166745
  • jazzy
    #161253
    Írj a supportnak, leszedik onnan. Átnevezni viszont nem tudják sajnos :/
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.08.25. 18:37:30
  • kigyi
    #161252
    A blizz szabályzata szerint lehetséges az, hogy egy bizonyos idő elteltével, ha nem használja az acc-ot a tulajdonosa akkor töröljék a karakterét adatbázis tisztítás címszóval, de ugye ez csak az elején tűnt gondnak manapság nem probléma az inaktív karakterek tárolása az adatbázisban. Gondolom emélkeznek még rá, hogy valamikor régen olvastak egy ilyet. Nem néztem utána, de gondolom ez még mindig szerepel a szabályzatban így próbálják védeni magukat, ha esetleg egyszer bekövetkezik egy komolyabb adatvesztés, de ettől én nem nem tartanék, hogy csak úgy törlik. Örülnek ők annak, ha valaki nosztalgiából elkezd újra foglalkozni a régi accjával.
  • BoneDragon
    #161251
    Nem is értem honnan veszik ezt páran hogy lehet nincs meg a karakterük... Én amit indítottam vanillában maget még mindig megvan valamelyik szerveren lvl2-esen.
  • Malachit
    #161250
    Tegnap beléptem, bespecceltem a csirkém, megnéztem a target dumy-n a változásokat. Érdekesnek találtam, hogy most már nincs cycle, csak szimplán töltik a skillek az enegy-t. Majd kiléptem, mert senki se volt fenn haverok közül :/ Nem bírtam rávenni magam többre most :(

    Nekem évek után is megvoltak a karaktereim. Igencsak morcos is lettem volna, ha nem lettek volna meg az egyedi mount és title miatt GRRRR :D
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2016.08.25. 14:28:31
  • Panzeradler #161249
    Nem akad össze a kettő, és meglesz a karaktered.:)

    ( Főmenüben lehet választani, hogy melyikre logoljon be, WoW1-2-3, nekem itt van koreai is, hála egy feltörésnek,)
  • TBTPumpa
    #161248


    Jövő héten visszatérek én is a Legion megjelenésével (120 nap játékidőt vettem), remélem, közel 2 év kihagyás után még meglesz a karakterem + a Molten Corgi petem.
    A 10 éves évforduló alkalmából (WoD megjelenésekor) játszottam utoljára. Persze azóta már játszogattam a Trial verzióval is, remélem nem akadt össze a kettő.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.08.25. 14:21:27
  • kigyi
    #161247
    Nem, soha véletlenül sem.
  • devlking
    #161246
    nem
  • Sillin
    #161245
    érdemes lesz szerintetek megvenni a kieget?
  • Fpocok
    #161244
  • MrStokes
    #161243
    En mar megvettem GMG-n, de azert koszi.
  • Fpocok
    #161242
    Ha boostolsz karit 100-ra, akkor biztos vagyok benne, hogy fogsz tudni DHzni. Igen, ezt jelenti. DH igen, új terület nono.
  • Niflheim87
    #161241
    Hali! Pre-purchaseltem legion-t viszont nem enged demon hunter-t kezdeni mert azt irja 70es karinak kell lennie a realmen ha a boostot elnyomom egy karira akkor utána már tudni fogok inditani DH-t? végül is ragnaros-t választottam ha van onnét valaki aki bevenne guildba az irjon vagy pm. ja és mégegy kérdés most jelenleg akkor hogy kell érteni a pre-purchases vásárlást mivel azt irja 5 nap még de akkor már most tudok belépni és játszani DH-val csak az új területekre még nemtudok elmenni?
  • Beni521
    #161240
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én megvettem digitálisan prepurchase-be, de mivel ragaszkodom a dobozhoz, ezért megjelenés napján átveszem dobozosan is, aminek tovább adnám a CD kulcsát akár aznap személyesen Budapesten, vagy e-mailben, mondjuk kilencezer körül, ha érdekel valakit. elnézést a hirdetésért.
  • Fpocok
    #161239
    Nem szerda délelőtt szokott lenni karbantartás?
  • MrStokes
    #161238
    Igazabol mar sokszor vasaroltam en is ilyen oldalakrol, es meg soha nem volt gondom, csak valamiert az van bennem, hogy a Blizzard "szeret" bannolni embereket. Persze lehet, hogy az ilyen dolgokat nem nezik, ahogy irtad is. Jelenleg 9300.- az Instant Gaming-en, lehet, hogy meger nekem egy ezrest a tudat, hogy legalis helyrol szerzem be. Ha nagyobb lenne a kulonbseg, akkor mar biztosan elgondolkoznek a dolgon.
  • jazzy
    #161237
    Én úgy vettem észre, hogy pont a Blizzard nem foglalkozik vele, Steames játéknál több tiltásról hallottam. Mondjuk engem soha sehonnan nem tiltottak pedig régóta így csinálom. Ha jól belegondolok talán 3 dobozos wowot - alap + első 2 kieg - minden játékom g2a és társaitól van.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.08.24. 14:40:26
  • MrStokes
    #161236
    Instant Gaming-en rendszeresen szoktam vasarolni, csak Blizzard eseteben kicsit felek a dologtol. Meg az ilyen oldalakon leirtakat inkabb veszem keszpenznek.
  • kigyi
    #161235
    Instant Gaming-en vettem ott is azt írják jár hozzá a 100-as boost. Valamivel 9000Ft alatt sikerült megvásárolni. A második példányt már majdnem 9200Ft-ért, de még így is jó ár volt érte szerintem.
  • MrStokes
    #161234
    Udv!
    Ugye jol ertem, es nem csak a pre purchase verziohoz jar a lvl 100 boost ?

    BTW Green Man Gaming-en regisztralt tagoknak 28 angol fontert aruljak pre-order -ben a Legion-t, ez jelenleg ~10200 HUF. Szerintem ez egesz jo ar, ha valaki nem akar a G2A fele szurke oldalakkal kockaztatni.

    Utoljára szerkesztette: MrStokes, 2016.08.24. 13:57:50
  • Plata
    #161233
    Én már fent vagyok Bronzebard realm,de elwynn forestben a szokásos 30-50 ms helyett 170+ van és az fps is le esett.Jah és az előbb bele estem a vízbe griffel,mert épp taxizom.
  • Kaputelephant
    #161232
    Nem lehet beloggolni. Megint DDos attack. Végre szabin, erre nesze...
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.08.24. 11:55:09
  • argo001
    #161231
    Ez azért kaszt- és talentfüggő. Én néhol eléggé szenvedek arcane mágussal. :(
  • jazzy
    #161230
    Fasza gyerekek amúgy, egyszer cheatelnek overwatchban, elbasszák a játékosok játékát. Megkapják a bant érte, hacker fórumokon bosszút esküsznek a BLIZZARD! ellen, ddosolják a szolgáltatóját ezzel ismét elbaszva a JÁTÉKOSOK játékát. Grat. Ez aztán lángelme a javából.
  • Plata
    #161229
    Mindenhol gond van,kivágott WoW-ból gondoltam akkor Diózok,dióban 800-3k-s ping fogadott,majd kidobott és nem engedett vissza,ok akkor újra WoW na az se enged vissza.
  • devlking
    #161228
    Kezdődhetne már az iskola.. sok retardált gyerek nem unatkozna ennyire.
  • BoneDragon
    #161227
    Igen az.
  • kigyi
    #161226
    Végre egyszer olyankor van hiba amikor dolgozok :D
  • silverchain
    #161225
    Nostalrius revenge:P
  • argo001
    #161224
    Csak engem nem enged be a játék, vagy másokat is ledobál BLZ51900001 hibával?
  • Daermon
    #161223
    Per-pill vissza se enged lépni, és a Blizz honlapja se érhető el. Ddos támadás talán?
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2016.08.23. 13:50:31
  • Plata
    #161222
    Ma valami iszonyat lag van légió eventen, a huntim westfallban dekkolt,valami 50 körüli pingje volt,nézem térképet tanarisban van event,elhúztam oda,ahogy közeledek elkezdett lagolni a játék ahogy beértem gadzgetanba 2400-as ping,alig tudtam leszállni griffről.Lövöldözni meg tök esélytelen.
  • kigyi
    #161221
    Nézd egy próbát megér már csak azért is, mert friss rendszere lesz az meg csak jó dolog :) Ha a frissítés óta van akkor az okozta a problémát ennyi az egész. Ha eltelt 10 nap a frissítés óta akkor már visszaállni sem lehet a régi build-re szóval ilyenkor marad a teljes gyalu és próba cseresznye.
  • Beni521
    #161220
    Hát igen azt nem, nem gondolnám hogy az oldaná meg, vagy akkor mégis? Eddig ugyebár működött, és csak a wow nem engedelmeskedik, létezik, hogy a Windows tudta így elcseszni? Én már valami hardware hibára gyanakodtam, főleg a búgás miatt, de a hardware tesztek mégse jeleztek semmi hibát
  • kigyi
    #161219
    Amit nem próbáltatok: Windows 10 telepítő az MS-től letölt és ISO-t vagy pendrive-os telepítőt készíttet az MS programjával. Ez a legfrissebb windows telepítő lesz tehát frissítéssel sem lesz gond, hogy rosszul megy véletlenül fel. Automatikusan beaktiválja magát ez sem lesz gond. És örül, játszik :) Sajnos nem ment mindenkinek simán az updat. Amúgy ki lehet kapcsolni az MS xbox játékpanelt is, ezt erőlteti az MS? de van akinek összeakad pár játékkal. (a kkapcoslás módjára keress rá ezt nem tudom fejből) ezt érdemes előbb kipróbálni mielőtt újratelepítést választasz.

    ui.: A rendszer alaphelyzetbe állítása nem oldja meg aproblémákat szóval egy problémás rendszeren nem tuti megoldás ezért ekll 0-ról újrarakni ilyenkor.
  • Beni521
    #161218
    ja, és más játék (Sims 3) fut rajta továbbra is gond nélkül
  • Beni521
    #161217
    sziasztok! barátnőm laptopján meghalt a wow, és kifogytam az ötletekből hogy lehetne megjavitani. nem egy erős laptop, de azért medium körüli beállitásokkal 1366x768 felbontáson kényelmesen eljátszogatott. aztán egyszer kifagyott - ilyen mondjuk előfordult alkalmanként, de windows restart után működött újra - és azóta akárhányszor elinditja a játékot kifagy az egész gép amint bejön a karakterválasztó (ha nem előbb) és fura búgó hangot ad ki magából. ezzel nagyából egyidőben volt egy Windows frissités, lehet az rontotta el, de nem látok rá sok esélyt.

    amit eddig próbáltunk, kb ebben a sorrendben:
    - videokártya driver update
    - virusirtó/tűzfal kikapcsolás
    - grafikai beállitások visszaállitása config.wtf-ben
    - beállitások alapértelmezése BattleNET kliensben
    - WoW újratelepités
    - teljes Dell rendszerteszt futtatás
    - windowsos teljes memória teszt és javitás

    egyik sem oldotta meg, hibatesztek nem jeleztek semmi hibát :( valakinek lenne még esetleg ötlete?

    a laptop specifikációi:

    Dell Inspiron 5558

    Core i3 5005U 2,0 GHz
    nVidia 920M 2 GB
    4 GB RAM

    Windows 10 64 bit (Win7-ről lett updatelve)


  • jazzy
    #161216
    Pont most a legjobb, egyáltalán nem vagy lemaradva, 2 hét múlva lecseréli mindenki a gearjét.
  • devlking
    #161215
    Egy egész hétig le leszel maradva. :D
  • Fpocok
    #161214
    680-690essel lépsz ki a világba, invasionból meg simán kiütöd a 700as setet. Nem leszek nagyon lemaradva szerintem.