166745
  • chopin42
    #160691
    Sziasztok! Lehet, hogy noob kérdés, de valaki elmagyarázná hogy lehet a leggyorsabban a legtöbb pénzt kezdőként kiszedni a garrisonból (mit kell építeni miből hogyan stb..) vagy átírányítana egy guide-hoz amiben e van írva? Előre is köszönöm
  • Pio
    #160690
    Azzal is számolj, hogy nem mindenki adja el a goldját valódi pénzért.
  • dantor7
    #160689
    Rettentően sírok, hogy nem lesz pók mountom, de cserébe megvettem a legiont, hots-hoz skineket, overwatchot, battlebornt, meg még jópár egyéb dolgot goldból. Nameg be vagyok fizetve vagy 1 évre. :(

    De komolyan, ha van, aki egy kikúrt pixel pókért kiad 200-1000 eurót :D akkor nem a blizzard a pénzéhes, remélem ezt nem kell magyarázni.
  • devlking
    #160688
    Mondjuk a 34-es táska fél millióért elég durva úgy hogy a 32-es meg kevesebb, mint 1000 gold.
    A pók meg "csak" 200 euró goldnyi :D (legionben meg lesz vagy 600-1000 euronyi ahogy visszaáll a gold ára)
  • shaba23 #160687
    Néhány napja ezek még 100k-s tételek voltak, és már akkor sírva fakadtak az emberek, hogy nem ingyen vannak...:)
  • devlking
    #160686
    Lesz itt mire költeni majd az ingyen wod goldot. A probléma csak az, hogy legionban nem lesz utánpótlás. (ki lehet ütni kb ugyanannyi goldot naponta egy karival, mint amennyi most jön missionokból, CSAK nem fél perc alatt, hanem amíg megcsinálsz vagy 10 world questet (kb fél-egy óra)).
    Most nagyon be kell gyűjteni a goldot, hogy aztán legionban 10 euro helyett majd 50 legyen megint a 100k. :)
    (Ezek mellett van 200k goldos dalaran portalos ring is persze.)
  • MuldR
    #160685
    Keresgettem én, de 99% ban van nekik mellette valami diszkrét videokari is. :(
  • devlking
    #160684
    Google tipp: megnézed milyen gpu van a proci mellett (core i3nál intel hd 530), aztán annak a nevét beírod googlebe meg mellé írod hogy world of warcraft, és látni fogsz sok eredményt. :)
    Mondjuk ezeket is azért helyén kell kezelni, mert nem mindegy hogy hol volt tesztelve a dolog (üres területen a 8 éves laptopomon is 40 fps van, raiden meg összeszarja magát).
  • MuldR
    #160683
    Sziasztok,
    Processzorba épített GPU elég WOWnak?
    Pentium G4400 http://ark.intel.com/products/88179/Intel-Pentium-Processor-G4400-3M-Cache-3_30-GHz
    vagy Core i3 http://ark.intel.com/products/90729/Intel-Core-i3-6100-Processor-3M-Cache-3_70-GHz
    esetleg valami AMD APU?
  • devlking
    #160682
    Alphaaaaa...
  • devlking
    #160681
    Írsz nekik egy emailt, és rögtön kiderül.
  • bekasybalazs
    #160680
    Üdv!

    Olvasgattam visszafelé, de érdemleges választ nem találtam kérdésemre. Annyit szeretnék kérdezni, hogy kicsi hazánkban lehet számítani esetleg a Warcraft mozijegy mellé a franciáknál meglebegtetett ajándékcsomagra? (Battlechestet kapnak, Wodot meg transmog itemeket)

    Igazából maga a chest és a többi nem izgat, lévén, hogy aktív vagyok így rendelkezem velük, viszont a transmog itemek annál inkább.

    +1: ha esetleg lehet számítani a promociora itt is, akkor vajon csak a Cinema Citynél, vagy akkor már az összes moziban, ahol vetítik?
  • picket
    #160679
    Ejnye, ne szerózz már te is -.-'
  • devlking
    #160678
    Ha sajnálsz rá 1 forintot is, akkor nincs is akkora kedved játszani.
    Volt itt valami tört szeró, Nostaluablabla valami. Azt mondják az jó, próbáld ott. Vagy lehet azt már bezárták?
  • LeWyTy
    #160677
    Hát most hogy mondod lehet hogy tényleg kellett egy segítő. Akkor viszont bocsi. De a lényeg hogy megoldható (volt).
    Én azért kavarodtam be már emlékszem. Lényegében egyedül megoldottam 2 accountal.

    De továbbra sem kerül szinte semmibe kipróbálni

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    FRANCBA MÁR! Kedvem támadt játszani! Valaki vegyen már nekem egy kis időt mert én 1forintot sajnálok rá.
  • skorpio7
    #160676
    Egy azon accon lévő karakterekkel - ez kimaradt.
  • skorpio7
    #160675
    Csak szólok, sosem lehetett saját aukcióra bidelni. Ha goldot akart átvinni az ember egyik oldalról a másikra, csak ismerős segítségével lehetett és ez a mai napig így van. Szóval aki mást állít az sosem kereskedett a 2 oldal között. A másik... 6.0 óta közös ah van, tök mindegy hogy sw-ben vagy goblin ah-ban raksz be cuccot, ugynazt látod mindehol, mindkét oldalon. Értem én hogy segíteni akartok, csak legyetek képben vmennyire.
  • PiszkosFred
    #160674
    Regen mukodott, most mar nem.
  • LeWyTy
    #160673
    Nem tudom hogy van-e rá tiltás, de miért lenne?
    Bár már több mint 1 éve próbáltam az biztos hogy akkor működött.
    Csak egy kis időbe kerül kipróbálni.
    Egyszerű mint a bot.
    Booty Bayben és Tanarisban vannak.
    A cél karakterrel beraksz valami értéktelen vackot azon az áron amennyit szeretnél küldeni neki.
    Majd azzal akinél a pénz van megveszed azt. Ennyi.
    DE FONTOS!!!!!! (25 vagy 30%-ot levonnak az összegből a zs|dó goblinok)
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.05.03. 19:50:30
  • Caliph
    #160672
    azonos accon lévő alis és hordás karakter között nem hiszem hogy működni fog.
    Röviden: vannak a goblin aukciósházak amelyeket hordás és alis karaktereknek is közös:itt alis karakterrel is hirdethetsz amit hordás meg tud venni és fordítva
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2016.05.03. 19:14:56
  • madnessmarci
    #160671
    Valaki el tudná magyarázni ezt az aukciózás dolgot? Hogyan működik?
  • PiszkosFred
    #160670
    Sajat aukciora licitalhatsz? Nem jott erre valami tiltas 1-2 eve? Haverral megoldhato persze, de ugy emlekszem sajat magad mar necces.
  • LeWyTy
    #160669
    Nem hiszem hogy találsz itt valakit. Aukciózd át a goblinokkal.
  • madnessmarci
    #160668
    Üdv!

    Valaki esetleg Arathor-on tradelne hordás goldot allis goldra?
  • Pio
    #160667
    Annyi "értelme" mindenképp volt, hogy kivágtak egy fél esőerdőt azért, hogy az exblizzardos faszi kinyomtathassa a petíciót...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem csoda, hogy kirúgták, ha nem hallott még emailről
  • PiszkosFred
    #160666
    Hat, a jelek szerint szart sem ert, naiv emberek hazhoz mentek a lofaszert. :) Ambassador, ahaha, jesszus, ezek meg buszkek is ra :D

    Csak az az egyetlen modszer maradt, hogy rekrealjak a szervert valami isten hata mogotti helyen es mindenki jatszik tovabb boldogan. Kar volt ennek ekkora feneket keriteni, sokkal rosszabb lesz innentol, mert egy ideig "figyel a nagy testver".
  • devlking
    #160665
    Drogosokat is etethetünk majd, így a "barátaink" lesznek. (mop farmos építősdi)
  • DarkHorSe
    #160664
    Majd meglatjuk mire mennek vele, hol is kezdodott az egesz? hogy a peticio szart se fog erni? Ha annyira nem fog csinalni a blizzard legacy szervert, akkor kiadjak a databaset aztan lesz egy uj privat szerver. Na bumm.
    Utoljára szerkesztette: DarkHorSe, 2016.05.01. 21:14:51
  • PiszkosFred
    #160663
    Vicces, mennyire megvaltozott a hangnemuk, miutan a "nagy testver" rutinbol lerazta oket a picsaba. Az "Ambassadors of Legacy servers" title meg az ev vicce :D, komolyan. "Nesze egy titulus, kussoljal innentol" - ha nem tudnam, hogy megtortent, azt hinnem, hogy ingame szopatjak a devek vmelyik hc raid guildet.
    Ennel azert tobbet vartam, bar az vesse rajuk az elso kovet, akik voltak mar hasonlo helyzetben. Megprobaltak, a penz gyozott, lehet oszolni.
  • DarkHorSe
    #160662
    kov heten lesz tobb info
  • DarkHorSe
    #160661
    Haggyuk mar ezt :D
  • silverchain
    #160660
    Azt, hogy lefeküdtek a Blizzard-nak, és reménykednek, hogy kapnak tőlük valamit. Ez nekik jó, privát vanilla szervereseknek már kevésbé. Rá...tunk:) (Legalábbis akinek fullos karija volt)
  • Rhonin7
    #160659
    és ez mit jelent?
  • Pio
    #160658
    Nostalrius story reloaded, a Blizzard meghívta őket egy meetingre, eredménye:

    1. ők mostantól az "Ambassadors of Legacy servers", ami azt jelenti, hogy az ő feladatuk a Blizzard felé közvetíteni a legacy-ra vágyók igényeit
    2. mégse adják ki a forráskódot, mert félnek, hogy ezáltal könnyebb dolga lenne a törtszervereken csalni akaróknak
    3. kiadtak helyette egy replaykészítő-rendszer forráskódot
  • devlking
    #160657
    Legjobb quest.
  • Fpocok
    #160656
    Reputation-től érdekes
  • Rhonin7
    #160655
    ???? ki ez,miért???
    Utoljára szerkesztette: Rhonin7, 2016.04.30. 17:27:36
  • Fpocok
    #160654
    Ilyen az, amikor az internet egyik leggyűlöltebb embere wowozni akar, streamelve. Nem mellesleg 1250 dollárt dobtak neki össze ezért a rajongói lol

  • Mester01
    #160653
    sziasztok. van olyan problémám hogy nem tudok belépni az accomba mert folyamatosan SMSt akkar küldeni a régi teló számomra. amit még anno 1,5éve elhagytam kb. hogy tudnám ezt a funkciót átugrani hogy a titkos kérdésre válaszoljak és kapjak egy új jelszót és tudjak végre játszani? 5let van valakinek esetleg?
  • silverchain
    #160652
    Nem kell ellopni, mert ők mondták, hogy 30-án visszaadják a cMangos core-t a githubnak, a player database-t meg az utódnak. A többi privát szerver tanulhat tőlük, meg a programkódjukból. Nem mennek perre, a céljük az volt, hogy Blizz csináljon Legacy szerereket, de ez nem fog megtörténni, lásd az alelnök mai nyilatkozatát.