World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

s0n1c
#159188
Na ne már, tegnap este kezdtem el! <#rinya>
#159187
Ha nem tetszik, menj valami GW2 vagy Archage féle ultrafos koreai szar mmo-ba, vagy a topszar swtor-ba. Ennyi a történet. A wow 1-2 apróságtól eltekintve a legjobb mmo, mindig is az marad, hiába jön ki olyan nevetségesen szánalmas próbálkozás mint az swtor vagy a sok koreai szutyok.
#159186
Ezzel van a baj. Nem tudom kinek hiszed magad, hogy elkuldesz valakit ekezni, mert annak mas a velemenye, mint Neked.
Jazzy,
Olvass vissza, egyszer nem irtam se rad, se senkire, hogy hulye, ez mar megint csak a Ti belemagyarazasotok. (ctrl+f segit)

De en be is fejezem. Valoban en vagyok a hulye amugy, hogy ilyen embereknek probalok magyarazkodni.

Robotnyk,
Nem mondtam sosem, hogy regen minden jobb volt. Pl a Raid finder baromi jo dolog, vagy akar mondhatom azt is, hogy az is milyen jo dolog, hogy 1 pvp realmen lehet mindket frakcios karid, stb. Nem ezzel jottem ide, csak be lett allitva a velemenyem erre, es hasonlokra.
Anniyra messzire nem is mentem vissza, nekem a jatek tokeletesen bejott 1 honappal ezelott is, meg a Draenor patch elott, nem a regi BC,Vanilla dolgok miatt panaszkodtam.
De nyilvan van benne ilyen dolog is, mert pl. anno a mage-t is azert szerettem meg, mert emlekszem amikor vanillaban lvl 20 priestemet boostolta egy guild tars mage Stockade-ben. Akkor lattam, hogy megy a Blizzard,Fireblast,Arcane Exploison,Evocation, Cone of Cold, stb. Es nekem ez tetszett meg a mage-ben. Nem az, hogy PVE-ben mennyi a dps-e, vagy PVP-ben mennyire jo comp 3v3ra. Ezeket most elvettek, es nem tetszik. Ezt aki akarja megerti, aki nem, nem.
De Te legalabb ertelmes hangvetelben szolsz hozza a dolgokhoz.

devlking
#159185
Spirit Chests looted during the Zarhym Altogether weekly event received a hotfix to no longer grant gold.

megbasszák.
#159184
Ezzel egyet kell értenem, számomra mindig Karazhan marad a top raid mert ott voltam először. hiába tudom hogy voltak jobb raidek örök favorit. Hovatovább az hogy régen minden jobb volt egy marhaság, rengeteg újítást vittek a wowba ami nagyon hiányozna ha vissza kellene menni, és tényleg csak az emlékek szépítik meg. Nekem sem jön be néhány újítás, de mindig volt logika a blizz változtatásaiban és ez valószínűleg most sincs másképp
robotnyk
#159183
szerintem kár is az ilyen vitákba belemenni, mert ezek ilyen "régen minden jobb volt" típusú véleményekből indulnak. inkább a nosztalgia faktor miatt alakulnak ki, nem azért mert a WoW (vagy a játékok általában, a zene, a tv, filmek, stb.) régen tényleg annyival jobb volt, csak a delikvens jobban élvezte, mert éppen gondtalan középiskolás/egyetemista volt akkoriban, vagy jó guildben volt és sok sikerélménye volt, vagy egyszerűen akkor még új volt neki az egész.

ez maradi, konzervatív hozzáállás olyanoktól, akik nem tudnak vagy nem is akarnak igazodni a változásokhoz. a változás nem mindig pozitív, de alapvetően jó dolog.

a bonyolult/túlbonyolított dolgok egyébként szerintem nem minden esetben azért voltak ilyenek a WoW-ban sem, mert direkt olyanra akarták csinálni, hanem azért, mert nem tudták másképp megvalósítani, és idő, esetleg egy konkurens játék kellett hozzá, hogy a fejleszők ráébredjenek, hogy jé, ezt így is lehetne csinálni.
Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.10.28. 19:08:15
#159182
Aki akarja, majd visszaolvassa a történteket (akár te is), habár nem különösebben izgalmas. Nevetséges stílusban írtál butaságokat, ami miatt én bizony simán elküldtelek ekézni. Azt már akkor is megértettem, hogy neked nem tetszik a játék, ebbe bele sem akarok szólni. Csak ne próbáld olyasmikkel megmagyarázni, amelyek nem igazak.
Azt a véleményemet még mindig tartom, hogy a fölösleges skilleket kivenni vagy átalakítani remek ötlet, és ezt tényként is kezelem.
Az persze megint csak hazugság a részedről, hogy azt mondtam volna, hogy valamit másképpen kellene csinálnod, vagy hagyd abba a játékot. (Ezt a mondatot is nyugodtan hagyd figyelmen kívül, mint ahogy az eddigi összes rád nézve kínos részt.)
A stílus azért ilyen, mert komoly hiányosságaid vannak (remélem csak érvelésben és kommunikációban), és szeretném, ha észrevennéd magad.

jazzy
#159181
Először én voltam hülye, már 2 hülye van, de ha tovább postolsz ahogy látom a kommenteket elérünk az 5-6 hülyéhez is, ne legyél helikopter, hallgass.
#159180
Épp ez a lényeg. Én idejöttem, és elmondtam, hogy szerintem(nekem) romlott a játékélmény a patch-el. Erre Ti rögtön elküldtetek melegebb éghajlatra, meg én vagyok a hülye, hogy lehet ilyet mondani stb. Amikor annyiról volt szó, hogy nekem másképp tetszett a játék, mint pl. Neked. Csak Ti ezt nem akarátok felfogni, és még látom most sem. Csak rögtön a szardobálás arra, akinek más véleménye van, mint Nektek.

"mert ugye nem létezik olyan, hogy valamit rosszul tudsz vagy hibázol"
Létezik, csak én nem írtam semmi olyat, hogy ennek így vagy úgy kell lennie, mert az úgy jó. Én csak elmondtam, hogy számomra a jelenlegi helyzetben kevésbé élvezhető a játék.
Épp Ti voltatok, akik okoskodtak, hogy márpedig ez így jobb, és ez tény, ha nem tetszik, hagyjam a játékot.


Az érdembeli válaszról meg csupán annyit, hogy nem én voltam, aki elküldte a másikat reflexből. Nem én voltam, aki okoskodott, hogy a másiknak mit hogy kéne csinálni, meg hogy hagyja abba a játékot.
Egyszerűen elmondtam egy álláspontot, amit Ti nem tudtok feldolgozni, vagy nem akartok, ennyi a történet.


És igen, a Ti az úgy nagyjából Téged és jazzy-t jelentette.
Ráadásul ezt a magas lovon ülök stílust továbbra sem értem, még most sem.

picket
#159179

&#3237;_&#3237;

s0n1c
#159178
Köszi! <#eljen>
#159177
Ennyi hazugság ilyen rövid idő alatt elég is volt. Minden mondatodban van legalább egy olyan állítás, aminek az ellenkezőjét is leírtad már az előző néhány oldalon előforduló kommentjeidben, vagy simán valótlanságot állítasz másokról.

Az alap problémád az, hogy kevesebb spell van (amit nem véletlenül hívnak racionalizálásnak), megértem. A Blizzard is elmondta miért történt ez, én is felhoztam néhány érvet. A te ellenpontod mindössze annyi volt, hogy rontja a játékélményed. Nagyon sajnálom. Viszont én, az általam felsorolt okok miatt, remek iránynak tartom a jelenlegit.

Mivel tudom, hogy érdemben úgysem fogsz válaszolni, és az önvédelmi mechanizmusod megint bekattan (mert ugye nem létezik olyan, hogy valamit rosszul tudsz vagy hibázol), ezért csak annyit tudok mondani, hogy remélem előbb-utóbb megszereted ezt az új játékrendszert is.

devlking
#159176
Napi 9k goldot szedek ki a barlangban 11 karakterrel (lvl nem számít) 0 befektetéssel fixen. Szerintem elég jó. 😄
(Nemrég posztoltam hol)
#159175
Ezért mondom, hogy olvasd el a kommenteket, mielőtt gondolkodni vagy válaszolni próbálnál. Én még csak hasonlót sem írtam a mage-dzsel kapcsolatban ("hogy a fire csak fire spelleket hasznalhasson"😉. Feltételezem, hogy egy kalap alá veszel mindenkit, aki nem bólogat a furcsaságaidra.
Az én elvárásom mindössze annyi, hogy próbáljanak egyedi játékstílusokat kialakítani. Ha ezt úgy érik el, hogy egy fire mage főként fire spelleket használ, és egy hibrid hibridként játszik, akkor nem lehet kifogásom. Például nem szeretném, ha a feralból teljesen rogue-ot csinálnának. Most mintha a generalizálással ellentétes irányba indultak volna el, és ennek örülök.

s0n1c
#159174
Hmmm, mivel lehet akkor most goldot keresni? Transmog itemekkel kerestem 2-3 hét alatt pár 10k goldot (plusz rare battle-petek), de a kereslet ezekre elég hektikus.
#159173
Feral Druiddal jatszom, mage alt, ettol meg szeretek vele jatszani.

Ezt az egesz, fire mage fire spellekkel dolgot baromira nem en hoztam fel, csak elsore mikor panaszkodtam, ezzel tamadott be a ket nagytudasu szakember. Aztan mikor felhozom ugyanezt az ervet a hybridek ellen, akkor mar az mas teszta, nem ugy kell neznie,stb. Kicsit furcsa logika...

Raadasul ha visszaolvasol, eleve nem arra panaszkodtam hogy PVP-ben milyen a mage vagy a druida. Hanem hogy a jatekelmenyt rontja, hogy lekorlatozzak a spellhasznalatot, ennyit irtam. Egy PVP-s spellt emlitettem meg, az Evocation-t, semmi tobbet. Csak hat a ket kollega tulfutott, es mindent belemagyaraz mindenbe, mert az alapveto problemafelvetest nem tudjak felfogni, vagy nem akarjak, aztan irnak valamit, mert a sok hsz az kell.
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.28. 10:36:44

HunnernesKonge
#159172
Azért sír, mert Fire mage. A fire magek meg szarok pvp-ben. Ennyi
Fehercsoki
#159171
Na de nézzük fire magenek milyen nem fire spelljei vannak: frost nova, counterspell, polymorph, ice block, cone of cold, remove curse, invisibility, spellsteal

Szóval tényleg nem értem, hogy miért sírsz, szerintem jól elvert téged egy hibrid és most mindenki hibás csak te nem, mert az kizárt, hogy te nem vagy elég jó...

Fehercsoki
#159170
Szerintem nem neked való a mage vagy ez a játék. 90-en és 100-on sem olyan OP a hibridek self healje mint ahogy te azt állítod, pl a magenek sokkal nagyobb a burstje mint bármelyik hibridnek, pillanatok alatt eltűnhet a feral druid hpjának nagy része, a rejut tudod spellstealezni, az instant healing touchot szintén, szóval ha tudnál játszani akkor egy feral druid miatt nem sírnál... Az elem sámán healjét már 50%al nerfelték, így már az sem vészes, és még nagyon sok manába is kerül, szóval azt sem lehet OP-nak nevezni, 6 seces CS mellett a mage jelenlegi burstjével meg kéne tudnod ölni egy elem sámánt.(itt még megjegyezném hogy lvl 100-on az elem sámánnak nem igazán van burstje, szóval egyáltalán nem kell tőle félni) L2P!

#159169
Elolvastam, ettol meg mi valtozik abban, hogy a Mage-nel azt mondtatok, hogy a fire csak fire spelleket hasznalhasson? Akkor a Feral druid Resto spelleket miert hasznalhat, a Ti logikatok alapjan? Mert az alap logikátok ez volt, most meg amikor ez besult, jossz ezzel, hogy hat de ooo a cc-ket meg defeket egyuttesen kell nezni...
CC-t es Def skill-t adhatnak neki Feral spellben is. (Ahogy pl. a Barkskin-t megoldottak.)

De nalad mar megint a fikazo hangvetel van, amit ismert nem ertek.
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.27. 21:52:14

#159168
Gondolom a kommentem első felét véletlenül sem olvastad el. Ilyenek miatt nem vagy képes vitázni.
Abban igazad lehet, hogy jelenleg túlzó néhány hibrid selfhealje, de mivel azt nem fixelték, nem lehet olyan vészes. 100-as szinten meg teljesen más lesz a helyzet.

#159167
pedig emlekszem amikor bc-ben 3-4 raid tagnak fel kellett huzni az lw-t, hogy brutalluson nyomhassuk a +haste-t...
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.27. 19:38:18

devlking
#159166
Még csak professiont tanulnia sem kell annak, aki nem akar craftolni. Elég nagy vágás volt ez is azért...
Engi még mindig jó supportnak, de a többi teljesen felesleges.
Fpocok
#159165
Ennek tökre nem örülök. Azt hiszem maradok a mainemmel herba miner.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159164
nem.
az alapvető logika, ami miatt en is kaptam az ivet, hogy egy fire mage csak fire spelleket tudjon, es egy dps ne tudjon healelni.
ezt kovetve akkor az ele shaman is csak ele spelleket nyomhasson, es ne tudjon healelni. Igy tovabb a feral druidra, stb.
De meg ha marad is a healjuk, mert mondjuk ra lehet mondani hogy hybrid kaszt, akkor csokkentsek a hatekonysagat, mert viccesen sok.
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.27. 18:00:01

jazzy
#159163
Semmi, csak a kereskedés. De én szeretek kereskedni 😊
#159162
Lesz (van) bármi jelentősége a professionönek? Azon kívül persze, hogy lehet velük csinálni pár goldot.

#159161
A defenzív skilleket, cc-ket, selfhealt, sőt még a burst-képességet együttesen kell nézni. A te logikád alapján a mage-től is el kellene venni az ice blockot, mert a többi dd-nek sincs.

#159160
Abban viszont igazad van, hogy hibrid kasztok el vannak túlozva nagyon. Én a feral druidtól is elvenném a healt. Csak az adott ágon tudjanak healelni, máshol ne. Ha healelni akar, akkor legyen resto és kész. Sámánnál ugyanez stb...
jazzy
#159159
Valami ötlet Monknak 2. professionnek? Enchantingot nem dobom el, már úgy megszoktam, hogy van minden karakteremen.. elég bizonytalan vagyok mit húzzak fel mellé ezekkel a változtatásokkal.

Engi, LW, Alchemy, JC..?
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.26. 02:45:30
#159158
A 3 sec serthetetlenseg mondjuk egy ice blockba kerul, de ok. A self heal meg leginkabb 2v2ben fog hianyozni amikor 2dps-es felallas van, az evocation jol jott olyankor. Ezt leginkabb azert nehezmenyezem mert pl. a druid,shaman dps agai viszont ugyanolyan eszmeletlen healt tolnak tovabbra is.

#159157
"De most miért csak a Mage-től kellett elvenni ezt?"

A DPS rankings szerint lvl100-on az első 5-ben benne van a mage két ága is. Emellett van neki 3 secre full sérthetetlenség, full láthatatlanság. Igaz kényelmi funkció, de portálozhat ide-oda, CD nélküli polimorph, fagyasztani képes pet. Healje meg nincs. Minden nem lehet 😊
Zenszkij
#159156
LOL ez aranyos 😄

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

#159154
Erről beszéltem. Megint a nagy semmiről írsz, kivéve hogy oltogatsz. 😊 Bár ez csak téged minősít.
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.26. 00:21:11

jazzy
#159153
Köszönjük mind hülyék vagyunk és képtelenek vagyunk megérteni amit írsz, nem is tudod nekünk elmagyarázni, mert sík hülyék vagyunk ugye, lehet jobb ha nem próbálkozol, lehet a bnet fórumon megértik, próbáld ki.

Más: Ennek az archaeologynak van bármi értelme? Elkezdtem húzni, aztán néztem guideot, kb semmi új itemet nem raknak be kiegre, csak úgy.. van.

Fishing ugyanez, ha poolból horgászok 100%ban fogom a halat 1-es skillel is, illetve pandariában simán fogtam 60-70-es skillel a halakat.. mi értelme felhúzni?
#159152
Bár azt még most sem értem, hogy részetekről mi ez a fikázó üzemmód arra, hogy leírtam mi nem tetszik a játékban. Nem tudom miért lehetetlen elfogadni, hogy másnak nem tetszik az, ami nektek igen. Vagyis azt megértem, hogy más véleményt nem tudtok befogadni, de hogy attól még miért kell magas lóról személyeskedve pofázni, azt még most sem tudom megérteni. Mintha azzal jöttem volna ide, hogy Te meg Te mekkora gyökerek vagytok és miattatok szar a játék.
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.25. 22:18:19

#159151
Nem kell. Imádtam a BC-ben, hogy kb egyik dps se tudott healelni nagyjából, meg CC is kevés volt. Nem úgy, mint most, hogy kb. mindenki tud mindent. De most miért csak a Mage-től kellett elvenni ezt? Feral druid ugyanúgy tud healelni, eszméletlen mennyiséget, Warrior is tud, ele shaman, stb. (nyilván van hybrid kaszt, de akkor dps szerepben értelmetlenül sokat képesek healelni.)

1Darton1,
Írtam a spellek elvételét, de nem mondtam rájuk, hogy nerf. Hanem hogy csorbítják a játékélményt számomra. Értelmezni kéne. A wow mmorpg barátom. Utolsó 3 betűt fejtsd meg, napon vagy gép előtt, nekem mindegy. És azért játszom mage-l mert abban a szerepben szeretek játszani.. Bár lehet ezt sem tudod értelmezni, szólj és segítek.
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.25. 22:12:25

#159150
Hali! Tud valaki egy megbízható embert BS-en akitől lehet game timeot venni goldért?

#159149
Miért kellene egy dps kasztnak heal? No offense, de mióta wowozol? Régen nem volt dps kasztnak heal. Arra ott volt a healer. Pont jó ez az irány, bár 1-2 dologgal én sem értek egyet, de alapvetően jó az irány. A function kasztok teszik a dolgukat. A tank tankol, a dd sebzést oszt, a healer meg gyógyít. Bár a tankok dps-e így is elég brutál, azt én még nerfelném. Ne sebzésből generáljon agrót, hanem spellből, taunt stb. De ezek már kis dolgok, és minden lvl100-ra van balanszolva.
#159148
A -20% amiatt volt, mert a jelenlegi gearben a fire túlzóan erős volt, de ezt le is írták, csak azt a részt is el kellene olvasni. A spellek elvételét is írtad, nem sok értelme letagadni, pláne, hogy ebben a kommentben is megint megemlíted.
A manaregen skilleket mindenkitől elvették, cserébe durván megemelték az alap regent. Selfheal sincs a legtöbb dd-nek (sőt soknak eddig sem volt, úgyhogy fairnek tűnik), de a mage-nek így is marad bőven cc-je és defenzív skillje (több, mint másoknak).
A szerepjátékhoz meg aztán véletlenül sincs semmi köze az egésznek, valószínűleg nem is érted mit jelent a kifejezés, csak gondoltad felhasználod a teljesen alaptalan depis nyávogásodhoz.
Menj ki a napra, vagy lapozz fel valami logika alapjai című könyvet, mert bajok vannak.
Utoljára szerkesztette: 1Darton1, 2014.10.25. 15:27:30

#159147
Nerf az az volt hogy a fire kapott -20% damaget, nem az hogy kivettek egy csomó spellt, nem is írtam ilyet, csak már megint egyszerűbb belemagyarázni.
Evocation sincs, csak megjegyezném, Self heal nulla, Cold Snap van egyedül.
Lehet így is nézni, de ettől a szerepjáték része csorbul már megint, le vagyok korlátozva, és ez nem tetszik.

#159146
tenyleg hatalmas nerfek voltak ezek.
a fire vegre tenyleg fire spelleket hasznal, az arcane arcanet, a frost meg frostot.
en orulok annak, hogy vegre egy-egy class nem ert mindenhez, hanem vannak erossegek-gyengesegek.
nekem tetszik ez a regi-uj iranyvonal...

picket
#159145

&#3237;_&#3237;

#159144
PoM talent sincs mar Fire/Frost-on.*
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 20:27:10

#159143
Azt leírtam, hogy nem tetszik, hogy egyszerűsítik a játékot. így kb spammeled a Shredet, Rake-t, aztán jó lesz egyszer csak, nem kell gondolkoznod rajta, hogy mikor mit használj, mert 2 spellel megoldható minden kb. (dmg oldalon). És a Savage glyph is arra jó, hogy aki nem bírja állandóan magán tartani, az ne legyen akkor hátrányban, itt is -1 spell, ha úgy nézem.
Mage:
Nem tudok változtatni az armorokon. Forstként nincs Arcane Exploison, nincs Fire Blast, Fire-n nincs Blizzard, Arcane Exploison. Talenttől függően Frost Novád sincs.
Le lett takarítva az egész kaszt, és nincs annyi lehetőség benne, mint régen. Ez nekem nem jön be. (Deep Frezze egy lehelettől szétesik. Fire meg porig lett nerfelve.)

De nem kell velem egyetérteni, nem is az érdekel, hogy én itt bárkit meggyőzzek. Csak az zavar, amikor jön 1-2 okos, aki semmi kritikát nem képes elfogadni szeretett játékával szemben, és fikázza a másikat.

"Látom, hogy megértette, az alattad lévő komment igazolja, hogy neked van igazad!"
Most ne haragudj, én nem akarok személyeskedni, de ennyire nem tudsz olvasni? 😊 PVE-ről amit írtam, azt megértette, arról ott nem is írt.
Fú, de nézd már, még valaki, aki szerint elbasztak valamit 😮
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 20:14:43

#159142
Ahogy hallom, a huntert is, főleg a survival ágat. Szinte nincs aoe dps.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#159141
A hunter milyen lett? Főleg a survival ág érdekel, de a másik kettőről is jöhet infó. A lockot elbaszták szerintem. nekem nem jön be.
jazzy
#159140
Látom, hogy megértette, az alattad lévő komment igazolja, hogy neked van igazad!
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.24. 20:01:53
jazzy
#159139
A Monknál már 2 külön stance van, egyik a sima healer, a másik pedig a damage healer.

Egyébként mivel én nem voltam sose híve ennek a jabjabuplift kombónak, a wise serpent healelés ugyanaz gyakorlatilag. Én élvezem, pedig Priest volt a mainem nagyon régóta, most a Monkot szerintem sokkal jobb játszani.
#159138
"bcben jó volt a pve"
Azt mondtam, számomra BCt óta nem kihívás. Utána ki is fejtettem, hogy mire gondoltam. 1Darton1 megértette mit akartam mondani, Te nem. Szerintem akkor veled van a baj.
"most kevés a spell, most kb ugyanannyi spell van, mint bcben volt"
Csak, hogy kijavítsalak, azt mondtam, BC-ben több spellem volt, mint most.

Az ilyen, nem érdekel, nem megyek kifogások meg eléggé óvodás dolgok, de Te tudod, engem nem zavar.
És csak ismétlem magam, érdemi kritikámra most sem szóltál egy mukkot sem, csak puffogsz, és fikázol. Így aztán lehet értelmes kommunikációt folytatni.