166745
  • PiszkosFred
    #161012
    Follow es alttab a bossig, es csokolom :) Ha nem vagy ennyire pofatlan, akkor autoshot mehet.
  • kigyi
    #161011
    A public szépségei, én meg azon gondolkodok, hogy abbahagyjam-e a Legion előtt, mert a guild-em megszűnt újba meg.... hát nem tudom.
  • Vincentcloud
    #161010
    Na akkor így világos
  • chopin42
    #161009
    Az mi, hogy lfr-ből kickelnek utolsó boss előtt a trasnál, mert meghaltam , (hozzáteszem, hogy a tankok bénázása/halála miatt), és azt mertem kérdezni, hogy res-t kaphatok-e? a válasz az volt, hogy run, majd kickeltek (Tyrant). top 4 dps-ben benne voltam (tudom , nem nagy szám de ennyi telt). Ja , még annyi, hogy nem először haltam, mindannyiszor aggro miatt volt (béna tank nem tauntolt). Tisztára, mint valami fos privát szerveren, néha úgy érzem magam...
  • skorpio7
    #161008
    Nem egészen. Wod-ban már a heroic is flexibilis, annyiszor mész neki amennyiszer akarsz "másik" grouppal, csak nem lesz lootod belőle, de akinek csinálták a runt annak igen.
  • Vincentcloud
    #161007
    azt nem értem hogy tudta letolni ennyiszer? régóta kint van a content, de a 8 évet kicsit sokallom, hiszen heti egyszer tolod le a lock miatt és karakterenként külön számolja tudtommal
  • devlking
    #161006
    Holnapi peccsel biztos hogy fel fog menni a token ára. Aztán esni fog, mert mindenki rájön hogy nincs többé ingyen gold (legionig...).
  • Kaputelephant
    #161005
    Oks, kösz srácok. Szerintem maradok az eredeti tervnél. Most vettem 1 hónapot golddal. Veszek még 1-t. ATudnék +1, de azt azt hiszem félreteszem szűkösebb időkre.
    Más: Van valami magyarázat vagy logika a "contentek" törlésére? Én WoD alatt kezdtem el tolni "eredetin", így a MoP Legend Cloak-ot ki sem tudtam próbálni (így lore szempontból max youtube marad, ha valaki felvette a questchaint). Ha új karit akarok indítani, akkor a Legend Ringet el sem tudom szintúgy kezdeni. Vanilla-WotLK-ig viszont a Legend weaponok viszont elérhetőek. (A Grove Warden mountot is tegnap sikerólt csak megszereznem egy streamer nézői boostolt.) +most néztem, hogy Dungi silver challengel szerehettem volna egy Yeti mountot, de annak is kanyec. Nincs meg a 100%-os végigvitel érzése nekem. Faja lenne, ha meglenne az összes mount (még ha nem is használnám)/pet/küldi/achi etc. Vagy én vagyok ennyire ökör?! :)
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.19. 22:24:47
  • kigyi
    #161004
    Én drágulásra számítok.
  • Pio
    #161003
    Még sose volt olyan kieg release, hogy lenne wow token, ezért megjósolhatatlan, de nyilvánvalóan némi növekedés azért várható, hisz nőni fog a kereslet. Azért olyan hirtelen drasztikus változásokra nem számítanék egyáltalán, alapvetően az árfolyam eléggé stabil, több hetes periódusokban mozdul el pár százalékokat. De a lényeg, hogy pontos jóslatot nem igazán lehet adni.
  • Fpocok
    #161002
    Igen.
  • Kaputelephant
    #161001
    Egy apró kis kérdés: szerintetek mennyire lesz hatással a WoW Tokenre az elkövetkezendő időszak, pre-patch + majd a kieg release. Drágulni fog vagy inkább csökkenni az ára?
  • Pio
    #161000
    Nem az, friendship moose runokat szervezett a srác, vagyis olyanokat boostolt rénszarvas mountért, akiknek amúgy nem állt módjukban megszerezni, mindezt ingyen, jófejségből, 467-szer. Főleg US szervereken nagyon ment ez a projekt, de azért EUban, sőt Magyarországon is volt 1-2 run.

    Nem ő amúgy a rekorder, van egy srác jóval 1000 fölött, de ő pénzért szervezte, állítólag ~20 millió goldot termelt vele.
  • Vincentcloud
    #160999
    Mintha kicsit bugos lenne
  • Pio
    #160998
    Ez úton is emelem kalapom a WoD névtelen hősei előtt. Vagyis ő nem névtelen, ő Zelse, US Alliance:

  • fabercastel
    #160997
    Hali

    Lenne itt olyan akit érdekelne Twisting Nether / Arathor serveren gold , Ragnás goldért cserébe? [TN: horda, Arathor: Alli]
    Utoljára szerkesztette: fabercastel, 2016.07.19. 16:03:46
  • Daermon
    #160996
    Az egész eventet nem hiszem.
  • sztar007
    #160995
    A pre legion eventeket meg tudom majd csinálni 20-as szintű karival is? Nem akarok 1-2 acsiért előfizetni, de érdekelne.
  • Pio
    #160994
    Nagy ritkán ki lehet szúrni olyan pugot, ahol a közös játék és az együtt tapasztalás a cél, egy normális leader írja ki, taktikát mond, ilyenek, de alapvetően a pugolás a wowban, pláne a tier végefelé a legkevésbé sem a közösségi élményre megy ki, unott gearfarmerek megpróbálják lényegileg minél hatékonyabb botok társaságában minél gyorsabban lefarmolni az adott resetet. És ez nem csak a raid kiírójára igaz, kár velük vitatkozni, a többség így áll hozzá, ez az elvárás, ha olyan csapatot szervez, ahol van 1-2 wipe, akkor a elkezdenek kilépkedni az emberek és lehet újakat vadászni.

    Természetesen mindig akadnak kivételek, de azért ha nagy segítőkészségre, nagyvonalúságra ne számíts a group finderben. Előfordulhat, nagyon pozitív élményekkel is lehet gazdagodni de az esetek döntő többségében egy lélektelen, hatékonyságra törekvő single player az egész.
  • Malachit
    #160993
    Ha 700-al 18k-t csinált, lehet aludt közben :) Olyan 30 - 50 közöttit lehet tolni annyiban helyzetfüggően. A DPS-t sokminden befolyásolhatja.
  • kigyi
    #160992
    Én is csak azt tudom javasolni altozz, nekem is az van terítéken húzom a következő karimat és majd a Legion-ban úgy is lesz 1db 100-as upgradem ami egy "régi" karim újraaktiválását teszi lehetővé :)
  • shaba23 #160991
    Csak annyi az ilvl elvárás, hogy biztosra akarnak menni. Ha raid szintű geared van, akkor láttál már raidet belülről, ergo valószínűbb hogy játszani is tudsz, nem a többieknek kell végighúzni a raiden. De amúgy simán mehetnél csak közben mégsem
  • Sheltem
    #160990
    Köszi!
  • Sheltem
    #160989
    Én hiszek neked. Nem is akarok ezzel vitatkozni.

    Egy tényt azért közlök. Cimborának mindenféle csoda addon fel van raktva dpsmeter vagy mi a bánat is, az én item lvlem 670 az övé 700.
    Én 15k -t sebeztem átlag ő 18k -t.
    Namost aztán az lehet, hogy ő használja a karakterét szarul, de nagy különbség nem volt.
    Ezzel persze nem akartam vitázni azzal amit leírtál, mi ezt tapasztaltuk. Lehet 730nál már ugrásszerű a növekedés, nem vitatom.
    Mindegy nincs jelentősége, kiskarizni fogok legionig. Ahogy ti is megerősítettetek, annak több értelme van.
  • Lópikula
    #160988
    Haha az a pár item level rengeteget jelent az end gameben. Ez választja el a jó geart a rossztól. A 670es egy fostalicska, se set bónusz se semmi. A játék úgy van optimalizálva, hogy az endgame során pár itemlevel és stat különbség mérföldkőnek számít a dps szempontjából. Tehát míg te jóesetben kitolsz 10-15Kt...a high end gearesek több 100K-t Ennyi történet vége.
  • Lópikula
    #160987
    jobb klikk a portrédra ott állítod be
  • Sheltem
    #160986
    Énis így gondoltam, elkezdem akkor a healert húzni.
    Illetve mégegy kérdés:
    Bastion of Twilight 1. mobcsoport állítólag jó 25ös raidre állítva gold farmolásra.
    Ezt hogy kell elképzelni? A cloth ból csináljak bolt of... és azt adom el illetve mellette a zöld /kék / lila cuccokat ez a gold farm lényege ott?
    Következő kérdésem buta kérdés lesz: Odamegyek bejárathoz addig világos, hogyan állítom be 25 fősre ? (soha nem indítottam még raidet).
    Köszi
  • Vincentcloud
    #160985
    Hogy megnyugtassalak, statokban az jóval többet számít, amúgy meg 2 nappal a felvezető patch meg másfél hónappal a kieg előtt inkább altozz, annál is inkább mert felvezető patchban 700-as geart lehet kiszedni ami talán 102-ig még jó is lesz
  • Sheltem
    #160984
    Sziasztok!

    Nos elértem a lvl100at(elvagyok a játékkal, némelyik térkép olyan szinten hangulatos volt, hogy még napokig questeltem volna rajtuk).
    Egy dolgot nem értek :)
    Az, hogy fontos a gear a raidekhez én aláírom, ez már így volt a lotro ban is, de...
    Valaki magyarázza már el nekem, hogy amikor 730-740 a max item lvl, akkor 670 el(úgy hogy van már 2 cuccom 700-705 körül felupgradelve kistályból) miért nem állnak szóba velem Hellfire citadel Normal raidhez(tehát nem heroic, nem mythic).
    Ez akkora nagy baromság...Kevesebb mint 10%(!) választ el a maximum ilvltől amit jelenleg a játékban el lehet érni(740 felett még senkit nem láttam), és az utolsó raid legkönnyebb fokozatára(dungeon finderesen kívül) kevés?
    Valaki nekem magyarázza el miért olyan oltári nagy az a 6-7% JELENTÉKTELEN különbség , egy raid alsó fokozatában. Ettől én még állítom értelmesebben állok adott Boss taktikához mint a 700körüliek nagy része(szakítás, addok azonnali támadása, kiállás a trutyikból stbstbstbstb).
    Kicsit úgy érzem(és majd erre gondolom kapok hideget, meleget), hogy akik kreálják ezeket a premade groupokat nagy átlagban 15 év körüliek vagy kevesebb..Aztán lehet ám tévedek, ne harapjátok le a fejem.
    De tényleg...Vicc. Farmoljam hetekig(kb napi 20k kristályt tudok összeszedni max ahogy néztem és ahhoz az összes napi kristályos questes és jungle részt kipucolom) ahhoz, hogy egy olyan gearem legyen, ami ahhoz elég, hogy elkezdhessem vele farmolni a már tényleg maxos geart, ami ugye még hónapok mert hellfire mythicet hetente egyszer lehet letolni, ezért gondolom 3-4 hónap alsó hangon(szerencse függvényében kicsit kevesebb/több) mire fullos a gear de inkább több.
    Ne haragudjatok de szerintem ez egy vicc :)
    Most azon filózok, hogy hagyom a fenébe, minek törjem magam amikor itt a legion a nyakunkon és akkor a szent 730as gear megy a kukába, inkább felhúzom a Frost DK mellett a kis goblin healert is 100ra 7es szintről, több értelme van.
    Bár fene tudja.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.07.18. 06:13:48
  • Akuman
    #160983
    Nagyon köszi!
    Az jó hír!
  • devlking
    #160982
    Csak halkan jegyzem meg, hogy peccsben gyorsabban lehet majd nyitogatni a ládákat.
  • Pio
    #160981
    Félreértetted a videó végét, azt mondja, hogy "you'll be able to sell or destroy those items", szóval ha akarod eladod, ha akarod DE-zed. NEM veszik el, az item soulbound formában való birtoklása unlockolja a wardrobe-ban, aztán azt teszel vele amit akarsz.

    Ez alól két kivétel van:
    - ha vendortól vetted az itemet és határidőn belül teljes áron eladod, akkor bukod a wardrobe-ból is
    - ha lootoltad az itemet és határidőn belül áttrade-eled másnak, akkor szintén bukod


    Félreértetted a retroaktív dolgot is, csak a quest rewardokat kapod meg visszamenőleg, mert azt ugye pontosan tudja a rendszer, hogy milyen questeket teljesítettél már. De itt is fontos, hogy ha teszem azt mágussal teljesítetted az adott küldetést akkor nem unlockolódik az érte járó mace vagy leather reward.
  • PiszkosFred
    #160980
    Hja ok, azt hittem bankos regi szettekrol, fegyverekrol, stb. van szo. Hat salv lada mas tema, na ott tenyleg ugrik a penz eleinte :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.17. 19:33:27
  • shaba23 #160979
    Mióta tudom, hogy lesz ez a dolog, nem nyitottam a salvage dobozokat. Most kinyitottam egy nagyobb mennyiséget és ezeket nem adom már el (ahogy eddig mindent belőle)
  • PiszkosFred
    #160978
    Eddig sem akartad eladni, hiszen azert taroltad :D
  • shaba23 #160977
    de nyilván, de most ami össze van szedve 10 karinál meg a void-ban, azt use-olom és elbukom az árát. Ami ekkora mennyiségnél azért már nem elenyésző gold.
    Arról egyébként lehet tudni, hogy pl az én lvl23as sámánom be tudja-e rakni a szekrényben a mondjuk lvl90-en használható pajzsot?
  • PiszkosFred
    #160976
    Az elso alkalommal bukod csak el, nem? Hiszen, ha megvan a skin, akkor a tobbi hasonlo/azonos drop mar siman eladhato. Vagy nem?
  • Akuman
    #160975
    Egyébként igen. Videó végén talán ez az egyetlen amit negatívumnak említ, hogy elbukod az eladási árát
  • shaba23 #160974
    Destroy? Bazz...az több ezer gold kiesés :D
  • Akuman
    #160973
    Sziasztok

    A videóban elhangzott (ha jól értettem), hogy minden cucc ami nálam van jelenleg beolvasztható lesz a wardrobe, cserébe ugye "destroy".
    Valamint, hogy minden eddig megszerzett ilyen tárgy oda bekerülhetne (minden amint lvl 1-től csináltam) de ugye azok már nincsenek meg.
    Visszamenőleg emlékszik valamire majd rendszer hogy mi volt rajtam vagy onnantól számol hogy aktiv lesz a pecs?
    Köszönöm