World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#161041
Azért csak óvatosan, klánunkban volt 3 srác is, akik kaptak egy-egy surprise kirándulást a Banamákra hasonló forrásból vásárlásért.
#161040
aszem a pre-purchaset vettem (azaz két percen belül elküldték a kulcsot az e-mail címemre) 30 euróért, a pre-order lett volna 20 euró, de azt meg megjelenés napján tudtam volna aktiválni. Nem a g2a-n, mert az allkeyshop-on néztem a legolcsóbbat és ott vettem.
Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.07.26. 18:37:10

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

Lópikula
#161039
én idén megszívtam a football managerrel keyshopból..aktiváltam fél évig ment majd a steam letiltotta

Az a gyanús, ami nem gyanús!

kigyi
#161038
Ez az, hogy mennyi előnyt ad vajon, ha előbb lesz aktivált játéka valakinek?

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

devlking
#161037
g2a-n is csak olyan van hogy majd megjelenéskor megkapod a kulcsot (vagy nem és várhatsz), és így is csak kb 2500 forintot "nyersz"
#161036
Launcherben nagyon drága, boltból is. Ha olcsón akarod venni akkor g2a vagy valamelyik cdkey shopos változata.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#161035
Egyszer nekem nem engedte megvenni goldból valamiért, pedig 15k-val több volt összesen, mint amennyibe a token került volna. Vehettem előfizetést :/

Kiegészítőt hogy érdemes most megvenni? Launcherben, vagy boltból jön ki ár szerint és a többit figyelembe véve jobban?

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

PiszkosFred
#161034
Inaktiv karakterekkel is tudsz fizetni, tokennel, golddal, stb. Ilyenkor megkerdezi, hogy "lejart az elofizu, de van X db tokened, akarod hasznalni?" vagy "lejart az elofizu, de van penzed ra a karaktereidnel, fizetsz golddal ugy, hogy minden karaktertol aranyaiban egyenlo osszeget szed ossze a rendszer?". Oke, par honapja talalkoztam a szoveggel, lehet nem pontos, de nagyjabol ilyesmiket kerdezett 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.25. 10:48:56

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#161033
Bocs, tárgytalan: WoWToken in bag reactivate
#161032
Sziasztok!
Kérdés: Ha vettem egy WoWTokent és bent van a tatyóban, ha lejár a gametime a tatyóban lévővel tudok hozzáadni 30 napot vagy only gold/vásárlásos opcióval tudok. Csak azért kérdem, mert ha lejár a gametime inactive a kari, ezáltal nem hozzáférhető.
shaba23
#161031
a wow51900319 hibával leget valamit kezdeni?
Töltő képernyőn szokott előjönni. UPC van.
Peccs előtt nem csinálta
Utoljára szerkesztette: shaba23, 2016.07.23. 17:13:43
Fpocok
#161030
Position in queue: 2

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161029
Nem nagyon volt lehetőségem városban lenni, csak a megnévőke nem adódtak hozzá 😊 köszi a választ

skorpio7
#161028
Nem tudom melyik szerveren játszol, de most a trade teli van a Tome of illusion hirdetésekkel. Ezeket kell beszerezned, illetve van néhány speciális, ami drop és írja is a tooltip-je a wardrobe-ba, hogy szerezheted meg.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

#161027
#161026
Megtudnátok mondani, hogy echant skint, hogy tudok hozzáadni a wardrobe-hoz?
Köszi

shaba23
#161025
szerintem bug, mert a sámánomnál se pajzs se mace
Fpocok
#161024
Az normális, hogy a hátamon van a polearm de nem látom. Ha kézbe veszem Z vel akkor meg előkapja és látom. Aztán elrakom és nincs a hátamon? bug vagy feature?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161023
A minap emlegettem Zelse-t, aki ingyenes friendship moose runokat szervezett, hogy segítsen másoknak összeszedni a rénszarvas mountot.
Nos, a patch megjelenése után szépen lereportolták azok, akik pénzért árulták ugyan ezt, hogy ne legyen konkurenciájuk és az automatikus rendszer ki is mute-olta...
PiszkosFred
#161022
Ahova mutat a "Playable" felirat.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#161021
Mennyit kell letölteni hogy el tudjam indítani? Mert az én lassú netemmel, 23GB van még hátra és még mindig szürke a play gomb.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#161020
Ne is mondd, tegnap több mint fél órát vártam, hogy mehessek Northrendre. Azán rákerestem... 😄
Fpocok
#161019
Upsz, kisebb hiba került a gépezetbe és eltűntek a zeppelinek 😄 Mehetek hajóval Booty Baybe Orgrimmarból 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

shaba23
#161018
Létezik vmi addon, amivel látom pl a hunteremmel, hogy a lootol boe cloth skinje el van-e már mentve?
#161017
Persze, hogy legyen exkluzivitása a kiegnek, legyen valami extra annak, aki megveszi és folyamatában játssza végig, ne lehessen mindent megtapasztalni utólag is.
#161016
Valaki nem tudja esetleg azt, hogy miként lehetne visszakapcsolni hogy a bejövő healt mutassa magamon?
#161015
Igen.
#161014
Van egy kis problémám, elinditom a lauchert, de a play-re nem enged rákattintani. Valamennyit le kell töltenie az új patchből hogy elérhető legyen?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

kigyi
#161013
Nálam ablakban fut ilyenkor és néha fölé viszem az egeret, hogy bélyegképben megnézzem nem akadt-e el valahol az ügy 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

PiszkosFred
#161012
Follow es alttab a bossig, es csokolom 😊 Ha nem vagy ennyire pofatlan, akkor autoshot mehet.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

kigyi
#161011
A public szépségei, én meg azon gondolkodok, hogy abbahagyjam-e a Legion előtt, mert a guild-em megszűnt újba meg.... hát nem tudom.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161010
Na akkor így világos
chopin42
#161009
Az mi, hogy lfr-ből kickelnek utolsó boss előtt a trasnál, mert meghaltam , (hozzáteszem, hogy a tankok bénázása/halála miatt), és azt mertem kérdezni, hogy res-t kaphatok-e? a válasz az volt, hogy run, majd kickeltek (Tyrant). top 4 dps-ben benne voltam (tudom , nem nagy szám de ennyi telt). Ja , még annyi, hogy nem először haltam, mindannyiszor aggro miatt volt (béna tank nem tauntolt). Tisztára, mint valami fos privát szerveren, néha úgy érzem magam...

skorpio7
#161008
Nem egészen. Wod-ban már a heroic is flexibilis, annyiszor mész neki amennyiszer akarsz "másik" grouppal, csak nem lesz lootod belőle, de akinek csinálták a runt annak igen.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

#161007
azt nem értem hogy tudta letolni ennyiszer? régóta kint van a content, de a 8 évet kicsit sokallom, hiszen heti egyszer tolod le a lock miatt és karakterenként külön számolja tudtommal
devlking
#161006
Holnapi peccsel biztos hogy fel fog menni a token ára. Aztán esni fog, mert mindenki rájön hogy nincs többé ingyen gold (legionig...).
#161005
Oks, kösz srácok. Szerintem maradok az eredeti tervnél. Most vettem 1 hónapot golddal. Veszek még 1-t. ATudnék +1, de azt azt hiszem félreteszem szűkösebb időkre.
Más: Van valami magyarázat vagy logika a "contentek" törlésére? Én WoD alatt kezdtem el tolni "eredetin", így a MoP Legend Cloak-ot ki sem tudtam próbálni (így lore szempontból max youtube marad, ha valaki felvette a questchaint). Ha új karit akarok indítani, akkor a Legend Ringet el sem tudom szintúgy kezdeni. Vanilla-WotLK-ig viszont a Legend weaponok viszont elérhetőek. (A Grove Warden mountot is tegnap sikerólt csak megszereznem egy streamer nézői boostolt.) +most néztem, hogy Dungi silver challengel szerehettem volna egy Yeti mountot, de annak is kanyec. Nincs meg a 100%-os végigvitel érzése nekem. Faja lenne, ha meglenne az összes mount (még ha nem is használnám)/pet/küldi/achi etc. Vagy én vagyok ennyire ökör?! 😊
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.19. 22:24:47
kigyi
#161004
Én drágulásra számítok.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161003
Még sose volt olyan kieg release, hogy lenne wow token, ezért megjósolhatatlan, de nyilvánvalóan némi növekedés azért várható, hisz nőni fog a kereslet. Azért olyan hirtelen drasztikus változásokra nem számítanék egyáltalán, alapvetően az árfolyam eléggé stabil, több hetes periódusokban mozdul el pár százalékokat. De a lényeg, hogy pontos jóslatot nem igazán lehet adni.
Fpocok
#161002
Igen.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161001
Egy apró kis kérdés: szerintetek mennyire lesz hatással a WoW Tokenre az elkövetkezendő időszak, pre-patch + majd a kieg release. Drágulni fog vagy inkább csökkenni az ára?
#161000
Nem az, friendship moose runokat szervezett a srác, vagyis olyanokat boostolt rénszarvas mountért, akiknek amúgy nem állt módjukban megszerezni, mindezt ingyen, jófejségből, 467-szer. Főleg US szervereken nagyon ment ez a projekt, de azért EUban, sőt Magyarországon is volt 1-2 run.

Nem ő amúgy a rekorder, van egy srác jóval 1000 fölött, de ő pénzért szervezte, állítólag ~20 millió goldot termelt vele.
#160999
Mintha kicsit bugos lenne
#160998
Ez úton is emelem kalapom a WoD névtelen hősei előtt. Vagyis ő nem névtelen, ő Zelse, US Alliance:

#160997
Hali

Lenne itt olyan akit érdekelne Twisting Nether / Arathor serveren gold , Ragnás goldért cserébe?
Utoljára szerkesztette: fabercastel, 2016.07.19. 16:03:46
#160996
Az egész eventet nem hiszem.
#160995
A pre legion eventeket meg tudom majd csinálni 20-as szintű karival is? Nem akarok 1-2 acsiért előfizetni, de érdekelne.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#160994
Nagy ritkán ki lehet szúrni olyan pugot, ahol a közös játék és az együtt tapasztalás a cél, egy normális leader írja ki, taktikát mond, ilyenek, de alapvetően a pugolás a wowban, pláne a tier végefelé a legkevésbé sem a közösségi élményre megy ki, unott gearfarmerek megpróbálják lényegileg minél hatékonyabb botok társaságában minél gyorsabban lefarmolni az adott resetet. És ez nem csak a raid kiírójára igaz, kár velük vitatkozni, a többség így áll hozzá, ez az elvárás, ha olyan csapatot szervez, ahol van 1-2 wipe, akkor a elkezdenek kilépkedni az emberek és lehet újakat vadászni.

Természetesen mindig akadnak kivételek, de azért ha nagy segítőkészségre, nagyvonalúságra ne számíts a group finderben. Előfordulhat, nagyon pozitív élményekkel is lehet gazdagodni de az esetek döntő többségében egy lélektelen, hatékonyságra törekvő single player az egész.
#160993
Ha 700-al 18k-t csinált, lehet aludt közben 😊 Olyan 30 - 50 közöttit lehet tolni annyiban helyzetfüggően. A DPS-t sokminden befolyásolhatja.

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

kigyi
#160992
Én is csak azt tudom javasolni altozz, nekem is az van terítéken húzom a következő karimat és majd a Legion-ban úgy is lesz 1db 100-as upgradem ami egy "régi" karim újraaktiválását teszi lehetővé 😊

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/