166745
  • Pio
    #160731
    Attól függ, mit szeretnél csinálni, ha csak valamikor végigütni a tartalmat, akkor valóban érdemes kivárni a content patcheket. Teljesen járható út ez is, hisz a wow már játszható kvázi single player játékként is. Sőt, még jobb, ha kivárod azt, ami most is történt, hogy a legion bekerüljön az alapjátékba és akkor csak accot töltesz és játszol. Továbbmegyek, ilyenkor mindig dobnak 1-2 ingyen hetet az inaktív accokra, ahogy most is történt sokaknál.

    Viszont igazán élvezetessé az MMO aspektus teszi, a kieg elejei pezsgés pedig - főleg ha van egy jó klánod - semmihez sem hasonlítható és megismételhetetlen, amikor mindenki rácsodálkozik a kiegre, amikor egész nap pörög a kláncset, kérdezgetik, mit merre kell csinálni, a gearelődés 5fősökből az első klános raidre, amikor valaki belefut egy brutális elitbe, összeszedjük rá az összes klántagot, leszenvedjük aztán nem is dob semmit, satöbbi... számomra mindig a wow legjobb időszaka egy kieg eleje és már most, hogy így írtam róla is megint rájöttem, hogy annak ellenére, hogy jelenleg a semmiért fizetem a wowot és nagyjából be se lépek mennyire várom a legion megjelenését.
  • Daermon
    #160730
    Ahogy érzed. Én nem tökörésztem. Amint lehetet digitálisan pre-order azt kalap. Mivel elöbb-utóbb úgyis megvenném, mint mindig. minek halasztottam volna? Egyedül az előfizetést hagytam egy jó darabig.
  • BoneDragon
    #160729
    Azt neked kell eldönteni, nem másnak. Én biztos nem veszek többet 0 day wow-t. Várok 4-5 hónapot minimum...
  • Zozzancs
    #160728
    filózom a legion megvásárlásán, főleg a film miatt, szerintetek megéri?
  • devlking
    #160727
    Garrison 1 hónap + 2 hét ingyé' gold (shipyard nélkül). Még van kicsivel több mint 2 hónap pre-patchig. Meglesz az a spider!
  • Beni521
    #160726
    off

    júliusra készül ilyen alkotás

  • chopin42
    #160725
    Milyen szerencse hogy 10 napja vettem meg...
  • tigeroo
    #160724
    jó lesz ez. úristen, gyerekkori álmom vált valóra!
  • Fpocok
    #160723
    Mostantól a draenor is része az alapjátéknak. Külön már nem is lehet megvenni.
  • Pio
    #160722
    Egész korrekt lett, főleg mellétéve az első előzetes szörnyű szinkronját.
    Tetszik, hogy a felt nem próbálták lefordítani valami káoszmágiának vagy ilyesminek.
  • TBTPumpa
    #160721




  • Hexex86 #160720
    Meglesem, de allis vagyok, gondolom ugyanott csak az allis felén :)
    Köszi!
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2016.05.18. 14:59:41
  • devlking
    #160719
    Itt.
  • Hexex86 #160718
    lvl80 ingyen epic? hol?
  • devlking
    #160717
    lvl80 ingyen epic dalaranban van.
    lvl85 orgrimmar garrosh épületének a tetején (kintről kell menni át a hídon rá)
  • Hexex86 #160716
    Értem. Köszi!
  • Vincentcloud
    #160715
    Felesleges, instant csere a cucc, ahogy szintezel, max transmogra, de arra meg szerintem ráérsz
  • Hexex86 #160714
    Üdv!
    Nem vagyok nagy Wow-os, de 80-on van jó goldból vehető armor set?
    Régen törtön toltam, de áttértem eredetire és itt most értem el a 80-at. Valaki segítene pöppet? :)
  • Pio
    #160713
    Némileg OFF kérdés, tudtok a Spirit Withinen kívül full CGI filmről, ami úgymond realisztikus akart lenni? Nyilván a Spirit Within se a valóság, mert scifi, de ott ugye az emberek teljesen emberiek akartak lenni, Aki Ross haját valami több tucat gépes renderfarm csinálta hónapokon át, satöbbi... Szóval készült azóta ilyen alkotás?

    Tudom, az Avatar határeset, de ott is voltak élőszereplők. A Sky Captain bevallom már nincs előttem, hogy abban voltak-e élő szereplők.

    szerk.: közben beugrott még a Beowulf.
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.05.17. 21:02:32
  • Pio
    #160712
    Igazából már csak 2 wow van, az alapjáték és a legutóbbi kieg, illetve néha ezzel párhuzamosan fut a következő kieg preordere, ahogy most is volt. Épp ma került át a WoD is az alapjátékba, szóval WoD-ig minden jár hozzá.
  • devlking
    #160711
    Egy ilyen full cgi film sokkal jobb lett volna, mint ez a nagyon gáz élőszereplős.
  • Rhonin7
    #160710
    ingyen WOW? melyik kieg?
  • TBTPumpa
    #160709
  • Pio
    #160708
    Sajnos mi pont nem vagyunk benne, itt egy lista a mozikról, ahol osztják az ingyen wowot a jegy mellé, szóval ha valamelyik közelében van ismerős és kéne wow olcsóbb, mint megvenni külön:

    Participating Theaters:
    USA - Regal Cinemas, United Artists Theaters, and Edwards Theaters
    Brazil - Ingresso (until August 13, 2016)
    Australia & New Zealand - HOYTS (June 16 - July 13)

    Europe
    Belgium - Kinepolis (April 27–May 25) and Euroscoop (May 4 - May 31)
    France - Kinepolis (April 27 - May 25) and CGR Cinemas (May 11 - May 25)
    Czech Republic - CineStar (June 9 - July 7)
    Germany - CinemaxX (May 26 - June 3)
    Greece - Village Cinemas (May 25 - June 22)
    Netherlands - Bol.com (May 25 - July 20)
    Romania - RO Image 2000 (June 3 - July 8)
    Serbia - Cineplexx (May 28 - June 5)
    Slovenia - Karantanija Film (May 25 - June 22)
    Spain - Cinesa (June 3 - August 1)

    Southeast Asia
    Malaysia - Golden Screen Cinema (May 26 - June 9)
    Philippines - SM Cinemas (May 18 - May 26)
    Singapore - Capitol Piazza (May 26 - June 9)
    Thailand - SF Cinemas (beginning on May 26)

  • Daermon
    #160707
    Semmi, mivel az ajándék transmog itemeket megkapod, ha júni 10 után 2 hónapon belül belépsz a játékba.
  • tigeroo
    #160706
    a mozijegyek előrendelve. azt nem tudjátok, hogy magyarországon is fog járni valamilyen digitális ajándék a jegy mellé?
  • foxxi
    #160705
    Sziasztok. 8 év után, félig megőszülve rávettem magam hogy kell ez nekem. Társak; legfőképpen "tanító" nagyon türelmes társak segítségét kérném a lemaradások bepótlásában . Ragnaros - Foxxika :)
  • RatBaG #160704
    http://imgur.com/a/ulV4o
  • Pio
    #160703


    Öveket becsatolni, indul a hypevonat! :)


  • chopin42
    #160702
    Kösz mindenkinek! Nos első kari, szóval eléggé az elején vagyok még, plusz kevés időm van. Az problem hogy elsőnek tier 2 be enchant és blaksmith lett?
  • devlking
    #160701
    Ez még mindig írtó gagyi :D
  • RatBaG #160700
  • devlking
    #160699
    Így néz ki az utolsó altom, ez kb 1-1,5 hónapos. 6 treasure hunterrel, 3 675-ös meg 7 645-ös follower, 19k goldot termelt eddig csak a missionokból.
  • devlking
    #160698
    Csak 7 645-ös kell, így kell 20 645-ös upgrade vendortól ha 1000 gold felett az arms, amúgy meg csak 13 arms (általában 6-7k gold, és ez pár hét alatt vissza is jön a heti missionből). Salvage annyira nem is kell, főleg ha megvan már harrison.
    Utoljára szerkesztette: devlking, 2016.05.12. 13:02:04
  • dantor7
    #160697
    Oks :)
    azért gondoltam, mert minél hamarabb kell azt hiszem 3 follower 675-ön, és 10 645-ön, hogy ezek a "nagy" missionök elérhetővé váljanak. Arra meg nincs már idő, hogy egy hónapig gyűljön a random salvageból az upgrade, mire elérik, és jöjjön hetente a 3-10k arany.
    Vagy te megveszed a frozen armsot nekik AH-ból? Mindegyiknek? Illetve, ha már itt tartunk: a salvage akkor jön, ha a missionök pörögnek, és nekem a 8 karakteremmel mindig több mission van, mint amire a 25 followert el tudom küldeni.
    Miért?
  • devlking
    #160696
    Felesleges gold költés, annyit nem segítenek. Mondom ezt 18 lvl100-asal.
  • dantor7
    #160695
    Level 3 war mill napi questet ad amivel a scrap-et le tudod bontani, naponta +1 garantált valamilyen token. Persze, nem biztos, hogy megéri az árát.
    +5 follower egy idő után haszontalan, de eleinte, amikor össze-vissza vadászod a szabadban a zöld followereket, és reménykedsz, hogy a levelup során treasure hunter traitet szerezzenek, akkor jobb minél többet "pörgetni"
    Utoljára szerkesztette: dantor7, 2016.05.12. 12:07:17
  • devlking
    #160694
    war mill bőven elég lvl2, mert lvl3 semmi extrát nem ad (ha csak goldra megy az illető)
    barrack meg teljesen felesleges lvl1 felett, nem kapsz annyi missiont hogy kéne a +5 follower
  • dantor7
    #160693
    Szia!

    -inn level 3
    -barracks level 3
    -war mill level 3
    -salvage yard level 3
    -JC hut level 3

    Ezek kellenek.
    Inn azért, hogy legyen több goldot hozó mission, illetve hetente felvehetsz egy treasure hunter traites followert.
    Barracks azért, hogy lehessen 25 followered.
    War mill és salvage yard azért, hogy fel tudd öltöztetni a followereidet 675-be.
    Salvage yard amúgyis hoz fél-passzívan pénzt.
    JC level 2 ad napi questet, ami ~200-250g-t ad, és kell hozzá 20 true iron vagy 20 blackrock ore (amihez több kell azokat nem szoktam megcsinálni) persze ehhez nem árt, ha van mine-od, level 2-vel már fent lehet tartani bőven.

    A karaktert is öltöztesd 675-be, és akkor aktiválódnak a heti missionök, amik hozhatják az XP-potit, 1000 conquestes cuccot, stb. ami jó pénz AH-n.

    6 napig egymás után keresd Harrison Jones-t a garrisonban! Premade finderen szokott lenni meghirdetve, de általános chaten ha beírod, hogy keresel, valaki tuti beinvel akinek van. Jones azért hasznos, mert az Inn-ben felvett arcok 90-en kezdenek; Jones traitje pedig az, hogy a saját szintjére "klónozza" a kicsi followereket, és emiatt a lvl100-as 15k xp-t adó missionök a full 15k xp-t adják, nincs a szint miatt penalty, így 1 misson alatt 90-ről 98-ra ugrik.

    A postaláda mellett áll egy arc, akitől vehetsz trait reroll tárgyat 1000 GR-ért, azokat használd fel az OP followerekre, pl. Ariok, Garona.
    Érdemes a Tanaan-os Garrison Campaign-t megcsinálni a karakterrel, kapsz brutál followert érte. Ugyanígy legalább 715-ig érdemes ütni a gyűrűt Garona miatt.

    Kb ennyi :)
  • Renátó1985
    #160692
    Szevasztok! Pár év után újrakezdtem. Ragnaros-on keresek Horda oldalon guildet. Tudnátok ajánlani? Játékon belül guild keresőben küldtem kérelmet pár Magyar guildnek, de nem válaszolt egyik sem. Jó lenne társaságban nyomni. 30 vagyok, elsősorban felnőttek társaságát keresném. Köszönöm.