166745
  • Niflheim87
    #161213
    Sziasztok! Ha most csatlakozok a wow világába demon hunterként akkor milyen szinten kezdek és milyen kezdő cuccokat kapok? van értelme most nekivágni vagy nagyon levagyok maradva mindennel? ugyértem hogy gondolom aki régóta játszik sokkal jobb cuccai vannak tehát sokkal erősebb is és ha nekem ugye ez a kezdő cuccom lesz nembiztos hogy bevesznek bármibe is vagy ez nem igy van?
  • devlking
    #161212
    Hát igazából annak is felfogható, mert ennek a végén kerülsz el új dalaranba, ahol majd kapod az artifact questet 10 nap múlva.
  • ddany7
    #161211
    jaa értem, azt hittem már valami artifact felvezetés. köszi
  • jazzy
    #161210
    Legion felvezető questek. Minden héten új kezdődik.
  • ddany7
    #161209
    sziasztok, tegnap belogoltam mage-l és vmi Khadgar-os questline kezdődött el Dalaranban majd Kharazanban. Ez micsoda?
  • fabercastel
    #161208
    Érdemes 25 HC-n letolni minden héten a Cata-s raideket, lehetőleg minél több karival. Majd ha bejön Legion, 110-en már a MoP-os raideket is lazán le lehet nyomni (igaz, vannak amiket most is le lehet). Emellett pl. mining-al ha Ghost Iron Ore-t farmolsz Valley of the Four Winds-ben, ott kb. 20 perc alatt ki lehet farmolni 1 stacket, amit ha bar-rá alakítasz 100 db jön ki belőle, az kb 1100-1200 gold (20 perc alatt). De egyéb jó ötleteket én is várom :D
  • kigyi
    #161207
    Használd fel és akkor nem lesz vele gond az a biztos :D Ma én is megvettem, rászántam magam abban a pillanatban ahogy beesett 9K alá :)
  • Fpocok
    #161206
    Ha megveszem Legionnal, mi lesz a 90es boostommal?
  • DonPedro22
    #161205
    Gold Farmolásra van valami jó tippetek? hol és miből lehet könnyen, gyorsan összeszedni?
  • Pio
    #161204
    Kivágott jelenet:
  • devlking
    #161203
    Nem nagy titok, ennyi:

    Use an Elixir of Detect Demon before talking with the Doomsayers! It allows you to see the special (otherwise hidden) dialog interaction, which when you click on this special dialog, spawns a Dread Infiltrator, which can drop a Pocket Fel Spreader. Not all Doomsayers will be a Dread Infiltrator in disguise though - so be sure to visit them all, and keep checking back.

    1. Get Addon "Server Hop" (do NOT use Cross Realm Assist, it's much slower): https://mods.curse.com/addons/wow/server-hop

    2. Use search term "dread infil -farm -hunt" (add 'dread' in any other language to maximize your chances, for example 'schreck' would be the German term)

    3. Wait until a group pops up, hope it's not one of the dozens of troll groups.

    4. Click!

    5. Receive toy (sooner or later).

    Én 4 napon keresztül bírtam a farmolást. Ez azt jelentette hogy reggel 4-től 6-ig, ilyenkor ugyanis nem az van hogy megjelenik egy group, és már tele is van. Nap közben igen nehéz bekerülni.
  • devlking
    #161202
    BC óta nem láttam ezt a mentalitást sehol. Mondjuk nem is voltam 80 féle szir-szar guildben.
    (rugo jó lesz)
  • DonPedro22
    #161201
    Akkor ezek szerint eddig velem vagy a csapattársaimmal volt gond... mindig azt hallgattam, hogy kicsit gyenge a dps-ed meg olvassak utána a kasztomnak stb... de hiába néztem és jártam raidekre nem sok változás volt.
  • sztar007
    #161200
    Szerintem ha mind a három kariddal nem léptél be már majdnem egy éve akkor tök mindegy melyiket választod, ugyanolyan lesz mindegyik. Másrészt meg én mióta wow-ozok, ugyanazzal a classal nyomom, néha-néha kipróbálok egy másikat de a mainem mindig ugyanaz. Ha gyengítik az adott patchben, ha erősítik, nem az számít, hanem hogy te élvezel vele játszani.
  • DonPedro22
    #161199
    Utána pedig ha bekerülök egy guildbe azt hallgatom hogy milyen szar karim van mert gyenge a dps...
  • Daermon
    #161198
    Tök mindegy. Játssz azzal amelyiket szereted.
  • DonPedro22
    #161197
    occó vót... na mind 1 most az lenne a kérdésem mivel 9 hónap kimaradt, hogy jelenleg melyik kaszt a jobb dps pve-ben? van rugóm, palám és hunterem de nem tudom melyiket érdemes tolni és melyik talenten mert látom elég nagy változáson ment át minden.
  • Fpocok
    #161196
    Én tudom mi lesz ott a gond... az hogy a g2a-n vásároltad. Tolvajokat támogatsz. ÍJ
  • kigyi
    #161195
    Szerintem ezzel mindannyian így vagyunk. Nálam sem dől a lé jelenleg, de sajnos keveset is tudok online lenni.
  • brasco84
    #161194
    erről mesélhetnél kicsit bővebben, nekem is kéne most az ingyen előfizu :D én régebbi peteket próbálnék eladni, de a kutyát nem érdekli.
  • devlking
    #161193
    Azt hittem a patch meg release között alig fog jönni gold, max barnból 300k. Erre így egy hónap alatt már 1 misi, meg 4 hónap gametime.
    (toyfarm ftw, 5-10 percenként 10k gold)
  • DonPedro22
    #161192
    sikerült, kaptam rendes kódot... az eladó küldött másikat és megnéztem a kód utolsó 4 számjegye volt más.
  • jazzy
    #161191
    https://ticket.g2a.com/livechat/hu_HU

    Leírod a problémát, megmutatod nekik a képet account névvel együtt, mondjuk dátum idővel, hogy aktiválod a kódot és hibát ír, aztán hogy nincs rajta aktív gametime.

    Nekem 1 alkalommal fordult elő, hogy nem volt jó a kiegészítőhöz a kód, elírt 1 betűt a seller, pár óra múlva kaptam a jó kódot.
  • kigyi
    #161190
    Pont ugyanolyan rizikós a cucc, az is csak egy piactér.
  • sztar007
    #161189
    ebay-ről vett már valaki gamecardot? Ahogy nézem olcsóbb mint g2a-n.
  • kigyi
    #161188
    Azért inaktívak, mert nincs game time az acc-on. Addig így mutatja őket. Hát igen a G2A piactér azért rizikót is hordoz magában. Supportot kell kicsit noszogatni és majd elintézik az ügyet. (kérdés kinek a javára)
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2016.08.18. 13:47:39
  • DonPedro22
    #161187
    A karakterek meg vannak csak azt írja inactive mindegyik... csak a kódot nem fogadja el a g2a support visszaírt és adott egy kódot ami 3% kedvezményt ad másik vásárlásra de mindjárt írok nekik hogy egy új kódot adjanak de akciós vásárlós kupont...
  • DonPedro22
    #161186
    Na várjunk itt valami nem fasza... belépek a wow oldalra ki is írja a nevem de a legördülő menüben nincsenek ott a karaktereim...
    csak annyi hogy log out. lehet elveszett minden? :S
    Vagy a kódot azért nem veszi be mert a játékot csak most tölti le?
    vagy én már nem értem...
    Utoljára szerkesztette: DonPedro22, 2016.08.18. 13:35:35
  • DonPedro22
    #161185
    Fasza... vettem g2a-n 60 napos kódot erre battle.eu-n nem fogadja el... ez fasza
    pedig mindig a g2a-n vettem meg régebben is és mindig jó kódot kaptam eddig még nem volt gond :(
  • kigyi
    #161184
    Tudom, de még valaki komolyan veszi és megijed (tudod a kockáknak ez nagyon tud fájni :) )
  • Fpocok
    #161183
    vicc volt
  • DonPedro22
    #161182
    mind 1 akkor előfizetek ma, a kieget majd jövőhétvégén megveszem... az még belefér az előrendelésbe úgy is.
  • kigyi
    #161181
    Na ne mond :D Én ennél többet is kihagytam nem lesz semmi baja a karaktereknek, nem lesz digitális népirtás. Az tény, hogy van egy időszak ami után a blizz törölheti a karaktereket, de nem lépték eddig sem meg és a mai helyzetüket látva nem is mernék meglépni :D
  • Fpocok
    #161179
    wtb szerkeszt gomb

    szóval inaktivitás után
  • Fpocok
    #161178
    úgy tudom 10 hónap aktivitás után törlödik mindeb ės örökre elvész. siess :)
  • DonPedro22
    #161177
    max jövőhét csütörtökön lesz rá mert meg vettem a No Man's Sky-t meg pár játékot még Vive-ra és ennyi maradt de napokban gondolkodtam már rajta, hogy háááát lehet be kellene fizetni megint és tolni... elvégre 8 évig nyomtam a wowot de 9 hónapja inaktív az accom.
  • kigyi
    #161176
    Akkor reménykedj, hogy valaki tud olcsóbban, vagy szerezz még pénzt :D
  • DonPedro22
    #161175
    basszus... maradt 27 euró a számlámon... :(
  • kigyi
    #161174
    IG-ről talán 29.5€ környékén. Ennél olcsóbb forrást én egyenlőre nem találtam.
  • DonPedro22
    #161173
    Hol lehet most a lehető legolcsóbban beszerezni kulcsot a Legionhoz?