World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ha érdekel jobban is utánakérdezhetek, mert van a klánban pár régiwowhus/blizzfeedes szerkesztő, de szerintem nincs nagyobb sztori mögötte annál, mint amit az imént írtam.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.06.17. 17:39:27
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Kb azt mondták, hogy lófasz a seggünkbe, nem ingyen gold 😄
Vagyis amióta max ilvlű lett két followerem.
Utoljára szerkesztette: devlking, 2016.06.17. 09:32:29
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.06.15. 01:10:34
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.06.14. 21:12:08
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Followerek: a campaign végére 8 followert lehet megszerezni, és ebből 5 lehet aktív. lehet még 3+2 soldiered is
- 850 a mostani max ilvl nekik (760-on kezdenek). nincs külön armor meg weapon upgrade, hanem egyben van, és ez 5-10-15 ilvlt ad (green-rare-epic). vannak 850-nél nagyobb ilvlű missionok
- ilvl upgrade két helyről jön. az egyik ha kifejleszted passzív garrison bonusnak, hogy work orderből kaphass (4 óra egy, és 4 work ordert lehet berakni.. és felváltva ad upgradert meg followernek bonusos itemet)
- xp missionok bonus itemként adnak egy 1k xp tokent (még a leggagyibb 100xp mission is)
- egy missionre nem kell berakni 3 followert, 1 follower+2 üres helyjel is el lehet küldeni
- artifact pontokat boostoló work order 1500 resource és 5 nap fejlesztési idő, és ez elvileg 20%-ot fog adni és 5 szint van belőle
- follower bonus itemek közt van olyan ami 200 resourcet ad, ha veled van world questelés közben. van ilyen goldban is, a rare 25gold/wq (green 15/wq)
-a campaignban elvileg minden classnak van 2 brutál questje. dh-nak ez az hogy 10 epic craft boet be kell törni, meg 50 dungeon bosst kinyírni. gondolná az ember hogy akkor ezt köszi nem, csakhogy a chain végén kapod meg az artifactba az utolsó socketet, ami 30+ilvlt meg 1 talentet jelent
- a 750 goldos rare mission bonusként 350 goldot ad, és amióta megvan a második follower 790ilvl felett még nem adott goldos missiont (ez az amikor beadta a magas szintű, meg a raid missionoket)
- garrison set 500gold/darabja, és 30000 resource felfejleszteni egyet 840ilvlre (ami szép nagy vicc)
Hát kb ennyi.
Ezert irtam en is anno a nosztalgius vagymi szervernel, hogy ket sor kozott barkinek, barhol, barmikor meselek/hallgatok sztorikat a vanilla idoszakrol, de nem kezdenem mar ujra. Egyszeri es megismetelhetetlen dolog volt, mint az elso.... (barmi)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Mivel évekig játszottam, meg legalább egy évtizede olvasgatom, ami itt folyik, ezért magam is furcsának tartom, hogy az elmúlt években nem volt egyetlen alkalom sem, amikor elgondolkoztam volna azon, hogy újra wow-ozni kéne. (Miközben nem volt hosszabb időszak, hogy ne játszottam volna mmo játékkal.) És ezért gondolom azt, hogy még a vanilla sem kéne újra. Ma már nem állná meg a helyét. Sem a piacon, sem nálam.
ಥ_ಥ
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.06.14. 14:28:38
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Van ilyen quest dungeonokhoz is.
1. Ha nem veszed meg a Legiont, attól még a kliens felfrissít rá, csak annak tartalmát nem érheted el. A WoD által kínált tartalmat természetesen gond nélkül végig játszhatod.
2. Egységes ár van a WoW tokent illetően, ami független a szerverektől. Itt tudod csekkolni: WoW Token Info
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
Utoljára szerkesztette: tigeroo, 2016.06.13. 09:12:21
milyen addont ajánlotok előbbihez? pl. hogy a questeket megjeleníthessem mapon. esetleg tippek is jöhetnek, hogy a zónák utolsó questjeit ne kelljen vadászni wowheadről... 😊
Swedish people are albino monkeys
"A BC a jobbik csapat jutalma."
"A BC a jobbik csapat jutalma."
