166745
  • devlking
    #162055
    Ez nállam is volt a legutóbbi kirin torosnál. Megcsináltam 3 altnál, aztán pár órára rá kaptam csak úgy 2 új emissaryt, DE csak 2 karakterrel. Harmadikon semmi.
  • Sunrider924
    #162054
    Nekem az tetszett amikor nullazom az altokon a Kirin Tort(az ujabban szokasos egyfelkialtojelest) aztan atlogolva priest altomra neki nincs Kirin Tor(miert is lenne) de van 2 masik (Nightfallen-5ora es Dreamweavers-12ora).Ja es az se azonnal jelenik meg hanem belogolas utan fel percel meltoztatik feltolteni a terkepre.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2016.12.04. 21:55:07
  • devlking
    #162053
    Amióta "kijavították" kirin tor emissaryt, azóta:
    1. alig jelennek meg új wqk
    2. a fele megint nem látszik wowban, az appban meg igen
    3. a napi 300+k ap ami jöbb wqkból már csak ilyen 100k körüli, vagy még annyi se
    4. volt olyan nap, hogy az emissaryhoz 2 egész questem volt (olyan karin is amin nem is csinálok más wqt)
    Utoljára szerkesztette: devlking, 2016.12.04. 21:42:33
  • Sunrider924
    #162052
    Az kurva nagy blama lenne mivel blue postban irtak hogy kitoltak a buffot es vegtelensegig segit a rendszer(akarhany/minden legendas meglehet egy karinak) . Sok okorseget muvelnek ujjabban, Kirin Tor-t is meghotfixeltek hogy azota is ugy maradt(eleg egyet megcsinalni aztan relog es kesz) de ha szart se er amit blue postban irnak az akkor ultragaz. Dobsz egy linket?
  • Pio
    #162051
    Plussz most olvasom, hogy úgy fest a 4 legendary softcapet se szedték le.
  • Fpocok
    #162050
    Megint támadják szervereket, nem tudok belogolni, kidobál, kifagy játék.
  • BoneDragon
    #162049
    Pont ezért SE játszom már ...
  • devlking
    #162048
    voltmár?
  • TBTPumpa
    #162047
    Jó kis videót készítettek hozzá. 10 euró? Akkor behúzom, kapjanak "pénzt" a betegek.
  • silverchain
    #162046
    Ezt ideraknám ha lehet, hát ezért játszunk mi, a mások:)

  • Pio
    #162045
    Ha valaki esetleg jótékonykodna egyet így karácsony közeledtével:
  • Pio
    #162044
    Nálam is szokott néha ilyet, bemegyek a battlenet könyvtárába és felváltva indítgatom a battle.net launcher.exe-t és a battle.net.exe-t és egyszercsak jó lesz. :) Ennél professzionálisabb tippem sajna nincs.
  • JaSoN HuNTeR #162043
    Sziasztok, nem megy nekem a PC Battle.net alkamazás, elindítom és azt írja ki



    FF94E22E-A449-4978-8A8C-052408D22862

    Többször próbálkoztam indítani, eddig jó volt overwatch és wow szinte mindennap, vicc... blizzard is lemegy a zs kategóriába?
  • TBTPumpa
    #162042
    Őszinte interjú Chris Metzen-el a visszavonulásról:
  • Fpocok
    #162041
    Már jó itt.
  • kigyi
    #162040
    1 hónapja nem játszok most van idő és gametime erre nem megy :D Ezt jelnek veszem.
  • TBTPumpa
    #162039
    A Blizzard haldoklik. Engem speciel egyik játékukba sem enged be. Mindegy, akkor lesz Forza Horizon 3 játszás. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.11.29. 19:41:15
  • Fpocok
    #162038
    Haldoklik a wow. Be sem tudok már lépni.
  • Myselor
    #162037
    már lejárt a banán :D ott voltam mikor feloldották ment a stream mindenki kérte hogy mutasson még sunát és azokat tiltotta a chatről :DD vicces volt
  • Icegrind
    #162036
    De ez a Legendary dropos stream/ videó hova ment? Mert twitchről tiltották a villantásokért :D
  • Myselor
    #162035
    amikor a sunáját mutogatta az őszintébb volt
  • Plata
    #162034
    Sziasztok,wow armoryn akartam meg keresni a karim,de nincs rajta,pedig pontosan írtam be a nevét.
    Mennyi időnként frissítik az armoryt?
    A 110-es huntim például az armory szerint 78-as.
    Jah és nem tört szerveren játszom hanem eredetin.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.11.28. 18:02:02
  • Fpocok
    #162033
    Mert fake-gamer.
  • Dobronski
    #162032
    hunter-rel utolsó dps :)
  • Fpocok
    #162031
    Oké...
  • Bekuci22
    #162030
    Én fire mage-dzsel toltam 3 hétig, és 843-nál meguntam. Átváltottam a dh-ra, farmoltam egy csomó goldot mining+herbával, aztán wq-kat csinálva azt vettem észre 3-4 hét után, hogy elértem a mage szintjét, és jobban tetszik, nem unalmas. Igazából pont ez a nagy mobilitás és a gold farmolásos prof volt az, ami miatt nem hagytam abba a 3. héten a játékot, egyébként már ott tartottam h oké, ez ennyi volt :D
    Annyira belelendültem a dh-zásba, hogy 866ig felgearelődtem. Mikor 865 voltam, 293k dps-t írt a szimulátor, de éreztem, hogy a kisebb cuccokkal jobban adja, és átrakodtam magam 861re, lett 313k dps. Most 866-on 349k dps-t ír a szimulátor, azért 50k dps az nagyon sok.
    Nekem eddig a chest esett, ami kisebb szinten jól jött karában életbenmaradáshoz (meg néha úgy amúgy is jól jön néha ilyen szempontból az 50% leech), viszont dps hozzájárulása 0, csak az ilvl az, ami miatt jónak számít, de gondolom talán már egy 890es célzott chest is jobb lehet. A guildben mindegyik dh-nak van vagy gyűrűje, vagy fel rush, vagy throw glaive bónuszos cucca, ami elég brutális dps növekmény.
    A legdurvább dolog egyértelműen a gyűrű. Akinek van, neki a szimuláció nem 80-85másodperc auto-attack időt ír az 5 perces szimulációra, hanem csak 40secet, na ez az igazán velős különbség, hogy ő 40-45 másodpercen keresztül nyomkodhatja tovább a skilleket, és emiatt ugyan van köztünk 7ilvl (866-873), de +50k dps-e van a szimulátor alapján, és azt látom, hogy 210 darab chaos strikeot tolhat el, ellenben én csak 153at, hiszen az a -40-45 másodperc az folyamatos skillnyomkodásnak felel meg.
    Remélem a 2. legendary dps növelő lesz...
    Egyébként elég érdekes felfedezést tettem nemrég, de erősítsetek meg ha tudtok: simulationcraft-ban írja a skillekhez, hogy mennyi a "DPET"-je ("Average damage per execute time of an individual action; the amount of damage generated, divided by the time taken to execute the action, including time spent in the GCD"), tehát konkrétan mennyi dps-t ad az adott skill lebontva annyira, amennyi ideig a karaktered nem tud mást kezdeni. A Chaos Strike így 239.462-es értéket kap, az Eye Beam pedig 355.395. Mindenhol youtube-on úgy mondják, hogy eye beam csak 3 mob fölöttől legyen használva, single targetra nem jó. Hát ehhez képest elég jó. Van most 42% critem, a chaos strike 40 fury, ha critel kapok 20at. Az eye beam 50 fury. Tegyük fel van 200 furym, abból kijön 4 eyebeam = 1.421.580 sebzés, míg 200 furyból kijön 5 chaos strike, amiből 2 fog critelni, tehát pont lesz egy "ingyen" 6. chaos strikeom 200 furyra vetítve = 1.436.772 sebzés.
    Tehát ez elvileg single target. A kérdés ugye az, hogy ha nagyobb a crit, akkor ez hogyan alakul, vagy kisebb, akkor mi van, esetleg ha sok a mastery az milyen hatással van, de nagyon-nagyon közel van a két érték egymáshoz, szóval nem tudom mennyire mondtam újat, de ha a boss a végét járja és tutira nem lesz idő már 6 chaos strike-ra, akkor jobb az eye-beam. Ha pont nem éred el a bosst, szinte semmit nem buksz dps-ben, ha eye-beamezel, és ha 2 vagy több mob van, akkor tutira jobb az eye-beam.
    Bocsi, a fenti számolások nem rám, hanem a gyűrűs 873-as dh-ra vonatkoztak. Nekem most 866-on 241.046 a chaost strike és 377.610 az eye-beam, tehát végeredményben a chaost strike 1.446.276-ot, az eye-beam pedig 1.510.440-et sebez, tehát nekem jobb megoldás, ha eye-beamezek single targetra.
    Ilyen szempontból nem jó a szimulátor, hogy akkor minek költi a 873as srác fury-ját eye-beam-re, ha tutira jobb a chaos strike, márpedig itt majdnem 6 eye-beamről van szó, ami az ő esetében 90ezer sebzés-veszteség a végére. Jó, hát nem sok ez 5 perc alatt.

    Egyébként én most jutottam el oda, hogy kezdem megunni. Van egy nemzetközi guildem, fixen stabilak a tankok és a healerek, mindegyik 875 körüli mert minden héten resetkor fixen lenyomják mythic 10ig és tojnak másokra. Heroic EM-et lazán nyomjuk, de általában 11-15en ha vagyunk, mert nincs megfelelően gearelt dps, ÉS akik jönnek, azok általában ultra gázak, legalábbis hiába van 855+os gearje némelyiknek, vagy nincs dps-ük, vagy szimplán bénák vmi másban, ha meg szólsz neki, akkor maradj csendben kb :D Fejlődési készség 0.
    Azért becsülöm a srácokat, hogy most legutóbb mythic EM-et bepróbálták 5 pug dps-sel, csak hát minden egyes wipe után lelépett 1-2 belőle, a végén a 3 óra alatt szerintem 50 perc volt az érdemleges próbálkozás, a többi várakozás volt, ami ultra gáz. De nem csak ez a gáz, hanem az is, hogy eddig kb. 9 heroic item esett volna nekem, és 1db lett az enyém, az is csak +10 fury-t növelő 865ös... Tehát a 866os gearemhez egyelőre ennyi köze van a guildnek, közben meg fixen 250-310k között van a dps-em old war-os poti nélkül, épp ugye mennyit kell rohangálni a pályán (a simulátor ugye 2 old war potival van, és a rúnás buffal), és így egyelőre 4en nyomnak le, a nagyobb dh, 1 shadow priest, ill. bossfüggően 2 hunter, de azok épphogy (és ilvl-be mindegyik magasabb).
    Szóval már a 4. hét jön, hogy raid lesz, a guild hozzájárulása közel 0, közben meg már ott vagyok a dps-ben a legjobbak között, és most várjam meg a bénákat, akik kis gearűek, besérülnek ha segíteni akarsz, és valszeg mire el is érik a szintet, vagy abbahagyják a játékot, vagy ellépnek máshova. Közben ugye rossz érzés lenne otthagyni őket, mert mégis csak az a sava-borsa a játéknak, mikor sok-sok szenvedés után sikerül leölni egy boss-t, de amikor látom, hogy a birkája kapja a debuffot és még ott agyal h most mit csináljon, közben már átkapok tőle 2 stack-et, na akkor az menjen a búsba, és ki tudja a többiek mennyire bénáztak közben, szörnyű., és közben látva a 850es szintűeket h miket csinálnak sima mythic-en mikor néha besegítek, hát no komment. Még youtube is luxus nekik komolyan, és ezekre várjak...

    Tehát számomra elérkezett az idő, hogy vagy leállok, vagy felhúzom a priestemet 94ről mint ugye egyik legjobb ranged dps még kicsit más élmény is lenne, vagy keresek másik guildet, mert ugyan gearelődtem az elmúlt 3-4 hétben, de az mind a guild nélkül jött össze, és mostanra a 865+-os EM HC már nem tud sokat nyújtani, egyelőre nem esett, vagy nem én kaptam azt, ami ért is volna valamit. A trial of valor-ba még be se néztem, mert a lootok alapján látom, hogy kb. semmi sem esik a dh-nak, tehát csak EM Mythic hozhat előrelépést, erre pedig az elkövetkező 4 hétben biztosan nem látok esélyt, sőőőt, igazából a nagyobb ilvl-ű emberkék már szépen elpárologtak azóta, hogy ittvagyok, biztos ők is így éreztek. Most 866-on meg már kb. minek esik 865ös cucc, alig érne valamit, ha meg jobb lenne, biztos vmelyik másik dh benyúlja mint eddig.

    Hab a tortán, hogy 19:30-22:30-ról átrakták a raidelést 20-23-igra úgy, hogy igazából már 22kor lépnem kéne aludni, viszont kevés guild tolja így, közben még dps-növelő legendarym sincs, tök gáz az egész. Ja és mythic+ runokra csak saját kulccsal tudok menni (mindenki 880+-os embereket akar, de nekem legalább 6+-től kéne az insta, oda meg már nem igazán hívnak be), legutóbb meg miért is ne alapon az egyik srác 2 perc után fogta magát és lelépett, hát rip key, pedig wipe sem volt.

    Szóval tök jó a játék, eddig legjobb kieg szerintem, nincs is kedvem nagyon mással játszani, de elértem a guildem és az egyéni játékom kapacitását, és amit látok miket alkotnak és milyen hozzáállása van egyeseknek a dolgokhoz, hát ebből betonstabil vár lenne :D

    Twisting Nether-re tudnátok sorolni pár magyar guildet horda oldalon? Google-ban nem igazán találtam semmit. Körbenéznék, mégis mi a helyzet másoknál, mert ez most egy gyenge gyögdécselés a mostani guild részéről.
  • Myselor
    #162029
    végül magyar lett.jó lesz ez így kösz srácok :) akkor majd ha valaki tolja ragna hordába talizhatunk:)
  • jazzy
    #162028
    Szerintem mindegy már, nekem német, de csak mert régen tudtam recruit a frienddel tölteni. Most magyart csinálnék, bár állítólag angollal most olcsóbb mert alacsony a font, én nem vacakolnék vele.
  • Myselor
    #162027
    köszi akkor oda megyek amúgy milyen accountot érdemes csinálni?hungary vagy milyet?feltöltés miatt kérdezem vagy mindegy?
  • jazzy
    #162026
    Kicsit sok lett a szerintem
  • jazzy
    #162025
    Azért linkeltem mert hivatalos oldalon most 5 euro, szerintem annál nincs olcsóbb. Szerintem a ragnaros horda az teljesen korrekt.
  • Myselor
    #162024
    oké köszi.black friday alkalmából akkor elmegyek megveszem .csak még szervert nemtudom hova menjek régebben ragnaroson voltam ott egész jó volt.arathort nem ismerem.nekem a fontos az hogy horda több legyen és sok pve guild magyar .akkor mit ajánlotok?
  • jazzy
    #162023
    https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft

    Van.
  • Myselor
    #162022
    srácok hülye kérdés de a battlechestben van 1 hónap gametime?
  • Fpocok
    #162021
    Nem semmi. Bár erre még sokat kell gyúrnod.

    (nem én) lvl98

    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2016.11.26. 02:31:20
  • devlking
    #162020

  • TBTPumpa
    #162019
    A csávó egy élő legenda:
  • Daermon
    #162018
    Persze, Legionig megy rendesen.
  • pjboy091
    #162017
    Hali, volna egy kérdésem!

    Mivel, most akciósan 5€-ért beszerezhető a Battle Chest , arra gondoltam, hogy beszerzem. Viszont arra, volnék kíváncsi, hogy Legion nélkül is tudnék vele játszani a WOD-ig bezárólag, vagy mindenképp be kell szereznem?
  • Fpocok
    #162016
    Úgy néz ki a három guild, akik mitik helyat öltek, elvették a killt. Exploitoltak, mindhárman.