World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

HunnernesKonge
#159740
Nem fix drop...
#159739
na én hülye,időközben megtudtam,hogy gold-ért "árulják" ha van Garrison küldid,mert 645-ös tárgyat dob 😊 na majd legközelebb 😄 akkor ezért hálálkodott a 2 arc akiket beszerveztem magam mellé tegnap 😄
#159738
"Amikor bejelentették azt hittem, hogy kapunk valami folytonosabb Alteracot ."

Miért, Alterac miből állt? Tömeg ritkítja egymást középen, néha meg egy-egy NPC-t is levágnak. Aztán a Horda veszít. Ez pont a régi Alterac. Csak eltelt azóta 10 év. :-))
#159737
nah GOLD garrison Invasion done😛 partyban 3 fővel, 645-ös sityó 😛
devlking
#159736
Lehet csak én néztem be, de szerintem a lvl3 tavern missionoket normális 100as helyett ad. A 2 napig amig volt ilyen tavernem 1 darab xp missiont kaptam, porig is égettem utána...
#159735
az első 2 percben amit elmond,nagyon igaz!


Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.07. 17:14:42
#159734
igen
shaba23
#159733
Ha megvan a 6 mount a stable-ből, akkor ha cserélem, azok megmaradnak?
#159732
köszönöm!
#159731
Ahhoz hogy maximalizáld a kvesztek számát kell egy 90-94 és egy 95-99 közti follower is, ha viszont erre figyelsz, akkor nagyjából sose fognak elfogyni a küldetések.
#159730
Ha más is válaszolhat, akkor csak akkor, ha kell belőle az acsi, a pénzes kvesztek miatt nem, annyit nem adnak.
#159729
Valaki esetleg tudna nekem olyan addont javasolni, ami mutatja az enemy frame alatt az aktuális target nevét anélkül hogy ki lenne téve focusba vagy targetolnám?

#159728
sajnos rosszul indult a napom a 93%-os siker arány ellenére a 10 órán át tartó 655-ös High Maul küldi nem sikerült....és a 97%-os 645-ös epik gatyó sem.......ennyit a Blizzard randomról! rohadjanak meg 😛

Devil a tier3-as fogadót megéri megcsinálni?
Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.07. 09:01:30
#159727
jaja 😊 be kell rakni egy nem 100-ast 😄
devlking
#159726
Ja ez nagyon élvezetes, ha az összes followered 100-as.
#159725
???
Fpocok
#159724
826 garzson küldikkel később... ezért jár acsi?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159723
szerintem is "csodás". el van baszarintva.

Arnoux
#159722
Sziasztok!

Eljött az ideje, hogy megint vissza nézzek a WoW-ra. Be tudtok picit számolni a Ragnaros Horda és Twisting Nether horda oldalról ? Mennyi magyar aktív raidelő van? Úgy látom Ragnaroson elég sok, nem tudom Twisting Netherrel mivan, vannak-e ott még magyarok.

s0n1c
#159721
szerintem ugyanúgy rákerül a cooldown
#159720
ha megcsinálok egy régi raid instát 10-es ben ,megtudom 25-ös ben is csinálni ugyanazt?
#159719
leeeeroy 612-es Tank gearben elsőre 😛 ennyit számít,hogy értelmesen húztam 😊 Istenem a healerrel kb. 10. alkalomra lett meg......ás akkor már 640-es gearben volt
Terawatt
#159718
Thrall a warcraft n*ggere? 😄 Jópofa lett

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

BoneDragon
#159717
Uhh... <#banplz>

Terawatt
#159716
Valszeg hamar elakadás jelzőt fog kapni. <#eljen>

On: Ashran csak szerintem lett csalódás? Garrisonba szedni a csontot-on kívül semmi értelme. Nincs értelmes objective amit csinálni lehetne és csak egy végtelen kötélhúzás megy egy poros úton ahol a melee classok keveset tudnak érvényesülni.

Környező objectivek jó kis csatateret nyújtanának, de lett belőlük egy egyszer végigvivős content. /max pár emberrel össze állva agyonverni a gyanútlanokat elfoglaltságot lehet űzni ezután/

Amikor bejelentették azt hittem, hogy kapunk valami folytonosabb Alteracot . *sadface*

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

picket
#159715
Több topikban is játsza az eszét, csak egy failtroll.

&#3237;_&#3237;

#159714
Shamanrol tud mondani valaki véleményt 100-on? Ele és Resto része érdekelne leginkább, valószínűleg Healelnék vele, de olyankor Ele-t is nyomnék funból. Köszi.

#159713
Neked meg mid faj faszkalap? Meselj rola.

Zenszkij
#159712

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

s0n1c
#159711
soha rosszabb elgépelést 😄
#159710
kakaterem 😄
#159709
karaktert akartam irni, sorry, mobilon nem egyszeru "gepelni" 😄

#159708
nalam rosszabb a helyzet.
11 kakaterembol csak ketto, ami lvl100, tobbi lvl91, de a 91-es karik szinte mindegyik (nincs sok, 4-7 db atlagban), follower-e mar lvl100-as, kek vagy sok esetben lila.
ebben az a vicces, hogy igy a csicska "commander" iranyitja a maxlvl hosoket 😄

#159707
alt karim 99 és 3/4-es...19 follower és az összes zöld😊)) mondjuk inkább sírnom kéne.....alig tudnak megcsinálni egy mocsok küldit
#159706
közben rájöttem,hogy mire jöttél rá 😄 jaja addon csinálja.....be lehet oda rakni 3-om csókát akiknek utána látod,hogy milyen %-os esélyei vannak a küldikre....
Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.04. 18:17:02
#159705
megneztem, de ez nem az, ami engem erdekelt volna.
de mindegy, kozben annyira rajottem, hogy a master plan nevu garrison addon csinalja.
csak meg arra nem jottem ra, hogy mire jo...

#159704
Oh yeah 😛

#159703
Köszönöm! És bocsi, hogy sokára kicsit sok zh-m volt 😊

#159702
#159701
garrison missions ablakban, fenn középen megjelent 3 üres kör alakú slot, amikbe follower-eket lehet belerakni.
ez mire szolgál?

#159700
Nekem GW2 majd Wildstar után kellemes csalódás a játék (rogue-gal), valóban elindultak abba az irányba, hogy több mozgás legyen, meg szakítani kelljen. A WoW-ot sose toltam nagyon HC módon, szerintem teljesen rendben van most a harcrendszere. Amit hiányolok, az az, hogy automatikusan kitargeteljen és elkezdjen ütni valakit, ha benyomok egy spellt, de ezt talán makróval meg lehet oldani, majd utána is nézek...
Hexex86
#159699
Segítséget kérnék.Van valami addon arra, hogy teljesen eltüntessem a questekkel kapcsolatos "nyilakat" és jelöléseket még a térképen is?Nagyon jó lenne.Minden objective-vel kapcsolatos segítséget ki szeretnék venni.A térképes és minitérképes sem akarom látni.
Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2014.12.03. 10:27:17

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius

Terawatt
#159698
Annál tényleg lomhább főleg az első hasamra ütök 60 szinten amikor kevés skilled van. Ez szépen elmúlik.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#159697
Annak csak örülhetsz, hogy nem tudod összehasonlítani a gw2-vel. Én sajnos igen.

#159696
hat nemtom milyen a gw2,de en vhogy nem erzem lomhanak a class-okat.
en druiddal nyomom, meg jatszogatok a masik 10 class-al is, szerintem egesz jok es pergosek lettek a class mechanikak.
pve-ben meg kulonosen tetszik, hogy nem a mobok alapsebzese lett most nagy, hanem a spec kepessegeik azok, amik kinyirnak - ha nem teszel ellene spell szakitassal, cc-vel, kikerulessel. kicsit wildstar-os feeling-em van tole, abban lattam meg korabban ilyet.
nameg ez az iranyvonal, amit a timeless isle-bol athoztak es tovabb csiszoltak nekem baromira bejon, a nagy kedvencem a kieg-ben, hogy nem csak quest-ekkel lehet fejlodni max szintig, hanem kincsek utani futkosassal, keresgelessel is.
eddigi legjobb kieg lett ez szvsz, komplexitasat tekintve.
de mint mondtam, osszehasonlitasi alapom nincs gw2-vel :S

Fpocok
#159695
Örülünk, hogy örülsz! <#eljen>

Parasite Eve 2, best game EVER!

Hexex86
#159694
Köszönöm a választ!Valószínűleg csatlakozom én is ehhez a kivételes világhoz.Régebben próbálgattam és próbálgatom most is(törtön), de elkezdtem olvasni a Warcraft történelmet és magával ragadó komplexitást mutat.Ha valóban elmesél történeteket és olyan történések amik összefüggnek a Warcraftal akkor minden küldetést végigolvasva fogok benne haladni.Bár ez már lehet, hogy off, csak gondoltam megosztom ilyen késő esti elmélkedésemet! 😊

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius

BoneDragon
#159693
Igen és tartalmaz 30 nap játékidőt.
Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.12.03. 00:01:18

Hexex86
#159692
Üdv!Most a Wow kiegekkel(kivéve a Warlords of Draenor) 5 euró az eredeti oldalon?Tényleg tartalmazza a Burning Crusadet meg minden kieget?Előre is köszönöm a választ!😊

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius

#159691
Ahhoz kéne 55+ kari 😊 Az a baj GW2 után lomha minden kaszt. Talán a rogue.