166745
  • Myselor
    #162095
    de most komolyan srácok ha nincs meg a 2 legjobb legendaryja a karidnak akkor egy fosrakás és nincs értleme játszani se vagy mi? :|
    oké én is örülnék neki ha kiesnének a legjobbak és szeretnék nagyobb dpst de egyelére 860ban elég nekem a 300k 350k.vagy az ennyire fosnak számít?még a kieg elején vagyunk túlzás szerintem temetni azért a karikat emiatt...
  • Pio
    #162094
    "The more spiders you spawn the more damage you do. Think like a winner." :D


    Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.12.15. 22:53:46
  • Plata
    #162093
    Ma olyasmit láttam demon hunterrel amit még soha,egy küldetésben be kellett lógnom a stormheim-ben lévő vrykul városba,valami Hrydshal vagy mi a szösz a neve.Sikerült is belógni azzal a batman fegyó utánzattal.
    Mászkálok a várfalon alattam 2 őr,gondoltam rájuk ugrom Felblade-el,erre a karim olyat csinált amitől majdnem le estem a székből a röhögéstől,nem leugrott az őrök közé hanem kiugrott a várfalon a másik oldalra és valami eszetlen sebességgel körbement a várfalon át a várkapun be a városba keresztül a házak közt vissza az őrökhöz és rájuk ugrott végre.
    Nem tudtam megszakítani,2-3 másodpercig tartott,valami iszonyatos sebességgel futott a karim.
  • Sunrider924
    #162092
    Ez ok(jo nem ok) de nem oldanak meg semmit vele, a troughput legendary-k akkor is jobbak lesznek/mindenkinek az fog kelleni, es idiota blizz magyarazhatja majd hogy kitartas es kieg vegere kiesik mindenkinek minden es meglesz az is ami kell.
    Annyira ugy tunik hogy kozuk sincs a problema valodi forrasahoz nemhogy megoldjak....
  • Pio
    #162091
    Én valamit nagyon félreértettem, nekem az jött le az előzetes infókból, hogy átalakítják a legendarykat situationalra, szóval nem mindig lesznek jók, de bizonyos helyzetben nagyon erősek lesznek és majd cserélgetni kell őket.

    A gyakorlatban pedig az történik, ha jól látom, hogy simán a bis legendarykat benerfelik számok szintjén és kész.
  • devlking
    #162090
    Annál amit csinálnak kb minden más jobb lenne.
  • Sunrider924
    #162089
    En csak azt nem ertem miert fossak ossze magukat a token otlet alkalmazasatol... mar beismertek hogy van szar legendas akkor most az a jo ha a tobbit is szarnak nerfelik? hat...
  • devlking
    #162088
    Nyilván nem mindegyiket nerfelték ugyanannyira, de pl dh ringet, ami nélkül kb nem is érdemes dhval játszani, alig nerfelték.
    Akinek kiesett már 3-4 legendary és nincsenek közte a legjobbak, az meg temetheti is a karakterét. Nekem 2 support esett, a maradék 6-ból meg nagyon kétlem hogy a 2 dps kiesik. Nem is farmolok már semmit se legendaryért. Basszák meg a kurva anyjukat.
  • Sunrider924
    #162087
    A Bm gyurut elso korben 50%al nerfeltek, nem 30% az ...
  • devlking
    #162086
    Mekkora nerfek. Úgy állítják be az egészet, mintha tényleg agyonnerfelnék a mostani must haveket, aztán jön ez a kb 30%-os nerf. Idióták.
  • Sunrider924
    #162085
    Legendary nerf on next PTR build
  • Pio
    #162084
    ITT VAN

    Amúgy nyilván bármikor megváltoztathatják a rendszert, ha épp olyanjuk van, tehát nem örökké ez lesz a helyzet, de jelenleg az 5. legendary mellé farmolni egy 6.-at statisztikailag nagyjából 40× annyi játékot igényel, mint kifarmolni az elsőt. Szóval aki az elején nem olyan legendarykat kapott, amilyeneket szeretett volna az így járt.
  • Sunrider924
    #162083
    Francokat, megtarthatjak ezt a fos rng layert ami most van, emelle johetne az amit irtam...
  • Dobronski
    #162082
    liiiink armory :D
  • devlking
    #162081
    Az 54 traites dknak is csak 5 legendaryja van 3700 m+ runnal. :D
  • bekasybalazs
    #162080
    Sajnos gyűjtögető vagyok, aki mindent megtart, olyan elven, hogy "jó lesz ez majd valamikor, lehet kiveszik, meg hát ebből nem lett még toy, sajnos nem kerül collectionsbe." Bc óta meg azért eléggé fel tudnak halmozódni az ilyen kacatok. :)
  • Pio
    #162079
    Témához hozzászólva most néztem egy armorys adatgyűjtést, ami alapján a legendary droprate-je exponenciálisan csökken, ahol az exponenciális függvény alapja valahol 2 és 3 közt van.
    Így nem csoda, hogy a softcap állítólagos eltörlése óta se nagyon látunk esni 5. legendarykat, hisz nagyjából 20× annyit kell farmolni az 5. legendaryt, mint az elsőt.
    Elég nagy szívás ez annak, aki utility legendarykat lootol az első 1-2 alkalommal.
  • jazzy
    #162078
    De a blizz balanceolni akarja ezt, ha mitik végén lesz a pvpsnek is mitikeznie kell, meg a casual józsinak is aki csak world questelni akar. Ebből a csodából pedig lett a random eshet mindenhonnan életérzés.
  • Sunrider924
    #162077
    Olvasgatom forumokon a legendas drop problemajat, meg hogy a fejlesztok majd emelni fogjak a drop chancet... eszembe jut hogy annak idejen TBCbe a nehez heroic instak utolso bossnak volt esely egy darab lila dropra. Ugye az insta vegig kek cuccot dobalt de az utolso(legnehezebb) boss loottablajan szerepelt egy epic. Mekkora kiralynak ereztem a rugomat amikor hellfire dungibol kiesett neki a bicska, meg hany inspectet kaptam Orgriba meg whispert hogy honnan van.
    Szoval mi lenne ha valaki megsugna ezeknek a toketlen barom fejlesztoknek hogy nezzek mar vissza TBCbe hogy oldottak ezt meg es egesz egyszeruen rakjak be a legendasokat mitik insta utolso bossra. Azonnal meg lenne oldva a problema a jatekosok rongyosra farmlnak magukat es nem ereznek ezt a kiszolgaltatottsagot a lotto szerencsejenek.
    Termeszetesen low drop chance lenne sima mitikbe es m+ minden szint adna hozza mondjuk 0.1%-ot. Ennyi.
    Kellene menjek Blizzardhoz sugni nekik mert lathatoan nem tudja a jobb kez mit csinal(t) a bal...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2016.12.11. 01:54:21
  • devlking
    #162076
    12 ládától helyhiány a 300 slotos bankban?
  • bekasybalazs
    #162075
    Remek, akkor bonthatom ki minden karin a 12 dobozt és feleslegesen küszködtem helyhiánnyal. Köszi az infot.
  • Daermon
    #162074
    Felesleges. Akkor generálódik benne a cucc mikor megkapod, nem mikor nyitod.
  • bekasybalazs
    #162073
    Üdv. Egy gyors kérdés, szerintetek működhet az, hogy halmozom az emissary dobozokat 7.1.5-re az új legendaryk miatt? Személy szerint tankoknál az újakat rögtön cserélném a mostaniakra, ezért gondoltam rá.
  • Fpocok
    #162072
    7.2 -es Guardian Druid animáció. PTRről.
  • Myselor
    #162071
    köszi:) szerdán nagyon legendary eső volt :D sok mindenkinek esett guildből
  • Fpocok
    #162070
    Grat MYSELOR

    Amúgy igaz!

  • Myselor
    #162069
    este kiesett az első legendarym nekem is raid finder első boss :D
  • Dobronski
    #162068
    ennyire jó most a guardian druid?
  • Fpocok
    #162067
    EVERY
    SINGLE
    WEEK

  • Fpocok
    #162066
    Igen, dobott is egy legjobb statos gyűrűt altomnak :D
  • Sunrider924
    #162065
    Itt mar minden mindegy ahogy en latom...
    Szerintem elbacodott a wq reset timerjuk, en csak ezt tudom elkepzelni, ennel nagyobb malort mar ..
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2016.12.05. 14:37:09
  • devlking
    #162064
    Nem mondod?! Ezt nem is olvastam sehol

    Ja látom, még wq is van :D

    Utoljára szerkesztette: devlking, 2016.12.05. 14:34:16
  • Myselor
    #162063
    én textura hibás geareket is láttam meg mobokat.komolyan kicsit úgy érzem magam mint valami tört szerveren néha.
  • Sunrider924
    #162062
    Az megvan hogy kaptunk ingyen uj world bosst a heten masodszor? Na'zakthe fiend. Bravo Blizz.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2016.12.05. 14:26:29
  • Fpocok
    #162061
    Érdekes, elvileg nem így kéne működnie. Pár napban elég bebugosodott a játék.
  • kigyi
    #162060
    Ááá akkor ezért volt, hogy megcsináltam egyet másnap belogolok és jéé készen van csak le kell adni. Nem értettem mi van, de leadtam, mert nem volt mit csinálni.
  • Plata
    #162059
    Sziasztok,lenne egy kérdésem,nincs időm rendesen játszani csak kicsit afkolgatva szórakozom archaeology-val.Épp azsuna-ban vájkáltam és kitermeltem egy demonic digsite-ot,megnéztem térképet elindultam a következő felé,elértem első útkereszteződéshez gondoltam megnézem újra a térképet,erre megint máshol voltak a digsite-ok mint 1 percel előtte,sőt amit az előbb kitermeltem az újra ott volt.
    Most vissza s fordulok oda,de ez normális hogy legion területeken mászkálnak a digsite-ok?Mert nem Legion területen még ilyet nem láttam.
    Általában ha nem nagyon érek rá csak afkolva játszani akkor szoktam régiséget bányászgatni,de legion területen még nem sokat foglalkoztam vele.
  • Daermon
    #162058
    A tornyos pvp wq-k se látszanak. Kicsit megborult a rendszer. De gondolom lassan már jön a fix.
  • jazzy
    #162057
    Nekem is feltűnt, valóban el van baszva a wq rendszer.. ma a wqim fele goldos volt, az itemek 810esek voltak (857 ilvlel), highmountainban konkrétan 6 goldosom volt és 1 aps.. az egyik karakternek megadta simán a kirin torosat, a másiknál megjelent 1 kirin tor wq amit meg kellett csinálnom, teljesen random..
  • Myselor
    #162056
    srácok a paladin(vagy egyéb más)campaign küldetések mitől függenek? megcsináltam most a 8ik-at és megkaptam egy új skint a fegyverre .de nincs jelenleg több küldetés.azt már tudom hogy a hall class küldetések az AK level szinttől függnek.