166745
  • BoneDragon
    #162015
    De angolul, mert ez katasztrófa.
  • JaSoN HuNTeR #162014
    Tegyétek be ide, látnom kell.
  • Icegrind
    #162013
    Van másik is,mikor elhagyja a barátnője,mert összejön 1 orkkal ingame :D Aki igazából 1 dagadt pali.
  • JaSoN HuNTeR #162012


    WoW és a csajozás
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.11.22. 16:56:16
  • Legendpally
    #162011
    A DK valóban brutál erős ha jó kezekben van. Nemrég Normal Mythic bosson valami 880 körüli DK 650k-t tolt, míg én alig több, mint 300k-t. Az zavar engem is, hogy a Retri palák 90%-a nem tudja megfelelően használni a karakrerüket, és emiatt Mythic+ instákba a kutyának se kellek. Holyként tudok csak gearelődni, más karakter nem is nagyon érdekel. De most amit a Retri palákkal művel a Blizzard... szomorú. Megfordul minden nap a fejemben, hogy abba hagyom, unalmas az a napi WQ, ha gearelődni akarok, min. Myhtic 9-10-be kell menni (hiába, titanforgeddel már rég nem találkoztam), de mire összejön egy jó csapat, elindulunk, valakinek 5-10 perc múlva elege lesz a runból mert vagy túl béna a tank, vagy nincs elég AOE, vagy (főleg CoS esetén) nem törődik senki az addokkal és wipe van állandóan stb., és kilép. Pedig lemenne még ha nem is időn belül, de el van cseszve. Imádkozom, hogy valami szankciókat vezessen be a kilépegetőkre a Blizz, mert már nagyon divat lett a kilépkedés. De összegezve lassan nekem is az a véleményem, mint amit devlking a #161994 hozzászólásban leírt. Én napi 8 órát is tolom, igaz, megvan már 2 legendary, de engem nem az izgat. A nélkül is kitoltam HC bosson 320k HPS-t. Engem az zavar, hogy ekkora különbségek vannak a klassok közt, hiába szedek össze egy bandát 875-ösökből. Ma is jön Retri pala, 250-es átlag DPS, és kb ugyanolyan geares shamy 450k DPS átlag és a rekorder 650k körüli átlagot toló fire mage 881-es gearben. Miről beszélt a Blizz anno? Hogy nagyobb hangsúlyt fektetnek a balanszra? Vagyis úgy értették, jobban el akarták b@szni? Ha ez volt a terv sikerült! 7 éve tolom Palaként, ebből 6 éve Holy main. Soha nem kellett szégyenkeznem se Holyként se Retriként. De most a Retri Sehol nem van. Hiába gereltem magam 871-re 350-nél nem jön ki több egy bosson. De más Retrinek se sűrűn ugyanezen a gearen. Néztem Fatboss, Method Mythic kill videókat, a Retri pala 400k átlagot tolt, a fire Mage vagy SH Priest 500-550k... Sokat számít hogy mennyire kell mozgatni a boss-t, mert egy Mage csak lődözik, max kiáll tehénlepényből, de a Pala más meele DPS-hez hasonlóan meg rohangál, szal érthető ez is, de mégis hol van a Warrihoz és a DK-hoz képest? Sosem volt ekkora különbség anno. Lich King óta nem éreztem magam ilyen loosernek Retriként, hogy béna vagyok, és senkinek nem kellek. Értem én, hogy akkor menjek mindenhova Holyként. De ha egyszer szeretek Reribe nyomulni! már 7 éve. :( Más karakter nem érdekel, max ami van 103-as Hunterem: beszarás, hogy 350k-t is kitolok AoE-ben, bosson meg 170k... igaz, fel van gearelve szép lila cuccokba AH-ból. De akkor is 776 ilvl-en? Most olvastam Pio hozzászólását, remélem nem lesz az, mint a PTR-en terveznek. Kicsit lazulok most az MM Huntimmal, aztán majd meglátom, megszeretem-e annyira, hogy ha unom a Holyt akkor menjek DPS-elni Huntiként.
  • Pio
    #162010
    Igen, de ez pont összecseng azzal, amit írtam. Helya harc elég vastagon aoe harc az összes fázisában, MM hunter oda rettenetesen erős jelenleg, statisztika szerint topDPS, én is az vagyok vele a klánon belül azon a harcon (és még Ilgynothon, illetve a 4 sárkányon megfelelő leosztás mellett).

    Odyn és Guarm viszont alapvetően single target harcok, ennek megfelelően a nerfek meg is tették a hatásukat és az MM hunter mindkettőn a ranglétra utolsó helyei közt található.

    Igazából annyira lenerfelték az MM single targetet, hogy single targetre érdemes lenne BM-re váltani, ami szintén gyenge, de azért nem annyira, mint az MM.
    Csakhogy BM-en mindhárom relicem furious swipes-t ad, mert az nagyon erős m+-ra, viszont single targetre semmit nem ér és ez elég nagy kiesés ahhoz, hogy maradjak single targeten amúgy vicc kategória MM specen.
    Illetve a pet elég sok encounteren bugos sajnos... :(

    Ami igazán aggodalomra ad okot az az, hogy jelenleg a PTR alapján az MM hunter aoe-jét teljesen kinyírják a single targetét pedig még tovább nerfelik. De persze ez csak PTR, szóval annyira nem aggódok miatta, gondolom a megjelenésre kipofozzák azért.
  • Sunrider924
    #162009
    Lehet rosszul tudom de Method mitik Helya killre 4 shadowpriestet es 3 mm huntert vitt magaval.
  • Fpocok
    #162008
    Az a baj velük, hogy bármikor mehetnek a kukába és akkor MINDENT BUKNÉK. HA lenne hivatalos...
  • jazzy
    #162007
    Nem mondom, hogy nem érdekelt volna egy vanilla szerver, de original kellett volna az én kis törékeny lelkemnek, a tört nem fekszik :/
  • Pio
    #162006
    Az a hóesés nem vanilla wowos effekt! Skandallum! :D
  • Pio
    #162005
    Sajna a BM hunter jelenleg raidcontentben sosem lesz elől feltételezve, hogy azonos skillű játékosokból áll a raid. Egyszerűen rosszul van balanszolva. Cserébe M+-ra általában jó.
    Az MM cserébe egész jó raidspec, bár a rengeteg nerf a launch óta megtette hatását, single target már az MM is a vicc kategóriába esik, de mivel nincs túl sok single target harc a tierben overall egész jó.
  • silverchain
    #162004
    Ezt csak iderakom, ha nem megfelelő, akkor moderátor nyugodtan törölheti:)

  • Sunrider924
    #162003
    Pio jol osszefoglalta a dolgot. Szemelyes tapasztalatom is ez volt, a srac nem csak aoeba verte a mezonyt mindig mindenhol hanem bossokon is. Viszont amit en irtam az pont kizarja azt amit te irtal vagyis a csavo eszmeletlen idot toltott gear tesztelessel, amint valami olyan cucc esett neki amit o jonak gondolt ment pocsolni training dummyra, orakat baszott el azzal hogy a buildjet es a gearjet folyamat igazitgatta nekem meg a tokom tele volt mar, hogy masrol se tudott beszelni olyankor csak hogy 44% feletti critnel hastre gyur mert onnan jon neki sok fury autoatackbol meg ilyenek :d
    Te viszont azt irtad hogy nem sok idod van jatszani. Sima ugy.
    A legendary temahoz annyit hogy 5 drb 110-es karihoz nekem 3 legendast sorsolt a rendszer, hunter mainemen van 2 abbol az egyik a healelgeto nadrag. Sokaig csak az az egy volt es nem is akart esni semmi mas hozza hiaba csinaltam meg az unlockot hogy kettot tudjak viselni. Minden alkalommal amikor elkentek a szamat partyba azzal vigasztaltam magam hogy azert nem tudok tobbet mert nincs rendes legendasom. Aztan egy Odyn try utan kellett menni klanos fiukat oltoztetni sima mitikbe es ott ahogy rohantunk at az instakon egyszer csak dobta a BM gyurut, paff. Igazad van abban hogy nem kicsit megdobta a teljesitmenyem eppen ezert mostmar meg zavarobb amikor nalam gyengebben gearezett jatekosok jobban teljesitenek :d
    Szoval a legendas nem minden, teny hogy adott esetben jo kis lokest ad a karinak es igen ismerem az erzest amikor a klanba korulottem masoknak potyog meg a sarki szemeteskukabol is nekem meg locitrom, dehat ezzel van tele a net hogy mennyi a frusztralt jatekos akinek nem akarja adni a jatek a legendas zsakmanyt.
  • Pio
    #162002
    M+-ban az aoe a lényeg. Pontosabban az overall damage, ami főleg aoe-ből jön össze, mert az idő nagyja általában trashelés.
    Igaz +15-öt még nem csináltam, de +10 fölöttit már bőven és a DH rendkívül erős overall damage-ben, szóval egy nagyon erős M+ DPS.
    1-2 olyan insta van, ahol olyan némelyik boss, hogy tyrannical esetén (m+10-es affix, a bossok kapnak plusz HPt és sebzést) egy kicsit single targetesítjük a talentjeinket, de alapvetően mindig full aoe-re gyúr mindenki.
    Alapvető bajok vannak az m+ DPS balance-al, két azonos képességű játékos között akár 40-50% különbség is lehet classtól, spectől és legendaryktól függően, de ez sajnos már régen challenge mode-ban is így volt, igaz azért nem ennyire szélsőségesen. De a lényeg, hogy a DH az azért összességében a jobbik végén van a történetnek, warcraftlogsra nézve az összes spec közül (24) az ötödik helyen van overall m+10-re.

    Raid kapcsán ha megnézek egy emerald nightmare statisztikát a DH azon kevés DPS-ek egyike, aki nagyjából minden bosson a specek erősebbik felébe tartozik (kivéve talán Cenarius). Nem kiemelkedő sehol, de mégis szinte minden bosson kompetitív, overall a 4. legerősebb DPS spec, a statisztikákban broken SH papot nem számolva tehát top3-ban van.

    PvP-hez sajnos nem értek egyáltalán.

    A legendary frusztráció persze érthető, nekem hunterrel kiesett 2 selfheal legendary, amiknek örülök, mert nagyon jó kis utility mindkettő, ugyanakkor egyértelmű, hogy a DPS elsőséget így el kell engedni, egyszerűen nem lehet versenyezni azokkal, akiknek ~+5-10% DPS-t jelentő legendaryjuk van esetleg 2 is.
  • devlking
    #162001
    M+ban aoera jó a dh, nem is azzal van a gond. Bossokon viszont elvérzik a többi class mellett.
    Ez a fel rush+glaive dot dpselés nekem se tetszik, és nem úgy néz hogy változtatnának rajta köv peccsben...
  • Fpocok
    #162000
    "We'll be removing the AP earned from those who excessively abused this exploit."

    VÉGRE!
  • Sunrider924
    #161999
    Nem kotekedes csak szemelyes tapasztalat: a dh a legendas gyuru nelkul is boduletes dps-t tol ha erti a felhasznaloja a mikentjet. Leszogezem en nem ertem, nekem el is ment a kedvem tole, parkolo palyan van a kari hetek ota. Viszont ott van a dh haver aki nagyon jol tolja vele es neki nem volt legendas gyuruje hozza, de allandoan baszta a rezet hogy akkor most crit/haste most meg crit/mastery mikor mibol jon neki a fury. Emlekszem hogy kirohogott mikor mondtam hogy vannak a guide-ok azt mondta kenjem a hajamra majd o kiprobalja neki mi mukodik es a dolgok ot igazoltak.
    Kesobb lett legendasa is talan a 3iknal tart, bracer, gyuru es waist ha jol emlekszem ebben a sorrendben, de mire az elso legendas kiesett mar tul voltunk m+7en, o mar mitik raidbe kerte felvetelet es meg is kapta stb lenyeg a lenyeg biztos segit az a legendas de nem(csak) azon mulik.
    Nekem a jelenlegi momentum buffos pattogos dh nagyon nem jon be, ha majd 7.2be atvarialjak akkor ranezek megint de az meg a jovo zeneje. Arra viszont emlekszem hogy a csavo kulon talentbuildet es gearsetupot hasznalt ha aoe vagy ha single target szerepkorbe akart jatszani. Egy ideje mar nem toljuk egyutt en maganeleti dolgok miatt lemaradtam, altozni kezdtem ilyesmik, o meg gondolom azota is elvonalba tolja.
  • devlking
    #161998
    De igen. Pont ez a probléma dhval pvpben (meg pveben ha nincs leg ring), hogy fury generate egy rakás szar a ring nélkül (és így a single target dps jó esetben eléri a tankét. tiszta classic lock feeling).
  • Pio
    #161997
    Nem kötekedni akarok, de nem úgy van, hogy pvp-ben a legendaryk ki vannak kapcsolva? Mármint instanced pvp-ben (BG, aréna).
  • devlking
    #161996
    Casualként nem érek rá ilyenekre. Lfr-t végig tolom, hátha esik legendary(nem). Normalból/hcból csak a warforge lenne upgrade, így nincs értelme.
    És raidelni annyira nem szórakoztató, ha a lista végén kullog az ember, mert nem nyert a legendary lottón.
  • gazdi
    #161995
    En nem ertek hozza, tenyleg, de a "nemraidelek" es a "nincsmitcsinálni" kozott nincs ellentmondas?
  • devlking
    #161994
    Na, most jött el az ideje, hogy még csak belogolni sem akarok.
    1. a különbség legendary ringes dh, meg nem legendary ringes dh között annyira nevetséges
    2. 2,5 hónap alatt 1 szar legendary
    3. highend pvpben egy rakás szar a dh (itt jön elő főleg, hogy leg ring mellé van balanceolva az egész class)
    4. 1 hónapja nem esett upgrade kb. (nemraidelek), titanforgeot szinte nem is látok keystone mythicben se
    5. followereknek sem esik epic equipment
    6. #nincsmitcsinálni
  • 1Darton1
    #161993
    Elméletileg el fogják venni, ha már belengették. Gondolom nem egyszerű úgy belenyúlni a játékba, hogy csak az ap-t vegyék el és megfelelő mennyiségben. Nem tűnik egy sima GM feladatnak.
    Bár engem az se zavarna, ha kaptak volna egy 15-20 órás rollbacket. Még akkor is nagyon olcsón megúszták volna.
    Ha mégsem veszik el tőlük, az nem kis balhé lesz.
  • shaba23 #161992
    101k most :)
  • Pio
    #161991
    Most olvasom, hogy volt valami AP exloit, amivel a hácé arcok akár 3-4 millió AP-t is kigrindelhettek viszonylag gyorsan.
    Kaptak érte 1 napos bant, de az AP-t nem vették el.
    Ki vállalna be egy 1 napos bant 3 millió AP-ért? :)
  • Daermon
    #161990
    #hisztihiszti
  • devlking
    #161989
    Milyen jó, hogy a 200k honoros (prestige 3+50lvl) mount nem account wide. Biztos kifarmolok még ennyi honort másik karakterrel. #kurvaanyádblizzard
  • JaSoN HuNTeR #161988
    Játszogattam, de már kezdem megunni:

    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.11.17. 22:11:57
  • Fpocok
    #161987
    Lementem első lfr raidre kis altommal. Első boss dobta legendaryt :D Megvan az ötödik :D
  • Kaputelephant
    #161986
    Blizzfeed Frostshock fúzió
  • kigyi
    #161985
    Az szép hát egyenlőre goldból nem térek vissza akkor :D 2 szerveren összesen van 120k goldom, de ugye azt összevonni nem lehet.
  • devlking
    #161984
    Igen szépen megugrott, 93k jelenleg.
  • kigyi
    #161983
    Vagy azt is IG-ről venni és akkor 3k alatt is meg lehet úszni egy idő után meg gold segítségével még olcsóbban.

    ui: Most hol áltt a gold/hó? Jelenleg nincs előfizetésem.
  • Dobronski
    #161982
    Érdemes angol accountot kreálni, így 3500/hó. (gyenge a font)
    Utoljára szerkesztette: Dobronski, 2016.11.16. 17:13:49
  • Fpocok
    #161981
    Én csak ott vásárlok, még nem volt gondom.
  • Myselor
    #161980
    ja értem.mondjuk nem ismerem az oldalt nemtudom hogy működhet.majd utána nézek köszi:)
  • kigyi
    #161979
    Csak 1 oldalon az Instant Gaming-en, mindig ott nézek mindent először ami wow. Lehet van olcsóbban is máshol én most csak erre néztem rá itt a pack 58.34€ ami kevesebb mint 18 ropi. A hivatalos shopból biztosan drágább ennek nem számoltam utána.
  • Myselor
    #161978
    az tök jó lenne.és amúgy nemtudom mennyi.milyen oldalakon nézted vagy hogy?
  • kigyi
    #161977
    Én nem tudom nálatok mennyi az €, de én 18 000 FT-ot számoltam, lehet kis eltérés. 3 hónap gametime és a teljes WOW-ra most 0-ról.
  • Myselor
    #161976
    sziasztok.szeretnék visszatérni a játékhoz viszont egy teljesen új accountal tervezem és az elejétől kellene megvásárolnom az egészet!mit tanácsoltok hol érdemes venni a játékot ahol a legolcsóbban jön ki?illetve a gametime-ot hol érdemes legjobban venni.ahogy én kiszámoltam és néztem 24-ben van benne az egész 2hó gametime-al és az egy kicsit sok.vagy várjak valami karácsonyi leárazásra?előre is köszi a válaszokat,de amúgy minél hamarabb szeretnék belevágni :)