166745
  • Fpocok
    #161092
    Kint van a Warcraft film amúgy. Akit érdekel.
  • Whysper
    #161091
    Amúgy nekem a LEGION fejelsztéseiről ez jut ezsembe ez a 2 nélkülözhetelen periféria 8)


  • Whysper
    #161090
    Tudom mutattátok a spell,d emár szét videóztam az agyamat meg megnéztem és valaki aki testelte már olyan véleményre lettem volna csak kíváncsi.
  • Whysper
    #161089
    Sziasztok. van itt olyan akinek van Legion Resto shaman PVP tapasztalata? PVP-re is igaz amit ilyen healerre állítanak ,hogy Druid a legjóbb , aztán holy pala és maj d resto shaman ?

    Csak nekem 10 év resto shamanozás után ez a mostani elég fura.. Nem tudom egyszerűen , nem látom át ,hogy mi legyen,mert eddig jóban rosszban shamanoztam ,d emost eléggé érdekesre sikerült és megmondom vanilla óta nem éreztem ekkora késztetést ,hogy rerolloljak.... (nem rinya) Csak hátha valaki jóbban belelátott a Legionbe. Talán megúsznám egy Re Speccel.. Ezért krédezem,hog ytud-e valaki véleményt mondani nekem a Legion shamanról. (minél idősebb a karakterem annál hülyébb. 10 éve használt spelleket felejt el használni 8))
    Utoljára szerkesztette: Whysper, 2016.08.04. 14:27:18
  • Malachit
    #161088
    Én csak előrendeltem tegnap az 576-ban. Még épp volt, de vagy 5x elmondta az eladó, hogy sajnos a gyűjtői változat már nem rendelhető. Én meg 5x válaszoltam, hogy nem is érdekelne. (valahogy olyan érzésem volt kicsit, mintha azt akarta volna rámsózni :D ) Kb. ennek a doboza is bekerül a porfogó halomba a többi közé.

    Patch óta először indítottam el a játékot. Szépen berakták a kezdő videót :)
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2016.08.04. 09:08:16
  • Daermon
    #161087
    Tegnap lett béta kulcsom. Idő hijján csak a DH-ra koncentráltam. Tetszik kaszt lett. :) W3 óta imádom a kasztot és hozzá a loret, Illidant. De az a "uuuu bazz" érzés elmaradt, ami anno a Warriornál, és aztán a DK-nál megvolt, de majd még tesztelgetem. :) (lehet megöregedtem? :D)
  • jazzy
    #161086
    Ahogy kigyi is írja ez csak rossz megfogalmazás, korai 100-as boostra és korai demon hunter hozzáférésre nem jogosít. Ahogy kézhez kapod a kieget akkor lesz csak elérhető a boost is és a demon hunter is.
  • kigyi
    #161085
    Szerintem rosszul fogalmazták meg: Megjelenés előtti boost-ra és DH korai hozzáférésre nem jogosít mivel csak a megjelenés napján kaphatod meg leghamarabb a kulcsot. Blizz-től rendelve egyből hozzácsapja az accodhoz és ezeket megkapod a megjelenés előtt már.
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2016.08.02. 13:21:31
  • sztar007
    #161084
    De akkor cdgalaxison miért van írva a hogy: Ez egy előjegyzés, ami értesítés kérést jelent.
    NEM előrendelés, 100-as character boost-ra, vagy Demon Hunter korai hozzáférésre NEM jogosít!

    Ebből azt hittem hogy csak előrendeléssel lehet 100-as boostom.
  • Daermon
    #161083
    Javitott link.
  • Daermon
    #161082

    20 dolog, ami eltűnt a WoW-ból
    Nem rossz kis összeállítás.
  • jazzy
    #161081
    Járni fog hozzá utána is.
  • sztar007
    #161080
    Ha megveszem a legiont augusztus 30.-a után ahhoz is fog járni 100-as boost vagy csak addig él míg meg nem jelenik?
  • Vincentcloud
    #161079
    Hát custom addon tőrléstől biztos nem lesz ilyen baja
  • Plata
    #161078
    Csúcs,töröltem addont erre kiírja hogy gond van a játék file-okkal,és nekiált scannelni.
    Asszem végeztem addonokkal.
  • Plata
    #161077
    Azt hiszem ez lesz a baj,ha jól látom 6.0.2 patchez van,de nincs belőle frissebb,valami egyszerűbb prof húzós addont akartam,többi olyan bonyolultnak látszik.
  • kigyi
    #161076
    Lehetséges, hogy a jelenlegi build-el nem kompatibilis a cucc, ha nem frissítette az addont a készítője akkor lehetséges, hogy nem működik megfelelően, vagy sehogy sem. Én erre tudok gondolni.
  • Plata
    #161075
    Tudna nekem valaki segíteni?
    Leszedtem egy profession leveling guide addont a curse-ról,telepítettem,még rémlett hogy régen hova kellett rakni,fent is van az addon a játékban az addons fül alatt ott van,de semmi sme változott,semmi kezelőfelület,sem pedig craftolásnál semmi nyoma.mit tolhattam el?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.08.02. 09:17:45
  • Daermon
    #161074
    Hát igen, meglehetősen tartalmas kieg lesz :)
  • Fpocok
    #161073
  • Panzeradler #161072
    Pug HFC-be teszteltem picit, nem annyira mérvadó a tapatsztalatom nem régóta papozom, de azért leírom.

    Discnek szerintem iszonyat skillcap-je lett, mert nagy healt tud tolni, de csak akkor ha nagyon jól és gyorsan tud feltudod rakni az buffod, ami lehet csak számomra rohadtul nehéz de a target váltások, enemy friendly között.

    Holyval viszont nagyon nagy aoe healt lehet tolni és a single healje se gyenge, szerintem bőven benne lesz a top tierben. Mindamellett, hogy élvezetes.
  • bowden
    #161071
    Tervezgetem a visszatérést: disc pap a mainem, van valakinek tapasztalata vele?
    Tesztelte már valaki esetleg, hogy mire képes raidben? Csak mert nekem a kevés videóból amit találok úgy tűnik mintha nem lenne életképes healer, ami mellett csekély dps-t tol.
    Rerollolni nem szeretnék, de valahogy tartok tőle, hogy nem lesz szükség rá raidben. Holy ág használhatóbb talán?
  • ddany7
    #161070
    hát arra értem, amit a videóban mutogatott, hogy ilyen olyan passzív dolgok: pl. tobbet proccolhat ez-az
    nyillván nem nagy cucc, de kicsit hátha jobb
  • devlking
    #161069
    Fegyverből 1 darab 1 perces cd jön az összes classnak (valamelyiknek meg csak passive), ettől semmi sem lesz izgibb.
  • ddany7
    #161068
    lehet izgibb lesz 110-en, ha jönnek extra képességek a fegyverből, meg esetleg honor talentezés.
    de egyébként én is tegnap fizettem be, hogy megnézzem az új patch-et, és nekem sem jött be a Shaman.
    Elemental régen is uncsi volt, most még uncsibb lett, a Resto pedig szintén unalmasabb.
    Talán az Enha ami most jobban tetszik.
  • jazzy
    #161067
    Én is dhzni szeretnék, de attól félek mindenki azt fog.. :/ Ezért gondolkozok, hogy priest, esetleg druid..
  • jazzy
    #161066
    Nekem g2a, kinguin, gamesdeal volt eddig, nem volt még bajom.
  • Fpocok
    #161065
    Én is itt vásárlok. Még nem volt gondom. WoDot is itt vettem.
  • devlking
    #161064
    Szerintem dkt úgy ahogy van elbaszták. Monk kicsit jobb lett, de beta után dhn kívül mással nem is játszanék.
    Az meg kicsit vicces, hogy a leggyengébb szargeares alt rugom lett a mainem után a legerősebb dps-em...
  • Daermon
    #161063
    Nekem LK óta a DK a mainem (vanilla-bc warri volt), de mivel a W3-ban is a DH volt a kedvenc hősöm és Illidian az egyik kedvenc karakterem a sztoriban, így nagyon kiváncsi vagyok milyen lett a DH. Ha jó akkor lehet reroll, mert régi vágy :) Bár a DK-val meglévő 74 exaltedet meg sajnálnám. Fene ezekbe a problémákba :D
  • kigyi
    #161062
    Ne is mond éppen egy priest-et húzok hát most még 80 alatt el vagyok vele, de már félek attól mi lesz a 80 feletti résszel.
  • jazzy
    #161061
    Prepatch, 110-re vannak a dolgok optimalizálva, fegyverből jön még spell majd, szerintem nézz róla videót, hátha úgy tetszeni fog.

    Ha úgy sem.. reroll. Most lehet én is a holy priestem helyett druidozni fogok vagy dhzni, pedig régóta a mainem, de ez van.

  • Whysper
    #161060
    Sziasztok srácok csak egy kérdésem volna.

    Tegnap beléptem a resto shamanommal és háát ami fogadott az elég szörnyű volt. Most csak Én vagyok egyedül akit így érint ez a változtatás? egyszerűen fogalamam sincs ,hogy most mit tegyek... 2005 óta tolom a shamanomat ,de szerintem ez most az a kategória,hog ynem érdekel LEgion megvan már. Vagy respecelek vagy abbahagyom Én enm tudom....

    Tényleg tanácstalan vagyok mert .. Több keigen keresztűl voltak jó és rossz könnyű és nehéz helyzetek ,de mindig becsületesen resto shamanoztam mert mindig jó volt,de amit most kaptam az egyik elöbbi jelzővel sem bír . inkább csak nagyon nem tetszik és nem tudom egyszerűen.

    Szerettem elementalokat meg azt a kéepsség arzenált amivel bírtam.. most meg nem is értem mire volt ez jó...
  • Plata
    #161059
    Köszönöm a segítséget,60 nap előfizetés aktiválva.
  • Plata
    #161058
    Ok köszönöm.
  • kigyi
    #161057
    Az oldalon lesz hozzácsapva az accodhoz (gamecard hátuljáról készített képet kapsz). mail-ben nem tudom mit küldenek én mindig csak az oldalon néztem meg.
  • Plata
    #161056
    Ha megveszem a 2 hónapos gamecardot hova küldik a számát?
    Emailben kapom meg?
  • kigyi
    #161055
    Instant gaming viszonylag korrekten árul ilyet én ott szoktam venni amikor szükségem van rá.
  • Plata
    #161054
    Tudna nekem ajánlani valaki olyan oldalt ahol vehetnék gamecardot digitálisan?
    A játék meg a kiegek meg vannak,csak most újra játszani akartam volna kicsit,erre bnet nem fogadja el a bankkártyámat hogy döglene meg,elmentem 576-ba hogy vegyek gamecardot azoknál a barmoknál meg elfogyott és fogalmuk sincs mikor lesz.
    Ezért úgy döntöttem vennék bankkártyával máshonnan,de fogalmam sincs hol árulnak legálisan wow gamecardot.
    Nincs kedvem jövőhét keddig várni hogy kiküldjék postán,mert amit találtam ott kedden jönne meg,hétvégén meg játszottam volna vele.
  • jazzy
    #161053
    Elég sok keyt vettem már g2a és társairól, soha semmilyen problémám nem volt a hosszú évek alatt. Ha egyszer lesz beszoptam.