World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#160890
Tudtommal sokkal prózaibb az ok, a tulaj nem foglalkozott már az oldallal, ők pedig szerették volna fejleszteni a dizájn, új feature-öket beépíteni, satöbbi és megunták azt, hogy hiába kérik, nem változik semmi.
Ha érdekel jobban is utánakérdezhetek, mert van a klánban pár régiwowhus/blizzfeedes szerkesztő, de szerintem nincs nagyobb sztori mögötte annál, mint amit az imént írtam.
PiszkosFred
#160889
Es mi volt ez a nagy kibekithetetlen ellentet, ami miatt muszajbol csinaltak egy kvazi FS klont? Ami nem baj, hiszen minel tobb forrasbol jon a hir, annal jobb a mezei juzernek.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#160888
A szerkesztők nem tudtak együtt dolgozni a tulajjal, ezért kiváltak és csináltak egy új oldalt blizzfeed néven, ami nem csak wow-al, hanem minden blizzard játékkal foglalkozik.
Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.06.17. 17:39:27
#160887
wowhungary-val mi lett? 253 napja volt az utolsó hír.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

devlking
#160886
Azért nem kell aggódni, world questek többet adnak naponta, főleg followerrel.
#160885
Úgy egy hónapja volt egy Q&A és ott kérdezték, hogy kb bejöne-e majd annyi gold mint most a Garrisonból.
Kb azt mondták, hogy lófasz a seggünkbe, nem ingyen gold 😄
devlking
#160884
Napok óta nem láttam gold missiont.
Vagyis amióta max ilvlű lett két followerem.
Utoljára szerkesztette: devlking, 2016.06.17. 09:32:29
#160883
Így a béta alapján mennyi gold jön be az új class hallbol? Van annyi mint a garrisonbol jött?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

devlking
#160882
Nna, csak megvan az epic is. Ez így durva.

#160881
Ez fáj... 😄
Fpocok
#160880

Parasite Eve 2, best game EVER!

tigeroo
#160879
na de miért akarna valaki először boostolni? jazzy jól mondja, mire lvl 100-ra eljutsz, addigra talán kiismered az egyik talent ágat... oké, oké, rota az egész meg egyebek (summon Wildor <#idiota>) de nah. azért jól játszani 1-1 classal meg kell tanulni, engem zavarna ha odabasznának 30 féle spellel max szinten. úgy hogy warlockom, meg rugóm még sohasem volt pl.
#160878
Igen úgy akarom, egyébként beszéltem a supporttal és adtak 10 napot ingyen mert már rég nem aktív az accom 😄 Azt nem tudom melyk szerveren legyen Ragnaroson is van allis magyar élet?
Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.06.15. 01:10:34

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#160877
Ez nem olyan mint a tört, sokkal nagyobb a létszám (és értelmesebbek a játékosok), rendesen pörög a DF/LFR. 1-2 hét alatt fel tudsz fejlődni úgy, hogy szinte ki se kell menned a városból. Az általad ismert tartalmat néhány nap alatt átugorhatod. Felesleges boostra költened, de ha mindenképp kell, akkor legjobban azzal jársz, ha előrendeled a Legiont és akkor rögtön kapsz is vele egy boostot lvl 100-ra.

devlking
#160876
Hát ennyiért én sem. Inkább vennék egy új játékot.
jazzy
#160875
Ez is igaz, hogy mindig heirloommal húztam, de mondjuk továbbra sem vennék boostot ennyiért, inkább felhúznám :/
devlking
#160874
heirloomok meg xp poti nélkül azért nem annyira gyors, főleg hogy nemrég lett nerfelve dungeon xp
#160873
Egyébként Ragnaroson van nagyobb magyar guild alli oldalon? Mert az Arathort mondják sokan aliinak, viszont félek mert az Arathor szerver populációja elég kicsi.
Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.06.14. 21:12:08

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

jazzy
#160872
Nem állítom, hogy nem utálok karaktert húzni, mert nekem unalmas és megtettem már párszor, de én biztosan nem fizetnék karakter boostért. Nagyon gyors a leveling és ha olyan karaktert játszol amit még ezelőtt nem, akkor nem is feltétlen unalmas.
#160871
Cataclysmig elkísértem a játékot tört szerveren. Szeretném megnézni mi változott stb. Az új kontent érdekel mert a régit már elejétől végéig ismerem kb.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

jazzy
#160870
No offense, ha 1 karit nincs kedved és időd felhúzni, akkor miért akarsz wowozni?
kigyi
#160869
Ma már nem olyan a szintezés mint régen 😞 Itt már gyorsan megy, sokat egyszerűsödött a játék ezen a téren is.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#160868
Ezt nem tudom hogy gondolják az a pet meg a mount nem ér plusz 20 dollárt. A többi dolog meg kb...semmi. A boost érdekel csak mert anno felhúztam eredetin egy 80-ast wotl idején de azt már törölték, még egy karit már nincs kedvem, meg időm.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#160867
lvl 100 boost , pre pecsnél asszem tán dh-t is lehet indítani (ez a boltba kapható dvd nélküli papíros) a digi ugyan ez a digi delux meg ugye az ingame rewardokat tartalmazza azokat is meg kapod és augusztus 31 el meg a legiont tudod 00.00 tol tolni
#160866
aha okés, szóval ha most megveszem a legiont tudom aktiválni is? Vagy csak ha már kijött a legion akkor kapom meg a lvl100-as boostot?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#160865
Szia ha jól tudom az a promó decemberbe lejárt már a lvl 100 as legion van
#160864
WOD-ba ugye elvileg van 90-es boost is ugye? szóval ha azt írja hogy meg van a wod akkor ha előfizetek elvileg lennie kell olyannak is?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

devlking
#160863
834-be vagyok :p
#160862
Azt esetleg tudod hogy World questeböl mi a max itl amit meg lehet szerezni ? mert ahogy lépkedsz fentebb itl be ugy nőnek a szintjeik , nekem most 840 adnak és 833 itl be vagyok
devlking
#160861
DH class hall:
Followerek: a campaign végére 8 followert lehet megszerezni, és ebből 5 lehet aktív. lehet még 3+2 soldiered is
- 850 a mostani max ilvl nekik (760-on kezdenek). nincs külön armor meg weapon upgrade, hanem egyben van, és ez 5-10-15 ilvlt ad (green-rare-epic). vannak 850-nél nagyobb ilvlű missionok
- ilvl upgrade két helyről jön. az egyik ha kifejleszted passzív garrison bonusnak, hogy work orderből kaphass (4 óra egy, és 4 work ordert lehet berakni.. és felváltva ad upgradert meg followernek bonusos itemet)
- xp missionok bonus itemként adnak egy 1k xp tokent (még a leggagyibb 100xp mission is)
- egy missionre nem kell berakni 3 followert, 1 follower+2 üres helyjel is el lehet küldeni
- artifact pontokat boostoló work order 1500 resource és 5 nap fejlesztési idő, és ez elvileg 20%-ot fog adni és 5 szint van belőle
- follower bonus itemek közt van olyan ami 200 resourcet ad, ha veled van world questelés közben. van ilyen goldban is, a rare 25gold/wq (green 15/wq)
-a campaignban elvileg minden classnak van 2 brutál questje. dh-nak ez az hogy 10 epic craft boet be kell törni, meg 50 dungeon bosst kinyírni. gondolná az ember hogy akkor ezt köszi nem, csakhogy a chain végén kapod meg az artifactba az utolsó socketet, ami 30+ilvlt meg 1 talentet jelent
- a 750 goldos rare mission bonusként 350 goldot ad, és amióta megvan a második follower 790ilvl felett még nem adott goldos missiont (ez az amikor beadta a magas szintű, meg a raid missionoket)
- garrison set 500gold/darabja, és 30000 resource felfejleszteni egyet 840ilvlre (ami szép nagy vicc)

Hát kb ennyi.
PiszkosFred
#160860
Meg hat az egesz kozeg sem olyan mar, mint regen volt. Cirka 10 ev lofasznak tunik, lenyegeben egy fel generacio (sem) mas teruleten, de itt ebben az mmo iparnak nevezett akarmiben iszonyat sok, hiszen nem csak a mufaj "fejlodott" es lepett elore, de az azt korulolelo kozosseg is mar egy masik (de)generacio.

Ezert irtam en is anno a nosztalgius vagymi szervernel, hogy ket sor kozott barkinek, barhol, barmikor meselek/hallgatok sztorikat a vanilla idoszakrol, de nem kezdenem mar ujra. Egyszeri es megismetelhetetlen dolog volt, mint az elso.... (barmi)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

picket
#160859
"...azért fasza lenne ha kitörölhetnénk a memóriánkat és újra elkezdhetnénk vanilláról." - Tudom, hogy én vagyok az, aki mindig kötekedik, de ha minden emlékedet kitörlöd a wow-ról, és újra játszod vanilláról, akkor mit nyersz? Oké, az érzés - a felfedezés élménye - meglesz most, de évek múlva pont ugyan ott leszel (érzelmileg.. a wow-val kapcsolatban), mint most, csak elvesztegettél egy csomó időt azzal, hogy kitörölted a régi emlékeidet, és újra eljutottál idáig. Sokkal jobb ez így, hogy megvolt akkor, és emlékezhetünk rá. Olyan már soha nem lesz semmi. Aki ma elkezd mmorpg-vel játszani, az nem is értheti, hogy akkor mi volt benne a nagy cucc.
Mivel évekig játszottam, meg legalább egy évtizede olvasgatom, ami itt folyik, ezért magam is furcsának tartom, hogy az elmúlt években nem volt egyetlen alkalom sem, amikor elgondolkoztam volna azon, hogy újra wow-ozni kéne. (Miközben nem volt hosszabb időszak, hogy ne játszottam volna mmo játékkal.) És ezért gondolom azt, hogy még a vanilla sem kéne újra. Ma már nem állná meg a helyét. Sem a piacon, sem nálam.

&#3237;_&#3237;

kigyi
#160858
Megfelelő hozzáállással össze lehet szedni a goldot (most még) aztán legion-nál szerintem lesz egy kis szívatás ott leszabadulnak az árak 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#160857
Karakter boostot csak 100-ast lehet venni? mert 90-est nem találok. Meg halottam most már lehet venni game time-ot goldért. Összefarmolható egy hónap alatt rá a gold?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

kigyi
#160856
Igen már jár a WOD is "ingyen"

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#160855
vagyis a WOD-ig, ezt jól látom? WTF? most megkaptam ingyen az összes kieget? http://kepkezelo.com/viewer.php?file=qb32awq5lt7kivjmnxo0.png

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#160854
Közben utánanéztem, megcsináltam a merget, anno wotlk-ig vettem meg, most meg van mop-ig.
Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.06.14. 14:28:38

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#160853
Kérdésem az lenne hogy anno volt egy wow accom, vagy van nem tudom viszont mikor át állt battle.netre az egész én nem vittem át rá az accot. Át ment magától vagy elveszett szerintetek?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

devlking
#160852
Rendesek ezek a blizzardos fiúk. A 2 heti raidlootos mission eleve magas ilvl kell hozzá, meg 1000 resource, bonus loot a missionön egy coin. Ja és nem adja csak úgy oda a ládát, questet ad, hogy ölj meg egy bizonyos raid bosst, és a reward a láda...
Van ilyen quest dungeonokhoz is.
#160851
Miért mutatták be a filmet az USA-ban sokkal később?
#160850
Szia!

1. Ha nem veszed meg a Legiont, attól még a kliens felfrissít rá, csak annak tartalmát nem érheted el. A WoD által kínált tartalmat természetesen gond nélkül végig játszhatod.

2. Egységes ár van a WoW tokent illetően, ami független a szerverektől. Itt tudod csekkolni: WoW Token Info

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

TopGun
#160849
Sziasztok! Az a kerdesem, ha veszek egy battlechest-et WOD-ig es szeptember korul kijon a legion, de nem szeretnek a legion-al jatszani, attol meg a wod-al jatszhatok? nem kell legion-ra frissiteni? Aki Arathor szerveren van, tudna arat mondani hany goldba kerul most a WOW token?

Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!

skorpio7
#160848
Jah köszi! 😊

"A BC a jobbik csapat jutalma."

tigeroo
#160847
nem. az első varázslatos évek már megvoltak, nincs új a nap alatt. azért fasza lenne ha kitörölhetnénk a memóriánkat és újra elkezdhetnénk vanilláról. de ezek az idők elmúltak, minden megváltozott. de mi is változtunk. még van benne vagy 3-4 kieg és vége sztem, bár a warcraftnak nem lesz, de a wownak tuti. lehet eljutunk a légió szívébe a végén, legyőzve az áltimét gonoszt és új kor kezdődik a loreban? kitudja.
Utoljára szerkesztette: tigeroo, 2016.06.13. 09:12:21
tigeroo
#160846
úgy döntöttem ,hogy a legionig mást sem fogok csinálni, csak megcsinálom a loremastert, meg felhúzok még 1 altot.

milyen addont ajánlotok előbbihez? pl. hogy a questeket megjeleníthessem mapon. esetleg tippek is jöhetnek, hogy a zónák utolsó questjeit ne kelljen vadászni wowheadről... 😊

DarkHorSe
#160845
<#eljen> Boldog szulinapot utolag is (ugy emlekszem mintha most lett volna) 😄

Swedish people are albino monkeys&#65279;

skorpio7
#160844
Kötve hiszem, ha ismered a termékéletgörbét, most léphettünk be a "hanyatlási" szakaszba, ahol 1-1 kiegészítő még egy rövid ideig stabilizálja a számokat, de a csökkenést nem tudja megállítani már semmi. Idén lesz 12 éves a játék, kizártnak tartom hogy valaha is hitték volna, hogy idáig húzza ennyi előfizetővel amennyi még maradt.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

skorpio7
#160843
Nah ez megnyugtató, annak ellenére hogy 2 "légiónyi" altom van, akik a garrisonban állnak (elsősorban resource, bánya, kert miatt), mindösszesen 4-el missziózok naponta, abból is csak 2-nek van fullos shipyardja. Eddig sem ebből volt meg a napi goldom nagyrésze, szóval ha csak valóban annyit hoz, nem fogok csak emiatt többet belogolni.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

#160842
Akkor jól kitervelték. 😊 aki eddig hozzászokott a garrison farmhoz, az még aktívabb lesz. hálistennek 10k goldnál többet nem szereztem garrisonbol 😊
devlking
#160841
"Jó" hír, hogy class hall kb ugyanannyi goldot hoz a missionokkal, mint garrison (kb 800 gold/nap). Viszont nem elég csak napi 2-szer ránézni...