World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

devlking
#160540
Köcsög blizzard, hogy merészeli megvédeni a saját jogi tulajdonát.
#160539
Kiváncsi vagyok, hogy nem e lehet pl Oroszországba átvinni az egész pereputtyot, megkerülve ezzel minden jogi cécót. Köcsög Blizzard.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Fpocok
#160538

Parasite Eve 2, best game EVER!

PiszkosFred
#160537
Hat a neten a hirrol kozvetito "sajto" sok helyen az vizionalja, hogy nem veletlen ez bezaratas, mert a Blizz akar valami hasonlot, hatha azzal meg ki tud szedni egy kis penzt a jatekbol, mielott teljesen mar alapokra helyezne.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

devlking
#160536
Valószínűleg ők már kiszámolták, hogy megérné-e nekik ez, és a válasz 'nem' lett.
Caliph
#160535
Simán megcsinálhatná a blizz is a vanilla szerót,ha ekkora kereslet van rá. Meg egy BC-t is,más nem is kell 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

PiszkosFred
#160534
Ilyen ez a popszakma.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

DarkHorSe
#160533
low qlty bait, nyilvan nem ezert zartak be. Azert vicces hogy eredetni a cross realm zonakkal se tudnak normalis mmo elmenyt csinalni, itt meg mindig volt 10-12k online player 😄

Swedish people are albino monkeys

devlking
#160532
Az azért igen vicces, hogy elvileg volt 150ks player baseük, de annyi nem jött be donationokból, hogy fenntartsák a servert. Most meg megy a nagy sírás, hogy kell a népnek a vanilla server! (csak nem pénzért) <#zavart1>
chopin42
#160531
wow-stoned...(

devlking
#160530
oh noes! <#unalmas>
DarkHorSe
#160529
rip nostralius

Swedish people are albino monkeys&#65279;

kigyi
#160528
Eddig is küldött a Blizz SMS-t arról ha változtatnak az acc-on valamit? Most jött, hogy a paypal-om törölték a fizetési rendszerükből. Érdekes.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

TBTPumpa
#160527

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#160526
Tanaan-ban baleful itemek, ha napizol abból tudsz kivenni, plusz RHC, Mythic 5 fős, Raid Finder, normal raid, hc raid, mythic raid.

PS4 ID: Vordengo

madnessmarci
#160525
Üdv

100-ason PvE cuccokat hogyan érdemes kigyújteni? Ha jól látom most már nincs a pve itemeknek külön currency-je, tehát azokat kell upgradelni amit RHC / Raid-ben dobál? Vagy van ennél gyorsabb módszer is?

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

kigyi
#160524
Hát logolj be manuálisan ne a battle.net-en keretprogrammal. Úgy beenged valami gáz van a rendszerrel írja is oldalt. Alig vannak a szervereken.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

tigeroo
#160523
nem tudok csatlakozni, csak "connectingel", lett volna valamilyen karbantartás? pár napja nem logoltam be.
#160522
Talán Ragnaros, de novemberben jártam arra
tigeroo
#160521
hát nézd, azért csak sokat változott a játék, én pl. sajnálom hogy sok "rpg" elemet kivettek - ilyen például a resistance mutatók, a talentfa, stb. ezek azért jók voltak régen is😊 most is jó a wow, de akkor az volt az igazi 😊


arathoron kívül amúgy hol van pezsgőbb (magyar) élet ?

mert most az eléggé ki van halva
kigyi
#160520
Akármit ígérnek egy tört verzió meg sem közelíti az eredetit. Az ottani élményfaktor nagyban elmarad attól amit eredetin kapsz. Aki az alapján ítáli meg milyen lett egy kiegészítő vagy milyen az eredeti hangulata most az rettenetes nagyot téved.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

tigeroo
#160519
és van olyan közöttetek aki törtön nyomja? nostalrius vanilla-ra csábít haverom, hogy menjünk nyomni. igazából neki is megvan a wod, csak tényleg, kíváncsi lennék hogy a nosztalgia faktor mennyire erős. én 1.8 idején csatlakoztam a WoW közösségbe, és sokmindent sajnálok, hogy már nincs meg (pl. resistance szintek, sámán totemek mechanizmusa más stb.)
chopin42
#160518
Igazából megvárnám a szakdolgozatom elkészültét, április közepéig le kellene adnom a portfólióval egyetemben, utána majd kitalálom a lentiek alapján hogy mi lenne a legjobb ötlet 😄
Amúgy a garrison az hogy is működik pontosan?

kigyi
#160517
Küldtem üzenetben.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

tigeroo
#160516
és merre? G2A és Kinguint ismerem csak
devlking
#160515
Így is, hogy jön vagy havi 1m gold, a mostani 80-90k gold szerintem kibszott sok egy tokenért. Főleg úgy hogy csakis a ruszkik miatt ennyi. Nem is értem miért nem külön van nekik a token.
PiszkosFred
#160514
Valoszinuleg igen. Aztan majd kiderul 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

kigyi
#160513
Úgy gondolom 60 nap kártya 60 nap gold/time az elérhető úgy, hogy nincs benne komoly farmolási hajlam is probléma. Így 1500/hó kijön ami már nem gáz.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

PiszkosFred
#160512
Persze, minel tobb 100-asa lesz a Legionig, annal jobbak a kilatasai. Viszont mostansag par db. 100-assal lenyegeben napi max felora volt a havidij osszekukazasa a Garrisonban allva. Oke, en 45k aron betaraztam anno, a jelenlegi 80-90k-s arfolyamhoz lehet nem art par daily es AH, a ship+garr lehet nem termel ki ennyit napi fel oraval. De nalam nagyjabol 60-65k gold volt az, amit a reggeli kave kozben elkuldott missionokbol osszeharacsoltam folyamatosan (+ scavenger ladak nyitogatasa havonta egyszer - igaz akkor arra ramegy 2-3 ora, mire minddel kinyitom, lootot lebontom/eladom).

Legionban is tuti jon majd arany a szintezes kozben, illetve egyeb ujdonsagokbol, de latva a token dragulasat es a Blizz terveit az aranyfarmolas csokkentesere, lehet jobban megeri az a havi par euro havidij, mint sem az a fajta grind, ami var a jatekosra majd... 😊 Vagy nem, kiderul.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.03.22. 11:03:23

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

kigyi
#160511
Igen egyszerre az előzőnél sem csapták hozzá így meg kellett venni annak aki erre várt. Mindenki maga dönti el mit akar én 3k-ért vettem a kieget, annyit megért.
Utoljára szerkesztette: kigyi, 2016.03.22. 10:06:12

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

devlking
#160510
Az sem biztos, hogy rögtön releasekor hozzáadják az alaphoz a wodot. Legalábbis nem így rémlik, hogy ezt tennék. Talán 2-3 hónappal utána.
Caliph
#160509
Szóval a kérdés az hogy megveszi a draenort aztán fél év múlva a legiont,vagy vár fél évet a legionra és a draenorra költött pénzből esetleg vesz egy 60napos gametimeot 😊
Ez már csak ő tudhatja 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

devlking
#160508
Ráadásul legion, még vagy fél év.
kigyi
#160507
Igen, de gondolom több 100-as karakter ill. majd akkora szintű amekkora lesz az több arany ott is szóval minél előbb húz nagy karaktert annál több esély mennyiségi gold farmra.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

PiszkosFred
#160506
Ez most meg megy is, mert siman kitermeled par 100-assal az aranyat a garrisonbol, viszont a hirek szerint a Legionban nagyon le fog csokkenni az arany ilyen szintu "grindje", illetve a lehetosege. Olyanannyira, hogy pl a garrisonban a treasure hunter follower traiteket kukazzak egy az egyben.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

kigyi
#160505
Viszont, ha most megveszi akkor lesz neki 2-3 karaktere 100-as szintre (ugye van még pár hónap ami alatt ezeket simán kihúzza) ami elég ahhoz , hogy goldot farmoljon azaz a Legion-nál is tudjon viszonylag könnyen ingyen gametime-ot szerezni majd.

Ez csak egy másik szempont.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Caliph
#160504
tehát a lényeg hogy az alap csomaghoz jár 30 nap és a legutolsó kiegészítő kivételével minden addigi kieg.
Én megvárnám a legiont mert akkor az alap csomagba megkapod a wodot is

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Fpocok
#160503
Megveszed alapjátékot, mondjuk blizzard storeból, 10 font... ebben benne van minden, kivéve wod. Ehhez jár a 30 nap. Utána megveheted wodot és akkor teljesen napra kész leszel. Ehhez már nem jár 30 nap. Ha tetszik, megveszed legiont, ha kijön.

Parasite Eve 2, best game EVER!

chopin42
#160502
Köszönöm mind2töknek. A kérdésem annyi volna már csak hogy mit kell megvennem és milyen sorrendben hogy szeretettel várhassam Illidant és haverjait, valamint mivel kapok a legtöbb ajándék játékidőt? (Wodba is belenéznék amíg szavatos)

kigyi
#160501
Inkább 20 körül van jó áron a 24 az már sok a 60 naposért.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

tigeroo
#160500
G2A, Kinguin nevű oldalakon a legolcsóbb a gamecard, utalsz és küldik emailben a kódod amit aztán beválthatsz játékidőre.

60 napos gamecard, már 24 euro körül tudsz venni, de lehet mások tudnak még jobb árban
chopin42
#160499
Sziasztok! A hearthstone promóció miatt felhúztam egy roguet 20-as szintre,és....elkapott a gépszíj. Gondolkozom hogy előfizetnék rá. Mit érdemes tudni? hogy a legolcsóbb? Meglévő accomra csináltam, arathor szeró.

TBTPumpa
#160498
Legyen már június... izé, május! <#idiota>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#160497
tigeroo
#160496
első blikkre jobban tetszik a WoD mint a MoP.

Sokkal grandiózusabb, örülök hogy végül bepótoltam, a panda dolog annyira nem jött be. viszont tetszik, hogy újravannak osztva a szintezéshez szükséges XP arányok, itt már jó 2-3 óra alatt (legalábbis 93 szint körül) megvan egy szintugrás... azért valljuk be, a cataclysm, és a pandaren idejében már nagyon elszállt a szintezés...
shaba23
#160495
Hali, arról lehet már tudni valamit, hogy Legion-ben mit terveznek a random insta/raid-ért kapható extra batyukkal? Amik általában a tanknak meg a healnek járnak, és régebben mount is lehetett benne, most meg gold, meg baleful token.
#160494
RAF-ot nem tudsz meglévő accra küldeni, RAF-al csak új accot lehet csinálni.
Meglévő accra a SOR volt, de úgy tudom, hogy az megszűnt.
#160493
Én tudok, adj egy címet 😊

&#8220;[Luke:] I can&#8217;t believe it. [Yoda:] That is why you fail.&#8221;

tigeroo
#160492
aham, akkor viszont belevágok a régi accommal.

RAF-ot tud küldeni valaki? adnék akkor mail címet
TBTPumpa
#160491
A Mists of Pandaria kiegészítőig. Warlords majd a Legion megjelenésekor (július-augusztus) fog bekerülni a csomagba.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.25. 17:43:00

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."