166745
  • Lópikula
    #161293
    tervezem az éjféli kezdést, sejtem is mire lehet számítani, de meglátjuk mi lesz
  • Fpocok
    #161292
    Márcsak 16 óra, hogy aztán egy hét még, mire játszható lesz :D
  • Daermon
    #161291
    00:01-től, tehát ma nem alszol a startnál ott akarsz lenni.
  • devlking
    #161290
    Ha az lesz mint a többi kiegnél, akkor csak egy hét múlva.
  • fucko
    #161289
    A counter rosszul mutatja a hátralévő időt, vagy tényleg hajnali 2-kor megy csak élesbe az új kieg?
  • argo001
    #161288
    Szerintetek a game time token ára emelkedni, vagy inkább csökkenni fog?
  • TBTPumpa
    #161287
  • Daermon
    #161286
    Összesöprik a darabjait? :D
  • Fpocok
    #161285
    Amúgy most mernék pénzben fogadni arra, hogy Varian-t még viszontlátjuk a Legionban, demonként. 1000%
  • Fpocok
    #161284
  • shaba23 #161283
    Nem
  • Niflheim87
    #161282
    Ragnaroson allys guildet keresek aktiv vagyok 18+ ha van normális guild jelentkeznék! egyedül repkedni elég uncsi
  • Luise178
    #161281
    ma újra elővettem a gémet, és kapok ilyen üzit, hogy " starter edition money/xp cap reached". ha újra előfizetek, vagy tokenezek, akkor az itt elvesző lóvé/xp visszajön?
  • Jabar
    #161280
    köszi.
  • Ashyn
    #161279
    Minden második Stage után kapsz ládát. A második után egy zöldet ( amikor a 3/4 boss-t kell leölni ) és a negyedik ( final ) stage után egy kéket. Egyesek azt mondják, afk esetén is jár a láda, én ezt nem tudom, sose afk-oltam végig.

    Hexex86: SW kikötőből az utolsó mólóról indul a hajó Northrendre ugyaúgy, mint eddig. Független a Legion eventtől. Vagy keresel egy mage-et, és nyit neked portál Dalaranba.
  • TBTPumpa
    #161278
    CD Galaxishoz megérkezett a játék:
  • Hexex86 #161277
    Ha még nem akarom letolni a Legion kieghez vezető küldit ( SW harbor ugye) akkor hogy tudok átjutni Northrendre?
  • Jabar
    #161276
    Üdv!
    Én is gondoltam visszajövök kicsit játszani.
    Az event-el kapcsolatban lenne egy kérdésem.
    Pontosan mikor kap az ember ládát? Lockommal og mellett végigcsináltam vagy 4x és 1db ládát kaptam. Mit csinálok rosszul? :D
  • Plata
    #161275
    Ha jól tudom Arathor meg Ragnaros ahol sűrűbben annak magyarok,van még kettő,de vesszek meg ha eszembe jut a neve,én pont magyarok elkerülése miatt bronzebard szerveren kezdtem,és természetesen allis karikat,na meg egy 1 van arathoron.
    Bronzebardon nem is láttam magyart,Arathoron már volt szerencsém tahó magyarokhoz goldshireben.
  • Vincentcloud
    #161274
    ma felhúztam egy lockot meg egy huntert, mindkettőt 91-ről 100-ra, hát rohadás unalmas de ki lehet bírni
  • 2Dkun
    #161273
    Sziasztok, én most szeretném elkezdeni a játékot és abban kérnék segítséget, hogy hova érdemes karaktert kreálni ha magyarokkal szeretnék leginkább együtt játszani? : ) Szerver/frakció

    Esetleg ha van olyan társaság ahova lehetne csatlakozni azt is szívesen venném : D
  • Panzeradler #161272
    Nem tudom nektek, hogy van hozzá idegeztetek, 93as palámat nem bírom vele felhúzni. Pedig akartam egy gnome huntert is.
  • BoneDragon
    #161271
    Event, még mindig.
  • Plata
    #161270
    Gondolom van neki full heirloom szettje.
  • TBTPumpa
    #161269
    Hogyan lehet ilyen gyorsan szinteződni?
  • BoneDragon
    #161268
    Én sem hétköznap csináltam ezt. Viszont 3 nap alatt felhúztam 2db 100-as karit.
  • Plata
    #161267
    Nekem nem volt időm sokat játszani,először felhúztam 10-re draenei kezdőn azzal elment pár óra,utána Kharanosba ott event majd westfallban is eventeztem.
  • BoneDragon
    #161266
    Fél napos? Én 5 óra alatt 68 szintet léptem.
  • Plata
    #161265
    Nagyon szép a plate szett.Cloth és leather is szép,csak irtózatos sapi van hozzájuk.Vicc de a legtöbbet eventező karim hunti,és neki nem esett ki a full szett,friss paladinnak meg warrinak papnak dudunak warlocknak igen.
    Itt a kb félnapos karim.
  • Plata
    #161264
    Hát ha volna időm én is tolnám de így hogy folyton el kell mennem és ha otthon is vagyok 5 pepercenként megzavarnak nem lehet tolni.
  • kigyi
    #161263
    Ma nekem is fel kell húznom a Druida-m 95-ről 100-ra :) A Priest-em is 91-es annak is ideje lenne már elérni a 100-at.
  • Plata
    #161262
    Oda mész és ölsz,jön az xp.Elég sok,ha látsz egy boss féleséget lőj bele,sőt ha van valami mindenre lövöldöző képességed használd,minél több démonba sebesítesz bele annál több xp.Kiskarival egy jó event 3-4 szint,60-70-es karival majd 1 szint.
  • Malachit
    #161261
    Akkor ma megnézem az ilyen inváziókat. Mit kell érte csinálni? Csak odamenni a jelölt területre?
  • kigyi
    #161260
    Arathor-on van olyan magyar guild akikkel lesz azért lehetőség legalább HC Raid-ig menni? Kellene most már egy normális társaságot keresnem.
  • TBTPumpa
    #161259
    Melyik szerveren vagy?

    Nekem Ragnaroson van a főkarakterem, de most majd húzok egy BloodElf DH-t is Sylvanas miatt.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.08.26. 12:25:24
  • Plata
    #161258
    Nekem Heirloom nélkül is lett 72-es karim eventen,meg 7darab 22-52 szint közti,igaz naponta csak kevés időm van játszani,és mostanában mindig kifogom azt hogy pont akkor támadnak hackerek szervert mikor épp lenne kis időm.
    Viszont nagyon fura ez a légiós event,harc közben a karimon lévő cuccok kapnak Warforged jelzőt,4-5 szintel kisebb warforged cucc jobb mint amit a szintemre kapok ládából.És azt sem értem hogy mi után adja ládából event a cuccokat,tegnap paladinnak adott 1 láda 3 cuccot is,két páncél darabot meg egy fegyót,a harcosomnak már vagy 7-8 event után sem esett fegyó.
  • jazzy
    #161257
    Én a helyedben elrepülnék egy (heirloommal 90ről kb 10-11) démon invázióra és megvan a lvl100.

    Legalábbis én az allisommal is megcsináltam a quest miatt, érdekes mind a két szemszögből látni.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.08.26. 11:59:00
  • Malachit
    #161256
    Tegnap felléptem az Arathoros régi alis lok mainemre. Mentem vele 2 gyors panda instát, majd miután már nem akart behívni és eluntam a körbe - körbe bogarazást SW-ben a szökőkút körül kiléptem. Pedig jó lett volna elérni a 90-et. Megnéztem volna az alis küldetés sorozatot még kieg előtt. Csordával már párszor megcsináltam őket. Most 87-esen dekkol a lok. Guildben is egyedül voltam online. :/ Legrégebben beloggolt tagunk 7 éve volt online utoljára :D Látszik hogy Vanilla - Lk volt mikor még ment a szekér guildnek.
  • Plata
    #161255
    Én most kezdtem újra sok év után,full új accountal, a régit szépen elfelejtettem,de így is tudok még mit élvezni a játékban,igaz minden atom fura és minden iszonyatosan le van butítva.Utoljára cata legelején játszottam,de azóta iszonyatosan megváltozott minden.
    Az hogy huntinak nincs közelharci fegyvere is meg puskája is iszonyúan fura,1 fegyver lehet oszt kész,az hogy a cuccok nem 20-asával stackelődnek jó újítás,de az hogy egyáltalán nincs lőszer puskához fura,meg az is hogy nem is találok puskát.Mert persze egyből törpe huntit kezdtem,nekem az puskával az igazi,de sosem találok puskát,most is 72-es szinten vacak nyíllal bohóckodom.
    Mivel nem akarok komolyan raidelni meg ilyesmi,olyan szervert kerestem ahol kevés magyar van bronzebard-ot választottam,mert az olyan törpös.
    De kezdtem egyet arathoron is,egy mage karit,a magyarok jelenléte ott viszont érezhető,főleg mikor egymás anyját meg húgát emlegetik a játékosok goldshireben.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.08.26. 11:24:08
  • foxxi
    #161254
    DK-hoz jó kis macrokat tudna valaki ajánlani? Köszönöm előre is!