166745
  • Pio
    #161052
  • sztar007
    #161051
    Egy kérdés amit lehet kérdeztek már de meg lehet majd szerezni mind a 3 specre egy karakterrel az artifact fegyvert?
  • devlking
    #161050
    És még csak nem is 60 euro, mint amennyi egy új játék mostanában (tudom tudom, de előfizetés). 2000 forint még mo-n sem akkora eget verő összesg, hogy ilyenért kockáztasson valaki.
  • Akuman
    #161049
    Van valahol egy friss leírás, hogy jelenleg hogyan lehet eljutni a különböző kiegek területeire, fővárosaiba?
    főleg Dalaran meg Pandária érdekelne. Köszönöm
  • Pio
    #161048
  • Fpocok
    #161047
    1. Ez mi?

    2. Miért van a dudunak egy olyan talentje 30-ra, amihez a skillt csak 83on kapja?
  • Daermon
    #161046
    Én játékot vagy a hivatalos oldalról/platformról (steam, origin) vagy, ha magyar feliratos, akkor a hazai forgalmazótól veszek.
    Ilyen szutyok GA2 és társairól soha, mert oké, hogy olcsó, de már voltak gondok ilyen kulcsokkal. Olcsó húsnak híg a leve ugye...
    Persze szíve joga kockáztatni mindenkinek.
  • Lópikula
    #161045
    én idén előszrö jártam pórul, mint azt írtam is...a steam megfingatott fél év után és törölte a football managert...Blizzardtól jobban tartanék, de remélem nem lesz a kulcsotokkal galiba, én mindenestetre a megjelenés napján leemelem a média markt polcáról 9990 ftért
  • Kaputelephant
    #161044
    Én a battlechestet vettem meg idén Blizz oldalról 50% olcsóbban (starter edition opció, ha beléptél a gamebe 50% off, a hülyének is mégéri, és így olcsóbb is, mint G2A-ről). Majd a WoD és Legion Pre-Ordert G2A-ről. Több game is van onnan, sosem volt probléma. Nyílván az ember az olcsóságra megy, de ha van valami akció/promo akkor biztonságosabb eredeti forrástól vásárolni. Sajnos az ilyen G2A oldalakról nem tudhatja az ember a biztos forrást, hogy honnan is van a kód (lopták/lopott bankkártyáról vették), de sajnos a pénz nagy úr tud lenni. Pórul járásnak valóban kicsi az esélye, kivéve ha Ubisoft terméket vásárolsz :D
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.26. 20:00:44
  • Pio
    #161043
    Szerintem nagyon kicsi az esélye a pórul járásnak, a 3 srác amúgy egyszerre vette 1 oldalról, gondolom egy nagyobb adagot bannoltak egybe, nem hiszem, hogy van mitől tartani.
    Én amúgy főleg erkölcsi okokból kerülöm az efféle oldalakat.
  • jazzy
    #161042
    Ilyen helyekről vettem immáron a 4. kieget, eddig nem volt baj, remélem nem is lesz :/
  • Pio
    #161041
    Azért csak óvatosan, klánunkban volt 3 srác is, akik kaptak egy-egy surprise kirándulást a Banamákra hasonló forrásból vásárlásért.
  • sztar007
    #161040
    aszem a pre-purchaset vettem (azaz két percen belül elküldték a kulcsot az e-mail címemre) 30 euróért, a pre-order lett volna 20 euró, de azt meg megjelenés napján tudtam volna aktiválni. Nem a g2a-n, mert az allkeyshop-on néztem a legolcsóbbat és ott vettem.
    Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.07.26. 18:37:10
  • Lópikula
    #161039
    én idén megszívtam a football managerrel keyshopból..aktiváltam fél évig ment majd a steam letiltotta
  • kigyi
    #161038
    Ez az, hogy mennyi előnyt ad vajon, ha előbb lesz aktivált játéka valakinek?
  • devlking
    #161037
    g2a-n is csak olyan van hogy majd megjelenéskor megkapod a kulcsot (vagy nem és várhatsz), és így is csak kb 2500 forintot "nyersz"
  • sztar007
    #161036
    Launcherben nagyon drága, boltból is. Ha olcsón akarod venni akkor g2a vagy valamelyik cdkey shopos változata.
  • Malachit
    #161035
    Egyszer nekem nem engedte megvenni goldból valamiért, pedig 15k-val több volt összesen, mint amennyibe a token került volna. Vehettem előfizetést :/

    Kiegészítőt hogy érdemes most megvenni? Launcherben, vagy boltból jön ki ár szerint és a többit figyelembe véve jobban?
  • PiszkosFred
    #161034
    Inaktiv karakterekkel is tudsz fizetni, tokennel, golddal, stb. Ilyenkor megkerdezi, hogy "lejart az elofizu, de van X db tokened, akarod hasznalni?" vagy "lejart az elofizu, de van penzed ra a karaktereidnel, fizetsz golddal ugy, hogy minden karaktertol aranyaiban egyenlo osszeget szed ossze a rendszer?". Oke, par honapja talalkoztam a szoveggel, lehet nem pontos, de nagyjabol ilyesmiket kerdezett :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.25. 10:48:56
  • Kaputelephant
    #161033
    Bocs, tárgytalan: WoWToken in bag reactivate
  • Kaputelephant
    #161032
    Sziasztok!
    Kérdés: Ha vettem egy WoWTokent és bent van a tatyóban, ha lejár a gametime a tatyóban lévővel tudok hozzáadni 30 napot vagy only gold/vásárlásos opcióval tudok. Csak azért kérdem, mert ha lejár a gametime inactive a kari, ezáltal nem hozzáférhető.
  • shaba23 #161031
    a wow51900319 hibával leget valamit kezdeni?
    Töltő képernyőn szokott előjönni. UPC van.
    Peccs előtt nem csinálta
    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2016.07.23. 17:13:43
  • Fpocok
    #161030
    Position in queue: 2
  • Akuman
    #161029
    Nem nagyon volt lehetőségem városban lenni, csak a megnévőke nem adódtak hozzá :) köszi a választ
  • skorpio7
    #161028
    Nem tudom melyik szerveren játszol, de most a trade teli van a Tome of illusion hirdetésekkel. Ezeket kell beszerezned, illetve van néhány speciális, ami drop és írja is a tooltip-je a wardrobe-ba, hogy szerezheted meg.
  • Pio
    #161027
  • Akuman
    #161026
    Megtudnátok mondani, hogy echant skint, hogy tudok hozzáadni a wardrobe-hoz?
    Köszi
  • shaba23 #161025
    szerintem bug, mert a sámánomnál se pajzs se mace
  • Fpocok
    #161024
    Az normális, hogy a hátamon van a polearm de nem látom. Ha kézbe veszem Z vel akkor meg előkapja és látom. Aztán elrakom és nincs a hátamon? bug vagy feature?
  • Pio
    #161023
    A minap emlegettem Zelse-t, aki ingyenes friendship moose runokat szervezett, hogy segítsen másoknak összeszedni a rénszarvas mountot.
    Nos, a patch megjelenése után szépen lereportolták azok, akik pénzért árulták ugyan ezt, hogy ne legyen konkurenciájuk és az automatikus rendszer ki is mute-olta...
  • PiszkosFred
    #161022
    Ahova mutat a "Playable" felirat.
  • sztar007
    #161021
    Mennyit kell letölteni hogy el tudjam indítani? Mert az én lassú netemmel, 23GB van még hátra és még mindig szürke a play gomb.
  • Kaputelephant
    #161020
    Ne is mondd, tegnap több mint fél órát vártam, hogy mehessek Northrendre. Azán rákerestem... :D
  • Fpocok
    #161019
    Upsz, kisebb hiba került a gépezetbe és eltűntek a zeppelinek :D Mehetek hajóval Booty Baybe Orgrimmarból :D
  • shaba23 #161018
    Létezik vmi addon, amivel látom pl a hunteremmel, hogy a lootol boe cloth skinje el van-e már mentve?
  • Pio
    #161017
    Persze, hogy legyen exkluzivitása a kiegnek, legyen valami extra annak, aki megveszi és folyamatában játssza végig, ne lehessen mindent megtapasztalni utólag is.
  • fabercastel
    #161016
    Valaki nem tudja esetleg azt, hogy miként lehetne visszakapcsolni hogy a bejövő healt mutassa magamon?
  • Kaputelephant
    #161015
    Igen.
  • sztar007
    #161014
    Van egy kis problémám, elinditom a lauchert, de a play-re nem enged rákattintani. Valamennyit le kell töltenie az új patchből hogy elérhető legyen?
  • kigyi
    #161013
    Nálam ablakban fut ilyenkor és néha fölé viszem az egeret, hogy bélyegképben megnézzem nem akadt-e el valahol az ügy :D