World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kigyi
#160940
Lehet, hogy 2 szerveren 2 különböző klán tagjaként éli virtuális életét.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Fpocok
#160939
Miért kettőt? Csak kérdem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#160938
bocsi hogy bele szólok a legi ring chainbe de azért ha 0 rol kezded akkor nagyon cinkesen lesz meg készülj fel utolsó fázis kb 2-3 hét szerencse függő és akkor még nem beszéltünk arról hogy az csak az alap lego ring van hozzá ugye még up is és úgy elvileg valamicskét ki bírja legion pve -jé be is
#160937
Legion megvan, 90+100 boostokat elhasználtam. A boostok miatt a leveling kimaradt nekem. Köszi a választ!
kigyi
#160936
2 hónap alatt simán felhúzhatók a karakterek 100-ra, de egyet spórolhatsz, ha megveszed a Legion-t akkor kapsz egy 100-as boost-ot 😄 😄 A Leg Ring is megoldható szerintem azért nem olyan vészes az időben, de neki kell hasalni 😄 Én is karit húzok most, mert felesleges gyúrnom a régiekre úgy is dobjuk a cuccaikat Legion alatt 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#160935
Sziasztok! Csak egy kérdés: Szeretnék még a kieg előtt 2db DK-t feltolni 100-ig és megcsinálni a Leg Ring questchaint. Szerintetek megoldható a maradék időben?
#160934
Sziasztok!
Most szeretnék újra játszani a wow-al.
Jelenlegi kieg első 2-3 hónapjábn voltam, azóta nem volt lehetőségem.
Van valahol olyan klán ahol szivesen várnaj régi új tagokat és infok tekintetében segítenének?
Jelenleg a Defias Brotherhoodon vannak a kariaim. Régen Ragnaroson. Esetleg egy kari transfert vállalok ha ott lenne segítségemre valaki.

Köszi a válaszokat!
Szépe estét!

TBTPumpa
#160933

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

jazzy
#160932
Egyébként se fognak már ebben a kiegben mert akkora item requirement van amit nem fogsz tudni összegyűjteni. A köviben jó lesz az a dk.
Sheltem
#160931
Ezekszerint komolyabb raidekbe ne is álmodjak, hogy hívni fognak tankolni DK val annyira szar lesz?

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

devlking
#160930
Ezt el nem tudom képzelni, hogy mi akar lenni. 😄
Amúgy dk az egyik legszarabb tank, mert rengeteg dmg-et beszop (többihez képest). Meg egy hónap múlva teljesen meg is változik majd, úgyhogy nagyon nem kell a mostani állapotot tanulni.
PiszkosFred
#160929
Hat az lehet, regen tankoltam, fejbol ennyire futotta 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Sheltem
#160928
"En speciel elore lerakom a dndt mindnig, hogy pull utan azon menjenek keresztul a mobok ha huzok"

Erre én nem is gondoltam, de nagyon tetszik ez a megoldás....

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

Sheltem
#160927
Amúgy a "mercy" vel mire célozhattak, mit jelent, van ötletetek?

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

Sheltem
#160926
Bone Shield még nincs (lvl 80 vagy 85 nél lesz talán(legalábbis 3szinttel ezelőtt még nem volt).
Persze, Blood Presence van kezdetek óta, azt soha nem váltottam át.

Köszönöm szépen az infókat mindkettőtöknek.
Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.07.01. 09:21:32

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

#160925
Blood pres ugye alap.
DnD (defile ha talentelt) elsőre, utána valamelyikre dot, és BB-vel szét. DS meg 2-3 stacknél, fightól függően.
Az meg hogy mivel húzol az rád van bízva. Ha lehet én is death grippelek, vagy death coil.
Feles runic power szintén mehet dc-re.
Igazából: dot, dns, bb, ami fontos.
Bone shield meg amikor lehet felteszed.
#160924
Majdnem 😄 Hearthstrike, runestrike sincs már. 😊
PiszkosFred
#160923
Pedig ennyi. Blood presence az alap. En speciel elore lerakom a dndt mindnig, hogy pull utan azon menjenek keresztul a mobok ha huzok, vagy ha helybe megyek a pofonert, akkor feluton megy alajuk - de ez egyeni megiteles kerdese.
Aztan azonnal megy a outbreak vmelyikre es mire odaersz, johet is is a bloodboil/pestilice (vagymi a neve), ha szukseges. MInden mas ugyanaz, szpemeled a hearthstriket/bb-t tobb mobnal, nyomod a deathstriket, hogy ne anyazzon a healered 😄, es nyomod a runestriket ha tudod, mikozben frissited magadon a boneshieldet. Ennyi.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.01. 08:23:33

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Sheltem
#160922
(hétvégén kicsit több időm lesz játszani, majd jól belemerülök youtube "oktatóvideókba" a tárgyalt karakterről. <#ravasz1>)

Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.07.01. 05:48:57

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

Sheltem
#160921
Sziasztok

Viszonylag új vagyok a World of Warcraft világában, én jópár évig lotroztam.
Már ott is tank karakterem volt, ezért itt is ez volt a cél ezért egy blood death knightot indítottam.
Ami miatt írok az az, hogy időnként kapok "hideget, meleget" 😊 Ennek egy része gondolom jogos, egy része pedig kis taknyok fikázása.
Én mégis úgy gondolom, hogy van bőven mit megtanulni a tankoláshoz, az soha egyik játékban sem volt a legegyszerűbb karakter.
Ezért ha nem bánjátok ha valami nem tiszta feltenném az első kérdésemet ide.
A karakter perpill 79es.
1. kérdésem: "the stupid tank not use even mercy".
Mi lenne az a mercy?
Tankolásom úgy néz ki, hogy berántok egy enemyt, erre elindul a többi is, blood boil aoe spellel bántom őket, hogy az aggro felém mozduljon, aztán death and decayal szintén aoe aggro és ezeket folyamatosan ahogy aktiválódnak közben minden más spellel attack.
Az ajánlott glypheket netről néztem.
Minden jótanácsot szívesen fogadok.
Köszi

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

kigyi
#160920
Lightbringeren esetleg van valami komolyabb magyar csapat?

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#160919
http://www.icy-veins.com/wow/brewmaster-monk-pve-tank-guide
#160918
na de miért akarna valaki először boostolni? jazzy jól mondja, mire lvl 100-ra eljutsz, addigra talán kiismered az egyik talent ágat... oké, oké, rota az egész meg egyebek (summon Wildor ) de nah. azért jól játszani 1-1 classal meg kell tanulni, engem zavarna ha odabasznának 30 féle spellel max szinten. úgy hogy warlockom, meg rugóm még sohasem volt pl.

wildor summon complete

<#crazya>

#160917
Sziasztok!
' év után újra elővettem a wow-ot és felhúztam 1 monk tankot. Tudnátok vmi tippet adni, hogy mire kell figyelni monk tankkal? Sok helyen olvastam elég hamar összecsukják őket. Aki tud segíteni nagyon szépen köszönöm.
#160916
Még nem. Szerintem augusztus eleje.
#160915
Tudni már pontos dátumot mikor jön a legion pre-patch live-ra?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

BoneDragon
#160914
Egyetértek. Kuka az összes wow ce. Kell a francnak.

devlking
#160913
Ez még mindig annyira semmi CE más játékokhoz képest 😞
Tele van a shop mindenféle jó cuccokkal, ne mondja már nekem senki hogy nem tudnak valami egyedit rakni a dobozba.
TBTPumpa
#160912
Legion CE gyártás alatt:




Végre megint nagyméretű és tartalmas Artbook-ot és egérpadot kapunk (SC2 LotV-ben ez kimaradt, plusz az Artbook sem volt nagy szám) + a Sylvanas borítós Soundtrack miatt instabuy.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.06.23. 18:42:08

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#160911
fasza ... nem is kell raidelni, elég casualkodni...

mennyiröl ment fel 850 ? mennyi az itl most ?
devlking
#160910
world quest reward (250 quest után, aminek kb a 15% ad itemet)
#160909
Vasárnapig még -40%-al lehet megvenni a Szukitsnál 2 új Warcraft könyvet, ha érdekel valakit.
Az enyémet már meghozta a futár. Elég igényes kiadás, remélem a fordítás is. Ha majd végeztem a jelenlegi könyvel (Térség (5. kötet), tudom ajánlani, meg a sorozatot is), akkor ezek jönnek. 😊
#160908
Ezzel én is egyet értek.
kigyi
#160907
Ide a világ végére is eljutott végre a film, hát azt kell mondanom, hogy korrekt volt. Nagyjából azt hozta amit vártam. Ebben a minőségben jöhet a másik két rész 😊

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#160906
Ráadásul tauri....

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

jazzy
#160905
Add random warrior és fél perc alatt megdöglött, amúgy nagy kaland, az a fegyver akkoriban még 1850+ ratingen volt csak megvehető, ő meg 1300-asokkal játszik..
#160904
Én csak az arénát 😊
#160903
Ez az oszlop körül futkorászás eszembe juttatta miért gyűlöltem meg örökre a játékot.
JaSoN HuNTeR
#160902


1pap vs 2 retripala. 😊)))) lol?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#160901
Bandage-t próbáltam szinte semmi nem healel az 56k-s. Na mindegy majd megpróbálom újra.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

devlking
#160900
Bandage, de ki is lehet hagyni, csak el kell futni mellette oldalt.
#160899
Kicsit elakadtam Valithria Dreamwalkert akarom solozni warrival Icc-be de nem találtam megoldást rá youtube-on. Természetesen HC-n. Hogy lehetne megcsinálni?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

TopGun
#160898
Ezekrol esetleg irnal bovebben privatban, ha megkerhetlek? mert lenne nekem is meg par kerdesem.

Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!

#160897
RP, Argent Dawnról is megfelel? Vagy csak sima normal?
TopGun
#160896
Sziasztok! Valaki aki PVE szeron tolja, adna nekem RaF-ot?

Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!

devlking
#160895
Immerseus egyedül esélytelen volt (berzerkel lett vége)
heroic terrace első boss esélytelen volt a heal miatt
tot első két boss 25 heroicon semmiség volt, és kb 200g/boss
mindez 840-es gearben (erről csak annyit hogy t1 mythic gear már egyből 50% több stat)
devlking
#160894
Na, majd mindjárt.
#160893
Valaki próbálta már legionba a MOP-os raideket solozni? Lehetséges és ha igen mennyi aranyat hoznak?
Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.06.18. 14:07:39

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

devlking
#160892
Úgy néz ki lehet stackelni followeren ugyanazt a cuccot. Így lehet 400 resource vagy 100 gold /world questet elérni.
PiszkosFred
#160891
Ennyi eleg 😊 koszi az infot, csak kivancsi voltam mar egy ideje, hogy mi tortent. Jo par oldal jart igy, meg fog is meg igy jarni, ez sajnos ilyen.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”