World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
...de csak akkor, ha kozben fiatalodnek 10 evet es elfelejtenek mindent, ami azota tortent. Mert arra mar nem vesz ra a lelek, hogy 2016-os "fejjel" uljek le ujra vanilla wow-tal jatszani. De a 2005-2006-os onmagam orommel menne, barmikor, barmennyiert, azonnal. Addig is marad a sztorizgatas az ismerosokkel, haverokkal, guild tarsakkal es ennyi.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Nincs időm a garrison küldikre, profokat húzni, raidelni, battle petezni, és holvan még a pvp része a dolognak...
nostalriuson is toltam, kár érte. de az nagyon nyögvenyelős már nekem, hacsak nem partival játszol akkor nagyon monoton és frusztráló a régi wow már...
Manapság meg miért lenne vonzó az, hogy kigearelsz egy karaktert, és viszlát pár hét alatt? Természetesen a raidek és a mythic nehézség rendben van, de az nem cél mindenkinek.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Volt már egyáltalán olyan, hogy el is ért valamit?
Kiváncsi leszek lép-e bármit is a Blizzard (tippre nem).

Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.04.18. 19:10:07
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
"You no mess with Lo Wang!" Amoxx
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Na jó, viccet félre téve: arra miért nem gondol senki, hogy mekkora tökönszúrás lenne "kiadni" egy 12 éves játékot, miközben az n+1-edik kiegészítője is kint van? Mert az, hogy steamen meg lehet venni 1 ájróért régi szutykokat nosztalgiából, az egy dolog, de miért fizet valaki most a wow-ért (és miért lenne új előfizető), ha a vanilla jobb volt (még a fejlesztője szerint is)?
Szerintem 10 évvel ezelőtt abba kellett volna hagyni a fejlesztését, csak bugfix, b2w. Persze akkor elpárologtak volna az előfizetők, mert nincs remény újdonságra. A pénz tehát a további fejlesztésben van, hiába kerül többe, mintha vanillát nyomna.
Utoljára szerkesztette: picket, 2016.04.11. 10:16:25
ಥ_ಥ
van aktív WoD accom, Nostalriuson is tolom. döbbenetes amúgy, hogy ennyire van igény a régi wowra is. pont.
Utoljára szerkesztette: MaRee, 2016.04.10. 22:11:01
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
És mégis meddig működne ez? Csak mert már most is mindenki sír, hogy több mint egy éve nincs új content.
És azt nem szoktad látni, hogy mekkora sírás van már csak azért is, ha egy kiegben/patchben régi instát újítanak fel? Merthogy az sem 'új' content.
Passz, altalaban az ilyen tortszerveres kommenteket atugrom.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Hozzateszem, tovabbra is tartom, hogy igaz a mondas, mindig van a penz, amiert korpas az ember haja... Egyszer lehet lesz ilyen szerver, ki tudja.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A Blizz már kijelentette régebben is, hogy semmiképpen nem hajlandóak régebbi expansionos szervereket indítani, nem azért, mert nem érné meg(francokat nem, még ha csak minimális, de lenne profit belőle), hanem csak egyszerűen nem akarnak.
Utoljára szerkesztette: MaRee, 2016.04.10. 20:45:44
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Parasite Eve 2, best game EVER!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Parasite Eve 2, best game EVER!
Ha tenyleg lenne fizetokepes jatekosok reszerol tomeges es tartos igeny erre, mar meglett volna.
Az, hogy egy regi motoros szamara a mostani wow egy rakas fos, azzal mindenki egyetert. De ahogy devil is irta, nem valoszinu, hogy ez a "regen minden jobb volt" es a "wow most egy szar" fenn tudna tartani egy szervert hosszutavon. Meg akkor sem, amikor konnyes szemmel gondolok vissza a 40 fos MC raidekre, ahol mire vegigbuffoltuk a raidet, mar le is jart az eleje 😄, vagy hogy mennyire istennek tartottuk azt a konfigot, amelyik a Tarren Mill- Southshore kozotti ragogumi haboruban ketszamjegyu, es nem 3-4 fpst produlalt, a BRD elotti mindcontroll+lavajump kibaszasrol nem is beszelve. Ahogy viccnek tunik a korabbi 10 fos (vagy 15, faszseemlekszik mar) Stratholme is, pedig nem votl az...
Ha mindez a szep emlek garantalna a vanilla szerver sikeres fenntarthatosagat, mar regen lenne ilyen. Nem hulye a blizz, jobban szeretik a penzedet annal, mint sem egy ilyen ziccert kihagyjanak. Ha ziccer ez, egyaltalan...
De lehet, hogy tevedek. Benne van a pakliban.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.10. 20:21:42
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Blizzard azzal van elfoglalva, hogy új embereket tudjon behúzni, ezért is butítja le a játékot. Vanillara meg leginkább olyan lenne kíváncsi, aki régi játékos és esetleg már amúgy is fizeti a havidíjat?
Parasite Eve 2, best game EVER!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Most különösen salty, mert WoD-ra az volt a cél, hogy megint éllovasok legyenek, aztán amikor látszott, hogy ez nem lesz meg abbahagyta, a klánja pedig nélküle előrébb jutott a toplistán... 😊
Ettől még bírom a szövegeit, de ebből a szempontból totál kiszámítható.
Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.04.10. 19:33:18
Parasite Eve 2, best game EVER!
Eszembe is jutott legszarabb (lock) dpsként milyen kurvajó is volt vanilla. Főleg raidelni. Nekem ez nagyon nem hiányzik.
Utoljára szerkesztette: devlking, 2016.04.10. 19:21:16
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Csak hivatalos szerveren játszottam és noha én is sokszor negédes nosztalgiába kezdek a "régi szép idők"ről egészen biztos vagyok benne, hogy nem játszanék pár napnál tovább egy vanilla szerveren, ha külön havidíjas lenne akkor meg valószínűleg ki se próbálnám.
Egyetértek azzal, hogy ehelyett inkább új kontentre szánja a Blizzard az erőforrásait, ez a kieg úgyis hagyott némi kívánnivalót maga után.
Az pedig, hogy épp mikor kit perelnek be azért, mert ellopja a tulajdonukat részemről az ő dolguk, ahogy írtam sose törtszervereztem, szóval nem fogok sajnálni egyet se, az pedig tökéletesen tudható, hogy törtszervert üzemeltetni törvénysértő, szóval aki csinálja az tudatosan vállalja a rizikót.
#160550
Ezert mondom, ne legy naiv, ne keress benne logikat. Baszta a csoruket, kesz. Bezarattak, az adminokat beperlik (valoszunleg), es az elet megy tovabb. Mindig vannak kis halak, akik lebuknak es megszopjak es mindig lesznek arcatlan "nagyok", akik nem. Ebben akarsz logikat keresni? 2016-ban? Magyarkent? Ne viccelj... 😄
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.10. 13:15:51
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Persze ha ingyen szolgáltatná a Blizzard sokan játszanának rajta, de nem azért, mert vanilla, hanem azért, mert ingyen van.
Swedish people are albino monkeys
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ez szintiszta rosszindulat a Blizz reszerol, hogy nehogyma tobb jatekos legyen egy szar vanilla szerveren, mint a retailon..
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#160541
NINCS RÁ IGÉNY
Utoljára szerkesztette: MaRee, 2016.04.10. 12:13:04
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak