166745
  • devlking
    #162215
    Most mit mondjak.. MEGÉRDEMLI AZÖSSZESHUNTER!
  • Sunrider924
    #162214
    A problema nem ilyen egyszeru, en ertem hogy te most orulsz de lasd mirol is van szo:
    Bmkent jatszom es azon is maradok, nem erdekel hogy Mm jobb vagy survi.
    BMkent soha nem voltam top dps a ranglistan max middle tier, es mivel nem MM voltam sokszor azonnali decline volt ha pugolni akartam barmit is.
    BMkent +10ig eddig batran mentem es helyt is alltam.
    A jelenlegi patchben egy 850-860 gearezett frost dk odavert mint a taknyot. Nem is merek mitikre jelentkezni. Mindket legendasomat nerfeltek egyik 50%ot veszitett az erejebol(gyuru) a masik teljesen hasznalhatatlan lett(bracer).
    Szivesen leszek utolso akarmilyen ranglistan ha nem lesz 100k-val kevesebb a dps-em mint AKARMELYIK masik dps class/specc.
    De a sajat korabbi teljesitmenyemhez kepest is.
    Mindezt azert, mert a fejlesztocsapat azt se tudja mi a faszt csinal, survi nerfelessel tonkrebassza BMet es van annyira idiota hogy blue postban is leirja hogy FOGALMA SINCS a BM problmakrol, mert NEM JATSZIK vele.
    Akartam Nightbane acsit szerezni, akartam megprobalni +10 fole menni mitikbe, szerinted mennyi eselyem van? Engem nem zavar, hogy melyik karit mennyire buffoltak, engem az zavar mennyire szar lett az a kari, amibe honapokat fektettem. Mehetek MMre vagy anyamba is akar, mert jelenleg a hunter kari nem er hajitofat sem. Sehol semmiben nem jo mar, elvettek a cleave-et, nerfeltek single targetet, te miert vennel be egy hunter a csapatodba, ha tudod mindezt rola?
    Azt remeli mindenki, hogy jon majd tovabbi tuning pass vagy hotfix, mert ez a hunter class arcon kopese igy, de mit lehet tudni, meg az is lehet, hogy ki kell varni amig NH gearben leszek, hogy belassa az az idiota bagazs, hogy lofaszt se ertenek a karakterekhez. Az mekkora mar, hogy azert nyultak bele a shadow priestbe mert tul OP, na vajon ki van most is a dps lista tetejen brutalis dps elonyel a tobbihez kepest? Eltalaltad, a shadow priest. Vicc...
  • devlking
    #162213
    1. Valakinek a legszarabbnak is kell lennie. Nem lehet mindig ugyanaz.
    2. Majd köv patchben fixelve lesznek, ahogy jön a következő ciklus.
    Mindig is ez volt wowban. Körönként megy, hogy ki a legszarabb, meg a legjobb.
  • Pio
    #162212
    Nyilván trollkodásból írta oda, hogy a hunter buffolva lett, de úgy néz ki valakinél célt ért. :)
    Komolyan, aki követi a Blizz játékok topikjait tudja, hogy általában a Blizz oldalán állok, de ami most történt a hunterrel egyszerűen védhetetlen.
    Ha még egy hibridről lenne szó azt mondanám előfodul, majd javítják, de a hunter egy pure dps, nem nem tud mást csinálni dps-elésen kívül, szóval jelenleg az egyetlen dologban, amire képes a leggyengébb.
    Nem is hiszem, hogy valaha volt ilyen a játékban, hogy valódi ingame raid statisztikák alapján a ranglétra alsó 3 fokát ugyan az a pure dps class foglalja el.
  • Fpocok
    #162211
    :)

  • jazzy
    #162210
    Na ezek jó chartok, akkor nem invelek huntert :d
  • Sunrider924
    #162209
    Akkor addig hanyagolni fogom ezt a sz@rt, ki a fene elvezi hogy gyengebben gearezett karik nem kicsit tobb dps-t tolnak, milyen alapon akarjak majd bejutni pug mitikre, amikor eddig is 10bol 9szer decline mert volt mas jobb kari, most hogy mar attol hangos az egesz internet hogy mekkora fos lett mindharom hunter specc(kb 20%al lemaradva minden classtol) igy akkor ertelme sincs megprobalni pugozni barmit is.
  • Pio
    #162208
    pvp-t nem tudom, de pve-t szoktak balanszolni a mythic raid nyílása előtt, ami 2 hét múlva esedékes.
  • devlking
    #162207
    Ki hány napot ad a dh nerfnek? Picit erős lett pve meg pvpben
  • Sunrider924
    #162206
    Megy ez, hunter stabilan a beka segge alatt, ugyesek a fiuk a blizzardnal, nemcsak patch notes-t nem tudnak mar irni de szamolni se nagyon amint a kepen lathato.
  • Pio
    #162205
    Jól látod, cserébe ugyan ez valorról. :)


    Utoljára szerkesztette: Pio, 2017.01.11. 15:38:08
  • Sunrider924
    #162204
    Szarkazmust velek felfedezni a hozzaszolasodban, remelem nem tevedek.
  • undY1ng #162203
    :DDDDD
  • Pio
    #162202
    No para, amcsi raidek alapján annyira nem lett rossz a 7.1.5-ös hunter (Emerald Nightmare mythic all bosses top75%):

  • Sunrider924
    #162201
    Es emiatt majd kap MM egy kis buffot Bm meg le lesz szarva ahogy eddig is, ugyebar a patch mar fent volt a szerveren elesites elott 1 hettel amikor valakinek feltunt hogy a survit celzo nerfek teljesen hazavagjak a BM-et, dehat ok nem jatsznak a Bmel legyunk szivesek mi felvilagositani oket hogy mi is a baj....(ezt konkretan a blue poster irta, gg)
  • Pio
    #162200
    Hunter fórum jelenleg... :)

  • Daermon
    #162199
    Ez alap... Éhesen senki nem hősködik :D
  • Daermon
    #162198
    :DDD
  • undY1ng #162197
    Feedeltetnem kellett ancient mana-val Thalyssra-t és azonnal folytatódott a storyline......
  • undY1ng #162196
    Köszönöm! Megpróbálom.
  • Daermon
    #162195
    Majd 110-en :)
  • Plata
    #162194
    Druidával nem kaptam semmit,bár a druida még csak 106.És őszintén szólva imádom a druida class hall-t,de sosem találok meg benne semmit.
  • Sunrider924
    #162193
    Elvileg megnyitod adventure guideot odalapozol suramar questlinehoz es aktivalod a questet, ha kitorolted volna. Adventure guideba bal oldalon van az ajanlott content de lent van a ket nyilacska mivel lapozhatod jobbra/balra ott kikeresed suramart es meglatod.
  • Plata
    #162192
    Passzolom utálom suramar-t.Nem nagyon szoktam foglalkozni a küldijeivel.Huntival még csináltam ott egy rahedli küldit,de Dh-val csak.WQ-t.
  • undY1ng #162191
    Erre nem tudnátok? Már órák óta cseszelődök ezzel.. :/
  • Daermon
    #162190
    AK lvl 15ig instant. Hogy az altokkal könnyebb legyen.
  • Plata
    #162189
    Dalaranból mentem garrisonba és szokás szerint lefagyott a játék.
  • undY1ng #162188
    Már kezdtem örülni, hogy na... végre javították a betöltési időt. Aztán amikor már 5 perce töltötte Dalaran-t....... :)
  • Plata
    #162187
    Én is felugrottam,a karim kapott 7 artifact research notes-t meg 6x500 vackot a class hall-ba.
    Csak nem tudom mire fel.De amúgy tök jó.
  • Sunrider924
    #162186
    Gyorsan becsekkoltam patch utan, hat Bm mint olyan mostmar tenyleg a beka segge alatt, aoe-ban meg ugy ahogy megmaradtam de a single target damagem azt elvitte a reszfaszu bagoly... halistennek a dh-k mostmar nyugodtan recskazhatnak ahogy nezem nekik lesz most jo vilag igazan. Sacc per kb olyan 100k+ elonyuk van vagy pedig en vagyok a vilagon a legpechesebb es kifogtam random hc meg lfrbe is az osszes nalamnal jobban/mitik gearelt jatekost igy kora hajnalban.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2017.01.11. 06:14:48
  • undY1ng #162185
    Nagyon elakadtam a storyline-ban. :/ Lehet "véletlen" kitöröltem a questet.. Suramar 1/11 és a The Waning Crescent-nél. Fogalmam sincs, hogy merre van a quest adó. Rákerestem guglin és videókat is néztem de semmi. Nem ott van ez a valaki, aki adná. Tudnátok segíteni?
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.01.11. 02:05:55
  • Fpocok
    #162184
    Nice! (nem az enyém a kép)
  • hitman1028
    #162183
    http://www.wowhead.com/news=259071/official-patch-notes-for-world-of-warcraft-7-1-5
  • Caliph
    #162182
    a régi szép idők :D
  • Malachit
    #162181
    A cc-t még LK-ig értették meg az átlag játékosok, azóta kikopott ez a tudás belőlük, mert minden lenyomható volt normalon és nehezebb szinten is kis felszerelés gyűjtögetéssel és izmozással. A leírásod emlékeztetett a vanila instázásokra.

    Ok, akkor a healer bari, a wari meg root/trap, első a mage, második a rugó, aztán a wari, majd a healer. Mehet! Csitt csatt bim bum... KI ÜTÖTTE KI MÁR MEGINT AZT A HÜLYE BIRKÁT???? %!+/"!%/!%!!!!!! NOOOORMÁIS?!?!?!?
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2017.01.10. 08:47:48
  • Sunrider924
    #162180
    Szerintem az egy nagy parasztvakitas, mert Bmkent nem kapom vissza az explosive trapot, az marad survival only.
    A cc az meg kb az elso amit kiutnek meg m+10en is. Utoljara Halls of cancer ize Valor +10, ugye az elso komoly pack a sarkany a 2 caster meg nehany melee, mondom pull elott a tanknak hogy lehet kellene cc a casterekre monk es saman meg is oldotta volna de okos volt a wari tank mert azonnal lecharge-olta a cc-zet mobokat es kitartoan utogette oket azutan is hogy folyamatosan probaltak oket ujra cc-zni, mondanom se kell 5ik visszafutasnal a healer egyszeruen kilepett pedig weekly chest runkent volt meghirdetve. Ennyit a csapdakrol.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2017.01.10. 00:19:33
  • Plata
    #162179
    Hunti csapdákra kíváncsi vagyok.
    Az előbb akkora eszement baromságot csináltam.
    Küldiben ki kell nyírni egy undit és elvenni tőle egy itemet,én meg poénból úgy öltem meg hogy mikor low volt hp-ja typhoon-al belöktem a szakadékba.Utána esett le hogy hoppá most hogy is fogom lootolni.
    Meg kellett várni mire újra spawnol.
  • Pio
    #162178
    Még épkézláb patch note sincs, szerintem ahogy elkezdtek gyűlni a játékosbázis hiszti viharfelhői úgy csapott át eszement kapkodásba az egész fejlesztés. Pont, ahogy megjósoltam, de most lusta vagyok visszakeresni a hónapokkal ezelőtti postomat, ami tökéletesen leírta azt, amit most látunk. :)
    Már most biztosra venném, hogy tele lesz bugokkal a patch, de azért a komolyabbakat várhatóan insta nyitásig kijavítják. Talán óriási bugok azért nem lesznek, mert effektív új kontent tudtommal nem lesz túl sok.
  • Plata
    #162177
    Igen tudom,kaptam egy vacak botot azzal nyomjam őket homlokon.
    Szépen használom is rajtuk,erre padlót fognak és visszamásznak a földbe,de nem számolja.
    Csináltam én már ezt másik karival is,de akkor számolta.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.01.09. 20:03:14
  • Ashyn
    #162176
    Ha jól sejtem, melyik questre gondolsz, nem leölni kell őket, hanem use-olni egy itemet.