World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BoneDragon
#159035
Hogy mi?

Fpocok
#159034
Valaki rájött már miért világít a padló a pandavárosban? 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159033
Mert shield nélkül nem biztos, hogy jó kulcsot kapsz, és ha nem azt kapsz akkor semmit nem csinálhatsz mert el kell fogadnod a vásárlási feltételeket. Vagy pedig, csak egy tokent (az én esetemben is ez volt) kapsz amivel a supporthoz kell fordulni és ők beaktiválják neked az accountodra a kulcsot, de ehhez ki kell adnod az account adataidat. Shield bevezetése előtt jók voltak, de azóta nagyon sok rosszat olvasni a g2a-ról, hogy "feláras" lett a jó kulcs.
Utoljára szerkesztette: empie, 2014.10.12. 12:15:09

Fpocok
#159032

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159031
Ez teljesen komoly, jól értem, hogy lehet, hogy rossz kulcsot kapsz, de ha felárat fizetsz, visszafizetik ebben az esetben? O_o
Ez mégis mi? 😄
Bemegyek a boltba, ahol olcsó a kenyér, kérek egy kilót, aztán közlik, hogy annyiért pénzfeldobással döntik el, hogy penészeset adnak-e, de ha felárat fizetek, hajlandóak visszavásárolni? 😄
Érdekes dolgokat termel ki magából a kapitalizmus.
Braikingboss
#159030
Nem csinálsz semmit rosszul most nézem elfogyott de itt a link.

90 napos GC

Don Kartács :)

jazzy
#159029
Én nem találok rajta 8700ért 3 havi gametimeot, valamit rosszul csinálok?
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.11. 18:51:59
Braikingboss
#159028
Tegnap vett klántársam ott WOD-ot 90-es karakter boostal pár perc és kapta a kódot tökéletesen ment. Én is pár napja vettem 8700Ft 3havi game time ot. Nem tudom mit panaszkodnak itt az emberek. Nekem sose volt ott gondom mindig kaptam a kódot és jó volt.
Utoljára szerkesztette: Braikingboss, 2014.10.11. 18:21:55

Don Kartács :)

Fpocok
#159027
Már ebből a shield dologból is látszik, hogy nem megbízható. Bolond lennék bármit is venni egy ilyen oldalon.

Ilyen védelem amúgy saját maguk ellen lol.
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2014.10.11. 18:16:10

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#159026
Miért kell a shieldet fizetni?
#159025
Kinguin.net oldalon vedd. g2a csak akkor jó ha shieldet is fizeted.

#159024
g2a.com mennyire megbizhato?
wod cd-keyt vennek, de ha ilyen players.hu kategoria, akkor inkabb kihagyom...

#159023
Nézegettem a resto changeket, és kicsit sajnálom, hogy a Mushroom: Bloomot kiveszik. Bár ha a sebzés nem burst jellegű lesz, nem akkor gáz, de én jobban szerettem, mint a Genesist, amikor a nagy nullázós aoe után kellett a raidet felhúzni. Garosh fightok alatt egészen jó cucc volt.
TBTPumpa
#159022

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

devlking
#159021
Hát az biztos, hogy nem sok idő kell az egész "végigjátszásához".
BoneDragon
#159020
Én már annyit toltam a bétát, hogy azon gondolkodom be se fizetek. Rengeteg jó játék jön mostanában, amihez most több kedvem van. Ahh, kár volt bétáznom. :/

Ozzyehh
#159019
nem tudom, mit nem lehet megérteni.. nem volt meg az accom.. tovább léptem nem is gondoltam rá, mert voltak más dolgok az életemben amik jobban lekötöttek vagy foglalkoztattak.. jó pár év eltelt... és nem volt tiszta, hogy mi is történt vele pontosan.. ez ugyan olyan mint amikor megismersz valakit, aztán elköszöntök.. eltelik pár év és amikor újra találkoztok nem mindenre emlékszel.. nem minden részletre emlékszel, de tudod, hogy már láttad és volt közöd hozzá 😄 van ez így méh, ha nehéz is elhinni.. ettől még nem vagyok hülye... mint azt tudni lehet az agy szelektív... ez van

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Fpocok
#159018
Nem az volt a gond, hogy nem emlékszik akk nevére, hanem a sorsáról. Általában az embernek nincs 5351 millió egyszerre a tulajdonában, hanem csak egy... és a három lehetőség (hack-odaadtam-eladtam) között is hatalmas a határ. Kizárt, hogy ilyen dologra valaki ne emlékezzem. Ha jövőben valaki érkeklődik az account visszaszerzésről, akkor hazudja azt, hogy havernak adta, ő meg olyan hülye volt, hogy elfelejtette a dolgokat.

Parasite Eve 2, best game EVER!

devlking
#159017
Kár hogy dupla buff esetén is az eredetit veszi alapul a második buffnál. Azért így se rossz 3 scavenger followerrel (ráadásul ez csak 100 resource rewardos, van 175-ös is).
Ozzyehh
#159016
szerintetek amúgy mennyien fognak vissza jönni a régiek közül?

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

BoneDragon
#159015
Sok kötekedő? Kettő volt és pl én mindegyik accomra emlékszem. 😛 Szóval jogomban áll kötekedni! 😄

devlking
#159014
Azért arra kiváncsi lennék, hogy itt ki emlékszik 6+ éve történt bármilyen játék accjára a sok kötekedőből, amivel már nem játszik. Én még account nevekre sem emlékszem, nemhogy arra hogy mit csináltam velük.
#159013
Srácok, tud valaki egy jó PvP orientált guildet (magyar vagy nemzetközi) Ragnaroson vagy Bloodscalopn, akik egy kezdőt is bevesznek?
Úgy értem, hogy eddig raideltem, de most inkább a PvP vonal érdekelne.
Ozzyehh
#159012
<#banplz> egyenek meg a mókusok és rázzák medvetalpon a vesémet... nem adtam oda senkinek pénzért , Magyarul egy g***i vagy. ezen röhögtem 😄

de ne támadjatok már le, inkább örüljünk együtt <#idiota>
Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2014.10.08. 13:10:11

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

BoneDragon
#159011
Az látszik, mert arra se emlékszel, hogy mi volt pár éve egy accal. Ha ilyet elfelejt az ember forduljon orvoshoz, vagy csak simán kamuzik és tényleg odaadtad valakinek pénzért, most meg visszakérted. Magyarul egy g***i vagy. <#idiota>

Ozzyehh
#159010
oda írtam hogy nem emlékszem mi történt mert évekkel ezelőtt volt... , de mind1 a lényeg, hogy megvan D:... én voltam a hülye össze vissza beszélek bocsesz 😄
Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2014.10.08. 13:04:27

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Fpocok
#159009
Múltkor még csere volt vagy odaadtad... most már hacker? 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#159008
"asszem valakinek odaadtam vagy elcseréltem vagy már nem emlékszem, hogy mi történt"

ok...

Ozzyehh
#159007
Srácok.. akárki akármit mondhat ez a Blizz Support egy csoda... visszakaptam az évekkel ezelőtt elvesztett accomat 😄 és van egy ingyen Cataclysmem is.. eléggé megszívta aki meghekkelt annó😄

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Fpocok
#159006
Fingom sincs mi az, hogy emesézni, de itt most minden cool, nincs vita.

Parasite Eve 2, best game EVER!

picket
#159005
Ne kezdjetek el emesézni <#ejnye1>

&#3237;_&#3237;

Fpocok
#159004
Ráadásul most még a kieg is jön, arra is kell szorítani egy kis pénzt 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159003
Nem tudom, én kényelmes ember vagyok. Be van állítva, fixen vonja a számláról. De persze simán érthető, hogy valaki inkább utánajár. Kinek mi éri meg.
Fpocok
#159002
Pénzszórást persze csak úgy értem, hogy megteheti, hogy simán megveszi hivatalos oldallról drágábban és nem kell neki alternatív, olcsóbb helyeket keresnie.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#159001
Az csak egy havi. Én 5700-ér veszek két hónapot, te 8000-ért. Az nem pár száz forint, hanem 2300 forint. Nem mindenki teheti meg, hogy csak úgy szórja a pénzt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159000
Hát...kinek mi.

Más kérdés: PvP módosulásokról van valami elsőkézi tapasztalatotok bétában? Filózok a következő mainkarin, és a mage vagy DK között megy a dilemma. Állítólag a tankokkal kezdenek valamit, hogy használhatóak legyenek arénában is. Ezzel van valami tapasztalat?
Ryder159
#158999
Sőt, nincs is 60 napos, csak 90 napos van 36€-ért

Ryder159
#158998
Igen de az csak 30 napos. a 60 napos a 23€ ami tutira nem 4000HUF

#158997
Nem értem ezt a parázást a gamescardon. ~4000HUF a Blizz hivatalos oldalán az előfizu. Pár száz forintért megéri ennyi stresszelés?
#158996
www.battle.net
😊
en 576ban vettem 10e HUF-ért, nem tudom még van-e.

shaba23
#158995
Hali!

Tudtok megbízható oldalt mondani, ahol még van pre-order digitális WoD?
Ozzyehh
#158994
de... régen volt😊

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Fpocok
#158993
"asszem valakinek odaadtam vagy elcseréltem vagy már nem emlékszem, hogy mi történt"

Azért az nem lehetett olyan régen, hogy ilyen fontos kérdésre ne tudd a választ. Szerintem csak nem szeretnéd tudni...

Parasite Eve 2, best game EVER!

Ozzyehh
#158992
srácok tudna nekem valaki segíteni? nem tudom lehetséges e de szeretném visszaszerezni a régi accuntomat, megvan a key egészen a woltk-ig nagyon régen nem játszottam vele valszeg még a battlenetes időszak nem jött el amikor már abbahagytam, szerintetek van rá valamilyen mód, hogy visszatudjam szerezni? D:

asszem valakinek odaadtam vagy elcseréltem vagy már nem emlékszem, hogy mi történt
Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2014.10.03. 11:13:13

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

devlking
#158991
Azért elég necces, hogy így megjelenés előtt 1,5 hónappal is még mindig állandóan leáll a garrison server. Főleg hogy nincs is akkora tömeg betaban.
#158990
en visszakertem a penzemet, amit a gc-ert utaltam.
szamomra elfogadhato, 2-4 nap csuszas, de azert tobb, mint masfel het mar a vicc kategoria.
akar le van irva, hogy lehet csuszas, akar nincs.
eleg sz@r uzletpolitika ennyit varakoztatni a vasarlot...
szerintem.

#158989
en most megtanultam, hogy: nem.

Fehercsoki
#158988
Playeresen kívül hol lehet most normális áron GCt venni?

BoneDragon
#158987
Lehet nem egyszerre, de több accja volt az illetőnek, vagy kitiltás után gyártott másikat? Mindegy, nem is nagyon érdekel.

#158986
Ámen <#vigyor2>

Illetve nem sok teljesítési idő végett írtam, mert az valóban helytálló. Hanem a multiaccos hülyeséged miatt, miszerint egyszerre több accal árultak és ezért lettek kirakva hardverapróról, amit természetesen már kifejtettem, hogy miért nem igaz.
Utoljára szerkesztette: Fripi, 2014.10.01. 13:36:18