World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Most szeretnék újra játszani a wow-al.
Jelenlegi kieg első 2-3 hónapjábn voltam, azóta nem volt lehetőségem.
Van valahol olyan klán ahol szivesen várnaj régi új tagokat és infok tekintetében segítenének?
Jelenleg a Defias Brotherhoodon vannak a kariaim. Régen Ragnaroson. Esetleg egy kari transfert vállalok ha ott lenne segítségemre valaki.
Köszi a válaszokat!
Szépe estét!
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
Amúgy dk az egyik legszarabb tank, mert rengeteg dmg-et beszop (többihez képest). Meg egy hónap múlva teljesen meg is változik majd, úgyhogy nagyon nem kell a mostani állapotot tanulni.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Erre én nem is gondoltam, de nagyon tetszik ez a megoldás....
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
Persze, Blood Presence van kezdetek óta, azt soha nem váltottam át.
Köszönöm szépen az infókat mindkettőtöknek.
Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.07.01. 09:21:32
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
DnD (defile ha talentelt) elsőre, utána valamelyikre dot, és BB-vel szét. DS meg 2-3 stacknél, fightól függően.
Az meg hogy mivel húzol az rád van bízva. Ha lehet én is death grippelek, vagy death coil.
Feles runic power szintén mehet dc-re.
Igazából: dot, dns, bb, ami fontos.
Bone shield meg amikor lehet felteszed.
Aztan azonnal megy a outbreak vmelyikre es mire odaersz, johet is is a bloodboil/pestilice (vagymi a neve), ha szukseges. MInden mas ugyanaz, szpemeled a hearthstriket/bb-t tobb mobnal, nyomod a deathstriket, hogy ne anyazzon a healered 😄, es nyomod a runestriket ha tudod, mikozben frissited magadon a boneshieldet. Ennyi.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.01. 08:23:33
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.07.01. 05:48:57
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
Viszonylag új vagyok a World of Warcraft világában, én jópár évig lotroztam.
Már ott is tank karakterem volt, ezért itt is ez volt a cél ezért egy blood death knightot indítottam.
Ami miatt írok az az, hogy időnként kapok "hideget, meleget" 😊 Ennek egy része gondolom jogos, egy része pedig kis taknyok fikázása.
Én mégis úgy gondolom, hogy van bőven mit megtanulni a tankoláshoz, az soha egyik játékban sem volt a legegyszerűbb karakter.
Ezért ha nem bánjátok ha valami nem tiszta feltenném az első kérdésemet ide.
A karakter perpill 79es.
1. kérdésem: "the stupid tank not use even mercy".
Mi lenne az a mercy?
Tankolásom úgy néz ki, hogy berántok egy enemyt, erre elindul a többi is, blood boil aoe spellel bántom őket, hogy az aggro felém mozduljon, aztán death and decayal szintén aoe aggro és ezeket folyamatosan ahogy aktiválódnak közben minden más spellel attack.
Az ajánlott glypheket netről néztem.
Minden jótanácsot szívesen fogadok.
Köszi
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
wildor summon complete
<#crazya>#crazya>
' év után újra elővettem a wow-ot és felhúztam 1 monk tankot. Tudnátok vmi tippet adni, hogy mire kell figyelni monk tankkal? Sok helyen olvastam elég hamar összecsukják őket. Aki tud segíteni nagyon szépen köszönöm.
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Tele van a shop mindenféle jó cuccokkal, ne mondja már nekem senki hogy nem tudnak valami egyedit rakni a dobozba.
Végre megint nagyméretű és tartalmas Artbook-ot és egérpadot kapunk (SC2 LotV-ben ez kimaradt, plusz az Artbook sem volt nagy szám) + a Sylvanas borítós Soundtrack miatt instabuy.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.06.23. 18:42:08
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
mennyiröl ment fel 850 ? mennyi az itl most ?
Az enyémet már meghozta a futár. Elég igényes kiadás, remélem a fordítás is. Ha majd végeztem a jelenlegi könyvel (Térség (5. kötet), tudom ajánlani, meg a sorozatot is), akkor ezek jönnek. 😊
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
1pap vs 2 retripala. 😊)))) lol?
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
heroic terrace első boss esélytelen volt a heal miatt
tot első két boss 25 heroicon semmiség volt, és kb 200g/boss
mindez 840-es gearben (erről csak annyit hogy t1 mythic gear már egyből 50% több stat)
Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.06.18. 14:07:39
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

