt tudom, inkabb befizetem a battle.net-en, meg akkor is, ha dragabb.

ez egy vicc, hogy ennyit ulnek a penzemen.
nagyon gaz...

#158971
ertem, akkor megnyugodtam. repuzni se repuztam sose, csak meg anno BC-ben a heroic kulcsert, vagy ha nagyon muszaj volt, ezek egyszeruen nem erdekelnek. nyilvan az ido szukossege miatt is.

#158970
szerintem baromi jól van integrálva a játékmenetbe, kicsit tényleg bele tudod élni magad a sztoriba, ha akarod
igen, járnak érte "bónusz" rewardok, ahogy minden egyéb elfoglaltságért a játékban, például proffessionök, archeology, repukból szerezhető jutalmak stb.
van pár quest amit kötelező megcsinálni és a garrisonhoz kötődik, hisz maga a sztori az, hogy egy új világban kell a helyőrségedet létrehozni nehogy eltapossanak mint egy szúnyogot.
ha nem "éled bele" magad, ez is csak egy újabb collect x - kill y quest, nem kell aggódni 😊
#158969
hat bocs. engem a wowban a bg,arena,raid erdekel, nem az, hogy ezeken kivul mivel ussem el az idot. 😄

BoneDragon
#158968
<#ticking>

#158967
ez a garrisonos bohockodas kb olyan szintu lesz mint a pet battle? 1 masodpercet sem jatszottam petekkel, ezert kerdezem. es tulsagosan ez a garrison hulyeseg sem erdekel. akkor travianoznek.

devlking
#158966
Sok.
Egy küldetés 5-30, egy rare mob ~20at dob (és csak első killnél), lumber mill naponta 120-at termel work orderrel. Persze elején még sok felesleg van, de én már ott tartok, hogy egyszerűen nem tudok resourcet szerezni. Garrisonos ládám bebugolt, összes raret leöltem már. Mondjuk ez így azok után hogy rengeteget elköltöttem minden épület felhúzására.
TBTPumpa
#158965
Az a végre egyszer úgy másfél hónap múlva esedékes! <#idiota>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#158964
Nagyon hasznos cucc, ha vegre egyszer kijon a WoD.

http://wod.wowhead.com/item=120182/excess-potion-of-accelerated-learning

"This item can be bought from Sergeant Grimjaw right outside your garrison town hall (he is overlooking the small plot buildings). It cost 100 garrison resources and it was available immediately after founding my garrison."

100 resource az sok vagy keves? 😊 nincs betam, azert kerdezem

LeWyTy
#158963
Ez a Lords of War os dolog horda szemszögből nem meséli el majd legalább egy részében hogy ők hogy reagálnak erre? Mert az Alli már megkezdte a támadást. Most remélem a horda jön.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

devlking
#158962
Most nézem csak, hogy garrisonban lehet venni +20% xp monster/questért potit 100 resourceért lvl91+.
BoneDragon
#158961
Itt mit kell nézni?
Nekem elég vegyes, viszont az egyik tokent ad, szóval ez jó hír...

devlking
#158960
devlking
#158959
Ez meg nem kicsit idegesítő... van 1 darab 90, meg egy 92-es followerem, és egyfolytában ilyen szar lowlvl missionokat ad.
BoneDragon
#158958
Azt írta, hogy kicsit. Te olvasod félre.

#158957
Nem azt irtam ,hogy kicsi hanem ,hogy Én maradtam ki egy kicsit az olvasásból máris mást látok! mindegy erre felhasználtam az ebay kuponomat és kemény 18 fontért sikerült megvenni a kieget.. Hjipijájé! 8) Akinek van ebay accountja az nézegesse mert 10-15-20 Fontos kuponokat adnak mostanság! --- gamecard.mobi --- ezt keresse megvétel után 8 percre már küldték is emailben a cd kulcsot!
TBTPumpa
#158956

Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.26. 20:48:54

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Fpocok
#158955
Egy kicsit? Ez a kieg "legnagyobb újítása".

Parasite Eve 2, best game EVER!

#158954
Egy kicsit kimaradtam mik ezek a építések?
BoneDragon
#158953
Rá kell húzni? Aucs... ennyire egyszerű megoldásra nem is gondoltam. 😄

devlking
#158952
Csak az egyszerűbbeket csináltam meg. 😄
Lehet épületet váltani, csak rá kell húzni az újat a régire.
A láda meg megint bugos.
BoneDragon
#158951
Képes voltál megcsinálni a lvl3-as épületekhez az acsikat? 😄
Amúgy nagyon jó összefoglaló, köszi! <#law>
Igazából azt sajnálom ebbe az egész garrisonozásba, hogy túl kevés a férőhely, jól meg kell gondolni, hogy mit épít az ember. Egyáltalán le lehet bontani az amit felhúztál? Nem nagyon láttam erre funkciót. Traiding postot én biztos húzok fel 1 karinál és csak arra fogom költeni a resourcest, hogy matit vegyek.
Amúgy volt egy láda a főépület mellett, ami resourcet termelt, azt kivették, vagy bugos? Patch óta csak fél perce léptem fel, de azt láttam, hogy resetelődtek a questek és több resources jár.

devlking
#158950
Blizzard után gondoltam én is írok egy ilyen garrison összefoglalót, hogy mi is az amit érdemes építeni.

Large buildings:
Barracks: ez az ami must have. lvl1en már adja a speciális missionokat RENGETEG xp rewardal (15k xp, ami egy rare lvl100 followernek 25% xp az epic felé. ha meg be van mellé tolva egy-két extra xp traites follower, akkor meg még 5k xp minden egyes ilyen traitért). lvl2-ön bejön a bodyguard, ami annyit tesz, hogy a follower melletted a damaged 30-50%át simán sebzi. Ez lvl96-tól jön be. Lvl3-as +5 follower annyira nem fontos, nem kapsz annyi küldetést.

War mill:
Lvl1 - dupla esély hogy quest rewardok upgradelődnek. Sok értelme nincs, mert 100on úgyis minden instant csere hcból (hc meg megint csak vicc kategória (aoe spam trash, gyenge bossok) lett még a 615-ös scalelt ilvlel is)
Lvl2 - 20 resource-ért kapsz egy darab iron horde scrapet (360kell a full transmog sethez, de máshonnan is esik), meg esélyt arra hogy follower ilvl upgrade cuccot
Lvl3 - 1 weekly seal. Ez nem rossz. Missionből jön még egy hetente, így csak 1-et kell venni.
Jó épület DE csak stables után.

Goblin workshop:
Engi cuccokat ad naponta, amik elég jól sebeznek, vagy flying mountot ad pár percre. Lvl3 demolisher, nem tudtam kipróbálni, mert esélytelen, hogy én ezzel az achival szórakozzak.
Felesleges épület.

Spirit Lodge:
Na ez a legalja. Nem elég hogy fixen vannak a portalok a mapokon elég szar helyen, de még farmolni is kell érte, hogy aktiváld őket. 50 (vagy 25?) ogre waystone kell, amiből nekem egy slag mine heroic alatt 3 ha esik. Hát kösz nem.

Stables:
Lvl1 - kb 60 quest napi 2-6 leosztásban 100 (de ahogy néztem már csak 50 wowheaden) resource rewardal minden questért. Questchain végén 6 mount (farkas, mamut, icehoof (kodo), viziló, disznó, kecske(?)).
Lvl2 - lootolás mountról. Jó, de nem nagyon kell.
Lvl3 - mount speed +20%. Észrevehetetlen.

SZERINTEM a sorrend: lvlezéshez barrack, aztán 100on stables, majd war mill.

Medium buildings:

Tavern/Inn:
Lvl1 - Daily dungeon questek. Napi 2. Van 20 darab "unique" ami kell achihoz lvl3 upgradehez. A uniqueokon kívül pedig a reward különféle prof matok az első csináláskor, utána 630ilvl kék (heroic dungeon értékű).
Lvl2 - Hetente te választhatsz egy followert 1 bizonyos trait szerint. Ez kb a leghasznosabb dolog egész garrisonban, mivel a többi follower teljesen random kapja a traitjeit. Epic mount (-50% mission duration), extra mission xp (+35%), vagy extra saját xp (+50%) musthave elején.
Lvl3 - Ez is egy jónak hangzó, de nagyon gagyi reward. Megjelennek a treasure missionok, amik blizz szerint "egy tonna" goldot hoznak. Aha. Lvl90-es missionok 40 goldot, lvl100-as RARE missionok 100-150 goldot (exhausting missionok, amik kilövik a followert daily resetig. Ha meg szarul van időzítva, akkor 2 napig is elcseszik a followereket az ilyen missionok).
Ez az egyik musthave medium szerintem.

Lumber mill
Fát vágol (ja). Work order pedig 10 fáért 20 resource. 1 kör spires of arakkban 3 napra elég fát ad. Jó épület mert egy idő után elfogy a kezdeti sok resource, és csak néz az ember, hogy akkor most miből indítja a missionokat.

Barn
Állatokat trappelhetsz 15 matért, lvl3on pedig az epic craft matot is adja (betaban ilyet még nem láttam, mert vagy bugos, vagy kva ritka). Ezekért 800k hps mobokat kell ölni, ami azért nem annyira egyszerű az elején. A mat ára eldönti majd hogy megéri-e az épület, de tippre aki raidel, annak felesleges mert max gold jön belőle.

Gladiator sanctum
pvp bonusok, kb szart sem érnek ashranon kívül.

Trading post
Vehetsz matokat, work orderrel csinálhatsz nagyon kevés goldot, ah elérhető garrisonból. Nem egy nagy cucc.

SZERINTEM: tavern, mill nem kérdés.

Small buildings:
2 kivételével profokat húzzák. A 3 slotra ami van kettő pont elég, a harmadik meg vagy:

Salvage Yard:
Missionok után random kapsz egy ládát (mindegy hogy sikerült-e a mission) amiben random trash van (lvl1-100 junk). Lvl2-őn már lehet benne follower ilvl upgradelő cucc (ez úgy néz ki, hogy a follower lvl100on kap 600ilvl armort, meg fegyvert. Van zöld +3ilvl, +6 rare, +9 epic armor vagy fegyver upgradelő, és van olyan ami instant felhúzza az egyiket 615/630/645-re. 655-ig megy egyébként, de 645 után semmi extra nem jár érte (még)). Lvl3-on esély van player cuccokra is (lvl1-100 green/rare/epic). Eshet belőle lvl100 655ilvl BOE epic, ami aztán instant ah az elején több tíz/százezer goldért. Nekem eddig a kb 500 missionból (kb 40% hogy jön láda) 3 ilyen boe jött 2(?) hónap alatt. A legutolsó egy int+onuse int trinket volt, ami liveon jackpot lett volna.
Ez musthave épület, mert war millen, és ezen kívül sehonnan (najó nagyon ritkán missionból) nem lehet follower upgradelőket találni.


Storehouse
+ work orderek, meg bank.
Jelenleg lvl3as épületeknél 20 work order állítható be, ami jól elvan 3+ napig (4 óra egy).

Hát kb ennyi.
BoneDragon
#158949
Biztos megszorongatták a mogyoróit. <#email>

skorpio7
#158948
Ez igaz, csak lassan egy évtizedig egy áfányival olcsóbban árulta a termékeit. Vmi történt (lehet csak fehéríteni szeretne), hogy mióta újraindult pár napja annyi a termékei ára, mint a legtöbb hivatalos online kereskedésnek.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

picket
#158947
"Mindegyikhez hozzávágta az áfát. Ügyes és aranyos 😊 Itt sem veszünk már semmit. " - Arra nem gondoltál, hogy így törvényes?

&#3237;_&#3237;

#158946
Jaja, sajnos kitiltották mert több accja volt.. nagy kár pedig nagyon jó áron és korrektül csinálta.. én marha ha tudom többet vettem volna tőle.

Fpocok
#158945
Mindegyikhez hozzávágta az áfát. Ügyes és aranyos 😊 Itt sem veszünk már semmit.
Akitől én vettem hardveraprón, kitiltották most onnan, mert nem tartotta be a szabályokat.
G2A nem megbízható, ráadásul többször volt hír, hogy hogy szerzi a kulcsokat. (Shield nélkül olcsóbban? Ezt nem gondolhatod komolyan)
Marad a players.

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#158944
Olvass utána kicsit az oldalnak. Rengeteg gond volt vele. Nem hiába vezették be a shield funkciót. Ráadásul ha azt kiveszed, lehet olcsóbban kapod, de nem garantálják, hogy megkapod a kulcsot... Lehet eddig szerencséd volt, de kíváncsi vagyok ha majd leszívják a pénzed és nem kapsz kulcsot, akkor is ennyire fogsz e mosolyogni. 😊

HunnernesKonge
#158943
Oké. 😊)

Végül is csak fél éve veszem onnan az összes játékomat, és soha semmilyen gondom nem volt velük, de tuti neked van igazad. 😄
BoneDragon
#158942
Megbízható oldal? Haha ez jó vicc. Mind szürke forrásból való kulcsok, nem hiába van a shield!!!! Azért is fizetni kell, hogy megkapd a kulcsod!!!!! WTF??? Soha nem vennék ott semmit. Rengeteg panasz jön onnan..

HunnernesKonge
#158941
g2a.com

Lenyitod a kis nyilacskát a 21.99€ mellett, kikapcsolod a g2a shield-et (máris csak 20.99€)
Ez hivatalos g2a forrásból érkező kulcs, ha akarod lemehetsz 19.99€-re ha lejebb hirdető userektől vásárolsz.

g2a megbízható kulcsos oldal, sosem basztak még át.

más forrás:
players.hu-n jelenleg 5500HUF a GC, de arra sokat kell várni 1,5-2hét...
Fpocok
#158940
Egy hete vettem 5700-ért hardveraprón.

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#158939
Valaki linkelt ebayról a másik fórumba. EZT. Több mint 31k eladott példány, szóval egy próbát megér. Majd én is innen fogom venni, ha megjelenik a wod.

Fehercsoki
#158938
MoP meg battlechest is drágább mint boltban a dobozos...

Fehercsoki
#158937
Az nagyon sok:S

#158936
Iceákosnál 7,900 lett a feltöltő kártya, marad a másik megoldás.