World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#160290
Ilyenkor jogtalanul veszik el, nyugodtan írjatok ticketet és vissza fogják adni.

Amit AH-ból vesztek valamit azt nem vehetik el.

Na persze ha trade chaten vette az ismerősöd az már más tészta, akkor tényleg így járt...
skorpio7
#160289
Akkor már értem, hogy az elmúlt 2-3 hónapnyi szünet után, hogy tünt fel a semmiből egy adag tcg mount. 😊
Mondjuk én a kieg legelején megvettem 2 kivételével az összeset , mert az hogy Arathoron bent legyen ah-ban mind (elfogadható áron), olyan "baleset" sem előtte sem azóta nem volt... és persze mind egy eladótól. Azóta is megvannak szerencsére.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

devlking
#160288
Kedves a blizzard, hogy a dupeolt mountokat/peteket törli szó nélkül, aztán a goldot meg baszik visszaadni érte. Legújabb baleset a tigert megvenni ahból 1 milka goldért. gg 😄
(Nem, nem én jártam így szerencsére)
#160287
csak azért szerettem volna, mert láttam hogy a cuccokból sokkal többet ki lehet árulni ha bontom őket.
köszi Plata neki kezdtem
#160286
Vagy simán felhúzod a karaktert 90-re és a draenori crafting rendszerig hagyod az egészet

Utoljára szerkesztette: Vincentcloud, 2015.08.29. 14:46:08
#160285
Felveszed mellé a tailoringet,elkezded gyártani a cuccokat és disenchantolod.Tailoringhez nem kell semmi,csak cloth meg egy két marhaság.Cloth-ot tudsz farmolni könnyen.Vagy alt karival gyártasz neki kis szintű cuccokat.

#160284
sajnos 50esen jutott eszembe hogy kéne enchantolni, hogyan érdemes elkezdeni? mert amik most esnek mindhez 125-ös enchi kell.
#160283
Hali!

Ragnaroson keresnénk hordás guild-et, ahol sok a magyar és viszonylag aktívak . Tudtok nekem ilyet mondani?

Köszi!
LeWyTy
#160282
Alliban elvileg az Arathor, Hordában pedig a Ragnaros.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

devlking
#160281
Hopp, az kimaradt hogy egy hónap alatt összejön 10k garrison resource is, amit blackrock ore-al 0.75:1 arányban lehet goldra váltani (server függő, de 0.5:1 nél biztos nem rosszabb).
Akkor ez még heti 20k.
jazzy
#160280
2 karakterem van 100on, ha még egyet fel kéne húznom tarkón lőném magam.
devlking
#160279
Patch óta garrison missionok 208k goldot termeltek 11 lvl100-as karakterrel(ebből kb 5 aminek normális treasure hunter followerjei vannak). ~25k gold hetente. (És szerintem az addon nem számolja azt ami shipyardból jön)
Héten végre már az összes karakter megkapja a heti rare missiont is, ami ezen a héten eddig: 2 void satchel, 2 cinder puppy, 1 medal, 1 frozen arms, 1 gronnling, 1 champions (3 kari hétfőn kapja a questet majd). Ez így 35k gold eddig.
Kazzakból a felblight kb heti 15k.
Ez így kb csak afkolásból heti 75k gold.
Ha lenne erőm mindegyik karin kifarmolni havi 180 work ordert barnhoz(ami kb karakterenként 1 óra farm), akkor az még heti 66k gold lenne.
Ez azt jelenti hogy 1 karakterrel gyakorlatilag csak blood farmolással, meg garrison napi 2szer csekkolásával összejön a havi előfizetés, és a craftolást még csak bele se számoltam.
Aki ezek után is sír a gold miatt az csak magát okolhatja. :p
TVelvet
#160278
Melyik a legnépesebb magyar szerver jelenleg?

Tökmindegy, hogy ally, vagy horda.

Köszi!
#160277
Eddig fél évig semmi nem volt de a kiegészítőknél mindig "felpörög" 😄
LeWyTy
#160276
Most mért? Az elmúlt pár napban elég élénk volt.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160275
Mindenki tud mindent és játszik. Nincs miről beszélni 😊

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#160274
Kicsit kihalt a topic nem ?😄
#160273
Az ingyen gold jó, bár hiába van 200k+ goldom, semmi hangulatom belogolni, ahhoz meg hogy direktbe farmoljam pláne nincs
#160272
Még dobják az elitek, csak szerencse kell hozzá
LeWyTy
#160271
Mivel felújították az egészet asszem a Cataclsym idejében. Sokat változott a többi is de azon a környéken a leg látványosabb.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160270
Arathoron nincs ah-ban Sealed Tome of the Lost Legion , de ragnán is ez van? vagy csak arathoron ilyen szegényes az ah-kínálat.
#160269
Srácok.

Kezdtem egy undead-et, és nagyon tetszik ez a Sylvanas story. Többi fajjal miért nincs ilyen?
devlking
#160268
Én még mindig 5k goldért adom az egyik 100 matos craftot. Szeressük az ingyen goldot. 😊
(Többi 1-2k körül megy)
#160267
Savage blood? Annyira nem foglalkoztam semmiféle crafttal hogy az leírhatatlan
LeWyTy
#160266
Amint lesz gépem én is jövök arathor alliba.... Lewyty#2366
Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.08.13. 19:03:37

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160265
Ja ezért írtam le a battletag-em 😊
#160264
Vagyunk, akik észrevettük 😊

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

LeWyTy
#160263
Ez elmúlt pár napban csak 3-4en keresünk jó társaságot arathor alliban... akár észre is vehetnénk egymást.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

devlking
#160262
Lvl3 barn 180 elit megölése groupban (kb 1 óráig tart) legrosszabb esetben 22k gold (de inkább 30k+). 2 karakterrel már plusszban is vagyunk.
#160261
Havi kb 10-12 óra farmmal ki lehet szedni a havidíjjat, 3 lvl 100 tank karakter, persze van más módja is, de ezekkel működik
#160260
Csak tipp szóval lehet hogy tévedek, de elvileg starter accountra megveszed a WoD-ot, és kész. úgy meg 5 eurot sporolsz rajta
Utoljára szerkesztette: Vincentcloud, 2015.08.13. 16:10:15
#160259
#160258
BlackDahila#2907
Jó társaságot keresek Arathoron, Alli oldalon. Aki gondolja az vegyen fel battle-net en 😊 Nem harapok.
#160257
Srácok egy nagyon furcsa troll kérdéssel fogok most hozzátok fordulni.
Anno én Mist of Pandariaval játszottam de mielőtt megjelent volna a draenor.
Draenor megjelenésekor megvettem a kiegészítőt de a játék teljesen játszhatatlan volt egy hétig így vissza kértem a pénzem. A kiegészítőt levették az accountról és a pénzt vissza fizették. Azt írták supporton, hogy ha megint befizetek a kiegészitőre akkor nem kapom vissza a character boost-ot hanem a már előre fel boostolt karaktert oldják csak vissza.
Most kb 50 euroba kerűl a draenor.
Most nézem hogy ugyan ennyiért van egy 'Complete Collection' (ami állítólag az összes előző +draenor) Wtf?
Most akkor ugyan annyiba kerülne draenorig az egész játék mint ha a régi accountomra venném meg csak a 'draenor'-t ??!
Mert akkor ilyen alapon már új accountra célszerűbb lenne így feltudnám használni a boostot.
Utoljára szerkesztette: BlackDahila, 2015.08.13. 11:26:47
jazzy
#160256
Csak ugratunk ne szívd mellre <#hehe>
LeWyTy
#160255
Hát rohadjak meg hogy szeretnék másnak segíteni, de tényleg.
Legkozelebb inkább meg se szólalok.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

BoneDragon
#160254
Az, hogy próbálsz segíteni.<#ravasz1>

LeWyTy
#160253
Hát bocs. Nem tehetek róla hogy ennyit változtatják ezt a "pos" játéko. Mellesleg mi a harmadik fail? A heirloom meg a raf... mi van még?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

jazzy
#160252
Ez 3 postból 3 fail <#idiota>

Lehet nem árt tájékozódni mielőtt "segítesz" <#hehe>
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2015.08.13. 06:16:10
#160251
rendben akkor felejtős 😊 csak a 3-4 havidíjat akartuk minimalizálni 1-2re, elérjük a magasabb szintet és kifarmolni a kövi sub-okat. (garrison, lowlvl insták)
span-nak már van régről accja, én most regeltem újat, hogy tudjon refelni.

(btw guildet keresünk, GW, GW2, WoW privát háttérrel. ragna horde)
Utoljára szerkesztette: Dobronski, 2015.08.13. 00:13:54
PiszkosFred
#160250
Tobb az mar, mint fel eve 😊 Mar mindent megvehetsz aranyert, es annyira nem is veszes az ara. Az mar mas kerdes, hogy frissen kezdve semmi ertelme megvenni, igy is baszott gyors a leveling, zona feleig sem er az ember, es mar kinotte a kovetkezot is, foleg ha kozben leszalad 1-1 instance runra is, ami megint majdnem egy, masfel szint mindennel egyutt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

LeWyTy
#160249
Hát mikor utoljára heirloomot akartam venni akkor még justice, honor pont meg hasonlókért volt minden. Kivéve a guildosak az goldér volt.
Dehát félévente minden kifordul magából ebben a játékban... én így emlékeztem.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160248
Ha most kezded a játékot akkor nem terveznék arra hogy egyhamar visszafarmolod az árát
#160247
Te miről beszélsz? Heirloomok és az upgradek is goldba kerülnek csak néhányhoz kell guild repu, ráadásul mindegy mekkora szinten vagy
Panzeradler
#160246
Szerintem így is elég gyors, de draenorhoz jár 1db 90es boost btw.

Szerk: Raf még van, azt meg mindenképp nyomjátok be ha együtt(megvárjátok egymást) fejlődtök.
Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.08.12. 22:52:27
LeWyTy
#160245
Heirloomot nem tudsz goldért venni, csak magasabb szinten elérhető pontokból. Mivel nem emlékszem mikből ezért nem is mondom.
Goldért csak nagy guildben fullos repuval tudsz heirloomot venni, de azt sem kis szinten.
Mondom! Ha újak vagytok nem lehetséges.
Volt régen a RAF (recuit a friend!?) de ha jól tudom már nem működik a rendszer. Az adott volna boostot ha együtt játszotok. De ha még működne a rendszer sem érne semmit ha már van accountotok.
Szerintem tokent semmiképpen nem éri meg venni.
Bár ha jól rémlik van valami megszerezhetetlen xp poti a játékban... annak sincs sok értelme.
Játszatok... minek akartok ennyire kapkodni vele? Csak hamarabb értek a végére.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160244
értem köszönöm.

szerintetek van értelme venni tokent, eladni, venni heirloom-ot, bármit ami segít a fejlődésben, hogy hamarabb elérjük azt a szintet ahol visszafarmolhatjuk?
LeWyTy
#160243
Hogyha most kezditek a játékot akkor neketek ez egyáltalán nem számít.
Ha van nagyszintű karid tudsz venni és oda adhatod a kiskariaidnak. Veled lép szintet, nől a statja meg +xp... Kb ennyi.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160242
hi!

elkezdenénk a játékot egy barátommal. ez a heirloom dolog hogyan működik? látjuk mindenki abban mozog.
#160241
csak éppen az outlandi világban nyílt egy alternatív idősík, azeroth maga nem került vissza a múltba. Illidan meg Azerothról ment át annó outlandre. Tehát Azerothon nincs Illidan már, aki át tudna menni az új outlandi idősikra. Mivel Garrosh még jóval Illidan érkezése előtti időkbe ment vissza outlanden (miközben azeroth maradt a jelenben).

Wikin amúgy azt írják, hogy valójában nem is halt meg a black temple harc közben, és maiev visszahozta es bebörtönözte, és majd onnan szabadítja ki az alternatív guldan aki atjon a jelenkori azerothra 😊 szóval gyak egy olcsó szar lore lépés ez megint...