166745
  • Dobronski
    #162135
    Kábszi
  • Myselor
    #162134
    srácok tudtok megbízható helyről olcsó gamecardot?60napos.9ért nem szeretnék venni elég csak ugye a kódot elküldik miután utaltam.de mindenképpen megbízható ember kellene akitől ti szoktatok venni.
  • Plata
    #162133
    Ma mivel untam már nagy karival a farmolást,meg World questezést duduval szórakoztam,mentem vele pár instát,csupa LK insta mert kiskari.Fura dologgal találkoztam több bossnál is,Boss volt becélozva még is saját magamra lőttem,moonfire sunfire meg egyéb vacak varázslat nem boss-ra ment rá hanem a karimra.Az előbb is violet hodlban be volt célozva a gyökér boss erre a karim saját magát lőtte.
  • Fpocok
    #162132
    I am dead :D

  • Fpocok
    #162131
    Nem feltétlen.
  • devlking
    #162130
    Írsz supportnak, hogy jönnél vissza játszani, de előbb kipróbálnád pár napra, és adni fognak.
  • Caliph
    #162129
    van free trial,lvl 20ig
  • undY1ng #162128
    Van még ilyen 7 days free trial ami régen volt a kiegekhez? Épp előbb szereztem be akciósan a legion-t. Viszont érdekel-e, hogy van e ilyen lehetőség. Addig se a subscr. fogyjon!
  • Pio
    #162127
    Sajnos valóban ez a helyzet, az átlagos wow közeg semmilyen szinten nem újoncbarát. Ha nem ismersz egy fejlődős instát és vétesz egy hibát az a minimum, hogy elhordanak mindennek, sokszor ki is rúgnak egyből a csapatból. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de az átlag wow játékos totálisan begyöpösödött, elitista, türelmetlen és kiégett. Farmolni megy oda, tolni a mókuskereket és ha hátráltatod ebben kiborul.

    Hangsúlyozom, hogy egyáltalán nem mindenki ilyen (akinek nem inge...), simán ki lehet fogni normális embereket is, de fel kell készülni ilyen élményekre is.

    Én mondjuk biztos vagyok benne, hogy lehet találni olyan közeget, ahol nem ez a helyzet, de mindenképp keresni kell egy darabig.

    A legjobb, ha össze tudsz beszélni 1-2 haverral és velük együtt elkezdeni vagy rávenni őket, hogy kezdjenek bele 1 új karakterbe és fejlődjenek Veled.

    Ha instázni mész (dungeon finder) mindenképp DPS-en menj, tartsd a lépést a tankkal és ne legyen peted, akkor nem igazán tudsz hibázni és észre se fognak venni. Sovány vígasz, tudom... :\

    Viszont a kvesztelés jó móka és teljesen jól el lehet lenni vele és ott még van is esélyed összefutni más újoncokkal (a rutinosak úgyis dungeon finderrel fejlődnek az elején), érdemes megpróbálni szocializálódni, ráköszönni azokra, akikkel épp egy helyen kvesztelsz és simán szövődhetnek tök jó haverságok. A mai napig van olyan klántársam, akivel először 12 éve egy stormgarde keepes questelés során futottam össze. :)
  • skorpio7
    #162126
    Az utóbbi a jellemző már, jó a megérzésed. A majdnem teljes heirloom öltözettel (ami persze a régebbi játékosokat jellemzi), a szintezés már nem más mint pár napos kényszerű insta grindelés/rohanás és már guilden belül sem igazán csapatban tolják az emberek (ott a dungeon finder, szóval nincs is nagyon rá szükség). Persze lehet esetleg találni pár szintező guildet, de nem feltétlen az együttes szintezés, hanem a maradék pár guild perk miatt és hogy esetleg ott marad az illető 110-en is velük raidelni.
    Utoljára szerkesztette: skorpio7, 2016.12.20. 12:56:16
  • VladimirD
    #162125
    Sziasztok.

    Lama, newbie casual, noob kérdés tudom, és talán válasz sincs rá. Nekem eddig kimaradt az életemből a WoW párszor mikor kedvem volt a free lvl20-as karikat megcsináltam, de ennyi. Mostanában egyre jobban érdekel, azon gondolkodok meg is veszem.

    A 10 forintos kérdés. Mire számithat az ember új casual játékosként? Találni még guildeket akik az újakkal is foglalkoznak, vagy mindenki már overuppolt max karikkal csak a pvp-re meg raidre megy. Számithatok-e jo kis csapatos tórákra, kalandokra, fejlüdésre együtt, vagy erre ne nagyon számitsak, készüljek a solo playre egy jo darabig.

    Természetesen, kifejezetten magyar játékosokra gondoltam.

    Köszönöm előre is.
  • Dobronski
    #162124
    serverhop
  • Sunrider924
    #162123
    Most mit mondjak, akinek meg nem esik a legendas 110-en az meg kitorli karijat es felhuz ujat helyette.
  • devlking
    #162122
    Ilyenkor megnyomok egy gombot, és másik serveren folytatom tovább.
  • Sunrider924
    #162121
    Gondolom akkor is rohogsz majd amikor te mesz oda es az a 3 nyomorek teged gankel szarra amig a wq ideje le nem jar, mivel ok csak ugrandoznak oda vissza a bloodlust meg a regrowth buff kozott azon kivul hogy 3an farmolnak mindenkit szejjel, hat termeszetesen en vagyok a hulye mert minek mentem oda.
    Megsugom, hunteremen is voltam ott es akkor is 3 allis volt a zonaba de csak annak utottem vissza aki megkostolt, a masik 2ot hagytam nyugodtan kuldizni, lehet en vagyok a hulye...

    Visszaneztem 1 oraval kesobb es meg mindig ugyanazt csinaltak, jo kis ingyen honor farm, gondolom ez is work as intended...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2016.12.18. 12:40:33
  • devlking
    #162120
    Pvp zoneban baj hogy pvp van? :D
    Ezen mindig nagyot röhögök, amikor panaszkodnak generalon.
  • Plata
    #162119
    Talán majd bevezetik azt ami az Sw ToR-ban is,hogy ki lehet kapcsolni a pvp-t.Ott már pvp szerveren is kikapcsolható.Bár ott sem játszom pvp szerveren.
  • Sunrider924
    #162118
    Ez a pvp engem mindig felbasz, ezert kell is nagyon osszevonni a szervereket, nehogy lehessen kuldizni...
  • Plata
    #162117
    Nekem inkább trinket addon kéne,ha jól emlékszem régen volt egy trinket menü nevű addon,de mindig elfelejtek rá keresni,játék közben eszembe jut,de utána mindig elfelejtem.
    Pvp nekem nem akadály,Bronzebard-on se magyar se pvp.
    jah de múltkor láttam egy magyart,de az is hordás volt,Nagrandban összefutottam egy Nembuzi nevű blood elf játékossal,asszem ő magyar volt.Meg még hónapokkal ezelőtt láttam valami kecske vagy szamár nevű játékost.
    Mivel elég érdekes nevű társai vannak a hunteremnek ha találkoznék magyarral biztos nem állná meg szó nélkül.
    No nem kell obszcén vagy hasonló nevekre gondolni,például a kedvenc hegyi kecske petem neve orbán viktor.
  • Pio
    #162116
    Jajj, igen, köszi, írtam egy kilométerest a témáról, de a jelenleg elérhető legjobb megoldást kifelejtettem, valóban remek addon, ajánlom mindenkinek, aki hasonló problémával küzd, klánon belül szerintem nem 1 olyan ember van, aki ennek az addonnak hála játszik még egyáltalán a játékkal.
  • silverchain
    #162115
    Hamarosan kezdődik:DD
  • jazzy
    #162114
    Mióta felraktam a world quest group finder addont nincs bajom ezekkel, pvp questeket is megcsinálom 2 perc alatt, ajánlani tudom mindenkinek.

    Nyilván ettől függetlenül értem a problémát, csak gondoltam ajánlom ezt az addont és így nem szenvedés.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.12.17. 15:32:48
  • devlking
    #162113
    Nem tudom mi bajotok az open pvpvel. Tök balanceos full pve geares emberek ellen.
  • Plata
    #162112
    Nekem az is fura volt hogy a demon hunter karimnak 110-es szinten egyből van world quest,a hunteremnek nem volt,vagy két hétig vacakoltam küldikkel mire meg kapta a world questeket.A demon hunterem ráadásul alig ismeri broken isle-t,mert igen hamar lett 110 random dungikon.
  • jazzy
    #162111
    Shamanomnak lvl108on esett leg... másik karakteremnek 5 nap played után, harmadiknak még sose :D
  • Plata
    #162110
    Nekem egy chest esett.De akkor is szar érzés,huntival annyit szenvedtem már,sosem esik neki semmi.
  • Vorrhess
    #162109
    Pont így voltam a cement shaman altommal, 2. emissary láda kidobta a leget neki. Természetesen az is Utility :D
  • Vorrhess
    #162108
    Szerintem sincs semmi értelme már az open world pvpnek. Főleg hogy semmilyen balance nincs rajta. Ergó élvezhetetlen. Mert itt ugye nincs a stat balance buff mint bgn, vagy arénában. Ezt is megérne egy írást a blizzardnak. Valószínűleg a legendary ötletemmel együtt ezt is megírom nekik.
  • devlking
    #162107
    Legionben jött ez a sharding rendszer, ami elosztja az embereket (és tényleg, néha működik is, mert összerakja tarren millt allis serverrel). Kb esélytelen hogy megint servereket vonjanak össze.
  • Plata
    #162106
    Na jó srácok asszem most dobom el az agyam,a demon hunterem 110 lett,megcsináltam az első world questet,erre legendary esik neki.
    Hát a jó k életbe már,a törpe huntival meg mióta szenvedek és sosem esett neki még semmi.Soha nem kapott semmi jót sehol még,erre ez meg az első szar küldiből kapja.
  • skorpio7
    #162105
    Tudod kicsit "deja vu" érzése van az embernek. Mielőtt a blizzard bejelenette a connected realmok létrehozását előtte 1-1,5 hónappal volt 50%-os akció transzfer-es költözésre. Gondolom úgy voltak vele, hogy akinek van ingere/kerete rá az költözzön csak el és még kerestek is rajta (persze ezzel adtak egy utolsó kegyelemdöfést az amúgyis halódó szervereknek). Na most a 7.1.5-ben elvileg a wowtoken felhasználható lesz minden más fizetős szolgáltatásra, így költözésre is. Ezzel megint megindul egy el- vagy átköltözési folyamat, aminek a vége valóban a szuperszerverek létrehozása lehet a minimális népességűekből (Van ahol a 10 összekapcsolt szerver után is low szinten van a népesség. Szóval simán benne van a képben, hogy összekapcsoljanak 20-30 szervert is egybe.)
  • Pio
    #162104
    Na igen, egyébként fel is vetődött akkor, de azért egy egész klán minden tagjának átköltözni nem olyan egyszerű, ráadásul a klán költözése pénzbe is kerül mindenképp, ha nem akarunk egy teljesen új klán csinálni és azért egy 12 éves klánnál szerintem már érthető, hogy rossz érzés lenne kikukázni.
    Nem is beszélve arról, aki épp inaktív esetleg.
    Egy szó, mint 100, akkor még nem volt olyan veszélyes a helyzet, hogy belekezdjünk a dologba.
    Igazából mindenképp nehéz kérdés ez az egész, mert sokaknak azért van sok haverja, ismerőse a ragnán, akikkel persze realid-n tudja tartani a kapcsolatot, de azért nem lenne olyan egyszerű dolog hátrahagyni a szervert ennyi idő után és ez egy olyan kérdés, amiben klánvezérként csak konszenzussal lennék hajlandó rábólintani a költözésre. Semmiképp nem szeretném azt, hogy emiatt csapattagokat veszítsünk el.

    Az is baj, hogy ha a költözés mellett dönt az ember, akkor tovább pénzeli azt a rendszert, ami pont arra motiválja a Blizzardot, hogy ne foglalkozzon a problémával, hisz majd az emberek saját zsebből elköltöznek, ha bajuk van a szerverükkel, illetve tovább rontja a ragnán maradt allisok helyzetét, bár őszintén mondom, hogy azon már nincs mit rontani, mintha nem is léteznénk a szerveren.

    Egyébként szerintem a pvp realm, mint olyan elavult és nincs helye a mai wowban. Régen nagyon jó volt, amikor az emberek még szerettek "csak úgy" játszani, tarren mill és southshore közt egész napos háborút vívni, Halaa-ért küzdeni órákon át.
    Mára az outdoor pvp teljesen lesilányult, főként lowlevelesek/griffesnél épp leszállók gankeléséről és 10v1-es alázásokról szól, egy kezem meg tudom számolni, hogy a kiegben hányszor keveredtem outdoor kiélezett, izgalmas 1v1 csatába. Egyszerűen mindenki grind/progress orientált, az outdoor pvp nem ad egész jó rewardot, hát kerülik az emberek, mint a leprást. Ha épp van valami acsi vagy kveszt, ami outdoor pvp-t vár el akkor azt partyba/raidbe verődve, grindelésre optimalizálva, nem pvp-zve csinálják (lásd csatornás patkány mount az első napokban).

    Szóval én egy huszárvágással azt mondanám, hogy mostantól annyi a különbség a pve és a pvp realm között, hogy beloggoláskor by default az előbbin a pvp OFF az utóbbin ON, de mindenki oda kapcsolja, ahova akarja és pont.

    Ha megcsinálják ezeket a szuperszervereket (egyébként még semmit nem tudni róluk) lehet, hogy úgyis összemosódik kábé minden szerver, szóval egy tökéletes alkalom lenne az outdoor pvp rendszerének újragondolására.
  • skorpio7
    #162103
    Szuperszerverek 7.2-re (mint annó volt swtor-ban, amint a 1,5-2 milliós játékot megvásárló elpárolgott és maradék előfizetőnek csináltak 1-1 pve, pvp szervert)? Erről esetleg van vmi bővebb infó? Mondjuk nem csodálkozom. Ugye beszüntették a az előfizetői állomány negyedévenkénti közlését, de bizonyára a csökkenő tendencia nem állt meg és jónéhány szerver "halott" amiket nem érdemes fenntartani.
    Amúgy volt lehetőség ingyenes költözésre a ragnáról, akkor kellett volna meglépni még időben. Én szóltam is ismerősömnek, aki át is vitte ravencrest-re az allisait (érdekes megoldásai voltak akkoriban a blizznek full szerverről full szerverre költözés). Kicsit macerás volt állandóan napi szinten átinvelgetni arathorra, mert már timeless-en is ment rendesen a basztatás (coin miatt is gondolom). Már pandában is aki figyelte a cenzust, egyre csak romlott az alli:horda aránya, gondolom mostanra csak még rosszabb lett.
    Utoljára szerkesztette: skorpio7, 2016.12.17. 00:37:01
  • Vorrhess
    #162102
    Azért valamilyen szinten megérte írni nekik. Egy viszonylag jó fej GM írt vissza, hogy megérti és tudja is ,hogy sok a frusztrál játékos a legendaryk miatt most. De ő csak egy sima mezei GM és nem tudja nekem megváltoztatni a dropot :D De ellenben ha van valami jó ötletem erre írjam meg nekik.
    A server balance gondok meg sejtem ,hogy milyen lehet Ragna hordás vagyok. Szinte csak zöldet látok, pirosat van ,hogy fél órányi WQ-zás során sem. Erre a problémára szerintem az lehetne egy gyors megoldás hogy PL kiválaszthasd valamilyen formában hogy te a Ravencrestre mehessél questelni. Na ott azért több az Allis. Ott meg a hordásokat gankelik be ,volt hogy átrakott oda a server párszor, így tudom milyen érzés futkosni állandóan a temetőből. :D
    Legendaryra visszatérve mindenképp fogok nekik írni egy ötletet ami nekem is a token rendszer. Token esik legendary helyett amiből egy vendornál kiválasztod magadnak ami kell. Nyilván így a legendek nagy részét a kutya sem vennék ki. Na de ilyen haszontalan itemekre is volt már példa amit szinte senki sem használt.
  • Pio
    #162101
    Szerintem érdemes feedbacket írni.
    Én több ticketet is nyitottam a klánunk nevében a szerver balance problémák miatt (ingyen költözést szerettem volna kiharcolni a klánnak) és mindig azt mondta az épp aktuális GM, hogy mindenképp írjunk folyamatosan suggestionöket, mert minél többet kapnak 1 témára annál előbb veszik elő a developerek.

    Nyilván mindenki érzi, hogy a legjobb az lenne, ha úgy ahogy van kivennék a legendarykat, vagy mind utility lenne, nyilván ez nem fog megtörténni, mert ehhez túl büszkék, de talán addig el lehet vinni a dolgot, hogy ne legyen ekkora hátrányban az ember, ha nem esnek ki nekik a legjobbak...

    Egyébként a szerverbalance problémára nem lett megoldás, sajnos a ragnán a helyzet nagyon rossz, irgalmatlan nagy a hordás fölény (épp múltkor nézte valaki, hogy valamelyik bosst alli hatodikként öltük úgy, hogy szerver szinten valami százhatvanadikok voltunk, szóval a top 160-ból 154 horda klán volt... :) ), ez sajnos árt a 12 éves múltú klánomnak, nem egy tag hagyta már abba a játékot emiatt az elmúlt időszakban vagy költözött másik szerverre, a Blizzard természetesen ingyen költözést nem ad és noha a klán többsége állná is a költözés árát abban maradtunk, hogy nem kényszerítünk bele mindenkit a fizetésbe, ha klántag akarna maradni, tehát nem költözünk.
    A Blizzard most valami szuperszervereket ígért talán 7.2-re, kíváncsian várjuk, hogy az mit fog jelenteni, de tényleg napi téma a klánban, hogy mennyire nyomorultá teszi a játékot ez a hordás fölény egy pvp szerveren.

    Persze a hordások igen jelentős többsége jófej és nem él vissza a helyzettel, csak az a baj, hogy az is elég, ha a hordások 10%-a él vissza vele és a többiek nyilván akkor már besegítenek, ha pvp alakul ki és így egyszerűen nem lehet úgy WQ-zni, hogy ne mészárolják le az embert 5-10-szer, mire végez és totálisan megérem, hogy egy csomó dolgozó, családos felnőtt klántag inkább a költözést vagy az abbahagyást választotta, mert ez totál megnyomorítja azt a heti pár órácskát, amit a játékra tudnak szánni.

    Sajnos a Blizzard láthatóan egyáltalán nincs tudatában annak, hogy mennyi bajt csinál azzal, hogy erre nem figyel. Valor raid bejáratától az allis temető ~3 perc gyaloglásnyira van és mivel nem lehet mounton befutni az instába, ha épp van ott 5-10 hordás, akik kitalálják, hogy megölnek mindenkit (és általában van), akkor nem ritka, hogy 1-1 klántagnak akár 10 perc is, mire bevergődik az instába.

    Ezt persze sokszor ki tudjuk játszani lockokkal, de múltkor pont az egyik lock leányzónkat kapták el nagyon távol a bejárattól és campelték be, próbáltuk beidézni, druidákkal CRezni, de valahogy mindig úgy jött ki, hogy elkapták és nem tudott bejutni. Szegény már mondta, hogy inkább kilép a raidből csak ne tartson fel minket, amit persze raidleaderként nem voltam hajlandó elfogadni, mint "megoldást", úgyhogy végül a temetőben kelt, beidéztük és res sickness-szel csapatta. :)

    Végül is jól jöttünk ki belőle, mindenki megnyugodott és örültünk, hogy nem kellett senkinek kilépnie, de tényleg olyan szinten nyomorult dolog ez, hogy 20 darab átlagosan 30 éves ember ott áll és vár vagy épp idegeskedik, mert a Blizzard nem képes valahogy feloldani ezt a teljesen méltatlan helyzetet.

    Legalább annyit megtehetnének, hogy az insta bejárata sanctuary lenne...

    Abszolút nem a hordásokat tartom hibásnak, pvp szerveren vagyunk, ekkora tömegből nyilván lesz pár, aki ezt kihasználja, totál nem hibáztatom őket (bár azért a gankelést nem tartom egy túl intelligens időtöltésnek), egyértelműen a Blizzardnak kéne dolgoznia a megoldáson.

    szerk.: közben kicsit elkanyarodtam az eredeti témától, bocsi... :)

    szerk2.: ja persze próbálkoztunk azzal is, hogy mind kimegyünk az instából és megpróbáljuk elkergetni a hordát, de a fenti számokból érezhető, hogy ez mennyire sikerült, kimentünk ~20-an és a ~100-200 hordás feltörölte velünk a padlót.
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.12.16. 23:22:40
  • Myselor
    #162100
    hát ez kibaszott szar tényleg és igazságtalan így. :|
  • Vorrhess
    #162099
    Ez a legendary fogja szerintem tönkretenni a Legiont (legalábbis nekem) . Az előbb egy óra alatt kiesett egy klántársnak aki frost dk (mellesleg 2-3 hetes karakter) a két legjobb lego. Én meg mint dps dh folyamatosan szenvedek a dps listán mert szeptember óta csak két utility esett. Nem a klántárstól sajnálom de hát na hc-ban raidelek, csinálom a mythic+okat nap mint nap, emissaryt sosem hagyom ki, random bg win is megy majdnem minden nap. Valakinek meg egy óra elég. Hát grat blizzard köszi! Felemelő élmény :D Szerintem ezt így most megírom nekik is ,bár kétlem hogy érdekli őket.
  • Myselor
    #162098
    köszönöm srácok a reagálást és a hosszas kifejtést a véleményeket és mindent mostmár tisztábban látom a dolgokat.és valóban tapasztalom sajnos hogy ilyen irányba ment el a wow bevallom őszintén még van 10napom de nemtudom hogy rögtön újra töltöm e az accomat és nem a pénz miatt csak egyszerűen nincs meg az ami régebben.tényleg nevetségesnek érzem hogy akkora dpst várnak el tőlem így is guilden belül sokszor mint attól akinek van 2 legendaryja is a jobbik fajtából és jobb gearje.tényleg nagyon a szerencsén múlik már a jobb gear főleg a legendary és ez így nagyon nem jó.paladinnal játszom amúgy én elégedett vagyok jelenleg a dpsemmel retriként de majd meglátjuk mi lesz később ha lesz jobb gearem.remélem hogy valamit jó irányba is javítanak ezen és a későbbi contentek amik bekerülnek javítanak a játékon.kevés a raid sok questelés ládázás annyira nem jön be.
  • Pio
    #162097
    Szerintem inkább elvi kérdésről van szó, semmint gyakorlatiról az itt jelenlévők esetében.

    Egyszerűen a wowban 2 kieggel ezelőttig azért többé-kevésbé a karaktered power levelje (over 9000) egyenesen arányos volt a beletolt energiával, ahogy jártál hétről hétre a klánnal raidelni mindig érezted, hogy egy picit erősebbé váltál és párhuzamosan erősödtél a többiekkel.

    Ezt a rendszer kicsit elkezdte megzavarni a warforged/titanforged rendszer, ami szerintem már önmagában is olyan, hogy nincs keresnivalója a wowban, de az még so-so.

    Most pedig egyszerűen a legendary rendszer úgy, ahogy van felborította az egészet, egyszerűen teljesen lottó alapon valakinek esik egy item, ami akár +15-20% DPS-t ad neki, a másiknak meg épp olyan, ami healel, ha egy helyben állsz.

    Ezzel még mindig nem lenne baj, DE a Blizzard valamiért teljesen ráfixálódott a mesterséges gating rendszerekre, hogy ezzel húzzák a kontententet, gating mögött van a raidnyitás, az artifact fejlesztés, a kvesztekkel haladás, a professionök, a mythic+ gearelődés, nagyjából minden, amit csak gating mögé lehet tenni.

    És itt jön a legnagyobb baj: gating mögé került a legendary rendszer is. Nem lenne ekkora hiszti, ha nem az lenne, hogy exponenciálisan lassul a legendary esése és 4-5 legendaryt kiszedni közel lehetetlen. Ha szép egyenletesen ~2-3 hetente esne 1 akkor mindenki szépen kivárná a sorát, de jelenleg nem ez a helyzet, jelenleg vehetsz ~3-4 jegyet a lottón és ha nem jött be hát így jártál, szokj hozzá, hogy a veled azonos képességű emberek megrépáznak a metereken és m+ pugok körberöhögve decline-olnak (kivéve ha a totálisan balanszolatlan DPS lista elején lévő specek egyikét játszod).

    De hangsúlyozom, hogy ez az egész elvi probléma, nyilván lehet élni anélkül is, hogy elől legyen az ember a meteren, elvigye az adott pug, sőt, lehet 0 legendaryval, sőt, akár wow nélkül is élni.
    Egyszerűen arról van szó, hogy ez az egész rettentő idegen a wowtól és egyáltalán nem áll jól a játéknak. A wowot mindenki egy olyan játéknak szerette, ami a ráfordított munkával és idővel arányosan jutalmazott és jelenleg egy olyan irányba indult el, ami szembeköpi az egykori önmagát.
    Persze számokat a Blizzard lát, hiába sírja tele mindenki a fórumot emiatt, ha a számok azt mutatják, hogy a daily chest of disappointment lottóval el tudják érni, hogy az emberek akkor is feltöltsék az accjukat, ha épp nincs új raid, akkor maradni fog ez az irány. De a lényeg, hogy a régi wowhoz szokott embereknek ez idegen és ellenszenves.
  • Sunrider924
    #162096
    A legendas elso korben ilvl emeles, ha nem klanosan tolod mindenhova ilvl kovetelmeny van es vagy megvan vagy nem vesznek be, masodsorban a teljesitmeny fokozo legendasokkal teljesen mashogy mukodik a kari, konyebben/tobb resource jon ugyanazzal a skillel 50%al nagyobbat sebzel stb, egy masik ugyanolyan kari akinek nincs meg az a legendas jocskan le fog maradni, mindig mindenhol. Meg klanosba is elofordulhat hogy raidbe foleg progresselni inkabb azt viszik akinek a legendas van mert azzal koztudottan tobbet tud letenni a jatekos az asztalra. Ezert van elbaszva az egesz legendary rendszer. Az utility legendary nem kell senkinek, mindenkinek a troughput legendary a mandatory.
    Utolso sorban meg az a gaz hogy nekem megvan egy ilyen legendas es most hogy meg fogjak a karimat nerfelni, kurva szar erzes mar most pedig meg csak tesztelik hogy mennyire vagjanak meg.
    Amugy nem tudom milyen class amivel jatszol de ha pl havoc dh, arms warrior es moonkin druida, de meg a dotolos warlocknal is nagyon sokat javit a rotan es ezaltal a dps-en is az a bizonyos legendas, de ezt majd te is megtapasztalod es akkor erteni fogod a dilemmat.