World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#160240
Valóban negöltük Illidant, és utána Maiev Shadowsong a Wardenek börtönébe vitte a demonhunter testét. Gul’dan első útja ide vezetett, miután a portálon átlökte Archimond a WoD végén. Gul’dan titokban, a Légiótól szerzett „fel” képességeivel életetre kelti Illidant, és kiszabadítja őt. Röviden ennyi a történet.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

LeWyTy
#160239
Nemtudom eddíg merre jártál. Mivel a Warlords of draenor arról szólt hogy visszamentünk az időben. Ezáltal még illidan sem halt meg.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

devlking
#160238
Én azt nem értem, hogy ha black templeben kinyírtuk illidant, akkor mit keres élve az új kiegben. Valami lorebuzi elmagyarázhatná. <#zavart1>
#160237
Én a Night Elfek miatt, mert W3 óta ők a kedvencek, meg hát Illidan rulez! 😊 (bármennyire is elbaszta a loret a Blizz már)
#160236
Én nem hiszek ebben a jó -gonosz dologban. Minden csak viszonyítás kérdése.
Értem amit írsz, és igazad igazad is van. Én a paladin miatt lettem allis, azóta is maradtam az 😊

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

LeWyTy
#160235
Én ezt úgy írnám le hogy ugyan mind a két oldal számára ők maguk a jók.
De egy külső szemlélő szemszögéből, még ha tudja is hogy mi a helyzet. Már csak a szokások és a sztereotípiák miatt is az alli a jó oldal.
Már csak a kék-piros ellentétből kiindulva.
Ott vannak az emberek... alapvetően mi is azok vagyunk, nem.mimdenki tud azonosulni azzal a ténnyel hogy egy játékban is a saját faja ellen legyen....
Bla bla bla... ez az én véleményem erről.
De én is szinte végighordáztam a wowos pályafutásom. For the horde! Meg minden.
De most allozni szeretnék.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160234
Próbáltuk Horda oldalon, de egyszerűen nem élveztük a játékot. Igazándiból nem tudom neked megfogalmazni, de 2005 óta allis karakterrel játszom, és bár a horda története sokkal jobb, valahogy mégse tudok hosszabb időt eltölteni ott.

BlackDahila: ha gondolod keress meg, és beszéljünk, aztán meglátjuk, mi sül ki belőle 😉

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

LeWyTy
#160233
Olvass! #160220 Én már tuti jövök. Ugyan az a helyzetem mint neked... gyere! Jól elleszünk 😉

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160232
Sziasztok. Vissza térnék játszani, eddig ragnán horda oldalt gyengítettem, De most Arathoron kezdenék allis oldalon karaktert.
Főként csak akkor lenne értelme, ha van olyan csapat, baráti társaság, guild ahol jó a hangulat és első sorban szórakozásért lépnek be az emberek. Ha van ilyen szívesen csatlakoznék.
Létszám nem zavar nem kell hogy sokan legyünk.
Az egyetlen kikötésem talán a 18 éves átlag életkor lenne.
Teamspeak- és minden egyébbel rendelkezem.
LeWyTy
#160231
Mert miért pont horda?
Mondom én aki edíg csak hordázott kb.
Én is most fogok kezdeni arathoron a semmiből... gyere csináljuk együtt 😉

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

MrPredator
#160230
De miért alli?!? Szívesen mennék hozzátok de csak hordásként 😊
#160229
köszönöm a válaszokat!
Panzeradler
#160228
g2a-n vettem a draenort meg 1 gc-t és(ezt magyar eladótól), és nem vették el.
#160227
Már van TS szerverünk, és bár nem vagyunk sokan, de használjuk. Én gyakran akkor is fent vagyok, ha csak dolgozom a gépen, nem játszom.
Ami Arathort illeti, medium pop szerver, de a alliance oldalon itt van a legtöbb magyar - annak minden velejárójával együtt 😄

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

LeWyTy
#160226
Ha visszakapom a gépem lehet még jönnék is. Remélem olyan társaság jön össze, hogy a voice programba előbb lépünk be mint a wowba.
Jó az Arathor? Alli oldal? Magyarok vannak még?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#160225
Én már vettem tőlük 2 steames játékot. Nem basztak át.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160224
g2a megbizhato?
#160223
Shop-ból vehetsz 30 nap feltöltést: link

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#160222
Engedélyezd a subscribe-ot majd utána töröld. 1 hónap múlva le fog járni.

https://www.twitch.tv/sp1gu

#160221
Hello!
7 éve nem wowoztam, de most úgy gondoltam egy hónapra befizetek.
Keresem hol lehet feltölteni, de mindig csak az automata részét találom meg.
Engem csak egyszeri fizetés érdekelne. (Egyelőre)
Valaki tudna segíteni ? 😊
#160220
Sziasztok!

Arathor Alliance oldalon várjuk guild alapításhoz játékosok jelentkezését.
Célunk egy olyan klán és közösség kialakítása, ahol azok a játékosok is jól érezhetik magukat, kikapcsolódhatnak, és kellemes légkörben eltölthetik a kis szabadidejüket akik:

- dolgozó emberek, akár több műszakban
- nincs több idejük a játékra, csupán napi pár óra
- a legtöbb guild esetében, ahova szívesen csatlakoztak volna el lettek utasítva, mert nem ülnek a gép előtt 0-24-ben, és nem tudnak heti X kötelező raidet vállalni
- nem a raidek miatt játszanak, de szeretnének egy közösség tagjai lenni
- most ismerkednek a játékkal, esetleg első MMO-juk

Ha a fentiek közül bármelyik igaz rád, csatlakozz hozzánk!

Szeretnénk egy érett gondolkodású, kikapcsolódásra vágyó közösséget létrehozni, ahol azok is megtalálhatnák a számításaikat, akik eddig magányosan kóboroltak Azeroth földjén.

Nálunk nincs:
Semmi kötelező progresszív raid, napi minimum óra a játékban, vagy bármilyen kötelezettség CSAK érezd jól magad, kapcsolódj ki, akár pvp-zel, fejlődsz, instázol stb. Röviden: élvezd a játékot! Mindenki annyit játszik, amennyi neki jól esik. Egyetlen a dolog, amit elvárunk, az a normális viselkedés.
Várunk minden jelentkezőt szinttől, fajtól, kaszttól, illetve meglevő kiegészítőktől függetlenül!

Várom officerek jelentkezését is!

Jelentkezni, érdeklődni az alábbi elérhetőségek valamelyikén lehet:

Itt privátban
Ingame: Arwenis - Arathor, Alliance
Battle tag: Ejbenjaro#2740
e-mail: [email protected]

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#160219
Az Outlandon vannak magyar klánok?

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#160218
arathor lett, ragna nagyon felborult arányban
#160217
melyik realmot ajánljátok? ti merre?
#160216
Á mégsem nem találom 😞

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#160215
Megtaláltam 😊

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#160214
Valaki tudja hogy kell beállítani a Goldpaw's UI-t? eltűnt az a bar ahol a karakter, spellbook, raidfinder, mountok fülek vannak. Az UI-ban nem találom azt, hogy hol kell visszaállítani.

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

Panzeradler
#160213
Az lehet, boostnál folyton oldódnak fel a spellek, ahogy haladsz.
#160212
köszönöm, de ott a sima ikonra ha rámegyek akkor a küldik trackingje van stb stb. van még egy ott a trainer és a többi. de ilyen, hogy hunter tracks nincs, lehet befolyással, hogy ezt boostal húztam fel és még semmi képessége nincs? mert még csak most küldött át a portálon hogy csináljam meg az előküldetéseket.

PiszkosFred
#160211
Egyszerre nem tudsz, de egymas utan vegre tudsz hajtani egy kombinaciot, egy gombot nyomogatva. keresd a castsequence nevu parancsot a neten. Viszont, nem vagyok benne biztos, hogy mukodik e meg, en utoljara talan 2-3 eve hasznaltam, akkor mukodott 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.09. 12:04:55

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Mr_no_NaMe
#160210
Van a sima tracks ami kiírja, hogy trénerek, kovács meg ilyen szarok hol vannak, ezen belül van egy olyan szöveg, hogy Hunter Tracks: ott legördül még egy fül, és ott lesznek faj szerint csoportosítva, hogy kit jelenítsen meg.

Amúgy visszatérve a tegnapira én egyszerűen olyan makróra gondoltam, ami megoldja azt, hogy 1 gomb lenyomásával 5-6 gombnyi cselekvést végre tudok hajtani. Csalásnak nem nevezném, mert pvpbe teljesen random kell a gombokat nyomogatni, pvebe meg uggggyan azokat a retkes kis gombokat nyomogatom és leszárad az ujjam. Ha erre van valakinek egy jól megírt makrója, azt szívesen fogadnám. Elég sokat olvastam tegnap utána, de elvileg ezt vagy nagyon nehéz megoldani, vagy a blizz lehetetlenné tette.
#160209
igen én is így emlékszem de ott nem találom.

Panzeradler
#160208
Mininap mellet van a nagyitó ikon, arra kell kattintani és ott tudod(Legalábbis régen így kellet nincs huntim már)
#160207
Sziasztok, tudnáktok abban segíteni, hogy tudom kikapcsolni a Hunternél a beasts tracking-et?
köszönöm.

#160206
Ranged:
-fire/frost/arcane
-marksman/surv/bm
-affli/destro/demo
-shadow
-balance
-elemental
(12)

Melee:
-assa/combat/sub
-feral
-fury/arms
-enhancement
-retri
-frost/unholy
-windwalker
(11)

Fordulni fog a helyzet keményen: -1 ranged spec és +2 melee, tehát 13:12 lesz az arány.
De el tudom képzelni hogy egy rogue specből meg rangedet csinálnak, elvileg a shuriken tossal meg az archimondes class trinket combat specen lehet rangedülni 😄
#160205
eszt hogy érted?
jazzy
#160204
Így van, de meg kell művelni.
#160203
akkor az város miénk és nekünk termel dolgokat!
PiszkosFred
#160202
Mert az elozo polgarmestert megette Hogger...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#160201
üdv!
100lvl path el kapunk egy várost aszt miért kapjuk?
LeWyTy
#160200
Szerintem nem, mert az még nincs nálad. Bár nem értek hozzá.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160199
Ha az egyik karim postaládájában van 48k gold akkor is lehet fizetni? vagy 1 karinál kell lennie a goldnak?

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

LeWyTy
#160198
Hogy ne állj meg valahol a fight mellet és ismételd azt a 3-4-5 gombodat, hanem mozogj is egy kicsit. "finger fitness"<#banplz>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

MrPredator
#160197
"A hunter átalakul, a survival melee orientált lesz, a marksman pet nélküli, a BM petközpontú"

Hát ennél nagyobb baromságot ki se tudtak volna találni. Nincs elég melee a játékban? A másik hero class (demon hunter) is melee lesz. Mi a jó fasznak kell a hunterből is melee-t gyártani?
jazzy
#160196
A makrózás működik, de addonokkal megoldasz mindent kb. http://www.curse.com/addons/wow
Ha mégis macrozni akarsz googleban rákeresve simán találni fogsz megfelelőt a classodhoz.

Nekem nem esik szarul, csak szimplán nincs igazad. Majd ha felérsz level 100-ra ott fogod látni mennyi a content, a játékok így működnek, a legfrissebb kiegészítő az, ami normálisan játszható, mert az emberek 99%-a azzal játszik. Napi 2-3 óra játék teljesen jó. Én például annyit nem játszok általában, igaz én nem is guildezek, de csak a 3 műszak miatt.

Persze ha raidelni akarsz az mondjuk heti 3 nap 4 órás elfoglaltság, cserébe ha megteheted másik napokon elég 1 órát belogolnod, vagy 10 perc csak a garrison miatt, de ha nincs kedved annyi se. De láttam már olyan guildet aki csak hétvégén raidel, láttam olyat is, aki 3 nap 3 órát raidel, láttam olyat aki késő este, láttam olyat aki délelőtt. Persze ragnaroson, én jobban szeretek magyarokkal játszani, akkor is, ha sokan írnak "tipikus magyar mentalitásról". Szerintem a magyarok nem rosszabbak, igaz nem is jobbak mint bárki más.
Mr_no_NaMe
#160195
Nem a csillámpónis stílus volt a lényeg, csak mintha szarul esne neked, hogy (nem 1-2 hét) hanem 4-5 nap játék után levegyem azt, hogy mennyi a kontent. Mert ennyi. Annak aki dolgozik, családozik, és van napi 2-3 órája játszani annak ennyi (pedig napi 2-3 óra játék is már untig elég szerintem). Aki viszont annyit játszik naponta, hogy rendesen műszakra lehetne írni az órákat, annak meg tökmind1. Szerintem.

Kérdés: a makrózás hogy működik jelenleg? Olvastam, hogy történt valami nagy volumenű módosulás 1-2 éve, de nem egészen tudtam kifejteni a lényegét.

Van 3-4 attackom amit folyamatosan nyomkodnom kéne + még 2-3 dolog ami szintén kéne a harchoz. Ezeket kivétel nélkül mindig egymás után végig kéne nyomogatnom és már nagyon unom, hogy izomláz vanaz ujjaimban 😄
Meg lehet csinálni ezt 1, esetleg 2 billentyűre időzítéssel stb? Anno SWGztem, ott ez nagyon jól működött.
#160194
Elvileg már nem létezik ilyen fájl kb 2014 óta.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

jazzy
#160193
Igen, bár tény, hogy nem rossz indulatból írtam, tudod furcsa azért, amikor valaki pár hét játék után levonja a konzekvenciát egy 10 éve futó MMO-ról, aminek az 1% contentjét se látta.

Csak erre szerettem volna rávilágítani, tény, hogy nem csillámpóni stílusban szoktam írni, de azért annyira nem volt sértő szerintem.
#160192
ott néztem először... nincs ilyen még rejtve sincs. Egyébként régen törtöztem, már évek óta eredetin vagyok csak halál unalom van és gondoltam vanillázok kicsit.

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#160191
Áhá, mocskos tört szerveres! <#zavart1>

\World of Warcraft\Data\enGB\ mappában van, és megnyitod akármilyen szövegszerkesztővel.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak