World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#159440
Panda kontentben kell játszani med pop szerveren és nem lesz se sor, se túl nagy lagg 😄

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

#159439
nekem ezt

http://www.wowhead.com/item=116086#teaches-recipe

miért nem árulja a JC trainerem ?? Whispering Iron Choker......
spybot919
#159438
Battlenet -en vettem

Software Engineering might be science; but that's not what I do. I'm a hacker, not an engineer.

Fpocok
#159437
Ha nem bneten vetted, akkor nem fizetik vissza.

Parasite Eve 2, best game EVER!

spybot919
#159436
Anno előrendeltem a warlods of draenort és már megjelent de még mindig nem lehet játszani mert folyamatosan 400-700perces várósor van ragnán. Hihetetlen ez a blizzard. Megpróbáltam felvenni a kapcsolatot a supportal és ott is jelenleg 300perces várakozási idő van. "Current average wait time is approximately 300 minutes " Ember még azért is vért kell izadnia, hogy vissza kérje a pénzét. Ha már a draenort nem refundolják akkor megoldhatnák hogy a boostot igen. Legalább tudnék egy karaktert Arathor-ra és akkor legalább wod-ozhatnék..

Software Engineering might be science; but that's not what I do. I'm a hacker, not an engineer.

BoneDragon
#159435
Minek? Max szinten semmi értelme nincsen.

Fpocok
#159434
Ha a főbázisod lvl3 lesz 100ason, akkor lehetnek új épületek.
Azt csinálta a blizz, hogy a quest rewardoknál van esély, hogy upgradelődik. zöldből kék, kékből lila. Persze szerencse is kell, gyúrj arra a statra.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159433
a 2. szintü Garrisonhoz kaptam a bánya,horgásztó,kert, triót :p de ha én már épületet szeretnék nem lehet cserélni valahogy???

és az mi,hogy green a Q item,de amikor megcsinálom azt írja upgrdae és BAMM kék lesz a zöld tárgy,jobb statokkal ILVL-el

Köszönöm
Ryder159
#159432
Ezt jó tudni, kössz...

#159431
mi **opunk valaki meg ilyeneket tol unalmában 100-on....





#159430
2453 éppen.......szombat délelőtt óta nem voltam, reméltem ma már menni fog...hát nem.....jó hogy szerda óta itthon vagyok és sikerült ezidőtájt 91. szintre lépnem....míg mások már lassan fullra felvannak öltözve 100-as gearbe.... széééép
BoneDragon
#159429
Hja 8 órával ezelőtt.. Naná, hogy reggel nincs sor. 😄

Fpocok
#159428

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#159427
Pont ezt akartam kérdezni, mivel twitteren se látom postolva.

bowden
#159426
Ez hol?
Csak mert épp 1700-as sorban állok.

Fpocok
#159424
(EU, World of Warcraft)

Greetings to our European Community!

You all should now be able to enter World of Warcraft without a queue time. Welcome to the wonderful world of Draenor!

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#159423
Ööö, minden pvp meccs után kapsz 1 táskát, ha nyertél akkor epicet és abba random kék pvp gear van...

#159422
Es emberek mar full pvp gearben, epic-ekkel rohangalnak:

http://eu.battle.net/wow/en/character/outland/Kalozgu/advanced

"PvP gear exploit GG"

devlking
#159421
Aki az elején még átjutott a portalon, az teljesen nyugodtan questlhetett végig, mert csak a kezdő területen, meg garrisonban laggolt.
#159420
Én 12kor akartam belépni, akkor szívtam egy 1,5-2órás sort, de azóta fent voltam este 10ig. Ha el kellett mennem kicsit géptől, nem logoltam ki, és nem dobott ki hálisten. 2x kaptam dc-t de gyorsan visszajöttem, és nem volt queue

Aki 100as, az nem lépett még ki kb., gonodlom

Ryder159
#159419
Dél és 1 között 3x próbáltam belépni, mind a 3x kb 2000. voltam a sorban, negydik próbálkozásra meg simán beengedett, és csak most léptem ki, mert lassan meló. Hihetetlen, mennyi 100-as karakter van, ők hogy játszanak? Hogy tudnak belépni?

#159418
reggel 5-10 kozott elvileg karbantartas volt. erre vegre bejutok 2ora utan, es 15p mulva server restart 😄 lol

#159417
meeeh, felment 410 perc-re

#159416
Stormscale, restart utan 2! perccel: 2k sor, 36 perc becsult ido.

#159415
1800rol elerem az 50-et, olyan 1,5-2ora alatt erre 20perce nem halad a sor. 😄

skorpio7
#159414
Állítólag 40%-al vették vissza, olvass utánn ha érdekel a pontos szám.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

#159412
nem jött?? azért az a konstans 2-3000-es sor akkor mi? ennyire lecsökentették egy szerver kapacitását?
skorpio7
#159411
Nem jött is vissza semmiféle embertömeg, amire nem készültek fel. Jelenleg az Artahor+Hellfire összevont szerveren kevesebben játszanak, mint panda kezdetekor csak Arathoron, ez mindent elmond. Egyszóval elbaszták az egészet a phaselt "kötelező" garrisonnal a kezdő területeket és ez volt a "megoldás" rá hirtelenjében. Köszönjük...
Utoljára szerkesztette: skorpio7, 2014.11.15. 12:32:55

"A BC a jobbik csapat jutalma."

skorpio7
#159410
Egy kis magyarázat, miért is vannak sorok mindenhol szervertől függetlenül. Magyarán aki bent a szerveren, legalább az tudjon játszani?...

Bashiok
In attempts to pinpoint latency related issues we’ve temporarily lowered the maximum number of people allowed in each realm. This will result in higher queue times as realms who have populations above the cap will not allow any new players in until it decreases back down below the new player cap. We’re continuing work on this and other issues impacting game latency.


http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/15269366792#1

"A BC a jobbik csapat jutalma."

picket
#159409
"mivel hónapok óta nem válaszol senki a másik témában..."

ಥ_ಥ

picket
#159408
A negyedik csak fordulatszám szabályozásra van, ha azt nem tudja a ventillátor, akkor nem tudja, de ebből nincs gond, ha rendesen csatlakoztatod (ez csak egy lehetőség, nem kötelező).

Kimerítő válasz itt.

ಥ_ಥ

#159407
wrong topik
#159406
hát akkor a K anyját a Blizzardnak és sajnálom,hogy nem voltam hülye a reggeli észrevételemmel.......

2755. vagyok 105 perc.........
#159405
Nem, ha leadja neki a szükséges áramot
#159404
mivel hónapok óta nem válaszol senki a másik témában, ahova illene a kérdésem ezért megkérdem itt...
a régi gépemből átraktam egy hátoldali ventilátort az új gépem hátuljába, de az a gond, hogy a régi ventilátor csatlakozóján, 3 kicsi lyuk van,
az alaplapomon pedig csak 4-es tűt találtam az alaplapon ahova csatlakoztathatom, ráraktam és működik de a kérdés az lenne, hogy nem lesz így gond belőle ha így működik?

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

Fpocok
#159403
...de minek?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#159402
ITS ALIVE

Parasite Eve 2, best game EVER!

shaba23
#159401
4 nap volt mire megjöttek kínából az alkatrészek.
#159400
hát ezt valami nagyon eszes találhatta ki! már a 4. napja szar minden erre hétvégén!!! benyomnak egy ilyet......kb. ha meg is csinálnak valamit, amit megjegyzem már szerdán vagy csütörtökön meg kellett volna csinálni! szóval ha meg is sikerül valamit oldani akkor a kb 2-3-4szeres vagy fene tudja játékos mennyiség ami úgy előfordul hétvégén az tutira KO-ra vágja azt amit 11-ig mahinálnak majd 😄 feltételezem ma megint kb. esély nem lesz játszani.....de remélem csak hülyeségeket beszéltem és nem így lesz
shaba23
#159399
#159398
De jó, 11-ig lelőtték a szervereket 11:01-kor mindenki egyszerre akar megint belogolni és szerintem megint ott leszünk ahol eddig 😊

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#159397
Én csütörtök este tudtam játszani egy órát, megkezdtem a bevezetö questsorozatot, de csak pénteken tudtam befejezni, mert késö volt és meló miatt menni kellett aludni. Pénteken befejeztem, átmentem Frostridgere, na onnantól kezdve megállt az élet. Elöször mikor le akartam adni Gazlowe-nak a 'Back to Work' küldit, beragadt több órára a karim, majd le tudtam adni és amikor megépült a Garrison, akkor az meg tök üres volt. Na itt adtam fel.
Jövö hét szabad, igaz, tanulnom kell vizsgára, de azért lesz idöm játszani, remélem, addigra megjavul, hétvége úgyis meló mindkét nap reggeltöl estig. 😊

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#159396
Na előszedték az összevonás előtti szervereket?
#159395
Gondoltam felkelek korán, talán nem lesz akkora a sor, ha már tegnap este 2 órát vártam. Bejutottam este igaz akkora lagg volt, hogy szinte
játszhatatlan volt, erre ma reggel nem karbantartás van? eszükbe jutott, hogy talán bővíteni kellene a szerverfarmot.
és semmi a világon nem elérhető még a weboldal sem 😊

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#159394
Vegyétek halkra a hangot. 😊

Fpocok
#159393
"Another round of maintenance is coming, this time with some hardware upgrades that should allow significantly more players to play at once. This will be done by phasing all of Draenor like the Tanaan Jungle intro zone. "

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159392
Ez meg mindig 1 fizetos szolgaltatas, de hat mast ugysem tudsz mondani, mint "a blizzesek profik, akik tudjak mit csinalnak es a blizz csakis minosegi dolgokat ad ki"..Igaz, ugyan, hogy mar a 6.0-as patch sem volt minosegi, vagy profi (a blizz jo szokasa szerint keptelen kiadni barmit major/gamebreaking bugok nelkul), a kieg meg aztan plane nem (most nem a contentre ertem, hanem a hatterben levo technologiara es bizony a programozasra)
Tudom, mas is szarul csinalja...ez az altalanos fanboy erv ilyenkor..de most nem a masrol van szo, hanem 1 cegrol, ami uttoro volt az mmo-k teruleten, 10 ev es 4 kieg (most mar 5) all mogottuk es lathatoan 1 centit nem fejlodtek...
Utoljára szerkesztette: cateran, 2014.11.15. 03:08:04
Fpocok
#159391
Fasza bazmeg. Felkeltem, hátha van esélyem bejutni hajnali 2kor. 2500-as sor. Nincs is értelme beállni a sorba baszki, mert 5ig be sem jutok.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159390
most raneztem a realm listre, minden locked 😄 😄

BoneDragon
#159389
Hajnali 5-től karbantartás. Remélhetőleg most sem tart másfél óránál tovább, bár 11-ig írják.

Amúgy meg haldoklik a wow!
Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.11.14. 23:42:42