World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#160140
Felhúznl lvl 100-ra, de minek 58-ra gold, max repülésre 60-on, minden más esik ami kell. Ha mégis kell gold és ha első karakter márpedig az írásodból ez jön le akkor loot minden és add el vendornak
Mr_no_NaMe
#160139
Srácok lassan lvl 60 vagyok, kezdek belemélyülni a játékba. Ahogy nézem istentelenül elszálltak az árak, legalábbis az én szerómon (Burning Legion).

A legapróbb cuccok is 1-2 goldba kerülnek, az átlagosak 100 körül, a lvl 100-as cuccokról meg ne is beszéljünk (több tízezer)

Emlékszem régen még 5g kurva nagy szó volt 😄 A kérdésem az lenne, hogy miből tudnék valami pénzt csinálni? Próbálgatok eladogatni ilyen ritka zöld armorokat de nem nagyon akarja megvenni senki...jelenleg lvl 58 vagyok undead hunter, és fogalmam sincs mit csináljak. A küldetés lószar xp-t sem ad, az instancere pedig fél órákat kell várni, hogy 10 perc alatt végigrohanjunk egy unott cuccon. Mit lehet még csinálni egyáltalán?
TBTPumpa
#160138
Blizzard GamesCom menetrend:
Thursday, August 6 at 18:00 CEST - Live unveiling of the next expansion for World of Warcraft
Friday, August 7 at 18:00 CEST - Exclusive content updates for Heroes of the Storm and Hearthstone
Saturday, August 8 at 18:00 CEST – Exclusive content updates for Overwatch and Legacy of the Void
Sunday, August 9 at 17:00 CEST - The developers chat about the next World of Warcraft expansion


Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.30. 20:09:40

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

devlking
#160137
Hát ennek az eddigi legjobb kiegnek kell majd lennie, mivel liveal lószart se foglalkoztak wod release óta. Több mint fél év alatt ugye 1 "új" terület/raid.
TBTPumpa
#160136
De kis titokzatosak!

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

TBTPumpa
#160135
Nocsak! Blizzardnál elkezdtek dolgozni? <#circling>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

TBTPumpa
#160133
Szerintem egy új WoW bejelentéssel várni fognak BlizzCon-ig. Majd akkor, a WarCraft film előzetesével együtt a plebs elé nyomják.
Most szerintem a Hearthstone/Heroes of the Storm/Overwatch és StarCraft 2 Legacy of the Void (CE kiadás, CGI Intro és megjelenési dátum) játékokról lesz szó elsősorban.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

devlking
#160132
6.3-ra várhatsz, mert ez volt az utolsó nagy peccs ebben a kiegben. De majd jövőhéten megtudhatod mi lesz a következő 60 eurós alkotásban. Remélem az is ennyire meg fogja érni. (És remélem addigra meg lehet majd venni azt is goldból)
#160131
Abszolút egyet értek veled a shipyardot illetően. Mostanság kizárólag csak pvp-zni lépek be, pedig mostanáig alig érdekelt a játék ezen része. De amit behoztak pve-re Tanaan címen, az katasztrófa. Timeless Isle 2.0. Én még a 6.3-ban reménykedem...

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#160130
az egész game ott kezdett elbaxodni, mikor megjelent a "paid faction change", "paid race change", a crossrealm szarság és persze az, hogy egy realm-en egyszerre lehet karid mindkét frakcióban.
na ezeket nem kellett volna bevezetni, aztán akkor még mindig meglenne az az 55%/45%-os arány.

jó példája ennek a nost privát server, ahol kb. 50-50% a megoszlás, ugyanis annyi idő és energia felszintezni egy karit maxlevelre, hogy mindenki 5x is meggondolja, hogy mit kezd és hol kezd. abban nem hiszek, hogy az 50-50% a véletlennek köszönhető.

visszatérve a topichoz:
a shipyard nálam kivégezte ez a kieg-et teljesen. garrison csalódás volt, erre beraktak egy garrison 2.0-át.
király. ennél elbaszottabb dolgot nem is tehettek volna.
more single player feeling.

na mindegy, talán majd a 7.0-tól...

skorpio7
#160129
Azt azért vágja mindenki, hogy ez a blizzard morbid kisérletezésinek egyike, a "hogy vágjunk haza egy szervert" programból. Cata közepéig 55%/45% volta a alli/horda arány... egészen addig, amgy egy erősen horda túlsúlyú szerverről (kazzak talán) lehetett free transfer keretében költözni ragnára. Mire végetért cata már 1:2 arány lett horda javára. Panda végére 1:3 vagy több, mostanra mennyi lehet? 1:'10-hez? csak az nem tudta mi lesz, aki sosem figyelte milyen következményei lesznek, ha kibillen egy szerveren a játékosegyensúly, pedig azt 6 éven keresztül sikerült megőrizni egy pvp szerveren. Amúgy annyi előnye van az egésznek, ha vki most kezd wowozni könnyű a választása (már ha szeretne magyarokkal játszani). Ha alli tetszik neki akkor mehet Arathorra, ha horda akkor Ragnaros.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

HunnernesKonge
#160128
Ragnaroson mostanság nemhogy magyarok de szinte senki nincs már alliance oldalon. Azt hiszem ez válasz a kérdésedre
roltsi1
#160127
Ragnaros-on mostanság melyik oldalon vannak többen magyarok?
MrPredator
#160126
Nem igazán választottál jól. Ha pvp akkor ragnaros, ha pve akkor arathor.
Mr_no_NaMe
#160125
látom a magyar közösség kihalt ebben a játékban 😄 nem baj, véletlenül úgy is Burning Legionra mentem
Mr_no_NaMe
#160124
Sziasztok!

2007 környékén játszottam a játékkal úgy 1-2 hónapot, elvittem egy undead lockot lvl 50ig aztán ráuntam a játékra 😄

Most újra feltettem ezt a trial verziót, játszogatok vele és le vagyok döbbenve hogy mennyit változott a játék. Nagyon tetszik 😞 Ahogy nézem totálisan át van már varriálva minden, a szintetéztől a területekig és millió kontentet öltek már bele.

Azért írok ide, mert azon kívül, hogy millió nub kérdésem lenne, még azt is megkérdezném tőletek, hogy ki melyik szerveren játszik, mik a tapasztalatok, hogy érzitek magatokat most a játékban. Teljesen találomra a Burning Legion szeróra regeltem, de már a játék legelején találkoztam 1-2 magyarral. Jól választottam vajon?

devlking
#160123
Te biztos jobban tudod, hogy én mit tolok le, és mit nem. Meg hogy mennyit játszok. De mondok jobbat, guildben van olyan is aki 53 rare után sem talált medált.
Az meg, hogy nem tudod hogy kell gyorsan (általában, nem mindig persze) lenyomni a rareket, az nem azt jelenti hogy más sem.
#160122
az biztos is, hogy en nem fogom letolni a 4 rare-t, mert meg egyiket sem lattam, ezt eltalaltad.
aktiv acc hijan eleg problemas lenne kivitelezni 😊
viszont ettol meg lehet, hogy van olyan, aki biza 11 karival is leolte oket...

#160121
De szamolj utana batran: tegyuk fel 30 perc/char a 4 rare (ami mar 1x is isteni csoda, de 11x kb lehetetlen) 11 karakternel az 5,5 ora es akkor csak ezt csinaltad es olyan szerencsed van, ami senkinek az univerzumban...szvsz batran lehet 1 orat szamolni atlagban, akkor meg mar 11 oranal tartunk....
#160120
Valoban nincs, csak 7 es ezert tudom, hogy lofax fogod te letolni veluk a 4 raret (eleve 2-t a legritkabb esetben hirdetnek customban, mert solozhatoan facerollok, pl Deathtalon) max ha 24/7-ben tolod (mintahogy azt sem hiszem, hogy 44-bol nem dob egyik sem, pedig lattam mar 99%-os missiont failelni, szoval ismerem a rngod-ot)
tigeroo
#160119
jaja. a magyar sajtóban olvastam már 1-2 kritikát erre a LEAKED(!) videóra hogy nem fogta meg őket. bazdmeg. hamisítatlan warcraft intro feeling az egész. egész estés verzióban pedig oltári jó lesz majd nézni, csak bennem lesz a pavlovi reflex hogy átveszem nemsokára az irányítást 😄 szokatlan lesz hogy csak cinematic..
TBTPumpa
#160118
Engem nem. Nincs benne a csöcsös Jaina, Valeera és Sylvanas úgyhogy nem kell! Amúgy szuper, pont ilyesmire vártam WarCraft címén, szóval nagyon is jöhet. Végre egy játékadaptációs film, ami nem lesz halálsz@r.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#160117
Láttátok a leaked trailert? <#wow1> Engem megvettek kilóra.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

devlking
#160116
#160115
Milyen 50 ilvl booster van ah-ban? Ez nekem új
TheGrinder
#160114
Így néz ki majd a filmben Stormwind City.

LeWyTy
#160113
Ez wtf? (bocs hogy "tudatlan" vagyok)

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160112
Tényleg ilyen rossz ez a 6.2? 😄

https://www.twitch.tv/sp1gu

Caliph
#160111

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#160110
gondolom neki nincs 11 db 100-as karija, igy ezt a verziot elkepzelni sem tudta 😊

#160109
nostalrius

devlking
#160108
Mivel utolsó raid patch, így valószínű eladhatod a sok szart. Ráadásul ha esetleg még kéne, akkor vehetsz ah-ban 50 ilvl boostert szinte semmi goldért.
bowden
#160107
Azt lehet tudni, hogy a follower item upgrade-eknek lesz e még valami haszna, vagy adjam el őket? Tele van velük a bank.

devlking
#160106
11 lvl100-as karakter. Én biztos nem.
#160105
Mivel csak 4 rare dobhatja, azok is naponta elso killre felmerul a kerdes: ki is a hulye?
"This item is dropped from the following four rare spawns in Tanaan Jungle:
Terrorfist
Vengeance
Deathtalon
Doomroller
It has about 30 % drop chance, and you can only get loot on the first kill each day."
Csirke4
#160104
Kronos?
devlking
#160103
Ilyen cigány játékot még nem láttam. Mai 44 rare killből 0 medallion. Leszophat.
devlking
#160102
Alapból ilyen lett. 😄
skorpio7
#160101
Vajon mennyi "áldozat" kellett ehhez? Kibaszott nagy mázli. 😊

"A BC a jobbik csapat jutalma."

devlking
#160100
Így kell followert rollolni.
#160099
BoneDragon
#160098
Hidd el, évek óta bent van.

TBTPumpa
#160097
Updated: 31-May-2015

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

BoneDragon
#160096
Úgy pár éve... 😄

TBTPumpa
#160095

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#160094
nem, el es viragzik, csak nincs idom mar a 40 fos raideleshez.
ha lenne guild, amelyik delelott is raidel, amikor en altalaban online vagyok, meg mindig jatszanek ott.
felhuztam egy karaktert 60-ra az viszont elmeny volt. minden zonaban jatekosok tomege, gankfest, world pvp, kozos kuldizesek, stb. mi szem-szajnak ingere.
igazi mmo-feeling.
ami a live wow-bol sajna totalisan eltunt, mert egy fos single-player-tamagochi-farm-szimulatorra degradaltak :/

Pyotr
#160093
Lehalt a törtszerver ?

&#9608;&#9608;

#160092
Hali! Arathor szerveren van alliance guild ahová bevennének? még trialba vagyok de ha elérem a lvl 20at veszek egy havist.

Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970

devlking
#160091
Az hagyján, de ez hogy egy órát még ki is kell rohangálni az asztalhoz (nyilván nem fért be a főépületbe), ráadásul ahányszor rohanok vissza, annyiszor kapom is a dc-t.
A napi 3 apexis zone-t aki kitalálta az is megbaszhatja a kurva anyját nyugodtan. Repuk nélkül shipyardot nem is lehet nagyon fejleszteni, így a 10 altal egy élmény lenne ezt csinálni.