166745
  • Sheltem
    #160931
    Ezekszerint komolyabb raidekbe ne is álmodjak, hogy hívni fognak tankolni DK val annyira szar lesz?
  • devlking
    #160930
    Ezt el nem tudom képzelni, hogy mi akar lenni. :D
    Amúgy dk az egyik legszarabb tank, mert rengeteg dmg-et beszop (többihez képest). Meg egy hónap múlva teljesen meg is változik majd, úgyhogy nagyon nem kell a mostani állapotot tanulni.
  • PiszkosFred
    #160929
    Hat az lehet, regen tankoltam, fejbol ennyire futotta :D
  • Sheltem
    #160928
    "En speciel elore lerakom a dndt mindnig, hogy pull utan azon menjenek keresztul a mobok ha huzok"

    Erre én nem is gondoltam, de nagyon tetszik ez a megoldás....
  • Sheltem
    #160927
    Amúgy a "mercy" vel mire célozhattak, mit jelent, van ötletetek?
  • Sheltem
    #160926
    Bone Shield még nincs (lvl 80 vagy 85 nél lesz talán(legalábbis 3szinttel ezelőtt még nem volt).
    Persze, Blood Presence van kezdetek óta, azt soha nem váltottam át.

    Köszönöm szépen az infókat mindkettőtöknek.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.07.01. 09:21:32
  • Daermon
    #160925
    Blood pres ugye alap.
    DnD (defile ha talentelt) elsőre, utána valamelyikre dot, és BB-vel szét. DS meg 2-3 stacknél, fightól függően.
    Az meg hogy mivel húzol az rád van bízva. Ha lehet én is death grippelek, vagy death coil.
    Feles runic power szintén mehet dc-re.
    Igazából: dot, dns, bb, ami fontos.
    Bone shield meg amikor lehet felteszed.
  • Daermon
    #160924
    Majdnem :D Hearthstrike, runestrike sincs már. :)
  • PiszkosFred
    #160923
    Pedig ennyi. Blood presence az alap. En speciel elore lerakom a dndt mindnig, hogy pull utan azon menjenek keresztul a mobok ha huzok, vagy ha helybe megyek a pofonert, akkor feluton megy alajuk - de ez egyeni megiteles kerdese.
    Aztan azonnal megy a outbreak vmelyikre es mire odaersz, johet is is a bloodboil/pestilice (vagymi a neve), ha szukseges. MInden mas ugyanaz, szpemeled a hearthstriket/bb-t tobb mobnal, nyomod a deathstriket, hogy ne anyazzon a healered :D, es nyomod a runestriket ha tudod, mikozben frissited magadon a boneshieldet. Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.01. 08:23:33
  • Sheltem
    #160922
    (hétvégén kicsit több időm lesz játszani, majd jól belemerülök youtube "oktatóvideókba" a tárgyalt karakterről. )

    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.07.01. 05:48:57
  • Sheltem
    #160921
    Sziasztok

    Viszonylag új vagyok a World of Warcraft világában, én jópár évig lotroztam.
    Már ott is tank karakterem volt, ezért itt is ez volt a cél ezért egy blood death knightot indítottam.
    Ami miatt írok az az, hogy időnként kapok "hideget, meleget" :) Ennek egy része gondolom jogos, egy része pedig kis taknyok fikázása.
    Én mégis úgy gondolom, hogy van bőven mit megtanulni a tankoláshoz, az soha egyik játékban sem volt a legegyszerűbb karakter.
    Ezért ha nem bánjátok ha valami nem tiszta feltenném az első kérdésemet ide.
    A karakter perpill 79es.
    1. kérdésem: "the stupid tank not use even mercy".
    Mi lenne az a mercy?
    Tankolásom úgy néz ki, hogy berántok egy enemyt, erre elindul a többi is, blood boil aoe spellel bántom őket, hogy az aggro felém mozduljon, aztán death and decayal szintén aoe aggro és ezeket folyamatosan ahogy aktiválódnak közben minden más spellel attack.
    Az ajánlott glypheket netről néztem.
    Minden jótanácsot szívesen fogadok.
    Köszi
  • kigyi
    #160920
    Lightbringeren esetleg van valami komolyabb magyar csapat?
  • Vincentcloud
    #160919
    http://www.icy-veins.com/wow/brewmaster-monk-pve-tank-guide
  • WiLDoR
    #160918
    na de miért akarna valaki először boostolni? jazzy jól mondja, mire lvl 100-ra eljutsz, addigra talán kiismered az egyik talent ágat... oké, oké, rota az egész meg egyebek (summon Wildor ) de nah. azért jól játszani 1-1 classal meg kell tanulni, engem zavarna ha odabasznának 30 féle spellel max szinten. úgy hogy warlockom, meg rugóm még sohasem volt pl.

    wildor summon complete

  • Bandeeka
    #160917
    Sziasztok!
    ' év után újra elővettem a wow-ot és felhúztam 1 monk tankot. Tudnátok vmi tippet adni, hogy mire kell figyelni monk tankkal? Sok helyen olvastam elég hamar összecsukják őket. Aki tud segíteni nagyon szépen köszönöm.
  • Daermon
    #160916
    Még nem. Szerintem augusztus eleje.
  • sztar007
    #160915
    Tudni már pontos dátumot mikor jön a legion pre-patch live-ra?
  • BoneDragon
    #160914
    Egyetértek. Kuka az összes wow ce. Kell a francnak.
  • devlking
    #160913
    Ez még mindig annyira semmi CE más játékokhoz képest :(
    Tele van a shop mindenféle jó cuccokkal, ne mondja már nekem senki hogy nem tudnak valami egyedit rakni a dobozba.
  • TBTPumpa
    #160912
    Legion CE gyártás alatt:




    Végre megint nagyméretű és tartalmas Artbook-ot és egérpadot kapunk (SC2 LotV-ben ez kimaradt, plusz az Artbook sem volt nagy szám) + a Sylvanas borítós Soundtrack miatt instabuy.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.06.23. 18:42:08
  • nomiss
    #160911
    fasza ... nem is kell raidelni, elég casualkodni...

    mennyiröl ment fel 850 ? mennyi az itl most ?
  • devlking
    #160910
    world quest reward (250 quest után, aminek kb a 15% ad itemet)
  • Daermon
    #160909
    Vasárnapig még -40%-al lehet megvenni a Szukitsnál 2 új Warcraft könyvet, ha érdekel valakit.
    Az enyémet már meghozta a futár. Elég igényes kiadás, remélem a fordítás is. Ha majd végeztem a jelenlegi könyvel (Térség (5. kötet), tudom ajánlani, meg a sorozatot is), akkor ezek jönnek. :)
  • zamballa82
    #160908
    Ezzel én is egyet értek.
  • kigyi
    #160907
    Ide a világ végére is eljutott végre a film, hát azt kell mondanom, hogy korrekt volt. Nagyjából azt hozta amit vártam. Ebben a minőségben jöhet a másik két rész :)
  • sztar007
    #160906
    Ráadásul tauri....
  • jazzy
    #160905
    Add random warrior és fél perc alatt megdöglött, amúgy nagy kaland, az a fegyver akkoriban még 1850+ ratingen volt csak megvehető, ő meg 1300-asokkal játszik..
  • Daermon
    #160904
    Én csak az arénát :)
  • flashpointer2
    #160903
    Ez az oszlop körül futkorászás eszembe juttatta miért gyűlöltem meg örökre a játékot.
  • JaSoN HuNTeR #160902


    1pap vs 2 retripala. :))))) lol?
  • sztar007
    #160901
    Bandage-t próbáltam szinte semmi nem healel az 56k-s. Na mindegy majd megpróbálom újra.
  • devlking
    #160900
    Bandage, de ki is lehet hagyni, csak el kell futni mellette oldalt.
  • sztar007
    #160899
    Kicsit elakadtam Valithria Dreamwalkert akarom solozni warrival Icc-be de nem találtam megoldást rá youtube-on. Természetesen HC-n. Hogy lehetne megcsinálni?
  • TopGun
    #160898
    Ezekrol esetleg irnal bovebben privatban, ha megkerhetlek? mert lenne nekem is meg par kerdesem.
  • Kaputelephant
    #160897
    RP, Argent Dawnról is megfelel? Vagy csak sima normal?
  • TopGun
    #160896
    Sziasztok! Valaki aki PVE szeron tolja, adna nekem RaF-ot?
  • devlking
    #160895
    Immerseus egyedül esélytelen volt (berzerkel lett vége)
    heroic terrace első boss esélytelen volt a heal miatt
    tot első két boss 25 heroicon semmiség volt, és kb 200g/boss
    mindez 840-es gearben (erről csak annyit hogy t1 mythic gear már egyből 50% több stat)
  • devlking
    #160894
    Na, majd mindjárt.
  • sztar007
    #160893
    Valaki próbálta már legionba a MOP-os raideket solozni? Lehetséges és ha igen mennyi aranyat hoznak?
    Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.06.18. 14:07:39
  • devlking
    #160892
    Úgy néz ki lehet stackelni followeren ugyanazt a cuccot. Így lehet 400 resource vagy 100 gold /world questet elérni.