166745
  • Plata
    #162175
    Remélem 7.1.5 után a Bnetről indított WoW nem vágja haza a windózt.
    Már nem is merem elindítani bnetről.
    Azt hiszem találtam egy bugos küldit Stormheim-en.
    Küldi tárgyal kéne 8 szellem csóringert hazavágni a teremtőjéhez.
    Meg is csinálom de nem számolja a küldi.
  • undY1ng #162174
    Remélem 7.1.5-ben fixálják ezt a lassú betöltéseket...
  • Beni521
    #162173
    sziasztok, eladó World of Warcraft társasjátékot keresek, magyar vagy angol verziót, ha valaki véletlenül tudna valahol, vagy esetleg van valakinek eladó ossza meg velem légyszi :) jofogas.hu -n van 2 hirdetve de egyik hirdető sem reagál. a magyar internetet amennyire tudtam feltúrtam, angol ebay német ebayt amazont is, de nem igazán vannak, 200-300 euró/fontot meg azért nem adnék érte
  • Myselor
    #162172
    nem ezek a nagy érveim :D alapból a hordát szeretem minden szempontból és ott tetszenek a fajok de különösen a blood elf ugye mindig azzal játszom:)
  • Fpocok
    #162171
    11 év után végre van cipőszerűség a patámon
  • picket
    #162170
    Az nagy érv a horda mellett, hogy tudod mi hol van -.-'
    "blood elf buzi vagyok" - rossz szórend

    Amúgy:

  • Plata
    #162169
    Nekem most 13 allys karim van.
    Kettő 110 egy 102 többi 50-60.
    De vadiúj acc.
    Törpe hunti örök kedvenc.De ember és elf is van meg 2 dreaenei 2 panda 2 gnome.
  • Sunrider924
    #162168
    Roszkor kerdezed, illetve nem jo az idozites mert a jelenlegi momentum buildes havoc dh nem igy fog mukodni amint kijon vegre a 7.1.5, ami elvileg meg januar 17 elott kellene megerkezzen a Nighthold raid elott. De ha megis erdekel az hogy eddig hogy mukodott akkor icy-veins guide az eleg jo

    UI: amennyire ertettem a ptr forumok leirasaibol, a blizzardnak nem tetszik hogy vannak a top skiles momentum dh-k kevesen es a tengernyi benazo akinek nem megy az ugrabugra ezert felhuzta a nemezis talentet hogy alternativ jatekmodkent funkcionaljon a momentum build elleneben.
    En is a tengernyi benazok kozott tartom magamat szamon.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2017.01.05. 14:36:19
  • undY1ng #162167
    +
  • Daermon
    #162166
    Vanilla óta tolom
    11db allis karim van (1db lvl11, a többi 110 és 100)
    1db hordás kari (lvl100, blood elf lock)

    Hordát nem kifejezetten szeretem, mert lore szempontból az UD-k szerintem nagyon gagyin vannak ott. Meg persze főleg Night Elf és Human párti vagyok.
  • Myselor
    #162165
    hát igen kinek mi :D egyszer fejlődtem fel egy csaj barátommal alliba de annyira idegen az egész.azt se tudom mi hol van merre fejlődjek jól.horda nekem a jó :D ezért is van két oldal ugye ízlés kérdése.blood elf buzi vagyok csak olyan karim van.most egy pala és egy demon hunter. aztán egy maget vagy huntert akarok még felhúzni :D
  • Plata
    #162164
    Én is így vagyok vele.
    Már vanilla óta csak az alli.
    Tauren karim volt,régen,mikor a haverok hordáztak,de az még az első accomon volt,azt már elfelejtettem.
    Sok év kihagyás után új accountot kezdtem.rengeteg dolog tök idegen nekem,utolsó kieg amibe belekóstoltam az a cataclysm volt,nagyon rég.De abba is csak épp hogy bele lestem.
  • Myselor
    #162163
    fúj alis kutya. xd nem amúgy.de nemtudok alliban játszani egyszerűen horde only vagyok amióta wow létezik :D
  • Malachit
    #162162
    Aki kitalálta ezt a karakter kinézetet jól be lehetett lőve :D
  • Plata
    #162161
    Megoldottam végre,át talentoltam a karit Guardian-ra majd vissza balance-ra és tudok repkedni végre.
    Vicces ahogy csapkod a szárnyaival.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.01.05. 11:59:18
  • Plata
    #162160
    Nem csirke,szarvas bagoly izé.
  • Malachit
    #162159
    Csirkébe kell lenned és zuhanás közben aktiválnia a skill. Így elméletileg el kéne kezdeni verdesnie. Ja és a skill frissítésről se feledkezz meg a lejárta előtt, mert ugyancsak pofára esés lesz a vége :) Végül, pár dolog megszakítja a skill, arra figyelni kell (Pl. e faágak előszeretettel).
  • jazzy
    #162158
    de csirke forma, vagy glyphelt átlátszó human forma?
  • Plata
    #162157
    Egyébként tegnap este megvolt az első insta is vele,vagyis egyből 3,de 3 instából jött 1 cucc.
    Viszont az utolsónál egy fura dolog történt,az utolsó boss lecsapásánál elő ugrott egy Diablo 3-as Treasure Goblin,csak a bibi az volt hogy a többiek szartak rá egyedül én próbáltam kinyírni de elpucolt a kis genyó.De valami boss szerűség volt.Eszement sok hp-ja volt.
  • Plata
    #162156
    Nekem nem megy.
    Felmásztam magas helyre és leugráltam a tóba.Moonkin form aktív volt de mindig you cant duma.Viszont tóba esve nem haltam meg.
  • Malachit
    #162155
    Az fura, mivel rengetegszer ugráltam le vele onnan levágandó a napi küldetésekhez az utat.
  • Plata
    #162154
    Na azt majd megpróbálom.
    Lenne egy kérdésem viszont,hátha tudjátok a választ.
    A druidomat felhúztam 100-as szintre,megvan az artifact fegyója és már jártam emerald dreamben is ami eszement jó,megvettem neki az összes dudu spellt amit lehetett a vendornál,az egyik a Flap skill,ha jól értem Moonkin formban a dudumnak nem kéne lezúgnia mint egy retkes kő hanem szépen le siklana,gondoltam kipróbálom,Thunder Totem tetejéről leugrottam moonkin formban,erre zakóztam egy marha nagyot mert nem csinált a skill semmit,csak ki írta hogy you can't do that yet.
  • undY1ng #162153
    Tudnátok ajánlani egy friss 110-es havoc DH PVE talent/artifact weapon út/ cucc priority buildet? Sokfélét találtam de mindegyik mást ír..
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.01.04. 18:38:39
  • undY1ng #162152
    Igen az már megvolt. Megpróbálom a launcher nélküli cuccot.
  • Ashyn
    #162151
    Akinek sok a töltési idő, próbálja ki, hogy nem indítja el a launchert, hanem egyből wow.exe-t nyitja meg. Haveromnak segített, azt mondja, érezhetően csökkent a töltési ideje.
  • Myselor
    #162150
    én nálam is undorítóan sokáig tölt dalaran. a többivel nincs bajom:)
  • Fpocok
    #162149
    Kikapcsoltad streaminget? azt szokták írni.
  • undY1ng #162148
    Valami bibi van a 7.1-el. Állítólag rajta van az ügyön a blizz.
  • Plata
    #162147
    Múltkoriban nekem is volt egy Wow error vagy mi a bánat,vagy félóráig javította magát a wow és azóta lassú a betöltés,Dalaran vagy 1 perc mire betölt.Sőt ha Garrisonba megyek néha ki is fagy.Máskor meg ha nyomok HS-t dalaranba akkor egyből betölt,fogalmam sincs miért csinálja.
  • undY1ng #162146
    Elég sok ideig tart a loading screen. Azért ssd nehogymár...
    Láttam, hogy sokaknak ez a gondja és nem nagyon találtam rá megoldás.
    Van rá valami megoldás? Cache mappa törölve.
  • TBTPumpa
    #162145
  • Vorrhess
    #162144
    Nem nehéz annyit elérni ,szét van buffolva ahogy látom. Meg flask miegymás.
  • devlking
    #162143
    Rosszat nézel.

    6 millio hp rugo.
  • Sunrider924
    #162142
    Szerintem valami belso engine hiba, en raid filter-be ezt talaltam es nem tudom onnan kiszedni...
  • devlking
    #162141
    ööö... wut?
  • torrente111
    #162140
    trlolllolo
    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2016.12.23. 19:40:23
  • Dobronski
    #162139
    Kábítószer. Vicces akartam lenni, csak nem jött össze.
    ui.: Kellemes ünnepeket! :) (karácsonyt, csak így PC)
  • Myselor
    #162138
    köszi de most kártyával nemtudnék fizetni.valami magyar megbízható emberke?:) esetleg valaki más?
  • Plata
    #162137
    Ez nekem kínai.
  • Gear
    #162136
    Én innen szoktam.