166745
  • devlking
    #161735
  • PiszkosFred
    #161734
    1. Mert a "battlechested" most mar a WoD-t (mindig az aktualis kieg elotti utolso kieget) is tartalmazza.
    2. Igaz.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.10.02. 10:09:42
  • attiGT
    #161733
    Csöcs, lenne két kérdésem:

    1.) Pandában játszottam utoljára, battlechestet vettem akkor hiszen a régi accomat eladtam 100 éve. Felnéztem battlenetre és azt írja, hogy Warlords of Draenoros wowom van, ezt meg hogyan?

    2.) Ha valóban meglenne a WoD, amit én nem vettem meg, akkor csak a Legion-t kell megvegyem meg játékidőt, igaz?
  • Fpocok
    #161732
    Tökéletes időzítés :DDD

  • Hyder
    #161731
    Itt szoktam megnézni, most van egy hely ahol 20 Euro alatt van az ára
  • hitman1028
    #161730
    http://konzolgalaxy.hu/world-of-warcraft-gamecard
    itt még olcsóbb
  • hitman1028
    #161729
    https://576kb.hu/world-of-warcraft-game-card-pc
    itt is majdnem annyi
  • Besz
    #161728
    Sajnos nekem nem futja olyan bankkártyára, amivel külföldi tranzakciókat lehet lebonyolítani. Ráadásul ott azt írja: out of stock.

    Közben találtam egy ilyet, még a szállítás is ingyenes. Rendelt már valaki innen?
  • kigyi
    #161727
    Én innen veszem mindig amikor kell.
  • Besz
    #161726
    CD Galaxis sunyi módon megemelte a feltöltőkártya árát 7990-ről 8990 Ft-ra. Legolcsóbb helyett most ők adják a legdrágábban. Tudtok olyan helyet, ahol olcsóbban lehet kapni? Én ezt találtam eddig. Ilyen árak mellett le kellene szokni a WoW-ról. :(
  • Dobronski
    #161725
    Persze, ennek csak örülök. :)
  • Pio
    #161724
    Mivel soha nem GW2-ztem így nem, mások azt mondják diablo rift rendszer copy.
    Az én személyes véleményem az az, hogy totál nem érdekel, ha copyznak, sőt, copyzzanak is, ha valami jó ötlet. Őszintén szólva a Blizzard sose arról volt híres, hogy innovatív játékmenetet alkot. Mindig is arról szólt, hogy egy már meglévő dolgot tudnak átemelni és valami ördögtől való mágia segítségével hihetetlenül tökéletesre/addiktívra fejleszteni és univerzumot teremteni köré.
  • Dobronski
    #161723
    GW2 fractal copy :) köszönöm! :)

    ~nektek is feltűnt, hogy GW2-ből legalább 10-15 ötletet másoltak?
  • Pio
    #161722
    Klánunknak csináltam egy leírást a mythic+ rendszerről, itt is megosztom. Egyébként sajnos tényleg így belegondolva nem túl pugbarát a történet, én biztos nem merészkednék oda puggal, legfeljebb, ha nem enyém a kulcs.

    Nade a leírás:
    Mivel elég sokan kérdezősködtök mostanában arról, hogy mi van, hogy van a mythic+ insták körül, ezért gondoltam írok róla egy összefoglalást.

    Régebben az instázás non plusz ultrája a challenge mode volt, ami egy adott szintre leskálázott gearrel az egész kieg során ugyan azt a kihívást hivatott nyújtani elsősorban kozmetikai rewarddal. Ez szép és jó, de mivel nem járt érte loot nagyon keveseket érdekelt a dolog, ezért az előző kiegben kitalálták, hogy egy kis loot járjon érte, ami bejött és ettől a Blizzard vérszemet kapott és a legionre teljesen átalakította a rendszert, egy gearelődési útvonallá tette és elnevezte mythic+-nak.

    Ez az egész lényegileg az insták végtelenített nehezítését jelenti. A sima mythic olyan, mint egy sima insta, ezt követi a mythic+2 (vagy level 2-es mythic) és így tovább a végtelenségig.

    A mythic feletti nehézséget egységesen mythic+-nak (legyen m+) nevezzük és néhány általános szabály érvényesül rájuk, ezek jöjjenek most.
    Az elindításukhoz szükség van egy keystone-ra. A keystone megmondja, hogy pontosan +hanyas lesz az insta (keystone szintje), amit azzal indítunk, ezenkívül 1 adott instára vonatkozik és ha fejlődik a keystone-unk, akkor mindig változik az is, hogy milyen instába fog szólni. Ezen felül összesen 3 nehezítés tartozhat a keystone-hoz, amik resetenként fixek, de erről majd később.
    Keystone két módon szerezhető. Ha az előző héten nem mentünk egyetlen m+-t se, akkor az első mythic instánk endbossa ad egyet (ez elvileg mindig 2-es). Ha az előző héten mentünk mythic instát, akkor az érte járó heti ládából lootolhatjuk a következő hetit (ez elvileg akörüli, mint az előző heti legnagyobb teljesített volt, de sose nagyobb annál).
    A keystone-nak két állapota van, feltöltött és lemerült (depleted). Alapesetben mindig fel van töltve és csak akkor merül le, ha az adott m+-t nem teljesítjük időre és azzal tölthető újra, ha időre teljesítjük az instát. A lemerült keystone-al is lehet instát indítani, az egyetlen hátránya, hogy az azzal indított instáért nem fog loot járni. A továbbiakban a feltöltött kulccsal indított instákról fogok beszélni, lemerült kulcs esetén a különbséget már leírtam.

    M+-t úgy indítunk, hogy bemegyünk a mythic instába és a bejáratnál lévő kis oszlopra rákattintunk, betesszük a kulcsot és aktiváljuk az instát.
    Egyetlen kulcs elég, az egész csapat bekerül az m+-ba és lootot is kaphat a végén.
    Ebben a pillanatban az insta újratölt, elindul egy 10 seces visszaszámlálás és indul is az óra, az m+ insták fő különbsége a mythichez képest ugyanis az, hogy időre mennek.
    Ha bárki meghal insta közben 5 másodperc büntetést kap a csapat, annyival csökken a hátralevő időt jelző timer.
    Ha az instát időben teljesítjük, akkor kapunk egy lootládát, amiben összesen 2 item lesz (personal loot) és a felhasznált kulcs szintje 1-el nő (és ezzel együtt új instához lesz jó).
    Ami nagyon fontos, hogy ha aktív kulcsot használtunk, akkor minig jár loot, akkor is, ha kicsúszunk a timerből. A negatív effektje a timerről való lecsúszásnak, hogy lemerül a kulcs. Ebből következik, hogy aktív kulccsal indított m+-t sose reseteljünk, sose leaveljünk, sose hagyjunk félbe!
    Ha nagyon ügyesek vagyunk, akkor van lehetőség átugrani szinteket. Ha 20%-al megverjük a timert 2, ha 40-el, akkor 3 szintet ugrik a kulcs (és az átugrott szintekért járó lootládát is megkapjuk, vagyis akár 6 item is szerezhető egyetlen runnal).

    A rendszer tehát ennyi, betolod a kulcsot, legyőzöd a timert, kiszeded a lootot (ha aktív volt a kulcs) és kapsz 1 magasabb szintű kulcsot (ha le volt merülve a kulcs feltöltődik) és ezt ismételgeted, amíg bele nem ütközöl egy falba, amit előbb-utóbb overgearelsz majd.

    M+ közben a mobokat nem lehet lootolni és az insta indulása után nem lehet se talentet, se specet váltani. A bossokon felül bizonyos számú trashel is végezni kell, amit egy százalékos számláló figyel. A különböző mobok különböző százalékot érnek. Rúna nem használható, viszont használhatóak mindenféle flaskák, potik, stb...

    Ezen felül mindenki order halljában van egy nagy láda, amiből minden szerdán reset után kilootolhat 1 itemet aminek szintje az előző héten teljesített legerősebb m+ szintjétől függ (és innen kapod meg az új resetre a kulcsot is, erről már fentebb írtam).

    A m+ instáért kapott loot minősége függ a az insta szintjétől, ebbe nagyon részletesen nem mennék bele, a lényeg, hogy 10-es szintig egyre erősebb és erősebb geart ad az insta vége és a heti láda is. Ezen felül 15-ös szintért jár egy artifact skin recolor.

    Amiről még szót kell ejteni az az insták nehezedése. Ez két módon is történik. Egyrészt szintenként ~10%-al több HPja és nagyobb sebzése lesz mindennek. Másrészt bejönnek a fentebb emlegetett nehezítések, úgynevezett affixek is a képbe. 4-es és 7-es szinten jön be 1-1 véletlenszerű, de az adott hétre kontinens szinten fix affix az alábbiak közül:
    Bolstering - ha megölsz egy mobot a környékén levő mobok +20% sebzést és HP-t kapnak
    Necrotic - az ellenségek ütései healcsökkentő és sebző dotot pakolnak
    Overflowing - az overheal háromszorosát megkapja a healelt egyén heal absorb pajzs formájában (vagyis 100k overheal után a következő 300k heal nem ér semmit az illetőn)
    Raging - a trash 30%on enrage-el, duplázódik a sebzése
    Sanguine - a trash halál után kicsivel egy tócsát spawnol a földre, ami százalékos alapon healeli az ellent és sebez minket
    Skittish - a tank kevesebb aggrót generál
    Teeming - több trash van az instában és többet is kell ölni az insta teljesítéséhez
    Volcanic - harc közben folyamatosan tűz kerül a healerek/ranged alá

    Illetve 10-es szinten hasonló módon 1 az alábbiak közül:
    Fortified - minden trash +30% HPt és sebzést kap
    Tyrannical - minden boss +30% HPt és sebzést kap

    Ez a lista nem biztos, hogy pontos és az se biztos, hogy teljes, hétről hétre fog pontosodni és teljesedni.

    Nagyjából ennyit érdemes tudni dióhéjban a rendszerről, ha valakinek kérdése lenne tegye fel bátran!
  • Pio
    #161721
    A skálázási rendszerrel van a probléma, elég jellemző, hogy lowlevelek mindenkit túlDPS-elnek.
  • Sunrider924
    #161720
    Pedig ismetlem, szerintem nem veletlenul epult ki az lfg tool hogy pugolhato legyen barmi a jatekban, kulon szekcio van a dungeonoknak es azon belul a mythicnek. Nem tudom, lehet naiv ember vagyok en BC-t is vegig pugoltam minden hc-t de ott ha hulye volt valaki kibasztuk es vettunk helyebe mast, na ez itt nem lehetseges... nincs baj az extra nehezseggel, azzal van a baj hogy mint irta valaki mindenkinek a kulcsat el kellene vegye, igy most semmibe sem kerul dobbantani ha nem a sajat kulcsrol van szo, ezt a blizzard semmivel se tudja megmagyarazni ez hihetetlen oversight, illetve nem az egyetlen, az elbaszott class balance melle mar siman ez is odafer.
    A szep az egeszben hogy miutan pofara estem ramirt az a monk akit az ilvl-je miatt kiszurtem(party orditott hogy a mgasabik ilvl monkot vigyem, aztan az baszott ki a tarsasaggal) lazan eldumaltuk hogy mi tortent es hogyan tortent, kaptam tole az infokat referenciakat, tippet hogyan hozzam helyre, szoval van tarsasagi elet idegenekkel is csak eddig valahogy mindketszer kifogtam a nem megfelelo embereket.
    Vagy ott hibazok ha elhiszem amikor egy 4es csapat kers 5iket es odairjak hogy baratsagos-segitokesz-blablabla en meg bekajalom?
    Egyebkent szerintem 840-es gearben m+2 nagyon siman valalhato idegenekkel is, oszeszokott tarsasag lazan nekivaghat az affixes szekcionak m+4 es afolott. Kar kihagyni a heti challenger rewardot, mert ugye most mindenki azt lesi hogy felproccoljon a(karmelyik) reward 895re.
  • PiszkosFred
    #161719
    Jo, de azt valahol te sem gondolhatod komolyan, hogy a jelenlegi "kelloen nehez" mythic+ kulcsos kontentet pug baratta akarod tenni, hiszen pont ez az egesz lenyege, hogy a jelenlegi fakezu felszemu jatekosok altal is letolhato tartalom mellett legyen valami extra is. (most meg extra, aztan majd nerfelik ezeket is persze)

    Azert ne felejtsuk el, hogy a 40-es raidekrol indultunk, aztan lett 20, 10, dinamikus/skalas, megafasztudja mi. Valahogy meg lehet oldani neked is, hogy arra a par oracskara legyen rajtad kivul 4 oyaln ember elerheto, akik guildtarsak, cimborak, stb., es akikkel mehetsz par runt. Lehet probalkozni puggal is, de ahogy irtatok itt eleg sokan, az maximum mazochista emebreknek valo... (nekem meg sem fordult a fejembe a mythic+ pug, nincs az az isten)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.09.30. 12:55:40
  • Sunrider924
    #161718
    Ertem en hogy guildesnek all a vilag, de azert van es volt mindig is az lfg/traden csapatepites. Most van hozza az lfg tool amivel raidet/dungit/akarmit lehet pugolni crossrealm is akar, csak ezek az erthetetlen megkotesek. tegyuk fel hogy a klan csak heti 2 nap tud menni en meg pont akkor nem erek ra mi marad akkor, lfg nem? Illetve nem mert igy mar elment a kedvem az egesztol, ugyebar m+ csak az insta vegen van loot/lada ha egy majom kilep menetkozben es szetesik a party akkor semmi nincs, se loot se kulcs semmi, igy jartal... nem hiszem hogy ezen barmilyen report segit, mintha latnam elore hogy az lenne a valasz hogy keressek partyt aki segit ujratolteni a kulcsot :)
  • Malachit
    #161717
    Mikor megjelent már látszott, hogy a kulcsrendszer megvalósítása erőssen a guildrunoknak kedvez. Az ilyen random pug vérpistikék miatt, a kulcstulajé minden rizikó egy futamon. Az hülyéket, meg ha nagyon pampognak meg írogatnak és szépeket is tartalmaz az írásuk, valamint elérik a magas ingerküszöbömet, szépen reportolom is :)

    Azzal nem szoktam foglalkozni, hogy ha a 3 dps közül nekem egyedül több van HC-ban mint a másik kettőnek együtt véve. Azzal már inkább, ha mellé még el is kezd pampogni. Mert, ha nincs dps-e lehet nincs felszerelése, csak épp megütötte még a szintet (persze megnézem, mi van rajta és a slakkelőket megintcsak nem kedvelem) és beesett a csapatba a generátor által.
  • Laza
    #161716
    Jó pár évig nem WoW-oztam, az elejétől a WotLK közepéig nyomtam, végül még a Catát megvettem és kimaxoltam egy karit ... most újra belefogtam a Legion-el.

    A lényeg, hogy elég szar látni, hogy már ennél a játéknál is minden hozzászólás az ilvl meg a dps körül forog, pláne egyes reakciók. Ok, már az MC-s időkben is mindenki a damage metert sasolta, de már akkor is kiábrándító volt, főleg az ebből eredő cseszekedés.

    Hát még itt leírt 1-1 pug reakció bizonyos ilvl értékekre, stb ... ez is már full a 7 évesek játéka lett :(
  • Sunrider924
    #161715
    Oszinten, nekem is ez jutott eszembe, akkor lehet nem ugralnanak csak ugy ki a partybol
    Valoszinuleg ugy kepzelte a blizzard hogy igy 5x konyebben lehet partyzni mert csak egy embertol kell kulcs. Mielott valaki azt hinne hogy igy jar az aki nem klanos/haverok-al megy, eleg komoly lfg eszkoztar van hogy mythic + partyt epitsen a jatekos, be lehet allitnai a minimum ilvl-t hogy ki jelentkezhet, lehet esti meset irni hogy kit milyen feltetellel stb, de ez mind edeskeves ha egy turelmetlen vgay eppen roszindulatu jatekos kerul a csapatba, ezt nem ertem miert lockolja a partyt es nem engedi feltolteni a csapatot ha mar beutott a menyko... azt valahogy kevesbe hiszem hogy tele lesz az lfg onzetlen emberekkel akik vegigmennek egy m+ nehezsegen loot nelkul csak azert hogy utana esetleg a kovetkezo szintu nehezsegen nagy faba szaladjon a fejsze, szerintem ez nem volt igy atgondolva vagy en nem latom a logikat.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2016.09.30. 12:05:47
  • Dobronski
    #161714
    Ezt a rendszert nem ismerem. Miért nem közösen kell bedobni kulcsot? Mindenki veszíthet.
  • Sunrider924
    #161713
    Nem a random hc a gond megcsak nem is a mythic nulla, hanem a +2 es afolott ahol a party locked lesz, se talentet nem tudsz valtoztatni miutan elindult a szamlalo, se party membert, ha tehat valamiert felhuzza magat az egyik es kilep akkor az annyi ott mar semmit se tudsz csinalni, es ez igy randomokkal nagyon elbaszott dolog. Elso kulcsomat ugy rontottam el hogy mikor indult a timer a tankot kirakta az instabol es nem tudott bejonni!( valami bug lehetett) aztan mire valahogy 2 percel kesobb bejott nem tetszett neki hogy lement 2 perc a timerbol es aszongya hogy reseteljem, en meg voltam olyan hulye de foleg tapasztalatlan es reseteltem= automatikusan depleted lett a kulcs, gg.
    Amit meg a masik postba irtam hogy felszivja magat valamelyik istenbarma mert nem erti az affix rendszert es nem erti miert van wipe es kilep, es megint sikerult kitolni a kulcsos jatekossal, ez igy nagyon el van baszva....
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2016.09.30. 11:44:10
  • BoneDragon
    #161712
    Nem kell ilyenekkel foglalkozni, simán ignore azt cső. Nekem pl tegnap volt olyan, hogy bementem sima random hc-ra 850-es gearbe, a enchant quest miatt. Erre jött egy warlock aki azt hitte ő a jani mert volt rajta 2 heroic raid item és elkezdte behuzogatni a mobokat. Healer alig tudott életben tartani. Negyedik alkalom után hagytam hogy meghaljon és ő anyázott, aztán kibaszott.. Szóval vannak ilyenek.
  • Dobronski
    #161711
    Multkor lementem mithicre rdruid-dal. 816 ilvl, legendary vállas (ne öljetek meg). Kihealeltem rendesen a csapatot, de végig dumáltak hogy 780-as trinketem van. Közben meg a gyerek állt az AoE-ban és kickelni akart. Még jó, hogy a tank egy barátom volt, így nyugtatta őket. A végére már olyanokat mondott, hogy töröljem a karakteremet, meg haljak meg. Jó a community mondhatom. Fájt neki, hogy 816-tal túléltük a mithicet. Persze dps nem volt, tank barátom 2-3. volt dps-ben.
  • Sunrider924
    #161710
    Vartam nagyon mar egy kieget amiben megint lehet ugy nehez 5 emberes instazni mint anno BCbe a heroicok, jott a mythic+ marha jonak latszik, de csak latszik mert:ha nem klanos fix csapattal mesz ki vagy szolgaltatva a high ilvl idiotaknak(sajnos nincs ra jobb szo) es a keystone rendszer nagyon nem engedekeny. A legroszabb hogy minden hiba kb azzal jar hogy a kulcs tulajdonosa ott marad felbomlott partyval es depleted kulcsal, es a 4+ kulcsok affix rendszere miatt ketseges hogy lesz barki is aki segit majd neki ujrafeltolteni.
    Az eheti +4es affix a Raging, kifogtam egy olyan bandat ahol a tank chainpullozott, a magus nem volt hajlando cc-zni, en nem hasznalhattam a BM beast cleavet mert a ww monk az mindig a tomeg kozepebe cc-ett vkit, tank mikor lefekudt elkezdett anyazni, monk jott hogy szar a dps-em, tldr, depleted keystone pedig 27 percnel lement volna 2ik boss csak lepett a monk.
    Ez eddig standard retard vonat de itt ut be a keystone megkotes, nem tudtam senkit beinvelni a fennmarado idore/bossokra, remenykedhetek hogy majd a het vegere a+7es raging+necrotic playerek jonnek majd lazulni es segitenek feltolteni a +4es kulcsomat, hat ezt nagyon nem igy kepzeltem, infoba kiemeltem hogy ne jelentkezzen olyan aki nem erti az affix rendszert termeszetesen belenyultam a kozepebe konyokig...
    Ez igy tuti nem pug barat.

    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2016.09.30. 09:31:16
  • Malachit
    #161709
    Tegnap elkezdtem húzni az egyik lokkom. (kicsit meguntam a napizási kényszert) Beugrottam random instába vele 101-en. Érdekes volt nézni, hogy 1,5-2X annyi a dps-em mint a 2. helyezett dps-nek. Pedig mikor duduval megyek, a 110-es lokkok mindig utolsók mindenhol. Most ennyire fordul az egész 110-re, vagy ennyire nem tud a kaszttal játszani a nép? (slusszpoén, hogy insta alatt tanultam ki a változások nagy részét és szoktam bele a karakterbe)

    Ja legendary nekem sincs. Nem is lesz :D Ja, de mégis van, de azt már csak az ős játékosok ismerik fel :P
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2016.09.30. 09:02:10
  • Daermon
    #161708
    Szerintem teljesen jó a rendszer. Végül is így casual barátabb, nincs ezzel gond.
    Legendarym nekem sincs, pedig 2 karival is mhyticeztem :D Sőt a 3. most lett 110. De semmi. Persze nem estem kétségbe, majd esik.
    Ez egy nagyon jó kieg mindenesetre.
  • devlking
    #161707
    A 2 hetente 1 item vs a napi 5 azért nem ugyanaz.
  • BoneDragon
    #161706
    Miért, jobb volt állni a garrisonba? Ott még ennyit sem kellett tenni a lootért. Többiről nem is beszélve.
  • Pio
    #161705
    Igazából ez az egész új lootrendszer úgy rossz, ahogy van, a rajtam levő legjobb item (875) azért járt, mert megöltem 15 murlocot, a második pegjobb (870) pedig azért, mert összetörtem pár mogyorót és begyűjtöttem pár mókust.
    Elég sok klántárs ki van erre akadva, én is elég sokat panaszkodtam miatta. Nem csak azért zavar, mert egyszerűen irányíthatatlan az egész és ha kihagysz egyetlen itemet érő WQ-t már úgy érezheted, hogy elszalasztottad a lehetőséget a bis itemért, hanem mert így örömöt se jelent egy item, nem érzed azt, hogy tettél érte. Tizenhetedszer is mókusokat simogattam, csak most 100 AP helyett adott egy 870es itemet, öööö, remek, örülök, izé, juhé.
    De azért mostanra eljutottam addig, hogy elnegdtem az egészet és inkább csak nevetek azon, hogy milyen nevetséges dolgokat szül ez az egész.
    Nálunk se esett sok legendary, de azért általában kockáknak volt szerencséje. Azt hiszem 1 olyan van, akinek szerintem a 110-es /played-e nem éri el a 20 órát. Dupla legendaryja még senkinek nincs.
  • devlking
    #161704
    Na, most ugyanez itt 3 karakterrel. Vicces játék..
  • Pio
    #161703
    Jaja, hisz ebben a patchben a herbások kaptak, úgyhogy kijár a minereknek is! :D
  • bowden
    #161702
    Végigtolom minden héten mind a 10 mythicet, mióta van a raidet normalban, minden nap megcsinálom a napi emisarry questet, + amennyi időm engedi heroicozom és egy sem esett még. Fele ennyi befektetéssel van akinek már a guildben 2 db van. Bosszantó picit de ez van
  • Fpocok
    #161701
    Kövi patchben minerek is kapnak új mountot! Így néz ki:

  • Malachit
    #161700
    Melóból nem megy a raidelés :D
  • Fpocok
    #161699
    három legendary pár órA alatt.
  • devlking
    #161698
    Így van minek is a taktika oda, biztos azért vannak a "jó" runok este, mert jön a sok ilyen beállítású egyén. Aztán lesnek hogy miért tartunk már az 5. wipenél, EZ CSAK LFR.
  • BoneDragon
    #161697
    Nemcsoda, lfr-ben taktikát magyarázni...
  • Pio
    #161696
    A pugolásnak az a titka, hogy mindig a reset elején csináld, lehetőleg hétköznap napközben, mert akkor minden tele van nolifer trihardokkal, most pedig, hogy bármi felproccolhat 895re ez fokozottan igaz lesz, ők már a szerda esti raiden durrantani akarják a damagemetert az új itemekben. LFR-ben koradélután a fél csapat 200k felett volt, Ilgynothon az idő felében malmoztunk addokra várva. Az elején bátorkodtam taktikát írni és még én lettem leugatva, hogy mit okoskodok, már mindenki kívülről tudja mind.
    Az csapat average ilvl-e 845 közelében volt (viszonyításképp az insta 835öst dob).