World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Teljesen értelmetlen ez a "reboot", mivel a vége ugyanaz lesz, mert ha nem akkor nincs 2 oldal, nincs alliance, csak egy nagy boldog család.
Nem szeretem az ilyen időutazásos kavarásokat 😞
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
––––•(-•Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!•-)•––––
Amugy hogy tetszik a 6.0? Az uj bugok, random dc-k, "character not found", "World Server Down", "Transfer Aborted" uzenetek? Csak ismetelni tudom magam: A Blizz keptelen kiadni major patchet gamebreaking/major bugok nelkul...😛
Parasite Eve 2, best game EVER!
––––•(-•Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!•-)•––––
Parasite Eve 2, best game EVER!
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Parasite Eve 2, best game EVER!
Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.11.02. 15:58:44
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Parasite Eve 2, best game EVER!
.@Flameknight88 Each player should see their own set of rings, we're investigating.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Ezt kell majd betenni a bannerbe. <#hehe>#hehe>
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Az Árnyjárók Guild TGF-et hirdet a Ragnaros szerveren Horda oldalon. Jelentkezni itt lehet: www.arnyjarok.enjin.com
Class, lvl kikötés nincs!
Ingame jelentkezni: Sejhaj -nál.
battletag: Xemina#2586
Cél, hogy a guildet, és leendő tagjait felfejlesszük, és jó közösséget alkossunk, a kiegben sikereket érjünk el.
üdv,
Xemina
// Van szívem, csak az élet megtanított arra, hogy takarjam el, ne mutassam, mit érzek, ne lássák, ha vérzek! // Steam Profil: http://steamcommunity.com/id/76561197960625214/
Arathor serveren keresnék normális Magyar Klánt!
Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |
Utoljára szerkesztette: Falabu, 2014.10.31. 15:25:33
––––•(-•Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!•-)•––––
Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |
azt nemtom mi, de a lila a tuti.
a rozsaszin es voros meg gaz. nemtom miert, de az.
lila es ennyi.
na kb. ilyen szinvonalon ment itt a traccsolas az elmult napokban.
beszeljunk inkabb a kieg-rol, en pl. nem betaztam, s baromira erdekelne egy hasznalhato utmutato, azzal kapcsolatban, hogy garrison-ban mit erdemes maxolni es mit nem, mik a musthave epuletek es mivel nem erdemes foglalkozni.
inkabb ebben segitsetek.
kosz.
Utoljára szerkesztette: HunnernesKonge, 2014.10.29. 17:15:53
Swedish people are albino monkeys

Utoljára szerkesztette: picket, 2014.10.29. 15:06:43
ಥ_ಥ
Olyasmiről pedig nem volt szó, hogy bárkit hülyének neveztél volna. Ezt hol olvastad, meg milyen belemagyarázás? És miért használsz többesszámot?
Lassan kezdem azt hinni, hogy direkt játszod az idiótát, mert a zárt osztályon tuti nem adnak nektek net hozzáférést.
