World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#159540
Pár napja kezdtem el játszani a WoD-dal. Rövid kérdés: kelleni fog nekem ez az egész garrison dolog 100-on? Ahogy eddig is, valószínűleg most is casual raider leszek, néha szólózgatok meg hülyéskedek a spanokkal. Csak az van, hogy engem az egyáltalán nem szórakoztat, hogy fél óránként oda kell mennem, klikkelnem kettőt hármat valamire. Mindenhol azt olvasom, hogy ez mennyire szórakoztató, de én csak egy farmvillet látok benne. Lesz nekem valami hátrányom ha hanyagolom ezt az egészet?
jazzy
#159539
Államosították
#159538
HOPP a reagensek eltűntek a reagens bankból.......GG
#159537
Croman Followerért megyünk......minden Boss elsőre ,faszán lemegy....erre a nyomorék Mage az uccsó bossnál végig áll a tűzben......az utólsó másodpercekig életben tartom pedig már 2 másik dps is behal erre BAMM 2 másodperccel a kill előtt meghal......majd kiröhög minket és lelép.....miért vannak ekkora bunkó emberek?
LeWyTy
#159536
Én sírok hogy milyen hülye a horda. 30percen keresztül menetel a vágóhídra <#banplz>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#159535
Wow hoz létezik olcsóbb előfizetés?

Régen létezett olyan, hogy raf. Van most még most is hasonló? Amivel olcsóbb lenne az előfizetés, mert szerintem elég drága.
#159534
a +5 napot mikor írják vajon jóvá az accountokon?
ui: épp most néztem, már jóvá van írva, zsír
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.11.22. 13:21:51

BoneDragon
#159533
Helyes. Olyan szépen ragequiteltem ma, mikor a tank warri elneedelte a caster staffomat...

Fpocok
#159532
We now have a hotfix in the works that will do two things:

The default loot system for Dungeon Finder groups will once again be Personal, instead of Need Before Greed. Full premade groups that prefer the latter system will be able to select it manually, as always.
We're increasing loot yield from the final boss of each dungeon.
With Personal loot active, each player in a group will now always receive an item from the final boss.
With Need Before Greed active, the boss will now drop 3 items to be shared among the group as desired, up from 2 previously.

NYERTÜNK! WOOHOO!

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#159531
Azé me a főváros bugos. NE onnan jelentkezz be.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159530
a Healer pala setbónusz logikáját érti valaki ? 😛
#159529
kovetekzo problema van masnal is?
Ha barhol vagyok, tudok joinolni random hc instara, 614 ilvl-em van, es silver proving ground is megvan.

Azonban ha Stormshield-ben dekkolok, akkor nem enged joinolni. Mitol lehet ez?

Fehercsoki
#159528
Nem csak a pala, hanem csak a healerek, az insták pedig most nem igazán stabilak, próbáld meg holnap, proving groundsot elég 1x megcsinálni.
Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2014.11.21. 19:21:57

#159527
van valahol értelmes aktiv magyar guild?
#159526
köszönöm az infót!

hmm már csak a pala tudja szedni? az fasza :S

jut eszembe most miért lockolódott le a HC ??? azt írja menjek megint silver proving groundot........minden nap kell menni azt is? wtf?
Fehercsoki
#159525
HPS 15-35k között. 12k dps jó, 9 kevés, főleg a 15% dmg buffal. A magic debuffot pedig csak te tudod dispellezni(de egyébként nem is nagyon kell dispellezni, ki lehet healelni), egyáltalán nem sok a 3 mob egyszerre.

#159524
Azért ez viccesen hat azzal kombózva, hogy 1 hete van kint a kieg. 😊
#159523
mennyi az értelmes DPS/HPS heroicban?

ma voltam első HC-mben és 21 ezres HPS-el tartottam életben a 9-12k-s DPS gyerekeket.......majd az utolsó Bossnál kibasztak a csapatból,mert szóltam,hogy ne csak én szedjem a debuffot /Bloodmaul minesban/

amúgy végig kelés/borulás volt,mert CC nem volt és hármasával húzták a mobokat......
Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.21. 16:45:01
#159522
szvsz a grp loot jó dolog, a personal-t rühelltem.
volt olyan, hogy napokig nem esett semmi, pedig legalább 10-12 hc-t lenyomtam.
s semmi.
más meg 1 run alatt 4 boss-ból 4 loot...nem kicsit anyáztam.

most még meg a /cry, hogy omg, elvitte előlem, de ez és a hc-k két hét múlva már senkit sem fognak érdekelni, amint bejön az első raid.
onnantól csak "töltelék" lesz a hc a napi daily-khez.
grp loot-tal meg sokkal gyorsabban fel tudnak majd gearelni az alt-ok a raid-hez is.

jazzy
#159521
Kétlem, hogy a te csapatod a te realmodról kerülne ki elsősorban.
LeWyTy
#159520
Ragnaros horda mi? Ott játszik a sok okos kisgyerek... pvpben 10 éve a generációk adják tovább a szar tudást a hülyéknek... aki tud játszani az alapból messziről kerüli a random bg-t vagy partyval megy úgy lehet nyerni.

Egyébként meg ... a bg win arány majdnem egyenlő... viszont a te csapatod elsősorban a te realmodról kerül ki míg az enemy bárhonnan.. ahol pl az dominál és tudnak az ottaniak játszani.
Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.11.21. 15:09:27

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

tigeroo
#159519
jazzy
#159518
Adok neki inkább 10 goldot mint amennyibe az a szaros shard kerül, de még 50-et is, csak mondja, hogy pénz kell neki mert egy lusta csóró retardált ninja. Jobban sajnálnám az itemet, mint a goldot.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.11.21. 14:35:38
#159517
Mindenki tud disenchantolni Garrisonban, ha máshol nem, a haverjáéban. Ezért még indok is van arra, hogy elvigye.
shaba23
#159516
El is vitte a hunterem elől egy DK az agis HC Warforged nyakláncot
BoneDragon
#159515
Nekem is magyarázz meg valamit. Miért sírsz ennyit?

#159514
válts szervert. én ilyet nem láttam hordán, hanem pont fordítottan tapasztaltam.
Ráadásul ezen a héten toltam allisként vagy 4 AV-t, mondom király, tuti win, erre mind a négyet nyerte a Horda.

#159513
Attól, hogy 10 éves a játék, nem ugyanazok az emberek játszanak 10 éve minden bg-ben.😊 Másrészt nem is olyan régen volt valami kimutatás hogy nagyjából kiegyenlített a win-loss arány a két frakció között, sőt, AV-ben billen csak az alli javára a dolog, de az összes többi bg-ben kicsit a horda van fölényben. Ez a szomszéd fűje mindig zöldebb effekt, a vesztést mindig jobban megjegyzed. Persze az is lehet, hogy peches vagy és olyan battlegroupban vagy ("rossz" szerveren), ahol inkább az alli dominál.
#159512
nem a szomorú az az,hogy 10 éve megy a rohadt játék és a horda playerek még mindig a zászlóárt mennek EOS-ban, nem képesek a zászlót védeni AB-ben, WSG-ben fölösleges helyeken harcolnak miközben mellettük viszik el a zászlót, Strandon nem vesznek fel bombát,nem ütik a tankokat.............fogalmuk sincs róla ki a healer az ellenfélnél és az vígan életben tart egy kurva raidet, egyesével mennek mindenhova,míg az ally csapatban mozog..........megjelenek healerrel bárhol, azonnal kapom a chain CC-t vagy egyszerűen FOCUS dps-el megölnek néhány sec alatt......ha beírom,hogy segítsenek,hogy segíthessek a csapat fele küld el a kurva anyámba és röhög ki egyszerre.........teszik ezt úgy,hogy a chaten semmiféle kommunikáció nincs ,de amint segítséget kérek ezt kapom.........illetve noob,lama stb.

van egy makróm amiben a meccsek elején leírom pár mondatban,hogy healer vagyok segítsenek,hogy segíthessek és könnyen nyerhessünk......99% ban nulla válasz és jön a fent leírt K anyázás,röhögés amikor az első ütközetben elsőként 5-6 ally ugrik nekem,mert érdekes módon ők tisztában vannak vele kit kell elsőre kiiktatni

néha nyerünk is..ilyenkor nem halok vagy max 1-2x............

felfoghatatlan

2014 van lassan 2015

ez egy 10 éves játék

de mintha csak ma tették volna fel........az allyban meg pont úgy játszanak mint ahogy kell...legalábbis 75% ban.......nagyon kevés a WIN arány horda oldalon

ezt magyarázza meg valaki
Terawatt
#159511
Jó esetben hallgatnak ránk és vissza rakják. 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

LeWyTy
#159510
Nem tudom mit akart a blizzard... de szerintem ennek a lootolás visszaállításnak talán azt lehetne az előnyének nevezni hogy... ha nem tudsz normálisan kiszedni valamit akkor keresel megbízhatóbb embereket akikkel segítetek egymásnak add friend, guild stb... persze ez nem zárja ki hogy elcseszi a kedved éa inkább nem is játszol....

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#159509
Ez a szomorú.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#159508
MMO Champion szavazás jól tükrözi a döntés helytelenségét. 😊



Olyan emberként, aki elvből nem ninjázik nagyon rossz újra a régi rendszert látni.
Nem is érdekel, nem is eldönthető, hogy melyikkel öltözik fel az ember gyorsabban, viszont most megint minden insta közben végig ott lesz bennem a rossz érzés, hogy "de ha ki is esik, valamelyik elninjázza...." és újra azt kell látnom, hogy ebben a játékban a gátlástalan emberek jönnek ki jobban.
Én sajnálom, hogy visszaváltották a loot rendszert.
Persze felmerül egy olyan megoldás, hogy akkor most mindenki needeljen mindenre, amire csak tud és ha valaki panaszkodik mondja meg neki, hogy írjon a Blizzardnak, hogy hozza vissza a personal lootot... ;-)
#159507
szerintem itt mindenki normálisan lootol ,de találkoztam már bunkó arcokkal akik akár eladásra is elvitték a másik elől és még röhögtek is ! legyen csak personal...sajnos az emberiség még mindig nincs azon a szinten,hogy korrekt és eszes legyen 😛

tegnap a world boss farkasnál amit leműveltek a 100-as playerek / akiknek a nagy része ugye évek óta játszik!!/ az szánalmas volt! Nem voltak képesek ,egy stackban állni, CC-ni, meg CD-ket poppolni! A hüllyék mikor már a fél raid halott volt még mindig behúzták a farkast.....2 próbát vártam meg,aztán otthagytam őket,mert ez szánalmas.......

mondjuk mit várok mikor közel 10 év után sincsenek tisztában a BG-ben az alapokkal, mi az object,CC-zünk,Healert ütünk stb.
devlking
#159506
Nekem 5 hc alatt 1 szaros bracers esett összesen. Tényleg nagyon fasza. 😄
Terawatt
#159505
Nálam a tank meg egy másik anyázott egymással, hogy miért viszi a tank cuccokat a dps. Abszolút megértem és én sem örülnék neki. Return the individual loot Petition!

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Forrest Tomee
#159504
Ez teljesen baromság. Az utóbbi idők egyik legjobb ötlete volt ez a personal loot dolog. Nekem sokkal jobb volt, hogy nem kellett izgulni a sok idióta ninjalooter miatt, Tele vannak az US/Eu fórumok petíciókkal, hogy állítsák vissza personal lootra. Az éjszaka folyamán beindult megint a need mindenre típusú hozzáállás rengeteg játékosnál.
Én szívesen tankolok, de ha megint kezdődik, hogy a nagy nehezen kiesett ritka tank trinkleteket elviszi a dps tuti befejezem az egészet.

Fpocok
#159503
"In response to these concerns, we are reverting the default loot method in Dungeon Finder back to Need Before Greed. As always, players who queue with a full premade group may change group loot settings, and may use Personal loot or any other method if they so prefer. We will be evaluating how to better present and structure dungeon personal loot, and hope to re-introduce the system in the future."

BMEG... ki a faszom az aki panaszkodott amiatt, hogy így több loot esett átlagban? Köszönöm.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159502
Köszi!

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

BoneDragon
#159501
Már nincsenek. Garrison hal le néha, de ma az se volt vészes. Szerintem már nyugodtan megveheted.

#159500
Úgy látom jól tettem, hogy nem vettem meg megjelenéskor a játékot. Mennyire gázos még a szerverek állapota? Konkrétan a Ragnaros érdekelne, lehet már normálisan játszani, vagy még mindig ezres sorok vannak?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

devlking
#159499
#1 nem játszok nyomorékokkal
#2 2 hét múlva úgyse se lesz sehol megint
#159498
a pala "healer" set bónusz valami vicc akar lenni?
#159497
Nem maradt a cc, csak még nincs hp-d, és nem éled túl a rövid cc-ket sem.
A mana pedig gyorsan elfogy, ha a drága healt kell sűrűn nyomkodni, és a haste mennyisége sem mindegy.

#159496
😄DDD
jazzy
#159495
Gold Strongboy? na de kérem..
#159494
meglett végre az első😛 Gold Strongboy erre mi van benn? gold.... feck 😛

persze devil nem 0 gearrel kell messzemenő következtetéseket levonni,de azért ugyanúgy maradt a CC meg hogy egy kortyot sem kell innom healerként mert unlimited mana van
BoneDragon
#159493
Juj akkor Kungennel szoktál nyomulni? <#gonosz1>

devlking
#159492
Nem a 0 gearrel kell lemérni, hogy hol van most a balance. :p
Pvp vendor meg nem csak ashranban van, valamelyik nap volt hotfixelve.

Ha valaki beragad garrisonba, akkor csak próbálgasson belépegetni, amíg egy működő serverre nem rakja (alt+f4). Nekem mondjuk ilyen bajom már napok óta nem volt tarren millen, ahogy sor sem tegnap óta (mindenki quittolt 1 héttel a megjelenés után 😄).
#159491
oké ez volt,de javitsatok ki azzal volt WOD reklámozva,hogy nem lesz 0/24 ben CC, a healereknek fogy majd a manája stb.stb. erre itt a mocsok kiegészítő és minden maradt a régiben.......

az meg,hogy még mindig összeengednek premadeket randomokkal pedig gusztustalan! nem hiszem el,hogy nem lehet megoldani mint rated bg-ben....

és csodajó,hogy még mindig lehet botozni....bár nemtudom mennyi honort kap mivel nem csinál semmit
Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.20. 18:14:52