166745
  • zamballa82
    #161573
    Hát ez sokmindentöl függ. Ha 0 rol kezded esönek akkor jó párnap. Ha pörgös vagy szerintem 2 hét aktivan. De ezt sok minden befolyásolja.
  • frango
    #161572
    Sziasztok!

    Nem igazán tudok semmit a WOW-ról. Kipróbáltam egy starter accounttal, de ez ugye nem sok mindent mutatott meg a játékból. Mikor belépek írja, hogy 10euroért megkapom a Legion előtti contentet 30 napra. Ennél olcsóbb kipróbálási lehetőség gondolom nincs ugye?
    1-ről lvl100ra kb. hány óra felhúzni egy karaktert normal solo questeléssel?
  • devlking
    #161571
    3 naponta megírni egy 2 perces levelet nem nagy cucc. :D
  • PiszkosFred
    #161570
    Csodalom, hogy mennyi szabadidod es felesleges energiad van ilyen faszsagokra :) Kitartast kivanok a keresztes hadj... akarom mondani szelmalom harcodhoz! Szukseg lesz ra.
  • Ashyn
    #161569
    Nosza, hajrá ;)
  • hitman1028
    #161568
    Pont arathoron kezdtem most életem első wow kariját xd
  • devlking
    #161567
    WoW gm-ek megint a csúcson vannak. :D

    Pár napja csináltam dungeon wq-t, és mivel nem lett befejezve insta végéig, így a maradék 2 emberrel elkezdtük keresni a chestet, amit lootolni kellett volna. Meg is találtuk, de mielőtt lootolhattam volna, egyik faszkalap beírja hogy "sorry bro" és votekickeltek a groupból (az más kérdés hogy ezt mégis hogy a kurva anyjába amikor már vége volt az instának).
    Sok fájdalmat nem okozott, mert csak újra befutottam instába és lootoltam, DE a jó kurva anyját az ilyennek, így ment a report.
    Jött is a válasz

    Thank you for contacting us! Sorry it took us so long to reply, but with all the demons invading its been pretty chaotic over here!

    I understand how frustrating it can be when the whole group form and tries to go adventring together and then some people act in a fashion that might not be in the game's inteded spirit.

    However since it was a group decision, decided by the majority of them, we cannot reverse that decision.

    Don't lose your hope, there are plenty of people out there tha want what you want and are willing to create groups just to enjoy the game and it's experiences! I'm sure you will be able to find those groups, and finish your world quests! =)


    És akkor csodálkoznak, hogy ilyen a közösség, ha még csak egy enyje-benyjét se kapnak ilyenekért az emberek.
    Persze második ticket is ment, nem hagyjuk ám ezt annyiban.
  • Ashyn
    #161566
    Sziasztok!

    A Resonance MMO baráti közösség a tagságunk kérésére megnyitotta WOW-os szekcióját. Jelenleg 29 fővel vagyunk jelen az Arathor szerveren Alliance oldalon.

    Tapasztalattól függetlenül várunk minden magyar játékost, aki szeretne és képes csapatban játszani, lehetőleg elmúlt 18 éves (tagjaink döntően 25+ év felettiek) és idővel meg szeretné nézni a high end tartalmat is.

    Nem vagyunk sem elvakult HC-k, sem ultra casualok, a kettő közötti részt képviseljük: munka, család, iskola mellett a játékot játéknak tekintjük, nem célunk a top 10 magyar klán közé jutás, de szervezett keretek között jó hangulatban idővel a csapatos tartalom nagy részét szeretnénk teljesíteni.

    Számos régi, tapasztalt WOW játékos is van közöttünk, a játékkal most ismerkedőknek minden segítséget megadunk ahhoz, hogy megismerje a játék rendszerét vagy akár megfelelő geart szerezzen.

    Saját TS3 szerverrel rendelkezünk valamint van honlapunk, Youtube és Twitch csatornánk is.

    Aki komolyabban érdeklődik irántunk, az látogasson el honlapunkra a bővebb információkért:

    http://resonance-guild.eu/news.php
  • kigyi
    #161565
    Nem tűntek el csak iktatták őket a KUKA nevű edénybe :D
  • Jabar
    #161564
    vicces, most meg a ticketek tünnek el a rendszerben minden szó nélkül :D
  • kigyi
    #161563
    Upgradelted az acc-ot, vagy vettél egyet a store-ban? :D Utóbbi esetben nem upgradeli hanem hozzáad egy másikat ilyenkor 2db wow-acc lesz az egyik trial a másik éles. A BNet kliensben tudod kiválasztani a play gomb felett melyikre lépjen fel.
  • Vincentcloud
    #161562
    Egységes eu verzió van
  • wargar
    #161561
    Sziasztok! Németországban olcsóbban láttam a Legion lemezt mint a Blizzard storeban. Szerintetek rá tudom rakni a sima angol EU-s accountomra?
  • vegeta22
    #161560
    Nem ezt a képet dobja.
    https://i.imgur.com/A4gv4c0.jpg
  • Daermon
    #161559
    Nem csak azt írja, hogy upgradeld Legionra?
  • vegeta22
    #161558
    Szóval nekem nem kell csinálnom semmit majd magától frissül?
  • devlking
    #161557
    Akár 3 napig is eltarthat hogy a trialt felnyomja teljesre.
  • vegeta22
    #161556
    Sziasztok!
    Először is bocsi a zavarásért, de mivel teljesen új vagyok a wow-ban nem tudtam kihez fordulni. Pár napja elkezdtem egy barátommal a trial verziót és ma reggel értük el a 20-as szintet és ugy gondoltuk megvesszük a játékot. Én battle.net-en keresztül vettem meg 15 euróért a sima wow csomagot. Jött is az sms, hogy levonta a pénzt és egy email is jott hogy sikerült elvileg a rendelés.De hiába lépek be a játékba előjön a trialos ablak, hogy vegyem meg vagy probáljam ki...Szoval a kerdesem az lenne,hogy tudom aktivalni, hogy az eredeti legyen? Ja és még annyi, hogy a baratomnak is en vettem meg giftként es kb 2 oraja várja az emailt...ez mikor fog megkérkezni?
  • Pio
    #161555
    Könnyen elképzelhető, hogy több kupacra szakítja szét az egyes realmeket is, ha Te ezt tapasztalod állandóan.
    Valóban én is tapasztaltam olyat, hogy össze lettem dobva a ravencresttel, ha jól emlékszem pénteken egy jó fél óra erejéig.
    De sajnos az idő ~90%ában az van, ami épp jelenleg is történik ingame: a Gurbog nevű worldquest rare-t próbálom úgy megtagelni 20 hordás között lavírozva, hogy ne öljenek meg. :)
    Spoiler, ez most nagyjából sikerült is, egy Djseanturbo nevű shadowpriest gondolta, hogy mekkora fáni dolog lesz 10 hordással körülöttünk egy kő mögé elbújva elkezdeni DPSelni engem, de szerencsére el tudtam futni és a kveszt is meglett, happy end. :)

    Amúgy amikor online mentek azzal fogadtak a klántársaim, hogy tuti csókos vagyok, hogy engem néha átdob a játék balanszolt world instance-ba, mert ők ma egész nap nyomasztó hordafölényben játszottak.
  • Jabar
    #161554
    nem, de nem figyeltem csak törtem egymás után, 3 cucc szétszedése után vettem észre hogy nem adott ash-t. Bugreportnál írják hogy tudnak róla, csak akkor a faszért nem írják ki breaking news-ként vagy kapcsolják le amíg nem javítják...
  • Pio
    #161553
    Ha ez vígasztal a legendarykat fejleszteni lehet majd. :)

    Nekem amúgy - tudom, nem túl divatos egy MMORPG-t a szerepjáték/lore miatt is játszani manapság :) - azért ellenszenves igazán a dolog, mert eddig a legendary itemeknek súlya volt, fontos tárgyak voltak. Most meg... van egy, ami konkrétan egy amerikai focistáról kapta a nevét és a flavor text még rá is tesz erre egy lapáttal... Még én szégyelltem magam, hogy nem ismerem ezt a lore-beli karaktert és kezdtem nyomozni, amikor szembesültem a rideg valósággal.
  • Pio
    #161552
    Igen, pár napja elkezdte össze-vissza pakolni a realmeket a rendszer, azóta volt két tényleg őszintén, minden cinizmus nélkül fantasztikus outdoor pvp élményem, fasza kiegyenlített ~20v20 egy world quest helyen. Az egyiknél alulmaradtunk, a másiknál viszont vért izzadva sikerült kiszorítani a hordát, igazán fantasztikus élmény volt. Illetve le a kalappal a Blizzard előtt, hogy mekkora placebo lett a world questelés. 40 ember képes volt fél órát outdoor PvPzni 60 goldért és 50 repuért és közben ők se tudták, de végre egyszer valóban jól érezték magukat és nem csak grindeltek.
    Előtte viszont teljesen kilátástalan volt az egész, több klántag is feladta, nem loggol be, nem world questel, van, aki nagy dilemmában van, mert szereti a klánt, de játszani is szeretne, elköltözne a ragnáról, satöbbi. És ez nem szokásos pvp hiszti, 11 év alatt sokat láttam már olyat, meg tudom különböztetni, valóban egyszerűen élvezhetetlen volt a játék fő kontentje a balance miatt.
    A hordát amúgy semmilyen szinten nem hibáztatom, mert a többség tisztában van a helyzettel és nem él vissza vele, de az a baj, hogy nagyjából minden 10-re (szóval nagyjából minden WQra) jut egy (általában ~2.5-3 millió HPs tank vagy 2-3 fős csapat, szóval amikor a kimenetel egyértelmű), aki csakazértis megtámad és nyilván ha visszaütök teljesen érthető módon a többiek is bajtársiasságból rámtámadnak és vége, szóval ilyenkor inkább csak elnyomok egy /clap-et és várom, hogy essünk túl rajta.
    Egyértelműen a Blizzard felelőssége, hogy ilyen szinte tojt a problémára, ami persze eddig nem volt annyira problémás, elszigetelt hisztik a fórumon a szokásos "reroll pve" mantrával karöltve, de most, hogy a worldquestekkel lényegileg intézményesítették az outdoor endgame contentet valami hihetetlen módon felszínre jött a sz*r és most láthatóan kapkodva próbálnak kezdeni valamit a crossrealmmel. Kíváncsi vagyok, mi fog kisülni belőle, egyelőre elég kaotikus a dolog, voltam már hihetetlen alli fölényben, kiegyenlített szituációban, de azért az esetek 90%-ában még mindig ~20 ragnás hordással nézek farkasszemet egyedül. :)
    De a lényeg, hogy a technológia adott és láthatóan próbálják is alkalmazni, szóval bizakodó vagyok. Abszolút úgy vélem, hogy egy kiegyenlített, aktív szerveren a pvp realm hozzáad a játékélményhez és nagyszerű csatákat vagy akár izgalmas 1v1-eket lehet vívni. A ragna első néhány éve abszolút ilyen volt.
  • jazzy
    #161551
    ÖÖööö abban lehet egyszerre többet is törni? :D
  • Jabar
    #161550
    fasza, most meg az obliterum forge nyelte be az itemeimet és nem adott ash-t...
  • BoneDragon
    #161549
    Nyugi, nem te vagy az egyedüli ezzel. Nekem fog esni... kieg végén, mikor már vendornak eladni se éri majd meg.
  • kigyi
    #161548
    Mondjuk az még nem lenne baj, mert ez ami most van tetszik. Viszont nekem volt olyan amikor hetekig nem esett Dio-ban sem leg :D Pedig aztán az ott nagy szó :D Na itt sem esett egy sem.
  • PiszkosFred
    #161547
    Pedig egyre inkabb diablo :)
  • Lópikula
    #161546
    Ne sírjanak a Ragnaros allisok. Mióta cross realm van Ravencrestes majmokkal van tele a szerver. Szánalmas. A legendásról meg annyit, hogy elmennek a fenébe, ez nem Diablo. RNG RNG RNG..másnak kettő, én már legion előtt tudtam nekem egy se...
    Utoljára szerkesztette: Lópikula, 2016.09.19. 12:16:19
  • Tirion
    #161545
    én is azt hiszem,hogy a Tank speckó/warrior/ borzasztóan erős...igaz én még csak szintezem ,de 6-8 ellenfél sem gond.....csak azért ennyi,mert többet nem tudok összerántani,mert messze vannak egymástól :)
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2016.09.19. 08:45:03
  • BoneDragon
    #161544
    Sajnos teljesen érthető ez a nerf. Ma is a blood dk-val 4v1-be megöltem mindenkit. Egyszerűen soha nem ment a hp-m 1 milla alá.
  • jazzy
    #161543
    Én hordásként valahogy mindig azt éreztem, hogy mióta cross realm van mindig több az allis és többször is gankelnek le mint a hordások amikor allissal játszok.
  • devlking
    #161542
    "pvp"-ben dps dh gearben tankként simán megy a 10 elite mob leverése egyedül a pvp zónában (dpsként metaval is).
    Igazi pvpben meg tényleg kb verhetetlenek a tankok open worldon. Balance a csúcson, mint mindig.

    Mostmár csak azt kéne megoldani, hogy a kurva pvp zone az pvp zone legyen, ne pedig pve. A három ffa zóna jó, alapból annak kéne lennie az összesnek...
  • Pio
    #161541
    10% DPS nerfet kapnak a tankok nagyjából minden képességükre, a protpala pedig kap még mellé egy szép selfheal nerfet.
    Emellett nerfet kap a DPS DH és monk aoe burstje.
    Ezek csak a halaszthatatlan nerfek, a komolyabb balanszolás az első reset után érkezik.

    A személyes véleményem az, hogy ha X évig, amikor ráadásul kényelmetlen és költséges volt talentet cserélgetni jó volt az, hogy a healer healel, a tank tankol, a dps dps-el, akkor most, hogy 1 gombnyomás a talentcsere action barostul és még a fegyvert is automatikusan kicseréli akkor igazán maradhatna ez a mantra. Annyira felesleges és erőltetett ez az állandó "lehessen healen és tankon is outdoor ellenni" marhaság és mindig az a vége, hogy a heal ugyan úgy sokkal kevésbé hatékony, mint a dps, a tankok (esetleg 1-2 specet kivéve) pedig halhatatlan, mindenkit földbe döngölő vadállatok lesznek.
    Klánunk druid tankja azt mondja melee-ből egyszerre akár 4-5-el is kényelmesen elbánik, ezt nem fogja helyrerakni egy 10%os damage nerf. To the ground kéne nerfelni a tankok DPS-ét, hogy ne érje meg outdoor tankon menni egyedül, mert túl lassú.
    Na persze alapvetően mindegy is, hisz a ragnán úgyis az van, hogy 1 allisra jut 10-15 hordás, szóval hozzászoktunk ahhoz, hogy fáj... :D
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.09.18. 21:56:39
  • BoneDragon
    #161540
    Épp tesztelnek egy 10%-os dmg nerfet minden tankra. Mondjuk írta blizzard, hogy a raid első bossa után fognak jönni a balance patchek.
  • Dobronski
    #161539
    info?
  • TBTPumpa
    #161538
    Chris és az ajándék (tervezet):

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.18. 16:40:38
  • Ashyn
    #161537
    A legnagyobb Allis közösség Arathoron van, de Ragnaroson is sok guild található. Outland-en is vannak magyarok, de konkrét guildről nem tudok. Ami Arathort és a PvP-t illeti, mintha olvastam volna PvP-s klán hirdetést, de konkrétan nem tudok megnevezni ilyen irányultságú guildet.
  • MaRee
    #161536
    Melyik szereveren vannak most a legnagyobb magyar allis közösségek? Ragnán tudom, hogy nagyon kevesen vannak, Arathor esetleg Outland? PVP guild érdekelne allinál, ha valaki tud ilyet esetleg.
  • Tirion
    #161535
    tudja valaki,hogy miért KÉK minden friendly player és miért nem zöld? és miért nem lehet kijelölni őket target nearest friendly vel? ksözi
  • BoneDragon
    #161534
    Miért, a többi tank igen? Szép troll komment.