World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tigeroo
#160490
újra elkapott az évente 1-2 havi wow láz is, van egy pandás accom, de érdemes megvenni inkább bundleben újonnan, vagy gamecardot vegyek egyből? most a battlechest hány kiegig öleli fel az accot?
tigeroo
#160489
a wow társasjáték megvan valakinek? tapasztalatok?
LeWyTy
#160488
csá inkább vedd meg és gyere erre a szerverre http://eu.battle.net/wow/en/
Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.02.13. 23:46:25

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160487
csá gyertek erre a szervere http://wowsix.eu/index.php?p=home
shaba23
#160486
Majd adnak mellé Pumped Gabó dedikált képet 😊
TBTPumpa
#160485
Közben 25 éves lett a Blizzard

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

PiszkosFred
#160484
Dehogynem tudjak. A Starcraft/Warcraft/Diablo a hanyatlo nyugat opiuma. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

TBTPumpa
#160483
Naná, hogy kimaradunk belőle. Itt nem tudják mi az a WarCraft. StarCraftról és Diablo-ról már ne is beszéljünk. Csak az létezik, ami a tévében van. <#idiota>

Ettől függetlenül a film meg lesz nézve, moziban az első napokban.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.08. 20:15:42

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#160482
Remélem a jövőben jó sok cég kezdi el úgy meglovagolni a dolgokat, hogy 6 eurós mozijegy mellé 15 eurós ajándékokat osztogat... 😊

Szerk.: egyébként miért érzem úgy, hogy Magyarország ebből is valami hülye jogszabály miatt ki fog maradni, mint például a RAFból...
Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.02.08. 20:05:15
TBTPumpa
#160481
Úgy tűnik meglovagolják a filmet is:

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

devlking
#160480
(Csak zárójelben, én kb 3 hetente szoktam kivenni garrison resourceból olyan 30000 oret, ami 1-2 nap alatt el is megy általában 2gold/darabért. Van rá kereslet.)
devlking
#160479
Herba fos, viszont mining az még mindig 1.5-2 gold/ore. Tanaanban egymás hegyén-hátán vannak a veinek, rádásul xrealm miatt még csak odébb se kell nagyon menni egy adott helyről. Ehhez jön még a random felblight ami még eshet mellé 100g/darabja. Egy kezdőnek ez igenis jó, és megérheti.
torrente111
#160478
a szakmázás,farmolás halott

TBTPumpa
#160477

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

madnessmarci
#160476
Üdv!

Herbalism-et ha kihúzom 700-ra, akkor lehet vele jól goldot keresni? Mármint van valamilyen cucc amit érdemes vele farmolni, és AH-n viszonylag jó áron veszik?

Egyéb: mivel nemrég kezdtem el újra játszani, kissé új nekem még ez a Garrison. Esetleg ha valakinek van egy kis ideje, elmagyarázhatná, hogy milyen épületeket érdemes építeni, amivel jól lehet goldot keresni, illetve ugyanez a followerekre vonatkozóan is.

Előre is köszi

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

kigyi
#160475
A CD galaxis és a többi áruház évek óta téves adatokat közöl, nem kell a 60 napos gamecard az aktiváláshoz és a játékhoz. A 30 napot megkapod azonnal, ha kinyomod x-el a kártyaadatok megadását akkor azt is ok-nak veszi és játszhatsz 30 napig gond nélkül (kipróbálva többször is ismerősöknél többnyire nekem kellett megcsinálnom a procedúrát, mert nem tudták mit hova kell írni.) Bocs Pio nem neked akartam írni csak elkattintottam.
Utoljára szerkesztette: kigyi, 2016.02.03. 08:29:40

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#160474
Ez így van, illetve a kártyát az aktiválás után azonnal el is távolíthatod. Legalábbis 11 éve még így volt... 😊
Fpocok
#160473
De ha megadod kártya számod, elvileg nem von le semmit 30 napig. Nem?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#160472
Jól értelmezed, lesz 90 napod
gibson9
#160471
Azt írja a cdgalaxis, hogy az a 30 napos nem elég, mert regisztrációkor kér vagy kártyaszámot vagy gamecard kódot. És ha megadom akkor így lesz 30 + 60 napom. Vagy rosszul értelmeztem?

Fpocok
#160470
ÚGy tudom battlechesthez minden jár, csak a legújabb kieg nem. Szóval elvileg az, megveszed mellé a draenort, és nem is kell időt venned, mert a battlechestben van 30 nap. A játékhoz jár. Elvileg.

Parasite Eve 2, best game EVER!

gibson9
#160469
Köszönöm a választ 😊

devlking
#160468
Lvl90-ig igen.
Ehhez még jönne a warlords of draenor kieg, ami a jelenlegi. Aztán majd "nyáron" a Legion.
gibson9
#160467
Sziasztok! Ha megveszem a battlechestet és hozzá egy 2 hónapos game cardot, akkor tudok már játszani, vagy mindenképp kell hozzá a többi kiegészítő is?

TBTPumpa
#160466
Ritkán járok moziba, de erre be fogok ülni az tuti.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#160465
Csak legyen már május 😄
#160464
TV spot:

#160463





Ajánlom figyelmetekbe az ipari mennyiségű easter egget a képeken.
Néhány példa:
Denman Family Jewelers
Darkmoon faire
Deadmines
Kobold invázió
Brewfest
Hogger wanted
STV fishing extravaganza
Fragran Flowers
Slaugthered Lamb
Még a leatherworker cégére is ugyan az, mint a játékban... 😄


Külön megjegyezném, hogy szépen megépítették az egészet (kivéve persze a parkot... 😞 ) és nem CGI, páran tartottak itt attól korábban, hogy minden CGI lesz.

Fun fact: az egyetlen dolog, ami kicsit kilóg a Woadside inn, ilyen nincs SW-ben, ez pedig Duncan WoW-os klánjára (ClanWoad) referencia.
shaba23
#160462
Hali!

Outland alli oldalon van magyar guild, ahol van recruit?
plu604
#160461
Arathoron és Ragnaroson kívül találni még máshol magyar klánokat? Ha jól látom Bloodscalp-on is elég durva hordafölény van. Az outdoor pvp fun, de többnyire inkább bg, esetleg aréna lesz, és ha már így van, akkor nem szívatom magam fejlődéskor allisként 😄
(Szerk: FAQ-t olvastam, ezek szerint nincs más "magyar" realm?)
Utoljára szerkesztette: plu604, 2016.01.03. 18:01:22

#160460
Igen, én is ott játszom.
Viszont azt tudni kell, hogy az alli oldal eléggé kihalt, a játékosarány azt hiszem 15-85 a horda javára, így bár ragna allin játszom én is, egy kezdőnek nem feltétlenül javasolnám ezt a szervert. Allisként semmiképp, de hordásként se, ha szeretsz értelmes outdoor pvp-t játszani, viszont klánt hordán tuti találsz dögivel (allin is akad pár).
plu604
#160459
még egy gyors kérdés, ha megengeditek: attól még, hogy pl. Ragnaros pvp szerver, lehet bőven találni olyan guildeket, akik PVE-znek (is)?

plu604
#160458
Szuper, köszi a segítséget!

#160457
A második kérdésre válaszolva amúgy erőteljesen eltér a pve és a pvp talent, illetve még ezen felül is vannak eltérések, X talent nagyon jó Y class ellen de Z class ellen már W talent kéne.
Úgy tudom pvp esetén az aréna meccs elején ingyen lehet talentelgetni és az a talent csak az adott meccsre lesz érvényes.
PvE esetén pedig a maximalisták bossonként/trashre talenteket cserélgetnek.
#160456
50 silveres, 200-ra stackelő reagens kell 1-1 talent cseréjéhez, szóval lényegileg ingyenes. Tippre ki is fogják venni a reagens a következő kiegben.
plu604
#160455
csodálatos. 😊 és a retalent ingyenes is? vagy elhanyagolható az összeg mire az ember elkezd raidelni/pvp-zni?
Utoljára szerkesztette: plu604, 2016.01.03. 13:05:48

devlking
#160454
Legalább 2 másodperc átrakni a talenteket most. (bárhol lehet) 😊
plu604
#160453
most tervezem megvenni a játékot, karakterindítással kapcsolatban lenne egy kérdésem.
látom hogy lényegesen le lettek butítva a talentfák, de a dual talent még megvan.
én pvp orientált vagyok, de érdekelne a pve content is. tegyük fel, hogy indítok egy priestet, amivel összeállítanék egy pvp-s shadow, meg egy pvp-s discipline talentet. kérdés, hogy pl. a pvp-s shadow-t használhatnám raideken dps-elésre?
emlékszem hogy régen (pl. wotlk) még lényegesen eltért egy pvp-s és egy pve-s talent, ma mi a helyzet?

dezs
#160452
Köszi!

#160451
Szerintem PvE szerver Arathor, PvP szerver meg Ragnaros. Mindegyiken sok magyar van.
dezs
#160450
Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni,melyik szerveren érdemes játszani ?

#160449
Csináltam egy kis videót. Se pvp, se pve, csak a világ 😊
#160448
Egy kis karácsonyi nosztalgia, boldog karácsonyt! 😊

#160447
Nagyon régen járt körbe az interneten egy kép a Bloodscalpos hülye magyar nevekből. Screenshotolt karakterekről volt összemontázsolva painttel, egyre emlékszem belőle, Golyóstroll. Nincs meg még valakinek ez a kép?
#160446
Hát igen, ekkor még volt kurázsi a sztoriban 😊
#160445
Elvileg úgy van, hogy a feltámasztás pillanatáig normálisan bomlik a test, utána pedig a nekromancia erejével egyenesen arányosan csökken a bomlási sebesség akár oly mértékben is, hogy a Lich King által feltámasztottakon (death knightok) semmi nyoma nincs a bomlásnak.

Sylvanas a warcraft iii-ban hal meg és halála után azonnal fel is támasztja a Lich King, igaz banshee alakban, de feltételezem, hogy ez a testére is hatott, mert a játékban amikor megszerzi a testét akkor sincs elbomolva a húsa.

Úgy rémlik, hogy a lich kinges regényben valami olyan is van, hogy a testét valami hermetikus ládában őrizte a lich king azért, hogy a banshee formában levő sylvanasnak mindig mutogathassa a saját hulláját. Elég rideg.
#160444
Aha, szóval minden ud feje rohad, csak Sylvanasé nem. Keresem a logikát benne, de nem találom. Ja, de! Hogy a csókos szájára csavargathassa a gyíkját a sok kocka. <#idiota>

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#160443
New Background wallpapper Confirmed. Thanks!!

https://www.twitch.tv/sp1gu

TBTPumpa
#160442
A majdani WoW Legion Artbook-ból egy rajzocska:

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

kigyi
#160441
Köszönöm a válaszokat, újra aktív acc. gazdája vagyok.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/