World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#159137
Az eddig felhozott érveid meglehetősen sánták voltak. Például, hogy kivették a pounce-t a játékból, ami korábban totál értelmetlenül volt különválasztva a rake-től, ráadásul stealth-only volt (a shred/mangle páros még borzasztóbb), de végre erre is rájöttek. A jelenleg használhatatlannak tűnő savage roar glyph sem bizonyítja az állításod.
A mage-dzsel kapcsolatban pedig semmi konkrétumot nem mondtál, azon kívül, hogy szar lett, és hihetetlenül izgalmas skilleket vettek el tőle.
A mage-dzsel kapcsolatban pedig semmi konkrétumot nem mondtál, azon kívül, hogy szar lett, és hihetetlenül izgalmas skilleket vettek el tőle.
#159136
Én is kicsit meglepödtem a patch után, gondoltam, WoD-ra való tekintettel indítok egy resto/feral druidot. Resto a main specc, de átváltva feralra mondom mi ez, ennyivel nem lehet kevesebb spellem. 😄 De lehet.
Mondjuk, jobban is tetszik, valahogy jobban kikapcsol az, ha dungeonben vagy raiden nem csak arra kell figyelnem és koncentrálnom, hogy melyik spell melyik keybindomon van, hanem kicsit kikapcsolódhatok és a fightra is koncentrálhatok meg TS-re. 😄
A resto meg egyenesen tetszik, igaz, még csak 42-es vagyok, de élvezem a healelést vele.
Van egy 90es warri tank, az is tetszik, egy 90es sámán meg egy 90es monk, mindkettö healer, de öket még nem próbáltam patch után.
Sokat változott a sámán és monk heal patchhel? Lehet, ki kéne próbálnom, de elöbb fel kell húzzam dudut. D:
Mondjuk, jobban is tetszik, valahogy jobban kikapcsol az, ha dungeonben vagy raiden nem csak arra kell figyelnem és koncentrálnom, hogy melyik spell melyik keybindomon van, hanem kicsit kikapcsolódhatok és a fightra is koncentrálhatok meg TS-re. 😄
A resto meg egyenesen tetszik, igaz, még csak 42-es vagyok, de élvezem a healelést vele.
Van egy 90es warri tank, az is tetszik, egy 90es sámán meg egy 90es monk, mindkettö healer, de öket még nem próbáltam patch után.
Sokat változott a sámán és monk heal patchhel? Lehet, ki kéne próbálnom, de elöbb fel kell húzzam dudut. D:
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
Nem megyek bnet forumra picsogást nézni, elég vagy te.
Probléma felvetésedre saját magadat cáfoltad meg, "bcben jó volt a pve" most kevés a spell, most kb ugyanannyi spell van, mint bcben volt... nincs mit magyarázni.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.24. 19:50:48
Probléma felvetésedre saját magadat cáfoltad meg, "bcben jó volt a pve" most kevés a spell, most kb ugyanannyi spell van, mint bcben volt... nincs mit magyarázni.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.24. 19:50:48
#159134
Ajanlom figyelmedbe a Bnet forumot. Udv.
Bar vicces vagy, mert erdemben a problema felvetesemre meg most sem sikerult valaszolnod, vagy reagalnod. Csak a fikazas megy, de ha teged ez eltet.. 😊 Masokkal latszolag ertelmesen sikerult elbeszelgetni.
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 19:27:46
Bar vicces vagy, mert erdemben a problema felvetesemre meg most sem sikerult valaszolnod, vagy reagalnod. Csak a fikazas megy, de ha teged ez eltet.. 😊 Masokkal latszolag ertelmesen sikerult elbeszelgetni.
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 19:27:46
Na kb ezt vártam, 21 éveseké a világ, aztán majd pofára esel és megtanulsz kussolni 😊
Legalább ha te vagy az egyetlen aki a hülyeséget szajkózza és mindenki más az ellenkezőjét, akkor ne legyél már helikopter, ha már 1 ember támogat akkor lehetsz, de legalább egyedül ne.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.24. 19:21:07
Legalább ha te vagy az egyetlen aki a hülyeséget szajkózza és mindenki más az ellenkezőjét, akkor ne legyél már helikopter, ha már 1 ember támogat akkor lehetsz, de legalább egyedül ne.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.24. 19:21:07
#159132
Elarulom neked 8 ev alatt most karogok masodjara a jatekkal kapcsolatban. Fyi.
De hat mindig van ilyen onkentes eszoszto verpisti, mint te, aki megmondja a frankot , es elkezdi szidni a masik embert, akinek van velemenye. Hat, egeszsegedre.
De pl leirtam konkretan hogy mi a bajom, pl a mage-l, csak biztos nem tudtad elolvasni, mert anniyra benne voltal az eszosztasban 😉
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 18:31:33
De hat mindig van ilyen onkentes eszoszto verpisti, mint te, aki megmondja a frankot , es elkezdi szidni a masik embert, akinek van velemenye. Hat, egeszsegedre.
De pl leirtam konkretan hogy mi a bajom, pl a mage-l, csak biztos nem tudtad elolvasni, mert anniyra benne voltal az eszosztasban 😉
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 18:31:33
Aham, nyilván. Te sem az a fajta vagy, aki mindenért károg, dehogy.
A Blizzard egyértelműen jó irányba megy ezzel a patchel. Az emberek nagy százaléka látja. Aki meg mindig rinyál (ez vagy te, fyi) az mindig rinyálni is fog.
Mondjuk nem csak játékban, mindenhol, szóval mindegy mit írok / írunk, abba is bele fogsz kötni, tehát maradjunk abban, hogy neked van igazad, ez a játék szar lett.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.24. 18:26:34
A Blizzard egyértelműen jó irányba megy ezzel a patchel. Az emberek nagy százaléka látja. Aki meg mindig rinyál (ez vagy te, fyi) az mindig rinyálni is fog.
Mondjuk nem csak játékban, mindenhol, szóval mindegy mit írok / írunk, abba is bele fogsz kötni, tehát maradjunk abban, hogy neked van igazad, ez a játék szar lett.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.24. 18:26:34
#159130
Több, mint most.
#159128
Abban tökéletesen igazad van, hogy azok a lépcsőfokok, amiket szép sorban leépítettek, nagyon hiányoznak a játékból.
Hogy ne lenne kihívás, az erősen megkérdőjelezhető. Egyéni és csapatmunkában, de főleg taktikailag mindig lehet fejlődni, pont az ilyen nagyobb változások hatására.
Hogy ne lenne kihívás, az erősen megkérdőjelezhető. Egyéni és csapatmunkában, de főleg taktikailag mindig lehet fejlődni, pont az ilyen nagyobb változások hatására.
mesterséges grind wall content helyett valódi content van, és nem csak hc nolifereknek elérhető az endgame raid, hanem a maradék 95%-nak is, akik állják a cehhet, hosszabb távon így lehet játékot eltartani. lásd ellenpéldának: wildstar.
#159126
Nem feltetlen a boss fightokra ertem. Hanem az egeszre.
BC: reput kellett farmolnod, hogy legyen HC insta kulcsod, es mehess HC instat farmolni. Csapatot kellett szerezni,stb. Utana kellett menni Raidelni a guilddel, flaskakat, potikat farmolni, es csinalni kemenyen.
Azota: Ding max lvl, go Raid finder, get full epic. Aztan mehetsz guilddel, vagy maradsz Raid Finder full epicben ami nem sokkal szarabb, mint a Normal Raides.
Meg BC-ben hetek voltak ezek, most 2-3nap (se) Ez szerintem nem kihivas, es nem is tul szorakoztato. Ezert is inkabb pvpzek azota.
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 17:36:51
BC: reput kellett farmolnod, hogy legyen HC insta kulcsod, es mehess HC instat farmolni. Csapatot kellett szerezni,stb. Utana kellett menni Raidelni a guilddel, flaskakat, potikat farmolni, es csinalni kemenyen.
Azota: Ding max lvl, go Raid finder, get full epic. Aztan mehetsz guilddel, vagy maradsz Raid Finder full epicben ami nem sokkal szarabb, mint a Normal Raides.
Meg BC-ben hetek voltak ezek, most 2-3nap (se) Ez szerintem nem kihivas, es nem is tul szorakoztato. Ezert is inkabb pvpzek azota.
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 17:36:51
#159125
Azt nem tudtam, hogy ekkora taktikai zsenivel kommentelhetek ugyanarra a fórumra. Biztos még a karakterneved is ismerősen csengene, ha ennyire otthon vagy a pve-ben.
#159124
Nyilvan kozel sem jatszom annyit, mint BC-ig, es nem is folyamatosan, de el lehet vele jatszogatni meg, igen. Viszont ettol fuggetlenul ezek a valtozasok akkor sem tetszenek.<#szomoru2>#szomoru2>
#159123
Jajó, akkor félreértettem, azt hittem már nem élvezed. Ezek szerint akkor mégis jól csinálja a Blizzard, ha ennyi ideje itt tart. 😊
#159122
ui: pl a magetol elvettek minden olyat, amiert imadtam vele jatszani.
#159121
most ezt a hsz-t nem ertem. Negativ kritika nem lehet, vagy mi? Akkor abba kell hagyni? 😊 PVE kb BC ota nem igazi kihivas, megis jatszom.
#159120
Szerintem akkor törődj bele, hogy Számodra már nem nyújt kihívást ez a játék és állj tovább. Egy játék miatt kár keseregni.
#159119
ezt te honnan veszed? semmi bajom nem volt a jatekkal. az a bajom, hogy egyszerusodik, most nem csak azzal, hogy 2nap alatt full epic vagy meg hasonlok, hanem mostmar van 5 spelled es szevasz.
Ki mondta hogy bonyolult volt? Vagy ha az volt az nekem gondot jelentett? Hol olvastal ilyet? 😄
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 16:54:52
Ki mondta hogy bonyolult volt? Vagy ha az volt az nekem gondot jelentett? Hol olvastal ilyet? 😄
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 16:54:52
#159118
Nem nagyon értem a mondanivalód. Úgy tűnik számodra eddig is túl bonyolult volt a játék, és még így leegyszerűsítve is gondot okoz, mégis fel vagy háborodva az irányvonal miatt.
#159117
A balance-tól elvették a sunfire gombot, cserébe nagyságrendekkel nehezebb lett vele maxolni (pve-ben).
Pvp-ben meg mindig is nehezebb volt ferallal játszani, az marad is úgy. Csak már nem kell 40+ keybind, elég lesz 20-30.
Utoljára szerkesztette: 1Darton1, 2014.10.24. 16:18:12
Pvp-ben meg mindig is nehezebb volt ferallal játszani, az marad is úgy. Csak már nem kell 40+ keybind, elég lesz 20-30.
Utoljára szerkesztette: 1Darton1, 2014.10.24. 16:18:12
Ingyé' gold, amíg nem hotfixelik. Timeless isle cave, Zarhym, láda nyitogatás. 1k+ gold/5 perc. Daily(?).
Lehet, bár magasabb arénában healerként kattingatni már nem annyira gyors, nem ártanak bizonyos spellekre target macrok a 2 társadra és magadra..
#159114
U ingyen 7 nap megint lejátszhatom az egy évre való adagot 😄
#159113
hat az a -10% megeri annak, aki keptelen odafigyelni, hogy fel legyen pakolva rendesen.
#159111
akkor valamit rosszul csinaltal 😄
#159109
az a bajom, hogy me gtovabb egyszerusodik a jatek. feral druidnak se kell majd mar a +dmg-t felpakolni, met passziv lehet. nem kell stunnolni mert rake stunnol, stb.
Mage-l jatszottal? egyszeruen egy szar lett.
Mage-l jatszottal? egyszeruen egy szar lett.
#159108
feral druidnak is maradt jo adat keybind-je, meg az osszevonas utan is, szoval nem ertem a problemad. eddig baromi sok volt neki, most mar csak sok, de legalabb kenyelmesen kezelheto a mennyiseg.
balance az, ami 3 gombos lett a feral-hoz kepest...
balance az, ami 3 gombos lett a feral-hoz kepest...
#159106
Valaki árulja már el mi értelme volt ennek a patchnek? Vagyis ennek a rengeteg változtatásnak? Alig van már spellem kb a mage,shaman,druid kariknál, warrit még nem néztem.
Meg ez is hogy más speccen más a talent tree, ez is mi?
Értem én hogy minél egyszerűbbre kell csinálni, mert a sok hardcore player 4gombnál többet nem tud ésszel nyomogatni, de ez már vicces. A Feral Druidnál is... Vicc. Még jó hogy nemrég sok gombos egeret kerestem ,mert már kb nem kell 😄 😄
Meg ez is hogy más speccen más a talent tree, ez is mi?
Értem én hogy minél egyszerűbbre kell csinálni, mert a sok hardcore player 4gombnál többet nem tud ésszel nyomogatni, de ez már vicces. A Feral Druidnál is... Vicc. Még jó hogy nemrég sok gombos egeret kerestem ,mert már kb nem kell 😄 😄
"Movement speed buffs that are self-only or is a passive effect are considered non-exclusive, and will now all stack together additively.
Movement speed buffs that are temporary or could be applied to other players are considered exclusive, their effects do not stack, and only the highest bonus gets applied (in addition to non-exclusive movement speed buffs)."
Movement speed buffs that are temporary or could be applied to other players are considered exclusive, their effects do not stack, and only the highest bonus gets applied (in addition to non-exclusive movement speed buffs)."
Parasite Eve 2, best game EVER!
#159104

Metallica lesz a BlizzCon-on. Miaf...


"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Hol most a legolcsóbb a játék? Digitális vagy dobozos, mindegy.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Nektek az új filerendszer óta milyen gyorsan lép be a játékba? Nekem most 10-15 másodperc a battlenet klient play megnyomásától a játékban való futkosásig.
Parasite Eve 2, best game EVER!
#159097
Ez jó hír, köszi.
2 féle portál lesz og-be. Egyik ami outlandra dob, a másik ami dark portal elé, ami wod-s. Szóval nem vesznek ki semmit.
#159095
Nagy kérdés. A WoD megjelenése után black temple-ből már nem lehet cuccokat kiszedni transmog miatt ugye? Lévén hogy nem lesz BT shadowmoon volleyben nem?
#159094
ezert birtam anno Archimonde-t. az igazi noob rosta volt, jo kis wasd fight, ment is rajta a szenvedes parszor rendesen. a mozgo fightban kijon kinek mennyi agya van, vagy csak kepes nyomogatni 3-4gombot es kozben chipset zabal.
Nem statikus a harc most írtad, hogy "telebasszák a raideket mozgó fightokkal". Mozogsz, megállsz, castolsz, mozogsz. Az mennyivel jobb, hogy ráülsz egy gombra és úgy castolsz 24/7? Így legalább döntés kényszered van. Eltolod a spellt, vagy elfutsz? Jó helyre kell állni, mert ha elcseszed, utána megint futhatsz, közben megint nincs sebzésed.
#159092
Keverni a szezont a gőzekével sem túl jó.
Pont az a lényeg, hogy optimalizáld a mozgásod (illetve a taktikát), és ne legyen ugyanannyi mindenkinek a dps-e futkározás és fülvakarás közben. (A GW2 pedig pont szörnyű példa, mert teljesen más igényeket elégít ki. Bár én elég nehezen tudom elképzelni, hogy olyanok létezhetnek.)
Utoljára szerkesztette: 1Darton1, 2014.10.18. 16:06:45
Pont az a lényeg, hogy optimalizáld a mozgásod (illetve a taktikát), és ne legyen ugyanannyi mindenkinek a dps-e futkározás és fülvakarás közben. (A GW2 pedig pont szörnyű példa, mert teljesen más igényeket elégít ki. Bár én elég nehezen tudom elképzelni, hogy olyanok létezhetnek.)
Utoljára szerkesztette: 1Darton1, 2014.10.18. 16:06:45
#159091
Régen betárcsázós internet volt, azzal is lehetett netezni. De fejlődnek a dolgok. Nem értem miért rossz a mobilitás, és miért tetszik nektek jobban a statikus harc. Mint az SWTOR-ban, dögunalom, egy helyben állós fos. Ez kell?
Jaja 😄 egyébként nekem nagyon tetszik a peccs.. és az elkövetkezendő változások ahogy ez a kevésbé mobilisabb cucc is nagyon bejön.. én bizakodó vagyok😊
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Semmi gond nincs a kevesebb mobilitással. Régen is megoldottuk. Naxx táncos boss megvan? kedvencem 😄
Parasite Eve 2, best game EVER!

