World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#159388
be kell logolni reggel, es ugynhagyni delutanig, imadkozni hogy nem dob ki, aztan lehet jatszani 😊
(Regen ez mukodott parszor, amikor a Gametime lejart, lehett nyerni vele 1 raid napot 😄 )

#159387
persze,csak érthetetlen a dolog.....meg a Blizzard ennyire ignorativ hozzáállása
jazzy
#159386
Rendben, nekünk is szar, azért nem kell sokkot kapni, ez továbbra is 1 játék.
#159385
elmegy a picsbe a Blizzard,hogy level 100-as karik 670-es itemekkel LEVEL3-as Garrison épületekkel "rohangálnak" míg mások szerda óta "egy métert se " játszottak kb! hát hogy van ez?????
devlking
#159384
Egy órája kb már megszunt a lag. Orulunk.
#159383
nah elindult a számláló már csak 35 perc....
Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.14. 21:52:56
BoneDragon
#159382
Ha játszani akartok akkor a hajnali órákat ajánlom. Mivel jön a hétvége, szerintem már 8 után játszhatatlan lesz.

#159381
de bezzeg amig a kurva körzetinél intéztem a jogsi hosszabbitást addig baszki lepergett az 500-as sor pikk pakkra...most meg 3 órája 1000-nél állok
Fpocok
#159380
Én is feladtam. Faszom fog 5 órát a kibaszott sorra várni, hogy aztán bent laggolhasson.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159379
Én már feladtam, inkább HS meg itt hisztizek 😉
Utoljára szerkesztette: Gear, 2014.11.14. 21:21:07

"vessetek a mókusok közé" :)

#159378
4 és fél órája állok sorba 😄
#159377
ez hasznos

#159376
nekem az a tegnapi fullos napom volt 😄
#159375
Sokkal előbbre vagy mint én 😊 . Ott tartok 2 napja - ahol szerintem a többség - hogy be kell mennem a garissonba leadni egy questet de nem lehet . Nem lehet leadni , nem lehet kiportálni (mage karakter), nem lehet kilogolni , semmit nem lehet csinálni.

"vessetek a mókusok közé" :)

#159374
addig....

Fpocok
#159373
Holnap reggel játszanék egyet, úgy hogy már most beálltam a sorba. Viszlát reggel.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159372
Kungen b+ délelőtt óta játszik....nem dobja ki
#159371
bár odaérnék 😄 a Garrisonból annyit láttam,hogy megszereztem az első "katonámat" a nagy Tauent a fával 😛

mellesleg most valami nagy pause van,mert egy órája nem mozdul a sor......
#159370
Soha egyetlen kiegnél sem hisztiztem , elfogadtam hogy nehéz a kezdet. Sokan vannak egy céllal egy helyen és ez nem egyszerűsít a dolgokon de ez a mostani start ezzel a garrison hibával. Odaérsz és game over. Ha emiatt nem adnak pár ingyen napot nagyon ge**k.<#rinya>

"vessetek a mókusok közé" :)

#159369
nem értem a Blizzt már valami INSTANT helpet bedobhatott volna,hogy átmehessenek oda emberek ahova akarnak akár ideiglenesen is,mert az,hogy 2 napja nincs játék az kritikán aluli.....első perc óta próbálkozom néhány órát tudtam játszani csak 90 és fél vagyok kb
#159368
Most erre mit lehet mondani?

#159367
18:25 kor még mindig 1530 😄
#159366
játszottam egy órát relative lag mentesen /na jó nem mentesen,de valamit tudtam ügyködni/majd szocializálódtam egy csüppet erre most 3500-as sor.....GG
#159365
ja a questek jol meg vannak csinalva, es tok jol fedezed fel a teruletet is a storyval parhuzamosan. bar nekem az alli oldalon ez a dranei csilivili nem jon be annyira, hordat meg nem neztem

#159364
Én nem bétáztam, gameplayt sem néztem, úgyhogy kicsit sem tudtam mire számítsak, így nagyon meglepődtem az első eseményfolyamon. A questek ugyan azok többnyire, mint eddig, de nagyon pofás köntösben. Én ilyen jó bevezetővel még nem találkoztam wowban. Szerintem nagyon hangulatosra, eseménydúsra sikerült. Lag az van, de ez nem is igazán érdekel (majd elmúlik, mindig ez van). Na, csak úgy kikívánkozott...

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#159363
Olyan szerveren vannak ahol nincs gond.. Például én is olyanon vagyok ahol ma se és tegnap se volt lagg, csak nagyon nagyon elvétve. Viszont sokkal kevesebben is vannak a szerveren.

#159362
#159361
azt nem vágom,hogy egyes streamerek simán játszanak,meg van egy valag 100-as ember is...hogy a fenébe??? ők hogyan tudnak játszani?
#159360
Tegnap beloggoltam 3-4 sec volt elhasználni 1 itemet a táskában, beszélgettem. Mindenki laggra panaszkodott, így ki is laggoltam gyorsan 😄

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

#159359
na most már bekaphatják,komolyan
BoneDragon
#159358
És akkor mi van? Rengetegen vehették meg az indulás napján. Azt meg nem látják előre...

Fpocok
#159357
Végülis csak fél éve lehet előrendelni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#159356
Szerintem ők se számítottak ekkora tömegre. Kíváncsi lennék az adatokra, mennyi játékos van most.

robotnyk
#159355
én most ezt élesben nem tapasztalom, de a streamek és vélemények alapján BC óta nem volt ilyen szar a launch.
jazzy
#159354
Még jó, hogy jövőhétre vettem ki szabit 😄
#159353
játszahatatlan még mindig
#159352
Ragnaros olyan laggos, hogy hihetetlen. NPC-k meg mobok eltunnek majd elokerulnek, stb. QUestelni eleg erdekes

#159351
Van server!!!

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

#159350
3:50nél a XP-bár alatt van egy kis négyzet!! Árulja már el valaki hogy hívják azt a k**va ADDONT? 😄

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

BoneDragon
#159349
Hát ez marha jó. 😄

Fpocok
#159348

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#159347
Bétában is rengetegszer volt lehalva a garrison... Amúgy biztos az szopatja a népet, mert twitteren is végig a garrison dolgot írták.

Terawatt
#159346
Tegnap leszedtem a trialt, hogy akarok-e újra játszani és végül egyik belépés után feldobta, hogy 50%al olcsóbban megvehetem az alapot. 7.5 ojróért ez ingyen volt még akkor is ha csak az egy hónapot tolom le nosztalgiázásból.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#159345
én olyat láttam,hogy a Garrison kavar be....valahogy túl sok playert gyűjt a szerver egyetlen relative kis helyre és az okozza az akadást.....tehát ha keményen akarom a valóságot megfogalmazni akkor sacc/kb űlhetnek neki és programozhatják újra az egészet! 😄
shaba23
#159344
Jah értem...kereken 7.00-kor leültem játszani, és 7.00-tól karbantartás...ááááá....
és természetesen így nem telik le a 10 órás garrison quest...
Utoljára szerkesztette: shaba23, 2014.11.14. 07:13:43
BoneDragon
#159343
Baszott nagy betükkel írják több helyen is, hogy 11-ig karbantartás. Most lőtték le a szervereket.

shaba23
#159342
Mióta offline az összes szerver? restart van?
Fpocok
#159341
Valahol olvastam, hogy elnézték.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159340
Úgy látszik ez lesz az első kiegészítő amihez több nap játékidő jár majd 😄
devlking
#159339
Betan se ment soha ez a fos garrison, itt se. Meglepo. 😄
Meg ilyen nem volt hogy elso nap nem voltam max szint, mondjuk ugy se kezdodott meg kieg, hogy elso szint meglepesehez 7 ora kellett...