166745
  • Fpocok
    #161815
    2 órás mitik desertes debuff a kilépőnek és meg van oldva.
  • Fpocok
    #161814
    Ez tényleg exploitolható. devlking nek igaza van.
  • Sunrider924
    #161813
    Ha kigrindeltek azt a geart akkor mi az abuzalas ? Inkabb a lucky upgrade procc az ami miatt ennyire hamar lehetett tulgearleni a tartalmat, BCben is mindjart az elejetol ott voltak a heoric instak, habar ott volt kulcs problema(attunement) de BC is olyan volt hogy Karazhan az tier4 volt mig a BC heroicok tier 5+ geart adtak.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2016.10.15. 14:31:07
  • Pio
    #161812
    Egyszerűen semmilyen szinten nem látom át, hogy ez miben jelentene olyan visszaélési lehetőséget, ami miatt problémát okozna.
    Pont ugyan úgy teljesíteni kell a runt, mint eddig, csak újrapróbálkozhatsz, időt vesztesz, nagyobb kockázatot vállalsz, kisebb jutalmat kapsz.

    Mi a klántársakkal már rég úgy toljuk, hogy nem is kapkodunk, nem is vállalunk nagy pullokat, tök felesleges, a lényeg, hogy upgrade-elődjön a kulcs és aztán toljuk a kövit.

    Ezen a héten már +10-es ládát kapunk.

    Egyszerűen nem érzem, hogy ez olyan kardinális kérdés lenne, hogy 1 vagy 2 ládát hoz ki valaki, akinek meg ezért megéri resetelgetni, csinálja, totál semmi hatása nem lenne a játék egészére, darabra ugyan annyi lootot lehetne kitermelni 1 kulccsal.

    Persze az egész téma meddő, hisz az egész rendszer olyan szinten abuzálható, hogy az hihetetlen, mythic raid első resetben 870-es átlag ilvl-es csapatok darálták végig a kontentet, előtte pedig napi 20 órában m+-t grindeltek.
  • devlking
    #161811
    Magasabb szinteken, egy rossz pull/wipe miatt simán resetelnék jó instát.
    Teszem azt 30 perces run első 15 percét elbasszuk, akkor inkább újra kezdem a +2 itemért, minthogy befejezzem és kapjak egy szarabb insta keyt, vagy depleted legyen (depletednél meg egyértelműen a reset gyorsabb).
  • jazzy
    #161810
    Szerintem többségében érthető érveket hozott fel, 7.1-ben elvileg lesz balance, változtatás, majd meglátják, hogy mi hogy jött be és úgy mennek tovább gondolom.
  • Pio
    #161809
    Összességében amúgy a dev QnA-ról eléggé rossz a véleményem.
    Előtte belőttem fejben nagyjából azt, hogy ugye a wod-nál nagyon azt mondja mindenki, hogy azért lett rossz a visszhangja, mert kevés volt a kontent, ezért ez a QnA nagy vízválasztó abból a szempontból, hogy a Blizzard rettegve a WoD fiaskótól ész nélküli kontent gyártásba kezd-e és átesik a ló túloldalára avagy odafigyelnek a felhasználói visszajelzésekre.
    Sajnos úgy fest, hogy az előbbi esete forog fent. Lényegileg az egész QnA arról szólt, hogy megpróbálták megmagyarázni, hogyan kell a közösségnek gondolkodni azokról a dolgokról, amik nem sikerültek túl jól az amúgy remek kiegben. XY speccel nincs semmi gond, mert látták egy M+15 runon jól teljesíteni. A legendary lootrendszer jó így, ha irányítható lenne senki nem szeretné. Ha heti cap lenne az AP-n azt tuti mindenki utálná. A bónuszrollt melós lenne megcsinálni, hogy ne 30 goldot adjon az 1k goldos tokenért, úgyhogy az így marad. Satöbbi, satöbbi...
    Konkrétan semmilyen optimalizálást, javítást nem jelentettek be, 1-2 dologra mondták, hogy azokkal majd terveznek kezdeni valamit és többségében minden panaszra az volt a reakció, hogy mi csak azt hisszük, hogy az úgy nem jó.
    Valahol érthető, nyilván egyelőre a milestone-jaik ezt teszik szükségessé, nincs idejük optimalizálni, javítani, bugfixelni, mert önteni kell a kontentet, de azért aggódással teli kíváncsisággal várom, hogy Nighthold után egy picit ráállnak-e a bugfixre és a nem teljesen jól sikerült dolgok felokosítására, mert nekem ez egyelőre a ló túloldala.

    Szerintem ez, hogy (én a hunterbe látok bele most) 1 hunter bodyguard is bugos, nem működik (béta óta), közben 2 hét múlva jön az új, a hunter legendary nadrág szintén bugos (live óta), de már arról beszélnek, hogy mikor hogyan lehet upgrade-elni egyszerűen kapkodás, nem a Blizzard stílusa. De még egyszer mondom, megértem, hogy úgy érzik, hogy erre van szükség, de tartok tőle, hogy ez a kapkodás egy időzített bomba.

    Tömören ennyire jellegtelen, tartalom nélküli dev QnA talán még nem is volt a wow történetében.
  • Pio
    #161808
    Pont semmi értelme nem lenne ennek az "exploitnak", mivel a +1, +2 láda reward szintjén rosszabb, mintha külön csinálnád őket, hisz nem ad AP-t, az egyetlen funkciója az, hogy időd spórolsz vele.
    Nade ha lereseteled és újra csinálod, akkor pont bukod az előnyt résszben/egészen, hisz időt vesztesz és lootra is rosszabbat kapsz, mint jelenleg. Egyszerűen nem lenne értelme.
    Semmiféle érdemi abuzálásra nem adna lehetőséget az, ha egy kulcs akkor és csak akkor merülne le, ha ládát adna, de nem teljesülne időre az adott insta. Valójában az egész rendszer alapelveibe nem illeszkedik az, hogy a kulcs lemerül akkor is, ha egyáltalán nem teljesül az insta, hisz a kulcs töltöttsége a lootolás lehetőségét hivatott jelképezni, ezzel szembe megy az, hogy lootolás nélkül is lemerülhet. 1 adott szinten ugyan úgy 1 ládát lehetne kihúzni a kulcsból, mint most, csak annyi változna, hogy a széteső csapatoknál a kulcstulaj nem bukná a kulcsát.
  • attiGT
    #161807
    Heló! Cataclysm első pár hete után hagytam itt a játékot, azóta a Pandáriában játszottam max 2-3 hetet. Mióta Legion kijött elég sok videot illetve streamet néztem a játékról és felkeltette újra az érdeklődésemet. Ha minden kis apró cseprő változtatást és új feature-ről szeretnék tudni, ami Cataclysm óta változott illetve kijött, akkor hol tudnám mindezt elolvasni? Köszi!
  • Sunrider924
    #161806
    Szerintem a mythic deserter debuff sman megoldas lenne, kiszorna a hulyeket hamar...
  • devlking
    #161805
    Ezt lehetne exploitolni (nem lesz meg +1-2 láda időben? quit).
  • Pio
    #161804
    Másik oldalról is simán meg lehetne oldani: egy kulcs csak akkor legyen depleted, ha időn kívül ad lootládát. Vagyis ha szétesik egy csapat, akkor ne.
  • Sunrider924
    #161803
    Olvasom a 7.1es patch-al kapcsolatosan a fejlesztok kovetkezteteseit/tanulsagot a legion megjelene ota kialakult allapotokrol, es amin megakadt a szemem az ez a passzus:

    Mythic+ Dungeon
    Having someone drop from your Mythic keystone run is very frustrating.
    The team hasn't been able to think of alternatives that wouldn't invite more serious abuse of the system.
    If you can swap in other people, what will stop the leader from kicking people and bringing in his friends.
    If you had your keystone restored if someone drops, everyone would just have someone drop when things are going wrong.

    Most komolyan az elmult 12 ev alatt sem tudtak levonni a megfelelo kovetkeztetest?? Erdekes hogy amikor az lfg-t bevezettek es sok volt a kiugro ember, akkor hirtelen valahogy eszukbe jutott a deserter debuff, most mifaszert nem tudjak berakni? Nincs ok kiugrani egy m+ partybol, ha siman vegigmegy a party leszarva a timert, a vegen akkor is van egy lada es meglesz a lada a class hallban is a heti bounty rewardhoz. Akinek ez nem eleg es inkabb kiugrik a partybol, leszarva hogy elbassza masik 4 embernek az eselyeit azt kitiltanam m+bol arra a napra, szevasz.
    Semmi sem idegesitobb mint amikor ezt vegigmazsolaztuk egy +5 HoV partyban 2 leolt boss utan, aztan a healer egy trash pull wipenal inkabb lelepett ....
    Menjek inkabb a Blizzardhoz otletgazdanak?
  • TBTPumpa
    #161802
  • hawkie22
    #161801
    Akkor én nagyon le vagyok maradva, nekem az Artifact Knowledge Level még csak 3-as. :D Igaz, napi 1-1,5 órát játszom, ha odajutok, de az se minden nap jön össze, többnyire 1 HC-re meg a 4 napi WQ-ra van idöm, ami a chesthez kell. Az ilvl-em is ennek megfelelö, még csak 817. xD
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2016.10.14. 12:41:05
  • Malachit
    #161800
    Én csak 27-es szinten tartok még :/
  • Pio
    #161799
    FUN DETECTED! Már nerfelték is "Spirit Cauldrons no longer have collision.". :)
  • Fpocok
    #161798
    Drága mulatság :D
  • devlking
    #161797
    25-ösön 100k apt fog adni a hc dailyért járó cucc. Nem fog sokáig tartani kimaxolni az összes fegyvert, főleg úgy hogy az elvetemültebbek már most 30. traitnél tartanak (2m ap).
  • devlking
    #161796
    betaban 19-es artifact knowledgel már 24k apkat adtak a cuccok, és hol van ez még a full 25-östől.
  • hawkie22
    #161795
    Most néztem Wowhead-en, azért az nagyon durva, hogy több, mint 65 millió artifact power kell, ha minden talentet ki akarsz fejleszteni a fegyvereden. És akkor ez csak 1 fegyver. Remélem, valamikor nerfelik, mert így nagyon de nagyon sokáig fog tartani egy-egy fegyver fullossá fejlesztése. :D
  • Daermon
    #161794
    Szerintem válts szervert: Arathor (PvE) vagy Ragnaros (PvP).
    És blizzfeed.hu vagy a frostshock.eu a két legfőbb magyar oldal.
  • Kaputelephant
    #161793
    Igen, az ottani szerkesztők csináltak saját oldalt: Blizzfeed.hu
  • tomyzr
    #161792
    1-2 honapja kezdtem a jatekot, Draenor szerveren, Horde oldal. Nezegettem a worldofwarctaft.hu oldalt de az nagyon kihaltnak tunik. Van esetleg aktiv magyar guild aki befogadna egy aranylag kezdo jatekost ? Vegso esetben szervert is hajlando lennek valtani, de remelem lesz guild ezen a szerveren is. Elore is koszi
  • Daermon
    #161791
    7.1-be még tudtommal nem lesz. Szerintem csak jövőre.
  • Jabar
    #161790
    Jelenleg m+ instákban nagyobb szinten melyik tank a legéletképesebb?
    ill prot warriornál 5 fős instában most mi a stat prio? versa/mastery vagy haste/mastery?
  • hawkie22
    #161789
    Mikortól lesz repülés? 7.1? És mi kell hozzá Loremaster meg Explorationön kívül?
  • Fpocok
    #161788
    Ez megoldotta.

    1) Open the BNet Launcher.
    2) Highlight "World of Warcraft" in the left column, left-click the "Options" link just to the right of it and choose "Game Settings."
    3) Under "World of Warcraft: Legion," check the "Additional command line arguments" box.
    4) In the blank line that appears, enter -uid wow_engb and click "Done."
    5) Press the big blue "Play" button as usual and enjoy your stay in Azeroth.
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2016.10.12. 12:03:10
  • hawkie22
    #161787
    Nekem is volt ma ilyen hibaüzenet, a második indítás megoldotta.
  • Fpocok
    #161786
    Ez új. Ötlet?
    SZERK: Látom elég sokan vagyunk így most, blizz megint elbaszta.

    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2016.10.12. 11:56:27
  • Daermon
    #161785
    Az a reforge amire gondolsz, és már nincs bent.
  • hawkie22
    #161784
    A respec még benne van a játékban, mármint a tulajdonságváltás, mint pl. Mastery Crit-re? Vagy már kivették? Ha bent van még, akkor Dalaranban van respec lehetöség vagy csak Orgrimmarban találom az ipsét?
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2016.10.12. 09:27:31
  • Pio
    #161783
    Raidre MM, mythic+-ra BM.
  • hawkie22
    #161782
    Melyik hunter-ág a legerösebb most? MM? Esetleg BM?
  • Pio
    #161781
    Ezt mi élesben tanultuk meg még úgy a második héten, 2 MM hunterrel 2 különböző irányból húztunk le 1-1 sárkányt... Amúgy a csapat örült neki, mert amúgy sose tűnt volna fel senkinek, hogy ott vannak fent dekorációs céllal sárkányok is. :)
  • BoneDragon
    #161780

    Sosem lesz legendarym!
  • Fpocok
    #161779
    Nem enyém :D

  • 1Darton1
    #161778
    A tolatós majom viccesebb benne. :D
  • Fpocok
    #161777
    barrage OP
  • jazzy
    #161776
    De természetesen működik, csak kétlem, hogy defiason itt sok embernek lenne karaktere.