World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#159940
Mostanaban ezen a serveren szorakozok es sokkal jobban bejon, mint a WoD 😊
Nostalrius vanilla 1.12 server.

TBTPumpa
#159939
Nem. Kiegészítő mellé sosem járt 30 nap játékidő. Azt külön kell fizetni.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

madnessmarci
#159938
Üdv!

Ha megvenném a WoD kieget, akkor kapnék mellé 30 nap game time-ot?

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

devlking
#159937
Nem ígértek semmit. Amúgy meg már javítva van
New Garrison Vendor

There’s a new vendor coming to your Garrison who allows you to spend Garrison Resources on Follower Trait Retraining Guides or Follower Ability Retraining Manuals.

Szar dolog az tény. Ez van. Inkább örülj hogy két hét múlva lehet goldot venni pénzért. (És rohadjanak meg, hogy rontani próbálják az üzletem. Azért az a heti 18k huf/100k gold nem volt rossz. )
MrPredator
#159936
Az napi quest. naponta egyszer. Vendort ígértek.
#159935
En is csak a lvl3as war millben tudtam veni Iron Horde Scraps-ert, vagy mi a neve annak...

Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem...

devlking
#159934
Rossz a pöcs nót.
MrPredator
#159933
A 6.1 patch note-ban van egy dolog:

"New Garrison Vendor:
A new vendor has been added allowing players to use Garrison Resource to purchase items to upgrade Followers, or items that can be used to spawn a rare mission."

Na most én sehol nem találok olyan vendort, ami follower itemeket árul resource-ért. Valaki megtalálta már?
PiszkosFred
#159932
"Van rajta sapka, nincs rajta sapka"... Nincs itt semmi latnivalo, haladjunk!

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#159931
Nem értem a problémát.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

MrPredator
#159930
Lehet tudni hogy terveznek-e valami buffot az affli locknak, vagy helyette tesznek be okostelefont a selfie cam mellé?
jazzy
#159929
2 áldozat <#idiota>
LeWyTy
#159928
Úgy vélem Játékbeli pénzre gondolhatott emberünk. Vagy talán szarkasztikus volt?!

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

BoneDragon
#159927
<#fejvakaras>

#159926
Az lenne a vég igazán, ha valós pénzért lehetne játékidőt venni. Bele sem merek gondolni.

picket
#159925

&#3237;_&#3237;

skorpio7
#159924
Haldoklik a wow.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

Tatyla
#159923
Én ilyenkor büszke vagyok magamra hogy nem csábultam vissza Deathwing patch előtt leléptem és az asszony se verte szét a fejem egy rigalánccal...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Fpocok
#159922
Azt hiszem én végleg kiszálltam. Kicsit sajnálom, hogy megvettem kieget meg hozzá játékidőt. Na mindegy, tanultam.
World of Warcraft Will Start Selling Subscription Time For Gold

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159921
Sziasztok! Nemreg tertem vissza a jatekba, s a monkomat huztam fel szazasra. Eddig mindig tankolni szoktam, regebben palaval, aztan valtottam monkra, de mivel nem nagyon vagtam a taktikakat healerkedni kezdtem. De... most tenyleg ilyen szar a healer monk vagy csak en nem jol csinalok valamit?? Nagyon sok oldalt elolvastam ezzel kapcsolatban, s mindent ugy is csinalok ahogy irjak. De egyszeruen szinte mindig megvernek healben, meg a rosszabb gearben levo papok es druidak is. 671es az ilvl-em es olyan 28k-30k-s hps-t szoktam tolni, de pl ma HC operatoron meg a DK tank is megelozott, s nem is kicsit. Nem tudtok valami jo forumot/olalt/videot ezzel kapcsolatban??

Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem...

Zenszkij
#159920
Van lejjebb? Szánalmas lett ez a játék. Balance sehol. Csak a pénz, a lenti videó jól mutatja, Francesco Zombori 😄. 1 hónapig toltam 5 100as kari meg egy fullos garrison, 300K gold bevétel azt csókolom. Nekem ennyi volt ez a kieg.

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

BoneDragon
#159919
Most mi bajod a 6.1 legnagyobb újításával? Nem értem... <#idiota>

Fpocok
#159918

Parasite Eve 2, best game EVER!

#159917
ja ertem koszi.
Mondjuk akkor mar ertem, miert ilyen rohadt olcso minden ah-ban.

skorpio7
#159916
Saját magad még mindíg nem tudod megvenni a saját cuccodat. Kérj meg egy ismerőst rakjon be neked egy cuccot azon az oldalon, ahova goldot akarsz, megveszed és átadja a goldot. Eddig is így kellett a korábbi közös (goblin) ah-kon mozgatni a goldot, csak akkor 15%-ot vont le az üzlet, mostmár azonban a sima ah-val is megteheted ezt, amivel csak 5%-ot buksz.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

#159915
tenyleg kozos az ah? nem is tudtam
akkor ezek szerint ha ugyanazon a szerveren a hordas karimmal beteszek valamit, allissal ki tudom venni igy penzt adni at?

#159914
HunnernesKonge
#159913
Azért annyira nem rossz a helyzet 484 lvl100-as hordás biztosan van 😄 realmpop

Raid : Raidelni maximum crossrealm fogsz,de ahhoz is kellenek más szerverről barátok, akik beinvelnek, vagy raidcall-os raidekkel mész.
Guild : Gondolom van ezer meg egy szépnevű hordás guild, de semmit nem fogsz elérni velük, mert max 0-10ember játszik bennük, vagy belépsz egy "monstre" guildbe amiben akár 100 account is van, ott a nagy létszám és a kis populáció miatt lehet jó a közösség, de nem építenék erre.
AH: WoD óta, közös az allis és a hordás AH, igy minden lesz benn mi szem szájnak ingere
PVP : Szerintem annyira ritka hogy hordást látnak azon a szerveren, hogy lehet hogy meg sem ölnek, csak több tucatnyi ember fog követni, mint egy látványosságot.

Minek akarsz ilyen szerverre menni? Mazochista vagy? Ha nem akarsz a szokásos szerverekre menni Ragna/Arathor/TN, akkor keress egy olyan szervert ami nincs ennyire felborulva faction balance szempontjából, vagy menj egy connected szerverre.
Utoljára szerkesztette: HunnernesKonge, 2015.02.24. 12:01:46
Pari
#159912
Üdv!

Az lenne a kérdésem a szerverek kapcsán, hogy milyen hátrányt jelent az a későbbiekre nézve (raid, guild, ah, stb.), hogy ha a Silvermoon pve szerveren indítok hordást karakter?
A wowprogress adatai szerint a szerveren 56 fő hordás és 16718 fő allis játszik.

Utoljára szerkesztette: Pari, 2015.02.23. 15:59:15

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

skorpio7
#159911
Közben megkerestem neked pontosan mi a nevük , mert rosszul emlékeztem: Anat Akhan.
Ha megnézed a guild infót, akkor sok a magyar köztük, de nemzetközi guildként külföldiek is vannak náluk. Gondolom nem is voltak elegen hozzá vagy éppen nem is akartak csak tisztán magyar guildet létrehozni itt.

Ja igen felvétel ügyben keresd Bambudruida-t.
Utoljára szerkesztette: skorpio7, 2015.02.10. 23:35:10

"A BC a jobbik csapat jutalma."

MarkBlade
#159910
Köszi! Horda oldalon vagyok. Akkor rákeresek 😊
skorpio7
#159909
Szia! Igen van, alli oldalon a Moo Murder, hordán meg az Ahn Kahat (ha jól emlékszem) . Beszélj velük felvétel ügyben (az allisok engem is invitáltak, de csak "altot" tartok fent a szerveren, akivel keveset játszok).

"A BC a jobbik csapat jutalma."

MarkBlade
#159908
Sziasztok! Magtheridon szerveren van magyar guild amihez lehet csatlakozni?
Fehercsoki
#159907
5.4 óta ingame lehet küldeni a meghívót, és ez nem ellenőrzi az országot, így működik Mo.-ról is, rewardokat és a bónusz xpt is megkapod/megkapjátok.

Pari
#159906
Illetve engedjetek meg még két kérdést:
Tegnap leszedtem pár addont, beállítgattam szépen meg minden az egyik karakteremen.
Hogy tudnám azokat a beállításokat a legegyszerűbben. leggyorsabban átmenteni a többi karakteremre? Van erre valami addon?
Ezeket az addonokat szedtem le: moncai compare, adi bags, bartender, move anything, pawn, prat, sell junk, shadowed ui, xloot
Ezekből mi baromság? illetve mit ajánlanátok még, ha egyelőre nem akarok craftolni és raidelni.

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

Pari
#159905
Az igaz, hogy a recruit a friend rewardok nem érvényesek Magyarországra?
Ezt írja a faq:
Recruit A Friend is available to players in Austria, Belgium, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Netherlands, Norway, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Ukraine and United Kingdom. Players outside these countries are ineligible

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

Fehercsoki
#159904
Stamina buffot nem számoltam bele.

bowden
#159903
Arra azért kíváncsi lennék melyik az a két gomb ami elég a disc papnak, csak mert én mostanában azzal raidelek és szerintem több kell valamivel.

MrPredator
#159902
Teljesen igazad van, jobban utána kellett volna néznem. Persze a soul shard olyan szarul jön hogy ezt nagyon ritkán lehet majd eltolni, de valamicskét azért javít.
jazzy
#159901
Hali

g2a.com, livekodok.hu
vagy bimbi: https://www.facebook.com/bimbihivatalos?ref=ts&fref=ts
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2015.02.02. 14:42:18
#159900
Ismét csak értelmezés alapján mondok véleményt: nem kell hogy számot írjanak, hogy hány targetre hat. Annyi targetre hat, amennyit győzöl feldotolni. Ez a soulburn empowerment valószínűleg egy self-buff lesz.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

Fehercsoki
#159899
Nála 11k, tőle szoktam venni a GC-t, megbízható, normális árak vannak és gyorsan küldi a kulcsot.
Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2015.02.02. 14:19:19

shaba23
#159898
Sziasztok!

Sok év nyűglődés után, rávettem az asszonyt, hogy próbálja ki a játékot. Egy hónap után ott tartunk, hogy a vasárnapi ebéd is csak késve készült el, mert addikt lett a drága 😊
Most viszont eljött az idő, hogy mehetne WoD-ba, nem találok sehol dobozos verziót 😞
Tudtok valahol maradék készletet, vagy ha minden kötél szakad, akkor egy megbízható oldalt, ahol csak a key-t értelmes áron (a blizzard 15.000 Ft-os ára kösznemkell) meg lehet venni?
MrPredator
#159897
Szerintem a main targetre is hat. Ha a környezőkre is hat, akkor szoktak írni vagy egy számot, hogy pl 5 target vagy hatótávot. Itt egyik sincs megemlítve.

Látom a 6.1-ben a lock további brutális nerfet kap. Úgy tűnik a blizzard követi a sémát, ami erős buffoljuk ami gyenge azt nerfeljük.
#159896
Az én értelmezésem szerint (csak a leírás alapján) a Haunt spelled kap még egy Soulburn effektet, ami csak a környező ellenfelekre hat. Tehát main targeten a dotok +30%-ot sebeznek (amin a Haunt van), a környezőkön pedig +20%-at.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

MrPredator
#159895
Lenne egy affli lock kérdésem. Még nem vagyok lvl100, de olvasgatom az end talenteket és nem teljesen világos ez a Soulburn: Haunt talent. Azt írja, növeli 20%-al a dotok sebzését minden célponton. Az világos hogy a Haunt alapból növeli 30%-al 8 secre, a Soulburn: Haunt még 20%-al és 30 secre, de mi az hogy minden targeten? Ha fel van dotolva 3 target, egyre rátolom a Soulburn: Haunt-ot akkor az mindhármon növeli a sebzést? ha így van akkor milyen hatótávon belül? ha nem így van akkor hogy van? Kicsit kusza nekem ez a Soulburn: Haunt talent.
Utoljára szerkesztette: MrPredator, 2015.02.02. 10:49:38
s0n1c
#159894
priv ment
Fehercsoki
#159893
Hát lehet, hogy ha csak simán tankolni szeretne valaki akkor skill nélkül is boldogul, viszont azért a spellek/rúnák/rp optimális használatához figyelni kell.

PiszkosFred
#159892
Mikor jatszottal utoljara blood dkval? 😄 Ugyanolyan harom gombos kaszt lett a WoDra, sajnos, mint a tobbi. Lehet, hogy tobbre kell figyelni, mint a tobbi tanknal (bar ezt nem vettem eszre), de hogy skill nem nagyon szukseges mar, az is biztos. Azert konyorgok, hogy legyen glyph a 6.1-ben a BB elnemitasara, mert mar az oruletbe kerget.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fehercsoki
#159891
Blood dkhoz skill kell, több mindenre kell figyelni mint a többi tanknál, palához kell a legkevesebb skill mind a 3 talenten. Disc pap is tipikus 2 gombos healer, viszont inkább raid környezetben op.
Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2015.01.31. 16:55:51