166745
  • Rhonin7
    #160851
    Miért mutatták be a filmet az USA-ban sokkal később?
  • Ashyn
    #160850
    Szia!

    1. Ha nem veszed meg a Legiont, attól még a kliens felfrissít rá, csak annak tartalmát nem érheted el. A WoD által kínált tartalmat természetesen gond nélkül végig játszhatod.

    2. Egységes ár van a WoW tokent illetően, ami független a szerverektől. Itt tudod csekkolni: WoW Token Info
  • TopGun
    #160849
    Sziasztok! Az a kerdesem, ha veszek egy battlechest-et WOD-ig es szeptember korul kijon a legion, de nem szeretnek a legion-al jatszani, attol meg a wod-al jatszhatok? nem kell legion-ra frissiteni? Aki Arathor szerveren van, tudna arat mondani hany goldba kerul most a WOW token?
  • skorpio7
    #160848
    Jah köszi! :)
  • tigeroo
    #160847
    nem. az első varázslatos évek már megvoltak, nincs új a nap alatt. azért fasza lenne ha kitörölhetnénk a memóriánkat és újra elkezdhetnénk vanilláról. de ezek az idők elmúltak, minden megváltozott. de mi is változtunk. még van benne vagy 3-4 kieg és vége sztem, bár a warcraftnak nem lesz, de a wownak tuti. lehet eljutunk a légió szívébe a végén, legyőzve az áltimét gonoszt és új kor kezdődik a loreban? kitudja.
    Utoljára szerkesztette: tigeroo, 2016.06.13. 09:12:21
  • tigeroo
    #160846
    úgy döntöttem ,hogy a legionig mást sem fogok csinálni, csak megcsinálom a loremastert, meg felhúzok még 1 altot.

    milyen addont ajánlotok előbbihez? pl. hogy a questeket megjeleníthessem mapon. esetleg tippek is jöhetnek, hogy a zónák utolsó questjeit ne kelljen vadászni wowheadről... :)

  • DarkHorSe
    #160845
    Boldog szulinapot utolag is (ugy emlekszem mintha most lett volna) :D
  • skorpio7
    #160844
    Kötve hiszem, ha ismered a termékéletgörbét, most léphettünk be a "hanyatlási" szakaszba, ahol 1-1 kiegészítő még egy rövid ideig stabilizálja a számokat, de a csökkenést nem tudja megállítani már semmi. Idén lesz 12 éves a játék, kizártnak tartom hogy valaha is hitték volna, hogy idáig húzza ennyi előfizetővel amennyi még maradt.
  • skorpio7
    #160843
    Nah ez megnyugtató, annak ellenére hogy 2 "légiónyi" altom van, akik a garrisonban állnak (elsősorban resource, bánya, kert miatt), mindösszesen 4-el missziózok naponta, abból is csak 2-nek van fullos shipyardja. Eddig sem ebből volt meg a napi goldom nagyrésze, szóval ha csak valóban annyit hoz, nem fogok csak emiatt többet belogolni.
  • Dobronski
    #160842
    Akkor jól kitervelték. :) aki eddig hozzászokott a garrison farmhoz, az még aktívabb lesz. hálistennek 10k goldnál többet nem szereztem garrisonbol :)
  • devlking
    #160841
    "Jó" hír, hogy class hall kb ugyanannyi goldot hoz a missionokkal, mint garrison (kb 800 gold/nap). Viszont nem elég csak napi 2-szer ránézni...
  • Ozzyehh
    #160840
    Szerintetek amúgy "megmentheti" a játékot ez a kieg?
  • devlking
    #160839
    Az új coin ennyibe kerül:
    2-4-8k resource
    1-2-4k gold

    1-et kaphatsz class hallból HA azt fejleszted ki (így is kell vagy 3 hét mire az a bonus megvan), és elveszi a helyet a world quest completelő work order elől :(
  • Daermon
    #160838
    Liveon is, csak ott nem tűnik már fel :D
  • devlking
    #160837
    Kegyetlen ez a beta, iszonyat noob gyilkos kezdő questek vannak benne.
    Broken shore-os scenario után kapsz egy questet, hogy menjél karazhanhoz, és a felette lebegő dalaranban beszélj khadgarral. Na most ez egy annyira nehéz feladat, hogy egész nap spammolva van a chat hogy "hogy jutok dalaranba"/ "dalaranban nem beszél velem khadgar (northrendesre ment)". Igaz nem működik az összes zeppelin/hajó, de így is kurva egyszerű oda menni (meg van blasted landses portál is).

    A másik ilyen quest, amikor megcsinálja az első zónáig a questjeit (eljut class hallba, direkt mondja a quest hogy mehet oda), és utána azért sír chaten mert nem tudja hogy kell class hallba menni.

    Aztán a "hogyan upgradelem az artifactom". Ez is kezdő quest.
    Hihetetlen milyen életképtelen emberek vannak betaban. :D
  • Pio
    #160836
    Ezek az USA számok, ahol a kritika 1/10 körülire húzta a filmet és az USA közönség híresen a kritika alapján választ filmet.
    Mondhatni célt ért az USA szakmai kritika, már a megjelenés előtt alacsony számokat jósoltak neki és be is teljesítették a jóslatot.

    Kínában 145 milliót hozott 4 nap alatt, worldwide 287 milliónál tart. Elvileg ha ez a szám felmegy olyan 400ig, akkor biztosítva van a hasonló költségvetésű folytatás.
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.06.12. 08:09:59
  • ozimak
    #160835
  • BoneDragon
    #160834
    Szerintem elég szűk réteget érint a film, szóval...
  • tigeroo
    #160833
    azzal hogy "legion voucher"-t írtam a tárgyba, jazzy rámfert 30 percet
    gz
  • devlking
    #160832
    Nem nagyon néz ki jól a kezdés.
    WARCRAFT $10,710,000
    Csak összehasonlítás kedvéért, x-men 26m első nap, captain amerika 75, star wars 120.
    (Még a Conjuring 2 is megverte első nap 16m-val)
    Utoljára szerkesztette: devlking, 2016.06.11. 22:36:21
  • ozimak
    #160831
    Kicsit el kellett mennem. Íme a három befutó! Jazzy vitte ;)
  • ozimak
    #160830
    Legion-hoz van egy 5 € Gift/voucher kódom. Ha valakinek kell szóljon, privátban küldöm.
  • TBTPumpa
    #160829
    Reklám:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.06.10. 18:45:05
  • Ozzyehh
    #160828
    gondoltam mondasz valami negatívat, hogy elmenjen a kedvem, de nem segítettél :D
  • devlking
    #160827
    Most vagyok 3 nap playednél, és még csak 1 heroicban voltam. Se mythic, se raid, repuk még sehol, class campaign sincs kész, achievementet nem csináltam még. Van mit csinálni. :)
    Tetszik amúgy, mert látni hogy tényleg akartak is contentet rakni a játékba.
    Utoljára szerkesztette: devlking, 2016.06.10. 17:08:05
  • Ozzyehh
    #160826
    Amúgy mi a véleményed a kiegről eddig, így overall?
  • devlking
    #160825
    Ok, mégse... 3 órája pucoltam le egyik zónát, és most megint tele van. Feladom, fogalmam sincs hogy adogatja a questeket...
  • devlking
    #160824
    World questekhez még:
    Hát mégse resetelődik, és töltődik fullra daily resetnél. Kb 4 óránként jelenik meg minden zónában egy. Ez viszont így nem igazán ember baráti...
    A másik, ahogy átléptem 810 ilvlt (ez kell heroichoz), rögtön 825-ös itemeket adnak a wq-ek. De ez mmocsempijonon is olvasható interjúban.

    Meg tegnap hotfixelték followerek xp-it is kicsit barátibbra. 100k helyett csak 20k kell rarehez, epichez meg 100k.
    így néznek ki most:
    white: 2 ability, 1 passive
    green: 2 ability, 2 passive
    rare: 2, 2, 1 upgrade slot (ide ilyen +% mission chance, meg gold/resource world questekért ha bodyguardként veled van)
    epic: gondolom 2, 2, 2 (még 30k xp kell ehhez nekem)
  • Rhonin7
    #160823
    ezt vagy főállásban fogod tolni vagy sehol nem leszel :D
  • skorpio7
    #160822
    Hát köszi... pvp questek profession-okhoz... miért érzem én is úgy, hogy egy kicsit sem lesz a legion altbarát.
  • Daermon
    #160821
    Nem. Én a premier elött nem sokkal direkt befizettem :D
  • Ozzyehh
    #160820
    Megnéztem a filmet és annyira vissza akarok jönni wow-ozni, hogy az nem igaz, más is így van ezzel? xd
  • PiszkosFred
    #160819
    Koszi az infot!
  • devlking
    #160818
    igen
  • PiszkosFred
    #160817
    De minden skinre vonatkozik ez, pl lvl1-es zold szarra ugyanugy, mint a raid dropokra, stb?
  • devlking
    #160816
    Igen, olyan mint d3-ban.
  • PiszkosFred
    #160815
    Eloszor is kosz. (Sajnos iden nem kaptam beta behivot)

    Amit kerdeznek: vagy almodtam (csak nem tan), vagy olvastam/hallottam valahol anno, hogy az uj kiegben a transmog valtozik, es most mar nem a bankban/zsakban hordott targyakat fogja hasznalni, hanem ha lootolunk barmilyen targyat (armort, weapont) a jatekban, akkor annak a skinje automatikusan unlockolodik es kesobb barmikor hasznalhatjuk transmogra, akkor is, ha kozben a lootolt szart eladtuk, eldobtuk, lebontottuk, stb.

    Vagyis picit ilyen accoutn szintu ruhatar/skin tar rendszert emlegettek. Ebbol lett valami, vagy mi a helyzet a transmoggal, vlatozott egyaltalan?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.09. 19:29:42
  • Rhonin7
    #160814
    ez egy kurvanagy grindfeast és havidíj befizető kiegészítő lesz.........
  • devlking
    #160813
    Nos, mivel kicsit naivan azt hittem, hogy az utolsó questen voltam class hallban, így erről még nem írok, viszont minden másról igen (majd folyamatosan).
    (Most olyan questen vagyok, hogy öljek le 50 dungeon bosst... meg szerezzek 3 obliterum-ot (erről bővebben lent))

    Leveling:
    4 új terület + suramar van. "Szerencsére" lvl110-ig az összeset végig kell csinálnia az embernek, az utolsó kivételével (azt csak félig). Mondjuk nem tudom mi történt beta releasekor, mert egy full resteddel is eddig tartott, és elvileg már nerfelték az xp-t ami kell szintekhez. Alphaban 3 terület alatt megvolt 110.
    Szerencsére most nem csak ilyen 'öld meg', 'gyűjts' questek vannak, hanem van néhány jobb is.
    Területek közül igazából csak highmountain az ami nem tetszik, mert rengeteget kell benne rohangálni. Nemtipp fejlődéshez: valsharah->azsuna->storm->hm. Minden terület végén kapsz egy dungeon questet ilvl800 gearért (ez igen jó fejlődés közben), úgyhogy azzal érdemes addig várni. Egy dungeon amúgy resteddel 15% xpt adott.
    Ja és mostmár tényleg érdemes 5-ös groupban fejlődni, mert mindenki lootolhatja ugyanazt a cuccot (meg oret/herbet is!). És egy vizen járó mount sem árt! Class hallból ha foglalkozik ezzel valaki fejlődés közben, akkor nagyjából az elején már lehet szerezni bodyguardot, mint wodban, ez is megéri (ráadásul kapnak xp-t is 300/quest, jobb mint missionket menni).
    Suramar:
    Kibaszott nagy, rengeteg questel, amikkel kiépíthetünk magunknak egy junkie barlangot. Alphaban nem volt benne a zona vége, így az kimaradt (betaban meg nem fogom újra csinálni, mert tényleg kva sok :D).
    Az 5 területhez 5+1 repu tartozik. Rewardok a szokásos petek/toyok/(használhatatlan low ilvl)epicek. Meg professionokhöz lvl2/3 receptek (erről lentebb), amikhez csak honored kell (zóna végére megvan). World questek 75+ reput adnak, daily 4-es csomag meg 1500-at + random baget (akár legendaryval benne).

    World questek:
    Minden területen 4-6 van max, és nem naponta kapsz újakat, hanem néhány óránként (de ilyenkor már csak 1-1-et). Ezekre is érdemesebb többen egyszerre végig menni, mint egyedül.

    Artifact:
    Ez számomra a legnagyobb facepalm a játékban. Ha egyszer is rossz helyre teszel, vagy rossz felé indulsz, és nem jön be a skill amit ad a végén, akkor igen szépen rábaszol. EGYETLEN pont újra tanulása is annyi artifact powerbe kerül, mintha egy új pontot raknál a fegyverbe (nekem most 2070 egy új pont.. meg egynek az újratanulása is).
    ÉS akkor próbálj meg másik talentet játszani, vagy esetleg hármat. Ilyenkor a másik talentes artifact a NULLÁRÓL kezdi, és nyomhatod bele az igen drága artifact power cuccokat (ezek ilyen 5-25-ig adnak a leggyakrabban). Nem is értem miért nincs iszonyat nagy sírás emiatt most.

    Professionok:
    Végre nem az van, mint eddig. Új kieg, 5 új herb, 2 új ore. Vagyis de, csak most van mindegyik profhoz egy igen szép, és hosszú quest chain is.
    Minden egyes cucchoz 3 szint van (herb/mining is). Az elsőt, másidokat megkapod questekből (na nem az epic cuccokét :D, azokat venni kell/találni), a harmadik lvl meg vendor repu receptekből jön. Epic receptnél akkor kapsz szintet, ha legyártasz egy darabot. A szint növekedésével kevesebb cucc kell a crafthoz (epic bracer pl: lvl1: 20 bar, 20 skinning cucc, 4 blood of sargeras. lvl3: 5 bar, 2 blood). Miningnál az oreok 3 helyről jöhetnek: vein, vein2.0, mob hulla bányászása. Mindegyikhez itt is 3 szint van, lvl2-től találhatsz rare craft matot is benne (blood pl), lvl3-on többször is bányászható lesz néha a vein.
    Blood of sargeras. BOP. Ezért fogsz sírni minden este, hogy másnap adjon olyan world questet aminek ez a rewardja. Ez kell az összes epic crafthoz.
    És akkor a legnagyobb fun a végére: OBLITERUM. Ez ilvlt ad a craftolt cuccnak. Kezdésnek kapsz egy questet, hogy felépíthesd a forge-ot hozzá. Nem nagy dolog, csak 4 epic craft bracers kell hozzá a 4 féle armorokból (cloth/leather/mail/plate). Ez csak 1 egész napig tartott betaban beszerezni, de sejtem milyen jó lesz liveon is amikor mindenki megy érte.
    Na, miután felépítjük... azaz miután megcsináltuk a pvp questeket is hozzá underbellyben... már jöhet is a móka. Minden legion craft cuccot szét lehet szedni a forgeban, és kapunk oblit... obliterum ASH-t. Ebből csak 100 darab kell, hogy 1 boostert csinálhassunk. Kék cuccok 10-et, epicec 30-at adnak (vagyis lehet többet is, egyelőre csak egyet tudtam szétszedni... BLOOD ugye). JA és minden egyes szétszedés 1 blood of sargerasba kerül. :D
    Itt tartok éppen class hall campaignban, hogy 3 ilyet kell leadnom questre... apádfasza, nem?
  • devlking
    #160812
    1.3m 810ilvl word quest gearben. Átlag moboknak 1m hpja van, durvábbaknak 1.5-2m, eliteknek 5-15m, rareknek 3-5m.