World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#159338
nem ez a durva, hanem az, hogy ÉJJEL EGY órakor is ez fogadott ba***ameg....



na asszem megyek, alszom tovább 3-ig 😄

#159337
kidobott 3653-as sor....ANYÁD 😄
#159336
Miért neked nem működik?
#159335
hol ismertek el?

Fpocok
#159334
Elbaszták... csúnyán. Ezt ők is elismerték.

Parasite Eve 2, best game EVER!

HunnernesKonge
#159333
A loading screent? Ma még csak 6órán át... Köszi hogy ide is beraktad 😄
Utoljára szerkesztette: HunnernesKonge, 2014.11.13. 22:12:24
#159332
Ezt néztétek már? 😊



#159331
Sziasztok valaki tudja mi kell tennem kaptam egy Character Not Found-t???

#159330
engem beengedett, de a garrisonos questben voltam, es dc.

#159329
Akko' megyek, inkabb megnezem a Lost-ot negyedszerre. A Blizzard meg sz*jon le. Bo nyallal.

#159328
Fél órás próbálkozás után végre beengedett a karakterválasztó képernyőig. Erre pár perc töltődés után: Character not found...

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#159327
nekem lement a sor 200ra majd DC 😄

#159326
10 éve megy a WOW......nem tudják a határaikat?
#159325
egen, az elobb beengedett a karakter valaszto kepernyore. 90%-on megallt, es kivagott.

szerintem felesleges probalkozni. nezzetek meg inkabb egy filmet. talan hetvegere megfixaljak a kibb* szervereiket

#159324
KUNGEN most lett 100-as 1 nap alatt 😛
#159323
neki miért működik az XPERL?
BoneDragon
#159322
Ne erőlködjetek. Töltőn megakad. Ha még is beenged, akkor meg nem lehet haladni... De azért jó várakozást.

#159321
én a 913. vagyok 😛
#159320
BOOOYAAA!!


#159319
de a legjobb hogy sorban is kaptam egy DC-t, es megint elorol kezdhetem

#159318
ismerős, ez van itt is 😄
Fpocok
#159317
Ennyire ratyi intefacet régen láttam.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159316
a legviccesebb amikor Ragnarosrol DC-zek, jonnek vissza rogton es utana 1280an vannak elottem a sorban 😊

#159315

#159314
leginkabb a WOD-ban erdekelne a 90-100 fejlodes 😊

#159313
Nagyon, palával egy nap alatt léptem 15-ról 64-re tankként csak instában
#159312
instakkal mennyire eri meg most szintezni? (Ha van healer/tank karim amivel azert eleg gyakran behivogatna)

#159311
15 euróért megéri simán megvenni, még ha csak azt az 1 hónapot játszod le ami jár mellé, aztán megunod akkor sem vesztesz semmit szinte, mert egyébként 13 euró a havidíj.

Fpocok
#159310

Parasite Eve 2, best game EVER!

LeWyTy
#159309
Háhá ezért jó hogy én csak holnap kapom meg és állok neki ... nem lesz akkora a login sor 😊

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

robotnyk
#159308
mythic login boss?
Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.11.13. 00:35:25
#159307
új kieg. = World of Logincraft
#159306
lvl 90-en raidelni nem macerás lesz hanem semmilyen mert többet oda nem megy raid a kieg után. Ilyen felgyorsított szintezéssel egy hét alatt eléred a max szintet és nem lesz mit csinálni kieg nélkül.
robotnyk
#159305
igen, tartalmazza a teljes eddig megjelent játékot, a többit passzolom, de én nem kezdenék neki WoD nélkül
TBTPumpa
#159304

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

plu604
#159303
Sziasztok,

Cimborámmal gondolkodunk a Battle Chest megvételén. Ezzel kapcsolatban lenne két kérdésem.
Az egyik hogy a Battle Chest (15 EUR) tényleg a pandás kiegészítőig tartalmaz mindent? Utoljára mi Wotlk-ban játszottunk (törtön) de ezt a 15 eurót igazán megéri, gondolom jó sokáig elszórakoznánk vele.
A másik, hogy mekkora hátrányt okoz hogy egy jó ideig nem tervezzük megvenni a WoD-t? Értem én, hogy kimaradunk a lvl 100-ból meg az újabb pvp setekből, és hogy 90-en raidelni macerás lesz, és ezen kívül...? Esetleg nincs olyan szerver, ahol nincs engedélyezve az új kieg, ergo "csóróknak" van kitalálva? 😄

Köszi előre is 😊

s0n1c
#159302
<#nevetes1><#eljen>
Fpocok
#159301

Parasite Eve 2, best game EVER!

Braikingboss
#159300
Velem is eljátszották ezt. Én 2 hetet vártam csak folytonos hitegetés mellett. Meg hogy ők vissza küldték a pénzt jaj még se érkezett meg bla bla. Írtam megyek feljelenteni őket ahol csak lehet már aznap meg is jött a pénzem annyi amennyit utaltam. Szánalmas társaság.

Don Kartács :)

#159299
<#levele>

Fpocok
#159298
Miket írnak? Nekem azt írták, hogy csütörtökön feladták, euró alapú számláról, három munkanap kellett, de megjött. IGaz, hogy egy ezressel kevesebb, de ha rákérdezek, tuti azt mondják, hogy az euró forint blabla... de tudjátok mit? DUGJÁK FEL A SEGGÜKBE. Ha rajtam műlik, nem fog ott többet semmi ismerősőm vásárolni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159297
Megértem én hogy közbe jöhet valami, lehet bármi gebasz de akkor értesítsen , utalja vissza az árat , javasoljon egyéb megoldást. Foglalkozzon a vevővel.
Puszta lenyúlás amit csinálnak. Hitegetnek hónapokig s közben használják a pénzedet. Ha nem ekkora összeg lenne (7000,- , nem WoD) komolyan megfontolnám a per lehetőségét. Az ilyen mocskos társaságokat tűzzel kéne irtani.
Utoljára szerkesztette: Gear, 2014.11.11. 19:19:52

"vessetek a mókusok közé" :)

#159296
"Irigyellek" Engem lassan 2. hónapja hitegetnek. Közelükbe nem megyek soha többé.

"vessetek a mókusok közé" :)

BoneDragon
#159295

Fpocok
#159294
Na sikerült visszakapnom pénzem playerstől... nagyrészét. Közben megvettem wodot máshonnan, remélem holnap küldik.

Parasite Eve 2, best game EVER!

LeWyTy
#159293
#159233 😊

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#159292
Hopp, túlságosan letekertem és ott néztem körül - ott meg nem volt 😄 Köszi a választ.
LeWyTy
#159291
Pontosan 10 kommentel előtted kérdeztem<#buck> Amennyire engem felvilágosítottak.. mindenkinek aki megveszi a WoD ot.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#159290
Lehet már párezren kérdezték, de az ingyen character boost az előrendelőknek jár csak vagy mindenkinek aki megveszi a WoD-ot?
torrente111
#159289
de armory szerint nincs