166745
  • sztar007
    #161132
    Ragnán elég sok magyar allys guild van.
  • Niflheim87
    #161131
    Sziasztok! úgy tervezem, hogy a legion megjelenésekor visszatérek wowba tudtok adni tippet melyik szerveren látnának szivesen magyar ally guildba?
  • sztar007
    #161130
    A broken shore scenario elérhető lesz megjelenés után is?
  • Kaputelephant
    #161129
    Borzasztóan jók, bőven megütik nálam az "epic" faktort. Jézusom, borsódzik a hátam :D
    Blizz papa még mindig nagyon tud és egyre jobbak a Cinematicok.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.08.10. 10:58:37
  • Plata
    #161128
    Sziasztok,kéne egy kis segítség,bármikor elindítom Bnetet folyton valami süket dumával nem akar felengedni.
  • devlking
    #161127
    Nincs benne betaban egyik video se. Ezek most jöttek ki (nyilván tegnap usaban).
  • TBTPumpa
    #161126
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ja, én is meglepődtem, hogy Varian-t kinyírják. Eléggé megrázó videó lett, oldaltól függően változik (Alliance oldalon a hajó a távolba megy és mindenki szomorú, Hordás oldalon pedig Sylvanas tekint vissza).
    Blizzard itt is hűvösre tesz szinte mindenkit, ahogy a Diablo 3-ban vagy a StarCraft 2-ben.
    Kíváncsi leszek ki lesz a Király, a szövetség oldalán. Anduin esélyes lehet?
    Meg, hogy mi történt Illidannal, Thrallal és Maievvel.
    És, hogy Sylvanas lesz a Horda vezére wtf, a kis hataloméhes csajnak összejöttek a számításai (az egyik videóból kiderül, hogy nem azért hívta vissza Sylvanas a Windrunner-eket, hogy átbassza a Szövetséget, hanem, hogy a Hordát megmentsék - Vol'jin kérésére). De Sylvanasnál nehéz megállapítani, hogy mit, milyen érdekből tesz.
    Mindegy, majd jön Jaina és megb@sz mindenkit szárazon.

    Ellenben a Blizzard igazán tanulhatna abból, hogy a béta verzióiba ne tegye bele az átvezetőket, mert az adathalászok (most is és 2014-ben a WoD-nál is) idő előtt felnyomják a netre (bár a StarCraft 2-nél is volt ilyen).

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.08.10. 09:08:06
  • Vincentcloud
    #161125
    Világ életemben hordás voltam, de ez epic
  • Pio
    #161124
    Keresem az állam O_o Ez is spoileres:

  • TBTPumpa
    #161123
    Sylvanas!
  • devlking
    #161122
    Én azt nem értem, hogy ilyen jól megírt cinematicokat csinálnak ÁLLANDÓAN, erre kijött egy 'ilyen' film.
  • Pio
    #161121
    Spoileres ingame videók:

  • Lópikula
    #161120
    Mikor is loggoltál be utoljára?
  • Kaputelephant
    #161119
    Na megnéztem végre a filmet! Nos a kritikám: Mmmrrrggglll
    Már azért a 2mp-ért megérte! :D
    Murlock for Warchief!
  • Fpocok
    #161118
    OKÉ... legalább tudom, hogy nem én kúrtam el valamit.
    Másoknak is ez a baja a mai nap. Már majdnem 20 oldal van.

    SZERK: Cache mappát törölve jó lesz.
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2016.08.06. 10:42:38
  • Fpocok
    #161117
    Ma reggel akartam indítani a wowot, erre ez fogadott. Lefutottam egy javítást launcherből, ugyanez. Mi a fene ez? Mellesleg nem is pvpzek, soha lol


    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2016.08.06. 10:23:58
  • Fpocok
    #161116
    Ez jó hír. Healer dudu leszek (ettől a videótól függetlenül)

  • Pio
    #161115
    Elvileg így van, igen, még raidelni is tudtok együtt, kivéve mythic, az server only szokott lenni amíg releváns.
  • Fpocok
    #161114
    És azt jól tudom, hogy ha haver tök másik szerveren van, partizunk, akkor tudunk menni dungeont, illetve a rendes zónákban is látjuk egymást?
  • Fpocok
    #161113
    igen, hallom páran odamentek.
  • Pio
    #161112
    Na és egy jó kis disney rajzfilm? Valami ilyesmi? :)
  • Pio
    #161111
    Ragnán felteszem sok a magyar hordás. Azt tudom, hogy a szerveren sok a magyar és azt is, hogy sok a hordás, ebből gondolom.
  • Fpocok
    #161110
    MÁS: Úgy néz ki, hogy amíg inaktív voltam, a guildből (Blackravevns-TN) a raiderek továbbléptek és már raid sem lesz Legionban?!?!
    Szóval úgy néz ki, új csapatot kell keresnem, ahol kiélhetem hardcore raidelési szándékaimat. Van 24 napom. Mint mondtatok, hol van sok magyar? Horda oldal érdekel (Horda-Alli arány nem szempont).
  • Fpocok
    #161109
    Jah, valamennyire igen, bár nem teljesen erre gondoltam. De amúgy igazad van.

    "Lassan már szebb mint a valóság. "


  • LeWyTy
    #161108
    Saját magadnak mondasz ellent
    "ruhával és maszkokkal" vs. "2016-ot írunk" pont hogy a cgi-a normális.
    Nem hiszem hogy meg tudták volna oldani az orkokat, de ha jól rémlik hogy olvastam valamit hogy eredetileg úgy akarták.
    Mi a probléma a cgi-al? Lassan már szebb mint a valóság.
  • sztar007
    #161107
    Az emberek jobban kilógtak a filmből mint a CGI karakterek :D
  • Fpocok
    #161106
    Mondjuk meg lehetett volna oldani ruhával és maszkokkal? 2016ot írunk.

    Nagyon kilógott... minden jelenetnél.
  • picket
    #161105
    Rockopera! A háttérben kartonból emelt kő kapu, a mellette álló táncosok felhúznak benne - és ezzel a földre roskadnak -egy zöld függönyt és elkezdik a függönyt rázni. A tenor a szívfacsaró gitárszóló után félig a közönség, félig a zöldre pingált, bőrszerkós táncosok felé izgatottan: "A Dark Portal! Nézzétek! Végre megnyííííííílt"... Szerintem simán rottentomatoes 85%
  • kigyi
    #161104
    Áh ok, mert a wow-hoz még 2 kiegészítőt prognosztizáltak, már megijedtem, hogy a Legion-al vége :(
  • TBTPumpa
    #161103
    Lesz még kiegészítő, az utolsó részt a Legion felvezetéséül szolgáló kisfilmekre értettem.
  • kigyi
    #161102
    Nem úgy volt, hogy lesz még 1 kieg ezen kívül? Vagy már azóta az is változott 1-re? :(
  • TBTPumpa
    #161101
    Szuper volt, ellenben a WoD-ot anno jobban felvezették. Kár, hogy ez az utolsó rész, azt hittem még Maiev és Sylvanas is kap külön részt.

    CE ügyben jelzett már valakinek a CD Galaxis?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.08.05. 11:11:00
  • LeWyTy
    #161100
    Azért én megnézném full reálban egy bábműsort vagy egy színdarabot, de akkor már minimum musical legyen
  • picket
    #161099
    "-túl sok CGI"

  • Kaputelephant
    #161098
    Igen sokan panaszkodtak, hogy kevés az elf, de alapvetően a Warcraft I-t dolgozza fel ami igazán az ember vs orc témára volt kihegyezve. A WoW film az majd totál más lesz, ha lesz. Sokan szerintem ezt egy WoW filmnek titulálják, és itt kezdődik a probléma. Nagyon későn jött a film sajnos.
  • Fpocok
    #161097
    Most fejeztem be a filmet. WOW. Mármint a world of warcraft filmet :DDD

    +Karazhan
    +polymorph
    +kecskenyársalás
    +ninjas cutting onions

    -túl sok CGI
    -túl kevés sexy nyálelf


    8/10
  • Pio
    #161096
    És itt az usolsó epizód is:

  • sztar007
    #161095
    Ragnán ally odlalon játszok és elmondhatom hogy tele van magyarokkal. Szóval ez tévhit hogy ragnán csak a horda oldalon van élet :D
  • TVelvet
    #161094
    Sziasztok!

    Jelenleg melyik szerver a legaktívabb magyar szempontból?:) Arathort tudom meg a Ragnarost. Raidelés miatt kérdem. Az a gond outland allyban van minden karim, és vanilla óta allis vagyok, most átállni a hordába... :D
  • sztar007
    #161093
    A film elég jó lett szerintem, kár hogy az a plusz 40perc anyag kb soha nem fog kikerülni.