166745
  • Daermon
    #161172
    Plusz nincs már goldos küldetés Garrisonban.
  • Daermon
    #161171
    Bő 1,5 hét és teljes erővel itt a Légió. A Garrissonnal már csak hobbi szinten foglalkozz szerintem. Inkább érd el a lvl100-at és szakmáz, inváziozz :)
  • Lópikula
    #161170
    sehogy..
  • argo001
    #161169
    Egy hete tértem vissza a játékba, így körülbelül 6 év kihagyás után, és most értem a 90. szintre a mágusommal. Tudnátok segíteni abban, hogyan építsem fel a Garrisonom úgy, hogy legyen esélyem tokent vásárolni? Ahogy olvastam, a Garrison-szisztéma a 7.0-ás javítással jelentősen átalakult.
  • Fpocok
    #161168
  • Kaputelephant
    #161167
    Hali!
    Kis érdekesség, ha valaki Win 10-et használ: Az új évfordulós frissítés óta tapasztalom WoW-nál, hogy stabil 20 FPS-m van. Amikor az Xbox panel előjön, hogy indítható felvétel stb akkor felugrik az FPS szám, mikor eltűnik visszaesik stabil 20 FPS-re. Az XboX alkalmazásnál ki kell kapcsolni a játévideó-rögzítő opciót és már megy is rendesen 60 FPS-el. Ugyanez a pl: SWTOR-nál és egyéb játékoknál is tapasztalható, de érdekes, nem mindnél. Szóval, ha esetleg valakinek FPS problémája van, akkor próbálja ki. Remélem segíthettem ezzel a tippel is a jövőben!
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.08.15. 19:47:57
  • TVelvet
    #161166
    Ezzel én is így vagyok:)
  • kigyi
    #161165
    Nem az a gond, egyszerűen csak szeretem a saját nyelvemen intázni a dolgokat.
  • Lópikula
    #161164
    learn english
  • kigyi
    #161163
    Így van az elmúlt néhány évben megjártam nemzetközi és magyar guildeket, de hiába voltak rendesek valahogy egy nemzetközi csapatban nem tudom úgy elengedni magam ahogy kell. Amikor még tartott a magyar csapatunk nagyon jól szórakoztunk, kiváló volt a hangulat. Szeretném újra átélni legalább egy kicsit.
  • BoneDragon
    #161162
    Gondolom valaki szeretne raidelni magyar közösségben.
    Én is a héten mentem vissza és teljesen új karit kezdtem egy másik szerveren.
  • Plata
    #161161
    Minek szerver transzfer?
    Én most egy olyan szerveren játszom amin szerintem egy francos magyar sincs.És nem is hiányoznak.Bronzebard vagy mi a szösz szerver.Valami törpös.
    Teljesen nulláról kezdtem újra a játékot,elfelejtettem a régi accom nevét,emailcímét kódját,mindenét.
  • kigyi
    #161160
    Én is gondolkodok rajt, de nem tudom melyik karakterem vigyem :D Azért mindegyik kicsit drága lenne :( :( Így is az :(
  • Plata
    #161159
    Tegnap én is átváltoztam Kharanos mellett.
  • Fpocok
    #161158
    úgy látom kész
  • Fpocok
    #161157
    Manapság meddig tart a szerver transzfer?
  • Fpocok
    #161156
    Randomra emberek átváltoznak démonná és akkor meg lehet halni.
  • Daermon
    #161155
    Elfogyott a HP-ja :D
    Amúgy invázió van és a fővárosokban is lehetnek playerből dreadlordok.
  • Rahar
    #161154
    Egy kemény 2-es szintű karakterrel Orgrimmarban várakoztam (a 15-ös szintű dungeon bejáratának relatív közelében, the cleft of shadow nevű helyen ), a program a háttérben futott. Annyi ideig nem nyúltam a szoftverhez, hogy kidobott a játékból. Amikor visszaléptem, meg voltam halva.
    Kinek milyen ötlete van, hogy halhatott meg a karakter Orgrimmar közepén??
    Utoljára szerkesztette: Rahar, 2016.08.13. 08:04:41
  • ddany7
    #161153
    Köszönöm!
  • jazzy
    #161152
    Attól függ milyen kulcsot veszel.

    Pre-purchase kulcsot azonnal kapod és már a demon hunter is elérhető. Ez drágább.
    Preorder kulcsot csak a megjelenés napján kapod.

    99%-ban leírják mindig a kulcs leírásában, hogy azonnal aktiválható, vagy megjelenés napján küldik, de a fenti elnevezéseket szokták használni.
  • sztar007
    #161151
    Azt is nézd hogy a Guardian Cub anno 10 euro volt és nem "ingyen" lehetett szerezni mint a mostani eventes petet/toyt.
  • Fpocok
    #161150
    Igen.
    Nem.

    Elvileg mindenhol csak megjelenés előtti napon, megjelenés napján lesz... ami nem a hivatalos blizzard store.
  • ddany7
    #161149
    valaki vett mar legion key-t neten mashol mint a blizz?
    az erdekelne hogy rogton kapom a kulcsot es tolhatom a 100as boostot, vagy majd csak 30-an kuldik a kulcsot?
    koszi
  • shaba23 #161148
    Mi ez a dreadlordos toy?
  • Lópikula
    #161147
    de ugye ezt beuseolják az emberek, tehát később nem lehet eladni....pár év múlva sokat érhet, ezek időre mennek, hosszútávú befektetés, nézd meg a guardian cub most mennyiért megy el
    Utoljára szerkesztette: Lópikula, 2016.08.12. 13:34:58
  • jazzy
    #161146
    És a démonos potiból ? :)

    Lemaradtam erről sajnos, pedig akartam szerezni kieg előtt pénzt, csak nagyon nem volt kedvem játszani az előző 2 napban.

    Arról van valakinek infója, hogy melyik professionok lesznek előreláthatólag a legjobban a jövedelmezőek legionban?
  • devlking
    #161145
    Nvm. Hotfix óta 1 óra alatt kiesett 9 darab. Így ez se fog semmit se érni. (Az más kérdés hogy nekem ebből most még 150k goldom lett :D)
  • devlking
    #161144
    Ezek amiket vendortól lehet venni, szart sem érnek később sem.
    Viszont a dreadlordos toy az most is kurva drága. (remélhetőleg nem is buffolják a dropot)
  • Lópikula
    #161143
    mért nem? kiveszik a játékból több százezret fog érni
  • BoneDragon
    #161142
    Nem.
  • sztar007
    #161141
    Egyébként szerintetek a pre-eventes petet (Felbat Pup)-ot érdemes megtartani 1-2évig és utána eladni? Biztos sokat fog érni.
  • sztar007
    #161140
    Valaki találkozott már azzal a buggal hogy az új Felshroud szettet nem engedi megjavítani?
  • TBTPumpa
    #161139
    YT fotelharcosoknak a Blizzard kiszototta a Legion Collector's Edition-t.
  • MaRee
    #161138
    Mert a történetvezetés bugyuta, a vágás szörnyű össze-visszaság, a történet átmenet nélkül ide-oda ugrál. A színészek erősen közepesek, "Ragnar" ugyan olyan, mint a Vikingekben, még a mimikája és a mozdulatai is, Garonára pedig akárhányszor ránéztem, sírva fakadtam. A többi szereplő olyan jelentős volt, hogy a nevükre sem emlékszem. A CGI részek iszonyatosan profik és hangualtosak, de ami nem az, az olyan mint egy Film+ os ZS kategóriás kosztümös film, iszonyatosan gagyik a díszletek, a ruhák és a páncélok. Egyszerűen látni rajtuk, hogy műanyag, vagy a franc tudja mi. Persze értem én, drága a CGI. Ha nem lennék 10+ éve Warcraft rajongó, akkor szeppukut követtem volna el a megnézése után (hálistennek nem moziban láttam).
  • Pio
    #161137
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Illidan lelkét guldan elküldte a twisting netherbe, nem tudni róla semmit, viszont van egy jóslat, hogy ő fogja elhozni a démonok korának végét.
    Thrallt elhagyták az elemek a Garroshal való harca után, ezért odaadja a Doomhammert a játékosoknak és elvonul családi életet élni.
    Maiev elment üldözni a démonokat, a többi warden pedig őt keresi. Az egyik 5fős instában rá is akadunk majd... ;-)
  • sztar007
    #161136
    Viszont jó hír hogy a démon inváziós pre-eventet kis karakterrel is meg lehet csinálni.
  • jazzy
    #161135
    Miért nevetségesen szar a cgi részeken kívül?
  • MaRee
    #161134
    Jó lesz ez az új kieg? Hülye kérdés na még meg sem jelent, de qrva nagy hype-ban vagyok, mióta láttam a várkráft filmet (ami amúgy a CGI részeken kívül nevetségesen szar), és ezeket a harbringeres videókat. WoD-dal sem játszottam már, Pandába belement egy fél év. De a wod negatív kritikái után nem is bánom, hogy nem vettem meg akkor. Ennek a hagyományait viszi tovább a köv kieg is, pl garrisonban csücsülés egész nap, üres világ és fővárosok, rng, stb, vagy inkább a régebbi kiegekhez nyúlnak vissza? A háttér sztorin kívül semmit nem tudok az egészről.
  • Daermon
    #161133
    Arathor(pve) és Ragnaros(pvp).