World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Háááttt... ez akkor nem fordul elő ha nem randomokkal és botokkal mész be játszani hanem pl... guildel. (mi bemegyünk és még az oroszok is verhetőek)
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Healert 1v1-ben nem igen lehetett eddig sem leverni, a druid meg eddig is mobilis volt, szóval nem értem a meglepődés okát. Játszol már annyi ideje, hogy ehhez hozzászokj 😊 A ret pala meg végre jó, szóval örülj annak 😊
#159488
Mother Russia😊
Uplay: Speeddevil1969
#159487
jó a játék......

Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.20. 16:40:15

Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.20. 16:40:15
#159486
160 Hp-s sámám megy Deepwind Goreban a bánya csílével......megyek utánna Ret pala PVP fegyóval ütöm,mint a gép....meg se áll,és 70% alá nem birtam leverni úgy,hogy a mi bázisunktól az ő bázisukig meg vissza követtem eltoltam minden CD-t 2x és csak megy előre farkas formában,néha kijött magára baxott egy earth shiledet meg insant healt.....és végig röhögött!
a Blizzard PVP emberei még 10 év elteltével is agyatlan barmok
a Blizzard PVP emberei még 10 év elteltével is agyatlan barmok
#159485
De, komoly...én sem bírok bejutni oda.
Heroic Dungeonba sem, mert oda meg silver proving ground kellene az ilvl-en túl de azt se tudom megcsinálni, mert ugye a garizon nem működik, de még pandáriáról se lehet bejutni, mert azt írja, hogy "paused"
Tök jó. Marad a postaládán ugrálás meg a farmolás...
Végül is csak a játék kulcspontját baszták el.
Heroic Dungeonba sem, mert oda meg silver proving ground kellene az ilvl-en túl de azt se tudom megcsinálni, mert ugye a garizon nem működik, de még pandáriáról se lehet bejutni, mert azt írja, hogy "paused"
Tök jó. Marad a postaládán ugrálás meg a farmolás...
Végül is csak a játék kulcspontját baszták el.
#159484
PVP-tem először kieg megjelnése óta.....Hát nem kellett volna
megint minden szar végig CC ben tud tartani,de ami a legbosszantóbb,hogy szinte minden class 200% al fut,elrepül,elteleportál,begyorsít meg tudja tököm miket nyomnak ki,hogy 800.000 yardot utaznak ide-oda a mapen.....
ret palaként mentem rányomok egy pecsétet a dudura majd displace beast és 80-100 yarddal tőlem már cicában fut ezerrel elfele....totálisan esélytelen ,hogy egyáltalán kijöjjek combatból és mount mire már a saját bázisán van a zászlóval.....így hirtelen megint egy atom elbaszott PVP skilles rendszert kaptunk...semmi értelmes reform nem volt
az ugye meg nem komoly,hogy egy rohadt PVP vendor van az is ASHRAN-ban...tehát ha nem űlsz a gép előtt órákat,hogy behivjon az életben nem tudsz PVP geart venni mégha van is rá pontod....
Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.20. 14:52:27
megint minden szar végig CC ben tud tartani,de ami a legbosszantóbb,hogy szinte minden class 200% al fut,elrepül,elteleportál,begyorsít meg tudja tököm miket nyomnak ki,hogy 800.000 yardot utaznak ide-oda a mapen.....
ret palaként mentem rányomok egy pecsétet a dudura majd displace beast és 80-100 yarddal tőlem már cicában fut ezerrel elfele....totálisan esélytelen ,hogy egyáltalán kijöjjek combatból és mount mire már a saját bázisán van a zászlóval.....így hirtelen megint egy atom elbaszott PVP skilles rendszert kaptunk...semmi értelmes reform nem volt
az ugye meg nem komoly,hogy egy rohadt PVP vendor van az is ASHRAN-ban...tehát ha nem űlsz a gép előtt órákat,hogy behivjon az életben nem tudsz PVP geart venni mégha van is rá pontod....
Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.20. 14:52:27
Ha elkezded channelezni a hearthstonet és vársz egy kis időt, néha újra megpróbálod 10-15 perc után ki lehet jutni.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.11.20. 14:48:48
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.11.20. 14:48:48
#159482
na király! köszönjük! akkor nem kell találgatni 😊
#159481
most megint van 240 😛 de a 14 munkával most 2 napot ír.....mindegy a lényeg,hogy jön mint a gép
#159480
Egy ideig biztos, hogy nem teszem le a karakterem a Garrison-ban pihenni. Nagy örömömre bejutok a serverre, de Garrison kuka, így kb mintha be se jutottam volna. Egész estés csőd. Megoldhatnák vhogy, hogy ha lehal a Garrison insta, akkor vhova a "partjára" kidob, hogy legalább belépni be lehessen.
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
Lumber mill fixen 20 resourcet ad lvl1-2n, lvl3on miután megcsinálod a followerhez a questet akkor azzal együtt 35.öt fog adni egy work order.
Azt próbálom magyarázni, hogy 4 óránként gyárt le nyersanyagot. Ahogy nézem eléggé random mennyi garrison dobozkát ad, de ha átlag 20-al számolsz 4 óránként akkor az 120/nap. Az a 300 fa elég lesz egy hétig is.
#159476
jaaa akkor még több, nekem az van fejben hogy napi ,mivel az elmúlt héten ürültem ha 1x beengedett naponta😄 most szedtem 1 óra alatt Nagrandban 300 fát 😛 lesz jó sok garrison alapanyag
Szia!
En most csabultam vissza a jatekba par ev kihagyas utan, igy nem tudok neked pontos infoval szolgalni.
Elso korben azonban szerintem erdemes volna eldontened, hogy melyik oldalon (alliance vagy horda) szeretnel indulni, illetve meg a pvp/pve szerver valasztas is befolyasolhatja, hogy melyik szervert fogjak tudni a tobbiek ajanlani neked.
Tudtommal jelenleg az Arathor-on vannak az allience oldalon magyarok szep szammal, en is ott tevekenykedem, lepten-nyomon magyar jatekosokba botlom.
A Ragnaros-on a hordas oldalon van sok magyar, illetve meg a Twisting Nether-rol tudok, hogy szinten vannak hordas oldalon.
Bar azt azert tudni kell, hogy jelenleg Ragnaros-on eleg problemas az elet, este szep hosszu sorok vannak meg mindig. bar gondolom ez kesobb majd normalizalodni fog.
Remelhetoleg a tobbiek majd jobban utba tudnak iranyitani.
En most csabultam vissza a jatekba par ev kihagyas utan, igy nem tudok neked pontos infoval szolgalni.
Elso korben azonban szerintem erdemes volna eldontened, hogy melyik oldalon (alliance vagy horda) szeretnel indulni, illetve meg a pvp/pve szerver valasztas is befolyasolhatja, hogy melyik szervert fogjak tudni a tobbiek ajanlani neked.
Tudtommal jelenleg az Arathor-on vannak az allience oldalon magyarok szep szammal, en is ott tevekenykedem, lepten-nyomon magyar jatekosokba botlom.
A Ragnaros-on a hordas oldalon van sok magyar, illetve meg a Twisting Nether-rol tudok, hogy szinten vannak hordas oldalon.
Bar azt azert tudni kell, hogy jelenleg Ragnaros-on eleg problemas az elet, este szep hosszu sorok vannak meg mindig. bar gondolom ez kesobb majd normalizalodni fog.
Remelhetoleg a tobbiek majd jobban utba tudnak iranyitani.
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
140? Főleg, hogy 4 óránként gyárt le nyersanyagot...
Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.11.20. 09:20:38
Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.11.20. 09:20:38
#159473
aha! 10 fa nyersanyagért a műhelyben ad a csóka 10 garrison cumót kb. egy fából a kicsiből 4 bigyó esik a level 2-es gyárból amikor már közepes fát is tudsz vágni abból meg 6-8...szóval pikkpakk összejön az összes work orderre a fa ami napi 140 nekem
#159472
Sziasztok,
Eddig valahogy kimaradt az életemből a WoW, most kipróbálnám. Melyik szerveren vannak most a legtöbben magyarok? MIt ajánlotok?
Eddig valahogy kimaradt az életemből a WoW, most kipróbálnám. Melyik szerveren vannak most a legtöbben magyarok? MIt ajánlotok?
Ha a valóság elől álomvilágba menekülsz, ne csodálkozz, ha csalódás ér, amikor a valóságra ébredsz.
Ha szerencsésen kilogoltam a garrisonban éls most annak a karinak world server is down, akkor van valami okosság, amit tenni lehet?
#159468
es akkor csak menjek vagjak fat, majd adjak ordert a lumber millnek, es kesz?
#159467
noooooooooooooooo 😞((((( picsa
Ez így igaz. Viszont a bossok nehezek lettek, mondom, heal szempontjából ismerem őket csak, de általában kifutok manából és mindenki fél hpn van. Először gondolkodtam, hogy én vagyok béna, vagy a Monk gyenge, de rá kellett jönnöm, hogy csak nehéz..
Jó nyilván nem mindegyik boss, de vannak kemények. Pl Ner'zhul elég tökös. Warlord Zaela se rossz.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.11.19. 13:36:12
Jó nyilván nem mindegyik boss, de vannak kemények. Pl Ner'zhul elég tökös. Warlord Zaela se rossz.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.11.19. 13:36:12
#159464
LUMBER MILL.......a 2-es Gladiátor épületem helyére betettem 😞 ezzel majd lesz sok garrison resources! Mindenkinek javaslom ezzel a medium épülettel kezdje mindenképp!
remélem nem veszett el a Gladi épület és majd nem kell újra felfejleszteni
remélem nem veszett el a Gladi épület és majd nem kell újra felfejleszteni
#159463
Guildbankban tudsz sok pénzt átvinni vagy BoE epicekben és/vagy rare matokban, esetleg mountokban.
Utoljára szerkesztette: Schundi, 2014.11.19. 08:16:45
Utoljára szerkesztette: Schundi, 2014.11.19. 08:16:45
#159462
jut eszembe a Garrison dobozok farmolását nem lehet begyorsítani ? 😛 az a 2000 sose lesz meg kb....a treasure/rare vadászat nagyon lassú és ha csinálják a kisérők a küldiket azok is eszik a ressourcest
Ami meg kiborító az a professionok húzásának iszonyat lassítása.....naponta egy receptkönyvre beváltható cumót lehet csak készíteni?? és elmebeteg sok a nyersanyag költsége mindennek 😞 Még Grindelni sem tudsz ,mert azok a különleges hozzávalók amiket a Garrisonban kapsz iszonyat lassan gyűlnek.......
Ami meg kiborító az a professionok húzásának iszonyat lassítása.....naponta egy receptkönyvre beváltható cumót lehet csak készíteni?? és elmebeteg sok a nyersanyag költsége mindennek 😞 Még Grindelni sem tudsz ,mert azok a különleges hozzávalók amiket a Garrisonban kapsz iszonyat lassan gyűlnek.......
#159461
dettó...ráadásul Pala és egyetlen kurva instant spellem van/holy prism 20 sec CD az nem számít/ a többi mind kilőve a rengeteg rohangálás miatt........
Healerként tényleg szopás néha, főleg HC-ban vagy ha sok a melee(és beleállnak a '"tűzbe"😉, viszont azért CC-zni nem nagyon kell, illetve ha véletlen több trash packot húz be a tank mint kéne akkor az még nem jelent wipeot.
#159458
605 vagyok és normálban izzad az ember...mindenki borul 😛
#159456
na megvan a 100.....kiváncsi leszek mire az évek óta lebutított instához szokott ,behúzunk mindent az GO srácok újra megtanulnak CC ni 😛
sziasztok.karakter transfernél vagy frakcio váltásnál 50k gold a max limit.van valakinek ötlete arra hogyan lehetne több goldot átvinni,hogy ne kelljen 2- 3 karaktert transferelni fölöslegesen.kösz ha segít valaki
Blue post.
link
link
#159451
a nem élő előfizetésekre is? : P
#159449
Csak az elsődleges statok, a másodlagosak nem. Ezért átlag alap geart összerakni nem nehéz, de a BiS még nehezebb lett.
Ami nekem nem szimpatikus az az, hogy a challenge módot is kvázi "kötelezővé" tették a maximális gearelődés szempontjából főleg az első időben. 540-et dob. Ami eddig maximálisan fun volt, az most egy "kötelező" szívás a progres raidelés elejére.
Ami nekem nem szimpatikus az az, hogy a challenge módot is kvázi "kötelezővé" tették a maximális gearelődés szempontjából főleg az első időben. 540-et dob. Ami eddig maximálisan fun volt, az most egy "kötelező" szívás a progres raidelés elejére.
#159448
Őőőő azt vágjátok,hogy elég egy gear??? a kiegészítőkön kívül /gyűrű,nyaklánc,trinket/ talentváltáskor alakul a páncélzat stat is
#159447
ISTEN VAGY! 😄 köszi 😊
pro tip: low lvl dungeon-be bemész betámadnak a mobok, nem találnak el, de in combat státuszban maradsz --> nem vág ki a játék
#159445
91-es 😊
http://www.twitch.tv/AtheneLive
http://www.twitch.tv/AtheneLive
Parasite Eve 2, best game EVER!
#159443
1 óra alatt -2000 ember...megy ez :S 😞
#159442
végre sikerült belogolnom tegnap reggel...már majdnem 98 vagyok,de sajnos IRL miatt megint ki kellett kapcsolnom....3965.......MIÉRT?!? BLIZZARD!! Már 5 nap eltelt!! mi ez?