World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

s0n1c
#159087
Pontosan! Emlekezzunk csak vissza vanilla naxxramas raidre, azok a boss fightok eleg mobilisak voltak.
Ozzyehh
#159086
régens e volt ennyire mobilitás és mindenki halál jól elvolt... felesleges

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#159085
nagyrészt egyetértek. Legyenek egyediek a kasztok. De a mobilitás kell. Attól hogy mobilis még lehet egyedi. Elveszik a mobilitást, és telebasszák a raideket mozgó fightokkal. Nonszensz. A GW2 pl azért jó, mert dinamikusabb a harc. Az SWTOR meg azért (is) szar, mert full statikus az egész. Szerintem minden kasztnak kéne mozogva használni mindent.
Fpocok
#159084

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159083
like 😊

s0n1c
#159082
<#eljen> so true
jazzy
#159081
Szerintem meg ne legyen minden class mobil. Pont ez a játék baja 1 ideje, minden class tud mindent, mert mindennek mindent tudnia kell. Nem, nem kell. Legyenek okosan kitalálva, de változatosan, tököm tele lett vele, hogy mindenkinek kell CC, mobilitás, instant heal, CD, , aoe heal, aoe damage, single target heal, single damage, manatöltés, minden. Miért? Én azért imádtam a Priestet, mert Holyn iszonyat AOE healer voltam, Discen tank healer, meg arena. Bcben, wotlkben. Utána minden healer class kezdett mindent megkapni, pala aoe heal, pala cc, mindenki megtanult dispelezni magicet stb..

Szerintem jó irányba haladnak.
#159080
Jogos. De a mobilitás nem tér vissza 100-on sem. Elem sámán és lock mobilitás kb nullán van most.
Fpocok
#159079
Szinte biztos hogy arra van balanszolva... 90-en meg még hiányzonak a skillek, ezért oylan, amilyen.

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#159078
Ha nem tévedek egy kiegészítő jön, +10 szint, új skillek. Minden pre-expansion patch ilyen, unbalanced lesz az egész, nem hiszem, hogy kiadnának bármiféle fölösleges balance patchet. Balanceolni ráérnek lvl100-on.
#159077
Hát nem sok kasztnak tett jót ez a patch. A hunter pl nagyon gyenge lett mindhárom ágon, különösen a survival lett ultrafos sajnos. Állítólag jön valami balance patch, de nem biztos.
#159076
Elem shamant szenne tapoltak-e? 😊 Ahogy nezem az egyetlen nerf, hogy nem tud tobbe mozgas kozben Lightning Bolt-ot lovoldozni, amugy meg allando proc-jai vannak, egy pillanat alatt lenukol barmit, ami mozog.

picket
#159075

&#3237;_&#3237;

torrente111
#159074
eddig mit lehetett upgredelni?

Ozzyehh
#159073
mit upgradelni?

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#159072
A kiegben nem lehet upgradelni.

torrente111
#159071
sziasztok.a mostani patchben már coinért lehet upgradelni,ugyan ez a feltétel marad meg majd a kiegben?vagyis 50 ért 1 et?kösz

#159070
Ez a valami megmutatja a játék hogy mit csinálj ha meghalsz
BoneDragon
#159069
xd

Jó hát nem szabad szórakozni a mana wyrm-el, HS-ből már megtanultam. 😄

Fpocok
#159068
lol

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159067
Nálam is ez volt. Újra indítottam a gépet, és letöltött egy 16 megás patch-et, utána jó lett. Viszont belépni karakterrel továbbra se tudok, 90%-nál megáll, majd pár perc és disconnected.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

Ryder159
#159066

Na ilyenkor mi van?<#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: Ryder159, 2014.10.16. 00:52:27

Dizson
#159065
Egyébként, hol most a legolcsóbb a WoD, Gamecard? 😊

Dizson
#159064
Nagyon jó az új patch, most a low lvl dungeon-ök is egyelőre nehezebbnek tűnnek egy fokkal, így jobban rászorulnak a játékosok a quest általi szintezésre, ami számomra pozitív.
Szintén jó újra látni, hogy a zónák teli vannak élettel. Sok ember jött vissza, és bár ez most login problémákhoz vezet, azért mégis meleg érzéssel tölt el, amikor vanilla zónákban minimum 20 ember szintezi a karakterét. Ha most nem lenne flying mount, illetve misc akkor igazán fincsi lenne, de azért így is adja a nosztalgia feelinget.
Ez eddig már jobban indul mint Cata, MoP, szóval várom a kieget, még 1 hónap addig felstackelek fooddal meg energy drinkel aztán mehet a game. 😉

#159063
ugy tunik, de hogy melyik...

Ryder159
#159062
Na nekem meg 2-3 perc játék után lefagy a játék.<#falbav>

BoneDragon
#159061
Nem valami addon kavar be?

#159060
az mi hogy belogolok es semmi keybindn em mukodik? se mozogni nem tudok, se esc/entert nyomni

BoneDragon
#159059
Mivel 85-ös bábun próbálod... Kicsit olvass már utána, legalább a hivatalos patch notest vagy valamit, még grafikon is van...

#159058
Nem arrol volt szo, hogy stat squish-t kapunk? A gearem statjai tizedere csokkentek, megis fel millakat critelek 489-es fegyverrel. Ennek igy kell mukodnie?




jazzy
#159057
Priest healing: Disc spec, Holy nova spam.
Ozzyehh
#159056
Kövezzetek meg de szerintem rohadt jó ez a BC feeling 😄

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

devlking
#159055
Örülj, hogy nem teljesen rakták vissza classic wow állapotra (tudod curse fel, afk a sarokban).
jazzy
#159054
Priestnél nagyon durva, hogy cascade és prayer of mending cast timeos lett 😄
#159053
En meg sem merem nezni mit muveltek vele.

#159052
A warlockot jól elbaszták, semmit nem tud futás közben castolni csak a kiljaedens cunning-al amin van 1 perc CD. Köszi blizzard. És az új antialaising módot is, kb nem lehet teljes AA-t beállítani. fasza.
#159051
Az aktív előfizetők most automatikusan megkapják az összes eddigi kiegészítőt, beleértve a Pandát is:

To make the transition to Warlords of Draenor as seamless as possible for current and returning players, all previous expansions have been added to all existing World of Warcraft accounts. This means that moving forward, all current subscribers and everyone reactivating their subscription will automatically be up-to-date with the latest content through Mists of Pandaria®.

jazzy
#159048
Még jó, hogy éjszakás vagyok, mire délután 4-kor felkelek talán lesz szerver.
Fpocok
#159047
Reggel újrarakom a winfost meg a játékot, hogy jobban szuperáljon az új filerendszer miatt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Ozzyehh
#159046
😞 a francba

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

TBTPumpa
#159045
Ha elég a digitális Panda, tudok szerezni belőle bolti ár alatt (2500 Ft körül). De ha mindenképp dobozos kell, az 3000 Ft.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

jazzy
#159044
Akkor megszívtad, hiába loptad vissza az accodat 😛
Ozzyehh
#159043
oksa köszi 😊

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

TBTPumpa
#159042
Simán rá lehet regisztrálni a Mists of Pandaria kiegészítőt.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Ozzyehh
#159041
és ha nekem csak a panda nincs meg akkor mivan? attól még vehetek pandát itthon és tudom aktiválni vagy wtf?
Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2014.10.14. 19:01:50

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

JaSoN HuNTeR
#159039

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#159038
Sokan, mint minden kiegnél, aztán 1-2 hónap múlva el is tűnnek. Lehet akármilyen jó a kieg, ha már nincs meg a régi társasága valakinek nem marad sokáig és lehet akármilyen rossz, ha a közeg jó akkor marad.

Ozzyehh
#159037
nem olyan rég feltettem egy kérdést, bocsi, hogy megint megkérdezem csak a véleményetekre lennék kíváncsi😊 szerintetek sokan vissza jönnek játszani? mit gondoltok mennyire mozgatja meg mind a régi playereket mind pedig az újakat ez a kieg?

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Fpocok
#159036
Shrine of the Two Moons - Pulsing Circle

Mi szerverünkön is ez van most.

Parasite Eve 2, best game EVER!