166745
  • Pio
    #161695
    Beütött a barrage nerf. :)
  • Malachit
    #161694
    Elég szemét az a boss még normálon is. Nem is ment le randommal nekem :/ 6 fekvésig bírtam, aztán léptem TV-t nézni :) Igaz a macin már látszott, hogy karcsú lesz a csapat (csak 3 dps tolt 150k fölött).
  • Daermon
    #161693
    EN-ben 4/7 mhytic kill van EU és US is még. Úgy nézem, hogy Ilgynothnál nagy stop van :D
  • Randlan
    #161690
    Ez ElvUI , táska mögött lapul egy Skada (szerintem), illetve valami cooldown addon. Elvuit egy kicsit átalakította, mert pl a raid részét letiltotta és az alapot használja, jobb oldali chatet kikapcsolta és minden a baloldaliban van.
    Utoljára szerkesztette: Randlan, 2016.09.28. 07:55:25
  • hawkie22
    #161689
    Továbbra sincs semmi ötlet, hogy milyek addonok ezek? Tényleg érdekelne. :D

    Egyébként miért annyira nagy szám ez a Legendary? Nekem is van eddig két 110-es karakterem (hunter és DH), de még én is legendary nélkül szaladgálok, igaz nem is zavar. xD
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2016.09.28. 06:50:37
  • Laza
    #161688
    A Legion kieggel újra nyomom a gamet, utoljára a Catát vettem meg, azt is csak egy hónapig toltam.

    Outland szerveren voltak Allis karijaim, de visszahúzott a Horda (ősrégen ott toltam), és a lvl100 boostot eltoltam ugyanígy az Outlandon egy Hordás karira ............ viszont baromi érdekes volt, hogy Dalaranban is kb 90% Allis karik rohangálnak, meg lent a bal kezdő területen is csak Allis karik vannak, állandóan gankelnek, sehol hordás ember.

    Aztán megnéztem a Realmpop oldalt, és 6x több allis kari van mint Hordás a szerón ........

    A cross realmokkal ez számít még? Vagy miért ennyi nyomi Allis erre? :)
  • Fpocok
    #161687
    Lényeg, hogy már nem bugos, mert blizz állítólag javította.

  • Fpocok
    #161686
    fake and gay
  • BoneDragon
    #161685
    Szerintem nem, ő ilyen. :D
  • Conqvistador
    #161684
    Egy picit túljátszotta :D
  • BoneDragon
    #161683
    https://clips.twitch.tv/sodapoppin/FancyChimpanzeeWutFace
  • jazzy
    #161682
    Én úgy látom még olcsóbban is lehet venni :/

    Bár valszeg én balfasz vagyok de olyat viszont nem találtam aki értelmes áron vesz.
  • Conqvistador
    #161681
    Ezeket a drága potikat gondolom az alchemyk készítik és teszik fel AH ra nem? :D
    Mert akkor nyilván azért érné meg ezeket craftolni mert fogyóeszköz. És többször is venni fogják :D
  • devlking
    #161680
    Ezen az accon olyan megfizethetetlen dolgok vannak, hogy inkább ne is beszéljünk róla.. :p
    (Nameg nem azt mondtam hogy abba is hagyom)
  • devlking
    #161679
    Nem kell aggódni, van mire elkölteni a goldot. Egy esti raid (5 flask, 40 poti) 20k+65k gold.
    Ami viszont jö, hogy egy karit fullra lehet normal raid ilvlbe(850) öltöztetni kb 25k/slotból (14 slot=350k gold), vagyis jelenlegi árak mellett 140 euroból.
    Éljen a pay2win!
  • Conqvistador
    #161678
    Nem adod el? :D
  • devlking
    #161677
    Én csinálom a legjobban, mert én semmit nem farmolok. Igazából tegnap volt a napja, hogy így ráuntam a legionre 3 110-es karival.
  • jazzy
    #161676
    Kinek mi, én rühellek farmolni, inkább craftolok 10 percet és amikor a fővárosban járok 2 perc alatt frissítem néha az aukciókat.
  • Conqvistador
    #161675
    Az azért elég hihetetlenül hangzik, hogy 300 virágból meglenne a token :D
    De alapjáraton nem hangzik rosszul az ötlet :D
    Gondolom még mindig max 2 szakma lehet egyidőben nem?
  • devlking
    #161674
    Felesleges craft proft húzni, abban már nincs akkora profit. Viszont max szinten rögtön mehet virágot gyűjteni suramarba, ami jelenleg 280g/darab áron megy, és annyira nem nehéz farmolni (1 óra alatt 100+ simán megvan, ha beleáll az ember).
    Skinning/mining közelében sincs ennek.
    Utoljára szerkesztette: devlking, 2016.09.27. 19:22:15
  • Conqvistador
    #161673
    Gondolom fontos a szerver is (high population) és hogy milyen oldalon játszik az ember ha esetleg nagyobb magyar közösség van tudnak tanáccsal segíteni guildben vagy közös játék az mégiscsak gyorsabb stb.
    Pl az nem zavarna ha mondjuk néhány órát nyúzni kéne vagy bányászgatni ha van értelme és golddá lehet tenni.
    Vagy AH ba betenni 1 napra xy cuccot és talán megveszik...
  • jazzy
    #161672
    A jewelcraftingről nem tudok nyilatkozni, annyit hallottam, hogy már nem termeli annyira jól a goldot, kieg elején jó volt.
    Én leatherworkinggel csináltam a goldot, már lusta vagyok bőrért rohangálni, a skinninget le is dobtam, inkább megveszem az ahból, craftolok és eladom. Már csökken a kereslet de még elviselhető haszon van rajta.
    Az legújabb karakterem enchanter / alchemy. Az enchanting mindig jó, alchemyt nem tudom de úgy érzem rendben lesz ez is.
  • jazzy
    #161671
    Én most húztam szakmát és egészen biztos vagyok benne, hogy lvl1-en is megtanulhatóak a legion receptek. A küldetéseket meg kell csinálni hozzá és craftolhatja. Egy részét legalábbis, de pl enchantingnál már bőven kerestem azokkal a receptekkel amiket lvl1 enchantingtól gyárthattam.
  • Conqvistador
    #161670
    Nyilván az első lépés az lenne, hogy 1 karit vagy 2-t kimaxolni.
    Gondoltam egy instant 100 ről induló mondjuk Warrior-ra és egy 98as Demon Hunterre.
    Farmolni szeretek/szerettem sok online játékban gyűjtögettem minden félét. Az AH készletét ha kell átböngészem szívesen.
    Gondoltam Professionoknál olyanra hogy Mining-Jewelcrafting egy másik karinál Skinning-Leatherworking
    még most is menők ezek a szakmák?
    Nyilván a cél az lenne, hogy összejöjjön annyi pénz, hogy ne kelljen pénzt adni rá de ha az első hónapban nem sikerül még az talán nem gáz de hosszú távon 1-2 hónappal előre ha meglenne a token akkor nem kéne kényszeresen játszani lehetne szép nyugodtan :D
  • kigyi
    #161669
    Max szintet gyorsan összeszedi, de amire a szakmát kihúzza az azért már durvább. 100-as boos-ot kap meg akkor azonnal egy 98-as DH-t is. Így 2db 110-es karakter felhúzása néhány nap onnan meg ereszd el a hajam farm kell az elején ahhoz, hogy kihúzza majd a szakmákat.
  • jazzy
    #161668
    Ez most egy olyan kérdés amire választ adni nehéz. Szeretsz kereskedni? Szánsz rá időt, hogy elolvasd / kitaláld, hogy miből lehet pénzt csinálni? Akarsz valamire költeni is a játékban, vagy csak tartogatod a pénzt játékidőre minden máson spórolsz?

    Ha szeretsz kereskedni nem agyműtét kiszedni a goldot. Ha csak farmolsz és aukciós ház közelébe sem jártál 10 éve és nem is érdekel akkor nehezebb, de nem lehetetlen. Max szinten persze, az alatt nem nagyon lehet.
  • Conqvistador
    #161667
    Üdv nektek emberek.
    Szeretnék véleményt kérni ha lehet ne oltsatok le ezerrel :D
    Utoljára eredeti wowot talán még BC idején toltam azóta persze pár tört szerón megfordultam.
    Újra kellene mindent venni ahogy néztem elég tűrhető áron 12-14k ból meglenne 30 nap játékkal.
    Kérdeztem pár embert azt mondták kb 68-70k goldba kerül 1 hónapi játékhoz való token.
    Teljesen új accounttal a 0 ról az első hónapban nagyjából mennyi órát kell beletenni a játékba (jó pár új térképet nem is ismerek MOP Draenor helyszínek) hogy stabilan össze lehessen szedni hozzá ezt az összeget és ne kelljen újabb 4-5k t kiadni havidíjra?

    A Demon Hunter nagyon tetszik és javasolta egy haver a Ragnaros szervert.
    Mi a véleményetek a játékról? professionokkal újoncként is összegyűjthető a megfelelő gold mennyiség átlagosan napi 1-2óra játékkal?
    Havi olyan 35-45 óra ami realizálható lenne + esetleg pár órányit a térkép bejárásra is szánnék a grind mellett :D
  • Fpocok
    #161666
    Ez engem is érdekelne. :)

    Ha meg valaki azért quitel mert nem esik legendary...
  • PiszkosFred
    #161665
    Hat, ha megvan a biztonsagi mentesed a mapparol, akkor egyesevel visszarakhatod oket (a beallitasokat tartalmazo fileokat), hatha nem azok miatt volt a gond, es igy megmarad a regi beallitas is. De szerintem jobb egyszer ujra beallitani mindent, es tiszta lappal inditani. Nalam is volt olyan addon (perl, xperl majd zperl, vagy a dominos, titanbar, stb.), amelyet cirka 8-9 eve csak ugy frissitettem, hogy leszedtem az uj verziokat, aztan copy-paste a regi mappara, felulirva a regi cuccokat. Sok szemet maradt benne, a vegen ossze is fosta magat az uim egy ido utan. Neha nem art egy teljes reset addonok teren sem :) (oke, maceras mindent ujra ugyanugy beloni/beallitani, de hat valamit valamiert)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.09.27. 10:12:16
  • Malachit
    #161664
    Kösz, töröltem, megoldotta. Csak újra kellett konfigolni minden addont. Most minden csilingel, nyihog, stb... :D

    Le kéne ma mennem raid instába, mert még nem voltam időhiány miatt :/
  • hawkie22
    #161663
    Azt lehet tudni, hogy ezek mely addonok? Érdekelne, mert valami hasonlóra szeretném átszabni az UI-mat. :)
    Amik nekem most fent vannak, amik UI-t befolyásolhatják: ShadowUnitFrame, Bagnon.
  • Caliph
    #161662
    gondolom az rngod nincs vele,nem esik a cucc
  • Daermon
    #161661
    Mert mi a baj?
  • Lópikula
    #161660
    számomra ennyi volt a légió, az rngből elegem van, megtarthatják a legendást
  • kigyi
    #161659
    És én még mindig Legend nélkül csapatom :D loool ugyanúgy fogok járni mint Dio-ban :D pfff....
  • 1Darton1
    #161658
    Pont hogy fixelték, azért esik ennyire sok mostanában.
  • Fpocok
    #161657
    ugy nez ki csak duma volt es nem fixaltak a legendary drop ratet.

    o meg szopjon le

  • Fpocok
    #161656
    Nah. meglett az 5. epic collower is.
  • PiszkosFred
    #161655
    wtf/cache (valami ilyesmi, fejbol nem megy pontosan) mappat is erdemes lenne kukazni (elotte bizt. masolatot persze)
  • Malachit
    #161654
    Valaki belefutott esetleg a következő hibába és ismeri a megoldást?

    Gép kifagyást követően a WOW-ban, de csak ott, minden képernyőn (karakterválasztó, szerverválasztó, ingame) a képernyő közepén egy piros kb 5-8 cm átmérőjű fix kör keletkezett. Mozgatni, hozzányúlni nem lehet és el sem tűnik.

    Amiket eddig próbáltam:
    -Minden addon kikapcsol -> semmi hatás
    -Ki-belépés a játékba (launcher is újraindít) -> semmi hatás
    -Felbontásváltás, ablakba rakás, teljes képernyőre váltás, grafikai részletesség levétel, felvétel -> semmi hatás
    - Szerver, karakter váltogatás -> semmi hatás
    -Launcherben teljes file chek -> semmi hatás

    Újrarakni az egész játékot még nincs kedvem :/