World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pari
#159890
ennyire gyors lett a szintezés!?😊
a kockulást nem engedem, napi 1-1,5 órát számítógépezhet max😊

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

#159889
Attól függ ki mekkora kocka, akár 24 óra múlva is hátrányt jelenthet , vagy még kevesebb idő alatt 😊
Pari
#159888
Jogos a felvetés, de dps-t majd jatszik soloba. Duoba meg jo lesz a tank+healer, ugy legalabb tudom tanitgatni, mire kell figyelnie.
Meg akarom majd venni a WoD-ot, de 1 hónapba 2 alapjatek+2 kieg hazavágná a büdzsét, szóval a kiegészítőket csak egy hónap múlva tervezem. Gondolom egy hónap WoD nélkül nem jelent nagy hátrányt, vagy tévedek?

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

#159887
Ajánlatos beszerezni a Dreanort, mert az alatti contentnek sok értelme nincsen és hamar végig lehet szánkázni rajta, jelenleg 90 felett kezdődik az élet, illetve nyilván lvl 100-on. Ha a kisfiad még csak 10 éves akkor én a dps-t ajánlanám neki, a tank és a heal az elég felelősségteljes szerep, azt meg szerintem jobb elkerülni, hogy a random emberek bárkire is rászálljanak instában. De amúgy meg 2 talentes rendszer van, szóval lehet olyan castot választani ami dps is healer is meg tank is. Az se biztos, hogy elsőre be fog jönni a választott karakter. Azt nem tudnám mondani, hogy akár healer vagy akár dps és tank faék egyszerűségű lenne, de egy kis utána olvasás és gyakorlás után mindegyik megtanulható.

PS4 ID: Vordengo

Pari
#159886
Köszönöm szépen a jó tanácsaikat, még két kérdést engedjetek meg:
A tank+healer combo-ból mit ajánlanátok? Több helyen olvastam a blood DK+healert (lv55+ után)
Kisfiam még csak 10 éves, gondolom neki a fotm tank állna jól a skill tank-al szemben.
Healerből mit ajánlanátok nekem? Nem szeretem a túl sok gomb/skill (8+) rotációs classokat (mondhatjuk , hogy a faék egyszerűségű classokat/role-kat szeretem😊.
Illetve, mennyire látjátok szükségesnek a WoD kieg beszerzését, így a legelején? Vagy elég egyelőre a MoP mondjuk úgy lv60-ig?

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

Fehercsoki
#159885
Tank+dps és healer+dps is jó lehet instázás szempontjából, dupla dpst kerüljétek, úgy nem fog behívni, ha új wowot veszel akkor szerintem RaFal hívd meg mindenképp a fiad, így kapsz egy ingyen hónapot és egy mountot, illetve 90 napon át 300% xp mindkettőtöknek.

BoneDragon
#159884
Szia!

Mindenki megkapta a pandáig bezárólag a kiegeket, aki valaha megvette a játékot. Igen már csak a Draneort kell megvenni és befizetni a játékra. A legjobb páros? Tank és healer. Egyből behív majd instába és ha nem akartok komolyabban raidelni csak néha napján lemenni puggal, akkor is ez a legjobb választás, mert instant vinni fognak. 😊

Pari
#159883
Üdv Urak!

Kisfiammal szereténk elkezdeni wow-ozni, és lenne egy két kérdésem amire nem találtam a választ a faq-ban.
Nagyon regén megvettem az alapjátékot magamnak, jelenleg a státusza WoW: Mist of Pandria (standard edition) - frozen
Ez azt jelenti, hogy elegendő megvásárlnom a Warlords of Draneort, hogy fullos legyen a game? (illetve befizetni a havi díjat, hogy el is induljon)
Illetve, a gyereknek is szeretnek venni egyet, akkor elég az alapgamet és az utolsó kieget megvennem?
Leginkább duóban szeretnénk eleinte játszani, mai állás szerint mi számít jó duó-nak a gameban?

Előre is köszi a válaszokat.
Üdv
Pari
Utoljára szerkesztette: Pari, 2015.01.31. 07:40:43

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

MrPredator
#159882
Na akkor pár tanácsot adhatnál lockkal kapcsolatban hosszabban, akár privátban is.
Nem lvl92-n akarom eldönteni hogy milyen, de van ilvl650-es hunterem, és 3-4k-t verek rá a lockokra úgy hogy ilvl660-670 közt vannak. És ez nem túl jó dolog. A 6.1-ben sem buffolják a lockot, szerintük rendben van az hogy pl a Rain of Fire (lvl92) 50-150-et üt a targetbe. Ez azért nem kicsit gáz, ekkorákat lvl20-ason ütnek mások. És BE-t sem generál. Gyakorlatilag nem tudom mi a szerepe a Rain of Fire-nek.

Szóval írhatnál milyen spec-en játszol, talentek, tapasztalatok. Nagyon megköszönném.
BoneDragon
#159881
Komolyan ezt 92-es szinten akarod eldönteni? Az a baj, hogy nem instant kill 1 mob vagy mi? Igen igaz, kicsit gyengébb most a lock mint a többi kaszt, de nem számottevő. Én 672-be vagyok és semmi gondom vele. Inkább azzal van gondom, hogy 1-2 kaszt magasan veri a többit. De hát ez mindig így van. Majd patchekkel változni fog.

MrPredator
#159880
Pont ez a bajom, hogy nem szeretem a demo ágat 😊
Vagy affli vagy destro. Még csak lvl92 vagyok de mind az affli mind a destro nagyon gyenge. Nem tudom 100-on milyenek lesznek, de nem sok jót nézek ki belőle.
Fehercsoki
#159879
Demo elég op most, érdemes simcraftot megnézni.

MrPredator
#159878
Csak én látom úgy, hogy a warlock iszonyat gyenge? Demo azt mondják jobb, de azt nem szeretem. Az destro és az affli fos nagyon, és a 6.1-ben sem erősítenek rajta.
A Rain of Fire aoe valami szánalmas, ki is vehetnék a játékból. Nem értem én ezt.
jazzy
#159877
EGY VICCES GIF, MEGJÖTT PICKET
picket
#159876

ಥ_ಥ

#159875
Így van. Ott van. Örülök is neki, használom is. De az csak bagolyra van. Egyébként pedig meg nem is értem, hogy miért említed, mikor közel sem erről beszéltem 😊

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#159874
Na mesélj kérlek! Milyeneket? Miről kéne engem meggyőzni? Kíváncsian várom bölcs okfejtésed.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

Fehercsoki
#159873
És még ott a glyph of stars is, ami kifejezetten szép és még a geared is látszik.

#159872
Pont azért jó mert nem lehet megkülönböztetni, elrejtheted hogy milyen penge cuccod van és a lámák csak úgy megtámadnak te meg leütöd mindet. Ha tudná hogy a legjobb cuccod van biztos meggondolná hogy neked menjen-e
torrente111
#159871
az ilyeneket mint ez nem tudod meggyőzni

Fehercsoki
#159870
Incarnation, Burning Seed?

#159869
Lényegében ugyan az. A modell frissítés nem ugyan az, mint amiről én beszélek. Ha ránézel egy szintező druidra és mellette egy epic 100-as druidra, azért szerintem elsőre nyilvánvaló, hogy melyik a 100-as (heirloomot most hagyjuk ki). Viszont amint bemegy mindkettő maciba.... na, érti? 😊

Csak kikívánkozott a téma, bocs, ha zavartam vele valakit...

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

Fehercsoki
#159868
Nem 10 éve nézed ugyanazokat a formokat...(3.2: új cat és bear, 5.0: új travel és aquatic form)

#159867
Szóval, te egy ilyen posztból ennyit vagy képes leszűrni? Igen, valóban, ez nekem a legfontosabb...

Soha nem fogom megérteni az ilyen negatív, antiszociális egyéneket, mint amilyen te vagy. Mikor BC kijött, már azt írtam vmelyik fórumon, hogy miért nem lehetett a karakter modelleket egy kicsit feljavítani. Már akkor is azt kérdezte egy bölcs, hogy ez nekem a legnagyobb bajom? Erre eltelik 8 év, feljavítják a modelleket és mindenki örül, tyű milyen király. Na ja, jobb későn, mint soha. Még öt év és talán lesznek normális feral formák, aminek mindenki örülni fog, de most mégis csak ennyit vagy képes kiböfögni magadból. Gratulálok.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

torrente111
#159866
hát igen,ez a legfontosabb! neked

#159865
Hogy nem tud a Blizzard kitalálni már valami látványos megoldást a druid macira és cicára. Akármilyen szép, csilli-villi gearben figyel a karakterem, ugyan azt a macisegget bámulom 10 éve, 10-es szinttől kezdve. Miért nem lehet egyre "menőbb" a maci, cica kinézete, ahogy egyre durvább az itemlevel max szinten? Például 630 ilevel fölött a maci kicsit nagyobb lesz és kap egy pár csicsát a testére, 660 fölött meg még pofásabb lesz, mondjuk mint az Amani warbear, vagy hasonló. A bagoly színe pedig még mindig nem változik a hajszín váltásával, ahogy a talentelt félcica-ember színe is állandó. Biztos eléggé hard feladat ezt összehozni.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#159864
Hát igen, itt igen. De ez egy raid, egy shaman. Én viszont hetek óta nem láttam top10-ben és gyanítom ma sem fogom. De ha igen szólok 😊 Nekem is van shamanom, jelenleg enha, nincs neki top gearje, de azonos gearben is majd' mindenki elkeféli raid dps-ben.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

Fehercsoki
#159863
Már nerfelték...

jazzy
#159862
Javaslom megtekinteni akkor, random időpillanatba beletekersz és recount 😊

MrStokes
#159861
Koszi az infokat, most csak meg jobban kedvet csinaltal hozza.
Annak kulon orulok, hogy tobbfele healer modozatot ki lehet hozni belole !

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

MrStokes
#159860
En most megprobalok atallni enha-ra, majd meglatom mire jutok vele.
Egyenlore gear-gyujto fazisban vagyok, minden olyan slot-ra uj gear kell, amin nem cserelodik a main stat >_<" .
Kenytelen leszek normal HM-et pugolni , mert klannal mar nem megyunk normalt, csak hc-t.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#159859
Akkorára állítottam a recountot, hogy az első 10 dps-t látom csak és még soha nem láttam shamant köztük, úgyhogy én nem értem mire ez az enha brutáldurva jelző. Ez saját tapasztalat, nem flame 😊

Én leginkább healereket játszok és én is priestet és druidot ajánlom és nem foglalkoznék azzal, hogy melyik a kezdő healer.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#159858
A resto druid nagyon jó. SoO-t toltam vele végig, most meg BG-zek. Nagyon változatos tud lenni.. Le lehet vele reagálni különböző helyzeteket, de ha tudsz alőre készülni, és tervezni a healeket, akkor még jobb. Egy kurva nagy ellensége van, a diszkó papok a hülye bubikkal, amik teljesen kinyírják a HoT-okat. A kontentek nagyon elmentek a semmi-semmi-burst damage irányba, ami nem igazán kedvez a felhotolásnak.
Ez SoO-ban Malkoroknál nagyon jól látszott. Ott ugye nem volt overheal a mechanika miatt, és egyből 30-40%-ot vertem a diszkópapunkra. :-)


Viszont ami még plusz jóság, hogy több féle módozatot is ki lehet hozni belőle, főként az új lvl100 talentekkel. Pl HoT-fókuszt, nagyon rohangálóst, olcsóért nagyokat hílelőst.

Szóval erősen tudom ajánlani, nagyon jó. Ja, emellett BG-n a CC-i eléggé hasznosak bírnak lenni.
Utoljára szerkesztette: kingofn00b, 2015.01.23. 11:19:37
MrStokes
#159857
Regen kis szinten probalgattam a resto druid-ot, az valamiert nagyon tetszett anno. Mostanaban tobbszor eszembe jutott, hogy healer-kent felszintezek egyet.

Igazabol jelenleg a klanomban nincs szukseg uj healerekre, szoval raidekre max puggal tudnek lejarni a jovobeni healereimmel.
De valamiert nagyon izgatja a fantaziamat, hogy milyen lenne instakban felszintezni egy-ket healer kasztot. Na meg raideken healelni.
Kezdem mar kicsit unni a dps szerepkort...

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

MrStokes
#159856
Nalunk en vagyok az egyetlen ele shaman, es ha most valtok enha-ra, akkor szinten en leszek vele az egyeduli. :S

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

MrStokes
#159855
O szerintem az enhancement shaman-ra gondolt, nem az enchanting szakmara. :-)

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

s0n1c
#159854
Szerintem ez inkább ízlés, és játékstílus kérdése. Meg attól is függ, hogy pve, vagy pvp. Disc priestem is van, meg resto druidom, mindkét healing stylet nagyon szeretem, de mivel én csak arenazok jelenleg a resto druidot preferálom, mert bizonyos rating felett a druidhoz képest mindegyik healer fos.
#159853
Hát, szerintem a holy pap a legegyszerűbb, aztán a pala. Bár tulajdonképpen bármelyikkel meg lehet tanulni healelni, és egyszerűbb az eleve szimpatikus kasztot választani, mint rerollolni később.
#159852
Eléggé lecsupaszították. Eleve kevesebb dolgot lehet encsázni (gyűrűt, nyakast, köpenyt) és a jó encsákhoz napi resetes BoP anyag kell.
#159851
amugy egy kerdes:
Gladiusex addont hasznaltam arenara, es tok jo volt, hogy a sajat party-t is megjelenitette nem csak az ellent.
Ezt sima Gladiusban be lehet allitani? Vagy valami mas addonnal? Gladiusex nem nagyon mukodik

jazzy
#159850
Fingom sincs, csak van recountom
#159849
es menniyre egyszerusodott az enha? kb BC-ben jatszottam vele utoljara amikor szinteztem, azota ele vagy resto.

#159848
Pala ideális kezdő healereknek. Priest már egy kicsivel húzósabb cloth miatt. Tipikus kezdő healer hiba, hogy magadat elfelejted healelni, vagy nem mozogsz, mert nagyon a healre koncentrálsz. Na az ilyesmit könnyebben túléled palával. 😊

jazzy
#159847
Nagy meglepetés, mert haladó healernek is azt ajánlanám 😄
MrStokes
#159846
Lehet majd megnezem enhancement-et is, de kb. semmit nem ertek hozza. Gear-t sem gyujtottem hozza semmit, csak az armorok vannak, amiken valt a main stat int-rol agi-ra. Eddig ranged dps-kent probaltam ervenyesulni, mert inkabb az jon be. Amugy azt olvastam, hogy single target-ben gyenge, cleave-ben eros.

Aha, szoval pala vagy priest, valahogy sejtettem. 😊
Utoljára szerkesztette: MrStokes, 2015.01.22. 17:31:49

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

jazzy
#159845
Reroll enha? Brutáldurvaundorítóanerős.

Paladint vagy Priestet ajánlanék kezdő healernek jelenleg.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2015.01.22. 17:22:03
MrStokes
#159844
Ugyanezt erzem ele shamannal is, kicsiket lovok, es azokat sem tul gyorsan. :/

Healernek egyenlore marad a monk, de azert erdekelne, hogy melyek azok a healer class-ok, amiket ajanlanatok egy korabbi heal tapasztalattal meg nem rendlkezo egyennek arra az esetre, ha szeretne jobban beletanulni a gyogyitas muveszetebe?

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#159843
ööö...life sucks... :-(
#159842
Akkor elhiszed, hogy egy sámán és monk healer gazdájaként nem természetes a mosolyom...

#159841
Most viszont tényleg nem túl izmosak a sámánok. Egyszerűen kicsiket hílelnek, és azt is lassan.