166745
  • PiszkosFred
    #160891
    Ennyi eleg :) koszi az infot, csak kivancsi voltam mar egy ideje, hogy mi tortent. Jo par oldal jart igy, meg fog is meg igy jarni, ez sajnos ilyen.
  • Pio
    #160890
    Tudtommal sokkal prózaibb az ok, a tulaj nem foglalkozott már az oldallal, ők pedig szerették volna fejleszteni a dizájn, új feature-öket beépíteni, satöbbi és megunták azt, hogy hiába kérik, nem változik semmi.
    Ha érdekel jobban is utánakérdezhetek, mert van a klánban pár régiwowhus/blizzfeedes szerkesztő, de szerintem nincs nagyobb sztori mögötte annál, mint amit az imént írtam.
  • PiszkosFred
    #160889
    Es mi volt ez a nagy kibekithetetlen ellentet, ami miatt muszajbol csinaltak egy kvazi FS klont? Ami nem baj, hiszen minel tobb forrasbol jon a hir, annal jobb a mezei juzernek.
  • Pio
    #160888
    A szerkesztők nem tudtak együtt dolgozni a tulajjal, ezért kiváltak és csináltak egy új oldalt blizzfeed néven, ami nem csak wow-al, hanem minden blizzard játékkal foglalkozik.
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.06.17. 17:39:27
  • sztar007
    #160887
    wowhungary-val mi lett? 253 napja volt az utolsó hír.
  • devlking
    #160886
    Azért nem kell aggódni, world questek többet adnak naponta, főleg followerrel.
  • Daermon
    #160885
    Úgy egy hónapja volt egy Q&A és ott kérdezték, hogy kb bejöne-e majd annyi gold mint most a Garrisonból.
    Kb azt mondták, hogy lófasz a seggünkbe, nem ingyen gold :D
  • devlking
    #160884
    Napok óta nem láttam gold missiont.
    Vagyis amióta max ilvlű lett két followerem.
    Utoljára szerkesztette: devlking, 2016.06.17. 09:32:29
  • sztar007
    #160883
    Így a béta alapján mennyi gold jön be az új class hallbol? Van annyi mint a garrisonbol jött?
  • devlking
    #160882
    Nna, csak megvan az epic is. Ez így durva.

  • Daermon
    #160881
    Ez fáj... :D
  • Fpocok
    #160880
  • tigeroo
    #160879
    na de miért akarna valaki először boostolni? jazzy jól mondja, mire lvl 100-ra eljutsz, addigra talán kiismered az egyik talent ágat... oké, oké, rota az egész meg egyebek (summon Wildor ) de nah. azért jól játszani 1-1 classal meg kell tanulni, engem zavarna ha odabasznának 30 féle spellel max szinten. úgy hogy warlockom, meg rugóm még sohasem volt pl.
  • sztar007
    #160878
    Igen úgy akarom, egyébként beszéltem a supporttal és adtak 10 napot ingyen mert már rég nem aktív az accom :D Azt nem tudom melyk szerveren legyen Ragnaroson is van allis magyar élet?
    Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.06.15. 01:10:34
  • Kryon
    #160877
    Ez nem olyan mint a tört, sokkal nagyobb a létszám (és értelmesebbek a játékosok), rendesen pörög a DF/LFR. 1-2 hét alatt fel tudsz fejlődni úgy, hogy szinte ki se kell menned a városból. Az általad ismert tartalmat néhány nap alatt átugorhatod. Felesleges boostra költened, de ha mindenképp kell, akkor legjobban azzal jársz, ha előrendeled a Legiont és akkor rögtön kapsz is vele egy boostot lvl 100-ra.
  • devlking
    #160876
    Hát ennyiért én sem. Inkább vennék egy új játékot.
  • jazzy
    #160875
    Ez is igaz, hogy mindig heirloommal húztam, de mondjuk továbbra sem vennék boostot ennyiért, inkább felhúznám :/
  • devlking
    #160874
    heirloomok meg xp poti nélkül azért nem annyira gyors, főleg hogy nemrég lett nerfelve dungeon xp
  • sztar007
    #160873
    Egyébként Ragnaroson van nagyobb magyar guild alli oldalon? Mert az Arathort mondják sokan aliinak, viszont félek mert az Arathor szerver populációja elég kicsi.
    Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.06.14. 21:12:08
  • jazzy
    #160872
    Nem állítom, hogy nem utálok karaktert húzni, mert nekem unalmas és megtettem már párszor, de én biztosan nem fizetnék karakter boostért. Nagyon gyors a leveling és ha olyan karaktert játszol amit még ezelőtt nem, akkor nem is feltétlen unalmas.
  • sztar007
    #160871
    Cataclysmig elkísértem a játékot tört szerveren. Szeretném megnézni mi változott stb. Az új kontent érdekel mert a régit már elejétől végéig ismerem kb.
  • jazzy
    #160870
    No offense, ha 1 karit nincs kedved és időd felhúzni, akkor miért akarsz wowozni?
  • kigyi
    #160869
    Ma már nem olyan a szintezés mint régen :( Itt már gyorsan megy, sokat egyszerűsödött a játék ezen a téren is.
  • sztar007
    #160868
    Ezt nem tudom hogy gondolják az a pet meg a mount nem ér plusz 20 dollárt. A többi dolog meg kb...semmi. A boost érdekel csak mert anno felhúztam eredetin egy 80-ast wotl idején de azt már törölték, még egy karit már nincs kedvem, meg időm.
  • Daeus89
    #160867
    lvl 100 boost , pre pecsnél asszem tán dh-t is lehet indítani (ez a boltba kapható dvd nélküli papíros) a digi ugyan ez a digi delux meg ugye az ingame rewardokat tartalmazza azokat is meg kapod és augusztus 31 el meg a legiont tudod 00.00 tol tolni
  • sztar007
    #160866
    aha okés, szóval ha most megveszem a legiont tudom aktiválni is? Vagy csak ha már kijött a legion akkor kapom meg a lvl100-as boostot?
  • Daeus89
    #160865
    Szia ha jól tudom az a promó decemberbe lejárt már a lvl 100 as legion van
  • sztar007
    #160864
    WOD-ba ugye elvileg van 90-es boost is ugye? szóval ha azt írja hogy meg van a wod akkor ha előfizetek elvileg lennie kell olyannak is?
  • devlking
    #160863
    834-be vagyok :p
  • nomiss
    #160862
    Azt esetleg tudod hogy World questeböl mi a max itl amit meg lehet szerezni ? mert ahogy lépkedsz fentebb itl be ugy nőnek a szintjeik , nekem most 840 adnak és 833 itl be vagyok
  • devlking
    #160861
    DH class hall:
    Followerek: a campaign végére 8 followert lehet megszerezni, és ebből 5 lehet aktív. lehet még 3+2 soldiered is
    - 850 a mostani max ilvl nekik (760-on kezdenek). nincs külön armor meg weapon upgrade, hanem egyben van, és ez 5-10-15 ilvlt ad (green-rare-epic). vannak 850-nél nagyobb ilvlű missionok
    - ilvl upgrade két helyről jön. az egyik ha kifejleszted passzív garrison bonusnak, hogy work orderből kaphass (4 óra egy, és 4 work ordert lehet berakni.. és felváltva ad upgradert meg followernek bonusos itemet)
    - xp missionok bonus itemként adnak egy 1k xp tokent (még a leggagyibb 100xp mission is)
    - egy missionre nem kell berakni 3 followert, 1 follower+2 üres helyjel is el lehet küldeni
    - artifact pontokat boostoló work order 1500 resource és 5 nap fejlesztési idő, és ez elvileg 20%-ot fog adni és 5 szint van belőle
    - follower bonus itemek közt van olyan ami 200 resourcet ad, ha veled van world questelés közben. van ilyen goldban is, a rare 25gold/wq (green 15/wq)
    -a campaignban elvileg minden classnak van 2 brutál questje. dh-nak ez az hogy 10 epic craft boet be kell törni, meg 50 dungeon bosst kinyírni. gondolná az ember hogy akkor ezt köszi nem, csakhogy a chain végén kapod meg az artifactba az utolsó socketet, ami 30+ilvlt meg 1 talentet jelent
    - a 750 goldos rare mission bonusként 350 goldot ad, és amióta megvan a második follower 790ilvl felett még nem adott goldos missiont (ez az amikor beadta a magas szintű, meg a raid missionoket)
    - garrison set 500gold/darabja, és 30000 resource felfejleszteni egyet 840ilvlre (ami szép nagy vicc)

    Hát kb ennyi.
  • PiszkosFred
    #160860
    Meg hat az egesz kozeg sem olyan mar, mint regen volt. Cirka 10 ev lofasznak tunik, lenyegeben egy fel generacio (sem) mas teruleten, de itt ebben az mmo iparnak nevezett akarmiben iszonyat sok, hiszen nem csak a mufaj "fejlodott" es lepett elore, de az azt korulolelo kozosseg is mar egy masik (de)generacio.

    Ezert irtam en is anno a nosztalgius vagymi szervernel, hogy ket sor kozott barkinek, barhol, barmikor meselek/hallgatok sztorikat a vanilla idoszakrol, de nem kezdenem mar ujra. Egyszeri es megismetelhetetlen dolog volt, mint az elso.... (barmi)
  • picket
    #160859
    "...azért fasza lenne ha kitörölhetnénk a memóriánkat és újra elkezdhetnénk vanilláról." - Tudom, hogy én vagyok az, aki mindig kötekedik, de ha minden emlékedet kitörlöd a wow-ról, és újra játszod vanilláról, akkor mit nyersz? Oké, az érzés - a felfedezés élménye - meglesz most, de évek múlva pont ugyan ott leszel (érzelmileg.. a wow-val kapcsolatban), mint most, csak elvesztegettél egy csomó időt azzal, hogy kitörölted a régi emlékeidet, és újra eljutottál idáig. Sokkal jobb ez így, hogy megvolt akkor, és emlékezhetünk rá. Olyan már soha nem lesz semmi. Aki ma elkezd mmorpg-vel játszani, az nem is értheti, hogy akkor mi volt benne a nagy cucc.
    Mivel évekig játszottam, meg legalább egy évtizede olvasgatom, ami itt folyik, ezért magam is furcsának tartom, hogy az elmúlt években nem volt egyetlen alkalom sem, amikor elgondolkoztam volna azon, hogy újra wow-ozni kéne. (Miközben nem volt hosszabb időszak, hogy ne játszottam volna mmo játékkal.) És ezért gondolom azt, hogy még a vanilla sem kéne újra. Ma már nem állná meg a helyét. Sem a piacon, sem nálam.
  • kigyi
    #160858
    Megfelelő hozzáállással össze lehet szedni a goldot (most még) aztán legion-nál szerintem lesz egy kis szívatás ott leszabadulnak az árak :D
  • sztar007
    #160857
    Karakter boostot csak 100-ast lehet venni? mert 90-est nem találok. Meg halottam most már lehet venni game time-ot goldért. Összefarmolható egy hónap alatt rá a gold?
  • kigyi
    #160856
    Igen már jár a WOD is "ingyen"
  • sztar007
    #160855
    vagyis a WOD-ig, ezt jól látom? WTF? most megkaptam ingyen az összes kieget? http://kepkezelo.com/viewer.php?file=qb32awq5lt7kivjmnxo0.png
  • sztar007
    #160854
    Közben utánanéztem, megcsináltam a merget, anno wotlk-ig vettem meg, most meg van mop-ig.
    Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.06.14. 14:28:38
  • sztar007
    #160853
    Kérdésem az lenne hogy anno volt egy wow accom, vagy van nem tudom viszont mikor át állt battle.netre az egész én nem vittem át rá az accot. Át ment magától vagy elveszett szerintetek?
  • devlking
    #160852
    Rendesek ezek a blizzardos fiúk. A 2 heti raidlootos mission eleve magas ilvl kell hozzá, meg 1000 resource, bonus loot a missionön egy coin. Ja és nem adja csak úgy oda a ládát, questet ad, hogy ölj meg egy bizonyos raid bosst, és a reward a láda...
    Van ilyen quest dungeonokhoz is.