World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

shaba23
#160991
Csak annyi az ilvl elvárás, hogy biztosra akarnak menni. Ha raid szintű geared van, akkor láttál már raidet belülről, ergo valószínűbb hogy játszani is tudsz, nem a többieknek kell végighúzni a raiden. De amúgy simán mehetnél csak közben mégsem
Sheltem
#160990
Köszi!

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

Sheltem
#160989
Én hiszek neked. Nem is akarok ezzel vitatkozni.

Egy tényt azért közlök. Cimborának mindenféle csoda addon fel van raktva dpsmeter vagy mi a bánat is, az én item lvlem 670 az övé 700.
Én 15k -t sebeztem átlag ő 18k -t.
Namost aztán az lehet, hogy ő használja a karakterét szarul, de nagy különbség nem volt.
Ezzel persze nem akartam vitázni azzal amit leírtál, mi ezt tapasztaltuk. Lehet 730nál már ugrásszerű a növekedés, nem vitatom.
Mindegy nincs jelentősége, kiskarizni fogok legionig. Ahogy ti is megerősítettetek, annak több értelme van.

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

Lópikula
#160988
Haha az a pár item level rengeteget jelent az end gameben. Ez választja el a jó geart a rossztól. A 670es egy fostalicska, se set bónusz se semmi. A játék úgy van optimalizálva, hogy az endgame során pár itemlevel és stat különbség mérföldkőnek számít a dps szempontjából. Tehát míg te jóesetben kitolsz 10-15Kt...a high end gearesek több 100K-t Ennyi történet vége.

Az a gyanús, ami nem gyanús!

Lópikula
#160987
jobb klikk a portrédra ott állítod be

Az a gyanús, ami nem gyanús!

Sheltem
#160986
Énis így gondoltam, elkezdem akkor a healert húzni.
Illetve mégegy kérdés:
Bastion of Twilight 1. mobcsoport állítólag jó 25ös raidre állítva gold farmolásra.
Ezt hogy kell elképzelni? A cloth ból csináljak bolt of... és azt adom el illetve mellette a zöld /kék / lila cuccokat ez a gold farm lényege ott?
Következő kérdésem buta kérdés lesz: Odamegyek bejárathoz addig világos, hogyan állítom be 25 fősre ? (soha nem indítottam még raidet).
Köszi

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

#160985
Hogy megnyugtassalak, statokban az jóval többet számít, amúgy meg 2 nappal a felvezető patch meg másfél hónappal a kieg előtt inkább altozz, annál is inkább mert felvezető patchban 700-as geart lehet kiszedni ami talán 102-ig még jó is lesz
Sheltem
#160984
Sziasztok!

Nos elértem a lvl100at(elvagyok a játékkal, némelyik térkép olyan szinten hangulatos volt, hogy még napokig questeltem volna rajtuk).
Egy dolgot nem értek 😊
Az, hogy fontos a gear a raidekhez én aláírom, ez már így volt a lotro ban is, de...
Valaki magyarázza már el nekem, hogy amikor 730-740 a max item lvl, akkor 670 el(úgy hogy van már 2 cuccom 700-705 körül felupgradelve kistályból) miért nem állnak szóba velem Hellfire citadel Normal raidhez(tehát nem heroic, nem mythic).
Ez akkora nagy baromság...Kevesebb mint 10%(!) választ el a maximum ilvltől amit jelenleg a játékban el lehet érni(740 felett még senkit nem láttam), és az utolsó raid legkönnyebb fokozatára(dungeon finderesen kívül) kevés?
Valaki nekem magyarázza el miért olyan oltári nagy az a 6-7% JELENTÉKTELEN különbség , egy raid alsó fokozatában. Ettől én még állítom értelmesebben állok adott Boss taktikához mint a 700körüliek nagy része(szakítás, addok azonnali támadása, kiállás a trutyikból stbstbstbstb).
Kicsit úgy érzem(és majd erre gondolom kapok hideget, meleget), hogy akik kreálják ezeket a premade groupokat nagy átlagban 15 év körüliek vagy kevesebb..Aztán lehet ám tévedek, ne harapjátok le a fejem.
De tényleg...Vicc. Farmoljam hetekig(kb napi 20k kristályt tudok összeszedni max ahogy néztem és ahhoz az összes napi kristályos questes és jungle részt kipucolom) ahhoz, hogy egy olyan gearem legyen, ami ahhoz elég, hogy elkezdhessem vele farmolni a már tényleg maxos geart, ami ugye még hónapok mert hellfire mythicet hetente egyszer lehet letolni, ezért gondolom 3-4 hónap alsó hangon(szerencse függvényében kicsit kevesebb/több) mire fullos a gear de inkább több.
Ne haragudjatok de szerintem ez egy vicc 😊
Most azon filózok, hogy hagyom a fenébe, minek törjem magam amikor itt a legion a nyakunkon és akkor a szent 730as gear megy a kukába, inkább felhúzom a Frost DK mellett a kis goblin healert is 100ra 7es szintről, több értelme van.
Bár fene tudja.
Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.07.18. 06:13:48

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

#160983
Nagyon köszi!
Az jó hír!

devlking
#160982
Csak halkan jegyzem meg, hogy peccsben gyorsabban lehet majd nyitogatni a ládákat. <#hehe>
#160981
Félreértetted a videó végét, azt mondja, hogy "you'll be able to sell or destroy those items", szóval ha akarod eladod, ha akarod DE-zed. NEM veszik el, az item soulbound formában való birtoklása unlockolja a wardrobe-ban, aztán azt teszel vele amit akarsz.

Ez alól két kivétel van:
- ha vendortól vetted az itemet és határidőn belül teljes áron eladod, akkor bukod a wardrobe-ból is
- ha lootoltad az itemet és határidőn belül áttrade-eled másnak, akkor szintén bukod


Félreértetted a retroaktív dolgot is, csak a quest rewardokat kapod meg visszamenőleg, mert azt ugye pontosan tudja a rendszer, hogy milyen questeket teljesítettél már. De itt is fontos, hogy ha teszem azt mágussal teljesítetted az adott küldetést akkor nem unlockolódik az érte járó mace vagy leather reward.
PiszkosFred
#160980
Hja ok, azt hittem bankos regi szettekrol, fegyverekrol, stb. van szo. Hat salv lada mas tema, na ott tenyleg ugrik a penz eleinte 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.17. 19:33:27

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

shaba23
#160979
Mióta tudom, hogy lesz ez a dolog, nem nyitottam a salvage dobozokat. Most kinyitottam egy nagyobb mennyiséget és ezeket nem adom már el (ahogy eddig mindent belőle)
PiszkosFred
#160978
Eddig sem akartad eladni, hiszen azert taroltad 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

shaba23
#160977
de nyilván, de most ami össze van szedve 10 karinál meg a void-ban, azt use-olom és elbukom az árát. Ami ekkora mennyiségnél azért már nem elenyésző gold.
Arról egyébként lehet tudni, hogy pl az én lvl23as sámánom be tudja-e rakni a szekrényben a mondjuk lvl90-en használható pajzsot?
PiszkosFred
#160976
Az elso alkalommal bukod csak el, nem? Hiszen, ha megvan a skin, akkor a tobbi hasonlo/azonos drop mar siman eladhato. Vagy nem?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#160975
Egyébként igen. Videó végén talán ez az egyetlen amit negatívumnak említ, hogy elbukod az eladási árát

shaba23
#160974
Destroy? Bazz...az több ezer gold kiesés 😄
#160973
Sziasztok

A videóban elhangzott (ha jól értettem), hogy minden cucc ami nálam van jelenleg beolvasztható lesz a wardrobe, cserébe ugye "destroy".
Valamint, hogy minden eddig megszerzett ilyen tárgy oda bekerülhetne (minden amint lvl 1-től csináltam) de ugye azok már nincsenek meg.
Visszamenőleg emlékszik valamire majd rendszer hogy mi volt rajtam vagy onnantól számol hogy aktiv lesz a pecs?
Köszönöm

#160972
Sőt, ha nagyon szerepjátékosak akarunk lenni, akkor valójában pusztán arról van szó, hogy a paladinom nem tud eltenni egy robe-ot egy szekrénybe, hogy aztán a mágusom kivehesse onnan. Még csak fel se kell vennie.😄
Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.07.17. 14:01:53
#160971
Azt amúgy nem vitattam egy pillanatig se, hogy ez a mostani rendszerhez képest előrelépés, egészen pontosan ezt írtam: "a legjobban várt új feature-től pedig elvették a kedvem...".
Igazából szerintem ez egy zseniális újítás, amiért nagyon lelkesedtem, jól kitalálták, fasza lett volna, nekem ezek az értelmetlen megkötések elrontották, ennyi.
Én amúgy emiatt nem fogok sírni official fórumokon, ahogy utaltam rá, legbelül még örülök is, hogy ennyivel is kevesebb időt fogok a wowra szánni, de amúgy én is arra számítok, hogy 1-2 content patch múlva lekerül ez az értelmetlen és logikátlan megkötés.
devlking
#160970
Uhh.. ez azért lesz így mert egy paladin nem tudja, hogy hogy húzzon magára egy robe-t, vagy hogyan fogjon meg egy staff-ot. <#zavart1>
PiszkosFred
#160969
Nem, pontosan ertettem a problemadat, mar amennyire ez problema, hiszen kvazi a mostani rendszer megy tovabb, csak annyi konnyitessel, hogy az adott tipust hasznalo karakterek kozul most mar eleg egyszer megszerezni, nem kulon-kulon. Tul easy lett volna, ha nem 😊 (bar biztos van az a mennyisegu rage, amely utan idovel valtozik a rendszer, nincs itt semmi sem kobe vesve)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#160968
Félreértettél, én nem akarok a palával cloth-ra transmogolni, csak ha már van egy account-wide wardrobe system akkor jó lenne, ha tényleg account-wide lenne és teljesen mindegy, hogy melyik karakteremmel szedek össze egy itemet, azt megkapja az egész accountom.

A szemkötős dolog pedig úgy van, ahogy értetted, mivel a monkodnál megvan, bop és a monk tudja használni és main armor type, ezért bekerül az account-wide wardrobe rendszerbe és az összes karaktereddel elérhetővé válik.
PiszkosFred
#160967
Mondjuk hozzateszem, hogy transmogban a palad eddig sem hasznalhatott cloth item skint - hogy a peldadnal maradjak -, csak platet (sot, ha jol emlekszem 40 felett mar mailt sem). En abban bizok, hogy mivel az evek alatt par cuccost leszamitva osszeszedtem mar minden skint az adott classnak (nincs is helyem a bankokban), igy talan keves marad majd ki es csak azokat kell ujra es ujra megprobalni.

Viszont ha jol ertem, akkor Illidan szemfedoje (amely eddig csak a monkomnak esett, egyik rugomnak sem - pedig szanalmasan sokat probalkoztam, mint egy idiota mar-mar) ezek szerint a monk altal bekerulhet a listaba es onnantol kezdve vegre a rugokkal nem kell hetente megprobalni ujra es ujra?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#160966
Uhhh ezt nem is vágtam, hogy így működik a dolog. Sikerült lehervasztanod. 😛
#160965
Nekem van két problémám a wardrobe rendszerrel. Elöljáróban mondom, hogy nálam ez is olyan lett volna, mint a title-k. Title-t nem használok, de attól még gyűjtöm őket, a lényeg nálam a gyűjtőszenvedély és nem a dicsekvés a gyűjteménnyel.
Transmogból van az a ~3-4 amit használok, azok megvannak, elférnek a void storage-ben, innentől kezdve az új rendszer számomra érdektelen transmog szempontjából.
Viszont ahogy az ismerőseim mesélték, hogy ez az egész a diabloból jön át és mesélték, hogy ott milyen a rendszer eléggé belelkesültem, abszolút jött a "gotta' catch 'em all" érzés.
Kiderült, hogy itt is account-wide lesz én pedig már-már kezdtem tervezni, hogy melyik instákból fogom kifarmolni első körben az összes transmogot.

Aztán jött a hideg zuhany, miszerint nem úgy van az, hiába account-wide a dolog, a Blizzard azért mégis kitalált egy totál mesterséges, értelmetlen main armor type restrikciót, hogy még nagyobb time sink lehessen a dologból és ezzel számomra (és a netet elnézegetve sok más ember számára is) az egész lényegét ölték meg a rendszer iránti lelkesedéssel együtt. Hol van abban a logika, hogy ha épp a palámmal esik ki egy klotty, akkor azt nem használhatja transmogra a mágusom, de ha a priestemmel esik ki, akkor ott lesz a mágusnak is minden további nélkül? Mi szükség van erre? Mitől account-wide ez így? Ez olyan, mintha azt mondanák, hogy az undead battle peteket nem tudnád összeszedni druiddal, mert szerinte az undi. Így a hozzám hasonló gyűjtőknek lényegileg 4 karakterrel kéne végigcsinálni az összes kvesztet, kihúzni az összes reput és szénné farmolni az összes instát, ez pedig már olyan felfoghatatlan mennyiség, hogy szinte biztos, hogy bele se kezdek. Ebből a szempontból talán jobb is így. 😊

A másik probléma ehhez képest apróság, szintén egy érthetetlen különbség a diablohoz képest. Ha kiesik egy loot ugye egy ideig át lehet trade-elni egymásnak. Ez azért lett volna tök jó, mert így haverokkal együtt farmolhattuk volna a transmogot, közösségi élmény, tudjátok, elvileg a wow lényege. Ezzel szemben ez se így lesz, azé lesz a wardrobe-ban az item, akinél "véglegesedett", vagyis csak 1 emberé.

Persze az első problémám semlegesíti is a másodikat, lehet menni haverokkal, csak arra kell ügyelni, hogy más armor type-on legyen és totál más fegyvereket tudjon használni, mint én. 😊 Bring the player, not the class. 😊

Sajnos ez így eddig nem túl jó mérleg, a kedvenc korábbi feature-ömet, a challenge mode dungeonöket megszüntették, a legjobban várt új feature-től pedig elvették a kedvem... Mindegy a kvesztelés és a csapattal raidelés azért még tuti jó móka lesz, legfeljebb raiden kívül nem túl sok időt fogok a wow-al tölteni, ami amúgy nem is biztos, hogy olyan rossz dolog, sőt.... 😊
Fpocok
#160964
Erre kivertem. <#eljen>

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#160963

Parasite Eve 2, best game EVER!

#160962
#160961
Mi az a wardrobe? kérlek fejtsétek ki. Kicsit meg vagyok lőve a nettel igy nemigen tudok utána nézni
köszönöm

PiszkosFred
#160960
Nem tudom, de az osszes karakter osszes bankos taskaja tele van nyomorult armor es fegyver szettekkel es/vagy skinekkel (nagyon keves a boe koztuk), igy amikor Dev par hete megerositette ezt a ficsort, en mar nyugodtan alszom - egy ideig nem kell taskara koltenem a kieg utan, lesz annyi helyem...) 😊

Ladakat szerintem nyithatsz nyugodtan, csak maximum oszd el a karaktereid kozott, hogy melyiknel legyen a mail, melyiknel a plate, fegyver, stb. Illetve en kukaztam a dupla armorokat/fegyvereket, amelyek tobb altnal is megvoltak, fel is lett nemi hely szabaditva.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.11. 17:29:27

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

jazzy
#160959
Én úgy értelmeztem csak azok, amik aktuálisan nálad vannak patch napján és amiket utána szerzel. Én gyűjtögetek most, semmit nem adok el..
shaba23
#160958
Minden, a peccs előtt szerzett item bekerül a wardrobe-ba, függetlenül attól, hogy volt-e használva? Főleg a salvage dobozok tartalma érdekel... Ha a Boe cuccot anélkül adom el, hogy bármilyen karakterem felvette volna, akkor bukom a skint vagy meglesz?
Mert most ki kéne nyitnom baromi sokat...
Fpocok
#160957

Parasite Eve 2, best game EVER!

kigyi
#160956
20.26GB letöltését kezdte meg most a WOW akkor ez már a Legion-os patch előtöltése lenne?

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#160955
Köszi a választ. Realm tekintetben megvolt a dolog, csak nem tudom, hogyan változtak a szerver párosítások.
Ennek fényében az a kérdés hogy a ragnarosi realm milyen? 😊
Köszi

#160954
Nem a blizzard állt rá, hanem a világ. Nincs pénz a komolyságban már.
kigyi
#160953
A WOW motorját írnák újra az alapoktól (tudom rettenet meló, de ráférne a tuning).

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

BoneDragon
#160952
Mekkora fake 😄

devlking
#160951
Amúgy tényleg nem semmi durvaságot ki lehetne hozni sc2 motoros warcraftból. Kár hogy a wow ennek az esélyét nullára redukálta. 😞
Kár hogy a blizzard is átállt erre a sok fos casual játék szarására... Mikor volt utoljára rendes AAA játékuk már nem is tudom...
#160949
Cross realmok vannak. Teljesen független a szerver populációja a BG/Dungeon etc. queue-tól.
Itt meg tudod nézni a populációt: Realmpop Azt hiszem ez még aktuális.
#160948
Tud valaki nyilatkozni arról hogy a ragnaroson milyen a népesség jelenleg? Illetve pvp/bg tekintetben hol mennyi a várakozási idő/arányok?
Oda szeretnék transferelni de előtte tájékozódnék. Köszönöm

#160947
Sziasztok!
Nemrég kezdtem a WOW-ot és azt szeretném kérdezni - egy olyan játékostól, aki próbálta a bétát-, hogy a Paladin mennyire állja meg a helyét jelenleg (tudom, hogy még változhat a helyzet megjelenésig) pvpben és raideken healer és dps ágon (a tankolás nem nagyon érdekel).
Előre is köszi az infót!
picket
#160946

&#3237;_&#3237;

LeWyTy
#160945
HŰDEZÖLD lett itt minden. Bepenészedett a wow??<#circling>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

devlking
#160944
Normal dungeonban 810+-os esik, és a procc nem működik rajta 109 felett.
#160943
Achi miatt akarom. Leg ring már rég kész 2 karival is, tiszta számomra mennyire necces, csak a leveling miatt kérdeztem.
#160942
azért 795 ös nem bírja ki első raidig ? vagy ennyire benerfeli a fejlődés során ? + acsi meg monumentér gondolom
Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2016.07.04. 17:55:04
devlking
#160941
Teljesen felesleges az a ring fejlődéshez. 110-en meg egyből kuka. Csak mondom.