World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: sztar007, 2016.07.26. 18:37:10
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Az a gyanús, ami nem gyanús!
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Kiegészítőt hogy érdemes most megvenni? Launcherben, vagy boltból jön ki ár szerint és a többit figyelembe véve jobban?
Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.25. 10:48:56
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Kérdés: Ha vettem egy WoWTokent és bent van a tatyóban, ha lejár a gametime a tatyóban lévővel tudok hozzáadni 30 napot vagy only gold/vásárlásos opcióval tudok. Csak azért kérdem, mert ha lejár a gametime inactive a kari, ezáltal nem hozzáférhető.
Töltő képernyőn szokott előjönni. UPC van.
Peccs előtt nem csinálta
Utoljára szerkesztette: shaba23, 2016.07.23. 17:13:43
"A BC a jobbik csapat jutalma."
Köszi
Parasite Eve 2, best game EVER!
Nos, a patch megjelenése után szépen lereportolták azok, akik pénzért árulták ugyan ezt, hogy ne legyen konkurenciájuk és az automatikus rendszer ki is mute-olta...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Parasite Eve 2, best game EVER!
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
"A BC a jobbik csapat jutalma."
Más: Van valami magyarázat vagy logika a "contentek" törlésére? Én WoD alatt kezdtem el tolni "eredetin", így a MoP Legend Cloak-ot ki sem tudtam próbálni (így lore szempontból max youtube marad, ha valaki felvette a questchaint). Ha új karit akarok indítani, akkor a Legend Ringet el sem tudom szintúgy kezdeni. Vanilla-WotLK-ig viszont a Legend weaponok viszont elérhetőek. (A Grove Warden mountot is tegnap sikerólt csak megszereznem egy streamer nézői boostolt.) +most néztem, hogy Dungi silver challengel szerehettem volna egy Yeti mountot, de annak is kanyec. Nincs meg a 100%-os végigvitel érzése nekem. Faja lenne, ha meglenne az összes mount (még ha nem is használnám)/pet/küldi/achi etc. Vagy én vagyok ennyire ökör?! 😊
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.19. 22:24:47
Nem ő amúgy a rekorder, van egy srác jóval 1000 fölött, de ő pénzért szervezte, állítólag ~20 millió goldot termelt vele.

Lenne itt olyan akit érdekelne Twisting Nether / Arathor serveren gold , Ragnás goldért cserébe?
Utoljára szerkesztette: fabercastel, 2016.07.19. 16:03:46
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Természetesen mindig akadnak kivételek, de azért ha nagy segítőkészségre, nagyvonalúságra ne számíts a group finderben. Előfordulhat, nagyon pozitív élményekkel is lehet gazdagodni de az esetek döntő többségében egy lélektelen, hatékonyságra törekvő single player az egész.
Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI